L r I Kerstverlichting Installatiebedrijf TROMP N.V. 'V <P7 KERSTAKTIE 1971 6-^ Planten, Bloemen Kerstbloemwerk 2 7 Kerstarrangement: fruit plus bloemen Hang- en wanddecoraties. Lot GASHAARDEN GEVEIKAGHELS JANSEN VOOR naar I T'S Vakhandel v. d. PEET'S f 30,-tof f 50,— verhoogd. B0ERSEN tel: Kennemerstraatwegin het geding Slijterij EBR. BEUMER ;il0o WINKELMEISJE BOERMA'S schoenhandel „They shoot horses, don't they?" Burgerlijke stand CENTRALE VERWARMING cl, GAS-, WATER- en SANITAIRE installaties f i ZELFBOUW C.V. INSTALLATIES AKERSLOOT Vogeltentoonstelling „Pracht en Praal" Effé Color, nieuw kleurpreparaat in de haarkosmetiek VREDE OP AARDE Plantsoenstroken worden aangebracht Spreek vroegtijdig af voor de Kerstdagen! X /JAN BRAAM Herenkapsalon Ouderavond W. J. Hofdijkschool Donkerblauwe kostuums Corduroy kostuums - 5- open karakter t Dokter KEMPERS Telefoon 30077 PREDIKBEURTEN en andere diensten UITKIJKPOST 15 DECEMBER 1971 Gaarne wordt de aandacht nogmaals op deze aktie gevestigd. De enveloppen welke vorige week tege lijk met de „Uitkijkpost" wérden gedis tribueerd, worden deze week weer bij u afgehaald. U weet wat de bedoeling is. De w< groep Kerstaktie 1971 doet een beroé op de inwoners van onze gemeente om deze aktie financieel te steunen. De en veloppen met een door u beschikbaar ge steld bedrag kunnen worden klaar ge legd en zó aaa. de medewerkers worden afgegeven. Deze medewerkers beschik ken over een legitimatiebewijs, waarnaar eventueel kan worden gevraagd. Uit de opbrengst van deze inzamelings- aktie hoopt de werkgroep de kosten te bestrijden voor het kerstfeest dat wordt aangeboden aan eenzamen, alleenstaan den en bejdarden en voor de kosten van in „St. Willibrord" te gaan is een zaak die op een teleurstelling, zél moeten uit lopen. Er is naar gestreefd om de uit nodigingen op de ..Meest juiste wijze te verzenden, een werk waar veel uren en avonden aan is gewerkt. De werkgroep Kerstaktie 1971 streeft er naar dat èn de uitnodigingen èn de kerstgroet die thuis zal worden bezorgd naar beste vermogen zullen worden behartigd, e grondslag is, dat wij met elkaar stfeest willen vieren en proberen te omen, dat dit feest in eenzaamheid moet vvprden doorgebracht. Dat er een teken kan worden gesteld dat wij aan elkaar willen denken. Zo zal ook Kerstfeest 1971 kunnen wor den een feest waarvan wij later kunnen zeggen dat wij het, samen hebben mogen vieren. De werkgroep Kerstaktie 1971 wenst een ieder van harte goede en gezegende kerstdagen toe. Kerstfe voorkoi As QTurÓï Voor nieuwe ideeën, maar ook het oude vertrouwde kerststukje STATIONSWEG 111 - HEILOO - TEL. 31340 Bestelt u s.v.p. vroegtijdig een kerstgroet aan langdurig zieken en/ of thuisblijvenden die om welke redenen ook niet aan dit kerstfeest kunnen deel nemen./ Gelet op het resultaat van vorig jaar kan het bijna niet anders of ook de aktie 1971 zal financieel slagen. Dit hangt echter niet in de eerste plaats af van ons allen, vaik ons antwoord op de vraag in hoeverre wij' bereid zijn voor een an der iets te doen. Het is niet het vragen om een aalmoès en de bestemming die aan de aktie wórdt gegeven is niet be doeld als een daad van goede werken. Maar een geteurbrt waaruit blijkt, dat wij mogen weten dat wij samen leven, samen een geVnéei^chap vormen, wel Verdeeld over 18.000 mensen maar als het ware als één groot gezin kerstfeest kunnen en mogen vieréfi. En allemaal willen wijYtoch graag - na dat ook de kerstdagen weer voorbij zijn gegaan - zeggen: „We hebben fijne da gen gehad." Niet' alleen 'fijn omdat wij iets extra hebben gegeten of gedronken bóven de overvToëd die orig dagelijks al ten deel valt,- maar in de eerste plaats fijne dagen omdat wij weten dat wij door elkaar en zo met elkaar als ge meenschap deze dagen hebben mogen beleven. Het zou jammer zijn dat we later zouden moeten zeggen, dat we niet aan de ander hebben gedaclit doch in hoofdzaak aan ons zelf en daardoor - zonder het misschien te willen het toch verkeerd hebben gedaan en niet hebben versjtaan dat wc weer de ander alleen helroen gelaten. En omdat wij in wezen wellicht toch. wel en Installajti Loodgieters- en Ji Ji Kenijemgrstraatweg 344 - Heiloo uiiemerst ïelefo iebedrijf^ rélefoon 02200-32367 Erkend gas- en waterfitter Van Tricht >ttAnc vnAf v/h Van T; Tevens voor reparaties en installaties j j Stationsweg j51 - Heiloo Telefoon 30196 ers ,ev rus v; huizen, 74 jaar. bereid- zijn elkaar te helpen, kan het haast niet anders of déze inzamelings- aktie zal-,slagen. Oók dit jaar schijnt er toch weer enig misverstand te zijn ontstaan over de vraag wie aa» dit open kerstfeest mee kan doen. Dit zijn in de eerste plaats de „alleenstaanden". Dat kunnen zijn: bejaarden maar ook niet-bejaarden. Dat kunnen zijn, zij die tot een kerkelijke groepering behorerk doch óók zij die bui ten een zodanige groepering staan. Dat kunnen zijn, zij die financieel onafhan kelijk zijn maar óók financieel minder draagkrachtigen. In principe - in begin sel dus, kan iedereen aan dit open kerst feest deelnemen. Maar ter wille van de beschikbare ruimte, tc\ wille van de organisatie en een zó góed Mogelijk ver loop, geschiedt deelname op uitnodiging. Op eigèn initiatief straks naar de zaal Per 1 januari worden de BROMFIETSEN met 7 Nu kunt u nog voor de oude prijs profiteren. v AsQ- Eu tot 1 januari gratfs voordrager mand. -U Puch Maxi - Mobylette - Peugeot Stationsweg 79 - Heiloo Telefoon 30186 Tijdens de week vóór Kerstmis zijn wij óók dinsdag 21 december de hele dag open. Donderdag 23 december open vanaf 8 uur Vrijdag 24 december open vanaf 7 uur. Om voorn alles zo goed mogelijk' te organiseren en zo vlot mogelijk te laten verlopen adviseren wij u om tijdig een afspraakje te maken. Wij zullen trachten ook tijdens deze dagen verblijf in onze salon zo aangenaam en sfeervol mogelijk te laten verlopen. Bovendien ontvangt élke bezoekster een KERSTSURPRISE. 5o5o<2 IN HET STATIONSCENTRUM - STATIONSWEG 78 Enkele weken geleden publiceerden wij een ingezonden sfuk van de heer J. Nieuwland waarin hij zijn misnoegen tot uiting bracht ovëj- de gevaarlijke Kennemerstraatweg waar nodig eens iets aan gedaan zou moeten worden. Zowel de, heer Nieuwland-. alsook wij Beleefd aanbevelend voor de feestdagen aa r Eeestdagen - Tglefo GEVRAAGD: Raadhuisweg 11 - He? Telefoon 31009 hebben ons omtrent deze netelige kwes tie op het gemeentehuis laten informe ren. Zoals we eigenlijk al wel wisten gaat het om een bijzciider moeilijke zaak. Deze weg is nog stlpeds \p handen van Rijkswaterstaat waafdoo/- het gemeente bestuur van dit apparaat afhankelijk is om verbeteringen aén te brengen. De aanvragen hiertoe kijjinen lang tot zeer lang onderweg b lijve tij Daar komt dan nog bij dat Rijkswaterstaat dit soort, voor hen onbelangrijke, wegen aan de diverse gemeenten gaat afstoten waar door men redelijkerwijze mag veronder stellen day'ze met het Aanbrengen van verbeteringen vóór die tïd niet bepaald veel ha^s't zullen maken. De gevaren van deze weg worden door het gemeentebestuur van Heiloo zeer wel onderkend. Zij doen dan ook hun uiterste HEIL! Purenweg 7 - Telefoon 30220 Een dans-marathon zoals in het begin van de dertiger jaren in de Verenigde Staten wel werd gehouden herbergde genoeg drama om er in 1970 nog een film mee vol te stoppen. De regisseur Sydney Pollack heeft dat gedaan en wist er een adembenemende show van menselijke ellende van te maken. Zo'n meer dan 1000-urige dans-wedstrijd was een vergaarbak van wrakhout, gelukzoe kers en wanhopigen. De in uitzicht ge stelde prijs voor het winnende paar - 1500 dollars - was een laatste levenskans voor een heterogene verzameling verlo ren individuen. De in die jaren woedende ekonomische crisis had de meesten al uitgeschakeld. Zij namen het risico van lichamelijke uitputting en geestelijke hysterie onder leiding van een floor manager, wiens taak het was om van het in-trieste gebeuren een zo flonkerend mogelijke show te maken met specta culaire hoogtepunten. Dit is, in 't kort de inhoud van de film '„They Shoot Horses, don't they?" welke vanavond door de „Filmliga Heiloo" voor de tweede maal, gedraaid wordt in het ,,Asta"-theater. Geboren: Noëlle M„ d.A F. I-I. J. Oeeskéh en A. M. Borst; Sandra E„ d.v. IV A. Lolkema en D. dé Boer; Arjan, z.v. J. J. IT. Rlóris en M. A. Tim mer. Elders geboren: Joost B. J„ z.v. J, A. J. P. M. Roem; Nicole C. E., d.v. W. J.\A. Klaassen en W. ,T. Spruit;/ Francis F. K„ z.v. A. L. vdij den Berg en E. F. M. Mérks. M. Geertman en levén als dezi zijn niet meer weg te denken uit uv zijn aangelegd door SCI4AGEN - MOLENSTRAAT 30 - TELEFOON 02240-2515 HEILOO - WESTER WEG 27!) - TELEFQON 02200-32821 ■evens speciale volgens onze richtlijnen en onder onze kqhtrole Ondertrouwd Pieter C. Grapcndaal en Margaretha J. Knijn; Willem 5. Blank en Maria C. Stet; Johannes \T. M. Steltenpol en Clasina M. Houtenhos; Cornells W.\Hink en Mdrgaretha G. M. Morsch. Getrouwd Jan M. Schut eh Maria T. C. Gouwerok; Gerard Woudenberg en Elisabeth A. M. Klerks Paul A. S. Apeldóprn en Magdalena H. T. de Boer. Overleden: Petrus F. van Koningsbruggen, 61 jaar, e.v. C. J. M. Nauta; Leonardus M. van de\ Sluijs, 65 jaar, e.v. C. C. Klingers; Aafje E. Vis, 84 jaar, w.V. C. Hoogland. Elders overleden Petrus van Putten, e.v. E. A. M. Rands- best om zo'snel mogelijk tot een oplos sing van dit probleem te komen. Het is in AlkmaaiVreeds gebleken dat het par keren van de auto's laiigs de trottoir band al een grote stap in clé goede rich ting is. Je zou zo zeggen: „Waarom doen we dat dan hier niet meteen?" Zo simplistisch liggen de zaken jammer genoeg niet. Voorlopig is het dus Maar verstandig om goed uit te kijken bij het oversteken en let daarbij vooral op de\brommers die e door de geparkeerde auto's niet kan ?£ien aankomeh. Dit blijft een levensgevaarlijke situatie. T.v'.T. op 17, 18 en 19 december De gekombineerde aquarium- en volière vereniging „Pracht en Praal" zal a.s. vrijdag, zaterdag en zondag een vogel- tentoonstelling houden in het „Dorps huis" achter het gemeentehuis. De officiële opening zal plaats vinden vrijdagavond\om 8 uur door de burge meester van Akersloot, de heer J. H. M. de Sonnaville. Naast 'n kleine 200 vogels van allerlei kleur en pluimage zijn er ook nog enkele aquaria te bewonderen. Deze in januari van dit jaar opgerichte vereniging heeft kans gezien in nog geen jaar tijd z'n ledenaantal royaal te ver dubbelen en wel vak 23 bij de oprichting tot 54 leden thans, 'n groei die zeker niet in de laatste plaats tte danken is aan het aktieve bestuur. De keurmeesters zul Ion een zware taak krijgen om uit al deze vogeltjes de mooi ste te kiezen. Voor dé leden die een aqua rium hebben komen op keurmeesters binnenkort aan huis. De tentoonstelling is geoóend op vrijdag van 20 tot 22.30 uur; zaterdag van 10 tot 22.30 uur en zondag va\i 10 tot 16 u. De toegangsprijs bedraagt A 1,Kinde ren tot 10 jaar en 65-plusseks 0,50. Dc catalogus kost 1,Met deite catalogus hebt u kans op een mooie prijs, terwijl ook iedere 100ste bezoekcr\ een leuk prijsje krijgt. De fa. De Vries uit Alkmaar vArzorgt de vogels tijdohs de tentoonstelling en men stelt teveps zaad en volièrezai\d gratis beschikbaar. Voor nadere inlichtingen kuntu zich wenden .tot de heer P. Keysper, Kerk- laan 63/(aquaria) en de heer W. Weber, Wagnerlaan 34, tel. 02513-3422 (vogels). Uw bezoek zal bijzonder op prijs worden gesteld. Sinds korte tijd is er een nieuw kleur preparaat in de handel dat met z'n voor treffelijke eigenschappen een niéuwe ba sis heeft gelefed op het gebied van de kleuring in de l\aarkosmetiekv Door toevoeging van vitamine C en een voor Effé Color speciaal ontwikkeld oxy- deermiddel op lapolinebasis wordt een maximale bescherming van het haar ge garandeerd. Kleurdiepte, stevigheid en vooral de glans van het haar Toewijzen het. Ook het dekvermogen is maximaal. Het kleurengamma bestaat uit 40 spran kelende modetinten alsmtede 6 tere pas teltinten. De heer en mevrouw Bolten- Kroon hebben alvorens dit/preparaat op de markt werd gebracht enkele voor- lichtings- en, praktijkavondón gevolgd. Nu zij zo'n anderhalve maand met dit produkt in hun salon werken zijn zij zo enthousiast dat ze u dit graag willen laten weten. U kunt u eveneens volledig en deskundig door hen hieromtrent la ten voorlichten. Met dit produkt wordt overigens al door zo'n 75% van alle kap pers in hun salons gewerkt. In het\ nu bijna lege buurtcafé zit d/ man met z'n sombere blik nog steeds tegenover me. Praten doet-ie niet veel. In het flonkerende kaarslicht ziet hij er wat dromerig uit terwijl hij bijna on hoorbaar zijn pilsjes bestelt. De barkeeper heeft de antieke olielam pen op een zacht pitje gezet. „Je móet tegenwoordig oppassen als je te laat je tent sluit," zegt hij gemelijk. „Ze pakken je zo je vergunning af." Plotseling wordt de stille bezoeker ak- tief. „John," zegt-ie, „geef die mensen eens even 'n rondje van me en zelf ook wat I;jè, dat is dan vast 'n dronk op het Kerstfeest; i^Veet je, John, die feestdagen hè, zoals Kerstmis en Oudejaar, die zitten me nooit lekker. Ik weet niet wat er dan qver me komt. Alles is ineens zo fees telijk en intiem en het „Vrede op aarde" klinkt je van alle kanten tegemoet. Het is net alsof we allemaal ineens andere mensen geworden zijn, zoiets als 'n soort karnaval, verkleed als herdertjes op zoek naar het „Kindje". Het doet me allemaal zo wereldvreemd aan. Het „Vrede op aarde" dat ik als kind zo graag meezong kan me nu niet m^er over de lippen ko men. Vrede op aarde, niet te geloven we hebben nog nooit zo'n ellende bij el kaar gezien ais op dit moment. Als 't 'n beetje meezit stóppen ze de oorlogen met Kerstmis één dagje om feest te vie ren om er de volgende dag weer dubbel hard tegenaan te gaan. Terwijl duizenden mènsén sterven van de honger versieren wij onze kerstboom en gaan met onze ogorgcvulde magen lieve liedjes zitten te zipgen in onze ker ken en misschien thuis bij de piano. Zeg nou zelf, John, dat is toch je reinste poppekast? Oh, sta jij daar nooit bij stil. Weet je wat zo gek is? Elk .jaar als ik die kerk klokken zo midden lp de nacht hoor bei eren krijg ik de neiging om m'n bed uit te springen om toch weer eens die sfeer van toen te kunnen proeven, alleen ik doe het nooit. Toen bestaat niet Meer. De sprookjes uit m'n kinderjaren zijn weg, foetsie, met de muziek mee, al hóe wel misschien is het toch wel goqü dat zc die traditie in ere houden. Mij heeft het in elk geval weer eens aan /iet denken gezet. Als Ik aan thuis terugdenk moet ik in eens lachen. Wij hadden ook een stalletje op het dressoir staan met zo'n half naakt poppetje in 'jft kribje met stro. M'n jong ste zus vond dat zo intens zielig. Ze sleepte dekentjes en kleertjes uit haar poppenhuis en stopte dat kindje lekker warm in. feén kaarsje moest altijd vlak bij het kribje staan. „Dan krijgt-ie het lekker warm" zei ze dan met 'n glunder gezicht. Kijk, Jolan, dat was nou echt. Als we zo eens allemaal voor onze medemensen zouden /kunnen voelen dan kregen we 'n paradijs op aarde. Vrede/op aarde, ja wel v./or alle mensen." best, maar dan Tamara. Men kan niet zeggen dat onze gemeen telijke plantsoendienst stil zit. Is het on derhoud van de opvallend grote bos- en plantsoenbeplanting al uitstekend, ook houdt men zich nog steeds bezig met het aanbrengen van nieuwe plantsoenstro ken. Liggende buiten de uitbreidingsge bieden. Dit konstateerden we weer de zer dagen. Om de grote vijver, gelegen voor het verzorgingstehuis „De Loet" legt men nu plantsoenstroken aan, maar ook bij de St. Bernardusschool, noordelijk van „De Loet". Mogelijk dat er nu ook een wandelpad om deze vijver wordt aange legd. Een doortrekking van het bestaan de tegelpad van de Burenweg en dan langs het Kleijn Barlaken, naar „De Loet". Daar is al eens om gevraagd. Men zou de bejaarden van „De Loet" daar zeker een groot plezier mee doen! KNIPPEN OP AFSPRAAK Van Aostastraat 4, achter B Telefoon 31004 - Heiloo" Tabak Parfumerieën school voor openbaar basisonderwijs Dinsdag 7 december hield de W. J. Hof dijkschool haar jaarlijkse ouderavond. In zijn openingswoord heette de voor zitter de heer S. Th. Cassee de ongeveer 120 ouders en belangstellenden welkom. Speciaal welkom heette hij de heer Bloe- mendaal, die voor de pauze een kleuren dia-klankbeeld van de „Pastorale" zou vertonen. De „Pastorale" is de titel van een kleu rendia-klankbeeld met als uitgangspunt de gelijknamige symfonie van Beethoven. De diareeks waarin de muziek als het ware vertaald is in kleurenbeelden toon de ons een serie voortreffelijke dia's. De „Pastorale" bracht ons voor 45 minuten terug naar de natuur. Na de pauze was het huishoudelijk ge deelte van de avond. De ouders hadden van te voren een jaar- en financieel ver slag ontvangen, waar nu dus meteen met vragen op gereageerd kon worden. Er waren diverse vragen over het finan cieel verslag, waaruit bleek dat het in het kort dikwijls moeilijk is om een goed en overzichtelijk verslag te geven. Van de ouderkommissie traden mevr. M. G. A. Raar-Wuis en mevr. V. I. v. d. Wulp-Offers af. De laatste was niet her kiesbaar. Als nieuw lid kwarri mevr. E. de Vries-Nieuweboer in de ouderkom missie. Verder werd het voorstel het school fonds van 2.50 tot 3.50 per kind, per kwartaal te verhogen met algemene stemmen aangenomen. Dit schoolfonds blijft echter te allen tijde een vrijwillige bijdrage. Daarna was er nog een demonstratie van de videorecorder. Er zijn namelijk plannen om een dergelijk apparaat voor de school aan te schaffen. Dit nog ge heel nieuwe medium wierp nogal wat vragen op. Nog enkele vragen van dc ouders werden door het hoofd der school de heer N. E. A. Slemmer op zo duidelijk mogelijke wijze beantwoord. De heer S. Th. Cassee sloot deze ouder avond. in smalle en brede rib 198, in 1- en 2-rij modellen SUkDE .JASSEN met bontkraag l^eri borgyofiriag van f 298,— tot 420, Prachtige sortering KYNOCH JASSEN f 285^- SAFARI-JASJES 105,— Stationscqntrum 61 - Heiloo Telefoon 30068 Maandagmorgen gesloten. Vrijdagavond geen koopavond. Zaterdags tot 6 uur geopend. vanaf heden- dag en nacht uitsluitend bereikbaar GEZINSVERZORGINGEN HULP AAN BEJAARDEN (v.h. Groene Kruis) Aanvragen bij de leidster mevr. L. Brun- tink-Nat, dagelijks behalve woensdag van 8-9.30 uur, v. Doornstraat 38, tel. 30119. Woensdag van 8-9.30 uur bij mevrouw A. E. Kamsteeg-Greve, Heerenweg 52, telefoon 30140. Spreekuur leidster: vrijdag' van 10.30- 13.30 uur Wijkgebouw Groene Kruis, Holleweg 94, telefoon 31073. WARME MAALTIJDEN VOORZIENING A. H. v. d. Graaff-Lammerink, Van Cats- straat 19, Heiloo, telefoon 31356. R.-k. Gezinszorg en Gezinshulp Heiloo - lammen Aanvragen voor hulp bij de leidster mevr. Ch. M. Zuiderduin-v. d. Meij, Heefenweg 120, tel. 31172. Bij afwezigheid tel. 02205- 224. Thuis te bereiken tussen 8.30 -9.30 u. nlichtingen over de opleiding tot gezins- 'erzorgster bij de leidster. Voor bejaardenhulp: zr. Ignatia, Hooge- veg 65, tel. 02205-224 tussen 6 en 7 uur. fontakt adres voor Limmen: Mej. M. Pepping, Burg. Nieuwenhuijsenstraat 8. voor zondag 19 december 1971 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Bloemhoff rrj.m.v. kerkkoor. Oppasdienst in De Rank. Zondagsschool in Vondelschool. Kruiskerk 10 uur ds. Duyverman, van Santpoort. Oppasdienst in bijgebouw. Zondagsschool in Rehobothschool. 7 uur kerstviering zondagsschool. Jeugdkapel in „He Rank" 10 uur Jeugdkapel. Hervormde Gemeente Limmen geen dienst. Geref. Kerk - Noord er geeststraat 9.30 en 17.00 uuf ds. Bouma van Heer- hugowaard. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur zondagmorgen om 9 uur (hoogmis), om 10.30 uur en om 12.00 uur. zondagavond om 5.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot. 5.30 uur. H. Moeder Godskerk, Holleweg 111 Eucharistie-vieringenzaterdag 19.00 u., zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maandeg). Biechthoren: zaterdag van 16.30-18 uur. R.-k. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: Zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis). 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: 1e vrijdag van de maand 7 u. Lof: zondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missenzaterdagavond 18.45 uur; zondag (Hoogmis) 9.00 uur. Parochie-zondagsdienst Kennemerstraatweg 464, telefoon 30844 HERVORMDE GEMEENTE AKERSLOOT - UITGEEST 10 uur dhr. Volkèr. HERV. GEMEENTE UITGEEST 10 uur ds. Hollemans. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10 uur ds. Mostert. Bediening H.A. Doopsgez. Gemeente, Koningsw. Alkmaar 's Avonds 8 uur Kferstwijding. Rem. Ger. Gemeente Alkmaar 10.30 uur dhr. F^oos. Ned. Herv. Gemeente Egmond-Binnen Egm. a. d. Hoef, 10 uur ds. v. d. Zee. Volle Evangeliesamenkomst in 't Dorpshuis Heiloo Zondagmorgen om 10 uur. Zondagsschool van 10.00 -11.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: Dr. Duijvëstijn, Ewisweg 48-50, tel. 33100 Uimmen, Akersloot, Uitgeest: Dr. Bremmers, Dusseldorperweg 88, Lim men, teleifoon 02205-1272. n, te lef O' Veekéiul De gezamenlijke/kerken van Heiloo bie den dit jaar ook ruimte voor een geza menlijke kerstviering met open karakter, vooral bedoeld vóór gemengd gehuwden, maar tevens vqor andere belangstellen den. De dienst wordt gehouden in de Kruiskerk, F'redcrica's Hqf, hoek Maas Geesteranksweg op vrijdag, 24 december om 21 udr. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. Kroon, Goodeslaan 53, telefoon 30082. DIENST TANDARTS AI k ma ar/Heiloo Spreekuur zondag van 18.00-18.30 uur Tondu, Westerweg 10, Alkmaar. Dierenartsen f L. Pille, Schermeerstraat 2, Stompeto- ren, telefoon 02203-335. R.K. Algemeen Maatschappelijk Werk Heiloo - Limmen in Limmen, in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdagavond 6-7 uur. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van 't Veen-Paarlberg, Molenweg 1, telefoon 30127. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volw. Tieners Jeugd Maandag 19-21 19.00-21 19.00-21 Dinsdag 10-12 15.30-17 15.30-17 14-17 Woensdag 14-17 14.00-17 14.00-17 19-21 Vrijdag 14-17 15.30-17 15.30-17 19-21 Zaterdag -- 10-12 De kranten- en tijdschriftenafdeling is lovendien elke werkdag van 10-12 uur eopend (ook voor niet-leden). AKTIE .MOEDERS VOOR MOEDERS' Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw E. M. van Aken-Stekelenburg, Trompenburg 10, Heiloo, telefoon 33439, SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dirisdag- en vrijdagmorgen van 8.30 -11 en dinsdagavond van 7-8 uur, Van Aostastraat 5, tel. 31144, toestel 54. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: 's donderdags van 8.30-12 uur. Vrijdag, 26 nov. 1971, geen spreekuur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1971 | | pagina 2