mm □rchipLQ k Jr makelaardij 30 170 95 ct. per rol Schoolvulpennen STAATSLOTERIJ I elhandel Alkmaar IEUWSBLAD VOO EILOO kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.30815 Weer bijzonder gezellig op de Braderie Geslaagd S MIDDENSTANDS-HANDELSSCHOOL HEILOO MIDDENSTANDSDIPLOMA Crematiegezindheid gestegen Slijterij - Wijnhandel GREEUW Schriften Multo ringbanden Schoolagenda's Kaftpapier VAN DER SCHUYT Stypen 1Q£ Multoblaadjes iqp Om aan de sensatie-zucht van lezers tegemoet te komen Weer eigenbouwers aan het werk SCH00LMELKC0MITÉ HEILOO" A. G. v. d. Nagel Aanvang verkoop 638e loterij maandag 4 augustus. Twee Stationswegbewoners gewond „Mallevoort" voor een belangrijk deel al bewoond Dansscbool Jack Tiny Smit Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a.398.- geh. compleet CASH CARRY Medewerker van kermis attractie gewond D.V.W. Voor 6000,uit geparkeerde auto gestolen Van 25 t/m 29 augustus avond-vierdaagse Men zij gewaarschuwd In Velsen oplichter gepakt Kermis begon onder bijzonder gunstige omstandigheden Vechtpartij leidde tot opname in het ziekenhuis Door afsluitingshek gereden Groep bejaarde vakantie gangers wacht gevarieerd excursieprogramma EN GEZELLIGE PLOTEN J.J. PANTEK0EK, ing „Het Baafje" trok, dank zij het zomerweer, veel bezoekers VAN HIER EN DAAR, VAN ALLES WAT EGMOND A/D HOEF Popconcert op Slotruïne Als u hoort of leest over KAPPERSTEAM HARRY SCHILDKAMP, wat denk u dan KAPPERSTEAM HARRY SCHILDKAMP 30 JULI 1975 33e JAARGANG NO. 17 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopjj moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. Gratis bouw- en verbouwadvies r/-- Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19 00-21.00 uur, zaterdag morgen van 10.00-13.00 uur in „Onder de Luifel" Westerweg 234 Heiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 voor de 7e achtereenvolgende vrijdag uitstekend weer Het was vrijdagavond weer bijzonder gezellig op de wekelijkse Braderie, in het Stationscentrum. Voor de zeven de achtereenvolgende vrijdag was het uitstekend weer. Belangrijk voor zulk soort buitenevenementen welke het nu vooral moeten hebben van vakan- tie-gangers. Dit bemerkten we de af gelopen Braderie-avonden; er werd geprofiteerd van de drukte-periode van het vakantieseizoen. Wij vroegen ons af, naar aanleiding van een sterk teruglopend bezoek na ongeveer negen uur, of het niet beter zou zijn de Braderie van 7 tot 9 uur te houden (de laatste weken duurde deze tot 10 uur), temeer daar som mige standhouders omstreeks half 10 al hun spullen gingen opbergen. Eén der organisatoren, de heer P. Avis, zei ons in dit verband, dat het misschien wel beter geweest zou zijn als de Braderiesluitingstijd op half 10 was gesteld, voor de afgelopen weken. De komende weken, tot en met vrij dag 29 augustus, zal de braderie ge opend zijn van 7 tot 9 uur. 1 i i Officiële en rijksgesubsidieerde Dir.W. J. J. Gallee, Kenn.straatweg 133 - Tel. 072-31665 Eén- en twee-jarige opleiding voor het Aanmelding en inlichtingen bij W. J. J. Gallee, Kennemerstraatweg 133 Tel. 072-31665 A. M. de Vries, De Driestal 36 Tel. 072-31842 Th. Kaandorp, Zeeweg 2 Tel. 072-32086 Aantal crematoria moet aangepast worden Dat de crematiegezindheid sterk groeiende is was ons bekend, maar niet dat het zulk een enorme omvang heeft aangenomen. In 1952 was deze nog maar 2,39% en in 1974 gestegen tot 24,50% In het jaarverslag van de vereniging voor crematie, A.V.V.L., lezen we dat deze organisatie het kwart miljoen leden heeft bereikt. Van de andere crematie-vereniging, de Facultatieve, zijn ons de cijfers niet bekend maar deze zullen, ongeveer, in dezelfde or devan grootte zijn.O Van de A.V.V.L. werden in 1974 4900 leden gecremeerd in de 13 crematoria welke Nederland bezit. Eén is er thans in aanbouw te Heeze bij Eind hoven, aan de weg van Someren naar Heeze, in een prachtig bosge bied. Het is het eerste crematorium bezuiden de grote rivieren. Plannen bestaan om o.a. crematoria te bou wen in Heerenveen, Middelburg en Rotterdam. In het jaarverslag van de A.V.V.L. lezen wij dat het beslist noodzakelijk zal zijn dat het stichten van nieuwe crematoria gelijke tred houdt met de grote toename van de crematie-ge zindheid. Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 31535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS bij inlevering van 4 multogarantiemerken een fraai Ballograf cadeau ct. Kantoorboekhandel De Loet 4 Heiloo - Plan Oost Telefoon 072-33137 v.a. I 7J ct. extra voordelig, 3 pakken a 50 blad I M J ct. Mej. Riet Bakker is aan de Gem. Universiteit te Amsterdam geslaagd voor het artsendiploma. Bijzonder betreurenswaardig! Velen met ons zullen zich geërgerd hebben aan informatie welke de le zers van een hier verschijnend dag blad kregen over een tragisch onge luk in Boston. „De dood was sneller", met daaronder 3 foto's hoe 2 jonge mensen bij een brand met een afbre kend balkon, van grote hoogte naar beneden vallen. In verschillende fa ses van dit tragische ongeluk. Voor een persfotograaf unieke foto's, zo mogen wij wel aannemen, maar je vraagt je wel af of een dagblad zover moet gaan om er een soort aparte reportage van te publiceren. De zucht naar sensatie wordt blijkbaar bij zulk een redaktie zo hoog genoteerd, dat men lezers dit soort foto's niet wil onthouden. Wel bijzonder betreurens waardig, eigenlijk onwaardig! In het uitbreidingsplan „Vredenoord" Op enkele plaatsen in Heiloo zijn zo genaamde eigenbouwers aan 't werk geweest. Zo aan de Dompvloetlaan, de Egelenburg en laatstelijk aan de Warmoezierslaan. In februari zijn op nieuw een aantal eigenbouwers ge start. Jongeren die zelf graag een woning wilden hebben en dit zelf wilden bouwen, 9 jongeren waarvan slechts een deel bouwvakker is. Zij gebruiken hun vrije uren om op kar wei te gaan. Voor dit doel gebruikten zij ook hun vakantie. Zo kon het ge beuren dat terwijl in het nieuwe uit breidingsplan „Vredenoord" (onder deel van het grote „Zuid-West") de bouw stil lag, in het noord-oostelijk deel van „Vredenoord" de troffel en de hamer klonken. Negen woningen worden er gebouwd, het hoogste punt werd de afgelopen week bereikt. Woningen met een zo genaamde Engelse kamer en o.a. drie slaapkamers. De negen woningen zijn in één blok gebouwd, maar vormt een genuanceerd geheel. Dit komt omdat de twee hoekhuizen iets lager zijn van dak en de gevels niet een rechte lijn vormen maar in blokjes uitspringen. Deze eigenbouwers hopen, met een beetje goed weer de eerstkomende maanden, in het voorjaar 1976 de woningen te kunnen betrekken. SCHEMA SCHOOLMELKVERST REKKING SCHOOLJAAR 1975-'76 4-wekelijks tijdvak waarin schoolmelk wordt gedronken data waarop schooi- melkkaarten bij de melkh. verkrijgbaar zijn voor leerl. en kleuters uiterste inleverings datum op school 18 aug. t.m. 5 sept. en 15 t.m. 19 sept. 4 en 5 aug. 11 aug. 22 sept. t.m. 17 okt. 8 en 9 sept. 15 sept. 27 okt. t.m. 21 nov. 6 en 7 okt. 13 oktober 24 nov. t.m. 19 dec. 10 en 11 nov. 17 nov. 5 t.m. 30 jan. 8 en 9 dec. 15 dec. 2 t.m. 27 febr. 19 en 20 jan. 26 jan. 8 mrt. t.m. 2 april 16 en 17 febr. 23 febr. 5 t.m. 9 apr, 26 t.m. 29 apr. en 3 t.m. 14 mei (ook woensdag 28 apr., vrijdag 30 april niet) 22 en 23 maart 29 maart 17 .m. 26 mei, 31 mei t.m. 4 juni en 14 t.m. 18 juni (ook de woensd. 19 en 26 mei, donderdag 27 en vrijdag 28 mei niet) 3 en 4 mei 10 mei De prijs van de schoolmelkkaart bedraagt met ingang van het school jaar 1975 - 1976 4.per kaart. Secr./penningm. Plaatselijk Schoolmelkcomité Heiloo, Vrieswijk 190, Heiloo. DOKTERSLAAN 16 HEILOO - TELEFOON 072-32447 Jongelui vielen hen aan Twee bewoners van de Stationsweg werden van zaterdag op zondag ge wond bij een vechtpartij, waarvan de één zeer ernstig. De heren B. en R. zagen een viertal jongelui bezig in een fietsenstalling van de Nederland se Spoorwegen en maakten daarover een opmerking. Deze vier jongelui gingen daarop tot de aanval over. Dhr. R. liep daarbij een kaakfraktuur en een hersenschudding op. Dhr. B. kreeg snijwonden over zijn voor hoofd. De „heren" vertrokken met een volkswagen en konden helaas nog niet gepakt worden. Verbindingsbruggetjes en aardige bestrating Zeker al de helft van de geplande woningen in het uitbreidingsplan „Mallevoort" zijn bewoond en zullen de komende maanden betrokken kun nen worden. Gelegen in het zuidelijk deel van „Mallevoort". Ons werd er op gewezen dat er tussen delen van dit uitbreidingsplan leuke houten bruggetjes zijn gemaakt over de aan gelegde waterwegen. Bruggetjes al leen voor voetgangers en wielrijders. Op enkele plaatsen, o.a. op kruising van wegen, heeft men ook een niet gebruikelijke, aardige, bestrating aangebracht. De wijze waarop „Mallevoort" bereikt kan worden valt ook op. Aan de oost zijde kan een deel bereikt worden per auto etc. via de Obriglaan en wandelend en fietsend ook aan de zuidzijde. Aan de zuidzijde via De Kandelaar en aan de westzijde mid dels de Oudburgerlaan. Wanneer het winkelcentrum klaar is, zal ook van hier uit „Mallevoort" wandelend en fietsend bereikbaar zijn. Dansschool Smit opent weer de in schrijving voor de nieuwe klubs be ginners en gevorderden welke eind augustus zullen aanvangen. Dans school Smit welke een erkende dans school is door het C.R.M. en geleid wordt door een team van vakbekwa me dansleraren, bepaalt zich dan ook tot het meest perfecte dansonderwijs zodat de leerling na afloop der kur- sus met alle moderne dansen mee kan komen. De stijldans is weer in en daarnaast vormen Cha Cha Cha, Jive en Rumba een uitgekiend danspro- gramma. Ook de gezelligheid bij dansschool Smit spreekt een woordje mee. In sfeervolle studio met fijne muziek en vlotte jongelui leert men spelenderwijs dansen. Ook voor ge huwde paren komen er dit seizoen weer klubs, zowel voor beginnners als gevorderden. Deze klubs zullen medio september aanvangen. Voor inschrijving leze men de advertenties in dit blad. Zilvcrstr. 1 Tel 072-10892 het goedkoopste adres in Nederland Een medewerker van de kermis- attraktie „Calipso", dhr. S. uit Til burg, gleed tijdens zijn werk uit en kwam onder een bak terecht. Voor behandeling werd hij naar een zieken huis in Alkmaar overgebracht maar kon later weer „huiswaarts" keren. Op zondag 3 augustus a.s. wordt de 2e competitiewedstrijd gehouden voor de witvissers. Deze wedstrijd wordt gehouden in de Westerlangereis. Ver trek vanaf Open Huis 5.00 uur. Opge ven voor vrijdagavond 18.00 uur bij de wedstrijdcommissie. Damesviswedstrijd De laatste competitiewedstrijd voor de dames wordt gehouden op 6 aug., woensdagavond, in plan Oost. Verzamelen om 6. 45 uur bij de par keerplaats de „Loet". In verband met de prijsuitreikingen over deze vier wedstrijden wordt u verzocht om zich zo spoedig mogelijk op te geven. D.V.W JEUGD Zaterdag a.s. 2 augustus, viswedstrijd. Verzamelen 's morgens om 7.30 uur parkeerterrein de „Loet" (plan Oost). Voor de leden van D.V.W. is een federatievergunning uitgegeven. Deze vergunning geeft recht om te vissen in verschillende wateren van de fede ratie Midden Noord-Holland, o.a. Alk- maardermeer en Uitgeestermeer. De vergunning is op vertoon van lidmaat schap te verkrijgen bij W. Koelemay, Droonekampstraat 35, Van Staaldui nen, Stationsweg en H. Boersen, Sta tionsweg. Parijzenaar slachtoffer Een Parijzenaar parkeerde zijn auto in de omgeving van het Witte Kerkje. In de nacht van zaterdag op zondag werd door verbreking van een ruit, 6000.aan artikelen gestolen. Een gehele kampeeruitrusting was de buit plus een fototoestel, een gitaar en een cassetterecorder. in het zwembad „Het Baaf je" Op initiatief van de bedrijfsleider van ons zwembad „Het Baafje", de heer J. J. H. Bijkerk, wordt er, van maan dag 25 tot en met vrijdag 29 augus tus een avond-vierdaagse gehouden. Men kan uit deze vijf avonden vier avonden kiezen om deel te nemen. Kinderen tot en met 10 jaar moeten per avond 250 nvder zwemmen, dus in totaal 1000 meter om in het bezit te komen voor een fraaie, bronzen draagmedaille. Van 11 jaar en ouder moeten per avond 500 meter zwem men, of in totaal dus 2000 meter. Men mag zelf bepalen wat voor „slag" men wil uitvoeren. De resp. 250 en 500 meter afstanden moeten zonder onderbreking worden afge legd. De heer Bijkerk verwacht een grote deelname. Tussen half zes en half acht vindt deze avond-vierdaagse, van 25 t.m. 29 augustus dus, plaats. Burgemeester H. Hoekstra zal direkt na afloop, op vrijdag 29 augustus, de medailles uitreiken. Voor het eerst vindt deze avond-vier daagse in Heiloo plaats. Dhr. Bijkerk hoopt bij het slagen er van in 1976 weer zo'n zwemevenement te orga niseren, maar dan ook om een zilve ren medaille. Opgaven vanaf heden mogelijk Vanaf vandaag kan men zich aan de kassa opgeven voor deze avond-vier daagse. Naast een deelnemerskaart ontvangt men voorts een aardige, opvallende sticker. Zij die een zwemabonnement hebben van „Het Baafje" betalen voor deel name 3.50, anderen 5.00. Voor klusjesopknappers Wij en anderen hebben in 't ver leden al gewaarschuwd voor lieden die zich aanboden bepaalde klusjes uit te voeren. Veelal bij inwoners op leeftijd. Een antenne recht zetten, dakpannen op z'n plaats te leggen, 'n goot schoonmaken of, b.v. een tuin op te knappen. Wat deze „heren" vra gen is soms ongelofelijk! Men zij dus gewaarschuwd, want deze lieden zijn in onze omgeving weer op pad! Koos Heiloo ook als werktereln De recherche van de politie van Vel sen heeft ene H. weten te arresteren die niet minder dan 187 oplichtingen achter de rug heeft. Hij koos ook Hei loo als werkterrein. exploitanten konden tevreden zijn De vierdaagse jaarlijkse Heiloose kermis begon zaterdag onder bijzon der gunstige weersomstar 'igheden en trok al direkt veel bez -k. Dat was ook zondag het geval. Onder de bezoekers -varen veel pen siongasten. Maandag was het wat minder druk, maar dat is ieder jaar het geval. „De eerste twee dagen „maken" de kermis zo als één der ex ploitanten het uitdrukte. „Wat we op maandagavond vangen is meegeno men". De sluitingsavond, dinsdag avond, kan goed zijn, dat hangt veel van het weer af. De exploitanten die wij spraken konden tevreden zijn. „De Heiloose kermis staat in het land be kend als een goede kermis". Het kan geconcludeerd worden uit de forse bedragen van pachtgeld welke men wil betalen om een plaatsje te krijgen, maar ook uit het vijfvoudig aantal inschrijvingen. Twee jonge Alkmaarders bewusteloos gevonden Van maandag op dinsdagnacht wer den bij het station twee jonge Alk maarders bewusteloos aangetroffen na een vechtpartij. Het bleken P. de W. en R. O. te zijn. Zij werden over gebracht naar het Centraal Zieken huis. Een van hen had een inwendige bloeding. Men tast in het duister hoe deze vechtpartij is ontstaan en wie er nog eventueel bij betrokken is ge weest. Getuigen gevraagd De Rijkspolitie te Heiloo vraagt mo gelijke getuigen zich te wenden tot het Groepsbureau van de R. P., Feen de Lilleweg 14, tel. 33144- Triest balans van de kermis De laatste jaren ging de Heiloose ker mis door voor een rustige kermis. Waneer wij, dinsdagmiddag dit schrij ven, dan is de balans van deze kermis bijzonder triest; ettelijke gewonden bij vechtpartijen etc. Triest moet het ook zijn voor een ondernemer, die nor maal om 12 uur 's avonds sluit, dit maandagavond al om half elf deed! Was dit ook al niet een teken aan de wand om moeilijkheden in de zaak te voorkomen? Ramde twee auto's en reed weg Van zondag op maandag reed de Hei- looër J. H. B. op de Westerweg met zijn auto door een afsluitingshek. Hij ramde daarna twee geparkeerde au to's, die beschadigd werden, en reed toen weg of er niets aan de hand was. Hij kon later echter toch aangehou den worden. van 23 t.m. 30 augustus, vanuit de prachtige omgeving De Lutte De groep Heiloose bejaarde-vakantie- gangers, van 23 tot en met 30 augus tus, wacht een gevarieerd excursie programma. Vanuit De Lutte (bij Oldenzaal) worden twee hele- en minstens drie halve dagtrips ge maakt. Door Twente maar ook door Drente. Door uitzonderlijk mooie na tuurgebieden maar ook vol beziens waardigheden op velerlei terrein. Voor de rijke natuur behoeven de deelnemers niet ver te gaan. In de onmiddellijke nabijheid van het hotel „Het Nye Huss" is deze volop aan wezig. Op het voormalig landgoed met een oprijlaan van 700 meter met aan weerszijden rodondendrons (om streeks mei-juni wanneer deze plan ten bloeien een uniek gezicht) is volop te genieten middels korte wan delingen of zittend op het zo gunstig gelegen terras omringd door grote hoeveelheden bloeiende planten. Twente en Drente prachtig vakantie-gebied Zoals velen hun hart verpand hebben aan zee en strand zo zijn er velen die meerdere malen Twente- en Drente opzoeken. Voor de vierde maal gaat een Hei loose groep van bejaarden naar „Het Nye Huss" en 'n aantal uit deze groep gaat één of meerdere keren naar De Lutte! Natuurlijk gaan genoemde dag- en halvedag trips voor het me rendeel naar andere reisdoelen. Het nationaal Rijtuigen museum rond Kasteel Nienoord, te Leek )Gr. wordt bezocht en de route heen en terug voert door prachtige delen van Drente en Twente. We noemen de omgeving van Dwingelo en over de Holterberg. De tweede dagtocht gaat naar het Drouwenerzand, in het noordooste lijk deel van Drente. Een rekreatie- gebied bij uitnemendheid. Gereden wordt onder andere de bekende (AN WB) Hondsrugroute, maar ook door de prachtige omgeving van Ommen. Bezoek aan het natuurreservaat „Springendal" Een aantal jaren geleden bezocht een vakantiegroep „Springendal", een natuurreservaat gelegen ten oosten van Ootmarsum, vlak tegen de Duitse grens. Een prachtig ongerept stukje natuur wat nu op een bijzondere wijze doorkruist zal worden onder leiding van een opzichter van Staatsbosbe heer. Interessant zal ook zijn de excursie naar het rosarium en de orangerie van het Kasteel Twickel, gelegen in het gelijknamige Twickelse bos. De rentmeester van het landgoed zal het gezelschap rondleiden. Op het programma staat voorts, een bezoek aan het Stiftkerkje en Stift- schuur welke in Weerselo staat. De autotochten (tjes) naar de ge noemde doelen leiden onder andere langs de Lutter- en Buurserlanden door heide- en bosgebieden. Er is volop gelegenheid om rustig te doen wat men zelf wil. Bijvoorbeeld om heerlijk een kleine of grote wan deling te maken. 's Avonds zal het gezelschap van be jaarden zich ook niet behoeven te vervelen. Er zijn n.l. een paar zgn. ontspanningsavonden. Van 6 tot en met 13 september volgt nog een derde vakantieweek met een geheel ander programma en logeren de in Beekbergen. N.M. Na 75 uur paalzitten te Egm.- Binnen werd deze foto ge maakt van één van de op dat moment nog vier overgebleven paalzitters. Maak het UVN GE Zlllia... met onze NIEUWSTE VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO Een dag zelfs van 8500 Naast de vele slechte dagen, was het de laatste weken, op bepaalde dagen, dan toch echt zomerweer. Dat be- Lnerkte dan ook de bedrijfleiding van ons zwembad „Het Baafje". Er was een topdag van niet minder dan 8500 bezoekersMaandag mocht er ook wezen, toen passeerden ongeveer 5000 bezoekers de kassa. Onder de be zoekers zijn veel pensiongasten van hier en elders. „Opvallend veel Duit sers", aldus bedrijfsleider de heer J. J. Bijkerk. Bord „Overstekende wielrijders" gewenst De Belieslaan heeft voor een ge deelte, aan de noordzijde, een rijwiel pad. Maar van de spoorwegovergang tot het parkeerterrein niet. De ver keerssituatie is, als men uit weste lijke richting komt, niet bepaald overzichtelijk, als de wielrijder ge dwongen wordt de rijbaan over te steken om verder te rijden in ooste lijke richting. Temeer daar de Belies laan een voorrangsweg is en vele autobestuurders zich* daar niet altijd houden aan de voorgeschreven maxi mum snelheid. Het lijkt ons dan ook gewenst dat daar een bord wordt ge plaatst met bijvoorbeeld: „Overste kende wielrijders". „Als het kinderen betrof alah" Wij schreven kortgeleden over het ontzien van bloemen en planten. Dit naar aanleiding van de aangelegde stukken gemeentelijke grond met wilde planten. U heeft onder andere daarop een reactie kunnen lezen. We zouden met ervaringen rijker kunnen zeggen: „Als het kinderen zijn die wat van deze kleurige bloemen pluk ken alah". Maar Donderdagavond zagen we „heel rustig" een paar Heiloose dames hun fiets langs het rijwielpad van dé Belieslaan zetten om een gratis boeket wilde bloeiende bloe men te plukken. En nog wel door iemand die aan kinderen leiding geeft! Ongelooflijk, maar waar Regelmatig moet je constateren hoe tegenstrijdig bepaalde gegevens tot ons komen. Neem b.v. de radio. Vrij dagmiddag (VPRO) werd het drink gelag van vrouwen besproken, met aan het einde van het halfuur duren de programma, een gesprek met een alcoholiste, die vertelde hoeveel el lende alcohol haar en haar gezin hebben bezorgd. Een paar seconden later, in de „Ster"-reklame, wordt het gebruik van een jenevermerk van harte aanbevolen! Ongelooflijk, maar waar! Overgrote meerderheid voor gezamenlijk eten Mede in verband met de uitbreiding van het verzorgingstehuis „De Loet" en het aantal bewoners is een onder zoek ingesteld naar de behoefte om op de kamer alle maaltijden te ge bruiken. (In het verzorgingstehuis wordt alleen het ontbijt op de eigen kamer gebruikt.) Ruim 80% van de bewoners van „De Loet" stellen het gebruik van de lunch en het diner in de eetkamer nog altijd boven het gebruik op de kamer. Een verheugend teken. Bij de ingebruikname van „De Loet" is niet om economische redenen, maar bewust gekozen voor het geza menlijk eten. Om daarmee de moge lijke vereenzaming, vooral van de al leenstaande, te voorkomen. Het so ciaal contact is van betekenis en dat kan bevorderd worden door het sa menkomen, o.a. dus middels de geza menlijke maaltijden. Op vrijdagavond 1 augustus organi seert de stichting „Culturele Belan gen Egmont" een popconcert op de Slotruïne te Egmond a/d Hoef. Zij is er in geslaagd de bekende pop groep „Galaxy-lin" naar Egmond te> halen. De groep, die o.a. bestaat uit Rob van Leeuwen (van het vroegere Shocking Blue) en Rudy Benaet (de vroegere zanger van The Motions) staat de laatste weken hoog geno teerd op de vaderlandse hitlijsten met het nummer: „A long hot summer". Als het weer ook wil meewerken start het feest op de ruïne om 20 uur. Bij slecht weer wordt er naar het Dorpshuis uitgeweken. De toegang bedraagt 5, Natuurlijk over 'n team mensen, die 'n aanvoerder hebben, die zich zowel nationaal als internationaal oriënteert over het kappersvak. Hij is lid van het SPECTRUM (wetenschappelijke groep van haarspecialisten 1die regelmatig studiereizen naar Duitsland, Frankrijk en Engeland maakt. Toch wel 'n geruststellend gevoel, dat u een kapperszaak bezoekt, die UI' TO DATE is. K<Miiieinerstrajit\\ Pkr 123 - Heiloo Telefoon (172-31843. Alléén volgens afspraak. h 1 li a 11. Ij ij 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 1