em i GRAS MACHINES KORTING iNev NIEUWSBLAD VOOR HEILOO P makelaardij van steeg fifl PROEFBORING AMOCO OP ALLE TEL. 31313 O TAXI ZWART kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 Wisi u dat wij ook Barbequekool, Houtskool en Tumfakkels volop in voorraad hebben Stationsweg 65-67 - Heiloo - Tel. 072-30286-34900 Geslaagd Geslaagd Openbare bibliotheek Zwembad „Het Baafje" trok reeds 100.000 bezoekers Geslaagd voor diëtiste Lijst van geslaagde leerlingen R.K. Mavo „St. Jan" Heiloo Middenstandshandelsschool - Heiloo MIDDENSTANDS - DIPLOMA v. d. Schuyt's Handelsonderneming opent winkel aan De Loet Wij kunnen deze week onmogelijk alles plaatsen wat is binnengekomen Kleuters nemen afscheid van Riet Valkering Hertenkampje onderging uitbreiding Wel spreekuur van Dienstverlening „Heiloo" Echtpaar Huisman 50 jaar getrouwd Uitbreiding van ons rekreatiegebied Gevraagd om medewerking betreffende N.Z.H. paspoort Dhr. G. Schenk gaat Hasebroekschool verlaten Geen Volksdansen in de eerstkomende weken Geslaagd guus van der linden bloemsierkunst Aan de John F.Kennedy- school voor mavo te Heiloo 32e JAARGANG NO. 13 26 JUNI 1974 Advertenties en Administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 - Heiloo Telefoon 072-30175 Redaktie-adressen W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum Tel. 02518-53538 Torenlaan 13 - Heiloo Tel. 072-30182 Overname van enigerlei aard, hetzij van advertenties of afbeeldingen uit deze krant is niet toegestaan zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Dit blad verschijnt 's woensdags huis aan huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeen ten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egm. a.d.Hoef. Adv. en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons be zit zijn. Adv. per mm 25 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie, EEN UITGELEZEN KOLLEKTIE IN: vindt u in kunsthandel KUNSTNIJVERHEID SERVIEZEN KERAMIEK GLASWERK BYOUTERIE®N, enz. De laatste mogelijkheid is gekozen, om dat met enkele kleine aanpassingen een goede aan- en afvoerroute tot stand kan worden gebracht. Rijkswaterstaat en de besturen van de Boekelermeerpolder en de Oosterzijpolder hebben geen be zwaar." Over eventuele schade die eventueel wordt veroorzaakt schrijven B. en W. o.a.„De bodemdaling kan wel enige invloed op de waterhuishouding hebben" en verder: „aanwijsbare schade zal - zo wordt bij kontrakt vastgelegd - op Amo co verhaald dienen te worden." Informatieve bijeenkomst, op 4 juli Op donderdag, 4 juli 1974 's avonds om 20.00 uur zal in het gebouw van Open bare Werken aan de Kanaalweg voor de bevolking van Heiloo een informatieve bijeenkomst worden gehouden. Voor het uitleggen en beantwoorden van vragen zullen deskundigen aanwezig zijn. VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Heerenweg 211 Telefoon 31166 Heiloo aan de Nijenburgerweg (achter tuinderij De Winter) Informatieve bijeenkomst voor bevolking „Bij Koninklijk besluit van 1 mei 1969, nr. 14 is aan Amoco Netherlands Petro leum Company onder de benaming „Ber gen" concessie verleend voor de ontgin ning van bituminia, zoals aardgas en aardolie, in een strook van 10 a 15 km langs de kust tussen Zijpe en Kromme nie. Tijdens het geophysisch onderzoek in Heiloo bleek, dat onder het landgoed Ter Coulster vermoedelijk ook een gas- veld aanwezig is. Bij brief d.d. 5 mei 1972 heeft Amoco aan het gemeentebestuur toestemming verzocht voor het verrichten van een proefboring. In zijn vergadering van 26 juni 1972 heeft de gemeenteraad een commissie ad hoe ingesteld voor de be geleiding van de activiteiten van Amoco in Heiloo. Reeds in de eerste vergadering is door de commissie vastgesteld, dat pas een definitieve beslissing op het verzoek van Amoco zal worden genomen, als alle directe en eventuele gevolgen van de boring bekend zijn. De commissie heeft zich dan ook niet alleen bezig gehouden met het zoeken naar een geschikte hoor plaats, maar vanaf het begin zijn ook de bereikbaarheid van de hoorplaats, het gasleidingtracé en de mogelijke bodem daling punten van discussie geweest. On langs kon het overleg, waarbij diverse overheidsinstanties betrokken waren, worden afgerond," aldus een pers-publi- katie van het gemeentebestuur van Hei loo. Boorlocatie: „Uiteraard zou het landgoed Ter Coul ster voor Amoco de gunstigste hoor plaats zijn. Dit perceel heeft echter -als bestemming „Natuurgebied" en komt mitsdien als boorlocatie niet in. aanmer king. Ook Amoco was hiervan zonder meer doordrongen. De maatschappij diende een bouwaanvraag in voor een boorplatform aan de Nijenburgerweg achter de kassen van de tuinderij De Winter. Bij de keuze van deze plaats was rekening 'gehouden met het zend station aan de Kanaalweg en het ver keer op rijksweg 9. In verband met wegenplannen van rijks waterstaat in het gebied direkt ten oos ten van de rijksweg is enige keren van plaats verwisseld, maar uiteindelijk is men toch weer op het uitgangspunt aan de Nijenburgerweg teruggekomen," zo gaat de publikatie verder. 2. 3. 2. 3. Pijpleiding-tracé Over het pijpleiding-tracé schrijft het gemeentebestuur het volgende: „De proefboring krijgt een vervolg als de hoeveelheid gas onder Ter Coulster exploitabel blijkt. In dat geval moet een leiding naar het gasdroogstation in Koe dijk worden aangelegd. In principe zijn 3 tracé's mogelijk: 1. Oostelijk om Alkmaar en vervolgens ten noorden van de bestaande bebou wing van Alkmaar naar Koedijk. Dit tracé is in verband met de toe komstige ontwikkeling van Alkmaar- Noord niet gewenst. Tussen Alkmaar en Heiloo, door het Heilooërbos en vervolgens ten westen van Alkmaar naar Koedijk. Dit tracé is uit een oogpunt van na tuurbehoud niet aanvaardbaar. Ten zuiden van het dorp Heiloo en vervolgens ten westen van Heiloo en Alkmaar naar Koedijk. Dit tracé is in feite de enige reële' mogelijkheid. Er zijn enkele varian ten onderzocht. In verband met de reeds genoemde plannen van rijks waterstaat is tenslotte gekozen voor een tracé ten oosten van rijksweg 9 vanaf de boorlocatie naar het zuiden over de Kanaalweg, vervolgens naar het westen onder de rijksweg dooi en daarna weer langs de weg naar het zuiden. In het zuidelijke gedeelte van de ge meente is het tracé zeer zorgvuldig gekozen. Er is zoveel mogelijk gebruik ge maakt van perceelgrenzen en ge meente-eigendommen, waardoor het aantal schadesnijdingen van particu liere gronden zo laag mogelijk wordt gehouden. Aan de westzijde van Heiloo zal ge bruik gemaakt worden van de be staande „leidingenstraat". De eigenaren van percelen, waardoor de pijpleiding moet komen, zullen persoonlijk worden benaderd door vertegenwoordigers van de Gasunie, weik instituut dit werk voor Amoco zal uitvoeren." Bereikbaarheid boorlocatie „Ook voor wat betreft de bereikbaar heid van de boorlocatie zijn diverse mo gelijkheden onderzocht: 1. Vanaf de Kennemerstraatweg over de Nijenburgerweg. Langs de Kanaalweg, Boekelermeer- weg en Nijenburgerweg. Vanaf de Kanaalweg over de paral lelweg van rijksweg 9 en een klein stukje Nijenburgerweg. Aan de Hogere Bosbouw en Cultuurtech nische school te Arnhem is geslaagd onze oud-plaatsgenoot Marcel Bolten als Bosbouwkundig ingenieur. Aan de Hogere Zeevaartschool te Utrecht is geslaagd voor het diploma A.M. Werktuigkundige onze plaatsge noot Kees Bolten. Filiaal van 8 t/m 22 juli gesloten Wijziging openingsuren: Wegens vakantie is het filiaal (hoek Ewisweg, Pastoor van Muijenweg) ge sloten van 8 t/m 22 juli. Ondanks het niet zo bijster mooie weer van de afgelopen maanden zette zater dagmiddag omstreeks 3 uur de 100.000e bezoekster de voet over de drempel van het zwembad „Het Baafje" om even la ter tot haar verbazing door de heren G. Bijkerk en G. Kolodziey verrast te worden met een prachtig boeket bloe men en een zwemabonnement voor het volgend jaar namens het gemeentebe stuur. De gelukkige Aukje Evers (9) kreeg bovendien nog een badmintonspel aangeboden van de heer Zendvelt, be heerder van de kiosk. Aukje, die naar de 4e klas gaat van de Rehobothschool, was eerst wel wat beduusd van deze onver wachte ontvangst. Het vorig jaar verscheen de 100.000ste bezoeker op 18 juni, dus slechts 4 dagen eerder dan dit seizoen. Aan de Prof. Kohnstamm-Academie te Amsterdam slaagde vorige week onze plaatsgenote mevr. A. Flameling-Kok voor het examen diëtiste. Petra Akkermans, Tiny Baltus, Lineke Bay, Frank Bayer, Corry Beers, Han ten Berge, Henri van den Berg, Letty Bol ten, Sandra Bolten, Eric Bruin, Mare de By, Stella Dekker, Gerda Dekker, Wim Dekker, Radboud Gauw, Allard de Graaf, Carla Groefsema, Ben Groen, dir.: W. J. J. GALLEE Officieel erkende opleiding voor het Cursusduur twee jaar - voor gevorderden één jaar Aanmelden en. inlichtingen bij W. J. J. GALLEE, Kennemerstraatweg 133, tel. 31665 A. M. DE VRIES, Driestal 36, tel. 31842 TH. KAANDORP, Zeeweg 2, tel. 32086 Begin aug. zal v. d. Schuyt's Handels onderneming aan De Loet 4 een winkel openen voor allerhande kleine kantoor benodigdheden, school- en kado-artike- len. Het pand aan De Loet waar voorheen een showroom en winkel van Kela-tapijt gevestigd was zal intussen een verbou wing ondergaan. Alle verdere informa ties omtrent de officiële openingsdatum e.d. zult u t.z.t. in de Uitkijkpost kun nen vinden. Vakanties van ons technisch personeel noodzaken ons om met minder pagina's uit te komen. Hierdoor moet veel kopij blijven liggen tot volgende week. Dan wordt de achterstand weer weggewerkt. Wij hopen dat u hiervoor begrip zult hebben. Vrijdagmorgen a.s. nemen de kleuters van de St. Franeiscusschool met hun ouders afscheid van mej. Riet Valkering die na ruim 25 jaar in het kleuteronder wijs te hebben gezeten spoedig in het huwelijksbootje hoopt te stappen. Riet Valkering, geboren en getogen in Limmen kwam reeds als 16-jarige in het kleuteronderwijs terecht. Eerst bij de St. Jozef kleuterschool en sinds een groot aantal jaren vervult zij de taak als hoofdleidstèr van de St. Franciscuskleu- terschool. „Riet Valkering is een unieke figuur" vertelde ons één van de ouders die met elkaar dit afscheidsfeest op touw zetten. „Zij weet de kleintjes die voor het eerst naar school gaan altijd geweldig goed op te vangen en ook de integratie van kleuter- en basisschool krijgt bij haar de volle aandacht." „Juf" Valkering voor wie dit afscheids feest tot op dit moment nog een com plete verrassing is zal maar node af scheid nemen van „haar" kinderen waar voor zij haar hart altijd wijd openzette. Vrijdagmorgen om half tien zal „juf" eens even fijn in het zonnetje worden gezet; een zonnetje dat Riet in de loop der jaren over honderden kinderhoofdjes deed uitstralen; een zonnetje dat zeker nog lang in hun verdere leven zal na werken. Voor de 43-jarige Riet Valkering, die zich eigenlijk nooit eerder de tijd gunde om aan trouwen te denken zal deze waardevolle periode uit haar leven zeker een dierbare herinnering blijven. Vrijdag is het feest en terecht. Wat er allemaal gaat gebeuren moet nog even een verrassing blijven. Sinds zondag is ons hertenkampje in het Gemeentebos uitgebreid met een jong hertje. Het lijkt er op dat er nog één op komst is. Er zijn nu vier herten in het kampje. René Haanraads, Joep van Haaren, Tru dy Keijzer, Mare Klamer, Joke Klaver, Ellen van Laer, José Meijer, Adrie Meij er, John Molenaar, Marian O vermeer, Yvonne van der Peet, Adelbert Pepping, Astrid Ranzijn, Ron Rosloot, Anja Silles- sen, Kees Stam, Marian Stet, Ria Ter- neuzen, Tineke Vader, Lia Velseboer, Bart Velzeboer, Paula Vermeulen, René Wakkers, Peter Winnips, Jack de Win ter, Jan Zonneveld, allen uit Heiloo. Jeroen Belleman, Ina de Goede, Beatrix de Waard, allen uit Egmond aan Zee. Ron Duinmeijer, Jan Hopman, Anneke Groot, Peter Groot, Wim Huiberts, Jos Kleverlaan, Els van der Molen, Alice Paulus, Lia Schuyt, Jos de Waard, An- dré de Waard, allen uit Egmond aan den Hoef. Nelly Levering, Maria Melker, Ada Swart, Sjaak Swart, Jos van Tunen, Harry Weijers, Eric Zuurbier, allen uit Egmond Binnen. Ineke Boersen, Ron Valkering, Limmen. Greet Hes uit Bakkum en Anja Ruiter uit Alkmaar. Afgewezen: 10 kandidaten. Herexamen: 11 kandidaten. Het Open Huis is, zoals u reeds heeft kunnen lezen, voor verenigingen en clubs in de maand juli gesloten. Niet voor het spreekuur van mevr. E. N. Steenhoven, maatschappelijk werkster van de Stich ting Dienstverlening „Alkmaar-Heiloo". Zij is van 9 tot 10.30 uur aanwezig in het Open Huis. Als de deur gesloten is, kunt u gebruik maken van de bel. Vandaag is het echtpaar V. Huisman en A. Huisman-Muntjewerf 50 jaar ge trouwd. Ter gelegenheid van dit gouden huwelijksfeest is ér vanmiddag van 4 tot 6 uur een receptie in „De Rustende Jager". Dat dhr. en mevr. Huisman een belang rijke plaats innemen in onze gemeente b'eek wel uit de grote belangstelling en bet aantal geschenken dat dit paar m-cht ontvangen. Dhr. Huisman (75 jaar en z'n vrouw 74) begon in Purmerend als slager. Het was van korte duur want al spoedig vestigde hij zich met zijn vrouw in Amsterdam. TTaar geboorteplaats was Kwadijk. In de hoofdstad exploiteerde het paar een commestibieszaak. ,,M'n man kon daar riet tegen de drukte", aldus mevr. Huis man. Daarom toog het paar naar Heiloo om een melkzaak te beginnen aan de Nic. Beet.sweg. „Dat beviel ons beter. Vier en dertig jaar hebben we de zuivel handel gehad". En nu genieten zij, in hun gezellig flatje aan de Gouwe Boom, nog volop van hun leven. Als we op bezoek zijn worden ook nog herinneringen opgehaald over de kin deren Fok, Aiie en Annie. Fok speelde in de g.v. Doves lange tijd een rol (o.a. a's turner maar ook als bestuurslid) en Annie hebben wij ook gekend als een charmant zangeresje die niet alleen in de naaste omgeving veel optrad. Zeer terecht vertellen dhr. en mevr. Huisman trots over deze achter hen liggende ja ren. Crediet van 1.055.006, Rijwielpad wordt weer bruikbaar (kosten 142.000,-) Op de agenda voor de raadsvergadering van a.s. vrijdagavond staan een aantal belangrijke punten. De Raad voteerde in 1972 een bedrag van 443.152.50 voor de aanleg van een bosstrook in het bestemmingsplan Zuid- West. „Bij nadere bestudering van de groen voorzieningen in het westelijk deel der gemeente achten B en W. gewenst het aan de noordzijde van de zeeweg in uit voering zijnde recreatieplan een logi sche afronding te geven langs de west- .zijde der gemeente ten zuiden van de Zeeweg tot aan de Vennewatersweg. Door deze uitbreiding wordt de bereik baarheid vanuit het zuiden belangrijk verbeterd, terwijl als prettige bijkom stigheid dit gedeelte van een recreatie plan grenst aan de bebouwing van plan zuid-west. Het aldus te vergroten re creatieplan zal in belangrijke mate bij dragen aan de verwezenlijking van de recreatieve funktie van Heiloo in de regio. Het plan omvat de aanleg van beplan ting, fiets-, voet- en ruiterpaden, speel weiden met speelwerktuigen, waaron der een trimbaan, een Vissteiger voor invaliden en twee parkeergelegenheden. De totale oppervlakte van dit plan is 23 ha. De kosten van dit vergrote recreatieplan worden geraamd op 1.055.006, Bij het Ministerie van Cultuur, Recrea tie en Maatschappelijk Werk is subsi die aangevraagd in de kosten van dit plan. Een gelijk verzoek zal worden in gediend bij de provincie Noord-Holland. B. en W. stellen de Raad voor het cre diet van 443.152.50 in te trekken en nu te besluiten 1.005.006,te voteren. Al jaren verlangend naar uitgezien Een voorstel, waar al jaren naar werd uitgezien is het beschikbaar stellen van gelden, om de reconstructie van het rijwielpal, in 1930 door de toenmalige rijwielpadvereniging „Noord Kennemer- land" aangelegd, maar in de oorlogs jaren 1940 -1945 in een desolate toe stand geraakt, mogelijk te maken. „Nadat de gemeente in 1957 het rijwiel pad in eigendom en beheer van de Rij wielpadvereniging had overgenomen is sinds 1962 met de gemeente Egm.-Binnen overleg gevoerd het pad voor gezamen lijke kosten op te knappen. Dit overleg heeft in 1965/1966 geresulteerd in het vernieuwen van de brug over de Eg- mondbinnenvaart, omtrent het opknap pen van het rijwielpad is geen -overeen stemming bereikt", zo schijven B en W. verder. „Tot ons genoegen zijn het Ministerie van Cultuur,. Recreatie en Maatschap pelijk werk en de provincie Noord-Hol land thans in principe bereid gebleken in de reconstructiekosten van het rij wielpad te subsidiëren. Hierdoor is het mogelijk dit van oudsher toeristische rijwielpad in ere te herstellen. Na de reconstructie van dit rijwielpad zal het recreatieplan Heiloo-West een goede verbinding hebben met de Egmonden, hetgeen van belangrijke betekenis zal zijn voor de recreatieve en toeristische functie van Noord-Kennemerland. De afdeling Openbare Werken raamt de aan de reconstructie verbonden kosten thans op 142.000, B. en W. willen dat stopverbod op de Raadhuïsweg gehandhaafd blijft ,,In de vergadering van 22 februari 1974 heeft de raad de brief d.d. 8 februari 1974, waarin de ondernemers nogmaals bezwaar maken tegen de instelling van een stopverbod aan de Raadhuisweg in handen van het college gesteld voor het uitbrengen van een advies. In verband met de studie rond Winkel hof 't Loo hebben wij op 1 april j.l. de ondernemers schriftelijk meegedeeld dat de afdoening van het verzoek enkele maanden zal worden uitgesteld. Inmiddels heeft het winkelplan vastere vormen aangenomen en zal het wegen- stramien rondom dit plan gehandhaafd blijven. De Raadhuisweg behoudt hier door als aanvoerroute een belangrijke verkeersfunktie. In dit kader bezien is het van belang dat de voor de Raadhuisweg ingestelde stopverboden ter bevordering van een goede doorstroming van het verkeer gehandhaafd blijven. In een op 11 juni j.l. gehouden bespre king met de ondernemers van de Raad huisweg hebben wij een en ander uit voerig toegelicht en mogelijkheden met hen besproken voor hun bedrijfsbelangen een verbinding aan de achterzijde op het parkeerterrein van Aostastraat tot stand te brengen. Voor enkele percelen kort een subsidie van 1.000,te ver lenen". Onderwijs zaken Van de agendapunten betreffende het onderwijs willen we noemen: een voor stel om 16.240,beschikbaar te stel len voor de inrichting van een handen- arbeidlokaal aan de Lidwinaschoolde inrichtingskosten van het in aanbouw- zijnde noodlokaal voor de Openbare Kleuterschool ,,'t Kieftennest", ad 7.300,te voteren, beschikbaar te stellen 9.200,voor een te vormen parallel eerste klas aan de Openbare W. J. Hofdijkschool en 8.700,te vo teren voor het aanschaffen van leer- en hulpmiddelen en aanvullend meubi lair voor de Openbare Vondelschool. Stukken inzien Alle belangstellende kunnen de stukken betrekking hebbende op de raadsagenda inzien op donderdag 27 en vrijdag 28 juni tijdens de openingsuren ten gemeen tehuize, afd. Algemene Zaken en tijdens de openingsuren van de Algemene Bibli otheek en Leeszaal op de Kennemer straatweg en Ewisweg hk. Pastoor van Muijenweg. In de gehouden bijeenkomst van de Alg. Bond van Bejaarden werd de vraag ge steld waarom het gemeentebestuur zijn medewerking niet verleend bij de aan schaf van een N.Z.H. paspoort. Het zou de inwoners van Heiloo, van boven de 65 jaar, 5,voordeel kunnen geven. Er zou op het gemeentehuis al eens om gevraagd zijn. Mevr. van Steenhoven van het Dienstverlenings Centrum Alk maar-Heiloo veronderstelde dat er blijk baar niet veel aanvraag is geweest. De voorzitster van de afdeling Alkmaar, mevr. Assee deelde mee, dat per 1 janu ari 1975 een algemeen bejaarden pas poort voor het gehele land beschikbaar wordt gesteld. Gelegenheid om afscheid te nemen. Per 1 augustus heeft de heer G. Schenk, onderwijzer aan de Hasebroekschool, ontslag aangevraagd. Dit in verband met zijn benoeming als leraar aan de Streekschool voor land- en tuinbouw te Alkmaar. Dhr. Schenk was vanaf 1 oktober 1968 verbonden aan de Hasebroekschool. Per soneel en oudercommissie hebben dhr. Schenk leren kennen als een kundig en bereidwillig onderwijzer. Zij zien hem dan ook node vertrekken. Op donderdagavond 27 juni is er een af scheidsavond voor de zesdeklassers, waarbij ook hun ouders aanwezig mo gen zijn. Op diezelfde avond om onge veer 9 uur is er gelegenheid de heer Schenk de afscheidshand te drukken. A.s. vrijdagmorgen is de laatste les van volksdansen voor bejaarden, voor de va kanties. Tijdig zal worden meegedeeld wanneer men weer in het Open Huis verwacht wordt. Het volksdansen blijkt ook bij bejaarden „in" te zijn. Het volks- dansuurtje wordt regelmatig door zo'n 30 enthousiastelingen bezocht. Het kopje koffie ontbreekt zelfs niet. Het is alleen jammer dat zich slechts vier a vijf heren laten zien. Zaterdag 22 juni jl. slaagden voor het praktijk-diploma stenografie 130 Itrgr. de dames G. Koppes (met lof), G. Oos- terveld en F. de Vries uit Heiloo. Het diploma stenografie 100 ltrgr. werd be haald door de dames A. Admiraal, I. Kroon, A. Verstegen uit Heiloo en C. Tervoort uit Egmond-Binnen, Op het zelfde examen werd het praktijkdiploma machineschrijven verkregen door de da mes A. de Jong-Eyer Heiloo, M. Liefting Egmond-Binnen en C. van Vliet Aker sloot, terwijl het basisdiploma machine- schrijven werd behaald door de heer D. Keppel. Zij werden opgeleid door Insti tuut Dompvloet. Voor al uw BLOEMWERK van corsage tot corsowagen kennemerstraatweg 470 - heiloo - telefoon 072-30067 is dit reeds gelukt, terwijl voor de an dere de mogelijkheid aanwezig is, indien men gezamenlijk een oplossing wil be reiken.", zo luidt een mededeling aan de Raadsleden. B. en W. staan op het stand punt dat de ingestelde stopverboden voor de Raadhuisweg gehandhaafd die nen te blijven. juni, tijdens de kantooruren op de af deling Algemene Zaken en tijdens de openingsuren in de leeszalen van de Openbare Bibliotheek en Leeszaal. Extra subsidie voor Nieuw Leven Het college van B. en W. stelt de Raad voor de R.K. Gemengde Zangvereniging een extra subsidie van 1000,te ge ven. Het voorstel luidt als volgt: De R.-K. Gemengde Zangvereniging „Nieuw Leven" alhier heeft bij brief van 27 mei 1974 verzocht een subsidie van 1.000,— te verstrekken ter dekking van het geraamde tekort bij de uitvoe ring van de „Theresien Messe" van I-Iaydn,, „Gloria" van Vivaldi en „Mag nificat" van Bach. Het Noordhollands Promenade Orkest en vier solisten van naam zullen de be geleiding van de Zangvereniging vormen, hetgeen geen hoge kosten met zich mede brengt. Teneinde een dergelijk belangrijk cul tureel evenement in de gemeente Heiloo te behouden, stellen wij u voor de R.-K. Gemengde Zangvereniging „Nieuw Le ven" ter dekking van het geraamde te- zijn voor het diploma mavo-4 geslaagd: Berry van Aarst, Edith Greidanus, Pe ter v. Reyen, Tanja Aïberda, Rob Broot- aers, Fanny Reyrink, Jacob Bakker, Ca- rolien Jonker, Mariska van Rutten, John Bakker, Zelma van 't Kaar, Ineke Sant, Maarten von Balluseck, Engel Konijn, Klaas ScWeltus, Nettie Beentje, Mellie Koomen, Erik Spier, Marijke Beldman, Ingeborg Koorn, Frank Verhaaf, Sylvia Blom, Alfred Langeveld, Abner Ver schuur, Ingrid Bruin, Jan Moeijes, Janna Wijker, Mariska Coolegem, Ton v. d. Na gel, Ah Zaman, Marian Folmer, Michiel v. Noord, Margriet Zomer, Jeanet Giel- tjes, Ruud Phaff, Marjory Zwitselaar, Ingrid Zeeuw, Wilma v. d. Plaats, Mar jory Zwitselaar. Afgewezen: 6 kandidaten. Herexamen: 3 kandidaten. Voor het diploma mavo-3 zijn geslaagd: Annemieke de Boer, Harry Meyer, Wout Bregman, Jos de Munnik, Irene van Eg mond, Dik Mus, Anne Hendrik Hoek stra, Richard Oly, Bettie Jansen, Henri v. Schenk-Brill, Hanno Klein, Nicolette Schuitemaker, Wim Koet, Rob de Vogel, Jan Peter Koster, Ingrid de Vroome, Jeanet Manuhutu. Afgewezen: 2 kandidaten. Her-examen: 1 kandidaat.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1974 | | pagina 1