SPORT SPEL mwm Wist u dat groene aanslag op ZELDZAME AANBIEDINGEN EN muren - tegels schuttingen - terrassen balkons - dakpannen gemakkelijk en afdoend verwijderd kan worden met - snelle werking - eenvoudig toe te passen - lange werkingsduur - niet giftig - tast hout, metaal etc. niet aan - niet bijtend Schering Nederland B.V. Afdeling Agro - Boxtel Wasmachines P_ £&sés--® er ONDER DE LUIFEL BÖUWBURQ P. J. KUYPER B.V. Stofzuigers Reconstructie vandaag gereed Woningbouwverenigingen gaan woningen verdelen Verkrijgbaar bij Van Staalduinen Stationsweg 67 Heiloo Van Haneghem Westerweg 373 Heiloo Tuincentrum Heiloo Hogeweg 69 Heiloo Demonstratie voor Jezus in Utrechtse Jaarbeurs VELOURS SERENADE MODERNE GORDIJNSTOFFEN KLASSIEKE DAMAST „D0RER0" opnieuw laten stofferen? H00GEB00MS Stoffeerderij en Woninginrichting UITKIJKPOST 19 SEPTEMBER 1973 DAMCLUB HEILOO A.s. donderdag 20 september om 20.00 u. begint in café "La Strada" de Dam club Heiloo met de competitie '73-'74. Huisdammers en oud-leden, die zich in het damspel verder willen begkwamen of in een gezellige sfeer wekelijks een partij willen spelen, worden hierbij uit genodigd om op de eerste clubavond eens vrijblijvend een kijkje te komen nemen. Stationsweg 51 Tel. 30196 Erk. Installateur Tevens reparatie. H.S.V.-NIETJWS Helaas kon HSV slechts één punt uit HOORN wegslepen. Hoewel dit op zich natuurlijk geen slecht resultaat is, blijft het jammer te weten dat er meer in had gezeten. Maar ja, terug kijken doen we niet en we richten reeds nu onze blikken op de wedstrijd van a.s. zondag tegen V.S.V. Ook deze wedstrijd hopen we op een grote opkomst van de supporters. Wilt U er wel rekening mee houden dat de aanvangt ijd van het éérste elftal bij thuiswedstrijden altijd om 14.00 uur is. Het verdere progamma luidt als volgt HSV'VSV 2.00 uur HSV 2S'DW 2 HSV 3Berdos 2 2.30 uur Zeevogels 2- HSV 4 11.00 uur SVW 8HSV 5 2..30 uur HSV 6St. Adalbert 4 2.30' uur CSV 3—HSV 7 12.00 uur HSV 8—VITESSE 11 12.15 uur Foresters 7.HSV 9 2.30 uur Zeevogels 7 HSV 10 2.30 uur RKVVS 6--HSV 11 11.00 uur fH wi deur, stel hen dan niet teleur, maar vult U even het aanmeldingformulier in. Buiten de doelpuntenaktie gaan we bin nenkort starten met het verloten van een fiets bij de thuiswedstrijden. De vergunningaanvaag is momenteel nog bij B. en W in behandeling, maar zo gauw de toestemming er is gaan we hiermee starten. De bedoeling is dat er bij iedere thuiswedstrijd bij'het begin van de wedstrijd 'n aantal loten (zoveel mogelijk natuurlijk) verkocht worden en dat onder de rust de winnaar reeds bekend gemaakt wordt. Het attraktieve hievan is dat U binnen het uur winnaar kan zijn van een prachtig rijwiel en dat U niet zoals bij vele andere loterijen maanden op een trekking hoeft te wachten. Bovendien is dè kans om te winnen relatief gezien vrij groot. Wij hopen dan ook vele loten te verkojjen onder het motto "Vo'or bijna niets, een schitterende fiets". GROTE HSV KLAVERJASDRIVE Dank zij de enorm fijne medewerking van een aantal Heilooër middenstan ders kunnen wij iedere liefhebber van klaverjassen een grandioze kompetitie aankondigen. Deze kompetitie gaat over 12 avonden en het is de bedoeling om te gaan spelen volgens het systeem van de individuele winnaar. DVVV HEILOO Op zondag 16 september j.I. hebben de leden van DVW de 3e Baarsvvedstrijd gevist in de Wieringermeer met een matige deelname 26 man vertrokken we om kwart voor zes vanaf het Open Huis. Goed weer weinig Baarsen le werd Glim 40 punten, 2e G. Groot 36 p. 3e Geertsema 31 punten. Vrije zeewedstrijd Op zaterdag 22 september a.s. is er een vrije zeewedstrijd uitgeschreven. Het inieggeid 6.00 zo spoedig mogelijk te voldoen bij de wedstrijdcomm. Hierbij is het aas inbegrepen. 4e Witwedstrijd Op zondag 30 september is er de 4e wit wedstrijd, voor de competitie. We gaan naar de Wieringermeer in de West Friese vaart. Vertrek 5.45 uur vanaf 't Open Huis. zware dobber De drie geselecteerde vissers voor de Ned. kampioenschappen maatse vis zijn teleurgesteld teruggekeerd uit Cuijk. oewel de kampioen plm. 65 vissen |wist te verschalken eindigden de DVW'crs ver in de achterhoede: M. Senger 3 st., 43 cm., J. Mars 1 st., 20 cm, H. Scholten 0 stuks. Volgend jaar gaat het beter! êth. Wester weg 234 Open haarden Sehijnvuren Voordeuren Vouwdeuren Vouwwanden Heerenw. 167, Heiloo, tel. 02200-31716 HSV AKTIES Zoals U vorige week reeds gelezen heeft zijn er bij HSV momenteel diver se akties aan de gang i.v.m. de nieuw bouw. De oproep van vorige week voor de doelpuntenaktie is goed aangeslagen de aanmeldingen stromen binnen mede door de hulp van onze klubbladbezor- gers. KOmen deze jongens bij U aan de GRATIS KON DITIETEST BIJ TRIAS A.s. zaterdag stelt TRIAS een ieder in de gelegenheid zijn of 'haar konditie 1e testen op de sintelbaan aan het Maal water. D'eze test bestaat uit het in 12 minuten afleggen van een zo groot mo gelijke afstand. Aaan ;de hand van de afgelegde afstand en de leeftijd wordt een waardering gegeven voor de kondi tie. Om 'half drie gaat de eerste groep van start, tot half vier kan elke be langstellende zich ter plaatse op de sin telbaan opgeven voor deze test die wordt verwerkt tijdens de klubkam- pioenschappen voor de jongste jeugd. De deelname is geheel gratis. De senioren en de oudste jeugd hebben het afgelopen weekeinde fel strijd gele verd om de klubtitels. De titel bij de B-meisjes was voor Jo- landa Silver met een grandioos nieuw klubrekord van 3148 punten, bereikt met de volgende prestaties: hoog 1.675 meter (klubrek.l, 100 m. in 12.7 sec., kogelstoten 12.16 m. en 80 m. horden 12.1 sec. Anneke en Marian Bugter werden 2e en 3e. Sterkste A-meisje was Tineke Groot en Onneke Doorenbos werd kamnioene bij de dames na een enorme spannende s'triid met Bétty Tadema n.l. 2915 en 2894 punten. Jan Piet Admiraal verzamelde in de achtkamp voor B-jongens de meeste punten. De titelstrijd bij de heren was dit jaar volkomen open omda't de favo rieten Freek Stam en Jaap v.d. Plaat niet deelnamen in verband met de voor bereiding op een nationale tienkamp a.s. zaterdag en zondag. Bart Rensink veroverde de titel met 4592 punten voor Jan Cees Boon (4579) en Nico Bilars. Voor de specialisten waren er als om lijsting van de meerkampen nog enkele driekampen met als overwinnaars Jo- landa en Martijn Zijl, Jaap Brouwer, Freek Stam en Okke Alberda. Laatst genoemde junior evenaarde het klubre kord voor jongens A en senioren met een uitstekende hoogte sprong van 1.85 m. Fred Duin verbeterde het klubre kord polshoog tot de veelbelovende hoogte van 3.09 m.! Bij pupillenwedstrijden in Beverwijk waren de TRIAS-pupillen op vele fron ten succesvol met als uitschieter B-pu pil Martin Kriele met een uitstekende 3.42.1 op de 1000 meter. Stationsweg 51 Tel. 30196 Erk. Installateur Tevens reparatie. ZWEM- EN POLOCLUB „HEILOO" op humoristische wijze afscheid genomen van trainingsseizoen In groot clubverband hebben de leden van de Zwem- en Poloclub „Heiloo" dins dagavond op enigszins humoristische wij ze het zomertrainingsseizoen afgesloten en afscheid genomen van het zwembad „Het Baafje". Het was geenszins een teken van blijd schap omdat deze week het zwembad weer voor ruim zes maanden dichtgaat, doch veel meer een vrij en ontspannen bezit nemen van het water waarin men 'de afgelopen zomermaanden zoveel har de trainingsuren heeft doorgebracht. Bestuur en leden van de vereniging kun nen dan ook op een mooi trainingsseizoen terugzien. Vier avonden in de week, waarvan twee na sluitingstijd van het bad en twee vanaf zes uur, met daar naast voor een selectiegroep nog op de zondagochtend voor de openstelling van het bad, kon aan techniek, conditie en snelheid aandacht worden besteed, ter wijl ook het waterpolo-spel de noodzake lijke aandacht kreeg. De veel uitgebreidere trainingsmogelijk heden in het seizoen 1973 vergeleken met die van het seizoen 1972, hebben tijdens diverse wedstrijden een goede vooruitgang aangetoond. De grote medewerking van het gemeen tebestuur, de bijzonder goede verhouding met de bedrijfsleider en personeel van het zwembad zijn er de bases van ge weest, dat de trainingen in een goede sfeer konden plaats vinden. De dank baarheid voor alles wat men in het af gelopen seizoen heeft ontmoet ontlaadde zich in een ontspannen feestelijke trai ning, zoals luchtbandenrace en ballon- duiken. De trainers werden, door de le den - aangezien die al die uren op de kant hebben doorgebracht - gekleed en/ of verkleed traditioneel te water ge werkt. Belangstelling van raadsleden Tijdens enkele van de laatste trainings- en onderlinge wedstrijdavonden hebben bestuur en leden zich kunnen verheugen over de aanwezigheid van enkele leden van de gemeenteraad en leden van de Commissie beheer zwembad die van hun persoonlijke belangstelling voor de ver eniging blijk gaven. Drie keer is scheeps recht en het wordt voor de vereniging het derde winterseizoen dat men buiten Heiloo onderdak moet zoeken om de zwem- en polotraining te kunnen hand haven. Hoewel deze winter de afstand behoorlijk korter is - thans Egmond aan Zee en voorheen Beverwijk - brengt dit voor bestuur en leden en vooral ook van de hulpkrachten veel problemen en werk met zich mee. Geen wonder dat in deze kring met bijzonder veel aandacht en spanning de discussies van de ge meenteraad zullen worden gevolgd wan neer aan de orde zullen worden gesteld de zaken van bouw sporthal en overdekt zwembad. Met nog een bijzonder serieuze training op donderdagavond a.s. wordt de zwem- training besloten en gaan de poorten zich onherroepelijk sluiten achter de rug van de leden van de Zwem- en Poloclub „Heiloo", een fijne en bijzonder aktieve vereniging die in enkele jaren haar be staan in Heiloo zeker heeft gerechtvaar digd. Nu ook voetgangerspaden op overweg Kerkelaan De reconstructie van de spoorwegover gang aan de Kerkelaan zal een norme verbetering blijken. De overgang is aan zienlijk verbreed en de toegang vanaf de Westerweg en de Be lieslaan tot de overweg uitstekend geworden. Vooral belangrijk is dat nu de overweg door een zgn. AHOB (halve afsluitbo men beveiligd wordt en aan beide zijden trottoirs zijn aangebracht. Geen over bodige luxe! In het midden van de weg, zowel aan de Westerwegzijde als aan de zijde van de Kerkelaan, zijn verkeers geleiders aangebracht. Flats en eengezinswoningen De Woningbouwverenigingen „Volkshuis vesting" cn „St. Willibrord" gaan wo ningen verdelen. „Volkshuisvesting" heeft zich met de volgende circulaire tot haar leden gewend Eind 1973 zullen worden opgeleverd 48 woningwetflats en 32 eengezinswoningen in Mariënstein. De flats hebben twee-, drie- en vijfka merwoningen d.w.z. resp. een, twee en vier slaapkamers. De eengezinswoningen hebben drie slaapkamers met een be schoten zolder. De huurprijs is niet eerder bekend dan nadat de woningen zijn opgeleverd. De voorlopige huurprijs zal in ieder geval meer dan 300,per maand gaan be dragen voor de vijfkamerflats en de een gezinswoningen. De Minister stelt later de definitieve huurprijs vast. De leden kunnen door middel van oen strook inschrijven of zij in aanmerking wensen te komen voor een flat of een eengezinswoning. Ten aanzien van de laatste woningen menen wij u er wel op te moeten wijzen dat de kar.s van toe wijzing gering is. Wij hebben ons op het standpunt gesteld dat volledige gezinnen met een of meerdere kinderen, die reeds enige tijd in een flat. wonen, voorrang krijgen bij toewijzing. Hetzelfde gaat in de toekomst, ook'voor u gelden indien u enige tijd in een flat heeft gewoond. U kunt uiteraard uw voorkeur uitspre ken voor dc eengezinswoning maar u moet tevens aangeven naar welke flat uw voorkeur uitgaat. Het bestuur beslist welke kandidaten in aanmerking komen. Gelet zal Worden op de grootte van het. gezin, de woonomstandigheden, leeftijd en de langst ingeschreven leden. De Minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening heeft in 1969 nor men gesteld om in aanmerking te komen voor een woning. Als leidraad geldt dat een aspirant huurder ongeveer een zesde van zijn bruto-salaris kan bestemmen voor de huishuur. Is deze huishuur aan merkelijk lager, dan wordt u verwezen naar woningen met hogere huren. Indien uw inkomen ten opzichte van de huis huur te laag is, bestaat de mogelijkheid van een individuele huursubsidie. In de strook dient u dan ook uw bruto- L - -vl T ''V/U Gróen-Ex A inkomen op te geven over het jaar 1972. Bij een eventuele toewijzing zult u een officiële loonopgave van uw werkgever moeten overleggen." Genoemde strook, welke gehecht is aan dc circulaire moet, wat de leden van „Volkshuisvesting" betreft, ingeleverd worden aan het sekretariaat, Torcnlaan 35, Heiloo. Voor de tweede keer gaat evangelist Ben Hoekendijk een zgn. „One Way Day" houden. Dat gebeurt op 13 oktober in de Julianahal van het Jaarbeurscomplex te Utrecht. De prediker wil zowel kerke lijke als buitenkerkelijke jongeren op die happening bijeen brengen om te commu niceren over Christus en Christendom. Behalve het hoogtepunt van de door hem in de afgelopen maanden gevoerde aktie tegen occultisme („Occultisme - Nee, Jezus - Ja") is de manifestatie ook een „pro-Jezus-demonstratie". Vorig jaar werd de eerste One Way Day - toen de climax van Hoekendijk's anti-drugs-ak- tie - door ruim vierduizend jongeren be zocht. Op het laatste moment moesten de organisatoren als gevolg van de grote belangstelling naar een grotere zaal uit wijken. Ditmaal verwacht men zesduizend be zoekers. Zij krijgen een programma aan geboden waaraan, behalve een aantal bekende muziekgroepen, de evangelisten Kees Goedhart en Nico van Biljouw en Heil des Volks-direkteur J. J. Frinscl meewerken, 's Middags om half drie be gint een getuigenismeeting, waarin jon geren vertellen over hun geloofservarin gen. 's Avonds om zeven uur is er een programma met o.a. de professionele Amerikaanse muziekgroep „The Children of the Day", die bekend werd door t.v.- produkties m4t Pat Boone. Van Neder landse bodem zijn de formaties „The Bu rning Candles", „The Lighters" en „De Pelgrims", die een aandeel in het One Way-programma hebben. De Julianahal gaat 's morgens om tien uur open. Extra zware kwaliteit. ny j-. Kies uit 15 prachtige kleuren J 1,01 Exclusieve dessins v.a. 8,91 Bijzonder mooi. Mooi prijsje f 15,5! Topkwaliteit Sparta' Kennemerstraatweg 117-119 - Heiloo - Tel. 02200-31915 "LUIMEN NIEUWS" Nadat zowel het le als 2e elftal aan hun puntentelling zijn begonnen,zien wij ook met belangstelling het programma van a.s. zondag tegemoet. Het le elf tal ontvangt Egmondia, dat juist nu het 2 nederlagen achter zich heeft liggen, zal proberen hier verandering in te brengen. Het 2e elftal gaat naar Helder 2 en zal het ook niet gemakkelijk krijgen. Het programma voor het a.s. weekend ziet er als volgt uit: Zondag 23 september: Limmen 1-Egmondia 1 Kassadienst hebben Mooij en K. Min. Helder 2-Limmen2 Limmen 3-Aitkm. Boys 5 Limmen 4-Vronc 3 Flamingo's 5-Limmen 5 Alkrn. Boys 8-Limmen 6 Limmen 7-U.S.V.U. 7 Meervogels 7-Limmen 8 Limmen 9-Duinranders JUNIOREN A: Limmenl-U.S.V.U .1 U.S.V-U. 2-Limmen 2 Sporting S 1-Limmen 3 Zaterdag 22 september: JUNIOREN B: Reiger 'Boys 1-Limmen 1 Limmen 2-A.F.C. 4 Limmen 3-Vitesse 7 JUNIOREN C: Limmen 1-Go Ahead 1 Limmen 2-Egmondia 3 Limmen 3-Flamingo's 6 14.30 uur Duijkersloot, N. 14.30 uur 14.30 uur 12.00 uur 12.15 uur 14.15 uur 14.30 uur 12.45 uur 12.00 uur 12.00 uur 14.30 uur 11.00 uur 14.45 uur 16.00 uur 14.45 uur 16.00 uur 14.45 uur 16.00 uur Wilt u uw bankstel of stoelen Wij komen vrijblijvend met onze uitgebreide staienkoilektie meubelstoffen bij u thuis. Tevens volledige Interieur verzorging. Hyacinthenlaan 24 - Limmen Tel. 02205-1488 b.g.g. 1338

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1973 | | pagina 6