□rchipLnn lil f f makelaardij van steeg [Cu JAZZ n, m li I ijl OP ALLE GOEDEREN (behalve Reform- en theesoorten} Heerenweg 70 - HEILOO igelhandel Alkmaar vam IEUWSBLAD VOOR HEILOO uwelier j II I Ook in Heiloo ergerlijke baldadigheid Kerk in nood - Oostpriesterhulp Openbare vergadering V.V.D. afd. HEILOO Onroerend goed - Belasting Milieu beheer Plooijer gaat sluiten Braderie in Heiloo vanaf 13 juni Poppenhuis Hobbyfarm nog niet afgehaald Officiële opening Cl. Willibrordschool Feest in Stationscentrum Betreurenswaardige baldadigheid Concert in het Witte Kerkje te Heiloo Zilveren priesterfeest van Pastoor N. Reus Brand in de consumptie- melkonderneming Horna Herman Kwaad V Bejaarden van Heiloo hadden weer een prachtige uitgaansdag Je BLIJFTlopen voor Unicef! Aan verlangens nu vlug voldaan Nog steeds geen besluit Dr. E. J. M. Crabbendam benoemd Onze medewerker met vakantie Niet minder dan pl.m. 650 aanvragen Wij hebben verder een grote sortering oude en nieuwe J.J. PANTEK0EK, ing. Luilakfeest - Uitlevmg van vernielzucht V.V.D. houdt openbare vergadering op 26 mei De dader(s) lig(t) (gen) op 't kerkhof ill 21 MEI 1975 33e JAARGANG NO 6 I Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. kenr Gratis bouw- en verbeuwadvies TX /Z Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19.00-21.00 uur, zaterdag morgen van 10.00-13.00 uur in „Onder de Luifel" Westerweg 234 Heiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 op Luilakmorgen Misschien niet zo ernstig als elders, waren ook in Heiloo gevallen van er gerlijke baldadigheid op Luilakmor- gen. Evenals vorig jaar moesten auto's hot ontgelden. Graspollen werden op geparkeerde auto^s gegooid, radio antennes moesten het ontgelden; doppen van benzinetanks werden los gedraaid en weggegooid, één zelfs tegen de voorruit van een auto en voorts werd de linnenkap van een auto stuk gesneden. Wat onschulidger was het verplaat sen van vlaggemasten en tuinmeu belen o.a. in het' Blockhovepark. In „Oost" werd een schaftwagen dwars over de weg gezet. Een der bewoners greep in en liet de wagen weer „netjes" op z'n plaats zetten. Het leek dit jaar drukker op de weg met luilak-vierders, tenminste te horen aan het heidens kabaal wat al om 4 uur hier en daar begon. Voor het voetbalgebeuren op de Egelshoek, een wedstrijd van „Zuid- West"-wijk bewoners bestond om 6 uur een behoorlijke belangstelling. Eucharistieviering op 8 juni te Tongerloo (B) In 1947 verliet Pater Werenfried de stilte van de abdij om in opdracht van zijn oversten te trachten de ma teriële en geestelijke nood te lenigen van de miljoenen vluchtelingen (waaronder 3000 priesters!, die uit de Oost-Europeste landen naar het Westen vluchtten. Onder zijn leiding is Oostpriester hulp opgericht en uitgegroeid tot een internationale van christelijke naas tenliefde. Oostpriesterhulp is bezorgd om het lot van medemensen, die door gees telijke en geweldadige onderdrukking on uitbuiting worden bedreigd. Velen leven in moeilijke omstandigheden. Dertig millioen communisten span nen zich dag en nacht in om de aan schijn van de aarde te vernieuwen en een 'nieuwe mens te scheppen. Maar dié mens zal zonder God zijn, zonder hoop, zonder liefde, maar wel een automaat, een robot, met oen hart verscheurd door wrok en ontevredenheid. Er wordt veel geleden achter het ijzeren gordijn, maar het is onmoge lijk zich voortdurend al dat leed voor cgen te halen. Milioenen mensen, ook in Zuid-Ame rikaanse landen, leven onder een fataal gerichte propaganda in grote sociale en relicuze nood. Omdat de hulpakties uitgebreid zijn tot de gehele wereld is de officiële naam nu: Kerk in nood - Oostpries terhulp. In 1974 verzond Oostpriesterhulp 294.415 kg goederen (kleding, levens middelen, theologische boeken, me dicamenten, lit'hurgische benodigd heden enz.naar 35 landen en werd oen bedrag geschonken van totaal 35.274.302.- aan subsidies, fond sen en studiebeurzen; steun aan ge zinnen en krotbewoners; hulppro gramma's voor pastoraal in vele bis dommen; zielzorg onder studenten, arbeiders en jeugd in ontwikkelings landen. Wij roepen allen op om zon dagmiddag 8 juni a.s te bidden en te offeren voor de vervolgde Christenen tijdens een plechtige Eucharistie viering in O.L. Vrouw ter Nood te Heiloo, waarbij Pater Werenfried de predikatie houdt. Reserveer deze middag voor u zelf en uw gezin. Nadere mededelingen volgen nog. Gebedsoffensief Heiloo op maandag 26 mei a.s., in de zaal van de Gereformeerde Kerk aan de Noordergeeststraat te Heiloo. Aanvang 20.00 uur. Het V.V.D.-raadslid de heer A. van Dijk zal een uitvoerige toelich ting geven op de en daarmee verband houdende vragen beantwoorden. De fractievoorzitter de heer T. G. Tomson zal nog een korte alge mene beschouwing houden over het in onze gemeente. kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 Aan het eind van deze maand zullen de heer en mevrouw A. Plooijer de deur van hun winkel aan de Heeren- weg voor goed sluiten. Na bijna 25 jaar winkelen in Heiloo gaat de heer Plooijer zijn krachten beproeven in Arnhem waar hij een speciaalzaak kon overnemen in re form- en dieetartikelen, homeopati- sche geneesmiddelen, kruiden, diverse thee- en broodsoorten en onbespoten groenten en fruit. Het besluit om uit Heiloo weg te gaan kwam ook voor de fam. Plooijer nogal onverwachts alhoewel men al langere tijd met de gedachte speelde om tot volledige specialisatie over te gaan. Deze specialisatie vraagt vooral wat voorlichting aan de klanten betreft erg veel tijd en de goedverzorgde groenten- en fruitafdeling in Heiloo werd dan ook een te zware belasting. De heer Plooijer wilde zijn gezin hier niet aan opofferen en in de nieuwe woonstede zullen winkel en woonhuis dan ook bewust ver uit elkaar komen te liggen. Voor de grote klantenkring is het bij zonder jammer dat de fam. Plooijer naar elders vertrekt. Het is een schra le troost te weten dat alle refórm- artikelen en homeopatische genees middelen straks weer bij Jef Let- schert te verkrijgen zijn die zich tegen die tijd gaat vestigen in het Stations centrum naast de Candelaer. We wensen de fam. Plooijer in Arn hem alle succes. voor jong en oud Op vrijdag 13 juni a.s. zal er in Heiloo voor het eerst een originele en groots opgezette braderie-avond gehouden worden in het Stationscentrum waar voor jong en oud heel wat te beleven valt. Deze braderie-avonden zullen 10 weken lang, elke vrijdagavond plaats- vinden. De ondernemers van dit winkelcen trum, die ook de organisatie in han den hebben, komen tijdens de koop uren met leuke marktaanbiedingen naar buiten maar ook vele andere za kenmensen uit Heiloo en omgeving zal men hier achter een marktkraam kunnen vinden. Er wordt voor muziek en verlichting gezorgd en er is van alles te zien zoals o.a. het beschilde ren van tegels, het werken aan een spinnewiel en er komen echte „stand werkers". Ook voor de inwendige mens zijn er oliebollen, warme worst jes en suikerspinnen te verkrijgen. Het Rode Kruis, maar ook andere verenigingen zullen hier originele ak- ties voeren en zo zal b.v. de carna valsvereniging „De Narrenkap" op deze braderie te vinden zijn met hét bekende doelschietspel dat u reeds vele malen op het televisiescherm heeft kunnen aanschouwen. Zowel de Stationsweg alsook de Hee- renweg zullen voor een deel tijdens de braderie-avonden voor alle verkeer worden afgesloten. Voor alle automo bilisten wordt het kermisterrein aan de Westerweg als parkeerterrein aan gewezen. Het poppenhuis dat gemaakt werd door de kinderen van de Hobby-Farm is nog steeds niet afgehaald bij John Timmermans, Patrijsakkers 11, tel. 31831. Het huisnummer dat geraden moest worden is 184. Wie heeft dit nummer in zijn of haar bezit? Het secretariaat van de Hobby-Farm is overgegaan naar mevr. N. de Bruyn Groote Olven 8, tel. 34643. op woensdagmiddag 28 mei Op woensdagmiddag 28 mei om 2 uur zal de Clemens Willibrordschool, ge bouwd in het toekomstige uitbrei dingsplan Boekenstein (gelegen ten westen van Termeyen), officieel ge opend worden. De school is al enige tijd in gebruik en diende ter vervan ging van de oude Clemens Willi brordschool, aan de Westerweg. Pastoor N. Reus zal de inzegening verrichten;. Vrijdagavond was het weer eens feest in het Stationscentrum. Precies om 7 uur gingen bij alle deelnemend win keliers de splinternieuwe oranje vlag gen in top. Het Heilooër Harmonieorkest „Cae- cilia" gaf hier met haar drumband een extra feestelijk tintje aan. Het was er op dat moment een drukte van belang. De oranje vlaggen met het bekende vignet van het Stationscen trum doen het bijzonder goed. Het is enkele dagen geleden gebleken dat er door enkele jongens in Heiloo op duiven wordt geschoten. Een postduif (geringd) viel hierdoor bloedend van het dak van het post kantoor en was niet meer te redden. Een misselijke streek. Het Begeleidingsorkest voor Noord- Holland zal op zaterdag 24 mei een concert geven in het Witte Kerkje te Heiloo. Dit orkest, dat meestal bege leidingen verzorgt voor koorgezel schappen in onze provincie, treedt zo nu en dan solistisch op. Eén van de leden, de fagottiste Bea Moerbeek, zal de solopartij spelen in het fagot-con cert van de barok-componist Fasch. Uit dezelfde periode stamt de Engelse componist Purcell, wiens Pavane en Chaconne voor strijkorkest ten geho re worden gebracht. Na de pauze treedt het voltallige or kest aan voor een uitvoering van de derde of zgn. Schotse symfonie van Mendelssohn. Dit romantische werk met zijn vloeiende, gemakkelijk aan sprekende melodieën is weliswaar minder bekend dan de Italiaanse sym fonie, .maar het kan zeker tot één der meesterwerken van Mendelssohn ge rekend worden. Het begeleidingsorkest zal worden ge leid door zijn vaste dirigent Pieter- Jan Olthof, die met zijn koor- en or kestconcerten reeds grote bekendheid heeft verworven. De aanvang van het concert is 20.00 uur. Kaarten zijn vanaf een half uur voor de uitvoering verkrijgbaar aan de kerk. Receptie op zondag I juni van 2.30 tot 4.30 uur Op 3 juni 1950 werd Pastoor N. Reus tot priester gewijd. Aan dit zilveren priesterfeest van de Pastoor van de St. Willibrordparochie is een uit voerig programma gewijd. Het ziet er als volgt uit. Zaterdag 31 mei in de Willibrordus- kerk n.m. 7 uur: Eucharistieviering met medewerking van het ritmische koor o.l.v. de heer H. de By. Zondag 1 juni in de Willibrorduskerk 9.00 uur: Eucharistieviering met me dewerking van het jeugdkoor o.l.v. de heer W. Admiraal. Gezongen wordt de Responsoriaalmis in G. groot van Piet Groot (eerste uitvoering in Hei loo!). Aan het orgel: Piet Groot. Zondag 1 juni in de Willibrorduskerk 10.30 uur: Eucharistieviering met medewerking van het interparochieel dameskoor, de mannekoren van de Willibrordus-en Moeder Godsparochie alsmede enkele solisten. O.l.v. de heer J. Overtoom wordt ge zongen de mis in G dur van W. A. Mozart begeleid door een strijkers ensemble. Aan het orgel: Piet Groot. Zondag 8 juni in de Wilibrorduskerk 10.30 uur: Gezinsviering met als the ma: „Van harte". Zondag 1 juni in het Brunogebouvv, 2.30 - 4.30 uur: Receptie. Voor iedereen gelegenheid de jubila ris te feliciteren. Pastoor veranderde veel van funkties en gemeenten Pastoor Reus werd, zoals reeds ge zegd, o]) 3 juni 1950 tot priester ge wijd in Haarlem. Werd in dat jaar. Kapelaan te Wormer. In 1952 ver trok Pastoor Reus naar Rotterdam om Kapelaan te worden van de Lam- l-ertusparcchie. Dat duurde maar tot 1956. Twee jaar was Pastoor Reus te Amsterdam VincentiusRector van een kindertehuis te Halfweg van 1959 tot 1964. In 1964 werd de Pas toor moderator van het R.K. Lyceum te Hilversum. Dat was ook niet van lange duur, want Pastoor Reus werd in 1967 geestelijk verzorger van de St. Willihrordusparochie. Voor zijn doen is hij dus al acht jaar pastoor van St. ^Villibrord" De parochie wil de jubilerende priester natuurlijk een cadeau aanbieden. (Hij wil graag op reis) Men kan daarvoor een bedrag overmaken op de Rabobank Heiloo, nummer 12058470 met de toevoeging „Cadeau voor Pas toor Reus", of naar postgiro 9093, van dhr. Stap te Heiloo met vermel ding: „Cadeau voor Pastoor Reus". in archief en magazijn van melk pakken Zaterdagmorgen om omstreeks 8 uur werd brand ontdekt in de hoogste verdieping van de konsumptiemelk- onderneming Horna aan de Kanaal- weg. In deze verdieping is gevestigd liet ai chief en het magazijn van ver pakkingsmateriaal; melkpakken. De I-ïeiloose Vrijwillige Brandweer, on der leiding van P. A. C. Nieuwpoort l ukte met groot materieel uit en be streed de brand met het middendruk- materiaal. Er had een grote rookont wikkeling plaats, het opgeslagen ma teriaal, in pakken gebundeld smeulde meer dan het brandde. Allerijl werd' een groot gedeelte van dit materiaal per vrachtauto afgevoerd. Men ver moedt dat de brand is ontstaan in het archief. Hoe groot de schade is kon men ons niet mededelen. Nage gaan moet worden in hoeverre de niet aangetastte pakken nog bruik baar zullen zijn. Men deelde ons me de, dat de produktie door deze brand niet stagneert. Op de plaats van de brand zagen we o.a. de waarn. burgemeester de heer J Bolten, de aljudant van de Rijkspolitie de heer Los en direktie- leden van de Horna. Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Tel. 072-30799 fe Eén van de vele modellen «s» uit onze koliek tie klokken. Autotrip ging ook door het Noordhollands duinlandschap Waren een groot deel van de dag in Avifauna De bejaarden van Heiloo, welke vo rige week donderdag deelnamen aan de jaarlijkse autotocht voor bejaarde hadden weer een prachtige uitgaans dag. Gezeten in een negental Hooy- hepg touringcars trokken ongeveer 400 personen er op uit. Het eerste deel van de trip ging, vanaf Egmond aan de Hoef, door het prachtige Noordhollandse duinlandschap naar Heemskerk. Via de grote autoweg richting Am stelveen, ging de route langs Aals meer en de Westeinderplassen. Zowel het een als het ander werd bijzonder op prijs gesteld door de deelnemers. Doel van de autotocht was weer het onvolprezen vogelpark Avifauna te Alphen aan de Rijn. Na de koffie trokken velen het park in en werden ook tal van attrakties van meer nabij bekeken. Na het aanspreken van het goed ge vulde lunchpakket ging men een korte boottocht maken op het Bra- semermeer. terwijl wij ons in Heiloo zorgen maakten over het weer (het regende, hier en het onweerde zelfs) had men in Alphen aan de Rijn prach tig vaar-weer. Van deze boottocht is dan ook genoten. De magen waren hongerig geworden en de keuken van het Parkrestau rant zorgde weer voor een diner dat klonk als een klok. Veel waardering uitgesproken De algemeen leider van het comité o „autotocht bejaarden", de heer C. A. Roemer greep tijdens het diner de gelegenheid aan om allen dank te brengen welke aan de voorbereiding en het slagen van deze dag hebben meegewerkt. De gemeentenaren voor hun gulle bijdragen, zijn medewerkers van het comitee, de leden van de Rode Kruis colonne en de leden van de EHBO-vereniging De bijna 82-jarige mevrouw Bam- mers, één van de twee oprichters van het comitee en ook nu weer present, werd in de blommetjes ge zet. Twee dames van het comitee, mevr.. Hendriks en mevr. Affourtit, waren dit jaar 25 jaar lid er van. Dhr. Roemer prees hen voor het vele werk wat zij gedaan hebben en bood hen bloemen en een cadeaubon aan. In de touringcars waar zij als leid sters optraden ontvingen zij van „hun" deelnemers nog een doos zeep- parfum. De familie Besse, welke juist dezer dagen 50 jaar getrouwd was, werd niet vergeten. Dhr. en mevr. Besse ontvingen een schaal met fruit. De heer Roemer werd toegesproken door mevrouw Hendriks omdat de heer Roemer in tweeërlei funktie het comitee „diende" Zij prees het werk van deze, maar liet het daarbij niet want hij kreeg een cadeaubon en zijn echtgenote bloemen. Wethouder J. Bolten. welke met zijn collega mevr. v. d. Zee-Mandersloot de trip meemaakte, uitte namens het gemeentebestuur zijn grote waar dering voor dit soort werk. Dat deed ook de heer Klaver sr., welke sprak namens de R.K.-Bond van Gepensioneerden en Bejaarden. Als gasten waren meegekomen Pas oor N. Reus en Ds. Ph. Ouwendijk. De laatste kilometer met muziek voorop De laatste kilometer door het dorp ging men met muziek van „Caecilia" voorop door het dorp. In afwachting van de komst van de file touringcars, spee'de ..Eensge zindheid" bij het Raadhuis. Het ma jorette- en trompettercorps „Heiloo" showde cp deze tijd tussen het post kantoor en de Raadhuisweg. Het een en ander werd bijzonder op prijs ge steld. Het was weer'een onvergetelijke dag. Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet Zilverstr.l Tel 072 10892 het goedkoopste adres in Nederland Tweede loop voor Unicef op 23 mei ■start tussen 10 en 1 uur, vanaf het Open Huis Heiloo U doet toch ook mee? Met school met de klas, de club of het hele ge zin? Of met Jan, Piet of Marietje, of gewoon in uw eentje? Misschien, wanneer u snel bent, -zijn er nog sponsorkaarten op de onder staande adressen verkrijgbaar. Met deze kaarten, die gratis zijn, gaat u naar ouders, familieleden, huren, kennissen of andere mensen en vraagt hen een bedragje in te vullen voor- elke km die gaat lopen op 25 mei. Hoe meer km u loopt, hce meer geld u bijeen brengt voor Unicef dat hiermee in Vietnam in de meest geteisterde gebieden vooral de kin deren wil helpen. De sponsorkaarten kunt u halen bij: Fam. v. d. Horst, Westerweg 371, Heiloo; Fam. Moerbeek, Tu'pencroft- laan 40, Heiloo; Fam. Tel. Romplaan 15, Heiloo; Fam. de Vries, Torenlaan 35, Heiloo. Informatie: Fam. Moerbeek te'o- foon 30596. Voetpadtoegang verbeterd Wij, en ook anderen, wezen op de weinig aantrekkelijke toegang tot het voetpad, gelegen aan de noord zijde van de bibliotheek, aan de Ken nemerstraatweg. Aan de geuitte ver langens, van verbetering, is nu v lug voldaan. Verder is de omgeving van dit pad opgeruimd. Het is nu zaak dat het publiek het devies: „Heiloo is mooi, houen zo!" ook daar gestalte geeft. ten aanzien van vestiging van Prov. Bibliotheek Nog steeds is er geen besluit geval len terr aanzien vestiging van de Provinciale Bibliotheek. Het is be kend dat velen van deze Provinciale bibliotheek vóór vestiging zijn in (Hei loo. Grond is daarvoor beschikbaar bij het in aanbouw zijnde wijkwin kel centrum aan de Pastoor van Nuyenweg-hoek Het Ma'levoort. Het zou gunstig zijn voor een definitieve vestiging van het filiaal van de Open bare leeszaal- en bibliotheek, welke nu tijdelijk gevestigd is aan de Ewis- weg - hoek Pastoor van Muyenweg. Onder andere leden van Gedepu teerde Staten van Noord-Holland zijn geporteerd op vestiging van ge noemde Provinciale Bibliotheek in Alkmaar. De direktie er van zou een besluit op korte termijn bijzonder op prijs stellen daar nu de Provin ciale bibliotheek gevestigd is in een tweetal plaatsen, namelijk Alkmaar- en Haarlem, en weer verdeeld is over een drietal panden. Weinig efficiënt dus en oneconomisch. tot direkteur van het Provinciaal Ziekenhuis „Duin en Bosch" Zij het wat (veel!) verlaat vernamen wij de benoeming van Dr. E. J. M. Crabbendam tot direkteur van het Provinciale Psychiatisch Ziekenhuis „Duin en Bosch" te Bakkum. De heer Crabbendam, thans hoofd van de medische dienst van het Psy chiatrisch Centrum „St. Willibrord", zal de funktie als direkteur vdn „Duin en Bosch" per 1 augustus aan staande te aanvaarden. vanaf 23 mei tot en met 28 mei bij hem geen kopij inleveren Onze medewerker, dhr. N. Majolée, (Torenlaan 13) gaat met vakantie. In dit verband moet men tussen vrij dag 23 mei en woensdag 28 mei bij hem geen kopij etc. inleveren. Even tuele kopij diene men in deze periode af te geven aan de drukkerij van de „Uitkijkpost", Rechte Hondsbossche laan 22, tel. 30175. voor a.s. houwsubsidie Ook in Heiloo was de animo voor het aanvragen van een houwsubsidie groot, 't Liep bij de Dienst van Open bare Werken, vorige week donder dag, storm. Niet minder dan onge veer 650 formulieren werden ver strekt. En nu maar afwachten of men, door loting, ook in aanmerking komt. Tienduizenden vroegen in het land aan, voor een bedrag variërende van 1500. (het minimum bedrag) tot 3000. (het maximum bedrag wat men als bouwpremie kan ont vangen. Animal Crackers Philips 6410 074 EU 7174 258 17, 90 17, 90 VAN AOSTASTRAAT 28 TEL'EFOON 31316 - HEILOO Ingezonden Terwijl ik me tweede Pinksterdag verdienstelijk had gemaakt om dc jeugd van zeven scholen een paar prettige sportdagen te bezorgen, zot ik dezelfde avond het programme gaan stencilen. Even gauw naar school! (de J. P. Hasebroekschcol ir het mooie Oost). Wat wachtte ma daar een grote teleurstelling! Is dal werk van de jeugd van 1975? Wal een vernielingen. Een groot fietsenrek uit zijn voeger gerukt en tegen de schooi opgezet Aldus kon men op het platte dak ko men, waar alle ventilatoren werder vernield. Alle ramen besmeurd mei zeep cf waskrijt. Ladingen modder door het bovenraam naar binnen ge smeten. Voetenroosters van zijr plaats gehaald. Wonder boven wonder waren de ramen nog heel. Zijn dat nu de genoegens, die de jeugd gedu rende luilaknacht kunnen beleven? Als slot gaarne twee suggesties: Ten eerste voor de jeugd! Ik stel mt gaarne beschikbaar om met mede werking van jullie en enkele ouderer iets anders te organiseren. Sport-i wedstrijden? Kinderkermis? Voetbal- handbaitoernooi? Denk hierover eens. na. Je hebt een jaar de tijd. Later we hei in 1976 eens anders doen! Ten tweede de ouders: Gedurende de lange zomeravonden is de Hase-j broekschool het verzamelpunt voor uw kinderen. Heeft u wel eens kennis genomen wat ze daar doen? Of denkl u van uw eigen kinderen, waarvoor u de verantwoording draagt: „Opge ruimd staat netjes!" Een eresaluut aan al die personen die zich ondanks teleurstellingen in spannen voor het jeugdwerk in al haar geledingen. J. S. Runeman Hoofd J. P. Hasebroekschooj over (le onroerendgoed-belasting en het milieu-beheer De afdeling Heiloo van de Volks-' partij voor Vrijheid en Democratie I (VVD) houdt op maandag 26 mei ir de zaal van de Gereformeerde Kerlo een openbare vergadering. Het raads-i lid de heer A. van Dijk zal een uit voerige toelichting geven over de( komende onroerendgoed belastingen en daarmee verbandhoudende vrager welke dhr. van Dijk zal beantwoor-' den. In het tweede deel van deze verga dering zal de fraktievoorzitter de1 heer Ir. T. G. Tomson een korte al-, gemene beschouwing houden over het milieubeheer in de gemeente- Heiloo. Beide onderwerpen zijn aktueel. He1 bestuur van de VVD verwacht dar: ook een grote opkomst, ook van niet-; loden. In de Torenlaan werd een gepar keerde auto beschadigd. In de latil avond werd een voorruit ingeslagen! Er stonden drie auto's geparkeerd! Het is een raadsel waarom juist deze auto werd beschadigd. Gevraagc wordt om eventuele inlichtingen té verstrekken. De politie is gevraagc! ever dit geval van vernielzucht. „Dc dader(s) ligt(gen) op 't kerkhof". ff I .i: f'; i i i: 'i i, Totale OPHEFFINGS UITVERKOOP 20% KORTING A. PL00YER A

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 1