Paul Sengers ieelde 2500 ijsjes uit kun$t f n FA. J. J. PANTEK0EK, ing. TRICOT M FM makelaardij k efop IEUWSBLAD VOOR HEILOO elhandel •Alkmaar DATZUN LEUKE DINGEN VOOR DE MENSEN! ir' A i f 27.50 r n*- - kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel,3C8l5 m Kollekte Nierstichting O DEZE WEEK Ongewoon bezoek aan centrum van het dorp Wand- en vloertegels, Plavuizen, 'ut haarden v.a. f 398.- geh. compleet Filmliga met als eerste film „Anne en Muriël" Ouderavond Vondelschool „Sanizelf" ATTENTIE achter de zaak Juwelier Herman Kwaad OP MAANDAG 27 EN DINSDAG 28 OKTOBER ZIJN WIJ WEGENS VERBOUWING GESLOTEN. WOENSDAG 29 OKTOBER ZIJN WIJ WEER GEOPEND OM 8.30 UUR „Kerk z\jn ook buiten de muren" Delen van Heerenweg en v. Aostastraat worden afgesloten voor verkeer Afscheid brandweer commandant Mevr. L. Denneman 90 jaar Ui 3 VAN AOSTASTRAAT 28, HEILOO - TELEFOON 31316 25.belasting voor een hond; een gratis ruiterpad van f 24.752.— 17.290 bomen en heesters worden geplant Van der Peet's Vakhandel gaat verbouwing tegemoet Tini van Wjjk-Koomen zong voor televisie Parijs is in Heiloo met de nieuwste kollektie van PIERRE CARDIN Rokken, blouses, vesten, pullovers en pantalons Mode waarmee U naar hartelust kunt kombineren. RAADHUISWEG 6 HEILOO Elke vrijdag koopavond 7-9 uur. van sgii«w:aigj!MK:Bi(£iiMig5ic:»iMiiiBigoiwKaajiMrr3 Een uitgelezen kollektie in: KUNSTNIJVERHEID en SERVIEZEN Speelgoedmarkt Pappod „Landbouw Noord-Holland, waarheen?" Trophee de l'Europe uitgereikt 197;, I JAARGANG NO. 29 22 OKTOBER 1975 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 b.g.g. 072-34531 Redaktiè-aclressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. Opening Snack-Grill-Bar werd grandioos succes t opening van de Snack-Grill-Bar Paul Sengers Heiloo" aan Het Male- nort is een grandioos succes gewor- tn. Zeer velen kwamen woensdag- rond jl. vast een kijkje nemen in leze zeer fraaie maar vooral uiterst [eervolle snack-grill-bar en men wam bepaald niet met lege handen. Naast een flink aantal kado's werden er maar liefst zo'n 90 bloemstukken binnengedragen. Deze open huis avond liep uit tot in de kleine mor genuurtjes en dat was gezien het vorstelijke onthaal van de fam. Sen gers niet zo vreemd. Een vorstelijk onthaal viel ook de jeugd van Heiloo ten deel die de vol gende dag allemaal een gratis ijsje mochten komen halen. Dat was tegen geen dovemansoren gezegd. Het liep gewoon storm en er werden in het geheel ongeveer 2500 ijsjes uitgedeeld. Alhoewel de kinderen die een ijsje gekregen hadden „gemerkt" werden middels een krasje op de hand kwa men er een aantal toch wel 6 of 7 keer terug. „Het krasje werd mooi weggewist" aldus een lachende Paul Sengers die de boosdoeners rustig hun gang liet gaan. De afgelopen dagen heeft men over belangstelling ook bepaald niet te klagen gehad. „Een abnormale druk te", aldus Paul Sengers. „We konden het nauwelijks aan en het leuke was dat onze bezoekers in leeftijd varieer den van heel jong tot heel oud". Jong en oud blijkt zich dus thuis te voelen in dit nieuwe trefpunt voor Heiloo waar heel wat lekkere hapjes te verkrijgen zijn maar ook vele soor ten thee, koffie, frisdranken e.d. en echt Italiaans ijs in vele smaken. Een grote kale ruimte werd in korte tijd door de hele familie Sengers tot een werkelijk uniek geheel omgeto verd. Het loont zeker de moeite om hier alsnog een kijkje te gaan nemen, 's Maandags is de zaak gesloten. Paul Sengers achter de tap van de zeer gezellige bar Dinsdagavond 19.30 uur door mevr. Hoekstra Daarna openhuis, tot 21.30 uur Trompetterkorps Heiloo luistert op Woensdag open voor verkoop; 9.30 uur Stationsweg 111 Heiloo Telefoon 072 - 31340. Gelukkig, ze zijn er toch gekomen, de iollektanten. En wie had van Heiloo ook iets anders verwacht? Er iipen zelfs 14 kollektanten méér dan ig jaar. Een mooi resultaat. als u een van deze moedige wan- telaars aan de deur krijgt brengt u ast ook wel een klein (of groot) fa. lie afgelopen zondagavond de t.v.- itzending „Een mensenleven" heeft pien, zal echter beseffen, hoe over- iteven het woord „offer" is. Zolang ij een kunstnierbehandeling (dialy- (I en/of transplantatie nog moet (orden bepaald welke patiënten moe it „afvallen" (en wie zijn wij allen, mogen bepalen wie dat moeten ijn), is de toestand nog wel wat be hoevend. patiënt, die 3 maal per week „gespoeld" aan de kunstnier, 550, per dag p 1650, - ïr week), een niertransplantatie lost 60.000, en dan nog alleen onder de voorwaarde, dat er voldoen- if (geschiktedonors zijn. ziet, er is nog steeds veel geld no- hard nodig. Want we zijn er nog Mg niet. I kunt zich opgeven als lid of als taor (of beide) bij de aktie-leider, II. C. Affourtit, Torenlaan 37, tel. 815. Wanneer" u donor wordt, kunt li op bovenstaand adres een codicil tóen, dat u (eigenhandig geschre- ttj bij u draagt. Vorige week heeft u in de Uitkijkpost «innen, lezen hoe urgent het is dat «lle chronische nierpatiënten kans tijgen op een kunstnierbehandeling ®i indien mogelijk, op. een niertrans- pantatie. Zo'n nierpatiënt heeft zon- fer hulp niet langer te leven dan ilechts 3 weken. En waarom zouden "ij, gezonde mensen aan die hulp dan •ftons steentje bijdragen? iaaromGeeft aan de kollekte wordt Lid; wordt Donor Eekhoorntje hippend door de Vinkenbaan fet is helemaal geen bijzonderheid Is eenden door de Vinkenbaan wan den, maar een hippend eekhoorntje •eft men nog nooit gezien door deze straat. Dit gebeurde dinsdagmorgen, tri gebeuren wat natuurlijk de bij- Wdere aandacht trok. Zilverstr 1 Tel 072 10892 9oedkoopste adres in Nederland vanavond derde vertoning Vanavond 22 oktober, wordt voor abonnementhouders vertoond „Anne en Muriël", (Les Deux Anglaises et le Continent) in het „Asta"-theater. Wat de feiten betreft is de film ge baseerd op de roman van de Franse schrijver Henri Pierre Roché. Regis seur Francois Truffaut maakte de film. 'Het verhaal gaat over een driehoek verhouding tussen twee Engelse zus jes en een jonge Franse kunstcriti cus. Anne, die in Parijs een cursus beeldhouwen volgt, leert hij het eerst kennen. Daarna gaat hij logeren in Wales waarbij hij kennis maakt met de veel moeilijker te doorgronden Mu riël. Jean Pierre Leaud speelt de rol vart de jonge kunstcriticus, hij speelt dezé voortreffelijk. Anne wordt gespeeld door Kika Markham en de rol van Muriël door Stacey Tendeter. Bijzon der goed. C. B. Dollaard in een recensie in „Het Parool", „Les Deux Anglaises et Ier Continent" is een film voor fijnproe vers. De belangstelling voor de filmvoor stellingen, middels een abonnement van de filmliga Heiloo, is zeer groot. Het filmbestuur schrijft daarover in een circulaire het volgende: „Wij hebben dit jaar zoveel aanmel dingen ontvangen, dat wij lang niet al'le belangstellenden hebben kunnen accepteren. Om zo weinig mogelijk mensen teleur te stellen hebben wij een maximum aan leden aangeno men. Dt houdt echter wel in, dat het nu niet meer mogelijk is van de vast gestelde dag af te wijken". op donderdag 30 oktober Op donderdag 30 oktober wordt er een ouderavond gehouden van de openbare basisschool, Vondelschool. Ons was nog niet de agenda bekend van deze bijeenkomst. Volgende week meer erover. Ondanks de verbouwing gaat de verkoop gewoon door Wij zjjn geopend van 10-4 uur. Vrijdagavond, zaterdag en maandag zjjn wij gesloten daar de goederen in verzekerde bewaring worden gesteld. Dat geldt ook voor Reparatie. Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Tel. 072-30799 Het is zo langzamerhand bekend, dat de „doe het zelf" markt een storm achtige ontwikkeling doormhakt. Niet alleen op het gebied van schil deren, behangen en timmeren is de doe het zeiver aktief, maar zelfs com plete sanitaire- en centrale verwar mingsinstallaties worden door parti culieren aangelegd. Dat voor dit laatste enige technische kennis is vereist is duidelijk. De ver koper van deze artikelen moet daar om in staat zijn de koper deskundig te adviseren en hem zo nodig met zijn technische kennis te helpen. Dit is door een groep loodgieters in Noord-Holland goed begrepen. Deel uitmakende van de Coöp. Inkoopver. „Salo" te Alkmaar zal deze groep zich onder de naam „SANIZELF" tot de „doe het zeiver" wenden. Wanneer een particulier bij een van de Sanizelf zaken koopt (herkenbaar aan het embleem), dan is dit een ga rantie voor kwaliteit en deskundig heid. Gas- en waterleidingbedrijven zullen deze ontwikkeling toejuichen. Het zelf bezig zijn met gas- en waterlei dingen is niet zonder gevaar. Aan gezien het toch gebeurt is het al een belangrijke stap in de goede richting, als de erkende gas- en waterfitter de particulier hierbij ter zijde staat. Men zie ook de advertentie in dit blad. De serie gespreksavonden over op voeding van gelovige mensen is 13 oktober gestart met het onderwerp: „Waar sta je zelf?" De bedoeling van deze eerste avond was: Vragen op tafel te krijgen over de kinderen, over jezelf, over God Leo Spruit, godsdienstleraar en pas- toraaltheoloog, verbonden aan het Pastoraalcentrum van ons bisdom, die de drie avonden leidt, begon met de vraag te stellenWat; is geloven, Wat moeten wij nog geloven. Alvo rens dit te beantwoorden zette hij uiteen wat geloven vroeger was en hoe het nu eigenlijk gebeurt. Vroe ger kwam de geloofsleer tot ons via redeneringen, die ons op de duur niet zoveel meer zeiden (denk b.v. aan de leer over de H. Drieëenheid). Nu be staat ons geloof veel mee in de Gods ervaring die ieder van ons in min of meerdere mate heeft. Wij zeggen nu: Ik geloof in God. Vroeger was men gewoon te zeggen: Ik geloof dat God bestaat. Geloofsopvoeding zou dan nu meer moeten bestaan in het vertellen van je eigen of andermans godservarin gen dan in lessen over God (kathe- chismus). Wat wij nn moeten geloven is afhankelijk van ieders levensver haal waarin God spreekt. Geloven kan zo zijn: 'n moment echte dankbaarheid, of zelfs 'n moment van protest, 'n gevoel van echte vre de, soms ook ondanks alles toch „ja" te blijven zeggen (denk aan Job). Lea Spruit probeerde ook aan de hand van eigen ervaringen met 't godde lijke ons te zeggen hoe hij het zag. Veel vragen kwamen daarna los over theoretische maar ook over prakti sche onderwerpen. In de komende avonden op resp. 27 okt. en 10 nov. zullen deze vragen aan de orde komen als wij gaan spre ken over „Tussen hoop en vrees" en „En verder". Deze avonden zullen gehouden wor den in het N.K.J.B.-gebouw, Sta tionsweg 115, aanvang 8 uur. Inlichtingen over deze avonden kunt u inwinnen bij mevr. Th. van Maanen- van Rossum, Spillaan 18, Heiloo, tel. 32521. Van maandag 27 oktober tot en met vrijdag 21 november zal de Heeren weg tussen de Raadhuisweg-Noord en de v. d. Veldenstraat en de Van Aostastraat tussen de Heerenweg en de Van Doornstraat afgesloten wor den voor het verkeer. Dit wordt no dig in verband met werkzaamheden als onderdeel in de realisatie van het „Winkelhof 't Loo". Via borden zul len omleidingsroutes worden aange geven. op zaterdag 1 november om 4 uur Vorige week schreven wij uitvoerig over de commandowisseling bij onze Vrijwillige brandweer. De overdracht van het commando van de heer P. A. C. Nieuwpoort aan de heer J. Kroo- nenburg vindt op zaterdag 1 novem ber plaats om 4 uur. Donderdag 30 oktober a.s. hoopt me vrouw L. Denneman haar 90ste ver jaardag te vieren temidden van haar kinderen, klein- en achterkleinkinde ren en nog heel veel vrienden en ken nissen. Aangezien haar éénpersoons kamer in huize Overkerck te klein is om zoveel gasten te ontvangen zal mevr. Denneman haar kleine maar gezellige kamer voor een paar uur verruilen met de grote H.S.V.-kantine. Tussen 4 en 7 uur mogen alle vrienden en be kenden haar hier best de hand komen drukken. Wie is mevrouw Denneman, zult u zich misschien afvragen. Er zijn meer mensen die deze hoge leeftijd berei ken. U hebt volkomen gelijk. Mevr. Denneman is zo maar een lieve vrouw die de thee al ingeschonken heeft voor je gearriveerd bent; een vrouw die nog altijd rollen verband breit voor het Rode Kruis en op 84-jarige leeftijd nog in haar eentje even naar Canada ging om haar dochter op te zoeken, de dochter die nu met 2 van haar kinderen in Heiloo verblijft om dit kroonfeest mee te vieren. We wilden zo maar een lief plaatje hebben voor de voorpagina van deze krant. PAUL VAN VLIET WIM S0NNEVEL0 GERARD COX FRANS HAISEMA HENK ELSINK CURSIEF HEER K00TEN EN HEER BIE GODFRIED 60MANS A jr «I Bij ons verkrijgbaar Ook op musicassette Bijbedoeling: verkeersveiligheid te verhogen De heer ir. T. G. Tomson zei in de laatste raadsvergadering dat zijn fraktie verdeeld dacht over het voor stel 24.752, te voteren voor de aanleg van een ruiterpad aan de zuid zijde van de Zeeweg. „Enkele leden vinden het paard rijden eenfijne sport, waar zoveel mogelijk voor moet worden gedaan. Anderen daar entegen vinden het wat overdreven, dat voor een hond bijvoorbeeld 25,- belasting moet worden betaald, ter wijl er bij de aanschaf van een paard 'n gratis ruiterpad wordt aangelegd", aldus ir. Tomson. De heer J. H. Zoon zei dat zijn fraktie van mening was dat dit een logische aansluiting is op de ruiterpaden van de recreatiegebieden in de gemeente en het duingebied. De raad ging akkoord met het be schikbaar stellen van het reeds ge noemde bedrag. Mevr. L. Denneman 90 jaar. Mevrouw Denneman heeft 9 kinderen (getrouwd, dus 18 in totaal), 54 klein kinderen en 10'' achterkleinkinderen. We wensen mevrouw Denneman vast een heel fijne dag op 30 oktober, een dag waarop onze bekende dameskap per Joop Bolten zeker niet zal ont breken want, zo vertelde ons deze krasse 90-jarige: „ik ben er nog altijd trots op dat ik Joop gebakerd heb". in bosstrook van 21 ha in „Zuid-West" Binnenkort wordt begonnen met het planten van niet minder dan 17.290 bomen en heesters in de bosstrook, aangelegd tussen Zeeweg en Venne- watersweg, lang ongeveer lVz km. De oppervlakte van deze aangelegde bosstrook, door de fa. P. J. Zonneveld (Heiloo) is 21 ha waarvan 17.3 ha beplant zal worden. Een speelweide wordt aangebracht en er zijn voet-, rijwiel- en ruiterpa den aangelegd en voorts waterpar tijen. Met de auto kan men er niet in komen, maar bij -de ingangen is er volop parkeergelegenheid. Bij de aan leg is rekening gehouden met gehan dicapten. Grote variatie van bomen en heesters Opvallend groot is de variatie van beplanting. Als solitair worden 42 bomen geplant. Van de boomsoorten willen we noemen de eik, iep, popu lier en de wilg. Geplant worden de veld- en de gewone esdoorn; els, berk, haagbeuk, hazelaar, krenteboom, de witte meidoorn, gewone beuk, hulst en liguster. Voorts worden er geplant de vogel- en zoete kers, duindoorn, kamperfoelie, kornoelje en kardi naalshoed. Zonder nog volledig te zijn tenslotte de aanplant van wilde ro zen, zwarte bes en bramen. Het departement van Cultuur, Recre atie en Maatschappelijk werk draagt voor 90% bij in de kosten. Door de totstandkoming van deze bosstrook wordt het praktisch mo gelijk vanaf de Vennewatersweg tot Alkmaar in het „groen" te rijden. La Signe „S" kersvers uit Parijs Kersvers uit Parijs brachten de heer en mevrouw Bolten-Kroon deze week het allernieuwste Franse kapsel mee naar huis en wel „La Ligne "S" de nieuwe modelijn die werd gepresen teerd in 't kasteel v. de Zonnekoning, Lodewijk de 14de, te Versailles. Een leuk, vlot kapsel met een zware lok op het voorhoofd en kortgehou- den in de nek. Een kapsel dat uitste kend geschikt is voor bepaalde Frans „gelijnde" types. Voor de meeste klanten van kapsalon Kroon zal echter het nieuwe Duitse kapsel „Kollektion '76", een kapsel dat uitgebreide mogelijkheden biedt, beter geschikt blijken te zijn. Deze nieuwe haarlijn werd gepresenteerd op een bijeenkomst van de kappers vereniging „Apademia" te Amstel veen waar de heer en mevrouw Bol ten-Kroon beiden lid van zijn. Een halflang kapsel met krullen waarbij diverse variaties mogelijk zijn. Begin volgende week vertrekt dhr. Bolten weer naar Engeland om het knipsysteem, de „Sassoon-techniek", die zij reeds lange tijd in hun salon toepassen, op de voet te blijven vol gen. Zoals alles wordt ook deze knip- techniek steeds weer aan de mode aangepast. Het knippen van een goede coupe is voor elk kapsel een eerste vereiste. Het befaamde scheermes komt hier niet meer aan te pas maar wel een he .1 klein schaartje waar heel lang Nog deze week zal het aannemersbe drijf van P. Leering met de verbou wing beginnen van het winkelpand van Van der Peet's Vakhandel aan de Stationsweg. Door het aanbrengen van een extra ruimte aan de zijkant van het pand zal de totale winkel oppervlakte een flink stuk groter worden. Vooral voor de verlichtings afdeling zal deze verbouwing van be tekenis zijn. „We zullen onze klanten straks een betere service kunnen bieden", aldus mevr. v. d. Peet. „De afdeling ver lichting zal worden uitgebreid en er heel wat overzichtelijker komen uit te zien". De verkoop gaat tijdens de verbou wing gewoon door. in programma „Licht Klassiek met variaties" 'Zondagavond was onze oud-plaats- genote Tini van Wijk-Koomen te ho ren en te zien in het N.C.R.V.-pro- gramma van Jan van der Waart, „Licht Klassiek met variaties". Zij zong, met begeleiding van het Over- ijsels PhiTharmonisch orkest. Jan van der Waart vroeg Tini over haar optreden elders, haar opleiding en honorering voor haar optreden. Wat zij allemaal niet belangrijk vindt. Amateur in de ware zin van het woord. „Wat zou je doen als je over de hele wereld zou kunnen optreden, maar daardoor maar één maand thuis zou kunnen zijn, bij man en kinderen, (resp..22en 18 jaar), werd haar ge steld. „Dan zou ik dat niet doen", zei resoluut de charmante en sympathie ke plaatsgenote Zoekt u iets aparts? Dat vindt u in KUNSTHANDEL |j VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Heerenweg 211 Telefoon 31166 Heiloo "T.'iwwr "iiTi'Wli""iU-tWW-"O en heel zorgvuldig mee wordt geknipt om het haar in het juiste model te krijgen. Het gaat bovendien niet meer om alleen maar een fraai kapsel maar vooral om een betere haarverzorging. „Het haar gezond maken en houden staat op de eerste plaats," aldus dhr. J. Bolten. „De modellering is meer de finishing touch". In een advertentie van kapsalon Kroon deze week kunt u de nieuwe modellen vast bekijken. Wellicht is er iets voor u bij. Zaterdag 1 november organiseert Pappod, in samenwerking met de jeugdafdeling Heiloo van Unicef, de Ned. Ver. v. Huisvrouwen en speel goedwinkel Lute, een speelgoedmarkt in het Brunogebouw aan de Pastoor van Muijenweg.* Op deze markt wordt hoofdzakelijk 2e hands Speelgoed ver kocht. Bovendien zal Unicef een in formatiestand verzorgen en geeft Lu- te voorlichting over goed speelgoed. De opbrengst is bestemd voor Uni cef. 'Heeft u op zolder nog speelgoed of zijn uw kinderen uit hun speelgoed ge groeid, dan kunt u nu de Goedheilig-, man behulpzaam Zijn. Op onderstaande adressen wordt naar u uitgekeken: Mevr. v. d. Zande, Weltholtlaan 13, Mevr. Hüter, Westerweg 331, Jeanet Gons, Heerenweg 218, Annet v. Schoo ien, Gertoomsakker 12, Otto de Haas, Termijen 44. Op maandagavond 3 november om 8 uur vindt op de Volkshogeschool ,,'t Oude Hof" te 'Bergen een intro- duktie-informatie-avond plaats van het studie-projekt „Landbouw Noord- Holland, waarheen?" Een studie-projekt voor boeren, boe rinnen, tuinders, tuindersvrouwen, plattelandsjongeren en anderen, die in de landbouw geïnteresseerd zijn. Verschilende vragen komen aan de orde. Eén er van is: „Hoe staat het met de mogelijkheden rond landbouw en milieu?" Op de eerste studie-avond, vrijdag 13 november zullen de landbouwdes kundigen van de P.v.d.A. (de heer Voortman) en van de V.V.D. (de heer Everhuis) spreken over het pro bleem van de de ekonomische groei- spiraal. Zaterdag wordt er dan, in groepjes verder over gepraat. Voor nadere inlichtingen: Volkshoge school ,,'t Oude Hof", Eeuwigelaan 1, Postbus 94, Bergen, tel. 02208-4541. aan banketbakkersbedlende van de fa. P. Boonacker Op dinsdag 7 oktober werd de win naar van de Trophee' de l'Europe be kend gemaakt door de heer L. Aubin, directeur departement Gastronomie International Paris van Cointreau. Tot grote vreugde van de 18-jarige banketbakker W. Schaaper uit Alk maar maar ook van de heer P. Boon acker, waar de heer Schaaper ban- ketbakkersbediende is en waar hij voor een belangrijk deel zijn opleiding heeft genoten, kwam deze in het be zit van de Trophee de l'Europe. Met zijn produkten stak dhr. Schaaper ver boven de andere deelnemers uit. Een 25-tal finalisten. In de zgn. voor ronde hadden een 450 deelnemers ge streden om een plaatsje in de finale. De opdracht voor de 25 finalisten luidde: het maken van een vrije taart of stuk gebak als bij de voorwedstrijd en het maken van een verplichte op dracht, namelijk de „Europataart", waarvoor recept en werkwijze wer den verstrekt. Dhr. Schaaper mag als prijs (op kos ten van Cointreau) een week naar een vakschool in Luzern, Parijs of Bazel. Banketbakkerij Boonacker (de met goud bekroonde banketbakker) zal de komende dagen zorgen dat u ook van zulk een Cointreau-taartje kunt ge nieten. (Zie daarvoor de advertentie.) De heer L. Aubindirecteur departe ment Gastronomie International Paris van Cointreau reikt de Trophee de l'Europe uit aan de banketbak- kersbediende van banketbakkery P. Boonacker. Links de heer Aubin en rechts de winnaar dhr. W. Schaaper. In 't midden de 2e prys winnaar, de heer P. van Terheyden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 1