I «nSïMLDUINENbv I VAN HIER EN 1 GG ROOT NIEU WSBLA KapsalonBetty' D VOOR HEILOO TEL. 31313 makelaardij PHIJSWEHLAGINGj BARBECUE ,de Bikkerij' TAXI ZWART Fazantenlaan 9a - Egmond Binnen Telefoon 02206-1066 - Een Hitchcock-film voor de Filmliga Hoofdleidster neemt afscheid Voorlichtingsavond over voortgezet onderwijs Veelbelovende toekomst voor „Asgard' Drogisterij Ranzjjn gaat Demonstratie moderniseren kleurenafdrukken Geweldige aanbiedingen Plaatsgenoot A. W. Leeman 5 kg D0NATIN 10.— (met gratis hondeboekje) X 5 kg MARM0TTENV0ER 3.75 5 kg PITTAH 7.75 5 kg KANARIEZAAD 6.25 X X 5 kg PARKIETENVOER 4.75 X 5 kg TROPISCH ZAAD5.50 5 kg ONKRUIDZAAD 4— X x MET VEEL PARKEERRUIMTE. In de Kieskringen Den Helder, Hoorn, Alkmaar en Zaandam Paard maakte tot tweemaal toe een uitstapje Aktiviteiten rond verzorgingstehuizen JUWELIER Herman Kwaad Voor goud, zilver, doublé HORLOGES Zandwinning Alkmaardermeer mak het M** MN GEZEUIG... I. IP w GEZELLIGE PL PT EN J J. PANTEK0EK, ing. „Moeders voor Moeders" naar het noorden Weet u nog alleroudsten onder ons, Niet f 23.000 maar f 23.200 BIFE ANGH0 GRANDE Telefoon 02206-1826 Stichting Dienstverlening Heiloo Moeders voor Moeders stabiel in 1973 Feestelijke Opening van onze drogisterij Supermarkt feest liter IJS div. smaken 0.98 literfles RAAK CASSIS voor 69 ct. RANZIJN SUPERMARKT - KAPSALON KROON IN FEESTTOOI - AFVALSTOFFEN 31e JAARGANG No. 46 13 FEBRUARI 1974 Advertenties en Administratie: Rechte Hondsbossehelaan 22 Postbus 68 - Heiloo - Tel. 30175 Redak tie-adressen W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum Tel. 02518-53538 Torenlaan 13 - Heiloo Tel. 02200 - 30182 Overname van enigerlei aard, hetzij van advertenties of afbeeldingen uit deze krant, is niet toegestaan zonder schriftelijke toe-stemming van de uitgever. Dit blad verschijnt 's woensdags huis aan huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeen ten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egm. a.d.Hoef Adv. en copie moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons be zit zijn. Adv.. per mm 25 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. Alleen volgens afspraak LkjNBM ^SSBy kennemerstraatweg 334 t.o. kerkeiaan heiloo tel.30815 éiS/VsT Vanavond derde voorstelling Vanavond (woensdag 13 februari) draait voor de Filmliga Heiloo voor de derde maal een AJfred Hitchcockfilm. Wederom heeft deze speler-met-span- iiingen een ,,fijn" verhaal gevonden, ge schikt om scène na scène méér te wor den geladen met onze interesse in de afloop. Er is de gebruikelijke serie on verklaarbare geheimzinnigheden, die al gauw met de grote spionage te maken hebben en waarvan Gary Grant het sym pathieke slachtoffer dreigt te worden. Wéér is er de ontmoeting met de ge heimzinnige onbekende, een prachtig- bloncle schone dit keer, die op het eerste gezicht al meteen een spelletje speelt. Wéér is er de gladde meesterboef (dit maal James Mason) die voor steeds nieu we zetten zorgt. En natuurlijk zit ergens aan de top de geheime-inlichtingendienst het meestgewaagde spel te spelen ten koste van iedereen, de politie incluis. Bij Hitchcock heeft zo'n verhaal echt niet meer om het lijf dan zoals het eruit ziet, dacht u? Er is wel zoveel om het lijf, dat er helemaal geen lijf blijkt te zijn. Bij Hitchcock moet u geen merg in een verhaal verwachten. Men ziet men sen dingen doen en zeggen en onderwijl stapelen er zich spanningen op. Op 6, 7 en 8 mei extra voorstellingen „Onze financiën laten toe, dat wij in mei een extra voorstelling geven (waar schijnlijk 6, 7 en mei)", aldus het be stuur van de Filmliga. Nadere bijzonder heden volgen teZijnertijd. van kleuters en ouders Mevr. J. N. ten Dam, die ruim 8 jaar hoofdleidster van de openbare kleuter school „De Crocus" is geweest, gaat op vrijdag 22 februari afscheid nemen van de kleuters en hun ouders. Na de laatste les, om kwart voor vier, is daartoe ge legenheid. Ouders en ouderkommissie zullen mevr. Ten Dam zeker een hartelijk afscheid bereiden. Mevr. Ten Dam heeft in verband met de verhuizing van Alkmaar naar Boven- karspel, een funktie als hoofdleidster aan de kleuterschool te Nieuwe Niedorp aanvaard. Mevr. Ten Dam wordt opge volgd door mevr. G. Opdam-Siersma te Den Burg (Texel). De Schoolraad Openbaar Lager Onder wijs Heiloo organiseert op woensdag 20 februari a.s. in het ASTA-theater een voorlichtingsavond over het voortgezet onderwijs. Aanvang 20.00 uur. Op deze avond zullen de ouders der 5e en 6e klas leerlingen van het openbaar basisonderwijs door tal van sprekers uit gebreid worden geïnformeerd over de diverse takken van voortgezet onderwijs. Ondanks regelmatig kontakt met de klasse-onderwijzer zullen er vanwege de vele veranderingen, toch nog heel wat vragen zijn, waarop de ouders het ant woord willen weten, alvorens zij beslis sen welk onderwijs hun kind na de basis school gaat volgen. Er zal dan ook ruim gelegenheid zijn vragen te stellen. Een dergelijke avond zal tweejaarlijks worden georganiseerd. I" Veel leuke koopjes op dinS(la& 19 februari Donderdag en vrijdag a.s. zal drogisterij Ranzijn even gesloten zijn om zaterdag- Dinsdag, 19 februari a.s. om 20.00 uur morgen na een algehele reorganisatie Js er een demonstratie van het afdruk- met veel feestelijke aanbiedingen weer ]5en van kleurenfoto s door Foto Kino. open te gaan Deze avond, die uitgaat van de Jeugd- Door een moderne indeling zal men veel fotogroep Heiloo, wordt gehouden in de meer ruimte krijgen en het gehele assor- kelder van de R.K. Kerk aan de Holle- timent zal hierdoor ook overzichtelijker weS- Iedereen is welkom worden. Nieuw is een gezellige dropboetiek en Mr. Dr. C. Berkhouwer naast de cosmetica* van Shiséido, Jade en Mac Factor kan men er straks ook Opent West-Friese Flora Invite verkrijgen. Voor de jongeren komt er een speciale 0p 18 februari te Bovenkarspel voordelige serie make-up van Shiseido. Onze plaatsgenoot rar. dr. C. Berkhou- Gratis huidadvies werj voorzitter van het Europees parle- Zaterdag a.s. is er een adviseuse-specia- ment, zal op maandag 18 februari de iiste van het huis Shiseido aanwezig die West-Friese Flora in Bovenkarspel opc- gratis huidadviezen geeft. Een gelegen- nen. heid die velen graag aan zullen grijpen. De aanbiedingen die een week lang du- ren liegen er niet om. Bij aankoop van Sprak VOOr de radlO 5,ontvangt u gratis een ons drop. Bij 15,- een geschenkdoos Douche Fris in politieke uitzending voor de R.K.F.N. met zeep, badschuim en een spons. Bij f 25. mag elke klant een bvoux uit- In een radio-uitzending voor politieke z eken en bij 35,— ontvangt u een ie- partijen sprak donderdag onze plaatsge- deren nagelgarnituur t'.w.v. 16.95 kado. noot A. W. Leeman van de R.K. Partij Bovendien zijn er nog vele andere feest- Nederland. Hij sprak over de strubbelin- aanbiedingen. (Zie advertentie). gen na het ontstaan van de R.K.P.N. en Voor geneesmiddelen kunt u donderdag de uitspraak van de rechtbank te Haar- en vrijdag a.s. terecht in de supermarkt. dat 'let Kamerlid Klaas Beukers De firma Ranzijn, die binnenkort 60 niet meer recht Heeft de naam van jaar bestaat, gaat deze mijlpaal feestelijk R.K.P.N. te voeren. herdenken. Voordien zal ook de super- Dhr. Leeman sprak in de tien minuten markt in een nieuw jasje worden gesto- zendtijd ook over de doelstellingen van ken, maar daarover hopen we u zeer deze partij, gebaseerd op een levensover- binnenkort alles uit de doeken te doen. tuiging. Stationsweg 65-67, Heiloo, tel. 02200-30286 X Ruim een jaar geleden werd de formatie „Asgard" geboren, ter gelegenheid van een eindfuif, gegeven door eindexamen kandidaten. Deze formatie is daarna ont bonden er er ontstond een geheel nieuwe groep, waarin van de oude samenstelling alleen de basgitarist (Sjaak Keizer) is overgebleven. Naast de manager H. van Vuuren be staat de groep nu uit de volgende per sonen: slagwerk, percussie en zang - Al- bert-Jan Gallis; sologitaar en zang - Ruud AVeteling; slaggitaar - Jan Schou ten. Ook de basgitarist Sjaak Keizer zingt enkele nummers. Na lange tijd zoeken hebben zij een ge schikte oefenruimte g~èvonden, en hierbij maken zij van de gelegenheid gebruik om de eigenaars hiervan nog eens extra hartelijk te bedanken. Drie keer per week komen zij samen om nieuwe nummers in te studeren en oude te perfectioneren. Er worden voornamelijk ritmische roc kers gebracht, afgewisseld met nummers die naar Underground neigen, maar ook rustige, gevoelige nummers staan op ,het repertoire. Kortom: Asgard is een vèiel- zijdige groep. Hun optreden in „Plet Ver gulde Paard" in Koedijk-werd dan öok een grandioos succes. In navolging van andere gemeenten heeft nu ook Heiloo een eigen beatgroep: „Asgard". Voor inlichtingen: v. Vuuren, Breedelaan 125, Heiloo, tel. 02200-31541. P. Meinéma 3e op C.D.A.- kandidateniijst In de Kieskringen Den Helder, Hoorn, Alkmaar en Zaandam voor de a.s. Pro vinciale Staten verkiezingen op woens dag 27 maart, staat op de derde plaats van de kandidatenlijst van het Christe lijk Democratisch Appèl (C.D.A.) onze plaatsgenoot dhr. P. Meinema (C.H.U. In het centrum van het dorp we-,1 -en loslopend paard aangetroffen. Twee' in woners (leden van onze Vrijwillige Brandweer) ontfermden zich over het paard en brachten het naar dé Spoorlaan waar het dier „thuis" hoorde. Wie schetst de verbazing van één van bovengenoemden, toen het paard 's a- vonds weer los liep te kuieren. Daar was hij wel bijzonder over ontstemd. Als een maal een paard is „losgebroken" dan verwacht je dat het beter vastgezet zal worden. Daarbij komt dat een loslopend paard een gevaarlijke situatie kan op leveren, zeker 's avonds. De heer Jensch, die de leiding heeft van de ontspanningsbijeenkomsten rond de verzorgingstehuizen „De Loet" en „De Oude Pastorij" heeft, in samenwerking met anderen een aantal aktiviteiten we ten te plannen voor februari. Films over het Midden-Oosten De heer en mevrouw De Vlugt, die op reis zijn geweest naar het Midden-Oos ten, zullen daarover vanavond, 13 febr., vertellen en films vertonen. Ze blijven ook dichter bij huis, zij vertonen name lijk een filmpje over hun vroegere cam ping („Camping Heiloo"). Concert op 27 februari in „De Loet" Het Heilooër Strijkorkest onder leiding van de heer J. M. Groenland speelt op woensdag 27 februari in „De Loet". Aan dit concert werkt ook mee „Eens gezindheid" o.l.v. de heer A. de Gier. Bewoners van de bejaardenwoningen, uit de naaste omgeving, zijn dan weer wél- kom. Gaat burgemeester H. Hoekstra sleutel overhandigen? Prins Carnaval komt met zijn gevolg op woensdag 20 februari naar Huize „De Loet" en met hen de Roerenkapel „De Kinkeluters". Het feest begint om half acht, de Prins arriveert om ongeveer haif negen. Burg. H. Hoekstra is ge vraagd de sleutel van Heiloo over te dragen aan Prins Helio I, die dan daar na, symbolisch, Heiloo gaat regeren. Het is de bedoeling dat „De Loet" be woners gekostumeerd aan het feest mee doen. „Als ze zich maar een beetje ver kleden etc. dan vinden wij het al leuk," hoorden we zeggen. Mits ze zich wat kostumeren, zijn ook bewoners van het wooncomplex voor bejaarden welkom. Vorig jaar werd in „De Loet" ook het carnavalsfeest gevierd en, volgens deel nemers, was hét een kostelijk feest. K Kennemerstraatweg 414 - Heiloo Telefoon 30799 CERTINA - PRISMA - HELICON Altijd nieuwe modellen Kwaliteits klokken en wekkers De fractie van D'66 Heiloo e.o. zond een brief aan de Tweede Kamer-fractie van D'66. Wij willen deze brief in zijn geheel onder uw aandacht brengen. „Geachte Fractieleden, Deze brief schrijf ik u namens de afde ling Heiloo e.o. van D'66 (waaronder ook Akersloot resorteert) en namens de fractie van D'66 in de Gemeenteraad van Heiloo. De gemeente Heiloo parti cipeert in het Recreatieschap Alkmaar dermeer. Wij zijn ernstig verontrust over de ge volgen van de zandwinning in het Alk maardermeer en over het feit dat de consessie die tot 1976 geldt, daarna waarschijnlijk wel weer zal worden ver lengd. Een andere conclusie kunnen we helaas niet trekken uit het o.i. zeer on bevredigende antwoord dat staatsse cretaris De Goede heeft gegeven op vragen van Mevr. Groensmit-van dei- Kallen. Wij vrezen ernstige gevolgen voor het milieu als de zandwinning na 1976 nog wordt voortgezet. Ook de recreatie en de toestand van de dijken zullen gevaar lopen. De zoute kwel in de aangren zende polder De Schermer vraagt even eens onze oplettendheid (zie bijgaand artikel uit De Volkskrant van 23 nov. 1973). metqnze NIEUWSTE van AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - BEILOO Na recente uitbreidingen in Zeeland, Overijssel en Drente gaat de aktie „Moe ders voor Moeders" zich per 1 februari jl. ook richten tot de aanstaande moe ders in Assen, Emmen, Hoogezand/Sap- pemeer, Veendam, Wildervank en Win schoten. De aktie beijvert zich om urine van zwangere vrouwen in de eerste maanden van de zwangerschap in te zamelen, waaruit een geneesmiddel wordt ver vaardigd, dat onontbeerlijk is bij de be handeling van bepaalde vormen van on vruchtbaarheid. De aktie „Moeders voor Moeders" wordt thans gevoerd in de meeste belangrijke woongebieden van ons land. In de ver schillende plaatsen in deze gebieden heb ben zich dames belast met het zoeken naar contact met aanstaande moeders, die willen deelnemen. Naar gehoopt wordt zullen in 1974 weer meer dan 40.000 aanstaande moeders aan de op roep gehoor geven. Om de dag worden bij haar de verza melde hoeveelheden aan huis-opgehaald om naar Boxtel te worden vervoerd waar deze urine door Diosynth B.V. wordt ver werkt tot .ruwe grondstof. Hieruit wordt door Orgaiion in Oss het bedoelde ge neesmiddel bereid. (lat een kerkelijk almanak nog vijf cent kostte? Weet u nog alleroudsten onder ons, dat aan het einde van de vorige eeuw een kerkelijk almanak zegge en schrijve 5 cent kostte? Eén onzer kennissen drukte ons onder de neus de „opregte Maastrichter Alma nak" voor het jaar onzes Heeren "1891. Prijs 5 cents. Een advertentie,' van de uitgever, op de achterzijde van de almanak: Hennep en veloppen met gedrukt adres, groot for maat, vanaf 1,80 per duizend! Voor ons, in 1974, niet te geloven. Brieven 5 cents Anno 1891 was het posttarief voor brie ven van 1 tot 15 gram 5 cents, van 15 tot 100 gram 10 cents en 100 tot 250 gram 15 cents. 1000 gram (dus 1 kg) kon in die tijd zelfs verzonden worden voor, schrik niet, slechts 25 cent. Drukwerk 1-25 gram kostte in die tijd 1 cent. En dan te bedenken dat het verzenden van een gewone brief nu 40 cent kost (en binnenkort weer omhoog gaat) en een eenvoudig drukwerkje betaald moet worden met 25 cent In nog geen twintig jaar van f 3.70 naar 75,per dag- Voor opmerkelijke verschillen behoeven we trouwens niet zo ver terug te gaan. Op een vergadering van het Centraal Genootschap voor het uitzenden van kin deren hoorden we bedragen die er ook niet om liegen! In 1958 was de verpleeg- dag per kind per dag 3.65' 5 cent voor de was in 1973 was het niet minder dan 60,en voor 1974 is het vastgesteld op 75,maar daar is de was dan ook bij inbegrepen! Als er geen sociale wetten als de A.W. B.Z. en een A.B.W. waren en een orga nisatie, het Centraal Genootschap, dan zou er al geen sprake meer zijn van uit zending van kinderen naar herstellings oorden. van loongrens Ziekenfondsverzekering Onder „Sociale Wetgeving" werd door ons besproken dé Ziekenfondsverzeke ring. Wij spraken dat de weistandsgrens/ verzekeringsgrens welke in 1973 20.000 was, werd opgetrokken tot 23.000. Ons werd er op gewezen dat dit niet 23.000 maar 23.200 is geworden. 't knusse eetwinkeltje bij de molen waar je zo gezellig kunt barbecuen Waardin (en gastvrouw) Gabriël heeft deze week voor u een (een hele grote fijne entrecóte op z'n Argentijns) GA OOK EENS LEKKER ZELF BARBECUEN, heerlijk ongedwongen vanaf 14.50 p. p. EGMOND A/D HOEF Voortaan ook in liet Bruno-gebouw spreekuur De functionaris ven de Stichting Dienstverlening Heiloo, mevr. Steen hoven-Spaans, ,zal in het vervolg ook tweemaal per week spreekuur houden in het Bruno-gebouw aan de Pastoor van Muijenweg, en wel op dinsdag- en donderdagmiddag van half twee tot drie uur, om gemakkelijker bereikbaar te zijn voor hen die in het Zuid-Westelijk deel er gemeente wonen. Helaas was de maatschappelijk werk ster, mevr. Mens-v. Steerihoven, de af gelopen week door ziekte verhinderd aanwezig te zijn. De aktie „Moeders voor Moeders", die zich permanent beijvert, urine van zwan gere vrouwen in te zamelen, kan terug zien op een goed jaar 1973. In weerwil van nog steeds sterk dalende geboortecijfers slaagde men erin, het aantal deelneemsters stabiel te houden. Ongeveer 43.000 vrouwen namen aan de aktie deel (42.828 tegen 42.907 in 1972!) Men constateert een toenemende bereid heid tot deelname. Voor 1974 zijn belangrijke uitbreidingen gepland naar de Noordelijke provincies. Wij beseffen zeer goed, dat het aan trekkelijk is om voor de woningbouw en wegenaanleg goedkoop zand te ge bruiken. We vragen ons echter af, of wel eens is uitgerekend hoeveel het in de huurprijs c.q. koopprijs van een wo ning in bijv. Alkmaar scheelt, als het zand van elders wordt aangevoerd, waarbij rekening gehouden dient te worden met de schade die thans in Alk maardermeer en naaste omgeving wordt aangericht. We verzoeken u het voor en tegen van de zandwinning tegen elkaar af te we gen e - zo u daartoe aanleiding vindt - er bij de Regering op aan te dringen de consessie in 1976 niet weer te ver lengen. Met de meeste hoogachting namens de afdeling en raads fractie van D'66, Heiloo. A. H. Hoogland s s> Ter gelegenheid van de ook in de ALLEEN ZATERDAG: Bij elke 10,boodschappen: Bij elke 15.boodschappen: bij het Station. 5 S s s s EEN UITGELEZEN KOLLEKTIE IN: vindt u in kunsthandel K UNSTNIJVERHEI1) SERVIEZEN KERAMIEK GLASWERK BYOUTERIEËN, enz. VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Hcerenweg 211 Telefoon 31166 Heiloo ENVELOPPEN -AKTIE HOBBYFARM Zaterdag 23 februari a.s. zullen de kin deren van de Hobby-Farm weer een envelopje bij u in de bus deponeren, het welk ze pl.m. een uur later weer gevuld en wel graag even op komen halen. De opbrengst zal geheel ten goede ko men aan materiaal en gereedschap voor zo'n 150 hobbyisten in de leeftijd van 6 t/m 13 jaar. De aktie van vorig jaar leverde een prachtige maar vooral ook praktische wandkast op met grote laden waar men op de Hobby-Farm erg veel plezier van heeft. Het gemeentebestuur deed ook een duit in het zakje en droeg zorg voor een broodnodige brandtrap en er werden graszoden gelegd. De animo voor het creatief bezigzijn op do Hobby-Farm is dermate groot dat er jammer genoeg een enorme wachtlijst is ontstaan. In de leeftijdsgroep van 6 t/m 8 jaar zijn het 60 kinderen en van 9 t/m 13 jaar zijn het er 32 die op hun beurt moeten wachten. Aan aktieve leiding, die dit werk geheel pro deo verrichten, ontbreekt het geluk kig niet. Sinds kort geeft men zelfs 3 x per seizoen een eigen clubblad uit dat voor een groot deel door de kinderen zelf gevuld wordt met tekeningen en ver haaltjes. Op zondag 28 april van 10.30 tot 17.00 uur organiseert men een tentoonstelling die zeker weer net als vorig jaar veel bezoek zal trekken. U komt toch ook? De heropening van Kapsalon Kroon le verde niet alleen een groot aantal be langstellenden maar ook een grote ver scheidenheid aan bloemstukken op. Zonder brekerij heeft men in deze salon een totaal andere sfeer weten te schep pen met een maximum aan huiselijke ge zelligheid. De warme tinten bruin, geel en goud doen het bijzonder goed en ook de kapmantels, die er beeldschoon uit zien, werden hierbij aangepast. Ze wer den ontworpen en vervaardigd door me vrouw Kroon. Alle bezoeksters viel een traktatie ten deel. „Het naar de kapper gaan moet voor el ke vrouw betekenen dat ze even fijn kan relaxen" zegt de heer Bolten. En daar zijn we het als vrouw dan ook roerend mee eens. H.O.V. Zoals u hebt kunnen lezen brengt H.O.V. op 16 maart „Die Lustige Witwe" in het Psychiatrisch Centrum „St. Willibrord" Vanaf 15 februari kunt u hiervoor kaar ten verkrijgen a 7,50 (incl. plaatsbe spreken) bij mevr. Domper, Vossenak- kers 43 en elke donderdagavond in het „Open Huis". JOHAN NEESKENS Zaterdagavond zal Prins Helio I de eer te beurt vallen om in Haarlem een groot Nederlander te mogen onderscheiden. Deze bekende Nederlander is niemand minder dan Johan Neeskens die gelukkig nog steeds in eigen land tegen het bal letje trapt. Wellicht zal deze onderschei ding hem voor een misstap behoeden. In vol ornaat zal onze eigen Prins Carnaval, bijgestaan door zijn 11 raadsleden een groots carnavalsfeest van de P.T.T. in Haarlem opluisteren. Op 23 februari is het feest in Heiloo. Prins Helio I zal op deze avond in „De Rustende Jager" een bijna wereldbe roemde Heilooër onderscheiden. U kent hem allemaal. De naam houden we nog even geheim. Kom zelf maar kijken. Het wordt een zalig feest tot in de kleine uurtjes. Voor uw hoogeweg72 - heiloo-tel.02205-1541 CARNAVAL VOOR KINDEREN Ook voor de kinderen is er een carna valsfeest en wel zondagmiddag a.s. in het „Open Huis". Het is de bedoeling dat alle kinderen ge kostumeerd aan dit feest deelnemen. De organisatie is in handen van de wandel sportvereniging ,,'t Putje". Een leuk ini tiatief. Enthousiaste ouders kunnen met een aan de slag. Zo'n carnavalskostuum hoeft echt niet kostbaar te zijn. Als het maar geinig is. ROSA EN LETJE Voor de derde keer heb ik Rosa en Letje al gemist en sinds weken is nu ook Me- rijntje Gijzen en Tolstoi's „Oorlog en Vrede" aan m'n neus voorbij gegaan. Er valt de laatste tijd wel wat te snot teren. Dit heb ik dan tenminste ook ge mist. Een schrale troost. Teetje.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1974 | | pagina 1