i mmm mmm ft MOEDERDAG r r^v Vrijdagavond Koopavond 's Maandags gesloten Zaterdag tot 6 uur geopend Ouderver. Lidwinaschool Jubileumconcert „Eensgezindheid" trok weinig belangstelling Het „Centrum" beschikt nu over een nieuwe brandspuit Heren Bloemisten ALLE SOORTEN STRO, J. A. van Duin Heiloo plaatst zich zo langzamerhand op 'n eiland! Vernielzucht vierde hoogtij Hoe staat het nu eigenlijk met de windwijzer en de klok Fancy-fair t.b.v. schooltje in Alaparoe (Suriname) Haal de gratis 100 kado-tips folder bij: „ONDER DE LUIFEL" SUNFLEX RAAMH0RREN Jaarvergadering Wit-Gele Kruis Heiioo Een duurzaam Moederdag-geschenk EEN AFZUIGKAP Nog een gouden echtpaar „ONDER DE LUIFEL" Avondvierdaagse 1973 Raad van Staten bespreekt bezwaarschriften „ONDER DE LUIFEL" opnieuw laten stofferen? HOOGEBOOM'S Stoffeerderij en Woninginrichting UITKIJKPOST 9 MEI 197] Dq B van blazérpak. ■Sportief en gekleed'zijn tegelijk. In een einde1 loze koiloktio Daar moet snel bij zijn heren- en juniorkleaing Heiloo-Stationsweg 61 teU02200-30068 De B van blazer. Stap even bij ons binnen voor uw keuze uit een blitse kollektie: heren-en junlorkled'ng HejJoo-Stationsweg 61 tel; 02200-30068 De V van zittende' f pakken' voófc blije, vrije dagen. Rw>. eerstvolgende vrije dag ft goed bij, op., besteed:? fm m-m t heren-enluniorkléding Heiloo-Stationsweg 61 x lel.: 02200-30068 FORTEX heren-en juniorkledfng Heiloo-Stationsweg 61 let: 02200-30068 r P De P van,.. v Pantalon. Met veel plussen, aangepast aan de allernieuwste inodëtendensen:-,; Pantalon waar u direkt instapt, als u snel bij ;f', ons binnenstapt. De O van Overhemd. En van onvoor stelbaar fijn. Kom 's kijken, vooral als u méér eisen steltaan kleur en dessin. heren- en Juniorkléding Heiloo-Stationsweg 61 tel.:02200-30068 heren- en iunlorkle'ding Heiioo-Staiionsweg 61 161:02200-30063 Morgen, donderdag 10 mei a.s. wordt er een ouderavond gehouden voor alle ou ders van de Lidwinaschool. Op deze avond zal spreken mevrouw L. M. H. G. Rikkers-Stulemeijer van het N.K.O. (Ned. Katholieke Oudervereniging) over het thema: „Sociale opvoeding op school en in gezin". Gezien dit belangrijke onderwerp, ver wachten wij een goede opkomst van de ouders. De ouderavond wordt gehouden in het Brunogebouw, Past. van Muijen- weg 12, om 20.30 uur precies. Krantenaktie. Op zaterdagmorgen 12 mei a.s. tussen 8.30 en 11.30 uur, wordt er een kranten aktie gehouden aan school. Heeft u veel oud papier en u kunt het niet zelf ver voeren, kunt u zich opgeven bij mevrouw v. Haaster, Havercamplaan 29, tel. 31122 en de heer H. G. Beke, Hoefcamplaan 12, tel. 30954. De kranten worden dan bij u aan huis opgehaald. voor uw ZELFBOTTW-C.V.. De muziekvereniging „Eensgezindheid" bestaat dit jaar (oktober) 75 jaar. Ter gelegenheid daarvan gaf het korps op vrijdagavond 27 dezer een concert in de Witte Kerk van de Hervormde gemeente. Ter opluistering van deze avond had men het hoornblazers-kwartet van het Radio Philharmonisch Orkest aangetrokken; dit kwartet verzorgde een groot deel van het programma, zeer tot genoegen en genot van de aanwezige toehoorders. Jammer, dat dit er maar zo weinigen wa ren. Had men dit concert wellicht wat laat en niet voldoende indringend aange kondigd? De opkomst was in hoge mate teleurstellend klein. Wat de uitvoering betreft moet gezegd worden dat, als wij met het jubilerende korps mogen beginnen, het gebodene op hoog niveau stond; onze indruk is dat momenteel de fanfare van Eensgezind heid, onder de bezielende en bekwame leiding van do heer J. de Gier, musiceert op een peil dat opvallend harmonisch bevredigt. Het kwartet hoornblazers bood een pro gramma dat zonder meer aantrekkelijk was. Wat klinkt dat fraai in deze ak- koestisch voor dit soort muziek zo .ge schikte kerkruimte. Bijzonder op prijs gesteld werd de duidelijke en op char mante wijze gegeven toelichting op elk onderdeel van het programma die door één van de hoornblazers-solisten werd gegeven. Het, zoals gezegd kleine, audi torium beloonde elk afzonderlijk onder deel van het programma met een warm applaus. Naar wij vernemen heeft Eensgezindheid nog een concert in petto voor het najaar, te verzorgen door de Brass-band van het Leger des Heils, mede in verband met het jubileum, waarover t.z.t. meer in deze courant zal worden meegedeeld. Dok de nieuwe brandweerkazerne kon in gebruik genomen worden De bedrijfsbrandweer van het Psychia trisch Centrum „St. Willibrord" kan trots zijn op het huidige beschikbare ma teriaal. Men kreeg de beschikking over een nieuwe brandweerauto, een Merce des. Er is een Rosenbauer pomp opge bouwd door de firma Doeschot B.V. (Hip- polytushoef) met een capaciteit van 1350 liter per minuut. Te gebruiken zowel voor hoge- als lagedruk. Voor dat de nieuwe aanwinst werd over gedragen gaf één der firmanten van het bedrijf Doeschot-Rosenbauer een demon stratie. Goede samenwerking met Vrijwillige Brandweer Het brandweerkorps van ,,St. Willibrord" gevormd uit personeelsleden etc., be staat uit 18 man, met als commandant en instructeur de heer Groefsema, in samenwerking met de heer W. M. van Hecke, chef van de technische dienst van het centrum. Met de Heiloose vrijwillige brandweer is er een goede samenwerking en wordt er regelmatig geoefend. In ge val van nood kan men volledig op elkaar rekenen, wat in het recente verleden al gedemonstreerd werd. Niet alleen dus voor „St. Willibrord", maar ook voor de gehele gemeente Heiloo is de aanschaf van de nieuwe brandweerauto van groot belang. N.M. Te koop: ook lang haverstro. Scherpe prijzen. Beleefd aanbevolen, Mossellaan 3 - Egmond a.d. Hoef Tel. 02206-1664 Wei in 't belang van Heiloo en de regio? Wie de laatste tijd de gesprekken be luistert in de raad van Heiloo en een aantal besluiten bekijkt, die vraagt zich af, of het gemeentebestuur (de raad dus) zich zo langzamerhand op een eiland plaatst. In de regio en/of de provincie. Burgemeester Hoekstra zei in de laatste raadsvergadering bij de behandeling van een voorstel om mee te doen aan een woningmarktonderzoek in regionaal ver band, dat we hier niet op een eiland zit ten. Dat er dus samengewerkt moet wor den waar dat maar enigszins nodig en mogelijk is. De raad hoorde dit verhaal aan, evenals dit gebeurde op vorige raadsvergaderingen. Ook toen distanci- eerde de meerderheid van de raad zich van voorstellen inzake samenwerking. We herinneren ons die betreffende ge meenschappelijke regelingen ten aanzien van de brandweer maar ook over een verkeersonderzoek in de regio. Wij vragen ons af of men in Heiioo's raad niet op de verkeerde weg is om, zonder meer, al deze voorstellen, die men toch moet zien in een groot ver band, maar zo moet afstemmen. Ook al zullen er wel bezwaren zijn aan soort gelijke voorstellen. In 't geheel kan men zich o.i. niet aan bepaalde samenwerking onttrekken; we leven tenslotte niet op een eiland! We vragen ons trouwens ook wei af of een opvallende genoegzaamheid die thans aanwezig is wel goed is voor de toekomst van Heiloo! N.M. Alles voor de BADKAMER in diverse kleuren PLAKSPIEGELS DOUCHE-SLANGEN en HANDSPROEIERS BEKERHOUDERS ZEEPBAKJES HANDDOEKHOUDERS KLOSETBORSTELS met houder TOILETPAPIERHOUDERS KLOSETZITTINGEN DOUCHE-GORDIJNEN BADKAMERTAPIJT-SETS JATR0 Met mogelijk nog ernstiger gevolgen De vernielzucht vierde weer hoogtij. Vooral rond de werkzaamheden rond de reconstructie van het kruispunt Zeeweg- Omloop-Mallevoortsdijk. Uit te voeren door de fa. Groot. Afbakeningslampen werden vernield en zelfs werd materiaal, opgeslagen in een werkkeet, weggeno men. Het vernielen van de genoemde lampen kan ernstige gevolgen hebben voor het verkeer. Ook elders in de gemeente was de jeugd bezig. Ruiten werden ingegooid en ge meentelijke vlaggemasten moesten het ontgelden. Koorden voor het ophijsen van vlaggen werden weggehaald. Voor ouders op te letten wat hun kin deren in hun vrije tijd uitvoeren. op de toren van het Witte Kerkje? Regelmatig wordt de vraag gesteld: „Hoe staat het nu eigenlijk met het onderhoud etc. van de klok en de windwijzer op de toren van het Witte Kerkje?" welke tot de taak behoort van het gemeentebe stuur. De windvaan staat al een paar jaar in dezelfde richting en de klok staat of stil of hij loopt achter. Mogelijk dat in deze aangelegenheid nu eens wat ge daan wordt. op vrijdag 11 en zaterdag 12 mei Het algemeen Diakonaal Bureau van de Gereformeerde Kerken in Nederland heeft sindt enkele jaren drie onderwij zeressen in dienst. Deze onderwijzeressen zijn enige jaren bezig drie schooltjes te stichten. Eén van deze schooltjes staat onder leiding van mej. Brouwer en is gelegen in het Surinaamse oerwoud, en kele tientallen kilometers van de Brazi liaanse grens. Het dorp heet Alaparoe en telt een kleine driehonderd inwoners. Het heeft een kerk en een school waar ongeveer' vijftig indianen gebruik van maken. Na persoonlijk kontakt met mej. Stationsweg 51 Tol. 30196 Erk. Inst. Tevens reparatie. Brouwer, die daar onder moeilijke om standigheden met enthousiasme werkt, stelde zij het personeel van de Rehoboth- school voor, haar school door de Reho- bothschool te laten adopteren. Dit ge beurde vorig jaar. Het afgelopen jaar mocht men als christelijke lagere school het zendingsgeld, bijeengebracht op de school, bestemmen voor de schooi in Alaparoe. Enthousiaste medewerking van velen Het onderwijzend personeel van de Re- hoboth ging verder, in samenwerking met vele anderen wordt er op vrijdag 11 en zaterdag 12 mei in de school een fancy-fair gehouden om nog meer geld beschikbaar te krijgen voor mej. Brou wer en haar schooltje. Tal van attrakties welke nu eenmaal een fancy-fair aan trekkelijk maken, zullen aanwezig zijn. Leerlingen van de school en ouders maakten tal van artikelen welke ten verkoop aangeboden zullen worden. Ook zullen er artistieke voorwerpen gekocht kunnen worden uit Suriname. Voorts zal er een stand zijn van de stichting „Sti- cusa", welke voorlichting wil geven over Suriname, voorts komt er een stand met boeken etc. Samenwerking zal opbrengst vergroten Verheugend is het dat een drietal jeugd clubs medewerking vgrlenendie van de Gereformeerde Kerk, de jeugdclub van de Kruiskerk en de „jeugdkapellers". De „Jeugdkapellers" die anders hun rom melmarkt achter „De Rank" hielden, zul len deze dit keer verplaatsen naar het schoolplein van de Rehobothschool aan de Holleweg. Geld wat deze markt op brengt gaat in het bovengenoemde fonds. De predikanten Ouwendijk en Verkuyl zullen waarschijnlijk niet achterblijven en zullen op 11 en 12 mei voor het bak ken van pannekoeken zorgen. Laten we hopen dat ze handen te kort zullen heb ben! Voor Open haarden Schijnvuren in gas en elektrisch en alle accessoires Westerweg 234, tel. 31716, Heiloo De openingsuren De fancy-fair is dus op vrijdag 11 en zaterdag 12 mei. Op 11 mei 's avonds van 7 tot 10 uur en op 12 mei van 10 tot 5 uur. De rommelmarkt is alleen op 12 mei, eveneens van 10 tot 5 uur. Een opwekking lijkt ons, gezien het doei, overbodig. Zelf meten en plaatsen jATRO Westerweg 279 - Heiloo Telefoon 02200-32821 Woensdagavond had in het Wit-Gele Kruisgebouw de algemene ledenvergade ring plaats. Behalve de bestuursleden, wijkverpleegkundigen en de medisch-ad- viseur de zeergel. heer A. A. M. E. Jans sen, arts, kon onze voorzitter de heer C. Ranzijn ook de heren G. v. d. Brink en C. v. d. Graaf, resp. voorzitter en se- kretaris-penningmeester van het Groene Kruis welkom heten. Penningmeester van het Wit-Gele Kruis, de heer F. van Haaren, was door ziekte afwezig. Tiet jaarverslag liet zien dat het leden aantal was gestegen tot 1750. Het kontakt met, het Groene Kruis ver loopt zéér gunstig. Eén dezer dagen zal opnieuw een bespreking met het Provin ciaal Bureau uit Haarlem plaatsvinden. Door de ziekte van de penningmeester was het niet mogelijk een financieel ver slag ter tafel te brengen. In verband met de voorzieningen aan het Kruisgebouw en vernieuwing van de uit leengoederen werd besloten de contri butie voor 1974 te brengen op 20 gulden per jaar. Door de wijkverpleegkundigen werden o.a. 1800 verpleegbezoeken, 825 kleuter- bezoeken, 600 huisbezoeken zuigelingen, 350 bejaardenbezoeken, terwijl diverse zittingen voor inentingen en gehooron- derzoek plaatsvonden. Bij de bestuursverkiezing was de heer G. Eijkel aftredend, maar stelde zich weer herkiesbaar. Een minder prettige noot in het jaarver slag was, dat mej. R. van Schie, concier ge van het Kruisgebouw, veel last on dervindt van de jeugd. De jeugd vliegt op en om het gebouw en is zeer vernielzuch tig. De sekretaris heeft hiervan schrif telijk mededeling gedaan aan B. en W. en de politie. in diverse soorten en speciale prijzen, bij Stationsweg 51 Tel. 30196 Erk. Inst. Tevens reparatie. De heer en mevrouw Mulder Vorige week schreven wij over een drie tal gouden echtparen. Het blijkt dat er nog een echtpaar haar gouden huwelijks feest vierde en nog wel een paar waar van de man, de heer H. Mulder, wonende op een boerderij aan de Kanaalweg jubi leerde, lange jaren een aai.tal belangrijke funkties bekleedde. De heer Mulder was 16 jaar gemeenteraadslid voor de VVD, vele jaren voorzitter van r'e Coöp. Raif- feisenbank „Heiloo" en dijkgraaf. Velen maakten van de gelegenheid gebruik, tijdens een receptie in „De Rustende Ja ger", het echtpaar Mulder te feliciteren, vooral uit de laatstgenoemde kringen. Voor al uw oud-Hollandse wandtegeltjes, tableaux en plavuizen. Westerweg 234, tel. 31716, Heiloo De avondvierdaagse die georganiseerd wordt door de Noordhollandse Wandel sport Bond wordt dit jaar gehouden van 5 t/m 8 juni. Voor Heiloo kan men zich reeds inschrijven bij J. Kaandorp, Bo- gerdlaan 42, Limmen, tel. 02205-1557 of bij C. M. Houtenbos, Ewislaan 22, Hei loo, tel. 02200-23245. Voor Akersloot is het adres F. Somme- ling, p/a Pres. Kennedylaan 6, Akersloot. De afstanden bedragen voor personen boven'de 14 jaar, 4 x 15 km; voor junio ren en evt. personen boven de 50 jaar, 4 x 10 km. Startplaats is het „Open Huis" aan de Willibrordusweg. De starttijden zijn zo wel voor junioren als senioren van 18-19 uur. Morgen vindt in Den Haag een zitting plaats van de Raad van Staten om de bezwaren aan te horen van inwoners van Heiloo tegen onderdelen van het bestem mingsplan „Winkelcentrum 't Loo". De bewoners hebben zich eerst gericht tot de Raad van Heiloo en Gedeputeerde Staten van Noord-Holland. Beide instan ties achtten deze bezwaren ongegrond en bleef beroep op genoemd hoog college mogelijk, waarvan ze dan ook gebruik maakten. PRIJSUITREIKING BLOEMENDAGEN LIMMEN De prijsuitreiking, waaraan tevens ver bonden gezellige feestavond, van de mo zaïeken-, werkstukken- en bloemsier- kunstwedstrijden te Limmen, zal gehou den worden vrijdag 25 mei a.s. in de zaal van „De Lantaarn", Dusseldorperweg 56. Aanvang 20.15 uur. Deze avond is vrij toegankelijk voor alle deelnemers aan de Bloemendagen 1973. Gelijktijdig zuilen de prijzen van de tuinkeuring worden uitgereikt. De uitslagen luidden alsvolgt: WERSTUKKEN le prijs, met lof van de jury P. Vooren en O. Bruschke, Rijksweg 166 „Gouden koets", 87 punten. le prijs, met lof van de jury, J. Th. Re vers, Dusseldorperweg 118, „Ze zegt dat ik het verdien", 87 punten, le prijs J. Dekker, Rijksweg 73, 81 pun ten, „Mens erger je niet en kijk uit". 2e prijs J. Hollander, Dusseldorperweg 47, 79 punten „De oude muzikant". 2e prijs F. van Langera'k, F. Scheepma ker, H. Segerius en echtgenotes, Mei doornlaan 21, 77 punten „Waterbailet". 2e prijs J. A. N. Koppes, Kerkweg 48, 76 punten „Bank overval". 3e prijs C. Min, Dusseldorperweg 124, 67 punten „Twee Kabouters". 3e prijs Jeugdgroep „Rowans", Tuin „De Cameren", Meidoornlaan, 67 puniten, „Wees wijs met de wadden", (Vereni- gings mozaiek) BLOE MSIERKUNST le prijs W. K. Vaandrager, Brugstraat 14, 69 punten, „Boomstam". 2e prijs B. en J. Baars, Westerweg 58, 56 punten, „Wagenwiel". 3e prijs Mevr. E. van der Meer-van Blit- terswijk, 55 punten, „Tuingereedschap pen. MOZAÏEKEN: le prijs met lof van de jury C. Briefjes, Hoogeweg 51, 89 punten „Pablo Picasso" le prijs T. E. Tebbens, Meidoornlaan 19 86 punten, „Koningin Juliana", le prijs Gemeente Limmen, Museum boerderij-Bibliotheek „Vredeburg", Dus seldorperweg 66, (vervaardigd door C. Briefjes, zie boven), 82 punten, „Ko ningin Juliana". le prijs C. Levering, Hoogeweg 46C, 83 punten, „Laat bloemen uw tolk zijn". 2e prijs C. Noordermeer, Brugstraat 4, 78 punten, „Gun ons ook het leven". 2e prijs J. Swart, Oosterzijweg '2, 78 pun ten, „Koningin Juliana". 2e prijs N. 'Keijzer, Hoogeweg 103, 76 punten, „Schilderij Pablo Picasso". 2e prijs C. Nuyens, Rijksweg 33-35-37, 75 punten, „Twee dikke vrienden". 2e prijs P. Brakenhoff, Burgemeester Nieuwenhuijsenstraat 69, 75 punten „Ba rend snert". 3e prijs P. van der Velden, Hoogeweg 46a, 73 punten, „Arie, Arie, waar moet dat heen, hij is leeg". 3e prijs IJ. Briefjes en J. Kaandorp, Boo- gerdlaan 12-14, 73 punten „Zet nog een boom op". 3e prijs P. Min, Visweg 23, 72 punten, „Turks Fruit". 3e prijs C. Mous en C. Winter, Burge meester Nieuwenhuijsenstraat 83-85, 71 punten, „Is Barend Thuis??" 3e prijs G. Bakkum, Burgemeester Nieu wenhuijsenstraat 106, 70 punten „Donald Duck". Leden van de jury: Dhr. H. J. van Elven te Castricum, Dhr. K. van Leeuwen te Beverwijk, Dhr. G. Tabak te Beverwijk. Voor Voordeuren Vouwdeuren Vouwwanden in skai en hout Westerweg 234, tel. 31716, Heiloo NIEUWE BLOEMBOLLENMUSEUM EEN JUWEELTJE Het nieuwe Bloembollenmuseum dat thans gevestigd is in de gerestaureerde stolpboerderij „Vredeburg" aan de Dus seldorperweg en officieel geopend werd door mr. F. M. B. Nederveen is een ju weeltje. „De waarde hiervan is niet te vertalen" zei burgemeester N. A. J. Molhoek o.a. en we kunnen het hier roerend mee eens zijn. In deze voormalige koestal kan men let terlijk alles vinden wat maar met de historie van de bloembollencultuur te maken heeft van grondbewerking via foto's, dia's en teksten tot bewerking van de bollen, de schuurbehandeling, de vei ling en een uitgebreide bibliotheek. Juist in de sfeer van deze oude boerderij Jijkt alles weer tot leven te komen; de schitterende boerenkar waarop de bollen werden vervoerd, de bolienzeven en sor- teerapparaten, de vergeelde boeken en al die handwerktuigen die er zo maar schijnen neergelegd om er even later weer mee aan het werk te gaan. Het museum dat eerder gevestigd was in een lokaal van de openbare lagere school en op 28 april 1934 werd geopend heeft eindelijk een waardig onderdak verkre gen. Voor de heer P. Boschman, oud-hoofd van deze lagere school en tevens oprich ter en stimulator van dit museum bete kende deze heropening heel veel meer dan we in de ons toegemeten ruimte kun nen beschrijven. Diep onder de indruk bedankte hij allen die aan deze totstand koming hadden meegewerkt. Samen met zijn jeugdvriend Klaas Blokker heeft hij hier een mensenleeftijd aan gewerkt. Dit bloembollenmuseum is voor Limmen en ver daarbuiten een waar unicum. Voor bezichtiging van dit museum kunt u kontakt opnemen met het gemeente huis te Limmen. De heer Adrichem zal u hier dan graag rondleiden. ONTMOETINGSCENTRUM OPNIEUW IN AKTIE Hier zijn we weer. Op verschillende vergaderingen van de basisgroep van het ontmoetingscentrum is er gesproken en gedacht over het ver krijgen van een nieuwe ruimte. Hierbij waren enkele mensen uit andere ge meenten uitgenodigd die ervaring hebben in dergelijke zaken. We hebben op het ogenblik een goed ge organiseerde basisgroep, die een brief heeft gestuurd aan de Jeugdraad van Limmen. De doelstelling is alsvolgt geformuleerd: het creëren van een ruimte, waarin de jeugd, gestimuleerd door de basisgroep, voor zichzelf de mogelijkheid schept tot creatieve, recreatieve en vormende vrije tijdsbesteding. De structuur van de basisgroep is als volgt: er zijn vier commissies gevormd, nl. een culturele, een huishoudelijke, een publiciteits- en -'n muziekcommissie (de ze laatste in samenwerking met de lei ders van de bekende disko-avonden). Iedere commissie bestaat uit een aantal personen waarvan er één zitting heeft in de centrale werkgroep, samen met het dagelijks bestuur (voorzitter, secre taris en penningmeester). De commissies zullen velerlei aktivitei- ten in het ontmoetingscentrum tot uit voering willen brengen, want er is geen tekort aan energie. Wanneer wij alles in praktijk willen brengen (voor de jeugd van Limmen) zullen we een geschikte ruimte daarvoor moeten vinden. Wij doen ons best; mis schien kunt ons aan deze ruimte hel pen. Namens de basisgroep, Co Limmen, Walter Bos, Hyacinthenlaan 7, Limmen. Wilt u uw bankstel of stoelen Wij komen vrijblijvend met onze uitgebreide stalenkollektie meubelstoffen bij u thuis. Tevens volledige Interieur verzorging. Hyacinthenlaan 24 - Limmen Tel. 02205-1488 b.g.g. 1338 „LIMMEN"-NIEUWS De aanvankelijk op zaterdag 12 mei vtst- gestelde wedstrijd van het le elftal tegen A.Z. '67 bij het vertrek van Sem Wokke naar die vereniging, is verplaatst naar zondag 5 augustus. Voor zaterdag 12 mei werd nu vastge steld een oefenwedstrijd tegen de 3e klasser V.S.V. Het programma voor dit weekend luidt: Zaterdag 12 mei Limmen 1—V.S.V. 1 18.00 uur Zondag 13 mei: Limmen 9De Foresters 6 14.30 uur Voor eventuele nagekomen wedstrijden raadplege men de etalage van kapper Stuifbergen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1973 | | pagina 4