Donderdag 28 augustus a.s. starten wij met onze grandioze VERB0UWINGS- uitverkoop 550.I I 198.-1 188.-1 175.-1 Herman Kwaad makelaardij STAATSLOTERIJ ÉHr I IB I m -f elhandel Alkmaar met knalkoopjes o.a. 30% KORTING op batterij van 65.- voor 35% KORTING van 750"voor I 30% KORTING I Het is te veel om op te noemen, zie onze etalages: I ELKE WEEK WEER I EXTRA KOOPJES Wees er als de kippen bijl Dn KOMT NIET MIEK 10p de niet afgeprijsde artikelen 10% KORTING NIEUWSBLAD VOOR HEILOO ■JK-OST 0.98 0.98 0.49 0.59 0.79 i 0.89 WW SBisawi (EN OO 10 lijk 1 MODEHUIS UNIQUE TOONDE HERFST- EN WINTERKOLLEKTIE »«l Rectificatie Veel Heilooërs vallen buiten de verbouw-premieregeling MIDDENSTANDS-HANDELSSCHOOL HEILOO MIDDENSTANDSDIPLOMA Openbare Bibliotheek bereikte 6199 leden Anjerkollekte Openbare bibliotheek Petmolen wordt morgen in gebruik gesteld VAN HIER EN DAAR, VAN ALLES WAT Laatste braderie-avond in Heiloo A. G. v. d. Nagel Aanvang verkoop 639e loterij maandag I sept. a.s. Van 't Hof Blokker viste achter het net RfÜ ;v -- 1 mm vist mee Rectificatie Gemeentegids Gevonden voorwerpen „Open huis" in het Open Huis Kaartverkoop Unicef Café-Rest. „De Rustende Jager" staat al weer een jaar leeg - - - Horloges Zilveren ringen Armbanden Oorbellen 1 /2 PRIJS Gouden armbanden Gouden dames- en I herenringen hippe modellen van 69.- voor Autoklokie ook als wekkertje te gebruiken - Comptoise klokken Moderne klokken I Div. Prisma horloges KLOK van 260.- voor KLOK van 240.- voor KLOK van 225.- voor H Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Telefoon 072-30799 AUGUSTUS 1975 33e JAARGANG NO 21 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 Rcdaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 pit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. kennemerstraatweg 334 t.o Kerkelaan heiloo tel.30815 Sffit 8 8 8 8 voor de Uitkijkpost toonde idehuis Unique haar splinter de herfst- en winterkollektie via kleine privé modeshow in Alk- f. kleine wervelende show, waarbij itian Heijboer - Ligthart met in- plezier als mannequin en lady ier optrad. presentatie die van de nodige j voorlichting werd voorzien door heer en mevrouw van Lith. Jong en speels nieuwe mode is jong en speels ar vooral erg fijn draagbaar voor i leeftijdsklasse. De roklengte ft deze winter, maar ook voor de ner van 1976 tot een stukje over knie. We gaan ook weer veel meer kken dragen. Bij modehuis Unique lit men per maat maar liefst de uit 80 modellen waarbij ook de uitrokken zijn inbegrepen. rokken zijn er in allerhande (kwaliteiten, met of zonder plooien tffen tinten maar ook in strepen, iten met een tweed-effekt of b.v. het bekende pièd de poule met hij sende blouse in een wat soepeler (kwaliteit. eiiw bij deze rokken maar ook bij pantalons, die toch voor de winter j wel weer opgang maken, is de ileband waarin elastiek is verwerkt urdoor een ritssluiting overbodig is worden. Vooral voor dames met 'n (brede taille een uitkomst. De ge lemode is trouwens gericht op een Émakend effekt. mode is ook jonger geworden en is vooral opvallend bij de Falke- ding. De kombinatiemogelijkhe- übij dit modehuis zijn nu zo groot er letterlijk elk moment van de nghtel anders uit kunt zien. In kóm- tóe met b.v. een blouse uit de tuttende kollektie van Deha uit weden, waarvan de kleuren volledig overeenstemming zijn met de Fal- kleding, wordt dit effekt nog sterk rgroot. louses met bijpassende shawls die je iwel om het hoofd als om hef mid- kunt strikken. De lange shawls, we losjes om de hals knopen blij- (ii in de mode. Ze zijn nu ook te »p met bijpassende mutsjes in de of het dessin van de kleding. Baltrik zagen we zeer aparte ■shirts én leuk gedessineerde flanel tees met een zogenaamde padvin- is kraag. Zoals de T-shirts zijn ook onderpulli's in de mode niet meer te denken. De kwaliteit van deze 's is sterk verbeterd. Ze glimmen ttmeer zo en doordat er katoen in [werkt is zijn ze nu veel prettiger het dragen en dragen doen we se pulli's massaal. Je zou kunnen dat we ons hemdje aan de ipstok hebben gehangen en de pulli igetroken. Baltrik brengt zeer arte jakjes in battle-dress stijl. De arin verwerkte kleuren geven weer gio mogelijkheden tot kombineren. (teen goed uitgekiende basisgarde- Ic kun je dus alle kanten uit. Voor «avondje uit komt er nog een ex- isieve cocktail kollektie binnen, wan de stijl op het midden-oosten gebaseerd. Didi Cara zagen we een bééld- loon velours pakje van heej soepel itcriaal in een sportieve belijning, elemaal terug en mooier dan ooit i» de tweed-mantels in diverse wrstellingen. Vooral voor de niet W zo piepjonge vrouw een mantel te zoenen. Pittige modellen, een «pc!e stof en erg mooie kleuren, zijn ook weer mantels met capu ts. Hoogst modieus, maar vooral (erg fijn in het dragen. Een man- om van de winter helemaal in 'S te duiken. 't kleurengamma voor de herfst- 'wintermode is zeer uitgebreid. De {erKieur is weer terug, evenals »is, b.v. erg leuk in kembinatie met Paars en echt rood gaan het 'nu weer maken en vooral auber- en zwart. Erg apart is de kom- •atie van paars met camel maar 'l zwart met camel geeft een leuk lekt. iivoon éven gaan kijken bij Mode ls Unique. De keuze is nu nog «ot, erg groot zelfs. Te groot om een paar regels te beschrijven. Van ■«hartelijke ontvangst en een goed Mes kunt u hier in elk geval ver teld zijn. Tamara Wand- en vloertegels, Plavuizen. Mi haarden v.a. f 398.- geb. compleet Zil.erltr. 1 T.t 072-10892 'Cdkoopite adrei in Nederland artikeltje over de opening dameskapsalon Hans de Baar in j .^"«kdcentrum Zuid-West in plan in een kv°°rt is een klein maar verve- foutje geslopen. Wij schreven Hans de Baar al 5 jaar in het Voor de aanvang van de openbare raadsvergadering van vrijdag j.l. maakte burgemeester Hoekstra be kend dat er van de 600 aanvragen in Heiloo i.v.m. de verbouw-premie-re- geling slechts 108 gelukkigen uit de bus zijn gekomen. Het Rijk kent deze mensen hiervoor een totaalbedrag toe van 180.000,— De betrokkenen hebben hier reeds bericht over ont vangen. Na de beëdiging van het nieuwe raadslid, de heer H. M. Post, kwam er een brief op tafel van de heren P. Jongeneel en J. Piet met het verzoek enkele verkeersmaatregelen te ne men ten behoeve van schoolgaande kinderen aan de Holleweg en Hee- renweg. De raad besloot unaniem 2.400.- te voteren voor een zebra pad met knipperlicht aan de Heeren- weg. Vervulling vacatures in commissies Door het vertrek van de heer A. van Dijk als lid van de gemeenteraad waren er vacatures ontstaan in en kele raadscommissies. Op verzoek van de V.V.D.-fraktie werd beslotent 1. de heer drs. J. Roelofs tot lid van de commissie voor financiën te be noemen. 2. de heer J. J. Dekker tot plaats vervangend lid van de commissie voor financiën. De heer Post werd benoemd tot: 1. lid van de commissie voor maat schappelijke zorg en cultuur. 2. plaatsvervangend lid van de com missie voor beplantingen. 3. lid van de commissie Georganiseerd Overleg. Vaste benoemingen Mevrouw Theodora Rokebrand-Kla- ver,. sinds 1 augustus 1973 in tijde lijke dienst ais leidster aan de open bare kleuterschool ,,'t Kieftennest" en mejuffrouw Paula van Steeg, sinds 1 augustus 1974 in tijdelijke dienst bij bovengenoemde school verkregen een vaste aanstelling met ingang van 1 augustus 1975 Voor deze omzetting van- een tijde lijke naar een vast dienstverband kwam ook in aanmerking mevrouw Marian Bonnes ais onderwijzeres aan de openbare lagere school De Nieuwe Hoeve. Subsidie voor Stiching Jeugd- en Jongerenwerk Met algemene stemmen kende de raad een subsidie van 4.800, toe aan de Werkgroep Stichting Jeugd- en Jongerenwerk voor de uitvoering van een vijftal projekten gedurende de periode van 30 augustus t.m. 31 december 1975. De uit te voeren projekten omvatten een dorpsfeest, een filmweekend, een informatie-avond over tuinieren, een muziek-weekend en een Oosters- weekénd, te houden op resp. 30 au gustus, 6 en 7 september, 30 septem ber, 24 en 25 oktober en 22 en 23 november 1975. Omtrent dit groots opgezette dorps feest kunt u elders in deze Uitkijk post het nodige aan de weet komen. Riolering Heiloo-Zuid Voor het vervaardigen van kaartma teriaal ter voorbereiding voor het leggen van een riolering in de Wes- terweg (ten zuiden van de Slotens- laan), de Runxputteweg en de Groe- neweg werd een bedrag uitgetrokken van 10.000,—. Met deze werkzaam heden is men reeds van start gegaan. In overleg met de landmeter wordt dit werk uitgevoerd door cursisten, die de praktische opleiding Land- meettechnicus volgen. Rekpnstruktie Vossenakkers Voor de rekonstruktie van de Vos senakkers werd een bedrag van 117.000, beschikbaar gesteld Door de geringe breedte van deze straat worden de groenstroken als parkeerplaats gebruikt, waardoor het gras totaal verdwijnt en de bermen, afhankelijk van het weer, in zand bakken of modderpoelen veranderen. Bes'oten werd tot het hier instellen van eenrichtingsverkeer. Er komt bovendien een parkeerverbod, met uitzondering van de daarvoor spe ciaal ingerichte vakken. Het geheel zal ruim van beplanting worden voor zien, waarbij ook gemetselde bloem bakken een plaats krijgen. Voorzieningen nabij De Driestal De raad besloot een bedrag van 28.480,- beschikbaar te stellen voor diverse voorzieningen nabij De Driestal. Het middenterrein wordt geheel met bomen en struiken be plant zodat de ruimte om daar te spelen ontbreekt. Dit spelen zal mo gelijk worden gemaakt door aanleg van een verhard basketbalveld ach ter het gymnastieklokaal en door inrichting van het parkeerterrein van de s.v. De Foresters tot trapveld door middel van twee verplaatsbare jeugddoelen. ..Zo krijgen alle mensen hun zin" al dus burgemeester Hoekstra. Het plan werd ontwikkeld in overleg met de belanghebbenden aldaar, die regel matig klachten indienden over de slechte toestand van de beplanting in de middenberm. Wethouder Bolten merkte in dit ver band op dat de jeugd het er in het wanneer je bekijkt tot welke vernie lingen volwassenen in staat zijn. Plantsoendienst Zuid-West De raad van Heiloo die de knip van de beurs vrijdagavond wel open kon houden stelde een bedrag beschikbaar van 73.000,— voor de bouw van een onderkomen voor de plantsoendienst, nabij het winkelcentrum. In dit on derkomen zijn een stalling, een ver- blijfsruimte, een kantoortje en sani taire voorzieningen ondergebracht. Tot slot van de avond volgde er nog een discussie over het al of niet met de grond gelijkmaken van het perceel Willibrordusweg 8, ten behoeve van het toekomstige parkeerterrein voor het nieuwe winkelcentrum 't Loo. Om dit pand in handen te krijgen is de huidige eigenaar bereid gevonden zijn woning te ruilen tegen het per ceel slimpad 17. Na enig geharrewar waarbij vooral de heer Borsjes ernstig twijfelde aan de noodzaak van deze toekomstige sloop werd tenslotte toch besloten tot aankoop van het pand over te gaan met 11 stemmen voor en 5 tegen. Met het sparen van deze laatste huis jes in het „gat van Heiloo" toch niet meer te dichten. Jammer, wanneer je bedenkt wat voor een uniek dorps plein we in Heiloo rond het Witte Kerkje hadden kunnen creëeren. De raad van Heiloo heeft echter anders heslist, een zaak waar zeer vele Hei looërs bepaald niet gelukkig mee zijn. Protesten achteraf, hoe goed ook bedoeld, kunnen hier niets meer aan veranderen. T. v. T. volgt uitgeleend: 25 zijn klassieke platen; eveneeens 25% voor jazz, chansons, operette en kinderplaten. Het grootste gedeelte der uitgeleende platen zijn popplaten. Dus ook hier weer een groot aantal jeugdigen". „De mens, al lezende bij de wereld betrekken". In 1974 werd regelmatig plaats in geruimd voor uiteenlopende tentoon stellingen: Over wat mevr. Israëls „nevenaktiviteiten" noemt, wordt ge schreven „Vanaf medio november 1973 hangt er een tentoonstellings-vitrine in de bibliotheek. Hierin worden dan hand werken tentoongesteld, gemaakt door de dames die lid zijn van de bejaar- den-handwerkclub. Ongeveer een maal in de maand wordt het tentoon gestelde omgewisseld. Want veel van hetgene dat tentoongesteld is, kan worden verkocht en wordt gekocht. Er blijkt een enorme stimulans van deze tentoongestelde handwerken uit te gaan. Dikwijls krijgt de bibliothe caresse de vraag naar handwerkboe ken, omdat men het één en ander zelf wil gaan maken. En vooral dit laatst is heel belang rijk, want dit betekent voor de be jaarde inwoonster in sommige geval len een uitwijkmogelijkheid uit een eventueel isolement. De mens, al le zende, bij de wereld betrekken, zijn gezichtsveld verbreden. Wanneer de bibliotheek in Heiloo hiertoe voor zijn 5758 lezers in 1974 enigszins heeft mogen bijdragen, dan zijn alle gelden, die met het biblio theekwerk gemoeid zijn, goed be steed geweest". Officiële en rijksgesubsidieerde Dir.W. J. J. Gallee, Kenn.straatweg 133 - Tel. 072-31665 Eén- en twee-jarige opleiding voor het Aanmelding en inlichtingen bij W. J. J. Gallee, Kennemerstraatweg 133 Tel. 072-31665 De cursus begint op MAANDAG 25 AUGUSTUS om 7 uur in de St. Jan MAVO, De Dors 2 te Heiloo. 222.429 boeben werden uitgeleend. Boekenbezit thans 31.500 boeken Voor ons ligt het jaarverslag over het afgelopen jaar, van de Algemene Openbare Bibliotheek „Heiloo", uit gebracht door de secretaresse mevr. O. H. Israëls-Kónijn. Het afgelopen jaar, zo blijkt uit dit verslag, werden in de bibliotheken aan de Kennemerstraatweg en aan de Ewisweg in totaal 222.429 boeken uit geleend. Het jaar er voor was het 206.413. De bibliotheek aan de Kennemer straatweg leende 145.829 boeken uit, 107.222 boeken aan volwassenen en 38.607 boeken aan jeugdige lezers. In het filiaal aan de Ewisweg was het 76.600, resp. 27.727 en 48.873. boeken. In de week van 1 t.m. 6 september 1975 wordt in Heiloo de Anjerkollekte gehouden. De opbrengst van deze kollekte wordt gestort in het Prins Bernhardfonds. Dit fonds subsidieert diverse culturele instellingen. Ook in Heiloo heeft men van dit fonds ge profiteerd. Men kan alleen voor sub sidie in aanmerking komen, als de zgn. Anjerkollekte gehouden wordt. Helpt u daarom mee, deze kollekte tot een goed resultaat te brengen. Hartelijk dank voor uw medewer king! Wijziging openingsuren Met ingang van september is het fili aal (hoek Ewisweg Pastoor van Muyenweg) ook geopend op woens dagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. De gerestaureerde petmolen nabij het Maalwater wordt morgenochtend om 11.00 uur officieel aan het gemeente bestuur overgedragen en in gebruik genomen. Deze molen, welke eertijds in de polder Varnebroek heeft ge staan werd gerestaureerd door de fa. Gebrs. Fray uit Westzaan. De molen komt onder toezicht te staan van de heer Piet Eriks. Nog steeds worden fietsen gestolen Ouders van kinderen welke van het zwembad „Het Baafje" gebruik ma ken klagen er over dat fietsen wor den gestolen. Ook fietsen die op slot gezet zijn. Het is blijkbaar geen zwaar karwei om het slot te verbre ken. De vraag wordt gesteld is het niet mogelijk een bewaking in te stellen. Zo men daar iemand voor vindt zal het financiële gevolgen heb ben. Dansen belangrijk voor het menselijk kontakt Het dansen, mits aan ouderen aan gepast, is belangrijk. Zowel de gewo ne dans als de volksdans kan heel goed gedaan worden. Het kan een so ciale funktie hebben. Het kan kontak ten leggen tussen mensen. „Dokter Ankie" die wekelijks in het bekende K.R.O. radio-programma van Fons Disch raad geeft aan de oudere luisteraars ging op het belang van de dans, voor ouderen, in. Wat het volksdansen betreft, daarvoor kan men terecht, iedere vrijdagmorgen om 11 uur in Open Huis. Vrijdag a.s. zal de laatste braderie avond plaatsvinden in het Stations centrum en daarmee verdwijnt dan zo maar weer een stukje gezelligheid uit Heiloo waar we zo langzamerhand helemaal aan gewend zijn geraakt. Eén ding staat echter vast. Het vol gend jaar kunnen we rekenen op een herhaling van dit gezellige dorpsfeest waar jong en oud op grote schaal van heeft genoten. Ter opluistering van het feest zal de boerenkapel „De Kinkeluters" er vrij dagavond een gezellige boel van ma ken. Kom allemaal nog even naar het Stationscentrum. Het is echt de laat ste avond. DOKTERSLAAN 16 HEILOO - TELEFOON 072-32447 Het aantal leden-lezers, wat op de Kennemerstraatweg boeken haalt, 2039 volwassenen en 1919 jeugdigen, in totaal dus 3958. Het filiaal had 580 volwassenen als lezer en 1220 jeugdigen, in totaal dus 1800. Het totaal van beide bibliotheken was per 31 december 5758, een jaar er voor was het 5184, leden-iezers. „Zware wissel op de toekomst Moge het aantal lezers dus niet zo spectaculair gestegen zjjn, 16000 boe ken méér uitlenen betekent dat er door de lezers een intensiever gebruik van de bibliotheek wordt gemaakt. En dit legt wel een zware wissel op de toekomst, aldus mevr. Israëls. En ze gaat als volgt verder „Aan de Kennemerstraatweg staan de volwassen lezer 17.000 boeken ter beschikking. Voor de jeugd 7.000 boe ken. Dit is gezien het grote aantal uitleningen beslist niet overdadig te noemen, hetgeen getoetst kan worden aan de aantallen boeken die wekelijks aangevraagd worden. Het is evenwel niet mogelijk het aan tal boeken aan de Kennemerstraat weg uit te breiden. Er kan geen kast meer bij. Men zou zich kunnen afvra gen, of er dan niet een paar boeken rekken in de leeszaal geplaatst kun nen worden. Maar vooral in de exa mentijd wordt er door de jeugd voor het raadplegen van naslagwerken een uitgebreid gebruik gemaakt van de leeszaal waarbij dan al de leestafels in gebruik zijn. Het boekenbezit in het filiaal be staat uit 4500 boeken voor volwasse nen en 3000 jeugdboeken. Ook daar weer hetzelfde beeld. Een oneindig aantal aanvragen". In totaal dus een boekenbezit van 31.500 boeken. Fonotheek is goed aangeslagen „Op 20 december kreeg Heiloo er een fonotheek bij. Mochten er enige scep tici geweest zijn, die dachten „ook dat nog", wel zij werden geloochen- straft. Aan het eind van 1974, 10 da gen na de opening, hadden zich reeds 108 leden gemeld. Men was enthou siast. Het aantal platen waarmee ge start werd, bedroeg 1225. De uitlening der platen staat onder leiding van mevr. E. Grondhout, ge assisteerd door mevr. Bosman. Pro- Zaterdagmorgen viste de totale garde van Van 't Hof en Blokker behoorlijk achter het net van de Uitkijkpost sterren. In de prille ochtenduren waren wij gezamenlijk ergens bij Heerhugo- waard aan een machtig viswatertje neergestreken waar ieder zijn eigen „stekkie" via een loting kreeg toebe deeld. Na 2xiy2 uur vissen bleek het ai gauw dat wij op dit terrein heel wat in ons mars hebben. Een mars, die de Van 't. Hof en Blokkers behoorlijk parten speelde. Met Rob Mars als Kampioen werden de eerste vijf plaat sen door ons bezet, beschikten we over de beste vrouwelijke vis-ster en vingen de grootste vis (42 cm). We moeten wel eerlijk bekennen, dat deze vis werd gevangen door de heer Bijkerk, die we op zijn verzoek ter versterking vari ons team hadden meegenomen. We beschikten boven dien over wat meer mensen, alhoe wel Nou ja, in een jaar kan er heel wat gebeuren. Een revanche zit er dik in. De wisselbeker ging naar Rob Mars en als team ontvingen wij uit handen van de heer G. de Jongh van Van 't Hof en Blokker, een plaquette met zilveren tulp die we het volgend jaar zeker met man en macht zullen zien te behouden. t r. - Het verlies werd grootmoedig opge nomen en na het vjssen en het uit delen van de prijzen door de heer de Jongh brachten we "nog enkele ge noeglijke uren samen door. De per- fekte organisatie was in handen van Jan Mars. -V Rob Mars kwam dit jaar voor het eerst in het bezit van de wisselbeker, bij de jaarlijkse viswedstrijd van de Uitkijkpost. In de pas verschenen gemeentegids is op blz. 14 een onjuist telefoonnummer opgenomen van het uitleenmagazijn van de Kruisvereniging „Heiloo" aan de Holleweg 94. Dit telefoonnummer moet zijn 31073. Wij verzoeken u dit juiste telefoon nummer in de gemeentegids op te nemen. Gevonden: een blauwe boodschap pentas met inh.; deksel van riet- mandje; verzekeringsplaatje brom fiets RHB 243; een armband; zilve ren sterrebeeld; zwarte portemonnee met inh.; een achterwiel van sport- fiets; zwart fluwelen lange broek m. rode voering mt. 36; een grijze cy perse kat; een kleine autoped rood bruin ;een Amro betaalpas én tram kaart; zwart poesje met witte poot jes; een giro betaalpas; een paar groen-witte voetbalsokken; verzeke ringsplaatje bromfiets FVB 330; zwarte fietstas met inh.. Inlichtingen op woensdag en zaterdag tussen twee en vier uur op het groepsburo der Rijkspolitie te Heiloo. „Wij houden „open huis" in het Open Huis", aldus een aankondiging in het mededelingenblad van de Ned. Ver. v. Huisvrouwen. Een bijeenkomst te houden van 10 tot 12 uur, op woens dag 10 september. „Iedereen is welkom; neemt u zoveel mogelijk kennissen en buren mee, want we willen naar buiten treden en iedereen laten weten wat er leeft in de Ned. Ver. v. Huisvrouwen." Op aanschouwelijke wijze zal de af deling Heiloo van „Huisvrouwen" al de clubjes laten zien, wat er in de vereniging valt te beleven. Op deze ochtend zijn stands verdeeld over twee zaaltjes van het Open Huis. Op dinsdag 2 september a.s. gaat de bekende Unicef kaartverkoop weer van start. Ook dit jaar zal men hier bij enthousiast geholpen worden door leerlingen van St. Jan Mavo, de St. Agnes Huishoudschool en de Kenne dy Mavo. Een week lang zullen deze leerlingen een huis-aan-huis verkoop houden. De Unicef kaarten met envelop kos ten 75 cent Koop deze kaarten van Unicef! Ze zijn niet alleen exclusief van ontwerp maar met uw bijdrage kan Unicef weer vele mensen die in nood verkeren, helpen. Op maandag 1 september is het al weer een jaar geleden dat het café restaurant „De Rustende Jager" werd gesloten en al die tijd staat „de Rus" leeg. Ons zijn nog geen definitieve gegevens bekend wat er nu eigenlijk gaat gebeuren met dit pand. „De Rus" werd vorig jaar gekocht door de heef, N. M. G. van Haaster te Castricum. i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 1