Voor uw Paasgebak natuurlijk Banketbakkerij VAN VELZEN Long-Weekeiïidkoep jes I SPORTHUIS HELLING lil oven vast f 49.50 f 15.95 f 18.95 f 19.95 Csrote sort, pcscsselÜeresn! est Kapsalon Bijwaard elektncifeifswerkzaam- heden fa. kosters zn. Kapsalon Bijwaard Schilder BOLTEN schilderwerk Kapsalon Bijwaard uilsluitend donderdag, vrijdag en zaterdag Hom gezellig wiüikeleEi TOMADO 59,75 16,50 1,65 kennemerstraatweg 111-113 heiloo /jvfJ telefoon 072-31138 beter speelgoed van 119.75 7,95 i 99,75 6,95 14,50 4,95 27,50 arcopal 2,25 Ailuminium klapstoeS Luchtbed Tent Hamar Hef loodgieterswerk Kapsalon Bijwaard Loodgielersbedrijf G. BALTUS auto-inhoud doel van rovers De verbouwing van Kapsalon Bijwaard Aannemersbedrijf HANS NANNE Bestuur Kon. Wilhelmina Fonds nam afscheid van voorzitter EGM0ND a/d HOEF Paasconcert in Slotkapel UITKIJKPOST 19 MAART 1975 EIGEN FABRIKAAT Kennemerstraatweg 207, Heiloo, Telefoon 31255 Bij de verbouwing van werden alle verricht door de Westerweg 258, Heiloo, tel. '30566 Op de foto's een indruk van de fraaie dameskapsalon Bijwaard aan de Zeven- hu izerlaan. Door een totale verbouwing is deze kapsalon onherkenbaar veran derd. Een hypermoderne salon waar Marga, Stephanie en Trees Bijwaard met nog meer enthousiasme hun klanten zul len bedienen. Voor de heer en mevrouw Bijwaard, die 40 jaar geleden in een piepklein zaakje begonnen, was dit geweldige herope ningsfeest, het feest van hun leven. Met enige verbazing hebben we kunnen zien hoe het aannemersbedrijf van Hans Nanne de totale methamorfose van dit pand tot stand bracht in een tijdsbestek van ruim een week. De voorgevel werd „even" weggehaald en in samenwerking met het loodgietersbedrijf G. Baltus, de fa. Bolten voor het schilderwerk en de fa. Kosters Zn. voor het elektrische gedeelte kwam alles precies op tijd klaar. Een staaltje van voorbeeldig „team work". Ook nu kunt u hier nog best even bin nenwippen om een kijkje te nemen. Mar ga, Stephanie en Trees Bijwaard zullen u hartelijk ontvangen. Westerweg 259, Heiloo, tel. 31286 verrichtte al het bij c iwi TT Komfortabele tuin- terrasmeubelen met eksklusief dessin op speciaal vormschuim kussen. Capri model met wegklapbare voetsteun 89,75. Relax model, geheel ver- stelbaar.89,75. Standen stoel, rug veelvou dig verstelbaar 69,75. Parasol 180 cm0 in gelifke dessin Geheel geplastifi ceerd metalen voor- raadrek met 3 uit- neembare mandjes. Kan zowel hangen als staan. Handig voor groente, fruit, aardappelen Ouderwetse in- maakglazen, hou den door luchtdich te knevel sluiting al les langer vers. In houd 1 Itr. 2,10 en 0,5 Itr.inhoud Tornado wandblik- opener, opent zon der bramen elk type conserven. Kom pleet met bevesti- gings materiaal. Tornado prijs 13,95 Onze prijs 10,95 1% 's Raamwisser met knik mechanisme maakt ook moeilijk bereikbare vensters gemakkelijk schoon. Steel oran je en met ophang- oog. Bleikristallen drinkservies, model Louvre, met rijk slijpsel op kelk en voet. Servies opgebouwd uit 6 bierglazen, 6 likeurcou pes, 6 bitter-, 6 sherry-, 6 wijnglazen. Nu dit schitterende 30-delige servies, verpakt in geschenkkarton met groot voordeel. Dertig delig, van 119,75 voor Curver maxi afval bak, de reuze slok op in uw keuken, met automatisch sluitend deksel. In geel of oranje. Curver prijs 19,50 Onze prijs 16,95 Originele gietijze-" ren pofferpan met 5 ogen en steel voor zien van ophang mogelijkheid Sak nu zelf de heerlijk ste poffertjes voor Trek er op uit met zo'n forse weekend tas van eigentijds jute. Sluit door rits en heeft 2 aparte opbergvakken. Accurate kookwek- ker in carree vorm, instelbaar tot 60 mi- nuten. 15)50 Rond model in oranje of geel, eveneens met ga- rantie -jg 5() Een echte EGALITE aluminium DROOG MOLEN met 2 jaar garantie, 40 m was lijn, met bodemhuls Ongelooflijke mee- neemprijs (wordt verkocht op inte kenlijst. Monster aanw.) Onmisbaar in huis of op reis! Textiel borstel met draaiba re kop, zowel links als rechtshandigte gebruiken. Van 5,95 voor Personen weeg schaal met luxueus gepolsterd voetpla teau met handige draaggreep. Weegt tot 120 kg. en heeft 5 jaar garantie. Ovenvaste glazen Arcopal dekschalen met het beroemde fruitmotief, op melkwitte ondergrond. Nu tegen sensatie prijzen! Dekschaal 2,5 Itr. van 15,voor 12,95. Dekschaal 1,5 Itr. van 12,40 voor 9,95. Dekschaal 1 Itr. van 9,35 voor 7,95. Plat- of diepbord per stuk van 2,65 voor 2,40. Des sert bord normale prijs f 19.50 deze week zolang de voorraad strekt Dezelfde stoel doch met 1 cm dikke schuimplastic loper, normale prijs f 24.50, deze week zolang de voorraad strekt 5 baans met hoofdkussen speciale weekend prijs Lichtgewicht nylon tent met aflopende nóklijn en bell-end binnentent afsluiting. Met muskie tendeuren en nylon grondzeil. Maat 130 x 200 hoogte 120/90 gewicht: 2700 gr. Winterprijs: f 169.- Permanente tentenexpositie in ónze zaak te Zaandam Dealer van Erdman Schmidt en Carl Denig bij werd verzorgd door het Heerenweg 131, Heiloo, tel. 31430 De eerste keer mislukt; nu buit 40.000,aan horloges etc. Een paar weken geleden scheelde het maar een haar of rovers waren er van door gegaan met de inhoud van een ge parkeerde auto in de Breedelaan, van de heer J. Troost. Net op tijd kon de ge waarschuwde politie twee van de waar schijnlijk drie rovers pakken en opslui ten. Van vrijdag op zaterdag slaagde de po ging tot diefstal wel, niet minder dan 40.000, aan horloges, colliers en an dere artikelen werd buit gemaakt. De diefstal werd ongeveer op dezelfde ma niet uitgevoerd, als de poging van enige weken geleden. Een baksteen werd ge bruikt om de voorruit te verbrijzelen en zo bij de kostbare voorwerpen te komen. De heer Troost is verplicht, door de ver zekering, de auto met een ingewikkeld beveiligingssysteem, buiten te parkeren. De rovers wisten daar wel raad mee ge zien de twee „aanslagen" op de auto, waarvan de laatste geslaagd is, was in handen van het Handelsweg 3 - Heiloo - Tel. 34221 Het bestuur van het Kon. Wilhelmina Fonds afd. Heiloo, nam vorige week don derdagavond ten huize van de familie Klaver afscheid van haar enthousiaste voorzitter,'dhr. R. Brouwer. In zijn plaats werd benoemde mevrouw Klerk-Driesen die reeds eerder in Kor- tenhoef deze funktie vervulde. Namens het bestuur bood de secretaris penningmeester de heer G. E. van Dui- keren de heer Brouwer een fruitmand aan en zijn echtgenote werd verrast met een bos bloemen. Woorden van dank kwamen er niet al leen van de heer v. Duikeren maar ook van de promotor van het Kon. Wilhel mina Fonds, de heer H. A. Bos die voor deze speciale gelegenheid uit Utrecht was overgekomen. Hij prees de heer Brouwer in het bijzonder voor zijn be langrijke aandeel bij de jaarlijkse kol- lekte in Heiloo die in de 6 jaar van zijn voorzitterschap zeer veel opbrachten. Ook het koliekteren in Limmen werd voor een groot deel door de heer Brou wer van de grond gekregen. De heer Bos sprak o.a. ook over de belangrijke voor uitgang bij het bestrijden van deze ver schrikkelijke ziekte. De kansen op gene zing worden steeds groter. Namens het bestuur overhandigde de heer Bos de scheidende voorzitter een bijzonder fraaie ballpoint en vulpotlood in etui. De heer Brouwer bedankte de heer Bos en de overige bestuursleden voor hun vriendelijke woorden en prettige samen werking waarbij hij liet weten dat men, zo nodig, altijd nog een beroep op hem kan doen. Tot slot van het officiële gedeelte van de avond werd mevr. Klerk-Driesen met algemene stemmen tot voorzitster ge kozen. De overige bestuursleden zijn de dames Klaver, A. M. Butter, M. A. Haring, C. G. Baars en A. de Groot. met Noordhollands Kamerkoor Waar de Stichting Culturele Belangen Egmont zich in voorgaande jaren uit sluitend richtte op de zomer is zij dit jaar begonnen met haar programma uit te breiden. Het Kerstconcert door het Barokensem- ble Ars Musica was een eerste stap. Aan gezien dit concert zich over zo'n grote belangstelling mocht verheugen heeft de Stichting Culturele Belangen Egmont gemeend dat ook een Paasconcert als lentebode op zijn plaats zou zijn. Het verheugt haar dan ook aan te kun nen kondigen dat op vrijdagavond 21 maart a.s. het uit 38 leden bestaand Noordhollands Kamerkoor een uitvoe ring zal geven. Dit beroemd geworden koor o.l.v. Klaas Venneker is opgericht in 1970 en heeft tal van succesvolle uit voeringen gegeven. Gezien het beperkte aantal plaatsen is het aa nte raden uw kaarten vroegtijdig te bestellen bij mevr. Van Beek, telefoon 02206-2271 en de V.V.V. te Egmond-Bin- nen, tel. 02206-2103. De aanvang van het concert is om 20.30 uur en de toegangsprijs bedraagt 4,50 en C.J.P. 3,50. ZAANDAM HEILOO HOORN Ged. Gracht 33 Raadhuisweg 14 Kerkstraat 6 Tel. 075-162943 Tel. 072-32144 Tel. 02290-7532

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 4