NI I E UW S B LAD VOOR H O O □rchipLDn DEZE WEEK GO makelaardij T ropische vissen elhandel Alkmaar 5.95 Hl Dierenvrienden opgelet! Wij willen binnenkort met een leuke foto -aktie starten, waaraan u zelf mee kunt Breng ons een foto van uw zoon of dochtertje met hun lievelingsdier. De leukste foto's publiceren wij in onze wekelijkse advertenties. Bovendien een fijne verrassing voor de uitverkoren foto's. tmn® kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 Op heterdaad betrapt Geslaagd Kinderen genoten van „De Geldmolen" van Falkland Falkland-jongeren voor de kinderen: „De Geldmolen" Falkland-jongeren: „DE GELDMOLEN" voor de kinderen. Prijs van 5.000, niet afgehaald Kennelijk weer voor geld op 't dievenpad V.V.D. Heiloo Raad op vrjjdag 28 februari weer bijeen 4 Neontetra's 4 Kardinaal tetra's 4 Black Molly's 4 Rode Platy's 4.00 7.00 2.50 2.50 ALGENMAGNEET Extra grote Algenmagneet Doe mee en breng uw foto even bij ons langs aan de Stationsweg of in onze nieuwe zaak aan de Kennemerstraatweg. voedsel 9ratis winnen y VOOR ALLE VRIENDEN VAN DIER EN PLANT Stationsweg 65-67 Kennemerstraatweg 129-Heiloo I Juwelier Herman Kwaad VERLOVEN 14 karaat Verlovingsringen Wordt oude „CL Willibrord" niet afgebroken Op de voordracht voor functie van d'recteur Openbare bibliotheek kreeg ongewenst bezoek Roel werd overhoop gehaald Progr. Comb, bekritiseert beleid van B. en W. Kinderen namen bezit van nieuwe school Voormalige winkel wordt assurantiekantoor Dr. A. J. A. M. Wijffels over wat in 1975 te doen staat Pacht van kermis brengt weer meer op m Ruim SORTERiNC, VINDT U ai: <1, J. PSNTEK0EK, Ihg. Sporthal werd aanbesteed op 23 januari AFVALSTOFFEN Ans Dekker 7de in „South-African Cup" Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet 19 FEBRUARI 1975 32e JAARGANG NO. 45 Advertenties en Administratie: Rechte I-Iondsbosscheiaan 22 Postbus 68 - Heiloo Telefoon 072-30175 Redaktie-adressen Torenlaari 13 - Heiloo Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum Tel. 02518-53538 Overname van enigerlei aard, hetzij van advertenties of afbeeldingen uit deze krant, is niet toegestaan zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Dit blad verschijnt 's woensdags huis aan huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeen ten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egm. a.d. Hoef Adv. en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Adv. per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. Gratis bouw- en verbouwadvies Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19.00-21.00 uur, zaterdag morgen van 10.00-13.00 uur in „Onder de Luifel" Westerweg 234. Heiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 Alkmaarders zochten gratis bouwmaterialen Om een huis op te knappen hadden twee 25-jarige Alkmaarders materialen nodig. Dit zochten ze in Heiloo. Wel ver weg, maar het was de bedoeling te stelen in het uitbreidingsplan „Mallevoort". Toen zij de bouwmaterialen mee wilden nemen hadden ze „buiten de waard gerekend" in casu juist surveillerende Rijkspolitie. Het is bekend dat regelmatig op bouw plaatsen materiaal wordt gestolen. Mo gelijk dat de R.P. met de arrestatie van deze twee een goede vangst heeft ge daan. Ook nog op 23 februari en 2 maart Zondagmiddag kwamen ruim 125 kinde ren naar het Asta-theater om een paar vrolijke uurtjes te beleven met het kin- dertoneelstuk „De Geldmolen" van Falk land. Een lekker dwaas verhaal van J. A. Tempelaars en J. v. d. Heyden dat de kinderen meevoerde naar een zeer gierig echtpaar, de kapper en zijn vrouw Knijpschaar (Gerald Mellenbergh en Ma rian Simonides). Zij draaien elk dubbel tje wel 10 keer om voor ze het uitgeven en hun inwonende nichtje Annemieke (Ank van der Werf) en hun knecht Bas (Frans van de Graaf) krijgen nauwelijks wat te eten. 's Avonds tellen ze hun cent jes, die ze in een oude kous bewaren en zelfs een oude, arme buurvrouw (Conny Molenaar) hoeft bij deze gierige mensen nergens op te rekenen. Ook de rijke boer Blaar (Henk Slegtkamp) komt er bij Knijpschaar slecht af. Wanneer Knijpschaar hoort dat tovenaar Hopokus (Martin Affourtit) een geld molen heeft waar je zelf geld mee kan maken worden er listige plannetjes ge smeed. Zij worden hierbij geholpen door de zigeunerin Arabella (Annemiek van Baren). Maar Bas, de knecht, is er ook nog. Hij heeft alles afgeluisterd en Van Knuppelen, de veldwachter (Erik Zee- gers), komt tenslotte goed van pas. Als bij een enorme poppenkast leefden de kinderen volledig met het verhaal mee. Vóoral het derde bedrijf, bij tove naar Hopokus thuis, bracht heel wat ge loei in de zaal teweeg. Martin Affourtit was dan ook een geweldige tovenaar maar ook de andere leden van Falkland kwamen leuk over het voetlicht zoals bijv. Irene Dekker-Oonk als een echte stoere boerin, vrouw Blaar. Kinderen zijn een dankbaar maar ook een uiterst kritisch publiek. Wanneer ze even niet geboeid worden beginnen ze onmiddellijk onrustig te worden. Aan de andere kant is hun reaktie vaak ver rukkelijk. Het is gewoon erg fijn dat een aantal enthousiaste Falklanders deze toneel stukken voor de jeugd van Heiloo met zo veel plezier weet te brengen. De regie was in handen van Martin Af fourtit. Op 23 februari y 2 maart kunnen ze voor „De Geldmolen" weer in het Asta-thea ter terecht om 2 uur. nog 2 keer in Asta-theater Er blijkt nog wel belangstelling te zijn voor het kinderstuk „De Geldmolen". Doordat echter de scholen voor bijzon der onderwijs verstek lieten gaan bij de kaartverkoop, zijn de zalen niet weke lijks tot de „nok" gevuld (zoals men ge wend was). Van vooral desbetreffende scholen zijn er misschien toch kinderen, die van dit toneelstuk willen genieten. Dat kan: koop een kaart bij Kiosk Avis, Stationsweg 68. Voor openbare scholen: ook op school, of a.s. zaterdag aan de deur. Een kaart (tegelijk programma) kost 1,50. Het is echt de moeite waard. Veel kinderen hadden al enorm plezier aan „De Geldmolen". Zondag 23 febr./2 maart 14 uur ASTA-THEATER Bij de trekking van de Staatsloterij in januari jl. is een prijs van 5.000,ge vallen op het lotnummer 011792. Deze prijs is tot op heden nog niet afgehaald. Het bewuste lot werd verkocht bij heren kapsalon Jan Braam in de v. Aostastraat 4 in Heiloo. Wie is de gelukkige? De prijzen in de Staatsloterij blijven één jaar geldig. Derde inbraak in korte tijd Voor de derde maal in korte tijd is er een inbraak gepleegd. Kennelijk was het doel alleen geld mee te nemen. Het was in de Spoorlaan dat, tijdens haar va kantie in Spanje, werd ingebroken. Een achterdeur werd geforceerd om binnen te komen en de boel overhoop te halen, evenals het gebeurde aan de Ewisweg. Er werd geen geld gevonden en er wordt verder niets vermist. Op het zaterdag jl. gehouden examen te Castricum slaagden voor het diploma machineschrijven de dames J. Bakker Heiloo, J. van den Bosch Alkmaar, R. Hopman Bergen, B. de Jong-Horst Hei loo, M. Kool Egm.-Binnen (met lof), G. Koomen-Bay Heiloo; J. Kuyper Egm.- Binnen, A. Leibbrand-Smit Heiloo, G. Levering Egm.-Binnen, M. de Ruyter Limmen,'A. van Wonderen Limmen (met lof) en de heren A. Apeldoorn Egmond- Binnen en E. Schalke Heiloo. Het praktijkdiploma machineschrijven werd behaald door de dames M. Buren Alkmaar, E. Flameling Heiloo, M. van der Gragt St. Pancras (met lof), E. Har- develd Kleuver Heiloo (met lof), E. Her- weijer Heiloo, E. Koelman Heiloo, J. Krijt Limmen, M. Lakeman Limmen (met lof), M. van Linden Heiloo, I. Lun- stroo Heiloo (met lof), J. v. d. Mast-van Leeuwen HeiloO, M. ter Maten Limmen, E. Muller Alkmaar, A. Popping Heiloo, J. Poppelaars Heiloo, M. van Roosen daal Heiloo, M. Rotteveel Heiloo, J. Scheij-Zijlmans Heiloo, E. Sengers Hei loo, H. Simons-Sellmeijer Heiloo, M. Velzeboer Heiloo, M. Verhoef-Schouten Ursem en de heren W. Schut Limmen en J. van der Wolf Purmerend. Zij werden opgeleid door Instituut Dompvloet te Heiloo. De jaarlijkse algemene ledenvergadering van de V.V.D. afdeling Heiloo zal .den gehouden op donderdag 27 februari 1975 in de zaal van de Geref. Kerk aan de Noordergeeststraat. Aanvang 20.00 uur. Het bestuur is bijzonder verheugd als spreker voor het openbaar gedeelte van de avond te kunnen aankondigen de heer mr. H. van Riel, voorzitter van de Eerste Kamerfractie van de V.V.D., die zijn'vi sie zal geven op de actuele politieke situ atie. Tijdens een korte pauze kunt u schrif telijk vragen indienen, die hierna door de heer Van Riel zullen worden beantwoord. Voorstellen over „Winkelhof" aan de orde Op vrijdagavond 28 februari komt de gemeenteraad van Heiloo weer bijeen in openbare raadsvergadering. De agenda is ons nog niet bekend, wij hopen vol gende week daarover wat te publiceren. De raadsleden werd door Burg. en Weth. in het vooruitzicht gesteld dat op 28 fe bruari voorstellen aan de orde komen inzake het „Winkelhof 't Loo". LET op: van 6.95 voor van 9,75 voor 8.75 K Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Tel. 072-30799 Kom kijken en vergelijken want wij hebben nu voor 25.per gram. Beslist 'n aantrekkelijke prijs Kan nog uitstekend gebruikt worden voor verschillende doeleinden Vandaag is de „Cl. Willibrord" school ontruimd. Natuurlijk heeft Jiet gemeen tebestuur al lange tijd van tevoren moe ten overwegen wat met deze oude school zou moeten gebeuren. Een gebouw gele gen aan de Westerweg, tussen deze weg en de spoorbaan. Het zou afgebroken kunnen worden, maar thans meldden zich een aantal gegadigden. De Stichting Dienstverlening Alkmaar - Heiloo, welke nu, noodgedwongen, in het Brunogebouw zittingen heeft, zou over eigen ruimte kunnen gaan beschikken. Leden van de R.K. Bond van Bejaarden en Gepensioneerden komen regelmatig bijeen in ditzelfde Brunogebouw, waar een tweetal biljarts zijn opgesteld. Ook zij zouden het bijzonder op prijs stellen als zij konden beschikken over een eigen ruimte. Wij hebben nog een aantal ge gadigden horen noemen. Zo o.a. van een opleidingscentrum voor apothekers en van de zijde der jeugd. Vanavond M.A.V.O. Onze plaatsgenoot de heer J. C. Bot Staat op een voordracht bij de benoe ming van een directeur aan de avond- MAVO en MEAO te Alkmaar. De be noeming werd noodzakelijk door het ver trek van drs. C. A. Koopman. In het nachtelijk uur werd ingebroken in de openbare leeszaal en bibliotheek aan de Kennemerstraatweg. Dit door het forceren van een tuindeur, aan de ach terzijde van het pand. De buit was ge ring. In een bureau stond een geldkistje met ongeveer 42,— welke later open gebroken werd gevonden in de tuin. Mevr. De Groot, die met haar man het conciergeschap voert over dit gebouw kwam 's morgens tot genoemde, onaan gename ontdekking. Buil: doosje met geld van telefoon Toen de heer en mevrouw J. van Zanen, wonende aan de Ewisweg, 's avonds thuis kwamen zagen zij hun woning overhoop gehaald. Ongewenste gasten hadden weinig succes. Alleen een doosje wat bij de telefoon stond, met wat geld (hoogstens 6 a 8 gulden) was verdwenen. De inbreker was via een klein raam, aan de achterzijde, binnengekomen. Bezwaarschrift zou zijn genegeerd De Progressieve Combinatie in Heiloo's gemeenteraad heeft zich met het vol gende schrijven gewend tot het college van burgemeester en wethouders: „Geacht College, Gedurende 14 dagen is door uw college de mogelijkheid opengesteld om in het kader van art. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bezwaarschriften in te dienen tegen de uitbreidingsplan nen van 't bejaardencentrum „De Loet". Het „Contact Natuurbescherming N.- Iloiland" heeft binnen de gestelde ter mijn van deze mogelijkheid gebruik ge maakt: men had de geplande uitbreiding iets anders willen situeren ten einde een zestig jaar oude iep te sparen. We heb ben vernomen dat uw college vijf dagen nadat het bezwaarschrift was ingediend, de iep heeft laten kappen, daardoor de grond aan het bezwaarschrift ontnemen de. Bij dezen maakt onze fraktie bezwaar tegen deze gang van zaken. Wanneer men de mensen in staat stelt bezwaren naar voren te brengen, is het niet juist de te volgen procedure op onelegante wijze te doorbreken, hoe men ook over het sparen van één boom moge denken. Wellicht had uw college in redelijk over leg met het Contact Natuurbescherming een oplossing kunnen vinden die voor beide partijen aanvaardbaar was ge weest. Wij vinden het jammer dat u deze kans gemist heeft en hopen dat u in de toekomst in dit soort zaken op de juiste wijze te werk zult gaan." „Clemens Willibrordschool" naar Zuid-West Vanmorgen gingen de 186 leerlingen van de oude „Clemens Willibrordschool", aan de Westerweg, naar hun nieuwe school in Zuid-West, westelijk van de woonwijk Termijen. Nu nog staande, evenals de kleuter- en basisscholen „De Nieuwe Hoeve" in het open landschap, maar aan stonds omringd door de woonwijken „Vredenoord", „Boekenstein" en „Bae- tenburg". Het is een prachtige school, met alles wat bij het huidige onderwijs als gewenst wordt beschouwd. Over de architect, de bouwers en de irideling van de school schreven wij reeds op een eerder tijdstip. Het lag in de bedoeling de nieuwe school eerder in gebruik te nemen, maar de toe gangsweg (vanuit Termijen) en het schoolplein kon niet eerder aangelegd worden door de toestand welke ontstaan was door de langdurige regen. aan <le Kennemerstraatweg 75 Drje generaties Koning (83 jaar) dreven een kruidenierszaak aan de Kennemer straatweg. Eind vorig jaar hield het be drijf op te bestaan. Naar wij vernemen zal het pand nu, na algehele verandering, een andere bestemming krijgen. De heer C. Koals, medewerker van het assuran tiekantoor J. Koals te Heemskerk, zal er nu een assurantiekantoor in gaan ves tigen. In en om liet Psychiatrisch Centrum „St. Willibrord" In het maandblad „Centrum-nieuws" van het Psychiatrisch Centrum „St. Wil librord" heeft de geneesheer-direkteur, dr. A. J. A. M. Wijffels, o.a. een over zicht gegeven wat er in en om het „Cen trum" gebeurt. Daarna ging dr. Wijffels uitvoerig in over wat in 1975 te doen staat. We laten hier een deel volgen. „Een van de belangrijkste punten die ons dit jaar bezighouden is een meer aange paste en verantwoorde huisvesting voor onze patiënten. Verbetering en verbouw van de huidige paviljoens naast nieuw bouw zullen noodzakelijk zijn. Uit kon takten met de overheid en met de ver schillende organisaties op het gebied van de volksgezondheid is wel naar voren gekomen, dat de psychiatrie thans wat meer in het middelpunt van de aandacht is gekomen. Daardoor ontstaat meer armslag om de plannen die er leven in de wereld waar te maken. Uitgaande nu van de centrumgedachte en de struc tuurnota zullen we voor de lange termijn moeten denken aan de volgende taakge bieden." „Verslaafdenzorg nog in de kinderschoenen" Nog een aantal belangrijke zaken sneed de geneesheer-directeur van het „Cen trum" aan. Hier volgt het. „Naast de reeds bestaande klinische psy chiatrie en klinische zorg voor zwakzin nigen zal er meer zorg moeten worden besteed aan de klinische zorg voor be jaarden, zowel onderzoek als behande ling. De psychiatrische poliklinische zorg zal moeten worden uitgebreid onder meer met psychiatrische dag- en nacht voorzieningen. De verslaafdenzorg staat nog in de kinderschoenen, waarbij voor al, gedacht wordt aan alkohol- en drug verslaafden. Jongeren met psychische stoornissen en moeilijkheden vallen vaak tussen wal en schip en ook een speciale zorg zal moeten worden besteed aan de kinderpsychiatrie. Dit zijn zo enkele gebieden doch zij zijn nog niet uitgeput. Wanneer wij ons wer kelijk verantwoordelijk achten voor de geestelijke gezondheidszorg in onze re gio, voorzover deze niet reeds door an dere instituten of instanties wordt be hartigd, zullen we nog meer. uit de ge slotenheid van inrichting moeten treden en over de grens, men zou ook kunnen zeggen over de drempel van de inrichting in de maatschappij moeten treden. Dat dit verregaande gevolgen ten aanzien van de personeelsbezetting heeft zal een ieder duidelijk zijn. Een uitbreiding van deskundige krachten is daarbij onver mijdelijk", aldus dr. Wijffels. Voor vier dagen kermis in Heiloo 42.3G7,— (v.j. 34.900,50) De standplaatsen voor de Heiloose ker mis, te houden vanaf zaterdag 26 juli tot en met dinsdag 29 juli zijn door het gemeentebestuur al verpacht. Het zijn weer 26 exploitanten welke weer hun „tenten" op kunnen slaan op het terrein aan de Westerweg, tegenover de Zeeweg. Het is bekend dat de Heiloose kermis voor dit soort zakenmensen zeer aan trekkelijk is. Het gevolg is dan ook dat er voor hoge bedragen wordt ingeschre ven. Niet minder dan 113 gegadigden meldden zich voor een standplaatsZoals gezegd een 26-tal werd, mede gezien de beschikbare ruimte, een plaats toege wezen. Aan pacht komt bijeen niet min der dan 42.367,Vorig jaar was het al een fors bedrag, namelijk 34.900,50. Eigenaar van autoscooterbedrijf bood 8.550, Het gemeentebestuur probeert ieder jaar een zo aantrekkelijk mogelijke kermis aan te bieden. Uiteraard kijkt ze ook naar de centjes, dus ook wie het aan trekkelijkst inschrijft. De eigenaar van een autoscooterbedrijf komt naar Heiloo voor, schrik iniet, 8.550,Een schiet- salon levert blijkbaar altijd nog veel op, ingeschreven werd voor 3.750,Aan trekkelijke vermaakbedrijven zijn tijdens de kermis „Calypso" 2.363,en „pa ratrooper 2.250, Speciale kinderattracties zijn „baby- sport" 1.850,en „Italiaanse baby- flug 1.675,—). In „snoep" zit nog niet de klad Dat in de verkoop van „snoep" nog niet de klad zit wijzen de geboden pachtsom men wel uit die er zeker niet om liegen. Gebakkraam 6.636,nougat-suiker- kraam 2.557,— en de suikerspin 876,-. Er komen ook tal van bedrijven naar Heiloo waar gelegenheid is om te spelen. Ook hiervoor werden forse prijzen ge boden: schuivenspel 2.686,Holly- cranes 2.236,kleurenspel 1.696, elektr. draaibordspel 1.500,En dat moet in ieder geval maar verdiend wor den in vier dagen. VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO Maar gunningen werden nog niet verstrekt Kosten vi erden geraamd op 2.472.500,— Op vrijdag 23 augustus 1974 voteerde dé gemeenteraad 2.450.000, voor de bouw van een sporthal in het sportcom plex „Het Vennewater". Dó begroting welke burgemeester en weekenders de Raad aanboden gaf een bedrag aan van 2.472.50Ó,afgerond 2.450.030,- stichtingskosten, uitge zonderd gvondinbreng). Bij de exploita- tiCop 23 augustus werd gerekend op een exploitatietekort van 137.500, per jaar. Gunning werd vertraagd: laagste fa. Teerenstra (Heiloo) De aanbesteding werd op 23 januari ge houden. Tot gunning is het dagelijks be stuur der gemeente nog niet gekomen. We hebben begrepen dat B. en W. de gemeenteraad nog wil horen. Waar schijnlijk zal dit op korte termijn gebeu ren, namelijk op vrijdag 28 februari. Wat precies de motieven zijn van B. en W. om de Raad te raadplegen is ons niet bekend, mogelijk dat het krediet van 2.450.000,- - nog niet voldoende is. Voor de bouw van de sporthal waren een achttal aanneembedrijven uitgenodigd. Van hier en elders. Laagste was het aan nemersbedrijf Teerenstra (Heiloo) voor een bedrag van 1.215.100,- 194.416- B.T.W. (16%). Concurrerend ingeschreven Er werd concurrerend ingeschreven door de andere zeven aannemers. Ringers' Bouwbedrijf (Alkmaar) schreef in voor 1.289.000,- 206.400,—: 3. Aanne mersbedrijf De Geus B.V. (Broek op Langedijk) 1.318.000, - 210.880, 4. Gebr. Kaandorp (Heiloo) 1.344.000, 215.040.- -; 5. fa. G. Heijnelen Zn. (Heiloo) 1.348.000, 215.680,- Gebr. Tromp (Castricum) f 1.348.000, 215.680,-R. Min B.V. (Limmen) 1.379.000,— 220.640,— en Heddes Bouw B.V. (Berkhout) 1.430.000,- 228.80Ö,— Voor de uitvoering van de werktuigkun dige installatie waren vier bedrijven uit genodigd. Laagste was het Installatie bedrijf Tromp B.V. (Schagen) voor 145.850,— 23.336,— B.T.W. Daar lagen, in verhouding, de bedragen ver uiteen. Hoogste was Feenstra verwar ming (Tiel) 184.660,— 29.545,60. Voor de aanleg voor de elektrotechnische installatie schreven drie bedrijven in. Laagste was Scheerman eleetrotechniek (Alkmaar) voor 118.870,- 19.019,20, 2. fa. A. Kosters Zn. (Heiloo) voor 127.770,- 20.443,20 en 3. J. J. Pan- tekoek (Heiloo) voor 132.500, 21.200,Hier werd dus ook scherp ingeschreven. Twee bedrijven tenslotte schreven in voor het leveren van de staalconstructie, hier lagen de bedragen sterk uiteen. De fa. P. de Groot Zn. (Heemskerk) schreef in voor 152.800,- - 24.448, BTW en Montage en Constructiebedrijf „Alkmaar" (Alkmaar) voor 189.700,- 30.352,—. Nemen wij van alle vier' aanbestedingen de laagste inschrijving dan komen wij tot een totaal van 1.893.839,20. Daarbij komt o.a. nog de kosten van grond, be planting en aanleg bestrating etc. De sporthal werd ontworpen door het Architectenbureau Ir. W. F. Saarberg en Ir. J. W. van der Scheer B.V. welke in Heiloo haar kantoor heeft. N.M. voor uw hoogeweg 72 - heiloo-tel.02205-1541 Behaalde 33.80 punten De „Klimop"-turnster Ans Dekker, die uitgenodigd was deel te nemen aan de invitatie-wedstrijden in Johannesburg Zuid-Afrikaom de „South-African Cup" werd zevende met 33.80 punten Een Afrikaanse deelneemster werd 1ste met 38 pt. en in dit licht bezien is de uit slag van 33.80 pt. voor Ans Dekker wel wat teleurstellend. Maar het kan nu eenmaal niet altijd voor de wind gaan. Zelfs niet voor een kampioene van Ne derland Iil.critr.1- Tel 072-10802 hel goedkoopste adres in Nederland

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 1