a H Centrale Verwarming PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN PLAN OOST Aanleg van nieuwe installaties, uitbreiding en onderhoud. f 15— Gemeentebestuur komt met een 7-tal wandelroutes Autorijschool „DE WAAG" Burgerlijke stand Gevonden voorwerpen Slijterij Wijnhandel GREEUW Haarlemse honkbalweek Kies het bedrijf met de A.C.I. erkenning HEILOO verwarming HEERENWEG 211 TELEFOON 31875 Caroline van Hemert opvallend op concert De benenshow Bijzonder geslaagde vakantieweek van Bejaarden De vakantie staat weer voor de deur Alles voor de D0E-HET-ZELVER Westerweg 279 - Heiloo Interessant concert in oud-katholieke kerk Concert van „Nieuw Levert" op 24 oktober Slijterij GE3R. BEIJËER w opnieuw laten stofferen? HOOGEBOOM'S Stoffeerderij en Woninginrichting UITKIJKPOST 10 JULI 1974 NU OOK 1 PASFOTO'S IN KLEUR I 9 PASFOTO'S VERGROTING 13x18 of 4 GROTE PASFOTO'S VERGROTING IN DE MAANDEN JULI EN AUGUSTUS IS ONZE ZAAK 'S VRTJDAG- AVONDS EN 'S ZATERDAGS GESLOTEN. KENNEMERSTRAATWEG 269a HEILOO TELEFOON 072-30339 Alleen tussen Stationsweg en Zevenhuizerlaan. Wordt huis-aan-huis verspreid Aantal aantrekkelijke tochtjes Het gemeentebestuur komt met een ze vental wandelroutes. Ze zijn uitvoerig afgedrukt en er is een kleurrijke platte grond aan toegevoegd. De uitgave wordt in een 7000 exemplaren uitgevoerd en gratis verspreid in Heiloo. Andere be langstellenden zullen hem kunnen ver krijgen tegen een matige prijs; waar schijnlijk bij de V.V.V. Men hoopt dat dit werkje eind juli ge reed komt. Wel bijzonder jammer dat deze uitgave en ook de uitgezette route pas dan te gebruiken zijn, wanneer een groot deel van de vakanties al voorbij is. Want in niet geringe mate zullen zeker gasten gebruik maken van deze informaties! De startplaatsen De beginpunten van de routes zijn met een „vlaggetje" aangegeven en verder worden het Bedevaartoord, Cooperbaan, Gemeentebos, Gemeentehuis, De Nijen- burgh, Station N.S., Trimbaan, Ter Coulster, het V.V.V.-kantoor, het Witte Kerkje met put en het zwembad „Het Baafje" aangegeven. De routes variëren van 2 tot en met 11 km. Natuurlijk door het groen! De meeste van de zeven routes gaan natuurlijk door het groen. Door het Ge meentebos, Ter Coulster, het Heilooër- bos maar ook door het uitgestrekte, nieuwe recreatiegebied in „West". Het is een goed idee dat men ook de leuke plekjes in „Oost" (o.a. het gebied rond de plassen van de Karremel) in de rou tes heeft opgenomen evenals het oude rijwielpad naar Egmond aan de Hoef en de mogelijkheid langs het dijkje van de Hoevervaart te wandelen (via overstap- hekjes). Een goed idee is ook de uitge stippelde wandelroute naar de Bede vaartplaats Onze Lieve Vrouw ter Nood. Dit deel van Heiloo wordt nogal eens vergeten Verklaring over enkele beziens waardigheden Men heeft de moeite genomen om een verklaring te geven over enkele beziens waardigheden. Zoals het Witte Kerkje, het landgoed Nijenburgh, het Bede vaartsoord O.L.Vr. ter Nood, Ter Coul ster en Gemeentebos. Een bijzonder te waarderen aktiviteit van het gemeentebestuur. TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 02200-30294 Geboren: Rick, z.v. J. A. de Geus en T. M. Buijs; Philip J., z.v. J. J. N. M. van 't Hoff en M. W. E. Mokveld; Daniel S„ z.v. G. C. de Kruijk en H. A. Boerma. Elders geboren Margaretha C., d.v. J. N. Bark en G. D. Schuijt; Petra, d.v. J. Frans en M. van Dam; Jarno, z.v. J. Bos en M. W. O. Roode; Natascha M„ d.v. J. P. Bakker en M. A. H. Laan. Ondertrouwd Henricus J. C. M. Out en Catharina M. Mulder; Ewoud J. Sinbinga Mulder en Irene M. Bulte; Cornelis Jongejan en Gerda R. Stoop; Robert C. M. van Hou ten en Frances Paardekooper. Overleden: Jkvr. Anna E. van Foreest, w.v. P. A. de Lange, oud 82 jaar; Cornelis Mantel, oud 74 jr; Willem Weggelaar, oud 84 jr. Duinkaart; kinderjack; donkerbruine hond; schildpad; fiets; autosleutels; au tootje; poncho; witte keeshond; polshor loge; kinderfiets; sleuteltje; radio; hon- deriem; muts; kinderfietsje; portemon nee; kat; marmot; Opel sleutel; porte monnee; zak met kleren; portemonnee; bankbiljet; 2 bankbiljetten. Inlichtingen: alléén woensdag- en zater dagmiddag tussen 2-4 uur op het groeps- bureau der Rijkspolitie te Heiloo. Voor Wynen en Gedistilleerd TELEFOON 81635 DOLLE WEG 56 WIJ BEZORGEN AAN HUIS zo prachtige Zevenheuvelen-route geno men, gelegen tussen Mook, Goesbeek en Berg en t>al. Afwisselend was de middagtrip over de Veluwe, door de Betuwe en langs de Waaldijk (tussen Ochten en Nijmegen), een gebied dat nog maar weinig bezocht wordt maar bijzonder aantrekkelijk is. Op een tweede dagtocht werd de St. Jan Basiliek in 's Hertogenbosch bezocht. Wat een prachtige kerk is dat. Wij trof fen het bijzonder met de explicatie ver strekt door een charmante informatrice van de V.V.V. Zij bleek haar taak bijzon der goed te verstaan, de groep kreeg zelfs toestemming om bepaalde delen van de kathedraal, die anders niet be treden mogen worden, van nabij te be zichtigen. In het tweeile deel van de dag stond het sprookjespark „De Efteling" op het pro gramma cn velen verbleven enige tijd in de „tent" met de oude stoomcarous- sel. In het programma van autotrips (de touringcar was de gehele week ter beschikking) maakte het gezelschap nog enkele korte ritten, zoals naar de prach tige omgeving van de Posbank, langs de Hoge Veluwe en het Deelerwoud. 's Avonds kon men volop genieten Velen van de deelnemers gingen in deze bosrijke omgeving kleine of grote wan delingen maken, o.a. naar de Loenense watervallen of vormden clubjes voor het een of andere kaartspel. Het bingospel werd gezamenlijk met andere gasten van het Troelstra-oord beoéfend en er was een fijne dia-vertohing over het natuur reservaat de Loenermark Hoogtepunt van de avonden was toch wel de vertoning van „lm Weissen Rössl", een operette van Ralph Benatz- ky uitgevoerd door het bekende Mario nettentheater van „Bert Brugman" uit Blaricum. Wat is daar van genoten! Alles was piekfijn verzorgd; de muziek, de poppen en de decors. In één woord geweldig! Nogmaals, een wel bijzonder geslaagde week voor alle deelnemers en leiding. De volgende vakantieweek voor bejaar den is van 24 tot en met 31 augustus. Dan logeert men op ,,'t Nije Huss" te De Lutte (Twenthé) in een prachtige omgeving. Dit sportieve hoogtepunt van 1974 wordt gehouden van 12 t/m 21 juli in het Pim Mulierstadion te Haarlem-N. (Trein station Bloemendaal). Het tournooi is bijzonder sterk bezet t.w. Cuba (wereldkampioen der amateurs en kampioen Haarlemse voetbalweek)Sul- livans, Arizona, USEF en Nederland (se lectie Amerikaanse militairen gelegerd in Europa). Hèt tournooi voor de mensen die het spel kennen van de televisie en er graag eens kennis mee willen maken en dan gespeeld door topploegen. D.V.W. De landelijke visvergunning (vispas- poort) is voor leden van D.V.W. gratis af te halen bij Boersen en Van Staal duinen, beiden aan de Stationsweg. Op het vispaspoort alleen kan niet ge vist worden. Ook is deze vergunning alleen bestemd voor een aantal wateren buiten Noord-Holland. De vaarten en kanalen in onze provincie zijn niet in deze vergunning opgenomen. OOK LEDEN VAN DE Z. EN P.C. „HEILOO" GINGEN VAN START Namen deel aan langebaanwedstrijden en prestatietocht Jongstleden zaterdag trokken vijf leden van Z. en PC. „Heiloo" naar Anna Pau- lowna om daar deel te nemen aan de Langebaanwedstrijden en prestatietocht. Voor „Heiloo" startte John Beentjes op de 3 km vrije slag heren. Met 14 min. en 30 sec. over elke kilometer kwam zij op de 22e plaats aan de finish uit een veld van 51 deelnemers. Mieke Teerling startte op het zelfde nummer bij de da mes en eindigde met een snel gezwom men laatste kilometer in de midden groep van de ruim 30 deelneemsters. Ónder werkelijk erbarmelijk slechte om standigheden, stortbuien en striemende regen, waagde Alice Mak zich aan de prestatietocht over 1 kilometer die zij helemaal volbracht. Dit kon werkelijk een prestatie worden genoemd. H£7L09 Met andere solisten in Egmond-Binnen Een enthousiast aantal bezoekers van de St. Adelbertkerk luisterde vrijdagavond naar het optreden van een vijftal solis ten, het opera/operettekoor „Animo" (Beverwijk) en 't fanfare-orkest „Eens gezindheid". Helaas waren in de kerk, welke een goede akoestiek bezit nog vele plaatsen onbezet. Het programma bestond uit delen van operette en opera. Een wel bijzonder aantrekkelijk programma. Caroline van Hemert (mezzo-sopraan) met haar prachtige warme stem boeide op bijzondere wijze in „Ré, del Abisso" uit „Un Balla in Maschera" van Verdi. Ook „Oh, mio Ternando" uit „La Fa- vorita" van Donizetti kreeg een wel bij zonder fraaie vertolking. Jenny Veeninga (sopraan) ontroerde vooral rhet haar stem in „Madre, Pietosa Vergine" uit La Forza del Destino" van Verdi. Eén der hoogtepunten van haar optreden was zeker ook in het bekende Regina Caeli (Paaskoor) uit Cavalleria Rusticana van Mascagni, samen met het koor „Animo", o.l.v. Piet Reuver. Henk Beuneman (bariton) hoorden we o.a. in „Ach, ich hab Sie ja nur" uit „Der Bettelstudent" van Millöcker en het be kende „Di Provenza il Mar" uit „La Tra- viata" van Verdi. Ook hier was sprake van een grote muzikaliteit en goede voordracht. De laatste tijd valt Willy Caron steeds meer te beluisteren. Een solist die zich blijkbaar uitstekend voelt in het uitvoe ren van operettemuziek. Hij zong, met Jenny Veeninga, o.a. het bekende „Shenkt man sich Rosen in Tirol" (van Zeiler). Hij begon zijn optreden met het even bekende Wolgalied uit „Der Tsa- renwitch (van Léhar) Piet Reuver bleek naast een uitstekend dirigent ook een uitstekend solist te zijn (tenor). Samen met Caroline van He- mert zong hij „Al Nostri Monti" uit „II Trovatore" (van Verdi). Zijn optreden en dat van de zangeres werd met een langdurig applaus beloond en noopte zelfs tot bisering! De achter ons liggende weken viel er op het televisiescherm eindelijk weer eens wat te genieten. Avond aan avond konden we ons vergapen aan ettelijke stoere mannenbenen die zich met de jaren steeds uitgebreider aan ons mani festeren. Wat dat betreft zitten we als vrouw in de verkeerde hoek. Want laten we, nu we toch even onder elkaar zijn, eens heel eerlijk zijn. Hangt er boven uw bed een beeldschone man? Waarom niet? Juist, zoiets kunnen wij niet ma ken. Ik hoor m'n geliefde al te keer gaan van „wat moet die vreemde kerel daar aan de muur? Wie is die vent?" Ja, ja en dan te bedenken dat je juist gestrui keld bent over twee stevige voetbalbe nen waarmee je coüte que coüte de huwelijksboot in moest. Die huwelijksboot heeft intussen alle wereldzeeën bevaren maar stoere voet ballers zijn er gebleven en gebleven is ook die tic van toen. Terwijl mijn wederhelft van de span ning bijna uit zijn stoel vloog zat ik doodkalm te genieten van al het schoons dat aan mijn ogen voorbijtrok. Mag ik misschien? We worden toch zeker dood gegooid met voorstellingen en verhalen over mooie vrouwen. Wat moeten wij daarmee? De benenshow trok me meer aan. Ik ging er even lekker voor zitten. Wie de doelpunten maakte was mij een zorg. Eigenlijk wel jammer dat we nog geen kleurentelevisie hadden. Tamara. met rijk en afwisselend programma De vorige maand gehouden vakantie week van bejaarden met als „basis" het Troelstra-oord te Beekbergen is bijzon der geslaagd. De verzorging in dit va kantie-oord temidden van de bossen was uitstekend, het weer liet zich van haar goede zijde zien, aan de sfeer ontbrak niets en het programma was rijk aan af wisseling. Genoten werd (met nog zo'n 2500 be zoekers) van een voorstelling met dol fijnen in het Dolfinarium te Harderwijk. In Overloon werd geluncht en het oor logsmuseum bezocht en dit gebeurde on der leiding van de administrateur van dit (gedeeltelijk in de open lucht) gele gen museum. Later op de dag werd de Nog even en dan pakken we de koffer tjes in. We gaan de zon opzoeken in een beeldig plaatsje in Spanje waarvan ik de naam nog steeds niet uit kan spreken. Het is Calella de la fraquel of fragruwel of nou ja, wat doet het er ook toe. Het belangrijkste is toch om even hele maal uit de sleur te zijn. Weg van je werk, het gezicht van de bakker, de ka ter, de parkiet en van het „glazen oog" waar je zo af en toe ook maar doodziek van wordt. Weg van de was en de stof op het dressoir, weg uit je straat en het gezicht van je buren die je zoals ge woonlijk wel weer uit zullen zwaaien. Weg van de kranten die je dagelijks overgieten met moord en doodslag, ter reur, stakingen en alle ellende uit de gehele wereld. Weg gewoon lekker weg van alles met het gevoel of je een wereldreis gaat maken. We maken het huis „even" lekker aan kant, pakken koffers, zoeken een ver zorgster voor planten en dieren en zitten dan op het afgesproken moment, dood moe maar zielsgelukkig in zo'n vliegen de vogel die ons in luttele uren op de plaats van bestemming brengt, tenmin ste dat is wel de bedoeling. Het begint allemaal erg feestelijk met het bestude ren van een kaart hoe je moet handelen bij een noodlanding. Van de zenuwen weet ik nog steeds niet wat er op die kaart staat en dan komt het verrukke lijke opstijgen dat voor mij iets weg heeft van 'n lichte bevalling maar dat gevoel krijg ik ook, in mindere mate, in allerhande draaiende kermistoestan- den. De kinderen blijken nergens last van te hebben en dank zij de eerder in genomen reispillen kunnen we de be faamde „zakjes voor noodgevallen" op hun plaats laten zitten. Ineens is alle ellende voorbij en vanuit het raampje hebben we een prachtig gezicht op het wolkendek dat Ons de komende weken niets meer kan maken. De verzorging in zo'n vliegtuig is wer kelijk geweldig en voor je het weet moe ten de riemen al weer aangegord. Het landen is bijna zo fijn als het opstijgen. Vanuit het raampje gezien is het net of we met een geweldige duikvlucht de zee indraaien. Met het water in de handen en een raar gevoel in de oren staan we even later te blakeren in de Spaanse zon. Zo was het en zo zal het ongeveer wel weer zijn. Een lekker drankje hoef je beslist niet mee te nemen maar een stuk Hollandse oude kaas, drop en wat zoetige toestanden voor de kinderen op het brood is echt zo gek nog niet. Mijn geliefde dacht al aan een hele Edammer maar qua gewicht blijft er dan nog maar weinig ruimte over voor de strandspul- len, de witte muisjes, de stapels onder broeken, de thermometer en alle luch tige kleedjes waarin het zo heerlijk fla neren is in die ongekende zwoele avond lucht onder de palmen. Wat een land! In de bussen is het niet te harden van de hitte, de stranden zijn met thuis niet te vergelijken, de goedkope stoeltjes zit ten rottig, de eethuisjes en cafés zijn snikheet en stampvol en als je niet uit kijkt ben je binnen een uur geroosterd. Wanneer wij naar het strand gaan slui ten de Spanjaarden hun luiken om elke zonnestraal uit huis te weren. Zijn wij dan zulke dwazen? Och kom, een mens wil gewoon wel eens wat an ders. De volksverhuizing begint aardig op gang te komen. Tamara. JATR0 Speciaalzaak in: SANITAIR GAS - WATER CENTRALE VERWARMING ELEKTRA Ook voor IJZERWAREN GEREEDSCHAP TEGELS VERFWAREN TUINGEREEDSCHAP, ENZ Verhuur van gereedschap Maandag gesloten Vrijdag koopavond TELEFOON 072 - 32821 Waardevolle medewerking van koor en orkest Het koor opende met een koorselectie uit „Een Walzertraum" (van Strauss) wat heel goed werd uitgevoerd. Zij en de solisten besloten het concert met „O, Sommo Carlo" uit de finale van de derde acte „Erni" (van Verdi). Dit werk ontlokte luide toejuichingen en het nood zaakte zelfs tot herhaling. Bijzondere waardering kunnen we heb ben voor het optreden van het mannen koor in samenwerking met solisten, zo als in „Miserere d'un alma Gia Vicina" uit „II Trovatore" (van Verdi). Dit klonk bijzonder mooi. In het succes van solisten en koor heeft in niet geringe mate bijgedragen de be gaafde pianist Hans Broekman. Hans Broekman bleek een uitstekend bege leider te zijn. Hij deelde zeer terecht in het grote applaus van de solisten en koor. Het fanfarekorps o.l.v. Frans Alleman bleef in het behaalde succes niet achter. Er was bij de samenstelling van het pro gramma niet te hoog gegrepen. Genoten kon er worden van o.a. het bekende „Maritana" (opera van Wallace) in een arrangement van Kessels en de aan trekkelijke wals „Mondnacht auf der Alster" (van Fetras) in een arrange ment van Dreissen. Nogmaals, bijzonder veel waardering voor alle medewerkenden. N.M. Donderdagavond 11 juli zal in de Oud- katholieke kerk te Egmond aan Zee (Voorstraat) een bijzonder interessant concert van muziek uit de barok plaats vinden, te geven door het barokensemble „Ars Musica". Ars Musica bestaat uit vijf jonge musici, die zich op de uitvoering van barokmu ziek hebben gespecialiseerd. Daartoe hebben zij de diverse bronnen die infor matie geven over de musiceertechnieken in de barok gezocht en bestudeerd. Dit leidde logischerwijze tot een authentie ker klankideaal, dat als wat ijler maar vooral ook veel helderder omschreven kan worden, en dat bereikt wordt door ondermeer een zeer bewust spaarzaam gebruik van de vibrato en het bespelen van met darmsnaren bespannen barok- violen. Ars Musica staat onder leiding van Hu- go van Veen, die orgel studeerde bij Klaas Bolt en zich vooral toelegt op de uitvoeringspraktijk van 17e eeuwse mu ziek voor toets- en blaasinstrumenten (o.a. orgel, clavichord, blokfluit, traver so, zink). Daarnaast bestaat het ensem ble uit: José Jongers - sopraan (studeert bij Max van Egmond), Heidi Mesters- viool (studeert bij Lucy van Dael), Ber ry Idema - viool (studeerde o.a. bij Bouw Lemkes), en Loek Bos - contrabas (studeerde bij Van Meegen). Op het programma staan voornemelijk werken uit de 17e eeuw, zoals van Fres- cobaldi, Monteverdi, Schütz, Rosenmül- ler en Buxtehude. Het concert begint om 20.15 uur, de toegangsprijs bedraagt 5,—, voor CJP- houders 3,—. voor zondag 14 juli 1974 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur Gemeenschappelijke dienst in Geref. Kerk. Oppasdienst aldaar. Kruiskerk 10 uur Gemeenschappelijke dienst in Geref. Kerk. Oppasdienst aldaar. 19.00 uur ds. H. L. Lieve uit Castricum. Jeugdkerk „De Ark" Jeugdkerk en zondagsschool vakantie. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. H. W- Bloemhof f. Geref. Kerk - Noordergeeststraat 10 uur ds. A. C. van Dam. Gezamenlijke dienst met Hervormde Gemeente. 19.00 uur ds. J. J. Beukenkamp te Am sterdam. Volle Evangelie Gemeente N.K.J.B.-gebouw, Stationsweg 115 Zondagmorgen 10 uur. Bijbelstudie vrijdagav. 8 u. Holleweg 106 R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens weekend: zaterdagavond om 7 uur; zondagmorgen 9 uur (hoogmis) en om 10.30 uur; zondagavond om 6.30 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 uur; maandag-, dinsdag- en vrijdagavond om 7.30 uur. Eventueel gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 uur tot 5.30 uur. H. Moeder Godskerk - Holleweg 111 Eucharistie-vieringenzaterdag 19.00 u., zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (dins dag en donderdag) 8 uur (dagelijks, be halve op maandag). Biechthoren: Zaterdag van 16.30-18 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan II. Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters) 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 uur in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag van de maand 7 u. Lofzondagavond 7 uur. Biechthoren za terdag in beide kapellen vanaf 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord Heilige Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Parochie-zondagsdienst Westerweg 267 - Telefoon 072-30906. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur prof. dn J. Boendermaker uit Hilversum. Rem. Geref. Gemeente Alkmaar 10.15 uur ds. B. J. C. Piso. Doopsgez. Gemeente, Koningsw.Alkmaar Dhr. J. Simons (koffie na de dienst). Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egmond-Binnen, 10 uur ds. van Wijk, van Alkmaar. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Weekenddienst Heiloo: Dr. Duijvestijn, Ewisweg 48-50, tel. 33100 Limmen: Dr. Kramer, 't Kieftenland 34, Limmen, tel. 1272. Weekenddienst Apotheek Apotheek Sibilo, Past, van Muijenw. 18A Heiloo, tel. 072-30200. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. v. d. Loeff, Holleweg 135, tel. 31132. VERLOSKUNDIGE HEILOO (volgens afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, tel. 072-32719. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo Spreekuur voor spoedeisende gevallen: zaterdag en zondag van 18.00-18.30 uur: V. N. A. Meyering, Muiderwaard 17 te Alkmaar. DIERENARTSEN F. Willems, Egmonderstraat 8 Alkmaar, tel. 072-11780. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12.00 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: 's donderdags van 8.30-12.00 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere dinsdag- en vrijdagmorgen van 8.30-11.00 uur, dinsdagavond van 7-8 uur en na afspraak, Van Aostastraat 5, tel. *3114-4 topstfl 54. AFWEZIG van 15 juli t/m 2 augustus. R.K. ALG. MAATSCIIAPP. WERK Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984, maan dagavond van 7-8 uur; woensdag- en vrijdagochtend van 8,30-10.30 uur; in Limmen in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 1250, dinsdagmiddag 2-3 uur en donderdogavond 6-7 uur. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: wijkgebouw Holleweg 94, ge opend werkd.9.00-10.30 uur, tel. 31073. Wijkverpleegkundigen Zr. A. H. Kroon, Goodeslaan 53, tel. 30082 te bereiken van 12.30-13.30 uur; Zr. C. Kruyswijk-Schmelter, Lievenshof 36, Alkmaar, tel. 25989, te bereiken van 13.00-13.30 uur; Zr. R. Rutgers van der Loeff, Holleweg 135, tel. 31132, te bereiken v. 8.00-8.30 u. Zr. J. A. Ponstein, Holleweg 137, tel. 30637, te bereiken van 8.00-8.30 uur; Zr. G. J. de Wit, Goodeslaan 53, tel. 30082 te bereiken van 8.30-0.00 uur. Gezinsverzorging/Bejaardenhulp Aanvragen bij de leidsters op werkdagen van 8.30-9.30 uur en van 13.30-14.00 uur. Laarmanstraat 12, tel. 30000. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Fréderiklaan 5, tel. 16377 en mevr. J. van "t Veen-Paarlberg, Molenweg 1, telefoon 30127. Stichting voor Gezinsverzorging en Bejaardenhulp „Noord-Kennemerland" Spreekuur dagelijks van maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 9.30 uur op de onder staande adressen: Egmonden: a.d. Hoef, Egmonderstraat- weg 68, tel. 02206-1537. Heiloo/LimmenCommandeurslaan 1, tel. 072-30570. Laarmanstraat 12, 072- 30000. Direktie en administratie: Nassaulaan 5 te Alkmaar, tel 072-10804, waar u voor dringende gevallen de gehele dag terecht kunt. AKTIE „MOEDERS VOOR MOEDERS" Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Per 1 juli 1974: Mevr. C. J. Maas-Postma, Stationsstraat 64, Alkmaar, tel. 072-23163. VOORZIENING WARME MAALTIJDEN A. II. v. d. Graaff-Lammerink, v. Cats- straat 19, Heiloo, tel. 31356. Stichting Dienstverlening Alkmaar - Heiloo Spreekuur Maatsch. werkster mevrouw E. N. van Steenhoven-Spaander. Maandag t/m vrijdag van 9-10.30 uur in het Open Huis. Dinsdag en donderdag van 1.30-3 uur in het Brunogebouw. Of na afspraak: tel. 31297 b.g.g. 24344. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 Woensdag Vrijdag Bovendien elke Zaterdag 14.00-17.00 15.30-17.00 10.00-12.00 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 14.00-17.00 19.00-21.00 werkdag van 10-12 uur 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is geopend (ook voor niet-leden). met werken van Bach, Vivaldi en Haydn De Raad verleende de R.K. Zangvereni ging „Nieuw Leven" een extra subsidie van 1.000,Dit om een concert mo gelijk te maken wat zij hoopt te houden op donderdag 24 oktober. Op het programma komen „Theresien Messe" van Haydn, „Gloria" van Vivaldi en „Magnificat" van Bach. Naast een viertal solisten zal nog meewerken het Noordhollands Promenade Orkest. Muziekliefhebbers: houdt deze datum vrij! Burenweg 7 - Telefoon 30220 HEILOO WIJ BEZORGEN OOK AAN HUIS Ook de voorraad stickers kunnen zij gaan verkopen ad. 0.60 per stuk. Stic kers zijn alleen in tientallen te koop. Bepaald is dat er geen posters en geen stickers verzonden mogen worden. U kunt ze dus uitsluitend tegen kontante betaling bij het Bondsbureau verkrijgen. Belangstellenden kunnen zich dus bij het Bondsbureau melden. Het adres is: Ken nemerstraatweg 89, Alkmaar. AKTIE „OUD-PAPIER" Het comité „Oud Papier" van de Maria- en Cornejiusschool, dankt een ieder, die meegeholpen heeft om de papieraktie tot zo'n succes te maken. Bovengenoemde scholen zijn hierdoor in staat gesteld om resp. een filmapparaat en een elektro nische stencilvervaardiger aan te schaf fen. Apparatuur dat het onderwijs zeer zeker ten goede zal komen. In de vakantie zal door de jeugd géén papier worden afgehaald, dat bestemd is voor de scholen. Begin augustus even wel zal door het comité een grote één- dagsaktie worden georganiseerd. De da tum, waarop dit zal plaats vinden, wordt u tijdig bekend gemaakt. Bewaart dus uw oud-papier tot die tijd, dan kunt u ervan verzekerd zijn, dat het ten goede zal komen aan onze scholen. Het comité dankt u bij voorbaat voor uw medewerking. „LIMMEN"-NIEUWS is deze keer niet afgestemd op het ama teurvoetbal, maar wel bestemd voor alle voetballiefhebbers (sters) Na de successen van het Nederlands elf tal in Duitsland, die ongekende vormen hebben aangenomen, ontstaat er plotse ling een grote vraag aan posters en stickers. Het Bondsbureau heeft momenteel pos ters in kleur in voorraad, waarop alle 22 spelers die in Duitsland zijn, prachtig staan afgebeeld voorzien van hun hand tekening. Een werkelijk unieke foto. Kosten 4, —per stuk. Wilt u uw bankstel of stoelen 'Wij komen vrijblijvend met onze uitgebreide stalenkollektie meubelstoffen bij u thuis. Tevens volledige Interieur verzorging. Hyacinthenlaan 24 - Limmen Tel. 02205-1488 b.g.g. 1338

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1974 | | pagina 2