□rchipLQ Centrale Verwarming 11 BZatcrdajl yolten makelaardij TUINCENTRUM HEILOO" EXPOSITIE massief eiken meubelen jelhandel Alkmaar IEUWSBLAD VOOR HEILOO Beaujolais Primeur Telefoon 072-33844 Kennemerstraatweg 97 - Heiloo kennemerstraatweg 334 t.o fcerkelaan heiloo tel.30815 NIEUW RIETEN PLANTENBAKKEN uit grootmoeders tijd guus van der linden bloemsierkunst Geinig stof tot praten g idermiddag opende feest pgroep INDRUKWEKKEND PIANOSPEL VAN ENGELSE SOLIST Stephen Bishop in piano concert van Joh. Brahms Zaterdagavond Prinsenbal in La Strada Kaarten voor Falkland Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. 1398.- geh. compleet Tijdelijke afsluiting van Obriglaan Speciale St. Nicolaasaanbieding MUSICASSETTES AFVALSTOFFEN FALKLAND - 22 NOV. blijspel: „ROSAURA", de listige weduwe Medewerker Uitkijkpost exposeert in het Open Huis Geslaagde reünie-avond 0p het gebied van Wildspecialiteiten is „De Oude Herberg" hèt adres voor een uitgelezen diner. AUKk ZOON IEIL00 verwarming HEERENWEG 211 Voor zowel het Kerstdiner van de eerste als tweede Kerstdag hebben wij voor U een uniek arrangement samengesteld. Op aanvraag zullen wij U gaarne schriftelijk nader informeren. In de week-ends presenteren wjj bovendien het dansorkest J.A.R. TELEFOON 31875 Ere-certificaat voor slager Brink Intocht St. Nicolaas vroeger dan anders Verkoop van kinderpost zegels begonnen Sporthal niet eerder in gebruik dan medio februari 20% KORTING op al onze KAMERPLANTEN u Hoogeweg 67 - Tel. 02205-1262 „Volkshuisvesting komt bijeen op 27 november Gemeenschappelijke Schoolraad Ellen vanLeijen opende vogeltentoonstelling Jaarvergadering Ouder vereniging Lidwinaschool Kennemerstraatweg 231 Heiloo Tel. 071 *34966 opening van 12 tot I6uur t.o.Wïllibrordusstichting JAARGANG NO. 32 12 NOVEMBER 1975 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo -^Tel. 072-30175 b.g.g. 072-34531 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 I e; Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van I 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. I Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. Iratis bouw- en verbouwadvies [eopend dinsdag- en vrijdagavond van 19.00-21.00 uur, zaterdag morgen van 10.00-13.00 uur in „Onder de Luifel" Westerweg 234. feiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 lirgenavond,open huis' bil Juwelier KWAAD (genavond houden de heer en me- |L Kwaad open huis in hun totaal touwde winkelpand aan de Ken- Jierstraatweg 414. 119.00-20.30 uur is een ieder van lie welkom om even een kijkje te jien en een glaasje té drinken, lehele voorpui is totaal vernieuwd loor de grotere winkelruimte kan inu een groter assortiment bren- I Een duidelijk overzicht krijgt i al in de nieuwe etalage waar 1 artikelen groepsgewijze zullen ton uitgestald. Zo heeft men nu thtige Seiko horloges en Prisma ïrtz-horloges die, hoe bestaat het, Mts een verloop van 6 sec. per (hebben. Kunt zich vergapen aan gouden laden uitPortugal, met de hand laakt met diamanten en edelste- Kof aan zilveren armbanden met Idkoralen, granaat, jade of calce- Iren hanghorloges zijn weer „in" Irand zilver) maar ook goud komt s meer in trek. De prijs van gou den ringen en armbanden is dan ook gedaald. De befaamde groeibriljant is er nu ook met meerdere stenen. Deze rin gen kunnen zelfs uitgroeien tot een zeer kostbaar juweel van 3.600,-. De fam. Kwaad heeft over belang stelling bepaald geen klagen. De klantenkring is in de 2% jaar dat zij aan de Kennemerstraatweg gevestigd zijn enorm gegroeid. De eerste verbouwing vond vorig jaar plaats en ook met een behoorlijke inbraak kreeg men reeds te maken. Niet voor niets heeft de fam. Kwaad have en goed nu volledig laten be veiligen door het Electronisch Bevei ligingscentrum van de heer Out uit Alkmaar. Het winkelpand werd verbouwd door de fa. Rijn Kuyper. Het schilderwerk werd verricht door de fa. N. Ursem en het elektrische gedeelte was in handen van de fa. Schouten uit Akersloot. De verkoop begint vrijdagmorgen a.s. Alleen bij de speciaalzaak van Heiloo kennemerstraatweg 470 - heiloo telefoon 072-30067 bij de behandeling van het «Isfraktieverslag van (1e P.val.A. illend weinig stof tot praten be- J bij de ongeveer 20 aanwezigen f dinsdagavond het verslag van de psfraktie van de Partij van de id en van het werk van het be- _r aan de orde werd gesteld, ■behandeling ervan, met nog een lal andere zaken, nam nog geen jerhalf uur in beslag. De verslagen schriftelijk aan de 166 leden ïstuurd. A. Brolsma-Poliing bracht het Jag van de P.v.d.A. raadsfraktie (Onder andere werd, naar aanlei- 8 van dit verslag, gezegd dat de ngstelling -van leden en bestuur- J voor het raadswerk wel wat Ier kon zijn. Zeker van de kandi- |t-raadsleden. Ir. E. Sandkuijl-Huizinga verzorg- het verslag van de afdelingswerk- mheden. Daar werd niet veel over fgd. Beide verslagen werden goed- binet Den Uyl schijnbaar onder slecht gesternte geboren (voorzitter, de heer Th. de Jong, in zijn openingswoord uitvoerig de huidige toestand van het I. Hij toonde daarover zijn veront- Iting. „Het kabinet Den Uyl is lijnbaar onder een slecht gesternte Ven", aldus dhr. De Jong. „Men I proberen op alle mogelijke ma- 2 :en de regering een spaak in 't ST ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van Doses erdagmiddag openden de kinderen i de Gym. Ver. Doves het feest 'het 50-jarig bestaan. In het Open is en het Asta-theater kwamen groepen van 500 jeugdige leden In het Open Huis, dat geheel versierd, had men op één na alle I ter beschikking. Op velerlei ®in konden de kinderen aan de of andere aktiviteit of attraktie I 'nemen en werden ook getrak- 4. 'Marionettentheater van Jan van Iselens (Heiloo) gaf in het Asta- ater een drietal voorstellingen. De ste groep, de jongste leden, geno- I van „De betoverde pop", de twee- ütoep van „Barendje's grote avon- lt" en tenslotte keek de derde eP naar „Barendje en het spook I 'Terschelling". 'was muisstil bij de uitvoeringen "dit marionettenspel van Jan van I kiens en zijn medewerkers, voorzitter van Doves, de heer T Vennik, bracht dank aan de me ekers van het programma. wiel te steken." Spreker wees op de ernst van werkloosheid, ondanks de financiële voorzieningen die getroffen zijn. Ondanks zijn pessimisme liet dhr. De Jong toch uitkomen dat hij nog hoopte op een rechtvaardiger maatschappij, waar het bezit niet meer als een heilige koe beschouwd zou worden zoals hier en elders nog steeds het geval is. Aansluitend hierop deelde de heer De Jong mede, dat geprobeerd zal worden in januari een spreker naar Heiloo te krijgen die dan zou moeten spreken over de economische toe stand waarin het land verkeert. Ge sproken werd oVer de mogelijkheid een vakbondsbestuurder uit te nodi gen. Eén der aanwezigen maakte ern stig bezwaar tegen een uitlating van de partijvoorzitster. „We dienen te allen tijde tegen elke dictatuur te zijn", aldus deze aanwezige. De heer Gosman bracht een kort fi nancieel verslag uit, dat werd goed gekeurd. Alle aftredende bestuurs leden stelden zich herkiesbaar en werden herkozen. Er konden kandidaten gesteld wor den voor het gewestelijk bestuur waarvan geen gebruik werd gemaakt. Als afgevaardigden naar de geweste lijke vergadering werden benoemd de heren T. Adema, J. Michielsen en Th. de Jong. Gezien de korte bespreking van een aantal (belangrijke) zaken, was in nog geen handerhalf uur deze bijeen komst afgelopen. N.M. op vierde abonnementsconcert van het Noordhollands Philharmonisch Orkest Indrukwekkend was woensdagavond het optreden van de Engelse solist Stephen Bishop, in het pianoconcert no. 1 in d kl. t., op. 15 van Joh. Brahms. Dit pianoconcert is één van de belangrijkste jeugdwerken van Brahms. Evenals het vioolconcert heeft het een lange ontstaansgeschie denis. Het huidige pianoconcert kwam, na veel veranderingen, pas in 1857 tot stand. Het tweede deel, het adagio, zou volgens de componist een muzikaal portret zijn van zijn ver eerde Clara Schumann. Brahm heeft dat Drachtig weergegeven in zijn compositie. Het adagio werd gevoelig weergegeven door Stephen Bishop. Het laatste deel: Rondo: allegro non troppo, toonde de grootheid van de solist wel bijzonder. Geweldig! Een groot succes voor Stephen Bishop maar ook voor de Hongaarse dirigent Jerzy Katlewicz die het Noordhol lands Philharmonisch Orkest leidde. Uitvoering van de Peer Gynt Suite Het orkest voerde na de pauze de Symfonie no. 5 in Es gr. t. op. 82 van Jean Sibelius uit. Prachtig klonk het andante en de Hongaarse dirigent bracht het orkest bij de uitvoering van het vierde en laatste deel: allegro malto tot een groot en machtig ef fect! De bezoekers van de aula van het Psychiatrisch Centrum (dit keer tjokvol) waren zo enthousiast dat zij orkest en dirigent een staande ovatie brachten. Evenveel succes had het N.Ph.O. met het spelen van de Peer Gynt Suite no. 1 van Edward Grieg. Jerzy Katle wicz wist met het orkest de sfeer te scheppen, zoals de componist het voor ogen heeft gehad. Zoals „Mor- genstimmung" en de vertolking van het prachtige „Ases Tod". Een bijzonder mooi concert. Op 7 januari volgt het derde abon nementsconcert van de stichting „De Heilooër Kring". Dan is gastdirigent Hiroyuki Lwaki en treedt als solist op de violist Valery Gradow. N.M. Zaterdagavond a.s. houdt de Heilooër carnavalsvereniging „De Narrenkap" haar jaarlijkse Prinsenbal in café „La Strada" aan de Kennemerstraat weg. Naast de verkiezing van Prins Car naval om 11 minuten over 11 zal er ook een Miss Carnaval gekozen wor den. Medewerking zal worden verleend door de dansmariekes van het Trom petterkorps Heiloo, de Raad van Elf en het duo „De Mixers". De toegang is gratis en iedereen is van harte welkom. Kaarten a 4,50 voor het blijspel van Goldoni „Rosaura, de listige weduwe" zijn te verkrijgen aan de volgende adressen M. C. Affourtit, Torenlaan 37; R. Doggenaar, Haesackerlaan 23; Kiosk Avis, Stationsweg 68; Open Huis, Willibrordusweg. C.J.P. - 65 Voor houders van CJP-kaarten en 65+-kaarten is de toegangsprijs ge reduceerd tot 2,50. Haast u, want het Asta-theater zal op 22 novem ber wel vol worden. Ingaande 17 november Op 17 november 1975 zal worden be gonnen met het herstraten van het noordelijk gedeelte van de Obriglaan vanaf de aansluiting met de Ewisweg. Daarvoor is het nodig, dat deze straat voor het verkeer wordt a "gesloten. De Obriglaan is dan te bereiken via de Pastoor van Muijenweg, De Kan delaar, Oudburgerlaan en via een over de vijver aangelegde tijdelijke wegverbinding. De werkzaamheden zullen geruime tijd in beslag nemen, waarbij wordt gedacht aan een termijn van ongeveer 2 maanden. Het verkeer zal via aanduidingen op de afsluitingen en omleggingen attent worden gemaakt. C-60 (low noise) 4 stuks voor Voor uw hoogeweg 72 - heiloo-tel.02205-1541 Onze medewerker, de heer Bram Brouwer (33) exposeert momenteel in het Open Huis met schilderijen en aquarellen. Het merendeel van de 21 tentoongestelde werken bestaat uit schilderijen die tijdens vakantie periodes in de Dordogne werden ge maakt. Het is vooral de sfeer van het landschap met zijn vaak grauwe huis jes, de weelderige bloementooi en de speciale lichtvalling die de heer Brou wer en vele andere schilders juist naar de Dordogne doen trekken. Tekenen en schilderen zijn van jongs- af aan de grote hobby; een hobby die hem naar de grafische school in Am sterdam bracht waar hij een opleiding volgde voor reproduktie-tekenaar en reklame-ontwerper. Na IV2 jagr in een grafisch bedrijf werkzaam te zijn geweest ging de heer Brouwer zijn vader assisteren in „De Rustende Jager" Personeelsge brek hield hem daar 8 jaar vast. Voor velen in Heiloo is Bram dan ook geen onbekende. Sinds februari werkt de heer Brou wer weer in zijn oude vak bij de druk kerij Uitkijkpost. Het is beslist de moeite waard om eens even bij het Open Huis binnen te lopen. Alle werkstukken zijn te koop. De heer Jacobs, beheerder van het Open Huis kan u hier alles over vertellen. Zil.efltr.1- Tel 072 10812 het goedkoopite adrei in Nederland van reisgenoten van drietal S vakantieweken bejaarden De meeste deelnemers aan de vakan- tieweken van bejaarden 1975, namen deel aan een reünie-avond, vrijdag in de zaal van de Gereformeerde Kerk. s Er werd een gevarieerd programma s geboden. Hoofdschotel, voor de pauze was de vertoning van films door me- 3 vrouw De Vries-Ero, van de drie ge- s houden vakantieweken, t.w. te Sle- 3 naken, De Lutte en Beekbergen. Het j= plezier tijdens deze vakanties her- leefde weer. 3 Mevr. Bood, met aan de piano mevr. De Vries, zong o.a. een zelf gemaakt lied dat geënt was op één van de va- kantieweken. Ze had, mede door het meezingen van de aanwezigen, veel succes. Dat had ook broeder Manuel =1 die o.a. een door de heer Wijstma (die door ziekte helaas niet aanwezig ss kon zijn) geschreven gedicht voor- droeg over één der reizen. Mevr. Len- si dering liet de aanwezigen genieten van Joodse humor. 3 Na de pauze werkte aan het pro- gramma mee de volksdansgroep van EE Doves o.l.v. Lineke Muller-Majolée en 3 het ensemble Troika". Dit werd bij- zonder op prijs gesteld. 3 De oudere aanwezigen werden in dit g volksdansbal betrokken zodat er een leuke ongedwongen sfeer ontstond. Naast begeleiding speelde „Troika" o.a. muziek uit de Balkan en Italië. 3 Fijne ritmische muziek. 5= „Ontzettend" veel prijzen S Om de kosten van de avond te dek- s= ken was gevraagd een prijsje in te sg leveren voor een verloting. Ruim 100 3 kwamen er binnen! Het was fijn om 3 te constateren dat veel prijsjes door jjs de gevers zelf gemaakt waren. 3 Het was ruim elf uur voordat de S laatste bezoekers huiswaarts keer- 3 den. Het was een geslaagde reünie- avond. 3 de aanleg van een nieuwe installatie, onderhoud of uitbreiding van uw installatie, wel of niet door ons gemaakt Kies het bedrijf met de A.C.I. erkenning 's Vrijdagavonds van 20.00 - 00.30 uur 's Zaterdags van 20.00 - 01.30 uur 's Zondags van 16.00 - 19.00 uur (Matinee) en van 20.00 - 23.30 uur Van 14 op 15 november a.s., 1 minuut na middernacht, zal de Beaujolais Primeur worden vrijgegeven. De Oude Herberg is erin geslaagd om by het diner op 15 november deze wijn aan te bieden tsgoa de aaatrcZtlioiySi* 17.5®. Ruime parkeergelegenheid in de direkte nabijheid. bij Rookworst-keuring in Arnhem In de Rijnhal te Arnhem werd de jaarlijkse kwaliteitskeuring gehouden van het produkt slagersrookworst. Slager Brink behaalde daarbij een ere-certificaat omdat zijn inzending voldeed aan de eisen welke gesteld worden aan een smakelijke echte ambachtelijke rookworst. De slagers rookworst werd gekeurd door een jury onder toezicht van de Stichting Slagersvakonderwijs te Utrecht. Van St. Nicolaas ontvingen wij het bericht dat hij op zaterdag 22 no vember 's morgens om 10.30 uur al in Heiloo arriveert. Om plm. 11.30 uur zal hij met zijn ge volg ontvangen worden door het ge meentebestuur van Heiloo. In zijn brief vroeg hij ons bovendien of alle kinderen in Heiloó zich weer een beetje feestelijk uitdossen. Nou, dat doen jullie natuurlijk maar al te graag. Als je niet weet wat je aan moet trekken, duik je maar even in de klerenkast van je vader of moeder. Het hoeft gerust niet er mooi te zijn; als het maar lekker gek is. Hoe zit dat met jullie tekening of kleurenplaat? Al wat moois gemaakt om in je schoen te stoppen? Denken jullie ook nog even om het paard van de St. Een lekkere wortel gaat er altijd wel in. Suikerklontjes trouwens ook. Niet vergeten hoor dat St. Nicolaas als om 10.30 uur aan komt bij de Willibrorduskerk. Het zou vreselijk sneu zijn als er nie mand was om hem met zijn zwarte pieten te ontvangen.. We verwachten, jullie dan ook alle maal. in het postkantoor Gisteren is de verkoop van kinder postzegels in het postkantoor begon nen. Tot en met vrijdag 28 november zijn ze te koop van 9 tot 5 uur, daar voor is een kraampje geplaatst in de hal van het postkantoor. Enige maanden geleden kon men van gemeentelijke zijde vernemen dat de verwachting was dat de in aanbouw zijnde sporthal bij het sportvelden complex „Het Vennewater" aan 'het Zevenhuizen, eind Decemeber - be gin januari 1976 in gebruik genomen zou worden. Dezer dagen hoorden wij dat het wei- eens maart zou kunnen worden. De wethouder van Openbare Werken daarover gevraagd, deelde ons maan dag mede, dat de eerste data wel niet gehaald zal worden maar wel ver wacht mag worden dat het medio fe bruari zal zijn. „Dit soort werken loopt altijd uit", aldus de heer J. Bolten. van 12 t/m 15 november. komt dan met informatie over plannen ten aanzien van de „Oude Pastorij" De Vereniging „Volkshuisvesting" 'houdt op donderdag 27 november een ledenvergadering in het Open Huis. Het bestuur van de vereniging „Volks huisvesting" heeft plannen om het vrijkomende verzorginstehuis „De Oude Pastorij" (medio 1976) te gaan verbouwen voor bewoning door jon geren, welke thans nog moeilijk pas- ende woongelegenheid kunnen krij gen. Besprekingen hierover hebben al plaats gehad met de Heilooër Stich ting voor Bejaardenzorg en het ge meentebestuur. Lijken mogelijkheden aanwezig dan zullen er nog besprekingen moeten plaats moeten hebben met de Her vormde gemeente. Indertijd is de pastprie voor 25.000,- aan genoem de Stichting overgegaan, onder voor waarde dat bij verkoop of verhuur aan derden, daarvoor toestemming nodig is van de Hervormde 'gemeente. Er is gesuggereerd dat de voorma lige pastorie, waar men als „Volks huisvesting" geen behoefte aan had, gebruikt zou kunnen worden als mu seum voor de vereniging „Oud- Hei loo". Wij vernemen dat daarover nog geen enkel gesprek is geweest met het bestuur van „Oud Heiloo". Openbaar onderwijs Heiloo Dinsdag, 18 november komt de ge meenschappelijke schoolraad weer bij *-elkaar. Ditmaal in de John F. Kenne- dy-mavo. Er staan weer tal van on derwerpen op de agenda. Zo zal de afsluiting van éen collectieve w.(a.- en ongevallen-verzekering voor school-oversteekdiensten hopenlijk worden afgerond. Tevens zal de heer A. Amsterdam uitleg geven over „het bedrag per leerling"; dit in het be lang van de lagere scholen. De volledige agenda ligt ter inzage bij de secretaresse: mevrouw A. H. den Bandt-Bruijel, v. d. Feen de Lille- weg 12. Voor meer informatie kunt u ook terecht bij uw oudercommissie. 650 bezoekers Vrijdagavond jl. verrichtte de 11-ja- rige Ellen van Leijen uit Heiloo de officiële opening van de tentoonstel ling van vogelvereniging „Kleuren pracht", die tot zondagavond in het Brunogebouw gehouden werd. Zij werd nl. de winnares van de kleurwedstrijd die Kleurenpracht had georganiseerd voor de drie hoogste klassen van alle basisscholen in Hei loo, Limmen en Egmond. Zij ging bovendien met een fraai horloge naar huis. Tweede werd Caroline v. Raaij uit Heiloo; zij ontving een boekenbon. Jacqueline Apeldoorn, eveneens uit Heiloo, ging met de derde prijs strij ken, een platenbon. Het ging niet alleen om het zo mooi mogelijk kleuren van 5 afgebeelde vogels maar de kinderen moesten ook de namen van deze vogels invullen en daar hadden ze nog wel eens wat moeite mee. De juiste namen zijn: 1. Japanse nachtegaal, 2. Chinese dwergkwartel, 3. Grasparkiet, 4. Ka narie, 5. Zebravir.k. Er werden 2200 kleurplaten uitgezet en er werden er 561 weer ingeleverd. Ruime belangstelling Voor deze jaarlijkse tentoonstelling bestond er ook nu weer een ruime belangstelling. Ruim 650 bezoekers kwamen even een kijkje nemen. De kwaliteit van de vogels was zeer hoog te noemen. De heer G. Groen be reikte met een zalmkleurige kanarie zelfs een totaal van 91 punten. De heer T. Maasdijk behaalde 89 punten, eveneens met een kanarie, de heer M. Bakkum 88 punten met een gras parkiet. Kampioen Tropen- en grote parkieten werd de heer Arendsen met 89 punten. Derby-winnaar werd het jeugdlid, de heer B. Schouten met een zebravink met 87 punten. Er werden 222 vogels ingezonden fioor 33 leden. Een net met levensmiddelen werd gewonnen door Jan Zoon. Het juiste bedrag was 55,41. Het nummer 217 van de catalogus geeft recht op een kanarie. Voor de nodige fraaie plantenbakken werd gezorgd door het Tuincentrum Heiloo en Kees Veldt van „Het Die renhuis" aan de Kennemerstraatweg was op deze tentoonstelling goed ver tegenwoordigd met een aantal fraaie vogelkooien en allerhande soorten vogelvoer enz. De tentoonstelling zag er weer goed verzorgd uit met een aantal nieuwe kooien en paars licht waardoor de kleuren van de vogels nog beter uit kwamen. De prijzen zullen later op een feest avond van de vogelvereniging worden uitgereikt. Slechts zeer weinig ouders waren aanwezig in de aula van de Lidwina school toen de voorzitter om kwart over acht op 28 oktober 1975 de ver gadering opende. In vlot tempo werden de jaarversla gen van het secretariaat en de pen ningmeester zonder hoofdelijke stem ming goedgekeurd, waarbij de kas- commissie haar bijzondere waarde ring uitsprak over de administratie van de penningmeester. De door het bestuur gestelde candi- daten voor een bëstuursfunktie had den geen concurrentie van door de leden gestelde candidaten te verdu ren en werden derhalve gekozen. Na een uitgebreide discussie werd vervolgens het bestuursvoorstel tot vorming van de wettelijk per 1 janu ari 1976 voorgeschreven commissie aanvaard. Deze commissie wordt nu dus door het zitting hebbende be stuur gevormd. Na nog enige mededelingen en korte pauze werd het woord gegeven aan Dr. H. E. M. Eberson, die een inlei ding hield over het onderwerp „Huis dieren in het gezin". Een onderwerp dat in het middelpunt van de belang stelling staat en door de veelheid van mogelijkheden erg boeide. Na de inleiding was er gelegenheid tot het stellen van vragen, waarvan een dankbaar gebruik werd gemaakt. Uitvoerig beantwoordde Dr. Eberson de vragen, welke varieerden van voe ding voor verschillende diersoorten tot het overbrengen van ziekten en het voorkomen hiervan. Al met al dubbel jammer dat zo wei nig ouders op deze geslaagde avond acte de presence gaven. iJpiiii

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 1