UIT HEILOO S RAAD DROKA NR 2.25 leverworst bruynzeel Slagerij AELRERS Vergadering Stichtingsraad „Open Huis" kon geen doorgang vinden Slijterij - Wijnhandel GREEÜW Officiële ingebruikname van de St. Benedictusschooi Brandweer rukte 2x uit Afsluiting Zeeweg en Mallevoortsdwarsdijk dc v \a§ t'i l 1)0 De F van Formidabele mannenmode UITKIJKPOST 28 MAART 1973 kan een ware delicatesse zijn, maar dan komt het uit de fijne worstkeuken van Heerenweg 186 - Heiloo Telefoon 31.141 Hele leverworst, 500 g Maakt u ook eens kennis met dit kwaliteits- produkt. AUTO'S AUTO'S Te koop aangeb. enkele goedkope auto's o.a. Simca 1100 tourist type '69 V.W. 1200 bl. type '69 V.W. 1200 zw. type '65 Fiat 600 beige type '68 V W. 1200, gaaf en goed 200,— Inr. en financ. mogelijk. Nijman, Hogeweg 54 Limmen wasprodukten heeft ze Woensdagavond liep het met de verga dering van de Stichtingsraad van het Open Huis wel een beetje anders dan men gedacht had. Het plaatsen van een berichtje omtrent deze interne vergade ring in de Uitkijkpost deed bij vele ver enigingsleden het vermoeden rijzen dat het hier ging om een openbare verga dering. In grote getale was men dan ook naar het Open Huis gekomen om alle klachten en wensen bij het Stichtingsbestuur naar voren te brengen. Alhoewel de officiële vergadering door deze toeloop uitgesteld moest worden toonde het Stichtingsbestuur zich toch bereid om over diverse zaken met de ver schillende verenigingsleden van gedach ten te wisselen. Het bleek al gauw dat velen bijzonder ontevreden zijn over de hele gang van zaken bij het Open Huis. Als voornaamste klacht kwam naar vo ren de grote kommunikatiestoornis met de leden van het stichtingsbestuur. Ge dane beloften worden niet waargemaakt en op telefonische en/of schriftelijke ver zoeken blijft een antwoord volledig uit. De heer Imming van de Heilooër Ope rette Vereniging gaf het bestuur in over weging de ruimteverdeling van het Open Huis in handen van de beheerder, de heer Jacobs, te stellen. Het verhuur van de diverse lokalen en het Ast a-theater dat nu via het Stichtingsbestuur loopt brengt vele verwarrende situaties teweeg. De heer Imming bracht tevens een woord van hulde aan de heer en mevrouw Ja cobs die werkelijk alles doen wat in hun vermogen ligt om het een ieder naar de zin te maken. Voorzitter Pieters was van, mening dat men de heer Jacobs niet mocht overbelasten, ook al zou hij dit werk er met alle liefde bij doen. Hij gaf o.a. ook toe graag een vinger in de pap te willen houden. Ook de Filmliga trok bij monde van de heer De Graaf hard aan de bel. Na di verse vergeefse pogingen bij het gemeen tebestuur en het Stichtingsbestuur om kapotte lampen te mogen vervangen moest het bestuur van de Filmliga nood gedwongen hals over kop in de eigen buidel tasten. Je kunt zo'n 500 leden niet in de kou laten staan of liever gezegd, plotseling in het donker laten zitten. De voorzitter van de H.O.V., de heer M. Mans, trok eveneens fel van leer te gen het gedeeltelijk aanwezige stich tingsbestuur. Alhoewel zijn vereniging spontaan had aangeboden met eigen mankracht een orkestbak in het Asta- theater te doen verrijzen had men hem zeer lang aan het lijntje gehouden. De tekening die volgens de heer Hekman op de afdeling Openbare Werken ge maakt moest worden liet maandenlang op zich wachten. Uiteindelijk bleek het in december 1972, dat de bewuste teke ning in september al gereedgekomen was. Voor de hele zaak financieel rond was wees de kalender reeds half febru ari aan. Dit was 3 weken voor de eerste uitvoering van H.O.V. Men had toen bij H.O.V. wel wat anders aan het hoofd. De heer Scholten van D.V.W. zou graag willen zien dat het Open Huis ook in het weekend geopend blijft. Na een viswed strijd wil men graag even gezellig een kopje koffie drinken en dan is er ook nog altijd de prijsuitreiking. Tegen deze slui ting in het weekend is ook de wandel sportvereniging ,,'t Putje". Na een flinke wandeltocht is het even heerlijk relaxen in het Open Huis. Er moeten medailles uitgereikt worden en hoewel het kopje soep door het stichtingsbestuur verbo den werd gaat een glaasje limonade er toch altijd wel in. De heer Pieters had hier allemaal wel begrip voor maar hij was ook van me ning dat het Open Huis best zo af en toe eens gesloten kon worden wanneer er geen enkele vereniging aanwezig is. Ook tussen de middag en in de voor avond zal het Open Huis 2x3 kwartier gesloten worden om de heer en mevrouw Jacobs in de gelegenheid te stellen in hun gezin te kunnen vertoeven. Van vaste sluitingstijden zal geen sprake zijn. Alhoewel het Open Huis gepropa geerd wordt als een ontmoetingscen trum voor alle inwoners van Heiloo hangt het alleen maar van enkele ver enigingen af op welke tijden dit centrum in het weekend geopend zal zijn. De an deren mogen rustig voor een dichte deur komen. Wij dachten dat een Open Huis altijd open behoorde te zijn. Dat de heer en mevrouw Jacobs ook recht hebben op een aantal vrije uren is buiten kijf. Men zal hier andere voorzieningen voor moe ten treffen. Het is ook vreemd dat er slechts 8 leden zitting hebben in de stichtingsraad. Het is de bedoeling dat er van elke vereni ging in Heiloo één afgevaardigde in deze raad vertegenwoordigd is. Volgens de heer Pieters heeft elke vereniging een verzoek ontvangen om een bestuurslid viyor deze Stichtingsraad kandidaat te stellen. Bij diverse verenigingen wordt dit betwijfeld. Hebben vele secretarissen dit verzoek zonder meer naast zich neer gelegd? Alsnog kan men zich hiervoor opgeven bij het sekretariaat. Het adres is: J. P. Koorn, Groot Barlaken 57, Heiloo. Voor de eerstvolgende vergadering van de Stichtingsraad kan men dan een uit nodiging verwachten. Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 31535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS op donderdag 5 april Op donderdag 5 april, om half drie, wordt de nieuwe schóól voor R.K. basis onderwijs. aan de J. P. Hasebroekweg 21 (plan O'vl) officieel in gebruik genomen. Al vanaf 1971 wordt er al les in gegeven en is thans nog een vier-klassige school. De school is genoemd de St. Benedictus schooi. De inzegening zal geschieden door Dom van der Wielen O.S.B., abt van de St. Adelbert Abdij te Egmond- Binnen. Bij deze officiële ingebruikname zal ook de gevelversiering onthuld worden, ge maakt door de Bergense kunstenaar Henk van der Idsert. Deze voerde ook indertijd de versiering uit in de St. Jan de Evangeiistschool voor Mavo-onder wijs. Volkswagen in brand De Heiloose brandweer moest zaterdag tweemaal uitrukken. Op de camping van de heer Kaandorp, aan de Westerweg, raakte door nog onbekende oorzaak een bergruimte in brand. Verloren gingen o.a. stoelen en een grasmaaimachine van een Amsterdamse recreant. Achter Vrieswijk, bij de school in aan bouw, ging een Volkswagen in brand. Een crossauto van een viertal jongens. Met diens toestemming ging de auto in de fik. Zoals kort geleden is gepubliceerd is de reconstructie van het kruispunt Malle voortsdwarsdijkZeewegDe Omloop aanbesteed. De werkzaamheden zullen worden uitgevoerd in de periode 2 april- 9 mei 1973. De Zeeweg tussen dit kruispunt en de kruising met de EwiswegRingweg wordt dan voor alle motorvoertuigen af gesloten. Het verkeer wordt omgeleid via De OmloopSpillaanRingweg en omgekeerd. (Brom) fietsers behoeven niet om te rijden, maar kunnen via een noodverbinding de Zeeweg blijven vol gen. De Mallevoortsdwarsdijk wordt ook af gesloten; dit betekent, dat (brom)fiet sers van deze weg geen gebruik meer kunnen maken. Het is mogelijk dat de werkzaamheden kortere of langere tijd in beslag zullen nemen. In de Raad is gevraagd om tijdens de Paasdagen, want daarin valt de afslui ting, maatregelen te treffen zodat aan de Paasdrukte welke verwacht wordt, tege moet gekomen wordt. Zowel burgemeester Hoekstra als wet houder Bolten konden geen toezeggingen doen. „We willen nog vóór de vakantie periode met de werkzaamheden klaar zijn", zo was het antwoord. RAAD BESLIST: „KRONKEL BH ZEVENHUIZERLAAN BLIJFT BESTAAN" Tunnelplan voor Stationsweg-overweg in de ijskast Alternatiefeen nieuwe weg ten zuiden van de Zevenhuizerlaan Langdurig is er vrijdagavond, in de raad, gesproken over het rapport „Spoorweg kruisingen" van het verkeersburo Goud appel en Coffeng. Men spreekt wel eens van „zoveel hoofden, zoveel zinnen"; bij de behandeling van dit rapport bleek dit overduidelijk. De meningen liepen soms ver uiteen. Alhoewel bij de stemming, over onderdelen, bleek dat men in meer derheid het toch met elkaar eens was geworden. Nog niet meer verkeer aantrekken ftaar Stationsweg en Zevenhuizerlaan Over de reconstructie yan de Kerkelaan en reconstructie van de kruispunten op de Kennemerstraatweg, met verkeers regeling, werd niet veel gezegd. Dit voor stel werd zonder meer aanvaard. Anders was het met het tweede punt: verplaat sing van de spoorwegovergang in het verlengde van de Zevenhuizerlaan. Wan neer je de „kronkel" wegneemt wordt de situatie in de Zevenhuizerlaan alleen nog maar moeilijker. Deze weg is niet berekend op een toenemend verkeer. In tegenstelling met B. en W. besloot de raad niet tot reconstructie van de spoor wegovergang over te gaan. Daarentegen werd door een aantal raadsleden met klem aangedrongen op een spoedige aan leg van een alternatieve weg, zuidelijk van de Zevenhuizerlaan, welke dan kan gaan dienen als oost-west verbinding. Burg. Hoekstra was wel voor deze aan leg maar liet uitkomen dat realisering ervan niet mogelijk zal zijn binnen vijf jaar. In dit verband pleitte hij, overigens tevergeefs, voor genoemde verplaatsing van de spoorwegovergang. Een aan te leggen tunnel onder de spoor baan, ten noorden van het station Sta tionsweg-Zeeweg tracé) werd door de heer Groot als zeer urgent aangeduid. „De toestand is onhoudbaar géworden bij het station". Voorlopig het plan in de ijskast zetten concludeerden andere raadsleden. „Verkeer dat niets met Hei loo te maken heeft, wat bestemd is voor de kust, ga je maar aantrekken. De Sta tionsweg is trouwens veel te smal", zo werd gezegd. De overgrote meerderheid van de raad wil niet, of voorlopig niet, denken aan uitvoering van een tunnel- plan of A.H.O.B. overgang. Bezwaren tegen nieuw aan te leggen wegen De heer Dekker stak, bij de bespreking van het verkeersrapport, de draak met wat er in het begin van dit rapport staat „alsof we dat al niet wisten", zo liet hij horen. Mr. v. Dantzig stelde vooral dat wanneer hij over een alternatieve zuidelijke weg sprak, hij beslist niet bedoelde de zuide lijke randweg die vanaf Rijksweg 9 in westelijke richting gedacht wordt en naar het noorden zou moeten afbuigen. „Daar ben ik beslist tegen. Een weg met verhoogte weg- en spoorwegkruisingen." In het rapport van het verkeersburo werd gesproken over een alternatieve route tussen Heiloo en Alkmaar, weste lijk van Heiloo, door de polder. Ook daar werd bezwaar tegen gemaakt. De heer Hoogland ging uitvoerig in op het rapport. „We willen bij de gedachte dat de wegen die het verkeersburo Goud appel en Coffeng hier in Heiloo wil, er nooit zullen komen," aldus ongeveer dit raadslid. Hij memoreerde de woorden, gesproken tijdens de algemene beschou wingen: elke weg die er in ons dicht be volkte vaderland bijkomt, is een aantas ting van het leefklimaat en/of het land schap. Raadsleden bleken niet gerust over het punt of er een verbinding tussen het Groot Barlaken en de Kanaalweg tot stand gaat komen. Zij verzetten zich op nieuw daartegen. In zijn algemene be antwoording van de vele op- en aanmer kingen ten aanzien van het rapport en het standpunt van B. 'en W. ten aanzien van verkeersmaatregelen zei burgemees ter Hoekstra, dat besluiten op korte termijn zeer urgent zijn. Resumerende: de raad sprak zich uit vóór reconstructie van de Kerkelaan- overweg; tegen verplaatsing van de spoorwegovergang van de Zevenhuizer laan; de aanleg van een alternatieve rou te ten zuiden van de Zeverjhuizerlaan en vóór het in de „ijskast" zetten van de reconstructie van de Stationsweg (wes telijk gedeelte) met mogelijk aanleg van een tunnel bij het station. RAAD WIL NIET MEEWERKEN AAN VERKEERSONDERZOEK MET ALKMAAR EN HEERHTJGOWAARD Burg. Hoekstra: „Een historische vergissing" De Raad van Heiloo sprak uitvoerig over een voorstel van B. en W. om 142.000,beschikbaar te stellen voor een verkeersonderzoek, waarbij Alk maar en Heerhugowaard -betrokken zouden worden. Met alleen de stemmen van de beide 'wethouders en de heren Mr. van Dantzig en Walda voor, werd het voorstel verworpen. Burg. Hoek stra „dit is een historische vergissing!" De heer Hoekstra probeerde de Raad te overtuigen hoe noodzakelijk zulk een onderzoek is. De heer Hoogland uitte zich scherp tegen een aantal zinsneden uit een brief van Ged. Staten van Noord-Holland. Hij sprak zelfs van chantage. Dhr. Vahl meende dat Heiloo in zulk een onder zoek „geen vinger in de pap zou krij gen", en voorts, „als de provincie zulk een onderzoek zo gewenst vindt, ze het dan maar zelf moeten betalen." De heer Dekker vond de kosten van dit onderzoek buitensporig hoog. Hij con stateerde veel twijfels en vraagtekens, daarom zag hij graag enige toelichting van het bureau Ir. van Dijk. De heer Walda vond de zaak ook wel wat „mistig", maar zei toch dat men rekening moet houden met de ontwik keling in het verkeer „of men het wil of niet". „We zouden et later misschien spijt van hebben dat we niet mee heb ben gedaan." „De mogelijke verkeers problemen liggen allemaal ten noorden van Alkmaar," stelde de heer Ten Hoo- pe vast. Hij zag de noodzaak er niet van in dat hij aan zulk een rapport ging meewerken. De heer Groot vroeg wat de consequen ties zouden zijn als Heiloo niet mee werkte aan zulk een onderzoek. Hij zag de noodzaak van een onderzoek niet in, „laat men ons dat eerst maar aan tonen." „De kosten staan in geen enkel verband tot het belang van het onderzoek," aldus de heer Zoon. Ook wel bezwaren Burg. Hoekstra zei in zijn beantwoor ding, dat ook het dagelijks bestuur der gemeente wel bezwaren heeft tegen het voorgestelde onderzoek. We constateren „een zekere verkeersrapportenmoeheid" aldus de heer Hoekstra. Hij achtte een onderzoek op korte termijn noodzake lijk. Hij zei dat je invloed kan uitoefe nen als je er bij betrokken bent. In alle vrijheid kan gehandeld worden. „Het zou een historische vergissing zijn," als de Raad zijn medewerking niet verleende aan dit onderzoek, meen de dhr. Hoekstra. Hij verzekerde in zijn antwoord voóral aan dhr. Hoogland, dat men in alle vrijheid kan beslissen. Hij stelde vast dat, wanneer Heiloo niet mee zou doen, het onderzoek dan niet plaats zou hebben. Als antwoord op vragen uit de Raad zei dhr. Hoekstra dat men gedacht had al in mei te be ginnen met dit onderzoek. De verkeers problemen zijn in onze naaste omge ving bijzonder urgent", zo verzekerde de burgemeester. De Raad ging, zoals boven reeds vastgesteld, niet akkoord met de votering van het gevraagde be drag voor het onderzoek. KON. NED. MIDDENSTANDSBOND WORDT INGESCHAKELD Bij verkeersmaatregelen op de Raadhuisweg Zoals u heeft kunnen lezen waren be zwaren gerezen tegen verkeersmaat regelen op de Raadhuisweg. Voorge steld door Burg. en Weth. Van de zijde van de negen ondernemers welke aan deze weg hun bedrijf uitoefenen, rezen ernstige bezwaren tegen de voorgestel de maatregelen. De Raad van Heiloo besloot de zaak aan te houden, om met de betrokkenen alsnog te gaan praten. Burgemeester Hoekstra heeft meege deeld dat in één der volgende Raads vergaderingen de zaak opnieuw aan de orde komt, na eerst een gesprek te hebben gehad met de Raadhuisweg- ondernemers en een delegatie van de Kon. Ned. Middenstands Bond. BINNENKORT BIJTREKKEN VAN VLUCHTSTROOK Bij rijbaan Kennemerstraatweg Burg. Hoekstra deelde de Raad mee dat binnenkort de zogenaamde vlucht strook op de Kennemerstraatweg tus sen Gemeentehuis en de Laarmanstraat bij de rijbaan wordt getrokken, zodat de bestaande rijbanen voor auto's en rij wielpad één geheel gaan vormen. Hier is in het verleden al meerdere malen op aangedrongen. Mr. van Dantzig ver onderstelde, in een vorige raadsverga dering, dat dit moeilijkheden zou kun nen opleveren voor wielrijders. Dhr. Hoekstra deelde toen mee, dat er varingen elders (Alkmaar en Castri- cum) dit logenstraffen. Het blijkt heel goed te gaan. HEILOO KRIJGT IN MEI 142.500— EXTRA Wordt toegevoegd aan post .onvoorzien' Het raadslid, de heer van Dijk, be vreemdde het dat B. en W. de Raad niet apart inlichtte over een extra uitkering van de Rijksoverheid aan de Gemeente Heiloo. Dit bij het agendapunt „Begro tingswijzigingen". Dhr. van Dijk zei dat 500.000,— verwacht kan worden en dat voor 1973 142.500,beschikbaar komt. Het bevreemdde hem ook dat, terwijl de begroting pas de vorige maand behandeld werd en om hem slui tend te maken de reserves aangespro ken moesten worden en plaatselijke be lastingen etc. omhoog werden gebracht, er nu plotseling zoveel geld beschik baar is gekomen. In tegenstelling tot B. en W. stelde dhr. v. Dijk voor deze 142.500 niet over te hevelen naar de post onvoorzien, maar over te brengen naar de gemeentelijke reserves. De heer Vahl viel dhr. v. Dijk bij. Burg. Hoekstra zei, dat pas kort geleden bekend werd dat een extra bedrag ver wacht kon worden. Of er daarna nog geld beschikbaar komt is niet met ze kerheid te zeggen, aldus dhr. Hoekstra. Óf het bedrag nu naar de post onvoor zien gaat of naar de reserves, maakte niet veel uit, argumenteerde de burge meester. De heer v. Dijk reageerde daarop dat als er meer geld beschik baar komt, men het ook weer gemak kelijker uitgeeft. Bij deze discussie bleef het. TEGENOVERGESTELDE VERZOEKEN Bij vaststelling van vergoedingen van brandweerlieden Uitvoerig is er vrijdag gesproken over de vaststelling van vergoedingen van brandweerlieden. En wel omdat er ver schil van mening was gerezen onder de betrokken leden van de vrijwillige brandweer. Burg. en Weth. stelden voor de vaste vergoeding vast te stellen van 115,— voor een adspirant brandwacht, brandwacht 2e klasse 125,brand wacht le klasse 135,hoofdbrand wacht 150,onderbrandmeester 170,brandmeester 195,—; ad- junct-hoofdbrandmeester 1.205,en hoofdbrandmeester tevens commandant 1.915,en voorts een vergoeding van 5,50 per uur voor de eerste vier groe pen, 11,per uur voor de onder brandmeester en de brandmeester. De heer van Dijk zag in de voorgestelde nieuwe regeling een te grote nivellering van de vergoedingen. Hij stelde voor resp. 30 en 15 meer vergoeding te geven aan de brandmeesters en onder brandmeesters. De heer Zoon viel dhr. van Dijk bij. Hij meende dat de func ties waarvoor meer diploma's noodza kelijk zijn, ook hoger gehonoreerd die nen te worden. De overgrote meerder heid van de Raad stelde zich achter deze opvattingen, alleen de wethouders en de heren mr. van Dantzig en Walda konden er niet mee akkoord gaan. ruimtewet 1947" buiten werking te stel len. Genoemd werd als datum 1 maart 1973. Minister Udink heeft meegedeeld dat, gezien de huidige situatie, deze bui- tenwerkingstelling uitgesteld is. In Heiloo's Raad was het mevr. Brals- ma-Polling die een motie indiende wel ke aandrong op handhaving van ge noemde wet. De minister is kennelijk gezwicht voor de druk van een groot aantal gemeentebesturen, 'waartoe dus Heiloo behoorde. 1898 1973 BUITEN WERKIN GSTEELIN G „WOONRUIMTEWET '47" UITGESTELD Druk op minister boekte resultaat Mr. van Dantzig constateerde met zichtbaar genoegen, dat druk van ge meentebesturen op de minister van Volkshuisvesting Udink, resultaat heeft gehad. Minister Udink had in het voor uitzicht gesteld, bij het besluit tot huur- liberalisatie, vorig jaar, de „Woon- EENSGEZINDHF.il> GAAT JUBILEREN „In het jaar 1898 werd de fanfare „Eens gezindheid' opgericht' „Eensgezindheid" viert dit jaar dus zijn 75-jarig bestaan 75 jaar is een mijlpaal waar men gerust en met trots even stil mag staan. Dit wil eéhter niet zeggen dat wij dit jaar niets doen, want evenals andere jaren zullen wij ons 'best doen zo goed mogelijk muziek te maken en zeker in ons jubileumjaar zullen wij ons 'beste beentje voor zetten. Dat het „Eensgezindheid"goed gaat mag blijken uit de muzikale prestaties de afgelopen jaren, en zeker het jaar 1972, waarin onze fanfare promoveerde naar de le afdeling op het najaarsmu- ziekféest 'van de Algemene Nederlandse Unie van Muziekverenigingen te Leiden Het najaarsmuziekfeest mag gerekend worden tot één der best georganiseerde concoursen, met een zeer hoog muzikaal peil der deelnemers. Het is mij dan ook een genoegen diri gent te zijn van uw fanfare „Eensgezindheid" is een vereniging die „leeft", „groeit" en „bloeit", gezien het aantal jeugdleden van de fanfare en drumband. Het is verheugend dat iedere woens dagavond jong en oud bij elkaar zijn om een gezellige repetitie te maken, temeer daar het repetitiebezoek altijd zeer goed is. Nu wij dus dit jaar het 75-jarig bestaan herdenken is het de gewoonte om eens terug te kijken op deze jaren; ik zal dit echter niet doen. Wat ik wel doe is vooruit zien in 1973 en de jaren die daar op volgen. Het eerste wat ik dan zie is, dat er in ons orkest nog best wat muzikanten hij. zouden kunnen - Op alle instrumenten van sax tot bas kunnen nog plaatsen bezet worden Er moeten in Heiloo nog zeer goede mu zikanten wonen en aan hen zou ik willen vragen, kom eens luisteren op een repe titie, dan kunt u weer eens meemaken ,wat er op zo'n avond gebeurt. Ik geef u de verzekering dat er keihard gewerkt wordt. Ook niet-muzikanten zijn natuulijk wel kom op de repetities en als u komt, is de koffie klaar. Wat zou het een geweldig feest worden dit 75-jarig bestaan, als een aantal mu zikanten nu weer ee-ns lid zouden wor den van onze fanfae. Wij align zouden u graag ontvangen als (weer) lid zou worden Als een ieder zijn pijnen eens zou ver geten. Als we niet meer onze vermeende wonden likten. 'Als wij allen eens Eensgezind onze schouders er onder zetten, wat zou onze fanfare dan groeien in een gemeenschap die dit waard is," En Heiloo is dit wa&rd. Heiloo is het waard om een fanfare te bezitten die tot de beste korpsen van Nederland ge rekend zou moeten worden. Maar dat kunnen wij echt niet alleen. Daar hebben we u bij nodig. Daar hoort u bij. Dit geldt uiteraard ook voor onze drum band welke repeteert op donderdag avond in de Kerkelaan Beste vrienden, het zou een geweldig jubileumgeschenk zijn voor „Eensgezind heid" als u allen zou willen meewerken aan de groei van ons mooie fanfare orkest". Aldus de dirigent van het muziekgezel schap 1 de, heer Joh. D. de Gier. Graag onderstrepen we de woorden van dhr. de Gier De laatste donateursavond heeft weer eens bewezen dat „Eensgezind heid" weer eensgezind aan het musice ren is. Vooral verheugend is het dat de jeugd het ofkes't is gaan versterken. Het zou bijzonder fijn zijn als bij het vieren van het 75-jarig bestaan op 16 oktober aanstaande het orkest in maxi- bezetting kon musiceren. Het adres van de sekretaris is: de heer M. M. Klaver Kerkelaan 22, tel. 30155 van vrije- n»| tijd. En dan X draag je'n jasje dat lekker zit en er lekker uitziet. Iets in de denim- look. M'et grote steekzakken en 2 borstzakjes. I J O van ■f-J omslag. Deze broek 7 heeft 'm j weer. Modern model met fijne steekzakken. f75.- De R van xv regenjas met schouderaccent. 1 Rij knopen en diepe steekzakken. Staat z'n mannetje in de regen! f 119.- >5 heren- en juniorkléding Heiloo-Stationsweg 61 tel; 02200-30068

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1973 | | pagina 3