IEUWSBLAD VOOR HEILOO P makelaardij van steeq GS >.G. RIJDERS ©P®ELET Vrije Benzinestation MORSCü ^elhandel -Alkmaar KOOP NU 20% KORTING TEL. 31313 ARCHIPLAN architektenwinkel WN< TAXI ZWART X X Bék jdËK titiS® jtkiNBM. ■SBHT kenr kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 Gevarieerde expositie in „De Zevensprong" Servettenaktie Foresters - handbal Voortaan één aanslagbiljet guus van der linden bloemsierkunst Viswedstrijd Heiloo voor Belfast geweldig geslaagd G3333 gratis bouw- en verbouwadvies voor Herman Kwaad CITIZEN met stalen band WEKKER-RADIO'S Buk-Buk vierde 6-jarig bestaan Commissie ter voorbereiding van een eventuele parochie raad: H. Moeder Gods, Heiloo Gratis afstellen van uw gasinstallatie op MAANDAG 26 AUGUSTUS van I tot 8 uur n.m. op afspraak bij: Bespreekt tijdig Zwembad „Het Baafje" trok 200.000 bezoekers Wand- en vloertegels, Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet uw tuinvaas, -beeld of plantenbak met van 21 t/m 28 aug. bij: Tuincentrum HEILOO' Hogeweg 69 Telefoon 02205-1262 Kostelijk afscheid door peuters van wijkverpleegkundige HOUT voor de open haard Westerweg 308 - Heiloo Overweldigende belangstelling voor verkoop van boerderij Onderlinge viswedstrijd Drukkerij Uitkijkpost Middenstandshandelsschool - Heiloo MIDDENSTANDS - DIPLOMA Onze" medewerker, dhr. N. Majolée, niet aanwezig Engelsman gaf geen voorrang W RU 1Mb sottreRMG VIN PT U J.J. PANTEK0EK, Ing Pens voor uw hond 1.40 per kg GRASMACHINES op alle merken 10% KORTING VAN HIER EN DAAR, VAN ALLES WAT 32e JAARGANG NO. 21 21 AUGUSTUS 1974 Advertenties en Administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 Postbus 68 - Heiloo Telefoon 072-30175 Redaktie-adressen W. do Zwijgerlaan 106 - Castricum Tel. 02518-53538 Torenlaan 13 - Heiloo Tel. 072-30182 Overname van enigerlei aard, hetzij van advertenties of afbeeldingen uit deze krant is niet toegestaan zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Dit blad verschijnt 's woensdags huis aan huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeen ten Heiloo, Limmen, Egrnond- Piinnen, Rinnegom, Egm. a.d.Hoèf. Adv. én kopij moeten uiterlijk maandagmiddag C uur in ons be zit zijn. Adv. per mm 25 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. Op zaterdag 24 augustus a.s. zal wet houder mevr. mr. A. M. E. v. d. Zee- Mandersloot de officiële opening ver richten van een tentoonstelling van schilderijen, wandkleden en marionet tenpoppen van resp. Watze Watzema, Ineke Watzema-Andriesse en Menno Watzema in ,,De Zevensprong" aan de Ewisweg. Deze gevarieerde tentoonstel ling "zal vanaf zondag 25 augustus tot 2 september dagelijks geopend zijn. Alhoewel de naam Watzema in Heiloo maar ook ver daarbuiten reeds een ze kere faam heeft verworven is deze ge zamenlijke tentoonstelling toch een uniek gebeuren in Heiloo. De heer en mevrouw Watzema zullen steeds zelf op de tentoonstelling aanwe zig zijn en Menno voor zover de school uren het toelaten. Zijn bijzonder fraaie marionettenpoppen zal hij graag voor u tot leven brengen. Evenals vorige jaren organiseert de af deling Handbal van de s.v. „De Fores ters" weer haar servetten-aktie. Het be stuur doet dan ook op alle inwoners van Heiloo een beroep om op a.s. zaterdag 24 augustus de handbal te steunen door het kopen van deze servetten. Uw finan ciële steun hebben wij dringend nodig om de steeds stijgende kosten op te van gen en onze speelsters te laten trainen door één van de beste oefenmeesters op handbalgebied. Goed trainen betekent „winnen" en daarvan getuigden ook dit. seizoen weer de resultaten. Ons eerste damesteam en aspiranten A werden kampioen, terwijl dames III en pupillen A een tweede plaats veroverden. Op een bestand van acht teams is dit een opmerkelijk resultaat. Zulke uitkomsten zijn alleen mogelijk door optimale training en een uitsteken de begeleiding, zowel voor de ouderen als voor de jeugd, maar dat kost geld, veel geld!!! Daarom vragen Wij voor deze servetten aktie uw bijzondere aandacht. Laten we met z'n allen, iedere inwoner van Heiloo, deze financiële stunt tot een groot suc ces maken. Wanneer wij bij u aan de deur bellen zeg dan geen „neen", maar sta met uw portemonnee klaar. Hartelijk dank en tot zaterdag. Het handbalbestuur. aan de heer C. Sanders van het komitee uit Heiloo. De heer Sanders bedankte op zijn beurt D.V.W. voor de spontane manier van aktie voeren. Bij deze prijsuitreiking in het Open Huis waren ook aanwezig Eleanor Baily en Jean Lewis van de Com. Holiday Action Group (C.H.A.G.) en de heer Onno de Haan van het landelijk komitee voor de hulp aan Noordierse kinderen. Mark Smit winnaar Mark Smit veroverde een prachtige be ker en de eerste prijs. Hij haalde maar liefst 61 vissen uit de vijver. Een pres tatie die er niet om liegt. Hij werd op de voet gevolgd door Ty How met 52 stuks. Nanno Hoekstra bracht zijn to taal op 37 evenals Paul Visser. P. Groef- sema 36, C. Verhorst 35, W. Smit 32 evenals Dick de Moor en P. Langras, Karei Beers 29, Peter Hommes 24, Nico Bakker 22, Fr. Schouten 22 en M. Hom mes eveneens 22, Bert Schouten 20, F. Wiering 19, A. Geertsema 16, Marko Oostermeyer 15, evenals E. Apeldoorn. Monique Sanches 13, Peter Schouten 13, Nico Mooy 12 en M. Scholten 12 en zo gaat deze lijst nog heel lang door tot en met de kinderen die 0 vissen vingen. Het plezier was er niet minder om. Wellicht dat dit spontane initiatief van het jeugdbestuur van D.V.W. een stimu lans vormt voor andere verenigingen om ook eens met een „plan de campagne" voor de dag te komen. Het rek.nr. 43.12.04.500 t.n.v. het komi tee „Hulp Noordierst kinderen" bij de Amrobank te Heiloo blijft geopend. U kunt momenteel ook een L.P. kopen van de Zangeres zonder Naam waarop o.a. staat: „Ierse kinderen huilen niet". Deze grammofoonplaat kost 12,50. Hiervan gaat 2.50 naar het Landelijk komitee en 3,- naar het komitee in Heiloo. Nu nog in voorraad bij mevrouw Carst, Bayershoffweg 52 en de heren O. Sanders, Groot Barlaken 33 en M. Muller, Melis Stokelaan 130. voor rioolafvoerrecht, reinigingsrechten en hondebelasting Met ingang van het belastingjaar 1974 zullen in Heiloo geen afzonderlijke aan slagbiljetten worden verstuurd voor rioolafvoerrecht, reinigingsrechten en hondebelasting. Het zal voortaan mid dels één aanslagbiljet geschieden. Het rioolafvoerrecht is voor 1974 be paald op 30,per jaar (of 7,50 per kwartaal; het reinigingsrecht is vastge steld op 40,en het houden van een hond gaat de eigenaar 25,kosten. Voor al uw BLOEMWERK van corsage tot corsowagen kennemerstraatweg 470 - heiloo - telefoon 072-30067 Opbrengst 456, Dank zij de geweldige inzet van velen maar vooral.in het bijzonder die van de hengelsportvereniging D.V.W. is de vis wedstrijd Heiloo voor Belfast die zater dagmiddag jl. plaats vond in de vijvers van plan Oost fantastisch geslaagd. In totaal namen er 142 kinderen deel aan deze bijzondere wedstrijd waarvan de opbrengst, 456,geheel ten goede komt aan kinderen uit Belfast die om streeks Pasen weer in Heiloo zullen vertoeven. Naast het inleggeld van 1,per kind deed ook het gemeentebestuur van Hei loo en de hengelsportvereniging D.V.W. een aardige duit in het zakje en niet te vergeten diverse toeschouwers. Een aantal ondernemers uit Heiloo zorgde evenals de schietvereniging uit Egmond aan Zee voor een groot aantal prijzen. Deze prijzentafel was een lust voor het oog en de kinderen hadden er wel enige moeite mee om snel hun keus te maken. Voor elk kind was er een prijs en bo vendien een flesje chocomel, gratis aan geboden door de Horna. In totaal werden er 896 vissen gevangen in 2 uur tijd. Een geweldige prestatie. De organisatie vêrliep vlekkeloos. Het komitee. voor de hulp aan Noord ierse kinderen in Heiloo had een aantal opvallende spandoeken vervaardigd en bovendien deelden zij aan de deelnemen de jeugd knalgele vispetten uit. De heer H. I. Scholten, voorzitter van D.V.W., bedankte na afloop van de wed strijd alle kinderen voor hun grandioze medewerking waarna hij de enveloppe met de totale opbrengst overhandigde op Geopend woensdagmiddag van 2-4 uur, dinsdag- en vrijdagavond van 19.00 - 21.00 uur, zaterdagmorgen van 10 -13 uur in „Onder de Luifel", Westerweg 234, Heiloo (hoek Westerweg - Stationsweg) Telefoon 34120. K Kennemerstraatweg 414 - Heiloo Telefoon 072-30799 Aan onze kollektie HORLOGES is nu toegevoegd de zowel dames- als herenmodel reeds vanaf 108, 'n waarlijk Japans produkt. Ook zijn de nieuwe snufjes van onze zaak. Burgemeester Hoekstra tapte eerste pilsje Vrijdagavond was het feest op de zolder van Buk-Buk; feest omdat deze jonge- rensociëteit 6 jaar bestaat; feest omdat de zolder in het Brunogebouw piekfijn was opgeknapt; feest omdat er eindelijk een echt pilsje getapt kon worden. Burgemeester Hoekstra was uitgenodigd om de officiële opening te verrichten en ditmaal kwam er eens geen sleutel of Op dinsdag, 13 aug. 1974 heeft de eerste bijeenkomst plaats gevonden van de Commissie ter voorbereiding van een eventuele parochieraad, H. Moeder Gods, Heiloo. De commissie bestaat uit zeven leden, te weten: G. Nieuweboer, voorzit ter, H. Buskermolen, secretaris, notulist; J. Schmidt; A. de Git-Honig; B. Bos boom; M. Driessen en W. Swart. Deze commissie is tot stand gekomen] na een lange reeks van besprekingen met. G. Nieuweboer, J. Schmidt en H. Bus kermolen enerzijds en met de Kringraad H.A.L. en R.K. Kerkbestuur Heiloo an derzijds. De Commissie is bedoeld, om een eventuele parochieraad: Moeder Gods, Heiloo, voor te bereiden, als dat nodig en wenselijk mocht zijn. De aard van voorbereiding werd op de eerste bijeenkomst aldus geformuleerd: „Wij gaan één jaar gewoon parochieraad spe len, om na een jaar mogelijk te kunnen zeggen, of een parochieraad zin heeft of niet, en hoe die dan wel of niet even tueel tot stand kan komen." l'n het gesprek met het R.K. Kerkbe stuur Heiloo bleek, dat het Kerkbestuur bijna al zijn aandacht- nodig heeft voor financieel economische kwesties. De commissie wil zich gaan bezig houden met kwesties van pastorele aard binnen de Kerkgemeenschap, H. Moeder Gods, Heiloo. Op de eerste bijeenkomst, vindt de com missie van zich zelf, dat haar leden een wat gelijkgerichte groep van mensen is. Wel is het zo, dat de leden uit verschil lende wijken zijn en dat er zowel autoch tone als niet-autochtone Heilooërs in de commissie zitting hebben, maar er zijn Ondanks de niet zo fraaie zomer stapte gistermorgen rond de klok van half 11 de 200.000ste bèzoeker voorbij de kassa van het zwembad „Het Baafje", of lie ver gezegd, de nog geen jaar oude Den nis Seijnen kwam stralend binnen op de arm van zijn moeder. Zoals gebruikelijk overhandigde de heer Bijkerk mevr. Seijnen een prachtig boe ket bloemen en- een gratis abonnement voor het volgend jaar namens het ge meentebestuur. Dit abonnement zal echter in verband met de zeer jeugdige lintje aan te pas -maar wel het tappen van het eerste glas bier. „Ik ben misschien een slechte kroegen baas maar ik heb wel veel met jongelui omgegaan" aldus burgemeester Hoek stra in zijn openingsspeech waarin hij o.a. blijk gaf van een grote waardering voor deze jongeren-sociëteit. „Ik heb nog nooit vervelende dingen gehoord over Buk-Buk." Over de gezellige inrichting en sfeer kwam er van deze tijdelijke barkeeper een kernachtige uitspraak: „Dit is het einde". Een enveloppe met inhoud na mens het gemeentebestuur werd door het jeugdige bestuur in dank aanvaard. Namens het kerkbestuur sprak de heer H. H. J. Ten Hoope. „Jullie hebben deze zolder fantastisch ingericht. Wij, op on ze beurt zullen de toneelzaal beneden ook volledig laten opknappen. Wellicht, dat we dan nog meer verenigingen van ons Brunogebouw zullen kunnen laten profiteren." van zr. R. Rutgers van der Loeff Zuster R. Rutgers van der Loeff nam zaterdagmorgen afscheid, als verpleeg kundige in dienst van de „Kruisvereni ging Heiloo". Vijf jaar is zij werkzaam geweest in Heiloo en gaat, nu studeren in Nijmegen. Wie zoals wij de afscheidsreceptie mee maakten in het Kruisgebouw aan de Holleweg, kreeg het gevoel dat er af scheid werd genomen van een leidster van de Stichting Speelzalen! Zoveel be langstelling was er uit deze kring. Tien tallen peuters kwamen met hunvader of moeder zr. Rutgers van der Loeff een handje geven, veelal met de overhandi ging van bloemen. Zr. Rutgers van der Loeff is een van de oprichters geweest en bestuurslid van de Stichting Peuterspeelzalen. Draagster van (le Erè-beer met zilver eikeloof Op ludieke wijze werd door peuters, ouders en bestuur van de Stichting Peu terspeelzalen afscheid genomen. In op tocht, voorafgegaan door een vaandel, trok men het Kruisgebouw binnen. Het vaandel van verdienste, zoals er op stond. Daaronder een beer met „draag ster van de Ere-beer met zilver eike loof". Er omheen stond vermeld in wat voor hoedanigheden zr. Rutgers van der Loeff zich had ontplooid in de periode 1970-'74. We willen noemen adviseuse; „ronselaar van bestuursleden", „plafond schilder", depothouder en zoals we reeds schreven oprichter en bestuurslid van genoemde stichting. Een kostelijk afscheid. Veel bloemen aangeboden Ook anderen, waaronder oud-patiënten, kwamen afscheid nemen en er werden veel bloemen aangeboden. Onder hen welke ook afscheid kwamen nemen be hoorden bestuursleden van de Heilooër Stichting voor bejaardenzorg waarvan de scheidende zuster bestuurslid was. Onder de bezoekers van de receptie za gen we onder andere wijkverpleegkun digen en een delegatie van de plaatse lijke artsen. Gisteravond nam het bestuur van de Kruisvereniging Heiloo afscheid van zr. Rutgers van der Loeff. Haar werden de 3 delen „Wilde Planten" aangeboden en een veldkijker. De nieuw benoemde zuster C. J. van Leeuwen heeft naast het A-diploma (zie- kenhuisverplegingen de Kraamaante- kening ook het diploma, als wijkver pleegkundige, van de Sociale Academie te Amsterdam. 30286 geen jeugdigen vertegenwoordigd. De commissie kan uitgebreid worden en men gaat op zoek naar jeugdigen, een ongehuwde en een jong-gehuwde, die in de commissie zitting willen nemen. Bij de eerste samenkomst zit men altijd wat onwennig bij elkaar. Al doende wil men tot een wat concretere vormgeving en tot wat duidelijkheid komen. Het ligt in de bedoeling, maandelijks samen te komen en de besprekingen te publiceren ter informatie en oriëntatie van de leden van de Kerkgemeenschap. Bij programmering van agendapunten kwamen o.a. naar voren: 1Communicatie naar buiten van de Kerkgemeenschap, H. Moeder Gods, Heiloo. 2) Oktober, Rozenkransmaand. Wat doen we daarmee? 3) Landelijk Pastoraal Overleg (L.P.O.) te Noórdwijkerhout. Heeft dat onze aandacht? 4) De Vredesweek van 22-29 september. Krijgt die aandacht en hoe? 5) MIVA en Wereldmissiezondag. De commissie ziet graag haar agenda punten uitgebreid door wensen, mede delingen en informatie vanuit de Kerk gemeenschap, H. ^Moeder Gods, Heiloo. Volgende bijeenkomst: 16 september. Namens de commissie, H. J. Buskermolen, secr.-notulist, Holleweg 111 - Heiloo. STATIONSWEG 65-67 - TELEF. niet eel parkeerruimte. Elke vrijdagavond geopend. Overweldigend was de belangstelling vrijdagavond toen notaris P. J. J. Hil- brand Uit Alkmaar, in opdracht van het gemeentebestuur, de boerderij Oosterzij weg 4 (bewoond door de fam. Rotteveel) en grenzend aan het uitbreidingsplan „Zuid-Oost" veilde. Een boerderij met 1700 m- grond welke het kapitale be drag opbracht van 181.500,wat wei nigen voor mogelijk hadden gehouden. Er was onder de ongeveer 200 aanwezi gen veel belangstelling voor deze boer derijverkoop, vandaar dat zoveel werd geboden. Eigenaar werd de heer A. Zoon uit Heiloo, die het zelf gaat bewonen. Wisselbeker bleef bij Dick Mars Zaterdagmorgen in alle vroegte toog het voltallige personeel van drukkerij Uit kijkpost in de stromende regen naar Het Kruis, nabij Heerhugowaard voor de jaarlijkse onderlinge viswedstrijd. Zoals gewoonlijk nam ook „de grote baas", de heer G. Keppel, aan deze wedstrijd deel. De vissen hadden kennelijk al op onze komst gerekend en op vele manieren Zilveutr. 1 Tel. 072-10892 het goedkoopste adres in Nederland leeftijd van Dennis kunnen worden in geruild voor een kadobon. Van de heer Zentveld, beheerder van de kiosk, ont ving de kleine een erg leuk opblaas- beest. Vorig jaar kwam de 200.000ste bezoeker al op 6 juli bij Het Baafje aan en de 300.000ste op 17 augustus, maar dat aantal zal dit seizoen zeker niet meer bereikt worden. Een aantal bezoekers van 200.000 is deze zomer in onze gehele omgeving nog niet voorgekomen. Na het overhandigen van een enveloppe met inhoud sprak de heer J. C. van Die pen namens de Jeugdraad. Ook hij toon de zich zeer content met Buk-Buk en wenste het bestuur erg veel succes. Het werd een gezellige avond op de totaal hernieuwde zolder waaraan door een groot aantal jongeren vele vrije uren werden gespendeerd. Met enorm veel plezier werd er 8 weken lang ge timmerd, gesjouwd en schoongemaakt en ook de vele volwassenen die op deze openingsavond aanwezig waren vonden het er „oergezellig". De ontvangst was bovendien geweldig Voor jongens en meisjes boven de 16 jaar die interesse hebben voor deze so ciëteit even het volgende: Het lidmaatschap van Buk-Buk kost 5,— per seizoen. De sociëteit is open op vrijdag-, zaterdag- en zondagavond van 8 tot 12 uur. Er worden een aantal feestavonden gegeven met levende mu ziek. Een introducée kun je meebrengen voor ƒ1,per avond. Er zijn ook discomiddagen voor jongens en meisjes van 12-16 jaar en er zijn aktiviteiten op sportgebied. Voor nadere inlichtingen of om je op te geven als lid kun je terecht op de soos- avonden. Let ook op de publicaties in de Uitkijkpost. dir.: W. J. J. GALLEE Officieel erkende opleiding .voor het Cursusduur twee jaar - voor gevorderden één jaar Aanmelden en inlichtingen bij: W. 4. 4. GALLEE, Kennemerstraatweg 133, tel. 31665 A. M. DE VRIES, Driestal 36, tel. 31842 TH. KAANDORP, Zeeweg 2, tel. 32086 van 24 t/m 31 augustus Onze medewerker dhr. N. Majolée is van 24 tot en met 31 augustus niet aan wezig. Men gelieve zich in deze periode dus niet met kopij etc. tot hem te wen den maar rechtstreeks tot Drukkerij „Uitkijkpost", Rechte Hondsbosschelaan 22, tel. 30175. Een in Amerika wonende Engelsman, met vakantie in Nederland, gaf zater dagavond in de Belieslaan geen voorrang aan een Egmondse autobestuurder. De Engelsman had heerlijk zitten genieten van de bosrijke omgeving van het Over- bos toen hij, komende van het aldaar gelegen parkeerterrein, de auto van de Egmonder ramde. Er was geen persoonlijk letsel maar er was wel ernstige schade aan de auto van de Egmonder terwijl de Engelse wa gen aan de linker voorzijde schade op liep. VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO Maar alle omstandigheden ten spijt, de echte vissers wisten zich toch weer naar de top te werken. Zo ging Dick Mars weer met de wisselbeker strijken met een totaal van 40 vissen in 2 x 1% uur. Hans Lindeman werd tweede met 22 vis sen. Hij wist de grootste vis aan de haak te slaan, nl. 34 cm. Jan Mars werd nr. 3 met 16 vissen. Jan en André Vermeulen brachten evenals Ab Alberts hun totaal op 10 stuks en over de anderen zullen we maar zwijgen. Alleen voor de heer Keppel moeten we een uitzondering maken. De wekker was zijn grootste struikelblok. Toch nog 8 stuks. STATIONSWEG 65-67 - TELEF. 30286 met veel parkeerruimte. Elke vrijdagavond geopend. Na afloop, de zon stond inmiddels hoog aan de hemel, kwamen de verhalen pas goed los in café-restaurant „De praai". Hier vond ook de prijsuitreiking plaats voor de beste en de slechtste visser, de grootste en de kleinste vis en natuurlijk voor de grootste pechvogel van de dag, de heer Lubberink. Marian de Geus, onze nieuwste aan winst bij drukkerij Uitkijkpost kreeg een prijs als de beste vrouwelijke vis-ster. Zij ving 3 stuks. Met mijn 2 stuks waar van é.én vondeling zat ik er dit keer glad naast. De heer Keppel zorgde als een goede herder voor zijn kudde en trakteerde op het nodige spraakwater en een lek ker hapje en zo vloog de tijd in een uiterst gezellige sfeer voorbij. Het volgend jaar hopen we het dunne tjes over te doen. Teetje. namen ze een loopje met ons. Ze vraten het aas op zonder werkelijk te bijten, sprongen over menig hengeltje heen en de heer' Lubberink zal nog jaren in zijn kennissenkring kunnen vertellen over die „enorme knoert" die zich op het laatste moment van de haak wist los te wurmen en vlak voor zijn voeten weer in het water dook. STATIONSWEG 65-67 - TELEF. 30286 met veel parkeerruimte. Elke vrijdagavond geopend PARKEERPLAATSEN UITGEBREID, MAAR DAN OOK GOED PARKEREN! Regelmatig wordt het aantal parkeer plaatsen in Heiloo uitgebreid. Maar het is noodzakelijk dat de autobezitter er ook een goed gebruik van maakt, zich bijvoorbeeld houdt aan de aangebrachte vakindeling of het openlaten van de toe gang tot straten waarvoor autoverkeer niet mogelijk is. Wij willen wijzen op bijvoorbeeld het euvel aan het Kleijn Barlaken. Nu vol doende parkeervakken maar toch nog de auto's neergezet in het niet in vakken ingedeelde gedeelte voor straten (Paar- deweljdt en Poortweijdt RECEPTIE NIET OM HALF ZES MAAR OM HALF VIJF Men verzocht ons te willen meedelen, dat de receptie, ter gelegenheid van het gouden huwelijksfeest van de heer en mevrouw Klaver, op woensdag 11 sep tember niet begint om half zes maar om half vijf. EEN UITGELEZEN KOLLEKTIE IN: vindt u in kunsthandel KUNSTNIJVERHEID SERVIEZEN KERAMIEK GLASWERK BYOUTERIEËN, enz. VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Heerenweg 211 Telefoon 31166 Heiloo

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1974 | | pagina 1