Burgemeester Hartman Hoekstra (45) verheugd over benoeming in Heiioo 1 VRIJDAGAVOND KOOPAVOND IN HEIL00 van 7-9 uur de WINTERG1 biedt u NIEUWS IN 'T KORT «ellige kerstreizen Reizen naar Mailorca, Benidorm, Costa del Sol, Rhodos^ tussen 1 nov. en 15 maart 1973 met grati^an- trekkelijke vakantie pakketten ,DE MAGNEET' N.V. s &wr ETnv lar reisbpreoss Hartelijke ontvangst op gemeentehuis in Menaldum Bewoners „Overkerck" trokken er op uit Interessante discussie op P.v.d.A. vergadering Auto sloeg over de kop en ramde tweetal auto's Autobestuurders niet over witte streep parkeren Werkzaamheden al begonnen in de Kerkelaan Verandering in ons postkantoor Ook de woning Heerenweg 44 is er niet meer Vier gewonden bij verkeersongeluk EGM0ND-BINNEN St. Adelbertusabdy Nieuwe Niedorp - Winkel A „De Blinkerd" blinkt uit LIMMEN voor sneeuwpretters voor zonzoekers met verwarmde touringicars jfo o Raadhuisweg 9, Heiioo - Tel. 31989 UITKIJKPOST 13 SEPTEMBER 1972 Per 1 oktober is de heer H. Hoekstra, burgemeester van Menaldumadeel (Fr.) benoemd tot burgemeester van Heiioo. Hartman Hoekstra werd geboren in Ol- deboorn in 1926. Op 6-jarige leeftijd ver trok hij met zijn ouders naar Rotterdam waar hij de lagere school en de H.B.S. doorliep. Hij werd onderwijzer in Rot terdam en later op de Zuidhollandse ei landen. In 1953 werd zijn school in Oolt- gensplaat door de februari-ramp getrof fen en hielp hij met het evacueren van de bevolking. Hij kreeg een aanstelling als waarnemend gemeentesekretaris waarbij hij o.a. de taak op zich nam om de terugkeer van de geëvacueerden voor te bereiden. Na deze terugkeer volgde de heer Hoekstra 'n cursus M.O. Staats inrichting om zijn taak als sekretaris beter te kunnen behartigen. Alhoewel een bestuurlijke baan bij de gemeente hem aantrok ging zijn hart toch ook uit naar het onderwijs. Zijn laatste wens ging in vervulling. Na enige tijd vertrok de heer Hoekstra naar Bussum waar hij direkteur werd van een scholengemeenschap. Op uitnodiging van de Commissaris der Koningin van Friesland, die de heer Hoekstra nog kende uit de periode van de watersnoodramp, solliciteerde hij in 1964 naar de funktie van burgemeester van Menaldumadeel. In deze 8 jaar is er in genoemde gemeente, die 13 dorpen telt, heel wat tot stand gekomen. Schaap met vijf poten? Op weg door het wijde polderlandschap naar hetgemeentehuis in Menaldum vraag je je af hoe de man zich moet voelen die op het verlanglijstje van de raadsleden van Heiioo aan mr. F. J. Kranenberg werd uitgetekend als een wonderbaar schaap met 5 poten. Het was dan ook voor de eerste keer in ons land dat de raad enige invloed kon uit oefenen op de keuze van een nieuwe burgemeester. Mr. Kranenburg zegde de raadsleden toe dit exclusieve schaap tussen de vele sol licitanten uit te halen. Wij hebben zo maar het voorbarige vermoeden dat hij hier wonderwel in geslaagd is. De ontvangst op het gemeentehuis in Menaldum was allerhartelijkst. Burgemeester Hoekstra vertelde Ons bij zonder verheugd te zijn over zijn benoe ming in Heiioo. Ondanks het feit dat hij in Menaldumadeel een heel fijne periode van zijn leven afsluit wilde hij toch wel eens wat anders. Heiioo en zijn prachtige omgeving trokken hem, maar ook zijn vrouw die hij in Rotterdam leerde ken nen, bijzonder aan. Zijn kinderen, Ma rieke en Hamo, die het Atheneum in Leeuwarden bezoeken zullen ih Heiioo, dicht bij huis, hun studie kunnen vol tooien. De familie Hoekstra zit bepaald niet aan een omgeving vastgeroest. De omstandigheden hebben hier dan ook weinig kans toe geboden. ,,Ik heb altijd bewust gekozen" zegt de heer Hoekstra. ,,Ik wilde alle lagen van de bevolking leren kennen zoals hier b.v. het platte land, in Bussum de „upper ten" en in een achterbuurt van Rotterdam was ik onderwijzer aan een lagere school." Over de vreselijke watersnoodramp in 1953 waarbij ook Ooitgensplaat onder water liep praat de heer Hoekstra niet graag. In deze gemeente, die vlak bij Oude Tonge ligt vonden 300 mensen de dood. Er bleven zo'n 20 mensen na de snelle evacuatie achter. De onderwijzer Hoekstra was er één van. Hij kreeg een bestuurlijke taak toebedeeld die o.a. be stond uit de zorg voor het schoonmaken van alle nog bewoonbare panden, het stelen uit deze lege panden te voorko men en de verdeling van (je gelden aan en de totale zorg voor heb die weer te rugkwamen. Na deze enërverende tijd gingen de heer en mevrouw Hoekstra een prettige periode tegemoet in de ge meente Bussum waarSan ze nog vele fijne herinneringen bewaren. Menaldumadeel Als goed bestuurder en met een warm hart voor het onderwijs heeft de heer Hoekstra duidelijk zijn stempel weten te drukken op de gemeente Menalduma deel waar de afgelopen jaren heel wat tot stand werd gebracht. Er kwam een prachtig zwembad „Schatzenburg". Er verrees een droom van een Dienstencen trum voor bejaarden annex een groot aantal servicewoningen. Sportvelden werden aangelegd en jongerensociëteitëh gebouwd. Er kwamen scholen en vele woningen tot stand en dit alles in een eendrachtige samenwerking met college en raad. De 13 dorpen werden in 4 groepen onder gebracht, elk met een eigen school, gym nastieklokaal, sportvelden en een jeugd- sociëteit waarvan er inmiddels twee zijn gereedgekomen. De totale oppervlakte van de gemeente is 70 km'2. Er zijn ge meenten met nog veel meer dorpen zoals b.v. Wonseradeel (27). Deze indelingen stamrtien nog uit de Franse tijd. De naam van het dorp dat in het middelpunt van zo'n kring lag werd tevens de naam van de gemeente; Menaldum - Menaldumadeel, Wonsum - Wonseradeel etc. De heer Hoekstra is een fervent tegen- standef van hoogbouw. Hij zit in de lan delijke commissie van milieubeheer. Politiek acht burgemeester Hoekstra van ondergeschikt belang bij het bestu ren .('an een gemeente. „Je moet voor elkitór openstaan" zegt hij er van „en trachten om samen de: juiste middenweg te vinden". Ook een goed kontakt met de bevolking wprdt door de nieuwe' burgemeester van Hfiloo zeer belangrijk geacht. In Menal- dtjm waar burgemeester Hoekstra twee- rrjaal in de week spreekuur houdt ziet then de burgemeestel wel eens als een geneesheer van alle kwalen. „Maar dat pen ik zeker niet" zégt hij hiervan. Sinds enkele jaren is de heer Hoekstra lid van de landelijke V.V.D. Voordien voelde hij zich echter altijd tot het libe ralisme aangetrokken. In Menaldumadeel evenals in velege meenten van Friesland is het percentage werkelozen bijzonder hoog. Vooral men sen boven de vijftig die werkzaam waren in de land- en tuinbouw hebben met deze werkeloosheid te kampen. In Menaldu madeel heeft men nog steeds voor deze mensen veel aanvullende werken weten te vinden zoals o.a; de 'aanleg van sport velden, het bouwen van jeugdsociëteiten etc. In Marsum en Drongrijp zijn deze ontmoetingscentra voor de jeugd al ge reed gekomen. Stugge Friezen? Het Hollandse sprookje van de stugge Friezen wordt met klem tegengesproken. „Al die verhalen worden sterk overdre ven" meent burgemeester Hoekstra. „We hebben inderdaad met Zuiderlingen niet veel gemeen. Wij zijn niet meteen zo amikaal maar kijken graag eerst even de kat uit de boom. Wanneer we met iemand vriendschap sluiten is dat dan ook meestal voor het leven. We blijven voor onze mening staan. De mensen zijn hier erg hartelijk. Van onze 11.000 in woners spreekt er 95% de Friese taal. Ook de raadsleden. Wanneer men merkt dat je van buiten komt wordt er snel op het Nederlands overgegaan. Ze zullen nooit doen of ze je niet verstaan. Het onderwijs is ook Nederlandstalig." Goede samenwerking met de pers Burgemeester Hoekstra is een voorstan der van een zo groot mogelijke samen werking met de pers. Kritiek kan hij goed verdragen mits deze kritiek eerlijk is en niet berust op sen- satielust. Een voorlichtingsambtenaar, die regelmatig de pers van allerhande belangrijke zaken op de hoogte houdt, acht hij zeker belangrijk. Dienstencentrum Na het langdurige en gezellige onder houd met onze nieuwe burgemeester brachten we «met hem nog een bezoek aan het Dienstencentrum voor bejaarden waar hij met recht erg .trots op is. In Menaldumadeel zit de zaak van bejaar den rond. In onze eerstvolgende Uitkijk post zullen we u hier het een en ander over uit de doeken doen. Maandagmorgen heeft het college van B. en W. een bezoek gebracht aan bur gemeester Hoekstra. Besproken werd o.a. de huisvesting in Heiioo. Het probleem is nl. dat de prachtige ambtswoning maar 2 slaapvertrekken telt. Bij de komst van burgemeester Corver-van Haaften rezen er rond deze woning nogal wat moeilijkheden. Mevr. Corver-van Haaften liet ook een wand in de bovenverdieping wegbreken en de badkamer vergroten. Eenvoudige oplossing Burgemeester Hoekstra hoopt dat deze zaak zo eenvoudig mogelijk zal kunnen worden opgelost. Hij zal er in elk geval geen „trammalant" over maken. Aan overbodige ruimte heeft de familie Hoek stra geen behoefte. De hobby's van onze nieuwe burgemees ter zijn: vissen, wandelen en zeilen. Wat dat betreft heeft hij met deze sollicitatie een aardig „stekkie" uitgezocht. Wan neer er voldoende „vis" kan worden uit gezet zal hij ons waarschijnlijk niet zo gauw weer verlaten. Weg verkeert in slechte toestand Een zogenaamde parallelweg van de Kennemerstraatweg, aan de westzijde tussen de percelen 41 en 59, verkeert in een zeer slechte toestand. Al geruime tijd. Wij vernemen dat dit bij de gemeen te bekend is, maar dat dit deel in onder houd is bij Rijkswaterstaat en dat die er niets aan doet. De weg, die bereden wordt door autobezitters die daar wonen, is in niet onbelangrijke mate slechter ge worden door de bouwaktiviteiten daar ter plaatse. 20% van de bejaarden met vakantie Gehoord tijdens een radio-uitzending dat maar 20G van onze bejaarden met va kantie gaat. Bij andere leeftijdsgroepen ligt dat tussen de 40 en 45%, Ook zij hebben recht op vakantie, maar zijn niet altijd in staat er op uit te trekken. Op dit terrein kan en moet er dus nog heel wat gebeuren. Oudere landgenoten wordt aangeraden se'ecliever te werk te gaan bij het met vakantie gaan. -Viet minder dan 4 000.000 bezoekers Ook gehoord dat de groots opgezette „Fioriade" te Amsterdam reeds 4 mil joen bezoekers heeft getrokken en dat deze nog geopend blijft tot 1 okt. a.s. op bezoek o.a. in Zandvoort Op een mooie middag in september, 4 sept. jl„ rukten twee touringcars aan om de bejaarden van „Overkerck" en te vens sommige flatbewoners, .zomede de direktrice, bestuur, verplegend- en keu- kenpersoneel te brengen naar het Dolfi narium in Zandvoort. Voor de meesten van ons was het nieuw om dit schouwspel in werkelijkheid te aanschouwen. Vermakelijk hoe dit soort dieren op commando van oppasser (ster) de bezoekers zeker een ruim half uur in prettige spanning kunnen houden. De terugtocht ging langs de lommerrijke duinkust naar Bakkum; op het terrein van „Johanna's Hove" werd geparkeerd. De grote zaal van het pannekoekenhuis was geheel vrijgehouden voor dit gezel schap. Mevr. Gibbels zorgde weer met haar pianospel voor de vrolijke noot. Onder het serveren van een glaasje enz., wat de stemming nog verhoogde, liet het keukenpersoneel door een voordracht van zich horen. Ook de heer C. Leek zeng, ondanks zijn leeftijd, met diepe te norstem het welbekende „Meisje van de zangvereniging". Inmidde-s werd het traditionele panne- koek eten aangekondigd, wat Ln de in middels grage magen goed werd opge nomen. Bij het gebruik van de koffie meende de heer Van Oosterom de tolk van het ge zelschap te zijn om direktrice, bestuur en allen die hebben meegewerkt tot het slagen van deze feestmiddag dank te zeggen voor het genotene. Spreker me moreerde nog even het probleem, dat tot genoegen was opgelost. Bij het afscheid van Johanna's Hoeve" dankte de voorzitter van „Overkerck" de eigenaar en diens echtgenote voor de prettigeontvangst en het beschikbaar houden van de grote zaal voor de be jaarden, alsmede werd het bedienend personeel dankgebracht. Voorzitter haakte ook nog in op de vo rige spreker omtrent problemen die zich onverhoopt zouden kunnen voordoen, dan wel graag met het bestuur te be spreken. Verder dankte spreker nog het begelei dend personeel en de beide chauffeurs en wenste allen een behouden thuis. Meerderheid voelt niets voor afspraken vooraf In de ledenvergadering van de Partij van de Arbeid welke uitstekend bezocht was, werd uitvoerig gesproken over het stand punt wat deze partij .dient in te nemen t.a.v. de confessionele partijen bij de a.s. verkiezingen. Het was bijzonder interes sant hoe de verschillenden, die aan het gesprek deelnamen, dachten over samen werking na de verkiezingen, met één of meer van de genoemde partijen. Men bleek daar, in 't. algemeen, weinig en thousiast over. Afspraken maken vooraf bleek men ook niet erg op prijs te stel len, ook niet met de K.V.P. alleen. Een alternatief kwam er niet geheel uit, om dat er leden waren die gevaren zagen voor een minderheidskabinet van de pro gressieve drie, ook al zouden deze mo gelijk bij de verkiezingen winst behalen. Unaniem was men van mening dat het moeilijk verkoopbaar is te gaan regeren met politieke figuren welke in het ka binet Biesheuvel een zo belangrijke rol hebben gespeeld. Het regeringsplan van de progressieve drie werd doorgenomen. Ook daarover ontstond een spontane dis cussie. Het komt aan de orde op een congres te houden op 5, 6 en 7 oktober te Den Haag. Afgevaardigden werden de heren Borsjes en Marks. In de verkiezingspropagandacommissie werden benoemd de heren Bruijns, Van Roeden, Lust, Homeijer en De Jong. Betreurd werd dat de heer C. Egas zich niet meer herkiesbaar stelde als kandi daat voor de a.s. Kamerverkiezingen. Men meende dat uit de kop van Noord- Holland weer iemand op een verkiesbare plaats dient te komen. Genoemd werd de naam van mr. De Kosto te Groot- Schërmer. Verdere kandidaten welke ge steld werden waren onze plaatsgenoot mr. Van Dantzig, dhr. Thomson (Bergen) en Van Oosten (Zuidscharwoude). „Samen overleven" Gestart wordt met discussiegroepen van 8, in huiskamerverband. Het discussie- objekt „Samen overleven" komt aan de orde. Initiatiefnemers tot deze gespreks groepen zijn: P.v.d.A., D'66, P.P.R. en het Nivon. Voorzitter de heer Borsjes deelde mede dat gesproken zal worden met vakorganisaties en vrouwenvereni gingen om aan dit soort gesprekken deel te nemen. Aan de orde zullen o.a. komen het rapport van de Club van Rome en het rapport van de zes (Mansholt). Gevraagd werd in deze bijeenkomst om meer voorlichting aan nieuwe inwoners van Heiioo. Dit werd toegezegd door be stuur en raadsfraktie. Bestuurder vrijwel ongedeerd De uitgever van een weekblad in Lim- men, H.J.S., rijdende in een Daf, kreeg in deze gemeente een verkeersongeluk. Zijn auto sloeg1 enkele malen over d*e kop en ramde een tweetal auto's. Won derlijk genoeg kwam S. er met een lichte hoofdwond goed af. Zijn wagentje raakte total-lcss. Dokter Brommers verleende medische hulp. op de Heerenweg Aan de oostzijde van de Heerenweg, tus sen de Zevenhuizerlaan en de Butterlaan heeft de gemeente een witte streep aan gebracht om voetgangers, gebruik ma kende van het voetpad, gelegenheid te geven ongehinderd te wandelen. Er werd namelijk nogal veel geparkeerd door au tobestuurders. De praktijk is nu, dat er autobestuurders zijn die ondanks deze verkeersmaatregel hun auto toch nog tegen erfafscheidingen aanzetten. De voetgangers, waaronder veel kinderen, worden dan genoodzaakt op de rijbaan te gaan lopen. Een verzoek: autobe stuurders zet uw auto niet over de ge trokken witte streep Verkeersmaatregel ingesteld Direkt na de aanbesteding, op 1 sept., is men al begonnen met de realisatie van de reconstructie van de Kerkelaan. Tus sen Heerenweg en Spoorwegovergang. Voor het verkeer zijn of worden maat regelen getroffen om zo min mogelijk last te ondervinden, tijdens de uitvoering van de werkzaamheden. In ons postkantoor aan de Heerenweg wordt er gewerkt aan een verandering van indeling. In de voorhal worden de postbussen geplaatst die nu in de grote bal aanwezig zijn, plus enige uitbreiding ervan. Deze postbussen zullen voortaan ook na sluitingstijd van het kantoor te bereiken zijn. Naar wij vernemen zullen de postzegelautomaten ook worden on dergebracht in deze ruimte. Sneuvelde als onderdeel van ,,'t Loo" plan Ook de woning Heerenweg 44, laatstelijk bewoond door de fam. Stet, is er niet meer als deze „Uitkijkpost" verschijnt. Maandag zijn slopers begonnen dit huis af te breken. Dit als onderdeel voor de realisatie van 't Winkelcentrum ,,'t Loo". onderdelen van auto weggeslingerd De autobestuurder J.R.Z. (29 jaar) en wonende te Oudorp veroorzaakte in de nacht van zaterdag op zondag een ver keersongeluk. In de bocht bij het raad huis reed hij frontaal tegen de auto van W.J.D. uit Alkmaar. In deze auto waren voorts gezeten D's moeder en een kind. Alle vier werden gewond en overge bracht naar het Centraal Ziekenhuis. Dokter Kempers verleende medische hulp. Hoe hard de klap aankwam blijkt wel hieruit, dat onderdelen van één der au to's op het terras van „De Rustende Ja ger" terecht kwamen. Benediktijnse monniken in Cambodja en Viëtnam vragen ons om hulp. Zij worden overstelpt door vluchtelingen tjie bedelen om medicamenten, voedsel en kleding. De verschrikking van de oorlog dwong hen alles in de steek te tóten om hun leven te redden. Wij willen niet doof blijven voor de nood kreet van de armen en zouden ook graag op u een beroep willen doen. In samen werking met Franse njonniken willen wij kleren en geld verzamelen en versturen. Het eerste transport zal plaatsvinden op 10,oktober. Wanneer u kleren kunt missen en even tueel een geldelijke bijdrage wilt leveren, nemen wij dat graag in ontvangst. Onze postrekening is aio. 264314; u gelieve er bij te vermelderjvoor vluchtelingen. In naam van de armen danken wij u har telijk. Christus heeft gezegd: „Alwat gij gedaan hebt voor een dezer geringsten van mijn broeders, hebt gij voor Mij ge daan" (Mt. 2& 40). Hij zal uw goedheid tot een bron; van vreugde maken. Zondag 17 -september is er wederom een pracht varj bloementuinen te bewonde ren, die 's/avonds verlicht zijn in Nieuwe Niedorp. /deer dan 100 prachtige stuk ken en tiiinen zijn er te zien. In dezelfde route de aangrenzende gemeente Winkel waar u In het Coöp. Beursgebouw, groot 40000 m-, de wekelijkse antiek- en curio- sabeuré vindt. Tijden/ deze bloemenpracht 17 septem ber Flora Nieuwe Niedorp en op 24 sept. de Bloemencorso te Winkel, is er op de beurs een speciale Nijverheidsbeurs in- gebotiwd met o.a. kaarsen maken, hout snijwerk, schilderwerk, poppekleertjes, alles in Westfriese klederdracht, 's A- vonds treden de Westfriese dansgroepen op./ 's Middags is er voor de kinderen poppenkast, zodat de ouders rustig hun ronde kunnen doen. Vérder staan er tientallen oude auto's, eqn Franse bus uit 1912 en brandweer auto. De bus is beschikbaar gesteld door ipijthandel Snijders uit Alkmaar en de brandweerauto door Garage Leegwater uil Noordscharwoude. Tevens staan er tiqitallen auto's van 1938 tot 1955. Ook wordt op 17 of 24 sept. de honderd duizendste bezoeker verwacht. Deze zal niet met lege handen naar huis toe gaan. Het is de moeite waarden tijdens de bloe menpracht deze beurs te bezoeken. V Gevarieerd programma in het seizoen 1972-'73 Het ontspannings- en kultureel centrum „De Blinkerd" te Schoorl ontwikkelt sinds haar korte bestaan een grote akti- viteit. Op velerlei terrein. Voor het sei zoen 1972-'73 heeft men een zeer geva rieerd programma samengesteld. Naast concerten door het Noordhollands Phil- harmonisch Orkest, het Utrechts By zantijns kc or en het Nederlands Kamer koor staan uitvoeringen op het program ma van operettes door amateurs (Lange- (Iijker Operette Gezelschap) en beroeps (Hoofdstad operette). Voor toneel kan men ook naar „De Blinkerd". Zowel be- v epsakteurs als amateurs kan men be wonderen. Tal van cabarettiers staan het komende seizoen in Schoorl op de planken zoals Wim Kan, Seth Gaaikema, Conny Vink en Paul van Vliet. De opening van het seizoen, op woens dag 4 oktober, belooft een uitzonderlijke avond te worden. Het wereldberoemde Alose harmonykoor uit Frankrijk treedt dan op. Het staats-danstheater uit Senegal is op vrijdag 27 oktober in „De Blinkerd". Een soort première beleeft de ijsshow „Bil- jana" (vrijdag 19 jan.) want een gezel schap uit de Balkan-landen treedt dan voor het eerst op in Nederland en West- Europa. Voor inlichtingen etc. Velen, ook uit onze omgeving, zullen ze ker interesse hebben voor één of meer van deze evenementen. Vooral gezien het weinige wat in onze naaste omgeving te beleven valt. Wij raden hen aan zich in verbinding te stellen met de direktie van „De Blinkerd", Heerenweg 150, Schoorl, tel. 02209-2068. „LIMMEN"MEÜWS Na de eerste veldverkenning, nu ook/Van de KNVB-elftallen in kompetitievenoand, gaat a.s. zondag het le elftal natór Eg- mond-Binne.n om weer een van de vele derby's, nl. St. Adelbert, tegiémoet te gaan. Het 2e elftal dat diy' jaar zeer sterk uitkomt, krijgt thuis cfe kans ken nis te maken met G.V.O. 2./ Het programma ziet er als volgt uit: Zondag 17 september: 14.30 uur St. Adelbert 1—Limmen 1 14.30 uur Limmen 2—G.V.O. 2 12.00 uur Limmen 3%-Meervogels '31 4 12.00 uur AJem. Viétrix 4- Limmen 4 14.30 uur !.immep'5H.S.V. 6 10.00 uur Limmeh 6G.S.V. 2 14.30 uur Zeevogels 5Limmen 7 12.00 uur Limmen 8Bergen 5 12.00 uur Foresters 6Limmen 9 Junioren V: 14.30 uur,'A.F.G. '34 2—Limmen 1 14.30 uyt Alcmaria Victrix 2Limmen 2 14.30 utir Limmen 4De Rijp 2 Zaterdag 16 september: fren 3e klas: uur Foresters 4Limmen 3 ren B (vroeger aspiranten) i)ur Limmen 1Graftdijk 1 uur C.S.V. 2—Limmen 2 14.00 uur Limmen 3Alcmaria Victrix 3 Junioren (vroeger asp. 12-13 jaar) 15.15 uur Limmen 1—Uitgeest 1 15.00 uur Egmondia 2—Limmen 2 het meest complete reisbureau /7CO

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1972 | | pagina 6