KOOMEN MODES PANTIES KOUSEN SOKKEN KNIEKOUSEN SIAALs\cEINTUURS FOuWüRE^ KOOMEN MODES VËRENiGSNGSNEEUWS Hulpverk ><c3dLo_m. v2! LIMMI I n Hf m m L '/mm// 9 plastic sopal tafelkleden l V» NIC. UR "V1 Gevraagd: SRAANDERPLAAT €n hobbycentrum Ingezonden stuk Landelijke rust langs vroeger rijwielpad PINKSTEREN kamperen en caravanning Vandalisme vierde weer hoogtij (2) Prima wasemkapper verlichting^ KOK'S itrum NIEUW NIEUW NIEU HUSACEL oüt- GEMEENTE HEILOO i- hout- en hobbycentrum Foto's van Tunesië Blyft het rekreajjcplan geslote Leuke kinderdraamlolen voor speelweide inTiet Baafje 2 - ...r" T"~" T~ /v TT~ L_ Jl gestoffeerd HOOGEBOdttS STRAATWEG 103 - HEILDO TE. 30199 UITKIJKPOST STRAATWEG 103 - HEILOO - TEL. 30199 BUK-BUK-NIEUWS Ook al was het aantal belangstellenden voor de fotopuzzeltocht niet lWger dan 18, toch mag er weer gesproken worden van een geslaagd evenement/ gelijk alle andere puzzeltochten. In één opzicht zijn dan ook al die tochten li/tzelfde, nl. de gein onderweg en het Vertellen van de beleefde avonturen na afloop. Zaterdag a.s. draait Alles om een gewel dig muziekgebeuren'. Muziek van banden en platen \yordt dan ten gehore gebracht, nadat het afgelo/en weekeinde een voor keur kenbaar gemaakt kon worden. Een herhaling van grote successen staat ons te wacJJten op 2e Pinksterdag: een fondue-middag. Denk maar eens aan vo rig jaar én typerend voor de sfeer was ook het/tSTieuwjaarsdiner. En ook nu heb je voor 5,een gezellige middag met genoog te bikken en dat alles inclusief de wijn. Je kunt tot uiterlijk vrijdag avond hiervoor opgeven op de Buk en eerder bij John Mak, Ewisweg 64, tel. !403. Kom a.u.b. niet later, wees er op ijd bij, want we moeten weten hoeveel vlees we moeten inkopen. Zorg gewoon dat je er bent, want dit gaat alles slaan. K.V.G. ST. MONICA De dames die zich hebbeJi opgegeven voor het reisje op 25 mei/a.s., willen die van het onderstaande oven goede nota nemen. De bus vertrekt om/8.15 uur vanaf de Witte Kerk, om 8.20 uur van de vroegere veiling en om 8.30 uur van de hoek Groeneweg - Höogeweg om vervolgens langs de Kapollaan weer richting Alk maar te gaan/ Dames, zorgt u op tijd te zijn Dan is er bp de 25e mei ook de jaarlijkse bedevaart; die is 's avonds om 19.30 uur. De predikatie wordt gehouden door mgr. Th. Zwartkruis. Programma's a 1.50 aan be poort. Niét wassen - niet strijken Onze in dé maten: 110x140/430x160 cm en ronde tab/kleden. CENTRUM i Heerenweg 144 - Heiloo i Tel. 31799 KLEUREN H.J.K. (Herv. Jongeren/Koor) In verband met het Pinksterkamp van de Jeugdkapel a.s. vrjjüag geen koor repetitie. Kinderkoor en muzj/kgroep op zaterdag morgen, vervallen/eveneens. Alle leden vat/ het jongerenkoor wel weer aanwezig op 26 mei in verband met de laatste .medewerkingen voor de va kantie: 2/ mei in Alkmaar en 11 juni in Heilo Alle /den van het kinderkoor en de muziekgroep aanwezig op zaterdag 27 mof in verband met de eventuele laatste tedewerking op de „rommelmarkt" van juni. Wij wensen allen prettige Pinksterdagen. Herv. Jongerenkoor Heiloo. HEILOOëU AMATEUR FOTOCLUB De laatste twee bijeenkomsten van dit seizoen van de Heilooër Amateur Foto club waren gewijd aan de verkiezing van de beide beste foto, resp. dia van het sei zoen 1971-1972. De gewoonte is, dat bij die gelegenheid de leden zelf de winnaar kiezen. Ook deze keer werd dat weer met veel enthousiasme gedaan. Vooral bij de dia's was echter te horen, dat men het een zware keus vond. Bij de zwart wit foto's leverde het wat minder pro blemen op. Een portret van een Tune sische man, gemaakt door Gerard Bij waard stak met kop en schouders boven de andere inzendingen uit en won dan ook terecht de eretitel „Foto van het jaar". De kollektie dia's stond in zijn geheel op een hoog peil, zodat de keuze wat moeilijker werd. Uiteindelijk werd, met toch nog een ruime marge, een dia van mevrouw Tummers, een reflektie van een avondlucht in de zee, de titel „Dia van het jaar" verleend. De tweede plaats werd gedeeld door de heren Tummers en Dekker. De avond werd besloten met een geani meerde discussie over allerlei zaken van de fotoclub. Hierbij werd ook besloten op 4 juni a.s. een clubtocht te houden. MAATSCHAPPIJ VOOR TUINBQUW EN PLANTKUNDE VIERDE 100-JARIG BESTAAN Het 100-jarig bestaan van de Kpn. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde werd in Heiloo op feestelijke wijze/ gevierd. In de kantine van de Germqjfa waren een groot aantal leden bijeen. Het bestuur had een leuke qufiz georga niseerd, er was een gratis drink je, koek en lekkere hapjes. De prijzen bestonden uit planten die gewonnen werden door: 1. mevr. Haafkens, 2. mevr/ Kortleve en 3. de heer Haafkehs. Op deze avond werd ook de prijswinnaar bekendgemaakt van de wedstrijd in het herkennen van takjes /van bomen en heesters. Het was ook Jftier mevr. Haaf kens die een prachtig l/oek in ontvangst mocht nemen. Alle deelnemers aan deze wedstrijd kre gen als troostprijs 5/ dahliaknollen mee naar huis. De plant van de /naand, de Gloxinia, werd behandeld er! verloot. Na afloop van de avond worden alle aanwezigen verrast met een fleurig boeket narcissen. Tuipkeuringen In de tweede tyèlft van augustus hoopt het bestuur alsnog tot het keuren van de tuinen in Heiloo te kunnen overgaan. Zij hebben hier een aantal leden voor nodig die de/helpende hand willen bie den. U kun/ zich hiervoor opgeven bij mevrouw Vfen Wijk, Cruijscamplaan 7, telefoon 32470 of bij de heer Winterink, Hcersmeepi 12, tel. 33477. Meteen even doen! Bloemschikcursus Onder l/iding van mej. T. Captein wordt er een/ bloemschikcursus georganiseerd op de /linsdagavonden 23 en 30 mei en 6 en 13/juni. Dit is een cursus voor begin- ners./Ook niet-leden van de Mij. kunnen zich/hiervoor aanmelden. De kosten zijn inclusief de bloemen en het kopje koffie zo Jaag mogelijk gehouden. OjSgeven bij de fam. Kamer, Heerenweg 108, tel. 33523 of de fam. Van Wijk. EENSGEZINDHEID" MOEST GENOEGEN NEMEN MET TWEEDE PRIJS tijdens concours in Zoetermeer Het muziekgezelschap „Eensgezindheid" ging op Hemelvaartsdag ter concours in Zoetermeer. Twee touringcars waren no dig om de muzikanten en supporters aar Zoetermeer te brengen. Eerst werd hog in Leiderdorp een koffiepauze ge houden. Het concours vond plaats in het concert- zalenkomplex „De Driesprong". Gespeeld werd als verplicht werk „Kin derserenade" van M. Max, wat 143% pt. opleverde. De dirigent van het orkest, de heer De Gier, had als vrij nummer gekozen „Ciaconna Antique" van Gerard Boedijn. Hiervoor kreeg het orkest 137% pt. Spelende in de tweede afdeling fan fare werden dus in totaal 281 pt. Zeven punten tekort om een eerste prijs te be halen. Jammer, een volgende keer beter! Mars door Metereu trok veel belangstelling In het tweede deel van de middag maak te het orkest een mars door het plaatsje Meteren. Er bestond veel belangstelling daarvoor. Leuk was de ontvangst in de tuin van de beschermheer van de plaat selijke muziekvereniging. Na een onder breking in Halfweg arriveerde men in Heiloo. Toen was het programma nog niet afgewerkt, een serenade werd ge bracht aan het lid de heer Avis en echt genote, die 35 jaar getrouwd waren. De avond vóór Hemelvaartsdag was het orkest present tijdens een receptie ter gelegenheid van het 50-jarig huwelijks feest van de heer en mevrouw Mooy. Aan aktiviteiten heeft het bij „Eensge zindheid" de afgelopen dagen dus niet ontbroken. „EUCHARISTIEVIERING" voor jong en oud Op Eerste Pinksterdag, lOASrilur in de Moeder Godskerk, Holleji'éC wordt weer de maandelijkse vieprig „voor jong en oud" gehouden. Mede werkin g^^ordt verleend dooi' het kinderkoop/al.v. dhr. Van der Hulst. Themap/: „En zij wilden er ook bij ho renyr" ROND DE ACHTTIEN Woensdag a.s. 17 mei organiseren/Wij, de werkgroep, een avond in samenwer king met een jongerengroep uit/fCgmond. Het zal een gezellige avoryX worden, waarop we, onder het gehot van een drankje en een muziekjg, kennis zullen maken met de jongepen uit Egmond. Ik hoop echt, dat wur woensdag allemaal komen, want de kfatste keren hebben we het er wel earf beetje bij lateh zitten. Tevens ontyriwen we dan onze nieuwe plannen \y/x betreft de kelder, die nu al een aayaige metamorfose heeft onder- loudt allemaal nog eventjes vol, unnen we vlug onze intrek nemen n/fle kelder. Namens de werkgroep, Wilbert Groot. I»E SOOS OP STAP Met minder mooi weer, doch in de bestd stemming, gingen 74 leden van de So/s voor Bejaarden (Dorpshuis) dinsdag/ 9 mei jl. er op uit een bustocht te maken. Omstreeks kwart over acht vertrokken we vanaf het Dorpshuis en via (^astri- cum, Beverwijk, Velsertunnel en Aals meer werd naar Hilversum geiden al waar koffie werd gedronken. Vandaar via Bunschoten en Nifkerk naar Apeldoorn, alwaar in het restaurant „Berg en Bosch" een heerlijke lunch ge reed stond die zich best/liet smaken. Na afloop hiervan via Hoqgsoeren, Koot wijk en Stroe naar Hoevelaken. Hier een theepauze. De zon, die verstek had laten gaan, brak door en hek werd verder mooi weer. Vervolgens najlr Hilversum gere den. Daar werd in restaurant „De Kar- senboom" gedineerd Na afloop daarvan werd de terugreis aanvaard en werd via IJ-tunnel en Zaan streek Heiloo omstreeks kwart voor ne gen weer bereikt. Het was een onver getelijke dag/ die mede door de goede zorgen van7de ,,Magneet"-chauffeur als buitengewoon geslaagd mag worden ge noemd. Hierbij dfent ook nog te worden vermeld, dat deze tocht financieel mogelijk is ge weest/) oor de opbrengst van de z.g. „oud papior-aktie" welke met grote moeite docV de bejaarden (waarvan vele hoog bebaard) zelf werd uitgevoerd. SLUITINGSBIJEENKOMST VAN HUISVROUWEN o.a. film over het werk van de N.- en Z. Hollandse Redding Mij. De sluitingsavond van het seizoen 1971- '72 van de afdeling Heiloo van dé Ned. Vereniging van Huisvrouwen, op donder dag 25 mei in de zaal van de Geref. Kerk, bestaat uit twee delen. De Kon. Noord en Zuid-Hollandse Redding Mij. zal een film vertonen over het werk van deze organisatie. Het koor van de vereniging, weer onder vertrouwde leiding van mevr. N. de Vries-Ero, zal zich weer laten horen. Deze sluitingsavond is vroeger dan an ders vastgesteld, dit in verband met de vervroegde vakanties van de scholen. Gezamenlijk aan de wandel Op woensdagochtend, 7 juni, gaan de da mes gezamenlijk aan de wandel. Uitge kozen in de omgeving van Johanna's Hof te Bakkum. Daar gaan de dames ook het onontbeerlijke kopje koffie gebrui ken. Dames die ruimte over hebben in hun auto en dames die daarvan gebruik willen maken, kunnen dit opgeven aan mevr. A. G. Valk-Kamphuis, Tulpencroft- laan 22, tel. 31394. PLATTELANDSVROUWEN HADDEN FIJNE DAG o.a. bezoek aan Kasteel Sijpestey n Op 9 mei gingen Plattelandsvrouwen een dagje uit, en zoals gewoonlijk per bus. Het regende flink, maar de stemming was goed en dat is het voornaamste. Wij reden langs de duinrand, over Bloe- mendaal, waar wij kondpn genieten van de prachtige natuur. Alle tuinen stonden in volle bloei. Om half tien arriveer den wij in Zandvoort, waar in restaurant Bouwens koffie met gebak werd geser veerd. Jammer dat wij van daar uit niet veel konden zien van het ongetwijfeld prachtige uitzicht, maar het weer was te slecht. Daarna bezochten wij het „Dolfinarium" wat al vol zat met kinderen, die met hun onderwijzers de komst van de zeeleeuwen en dolfijnen afwachtten. Een prachtige show, wat zeer zeker de moeite waard was. Het volgende punt was het bowling-cen trum met restaurant van „Peter Post" waar wij de lunch gebruikten, 's Middags werd het kasteel „Sijpestein" bezocht, waar we genoten van de prachtige kol lektie oud-porselein en ander antiek. Tot slot een voortreffelijk diner in Mui- derberg, wat allen zich goed lieten sma ken. Omstreeks 8 uur werd de thuisreis aangevangen en om half tien arriveerden wij in Heiloo nadat onze presidente, me vrouw Hcencamp, een dankwoord had gesproken tot de reiskommissie voor het voortreffelijk organiseren van de fijne dag. N.C.V.B. OP DE FIETS Woensdagmorgen, 31 mei a.s. organiseert de N.C.V.B. een duintocht per fiets (bij goed weer!) Vertrek 9 uur vanaf station Heiloo. 12 uur weer thuis. Duinkaar- ten meenemen a.u.b. Ook niet-leden zijn van harte welkom. Moet absoluut met het vak beffend zijn. Leeftijd 20-35 jaar. HERENMODE EN KCTNFEKTIE Heerenweg 140 -Uetloo Telefoon 02200-33308 83 cm 18 mm dik 0.95 ij, 183 cm 16 ij/fnVl pl&at grenen en 12.5 18.50 156, Heiloo, te\.s/l54 Aan de redaktie van de „Uitkijkpost" Hoewel verlaat - lazen wij nog he/ ver slag van de voorlaatste vergadering van Heiloo's raad -; zowel in „Uitkijkpost" als in „Alkmaarsche Courant"./ Onze belangstelling ging vooral uit naar de te stichten kleine woningen aan het Barlaken. Zou de raad het /voorstel van B. en W. hebben aangenomen? Immers vele bejaarden die door hafrd werken en zuinig zijn een klein kapitaaltje hebben overgespaard, komen nic/t in aanmerking voor een kleine woning/lie door de over heid sterk gesubsidegrd is en volgens toelichting van B. en W. voornoemd voor stel zouden deze oudere nu aan bod kun nen komen. Helaas is het voo/stel verworpen. Wij dachten hierbij t.a.v. de tegenstemmers aan de uitspraak/van een woestijnbewo ner die zei „ze luisteren aan de steen en niet aan de sch/lp" en gezien de scherpe bewoordingen /an enkele bij name ge noemde raadsleden aan het adres van B. en W. dachten wij aan de oude prof. Bolland (de/Hegeliaan) die ons eens zei: „Jongelui, let hierop - leren is goed maar bedenk wal elk leerinstituut tot zelfs de Alma Mater toe - kweekt wel kennis maar géén verstand." Het ziyzo - de bouw gaat niet door en kunnen vele oudere Keesje uit de Ca- mera/obscura nazeggen: „De heren wor- denybedankt". Spiegel (psd.) (/aam en adres de redaktie bekend) Aanleg zou verheugend zijn Indertijd, wij menen in 1927, werd een rijwielpad aangelegd tussen Heiloo en Egmond aan de Hoef. Het was een spe ciale rijwielpadvereniging die dit deed en het ook onderhield. Het rijwielpad liep in het verlengde van de Bayershoff- weg, nu Het Maalwater, met een zgn. kippenbruggetje over de Hoevervaart. De tegels van het rijwielpad verdwenen op geheimzinnige manier, tijdens de laat ste oorlog en direkt daarna. Het brug getje raakte in verval maar werd later weer in orde gemaakt. Meermalen is er ten gemeentehuize ge sproken over herstel van dit rijwielpad. Tot nog toe is er nog niets gebeurd, wat toch wel bijzonder jammer is. Het pad loopt namelijk door een prachtig weide gebied, waar de landelijke rust nog vol ledig aanwezig is. Wandelen kan men nog goed op het pad maar het rijden is vrijwel onmogelijk. Wij hebben het onlangs toch gewaagd zelfs het bordje „geen doorgaand ver keer" te negeren en we hebben er geen spijt van! Het deed kostelijk aan toen we aan de Egmondse kant een be kend verkeersbordje zagen staan: een pijl en het woord „wielrijders", terwijl er nota bene geen rijwielpad aanwezig is. We zullen maar denken, een laatste over blijfsel van een heerlijk rijwielpad uit de veertiger jaren. Mogelijk dat bovenstaande ontboezeming reden zal zijn, voor ons gemeentebestuur, opnieuw de aanleg van het rijwielpad te bezien. Pinkstergeest, Open de harten hier op aard Voor Uw heiligende gloed, Daal in ons gemoed. Slechts door Uwe geest gedreven, Komen wij tot beter leven, Komen wij tot recht en vrede. Deel Uw grote kracht Aan heel 't mensdom mede. MAARTJE N. ZWAAN Binnen enkele weken zal de Nederlandse Kampeerraad advies uitbrengen aan/ de Staatssekretaris van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk over üe/noge- lijke regeling van het kamperen /n cara vanning in ons land. Van venrchillende zijden is gesuggereerd het kofnplex van regelingen op te nemen in c/n Algemene Kampeerwet. Daarbij komt ook het vraagstuk van het „vrije/kamperen" bij le boer aan de orde. „Ondernemers op gehibd van de open- luchtrekreatie mogen/door de komende voorschriften niet Xn een ongunstiger konkurrentiepositiar komen t.o.v. dege nen, die deze be/igheid als een bijver dienste uitoefenén", zei Staatssekretaris Vonhoff bij de/opening van de Caravan RAI 1972. Van de zijd/ van CRM is men er zich van bewust/ dat met name de (sta)cara van een rélatief groot beslag legt op de beschikbare rekreatieruimte en dat er voorschriften zullen moeten worden ge steld ob het gebied van de hygiëne en de milieubescherming. Anderzijds wenst (aldus de heer B. M. van Griethuy- sen/ direkteur Natuurbehoud en Open- luchtrekreatie van CRM) dat er zo min mogelijk „gemaatregeld" wordt. Na de oude Nic. Beetsschool vierde de vernielzucht hoogtij op andere gemeen telijke gebouwen. Nu moesten ruiten het ontgelden van de brandweergarage en die van openbare werken aan de School- laan. De gemeente legde een prachtig „trap veldje" aan op een thans braak liggend stuk terrein aan de laan. Van het hek werk langs dit veldje is niet veel meer over. We zouden de vraag willen stellen: „Is dit de dank aan het gemeentebestuur voor de aanleg van dit veldje?" iormaal v 'Westerweg 156, Heiloo, tel. 31754 aanvragen 1-1973 moeten voor verwijderen i cement en Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, voor een gemeentelijke studietoelage voor het cursusjaar worden ingediend vóór 1 juli 1972 Van gemeentewege kan financiële steun worden vefleend voor het volgen van onderwijs aan een in Nederland gevestigde/Inrichting voor voortgezet onderwijs of instelling voor kunsten of wêjSnschappen, dan wel voor het volgen van een cursus ter verkrijging vap/maatsbhappelijke bekwaamheden. Hieronder vallen niet instellingen vooj/lager onderwijs. Studietoelagen kunnen worden ^yérleend als/beurs of als renteloos voor schot. Om voor een studietoelagen aanmerking' te komen moet belanghebbende: a. de Nederlandse naüp/alitcit bezitt b. wettige woonplaats in de gemeentfe Heiloo hebben c. krachtens aanjég, karakter er/geschiktheid geacht kunnen te ondernemén studie met vrucht te kunnen volbrengen; d. niet bij m/chte zijn om zon/er de toekenning van een Jkélage de studie te bekz/tigen of te doen bekostigen Formulieren voor het aanvragen van een studietoelagé kunnen gratis wor- den/verkregen ter gemeente-sekretarie, afdeling /inanciën, onderwijs en personeelszaken. Burgemeester en wethouders van Heiloo, De loco-sekretaris, De burgemeester, M. C. Rootjes mr. J. M. Corver-van Haaften Lorden de Weskérweg 156, Heiloo, tel. 31754 van Gerard Bijwaard In het Stedelijk Museum, Doelenstraat 3 te Alkmaar, zal een tentoonstelling wor den gehouden van toto s van Tunesië van Gerard Bijwaarü. De opening zal geschieden op vrijdag 19 mei des avonds om 8 uur door de heer dis. W. van Ernst, Consul van Tdnesië. De tentoonstelling zal voor het publiek geopend/zijn van 21 mei tot 12 juni 1972: maandag tot en met donderdag van ÏO-IJ en //an 2-5 uur; vrijdag van 10-5 ui en feestdagen van 2-5 uur. Zatei/ag gesloten. Nog steeds hangaif bij de ingangen van het rekreatiepRrh aan de Omloop bord jes waarop to/lezen staat dat dit park voorlopig gp/loten is in verband met de jonge aamnant. Het vorige jaar werden deze bordjes aange/racht omdat de grote ingezaaide grashermen nog geen schoenen konden veyüragen. ?e vragen ons af of men nog wel weet /lat die bordjes daar nog steeds hangen. We kunnen ons tenminste niet voorstel len dat het gemeentebestuur rustig gaat zitten afwachten tot alle bomen en strui ken volwassen zijn geworden. De speelweide in iiet zwembad „Het Baafje" is dezer dagen opgevrolijkt met een leuke kinder/raaimolen die geschon ken werd door/et aannemersbedrijf van P. Zonneveld/ Reeds eerder werd een grote speel-schildpad aangebracht waar op de kleintjes naar hartelust kunnen klauteren/ Deze werd aangeboden door het aannemersbedrijf G. P. Groot. De hoor G. Bijkerk is bijzonder gelukkig met j/eze fraaie toestellen, temeer om dat/men bij een zwembad geen zandbak kuri aanleggen. Het zand wat automa- Jsch ook in het water terecht zou komen kou de filters kunnen verstoppen. Enkele klimrekjes kunnen nog geplaatst worden. Over enkele dagen zal de draaimolen gebruiksklaar zijn. Het betonvloertje waarin hij geplaatst is moet nog even hard worden. '1 V 10 11 12 IS f6 If 2C Ti 21 23 IS 26 17 28 2 9 32 33 J9 is J6 37 3S 39 60 Oplossing van puzzel no. 2 (Uitkijkpost 12 april) Horizontaal 1. gewas, 2. Andes, 9. glui per, 11. of 13. Midas, 14. Po, 15. ork, 17. tor, 18. koe, 19. manie, 21. teler, 23. gal, 24. pos, 25. Miami, 27. tempo, 29. iep, 30. nor, 32. pap, 33. 1.1., 34. ivoor, 36. si, 37 edam mer, 39. engel, 40. purim. Vertikaal: 1. gnoom, 2.- w.g., 3. alm, 4. suite, 5. apart, 6. nes, 7. dr, 8. stoer, 10. ido, 12. fragiel, 14. poespas, 16. knaap, 18. klomp, 20. Ilm, 22. Epe, 25. mille, 26. inval, 27. tromp, 28. opium, 31. oom, 34. Ide, 35. reu, 36. eg, 38. reservatis, reservandis (afk.) „LIMMEN"-NIEyWS A.s. vrijdag 20 mei gaat /het eerste en tweede elftal de 4e wedstrijd spelen voor de NHD-Cup in Bergen/ tegen Berdos. De aanvangstijd voor beide elftallen is gesteld op 18.30 uur. A.s. zondag 21 mei tou/nooi bij Zaanlan- dia in Zaandam voor de pupillen Al en A2. Limmen zal daar de wisselbeker, welke vorig jaar gew/nnen werd, moeten verdedigen. Maandag 22 mei (2è Pinksterdag) doen junioren 1, 2 en 3 mee aan een tournooi dat georganiseercl wordt door KGB in Bovenkarspel. Hét programma van dit tournooi biedt vpor Limmen de volgende wedstrijden le juiiioreiielfthl: Limmen—VVW 12.30 uur KGBLimnpn 14.00 uur BlokkersMmmen 15.30 uur 2e juiiioreiiflftal LimmenyVW 12.30 uur Blokkers—/Limmen 14.45 uur KGBLimmen 15.30 uur 3e junioreiielftal Blokkers/-Limmen 11.00 uur WWlimmen 13.15 uur KGBUmmen 14.45 uur Eveneejts op 2e Pinksterdag is een Aspi- ranten/ournooi georganiseerd door St. Adelbert in Egmond-Binnen, waaraan A, B, C yen D van Limmen gaan deelnemen. Ledenvergadering All el leden vanaf 17 jaar herinneren wij aaty de ledenvergadering van a.s. vrijdag 19 /mei in de kantine. Voor de agenda verwijzen wij naar de „Limmerick" van deze maand. Vooral in verband met het voorstel de kontributie te verhogen, is deze vergadering zeer belangrijk. 11 PUZZEL NO. 3. Horizontaal: 1. aard- of hemelbol, 5. blauw v. d. hemel, 9. leider van onderneming, 11. voorzetsel, 13. praktische oefentijd, 14. heilige, 15. priem, 17. plaats in Gelderland, 18. godin v. d. geestelijke verblinding, 19. priester, 21. plaats in Estland, 23 gevangenis, 24. snoes, schat, 25. gespannen, 27. plaats in Italië, 29. lichaamsdeel, 30. klein hert, 32. min, gemeen, 33. daar, 34. dier, 36. bepaalde godsdienst, 37. apparaat, werk tuig, 39. larve van langpootmug, 40. uit gebouwd venster. Vertikaal: 1. gezelschap, 2. voorzetsel, 3. strijkin strument, 4. eenjarig kalf, 5. korte rijzing van zeewater bij eb, 6. groot water, 7. vaderstad van Abraham, 8. klapperin strument, 10. vierhandig dier, 12. plan tagebeheerder, 14. lichaamsgestalte, 16. ooievaar, 18. deel van de dag, 20. tijds- rekening, 22. plaats in Gelderland, 25. scherpe kant van een mes, 26. gil, schreeuw, 27. gebaar, 28. zinnebeeld der hoop, 31. plaats in Drente, 34. hoofd, hersen, 35. voorzetsel, 37. in, 38. laatste kwartier. Uw stoelen of bankstel 1st mogelijke tijdr-^ komen Vrijblijvend met onze JvollektrgJiij u aan huis. Woning- en stoffeerinrlchting Westerweg 64 - Limmen Telefoon (Ö205-1338 binnen de k Wij komen kollekfc

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1972 | | pagina 3