□rchipLCin ,THE FLINTST0NES' HALVE pruien koonleh TEXTIEL makelaardij van steeg MOOIS SLAG tfl Kgelhandel Alkmaar NI IIUWSB LA D VOO R H EILOO presenteert dagelijks (uitgezonderd 's maandagsavonds) het Dans- en Showorkest Tafelreservering beslist gewenst Telefoon 072-33844 Kennemerstraatweg 97 - Heiloo f3— ri ÉL 23 JULI 1975 Geslaagd Gemeentegids handig boekje AFVALSTOFFEN Weer loze brandmelding Ruiters op de bon; reden op voetpaden Een in Heiloo gestolen filmcamera teruggevonden MIDDENSTANDS-HANDELSSCHOOL - HEILOO MIDDEMSTAMDSDIPLOMA 31 juli 1935 31 juli 1975 40 JAAR CONSUMPTIE-IJSBEREIDER Fam. Blakborn Familie was even weg Nogmaals stopverbod Kennemerstraatweg Juwelier Herman IC waad Geslaagd De heer Ing. N. A. Klein plotseling overleden Korfbalver. Celeritas gaat weer van start Tal van camping-bewoners veroorzaken aanrijdingen Groepje jongens organise ren weer een fancy-fair en rommelmarkt BIKINI'S ZWEMBROEKEN T-SHIRTS TRUITJES DUSTERS NACHTHEMDEN SOEDANWOL ONDERGOED Van Aostastraat 9 - Heiloo - Tel. 30199 's Maandags gesloten. Groot parkeerterrein Niet Het Maalwater, maar Het Malevoort Reeks van winkeldiefstallen Burgerlijke stand Gevonden voorwerpen Toeren door de mooiste delen van Noord-Holland In onze opruiming hebben wij een aantrekkelijke aanbieding GRAMMOFOONPLATEN in prijzen van f5. f7.50 en f 10.— Restanten singles J.J. PANTEK0EK, ing. VAN HIER EN DAAR, VAN ALLES WAT Fototentoonstelling „Monumentaal Noord-Holland" Niet-afgesloten auto gestolen 1 ii; m 11 i h« I .1 ii 4 33e JAARGANG NO. 16 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 Redaktie-adréssen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. kenn kennemerstraatweg 334 t.o Kerkelaan heiloo tel.3081b Gratis bouw- en verbouwadvies Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19.00-21.00 uur, zaterdag morgen van 10.00-13.00 uur in „Onder de Luifel" Westerweg 234. Heiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 Informatiebron op verschillend terrein Wordt, gratis, huis-aan-huis bezorgd Verschenen is een nieuwe gemeente- gids. Tot stand gekomen door samen werking van het gemeentebestuur en drukkerij „Uitkijkpost". Medewer king werd ook verleend door „der den" om de gids, vooral waar het verenigingen, stichtingen etc. betreft, zo juist mogelijk samen te stellen. Er is geprobeerd het informatie-ma teriaal tot het laatste ogenblik bij te werken. Als het niet helemaal gelukt zal zijn, ligt dit voornamelijk bij de betrokkenen zelf. Het boekje, gedrukt op uitstekend papier, omvat niet minder dan 48 pagina's met op het front van de blauwe omslag ons Witte Kerkje. Gids bestaat uit een 13-tal rubrieken De gids is verdeeld in dertien rubrie ken: Algemene inlichtingen; gemeen telijke instellingen; nutsbedrijven; gezondheidszorg; onderwijs; cultuur; sociale dienstverlening; kerkelijk "le ven; muziek- en zangverenigingen; vrouwenverenigingenvakorganisa ties en politieke partijen; sport en recreatie; dierenverenigingen en ten slotte een rubriek van de overige verenigingen in Heiloo. In de rubriek algemene inlichtingen komen o.a. voor de namen en adres sen van de zeventien raadsleden en de openingsuren van verschillende gemeentelijke diensten. Onder ge zondheidszorg o.a. de namen en adressen van artsen en tandartsen en gegevens van de Kruisvereniging „Heiloo". Een belangrijke rubriek, om een bepaald adres op te zoeken, is die van „Sociale Dienstverlening". Zo de adressen over de stichting „Dienst verlening Alkmaar - Heiloo" en de huisvesting van bejaarden. Uitgebreide gegevens zijn in het boekje te vinden over het kerkelijk leven in Heiloo. Voor nieuwe bewoners van Heiloo is het zeker wel prettig te weten wat voor onderwijsmogelijkheden er in de gemeente zijn. In de gids zijn onder andere de namen en adressen van alle 28 scholen opgenomen en die van schoolverenigingen etc. en speelzalen. Gegevens zijn er in het boekje ook te vinden over de openbare biblio theek (26.000 boeken) en de fono- theek (1500 grammofoonplaten). Heiloo heeft ontelbare verenigingen en instellingen op velerlei gebied, niet minder dan 13 pagina's zijn eraan ge wijd. Rest ons te vermelden dat de uitgave van de Gemeentegids mede mogelijk is geworden door vele advertenties van Heiloose ondernemers etc. Nog exemplaren beschikbaar De gemeentegids wordt dus gratis bij elke bewoner thuisbezorgd. Mocht er nog behoefte bestaan aan een exemplaar dan kan men zich wenden tot het gemeentehuis. Voor uw Gistermorgen rukte de Heiloose brandweer en politie voor niets uit. Zij werden voor brand gealarmeerd bossen maar ook niet op de speciale op de Westerweg 340. Er bleek in 't voetpaden langs de Zeeweg. Waar nog extra staat aangegeven dat ze Op het in juni jl. gehouden examen slaagden voor het praktijkdiploma Nederlandse Handelscorrespondentie de dames S. de Hoop Heiloo, A. de Jong-Eyer Heiloo, E. Muller Alk maar, C. van Vlaanderen-Goosen Bergen, F. de Vries Heiloo en de he ren N. Franse Egm. a.d. Hoef; C. Heijmering Heiloo, E. van Hombergh Akersloot; N. Meyering Alkmaar. Het praktijkdiploma Engelse Han delscorrespondentie werd behaald door de heer P. Kors Akersloot. Het praktijkdiploma Boekhouden van de Associatie werd behaald door mè- vrouw M. Hemelrijk-van Dalen Hei loo. Zij werden opgeleid door Instituut Dompvloet te Heiloo. maar ruiterpaden zijn er niet Wij wezen, op verzoek, op het euvel dat ruiters rijden waar dat niet is toegestaan. Niet op paden in onze geheel geen brand te zijn. Het is al meer in Heiloo gebeurd dat een brandmelding loos was. Werd in Amsterdam ten verkoop aangeboden Vermoed wordt dat een tweetal Joe- goslaven vorige week de inbraken hebben gepleegd in Heiloo. In Am sterdam hadden zij een filmcamera ten verkoop aangeboden, waarde ze ker wel zo'n 500,Deze is in be slag genomen. De eigenaar miste de camera nog niet, welke in de boven verdieping van hun huis was opge borgen. niet voor ruiters zijn. Dezer dagen gingen ruiters op de bon voor deze overtreding. De vraag wordt gesteld waar je als ruitersportbeoefenaar dan wel mag rijden? De ruitersport, een prachtige ontspannende sport, neemt de laatste jaren sterk toe, ook in onze gemeen te. Vooral kinderen trekt de paarden sport met een pony, sterk aan. Het is dan ook wat teleurstellend dat er op 't ogenblik niet voldoende moge lijkheden zijn er op uit te trekken. Op het ogenblik, want zoals bekend mag worden verondersteld, is een re- creatiebos in aanleg, tussen Zeeweg en Vennewatersweg, waarin ook een ruiterpad is opgenomen. Mogelijk dat ook langs de Zeeweg, 'in de bosstrook, zo'n ruiterpad aangelegd kan worden. Officiële en rijksgesubsidieerde Dir.: W. J. J. Gallee,'"Kenn.straatweg 133 - Tel. 072-31665 Eén- en twee-jarige opleiding voor het Aanmelding en inlichtingen bij: W. J. J. Gallee, Kennemerstraatweg 133 Tel. 072-31665 A. M. de Vries, De Driestal 36 Tel. 072-31842 Th. Kaandorp, Zeeweg 2 Tel. 072-32086 Ter gelegenheid hiervan, voor de kinderen woensdagmiddag 30 juli van 2 tot 4 uur ijsjes van 40 et., voor 10 cent. 's Avonds van 0 lot 11 uur instuif voor iedereen. Raadhui,sweg 8 - Tel. 30428 i-p. a ROOT hoogeweg 72 - heiloo-tel.02205-1541 Bij terugkomst voor 2.750 aan kostbaarheden gestolen Terwijl de fam. R.O. aan het Wiele- makersland even weg was, kregen zij ongewenst bezoek. Zij bemerkten dat ongeveer voor 2.750,aan kost baarheden gestolen was. vanaf de Van Aostastraat te Heiloo De groepscommandant der Rijkspoli tie te Heiloo, attendeert autobezitters er op dat Cs morgens) een stopver bod is ingesteld aan de westzijde van de Kennemerstraatweg, vanaf de kruising met de Van Aostastraat in zuidelijke richting (voor de winkels van B W, Van Schaik en A.H.Dit verbod geldt van maandag tot en met zaterdag van 's morgens 6 tot 11 uur. Het geldt gedurende die tijd niet voor „vrachtauto's" van toeleverings bedrijven. Dus, autobezitters, laat u niet in ver warring brengen döor stilstaande vrachtauto's binnen dit gedeelte tus sen 6 en 11 uur. „Zij" mogen er wel stoppen, U beslist niet. Ook niet voor het onmiddellijk" in- en uitstappen en/of „onmiddellijk" laden en lossen. Dat is wel geoorloofd bij een parkeer verbod. Het verschil in de borden is, dat in een stopverbodsbord een rood kruis door het blauwe vlak staat en bij een parkeerverbodsbord een rode lijn van linksboven naar rechts onder. Deze maatregel tracht het zgn. „dub bel" parkeren, met alle daaraan ver bonden gevaren voor fietsers en bromfietsers, te voorkomen. Let vooral op het bord met onder bord op de hoek van de Van Aosta straat. Via de Van Aostastraat staat u een ruime parkeerplaats ten dienste. Het links stoppen is ter plaatse ook niet toegestaan. U mag de „dubbele" door getrokken streep niet overschrijden. Ook niet om te keren. Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Tel. 072-30799 Op de te Utrecht gehouden examens van de H.M.V. slaagden voor costu- inière de dames Saksionie en Glim, beiden uit Heiloo. Zij werden opgeleid aan de Modevakschool van mevrouw Klerks-Roovers. Was één van de organisatoren van het gebedsoffensief Dinsdagavond overleed op 51-jarige leeftijd, door een noodlottig ongeval te Amsterdam, de heer Ing. N. A. Klein. De heer Klein was één der or ganisatoren van het gebedsoffensief, welke bijeenkomsten veelal plaats vinden in en rond de kapellen van Onze Lieve Vrouw ter Nood. Een deel van de begrafenisplechtigheden vond daar dan ook plaats. De Eucharistieviering, zaterdagoch tend, werd geleid door pater Heide- man met assistentie van pater H. J. Smit. De begrafenis vond plaats op het R.K. kerkhof aan de Westerweg. Velen toonden belangstelling bij de begrafenis van dhr. Klein. 's Zondags van 15-18.30 en 19.30-23.30 uur In de week van 19.30-23.30 uur 's Vrijdags van 19.30-00.30 uur 's Zaterdags van 19.30-1.30 uur Celeritas, de Alkmaarse korfbalver eniging die het afgelopen seizoen voor zovele opvallende prestaties zorgde, gaat zich weer opmaken voor de nieu we kompetitie. Met 7 ploegen zal Celeritas zich het seizoen '75-'76 op \het veld waar moeten maken en voor het eerste team wacht een interes sant programma in de landelijke dis trictscommissie. De Alkmaarse korf ballers zullen in hun 10de bestaans jaar zeker weer trachten over alle linies Weer een opvallende rol te gaan spelen.-Met het aantrekken van trai ner Tjakko Bos, oud-speler-trainer van Koog/Zaandijk, hoopt men een goede greep te hebben gedaan. Het Amsterdamse „Vlug en vaardig" heeft in hem zeven jaar een kundig trainer gehad en men zag hem daar vorig jaar met lede ogen vertrekken. Celeritas telt op dit moment 115 le den en mag zeker in staat worden geacht nog meerdere sportieve men sen onder te brengen. Bij de senioren is een dames-tekort wat men graag voor half augustus ziet opgelost, ter wijl bij de jeugd vooral jongens van harte welkom zijn. In augustus wordt elk nieuw lid in de gelegenheid ge steld in oefenwedstrijden wedstrijd ervaring op te doen. In een échte „vrienden-vereniging" wat Celeritas is, zal men zeker geen moeite hoeven te doen om zich aan te passen. De training voor senioren en junioren start weer op woensdag 30 juli om 19.00 uur aan de Robonsbosweg (tus sen R.K.A.F.C.-veld en camping) te Alkmaar en we raden u aan eens te komen kijken. Voor inlichtingen: André of Trudy Pos, Torenlaan 11, Heiloo, tel. 32331. En gaan er vandoor Talrijk zijn de kleine aanrijdingen in onze gemeente, veroorzaakt door au tobestuurders. Het is opvallend, dat na onderzoek bleek, dat een flink aan tal van deze aanrijdingen veroor zaakt werd door tijdelijke bewoners van campings. Om de kosten van de veroorzaakte aanrijdingen te ontlo pen gingen ze er vandoor. Zo werden o.a. geparkeerde auto's aangereden, een schuurtje, en betonnen paaltjes moesten liet ontgelden. Opbrengst aan honden-blinden- geleide fonds Er wordt dikwijls negatief gesproken over het gedrag van onze jeugd. Dat het ook anders is, bewijzen al een groepje jongens in de leeftijd van 10-12 jaar. Voor de derde maal orga niseren zij namelijk een fancy-fair/ rommelmarkt, waarvan de opbrengst ten goede kwam aan het honden- blindengeleide fonds en de tweede keer voor de Vereniging tot Behoud van de Waddenzee. Op woensdag 30 juli gaan- zij weer proberen geld bijeen te brengen voor het honden-blindengeleide fonds. Een fancy-fair/rommelmarkt welke weer gehouden zal worden op een terrein- tje aan de Breedelaan, vlak bij de Commandeurslaan. Van 10 uur 's morgens tot ongeveer 6 uur 's mid dags kan men daar terecht. Vorig jaar verregende hun fancy-fair/rom melmarkt, de jongens hopen dit keer op beter weer en natuurlijk op groot bezoek. Van kinderen (want er zijn natuurlijk een aantal attrakties!) maar ook van ouderen (er zijn inte ressante dingen te koop). Wil men wat opruimen en beschik baar stellen, u kunt daarvoor terecht bij de fam. Van Riel, Commandeurs- laan 11, tel. 32659 en de fam. Vens, Oosterzijweg 9a. Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet Zilverstr.l Tel 072 10892 het goedkoopste adres in Nederland Over het uitbreidingsplan „De Ronge" schreven wij vorige week: „gelegen aan de westzijde van de nieuwe ver bindingsweg Het Maalwater in „Zuid- West"." Dit moet zijn de verbindings weg Het Malevoort. Vorige week vonden een reeks win keldiefstallen plaats, aan de Stations weg en de Westerweg. Op de Stationsweg werd ingebroken bij dé firma's De Graaf en v. d. Peet. Bij de fa. De Graaf werd in totaal aan geld ongeveer 500,gestolen plus een zilveren hanger. Bij de fa. v. d. Peet was de buit voor de da- der(s) uiterst gering, namelijk 25,-. Op de Westerweg bracht (en) de da- der(s) bezoek aan de fa. Mannes. Uit de zaak kon niets aan geld worden meegenomen; wel het geld van de dochter, ongeveer 225,Bij de fa. Kaandorp haalde men 3 kratten met frisdrank naar buiten en nam een aantal flessen er uit mee. Aan de overzijde van de spoorweg vond men de kratten later terug. Niet voor de eerste keer Indertijd werd het bedrijf en woning waar nu de familie v. d. Peet in woont, ook al eens bezocht. Bij de fa. Kaandorp is het al zo veel keer ge beurd dat we zo langzamerhand de tel zijn kwijt geraakt De eerstgenoemde drie inbraken zijn onder dezelfde omstandigheden ge beurd; men boorde een gat in een raam en lichtte dat er uit. Soortgelijke „operaties" vonden eer der ook plaats bij enkele inbraken. Vermoed wordl daarom dat hier de zelfde „heren" bezig zijn geweest. Naar onder andere, de politie ons meedeelde, zijn er elders in de ge meente pogingen geweest om in te breken. Men werd blijkbaar gestoord in hun aktiviteiten. Geboren; Bastiaan M„ z.v. J. Roos en L. L. C. Bolten; Daphne, d.v. T. G. Louter en M. C. M. M. Cedee. Elders geboren: Jelger H„ z.v. J. C. Mol en M. K. Kirpensteijn; Gerardus J. J„ z.v. G. J. Beentjes en E. M. Klaase; Roland S„ z.v. H. A. van Laarhoven en J. Pruntel. Getrouwd Petrus J. G. Vader en Wilhelmina M. van Dooren; Jan K. G. van der Weert en Marjan E. Obermeijer. Elders overleden; Gerardus P. J. Sengers, oud 68 jaar. Bruine tas portemonne met inii. bruine portemonnee met 2 sleutels; kinderportemonnee met inh.; 4 sleu tels met ring; bruine poolhond; Daf sleutel; grijs gestreepte poes; pukkel met regenkleding geel-blauw; horloge „Ancre"; herenhorloge „Longines"; blauw kinderschoentje; herdershond; bankbiljet; gouden armband „Alexan der"; kindersandaaltje; autosleutel aan ring; stormlantaarn; zilveren oorring; plastic bal; zwart-wit katje. Negental samengestelde routes In liet raam van Tuer-in Noord-Hol land zijn er een aantal trips door Noord-Holland uitgestippeld. De toer- krant schrijft hierover o.a.: „Per re gio zijn de bezienswaardigheden m een „toer" samengevat. De in totaal negen toeren gaan langs fraaie en af wisselende trajecten, en geven de be zoekers de mogelijkheid om zowel bij goed als bij minder goed weer de provincie te verkennen. U hoeft de toeren echt niet stuk voor stuk te volgen, u kunt er uitkiezen wat u waardevol vindt: delen van een toer of combinatie van meer toeren. De afstanden zijn niet groot. Hoe u toert mag u uiteraard ook zelf bepalen; per fiets, bus of trein, wandelend of i>er auto. De toerkrant is overigens ook heel goed bruikbaar voor herfst- en winteruitstapjes", aldus de redactie van de goed verzorgde toerkrant „Noord-Holland monumentaal vakan tieland 1975". (die o.a. gratis ver krijgbaar is, zo lang de voorraad strekt, bij de plaatselijke V.V.V.'s en bij de Provinciale bibliotheek Cen trale aangesloten bibliotheken.) Noord Keiuiemerland (toer 1, 65 km) Toer 1, Noord Kennemerland 65 km) omschrijft het gebied tussen de Egmonden, Alkmaar, Noord-Schar- woude, Warmenhuizen, Petten en de tussenliggende kuststreek. „Een streek met een zeer afwisselende na tuur, zee, duinen en bos met direct daaraan grenzend weilanden en me ren. Een reeds vroeg bewoonde streek ook, vele monumenten wijzen daarop", aldus de Toerkrant. Toer 2 ook 65 kmleidt o.a. dooi de Schermer en de Beemster. Bijzon der de moeite waard, alleen al om de plaatsjes Schermerhorn, Graft en De Rijp maar ook vanwege zijn prachtige molens in liet wijde landschap. Toer 8: Door West-Friesland 80 km) Toer 3 80 km) gaat door West- Friesland. Natuurlijk wordt veel aan dacht besteed aan de oude Zuiderzee stadjes, zoals Hoorn, Enkhuizen en Medemblik. Wie Medemblik bezoekt moet zeker Kasteel Radboud gaan bekijken. Toer 4 (eveneens 80 km) wijst op de mogelijkheden in de kop van N.- Holland. Centraal staan Den Helder, Callantsoog, Schagen en Wieringen. Het voormalige eiland Wieringen wordt nog maar weinig bezocht, het is toch bijzonder interessant. Over toer 5 75 kmkunnen wij kort zijn. Het omschrijft een route op liet eiland Texel. Het 18.000 ha grote eiland is vooral voor natuurliefheb bers dé moeite waard. Maar dat is het gunstigst in het voor- of nasei zoen. De route welke in Toer-in is aangegeven is als volgt: 't Horntje, Den Hoorn, De Koog, De Cocksdorp, Oosterend, De Waal, Den Burg (het centrum van het eiland) en tenslotte Oudesehild, met zijn haventje. Toer 6 55 kmis gewijd aan Midden-Kennemerland. Gegevens worden verstrekt over het gebied tussen Castricum, Uitgeest, Heemskerk, Beverwijk, Velsen, IJ- muiden en Santpoort. Gewezen wordt op het Nationale Park de Kennemer- duinen ten zuiden van IJmuiden. Waterland 80 km) toer 7 De Zaanstreek-Waterland 80 kmis in toer 7 opgenomen. Natuur lijk wordt een bezoek aan de Zaanse Schans te Zaandijkgenoemd en plaatsen als Edam (met zijn mooie oude gebouwenen Monnikendam Idito en met zijn dominerende Grote- of Nicolaaskerk). Voorts natuurlijk Marken en Volendam. Haarlem en omstreken 85 km) In toer 8, Haarlem en omstreken 85 kmwordt veel aandacht geschon ken aan de Provinciehoofdstad. Voorts aan Bloemendaal (Thijsse's Hof), Zandvoort (Dolfirama) en Ben- nebroek Linnaeushof). Natuurlijk is er in opgenomen het Amsterdamse Bos, een tocht om de Westeinderplas- sen en langs Schiphol. Tenslotte de negende en laatste toer die door het Gooi gaat. Aandacht wordt gevraagd voor de oude vestingstad Naarden, Bussum, Muiden (met o.a. het Muiderslot), het gebied rond de Loosdrechtse plas sen, het leuke plaatsje Laren, Huizen, natuurlijk de radiostad Hilversum en Wees)). We hebben geprobeerd een inzicht te geven van het vele wat er in Noord- Holland te zien en te beleven valt en wat ook in de Toer-in krant „Noord- Holland monumentaal vakantieland", voorzien van duidelijke kaartjes, uit voerig is beschreven. Wilt u er op uit trekken, gebruik dan één of meerdere „toers" als basis. U zult er geen spijt van hebben. N.M. VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO POLITIE TKAIJ OP ALS INBREKER De politie trad op als inbreker! Buren van een alleenwonende dame aan de Havercamplaan alarmeerden de politie dat er waarschijnlijk iets niet in orde was. De politie forceerde de deur en het bleek dat de dame door een hartaanval getroffen was. Zij werd opgenomen in een Alkmaars Ziekenhuis. EINDELIJK DAN TOCH EEN VOETPAD LANGS HET ZEVENHUIZEN Al enkele jaren is er gepleit voor meer voetpaden langs bepaalde druk ke wegen. Zo langs Het Zevenhuizen, omdat door de ontwikkeling van nieu we woonwijken in „Zuid-West" het verkeer op deze weg steeds intensie ver werd. Thans is men met de aan leg begonnen van een tegel-voetpad, aan de zuidzijde van Het Zevenhuizen. BLIKSEM TROF T.V.-ANTENNE Het korte maar hevige onweer, van vorige week, zorgde er voor dat een antenne, staande op een dak van een woning in de Dokterslaan, bliksem inslag kreeg. Gelukkig zonder ernsti ge gevolgen. Bij onweer is liet gewenst noodza kelijk zo u wilt) alle verbindingen met het t.v.-toestel te verbrenken. Een deskundige verklaarde dat het nog het allerbeste is, de verbinding met de antenne te aarden. blijft tot en met 31 juli in „De Zevensprong" Vorige week kondigden wij de foto tentoonstelling „Monumentaal Noord- Holland" aan. Deze tentoonstelling is gratis toegankelijk en wordt ge houden in de expositieruimte van „De Zevensprong" aan de Ewisweg-hoek Het Zevenhuizen en duurt tot en met 31 juli. Nog weinigen bezochten de afgelopen dagen deze tentoonstelling. Dat is jammer, want een bezoek aan „De Zevensprong" is meer dan de moeite waard. Een schat van prach tige foto's is daar te zien De goed verzorgde „toer-in" krant „Noord-Holland", waarover wij vorige week reeds schreven en waarin een negental touristische routes zijn op genomen (zie voor een beknopt over zicht elders in de „Uitkijkpost", is daar in „De Zevensprong" eveneens gratis verkrijgbaar. De expositie is geopend van 2-5 en van 7-9 uur. Autopapieren lagen ook in de wagen Een auto geparkeerd op de Kenne merstraatweg werd zondagnacht ge stolen. In de niet-afgesloten auto la gen het rijbewijs van de eigenaar, P.H.M., en het kentekenbewijs van zijn wagen. De laatste tijd gebeurt het veelvuldig dat auto's gestolen of voorwerpen uit niet-afgesloten auto's ontvreemd wor den. Zoals kortgeleden op De Dors, bij de tennisbanen. Toen lagen naast de autopapieren zo maar betaal cheques voor 't grijpen! Men springt wel nonchalant om met waardevolle zaken; een soort uitnodiging aan het dievengilde. Later vernamen wij dat de auto te ruggevonden is in Alkmaar. i1' i 11 i' 1 I 1 M. 'l ca. 80 km WADyfs Ir. ifkiTOL»Th v f%cr6 - •uindcrp oesrzAAN AMiTEREKMW:;!'. Een aanbevolen route, o.a. door de Zaanstreek en Waterland. De route welke uitvoerig omschreven is in „Noord Holland monumentaal vakantie land" en gedeeltelijk in de „Uitkijkpost". (Kaartje overgenomen uit ge noemde „toer-in" krant!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 1