KAD0 f 27.50 ^STAALDUINEN^ IEUWSBIAD VOOR HEILOO makelaardij TEL. 31313 A. PLOOIJER r il^l o m Bij aankoop van een HUSQVARNA GRASMACHINE een GRASVANGER Winkelwaarde TAXI ZWART //mm kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 Informatie-bijeenkomst over proefboring Raad en brandweer niet bijzonder enthousiast Middenstandshandelsschool - Heiloo MIDDENSTANDS - DIPL0M.A WIJ ZIJN MET VAKANTIE VAN 16 TOT 30 JULI. Heerenweg 70 Wij zijn artiesten in het maken van bruidsboeketten guus van der linden bloemsierkunst Rommelmarkt trok veel belangstelling Uw kledingadviseur HERENMODE HEILOO De heer J. H. Zoon (raadslid) „Vreemde houding van gemeente Zaanstad" Geslaagd Toeristenbezoek aan Heiloo houdt niet over Ingezonden stuk Deelname nog mogelijk aan bejaardenreis Wat voor bestemming aan braakliggend terrein Zeer geslaagde sportdagen Concert voor orgel en fluit Jonkvrouwe A. E. de Lange- van Foreest overleden Ons natuurhistorisch hoekje ntroNzt mvwsre en GEZELLIGE PLATEN J.J. PANTEK0EK, ïng. Stroper viste achter het (vis) net ARCHIPLAN ARCHITECTENWINKEL Gratis bouw- en verbouw-advies. VAN HIER EN DAAR, VAN ALLES WAT Parkwachter benoemd 30 cm snijbreedte 105. 35 cm snijbreedte 113.50 40 cm snijbreedte 119.50 40 cm snijbreedte de Luxe 133.50 Stationsweg 65-67 - Heiloo - Tel. 072-30286-34900 32e JAARGANG NO. 15 10 JULI 1974 Advertenties en Administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 - Heiloo Telefoon 072-30175 Redaktie-adressen W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum Tel. 02518-53538 Torenlaan 13 - Heiloo Tel. 072-30182 Overname van enigerlei aard, hetzij van advertenties of afbeeldingen uit deze krant is niet toegestaan zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Dit blad verschijnt 's woensdags huis aan huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeen ten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egm. a.d.Hoef. Adv. en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag fi uur in ons be zit zijn. Adv. per mm 25 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. Zeer geringe belangstelling Donderdagavond was er een informatie ve bijeenkomst in het gebouw van Open bare Werken aan de Kanaalweg, over de komende proefboring door Amoco. Dit op een terrein achter de kassen van de tuinderij van de fam. De Winter aan de Nijenburgerweg. Gezien het belang van deze proefboring en de eventuele consequenties voor de gemeente en in gezetenen, was de belangstelling zeer gering. Buiten hen die ambtshalve aan wezig moesten zijn, telden wij slechts een twintigtal belangstellenden. Tal van deskundigen waren aanwezig om voorlichting te geven, waaronder de heer De Wit van Amoco, de heren mr. Zeiler en Hamstra uit Bergen waar men ook nauw betrokken is geweest bij proefboringen en een aantal raadsleden (o.a. leden van een raadscommissie wel ke zich intens heeft bezig gehouden met deze materie Tal van kaarten, foto's en ander mate riaal was aanwezig om de belangstellen den enig inzicht te geven. Vooral dhr. De Wit gaf antwoord op talrijke vragen, in het algemeen in een persoonlijk ge sprek. Zo over de grootte van de te ver wachten „gasbel", over een mogelijke verzakking van het gebied waaronder de gasbel zou liggen en of de waterhuishou ding niet in gevaar komt. Over het eerste kon, terecht, de heer De Wit niets meedelen. Ten aanzien van de andere vragen werd meegedeeld dat ervaringen hebben geleerd dat zulks zeer gering zal zijn. over aansluiting bij regionale brandweer De gemeenteraad van Heiloo besloot toe te treden tot de gemeenschappelijke re geling „Regionale brandweer en hulp verleningsdienst Noord-Kennemerland C.A.". Er waren nogal wat bezwaren tegen de ze toetreding. Maar ondanks de grote waardering welke men had voor het werk van onze Vrijwillige brandweer ging men dus toch akkoord. De heer Korthouwer vroeg B. en W. hoe eigenlijk de Heiloose brandweer zelf tegenover deze aansluiting staat. Uit het antwoord van dit college bleek dat niet alle leden van de brandweer staan te trappelen voor opneming in de regeling. Het bleek ook uit een brief van de commandant van de brandweer. Burgemeester H. Hoekstra meende dat de regeling zeker soepel toegepast zal worden en dat de Heiloose brandweer een grote mate van zelfstandigheid zal kunnen behouden. Dhr. Hoekstra wees op de grote gevaren die ons heden be dreigen daarvoor is nodig een uitge breid materiaal. Samen, met anderen, is het mogelijk zich daartegen te wapenen. Toegevoegd gaat worden een centrale ambulancedienst en mettertijd zal de B.B. en politie ingeschakeld worden. Na deze goed gefundeerde argumentatie gingen 13 van de aanwezige raadsleden akkoord met aansluiting; de heren Hek man, Hoogland en Ten Hoope bleven tegen. dir.: W. J. J. GALLEE Officieel erkende opleiding voor het Cursusduur twee jaar - vi^or gevorderden één jaar Aanmelden en inlichtingen bij: W. J. J. GALLEE, Kennemerstraatweg 133, tel. 31665 A. M. DE VRIES, Driestal 36, tel. 31842 TH. KAANDORP, Zeeweg 2, tel. 32086 Meegedeeld werd dat de afstand tussen het „gasveld" (waarvan het centrum ongeveer onder het landgoed Ter Coul- ster ligt) en de boorlocatie 1% km is. Van daar, de boorlocatie, zal het mo gelijk zijn in een drietal richtingen te boren. De lengte van het „gasveld", lo pende van zuid-oost naar noord-west, met dus als centrum Ter Coulster (waar het „gasveld" het breedst is) is onge veer 4 Vi km. Over het pijpleiding-tracé hebben wij al uitvoerig geschreven evenals over de be reikbaarheid van het boorterrein. Ten aanzien van het laatste werd nog mee gedeeld dat een stukje van de Nijenbur gerweg, tussen de boorlocatie en de pa rallelweg van de rijksweg 9, aangepast moet worden aan het te verwachten zware verkeer. Met het polderbestuur is overeenstemming bereikt over de te ver wachten proefboringen en wat daar aan vast zit voor de polder. Gevraagd werd aan dhr. De Wit wan neer men zou kunnen gaan boren. Na ontvangst van de vereiste vergunningen over ongeveer een half jaar. Degenen die zich inzetten voor behoud van walletjes (waar Heiloo vroeger zo rijk aan was) kunnen gerustgesteld worden. Bij de aanleg van het pijplei ding-tracé zullen deze niet aangetast worden. Na de proefboring zal de nood zakelijke „toren" direkt verdwijnen. Mocht de proefboring tot niets leiden, dan wordt het terrein spoedig in de oor spronkelijke toestand teruggebracht. Met foto's liet men de aanwezigen zien in welke een korte tijd dat in 1972 te Bergen gebeurde. De wethouder van openbare werken, de heer J. Bolten, opende deze gelegenheid om kennis te nemen van de boorplannen. Uit de gevoerde gesprekken hebben wij mogen concluderen dat er maar weinig bezwaren werden geuit tegen deze proef boring. kennemerstraatweg 470 - heiloo - telefoon 072-30067 Bracht 1000,— op Het fanfarekorps „Eensgezindheid" en in hoofdzaak de leden van de drumband, organiseerde zaterdag een rommelmarkt en fancy-fair op een terrein op de Hee renweg (tegenover het Witte Kerkje). Deze trok veel belangstelline en er werd goed zaken gedaan. Tenslotte ging het om de „ping-ping". Deze aktiviteit bracht 1000,-- op. Veel meubilair werd ten verkoop aange boden. Ook andere huishoudelijke arti kelen waren aanwezig. We zagen een koelkast weggaan voor 75,(zonder te controleren of het „ding" het wel deed). Een brommer werd verkocht voor 15,Men kon zijn hart ophalen met flessen stukgooien, het prijsschieten en het ringen gooien. Men kon daarentegen ook de inwendige mens versterken: pan nekoeken werden er, ter plaatse, gebak ken. Opvallend was het dat er ook goed spul op de rommelmarkt te koop was, name lijk nieuwe vitrage. Daarvoor waren tal rijke kopers. Tenslotte was er een Rad van Avontuur, dat een flink deel van het genoemde bedrag opbracht. Zie voor UITVERKOOP advertentie van op de achterpagina Naar aanleiding van de ingekomen stuk ken vroeg mr. L. J. A. van Dantzig of het dagelijks bestuur der gemeente de gemeenteraad alle gegevens wilde ver strekken over de zandwinning in het Alkmaardermeer, waarover de laatste tijd veel gesproken en geschreven is. De gemeente Zaanstad heeft nogal bezwa ren tegen deze zandwinning. De heer J. H. Zoon vond de houding van Zaan stad nogal vreemd. Immers zij betrek ken thans het zand uit het Alkmaarder meer. Dhr. Zoon die namens de gemeen te Heiloo in het recreatieschap Alk- maarder-Uitgeestermeer zitting heeft rekende de raad voor dat economische belangen bij Zaanstad spelen. Zand uit de Noordzee gehaald kost belangrijk meer dan zand uit het Alkmaardermeer. Bij de gehouden Staatsexamens voor muziek slaagde Guus Janssen voor de akte Piano B. Onze gelukwensen! W.K. en slechte weer van invloed Plet toeristenbezoek aan Pleiloo, de af gelopen weken, maar ook voor de ko mende weken, houdt niet over. Informerende naar de bezetting deelde men ons mede, dat de eerstkomende we ken veel goed zal moeten maken. Nu is het voor- en naseizoen in Heiloo altijd matig geweest maar nu zijn blijkbaar ook merkbaar de wereldkampioenschap pen voetbal en het bijzonder slechte weer van de afgelopen dagen. Voor hen die nog niet besproken hebben is het weinig aantrekkelijk om er op uit te trekken. Maar nogmaals, de komende weken kun nen nog veel goed maken want de Duitse vakanties zijn bijvoorbeeld nog niet be gonnen. En onder de toeristen welke in Heiloo logeren zijn altijd veel ooster buren. Mag ik onze gemeentelijke plantsoenen dienst (overigens veel lof voor haar ak- tiviteiten) wijzen op een merkwaardige situatie? Aan de Breedelaan staan prachtige po pulieren, nu 15 jaar oud, aan de west zijde, tussen Zevenhuizerlaan en Com mandeurslaan, zelfs een dubbele rij. Aan de straatkant van deze dubbele rij populieren, en nu volledig overschaduwd door deze, is een aantal jaren geleden een rij eiken geplant. Aangezien eiken veel ouder worden dan populieren is het m.i. kennelijk de be doeling om de snelgroeiende populieren uiteindelijk te laten wijken voor ge noemde eiken. Als deze opzet verwezenlijkt moet wor den dan moet er niet te lang meer ge wacht worden daar de eigen zo langza merhand te weinig licht krijgen. Er zijn 2 mogelijkheden: beide rijen ineens kap pen öf eerst één rij kappen en na een aantal jaren de tweede rij. In het tweede geval kan een tweede rij eiken onder tussen acclimatiseren onder de populie ren. Gaarne één en ander ter overweging. Bewoner Breedelaan (naam bij red. bekend) van de Algemene Bond, van 31 augustus t/m 6 september De onlangs opgerichte Bond van Be jaarden te Heiloo verneemt van de afd. Alkmaar dat zij nog plm. 25 plaatsen beschikbaar heeft voor de door hen ge organiseerde reis door Zuid-Limburg, standplaats Valkenburg (hotel „Limbur- gia"). Verzorging diner vanaf de eerste dag tot en met de lunch op de laatste dag. Kosten, o.a. inbegrepen een annu leringsverzekering 250,per persoon. Bij inschrijving moet vooraf 100, be taald worden. Voor bijzonderheden en opgave, voor 1 aug. a.s. bij E. Wieringa-Gedink, Vinken- baan 43, Heiloo, tel. 33336. Aan het braakliggend terrein, tussen de Vinkenbaan en het parkeerterrein fach- ter de Geref. Kerk) is al meermalen aandacht besteed. Het is er rommelig en dikwijls wordt er allerlei afval neer gesmeten en voorwerpen yvelke men maar kwijt wil. Laatstelijk hebben Vin- kenbaan-bewoners nog gewezen op deze weinig aantrekkelijke toestand. Waar om gebeurt er eigenlijk niets op dit ter rein? is ons meermalen gevraagd. Het terrein is van de diaconie van de Ned. Herv. Gemeente. Al jaren geleden kon deze diaconie het terrein verkopen aan iemand die daar kleine woningen (zgn. bijzondere eenheden) wilde bou wen. Daaromtrent zijn er tal van plan netjes ingediend bij de gemeente. Echter met nog weinig succes. Er zou, volgens onze zegsman, nog geen bestemmings plan voor zijn vastgesteld. Een aantal jaren geleden is al eens de suggestie ge- daan op dit terrein, vlak bij een groot aantal woningen met bejaarden, een dienstverleningscentrum te bouwen. We hebben er nooit meer over gehoord. Zoals men weet is het dienstverlenings centrum „Alkmaar - Heiloo" nu tijdelijk gevestigd in het Open Huis. voor basisscholen in Heiloo Zoals gebruikelijk werden er weer sport dagen gehouden voor basisscholen in Heiloo. Aan het einde van het school jaar. Door een misverstand konden wij niet eerder verslag doen van deze zeer geslaagde sportevenementen, die plaats vonden in het zwembad „Het Baafje", op het Trias-terrein aan Het Maalwater en op het terrein van de Bedrijfsvoetbal vereniging, eveneens aan Het Maalwa ter. Veel medewerking werd ondervon den van het gemeentebestuur, het per soneel van de basisscholen, ouders van kinderen, leden van de Rode Kruis co lonne, personeel van „Het Baafje", de heer Dijkstra, opzichter van de sport veldencomplexen en wel in het bijzonder mevr. v. Putten. Zij fungeert ieder jaar weer opnieuw als startster en weet als speakster de jeugd tot enthousiasme te brengen. Volgend jaar ook katholieke scholen? Dit jaar deden voor het eerst de beide christelijke scholen mee. De organisa toren van de openbare scholen hopen dat het volgend jaar ook de katholieke scholen mee zullen doen. De weersom standigheden waren op de sportdagen goed en de deelnemende jeugd, zo'n 600 jongens en meisjes, van de drie hoogste klassen, gedroegen zich voorbeeldig. Individueel werden diploma's behaald voor de onderdelen balwerpen (klein en groot), hardlopen, hindernis lopen en vèrspringen. Verwoed werd gestreden om de eer van de school bij: voetbal, handbal, slagbal, softball, werpbal en zwemmen. Burgemeester H. Hoekstra reikte de prijzen uit, waarbij de winnaars heel officieel op het „schavotje" werden ge huldigd. Vermeld mag zeker nog wel worden het prijzenswaardige werk van mevi\. Harte- velt en haar staf, welke beide dagen zo'n 2000 glaasjes limonade koek aan de deelnemende jeugd uitreikte. De voornaamste uitslagen waren: Zwemmen: 1. Hasebroekschool 18.27.1 min. (Bloothoofdbeker)2. De Ark 18.48.7; 3. Nic. Beetsschool 19.18.2. Dit was de totaaltijd van de beste 16 jongens en 16 meisjes van iedere schooi voor 50 meter schoolslag. Zwemmen Vrije slag gemengde estafette 8 x 50 m: 1. Hasebroekschool 13.16.0 min. (Hellingbeker); 2. De Ark 13.34.2; 3. Nic. Beetsschool 14.03.0. Werpbal: A. Groep: 1. Hofdijk a (C.N.S. trophee), 2. Nic. Beets a, 3. Nieuwe Hoe ve a. B-groep: 1. Nic. Beets b, 2. Hofdijk b, 3. Vondel c. C-groep: 1. Vondel d, 2. De Ark c, 3. Hasebroek c. Slagbal A-groep: 1. Nic. Beets a (Fo rester A-beker), 2. Hofdijk a, 3. Hase broek a. B-groep: 1. N. Beets c (Fo- terser B-beker, 2. N. Hoeve b, 3. Vondel b. Softbal: 1. Hasebroek a (Scholenbeker), 2. Hasebroek b, 3. Vondel a. Vaardigheidsproeven: 1. Hasebroeksch. (Burgem. Corver-bokaal), 2. Vondelsch., 3. Hofdijkschool. Estafette Hardlopen: 1. Hofdijkschool 2.52.0 V.O.O.-beker), 2. Hasebroeksch. 2.55.0, 3. Vondelschool 2.56.0. Handbal: 1. Vondelschool na verlenging, 2. Nic. Beets, 3. Hasebroekschool. Voetbal: 1. De Ark na penalty's, 2. Nic. Beets, 3. Hofdijk. Zwemmen individueel 50 m schoolslag Meisjes: 1. Yvonne Bleeker 48.0 sec. De Ark; 2. Monique Voogt 48.4 Hasebroek; 3. Marit Molenaar 49.0 Vondel. Jongens: 1. Fokke Wedda 46.4 De Ark; 2. Huib Havik 48.4 Hofdijk, 3. Wim van Rooy 43.6 N. Beets. op woensdag 17 juli in het Witte Kerkje Op woensdag 17 juli a.s., aanvang 20.00 uur,, zal in het historische Witte Kerkje in Heiloo een concert plaats vinden in het kader van de „Toer-in 1974". De organist Kees Rosenhart bespeelt het Flentrop-orgel met werken van Tho mas Tomkins en Johann Jakob Frober- ger, terwijl Baldrick Deerenberg, blok fluitster, composities ten gehore zal brengen van Biagio Marini, Jr. Jacob van Eyck, Georg Friedrich Handel, Jean Francois Dandrieu en Johann Sebasti an Bach, met orgebegeleiding. Baldrick Deerenberg studeerde blokfluit bij Frans Bruggen aan het Koninklijk Conservatorium te 's-Gravenhage, waar hij in 1972 zijn solistendiploma behaalde. Hij treedt regelmatig op als solist en in kamermuziek-gezelschappen. Baldrick Deerenberg is hoofdvakleraar aan het stedelijk conservatorium te Gro ningen, aan de stedelijke muziekschool te Haarlem en aan het Koninklijk Con servatorium te Antwerpen. Kees Rosenhart is organist van de Waal se Kerk te Haarlem. Hij studeerde aan het Amsterdams Conservatorium orgel bij Albert de Klerk en clavecimbel bij Gustav Leonhardt en behaalde voor bei de instrumenten het solisten-diploma. Sindsdien is hij vele malen opgetreden als clavecinist en als organist, waarbij hij vooral in Haarlem grote bekendheid geniet door zijn maandelijkse bespelin gen van het orgel in de Waalse Kerk. Hij is als leraar verbonden aan de con servatorium-afdelingen te Arnhem, Haarlem en Hilversum, terwijl hij aan de Gemeentelijke Universiteit te Am sterdam muziekwetenschappen studeert. Het Witte Kerkje beschikt over een goede akoestiek en een recent Flentrop- orgel in een historische, kleurrijke kas. In de kerk zullen tijdens het concert fotokaarten, met daarop vermeld de dis positie, van het orgel verkrijgbaar zijn. Toegangskaarten en programma's ver krijgbaar in de kerk, vóór de aanvang. Toegangskaarten 4, -, voor bejaarden en CJP 50% reductie. Grote belangstelling' voor oud-Heiloo en Alkmaar Geheel onverwacht overleed vorige week donderdag onze plaatsgenote Jonkvrou we A. E. de Lange-van Foreest. In Heiloo heeft de overledene nog deel genomen aan het oprichten van de Stichting Wooncomplex voor Bejaarden. Haar dochter, A. E. ie Cosquino de Bus- sy-de Lange, thans te Amsterdam, speel de indertijd toen zij wijkverpleegster was bij het Groene Kruis, een rol bij het oprichten van de Stichting Heilooër Be jaardenzorg. Naast de grote liefde van de heer en mevrouw De Lange voor oud-Alkmaar, hadden zij dit ook in niet geringe mate voor Heiloo. Zij verzamelden veel gege vens over onze gemeente. Mevrouw De Lange hield over oud-Heiloo lezingen met diavertoning. Maandag had, op de Algemene Begraaf plaats te Alkmaar, de teraardebestelling plaats. over kikkers, o.a. in „Nieuw West" De kikkers hebben het helemaal gevon den in Nieuw West. De watergangen in en rondom Vrieswijk en Termijen be staan nog maar enkele jaren. Het is frappant te zien, hoe zich daarin binnen korte tijd leven heeft ontwikkeld. Wanneer een water niet al te zeer te lijden heeft onder insecticiden, industrie afval, riolering e.d„ ontstaat daarin plankton, het microscopisch-kleine le- MMK HIT UVN GfZHlIQ VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO Werkterrein De Karremel in „Oost" Een stroper heeft enige tijd als werk terrein gekozen de plassen van de Kar remel. Maar hij viste enkele malen let terlijk achter het net. De politie kwam er achter en haalde de fuiken uit het water en nam deze mee naar het bureau. De schaarse vis welke in de fuik zat werd weer aan het water toevertrouwd. Geopend woensdagmiddag van 2-4 uur, dinsdag- en vrijdagavond van 19.00 - 21.00 uur, zaterdagmorgen van 10 -13 uur in „Onder de Luifel", Westerweg 234, Heiloo (hoek Westerweg - Stationsweg). ven, in eerste instantie plantaardig van karakter. Daarmee is de voorwaarde geschapen voor dierlijk plankton, wa tervlooien en andere waterinsekten. De ze, op hun beurt, dienen tot voedsel voor vissen en amfibieën, zoals onze kikkers. De keten kan nog uitgebreid worden met de reigers van de kolonie bij Nijen- burg, die niet vies zijn van een malse springer. En zo is dan een voedselketen ontstaan, die in een eenvoudige vorm aldus is weer te geven: plantaardig plankton -* dierlijk plankton waterinsekten kikkers reigers. De hogere dieren in zo'n voedselketen zijn het meest kwetsbaar. Als zij het niet redden, is er meestal iets fout voor aan in de voedselketen. Chemische ver ontreiniging van het water wordt door het plankton opgenomen, maar zij doodt uiteindelijk de kikkers of reigers. Onze amfibieën hebben een belangrijke signaalfunktie in het binnenwater. We mogen ons dan ook gelukkig prijzen als de kikkers op warme zomeravonden hun concert aanheffen. Ze zijn snel uit hun concentratie gebracht, maar als men stil naderbij komt, kan men de opgebla zen „kauwgomballen" op hun kopjes zien. Ze dienen ter versterking van het geluid. Een erg vroege bewoner kan met een beetje geluk een reiger voor zijn huis aan de waterkant zien staan. Doodstil. Als in een flits de puntige snavel het water inschiet, weet dan, dat ook hij het helemaal gevonden heeft in Nieuw West. HaBe. Uitbreiding van Trias clubgebouw begonnen De uitbreiding van het Trias clubgebouw aan Het Maalwater is begonnen. Ge hoopt wordt dat nog voor de bouwvak vakantie de werkruimte voor het wed strijdsecretariaat met dokters/massage kamer gereed zullen zijn. Een beroep wordt op de leden gedaan om de afwer king te verzorgen, o.a. het schilderwerk. In Canada Ans Dekker tweede Eind mei-begin juni was een Nederland se ploeg keurturnsters in Canada. In de ploeg waren opgenomen de „Klimop"- turnsters Ans Dekker en Joke Kos. De Nederlanders wonnen met 178.35 pt. te gen de Canadezen met 168.25 pt. Ans Dekker werd met 36.05 pt. tweede, haar clubgenote Joke Kos werd derde met 35.95 pt. Jeannette van Ravenstijn van de Ned. ploeg werd met 36.20 pt. eerste. Weer vernielingen gesignaleerd Weer werden vernielingen gesignaleerd in onze gemeente. Zo moest de „Cooper" (trimbaan) in „Oost" het weer ontgel den evenals een kinderspeelplaats in „Zuid-West". We zouden willen adviseren: Ouders, let wat meer op uw kinderen Naar wij vernemen is in plaats van de heer Reekers die als parkwachter met pensioen is gegaan, benoemd de heer Springer te Spierdijk. Tot voor kort was dhr. Springer in dienst van de politie te water. EEN UITGELEZEN KOLUEKTIE IN: KUNSTNIJ VERHEI I SERVIEZEN KERAMIEK GLASWERK BYOUTERIEEN, enz. vindt u in kunsthandel VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Heerenweg 211 Telefoon 31166 Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1974 | | pagina 1