Happy China" onthaalde gasten op vorstelijke wijze UIT HEILOO S \f^ reisbureau DE MAGNEET BV Raad huis weg 9 - HEI LO© - Tel. 072-32414 Henk Scholten deelde rozen uit iaandagavond jl. hield men bij het hinees - Indonesische restaurant Iappy China" open huis. dit prachtige, zeer ruime restau- int in het nieuwe winkelcentrum eiloo Zuid-West aan-de Pastoor van tuijenweg werden zo'n 60-tal gasten werkelijk vorstelijke wijze ont- aald. a het serveren van de nodige ■ankjes werd er een uitgebreide In- sche rijsttafel opgediend waar je U •gen zegt. Voortreffelijke gerechten >als bijv. gebakken tong in gember- ius, gebraden eend, kip in kerrie- ius, grote garnalen en Chinese lampignons, kip met ananas enz. iz. Te gek om op te noemen. In ijl- •mpo werden er steeds weer nieuwe ?rechten aangevoerd waarbij de rankjes ook zeker niet vergeten erden. •e eigenaren van dit beeldschone •staurant, de heren K. F. Cheung i S. H. Chow toonden zich ware astheren. De vakbekwame Cantone- kok liet op deze avond een best aaltje van zijn kunnen zien en roeven. Een restaurant waar je ver- akkelijk kunt eten voor een leuke rijs. Er is plaats voor 100 personen, dus ook voor een bruiloft of partij kunt u hier uitstekend terecht. Veel bewondering hadden we ook voor de supersnelle bedienir Alle gerechten werden goed hee- >pge- diend en wie eens vaker in een Chi nees restaurant gaat eten weet hoe belangrijk dit kan zijn. De inrichting van dit restau 'int is hypermodern maar toch sfeervol. Het Horeca Adviesburo Alders uit Nij- kerk, specialisten op dit terrein, heb ben er een bijzonder fraai geheel van gemaakt. Op deze openingsavond zag het er allemaal nog feestelijker uit door een groot aantal fraaie bloemstukken. Aan de bouw en inrichting van dit kaal opgeleverde pand werkten ver der mee het bouwbedrijf Ringers uit Alkmaar en de fa. De Jong, eveneens uit Alkmaar. „Happy China" is een aanwinst voofi dit nog prille winkelcentrum maai' zeker ook voor heel Heiloo en omge- ving. We w ensen de heren Cheung en C how van harte succes en namens alle gasten zou ik willen zeggen: „Harte lijk bedankt voor deze geweldige ont vangst." Tamara. De grote hoeveelheid copy, op veler lei gebied noopt ons deze week alleen maar een kort overzicht te geven van een aantal besluiten etc. welke vrij dagavond genomen werden door Hoi- loo's Raad. De Raad besloot de verordening op de heffing en invordering van onroe- rénd-goedbelastingen, zoals deze door B. en W. was voorgesteld te aanvaar den. Daaraan gingen beschouwingen vooraf, die echter geen aanleiding gaven tot wijzigingen. Trouwens er waren al verschillende besprekingen aan vooraf gegaan, onder, andere tus sen raadsleden en deskundigen ton gemeentehuize. Een begeleidingscommissie zal ge vormd worden. Fr was verschil van mening of naast vertegenwoordigers van alle groeperingen in dp Raad al of niet een makelaar van hier of el ders zitting zou moeten nemen. (Voor een uittreksel uit het vorenge noemde leze men de Uitkijkpost van vorige week1 Teleurstelling over geseheiden scholenbouw De Raad ging accoo'rd met een voor stel van B. en W. om medewerking te verlenen aan het stichten van een derde- en lagere school voor de Ver eniging van Christelijk Nationaal Schoolonderwijs Heiloo. Mevrouw Stikkel-Sigling sprak haar teleurstelling er over uit dat het niet mogelijk is gebleken deze school bij de nieuwe openbare schoolte te doen bouwen. Burgemeester zei in zijn ant woord dat van de zijde van B. en V Chinees-Indonesisch Restaurant Happy China' dal is ondergebracht in het winkelcentrum Zuid-West geprobeerd is daartoe te komen maar genoemd schoolbestuur voelt er niets voor. Wij moeten het respecteren, al dus dhr. Hoekstra, daaraan toevoe gende dat hel vele voordelen zou heb ben gehad. Het voorstel een crediet t( verschaf fen voor de bouw van een definitieve uneKoningen Kleuterschool werd zonder bespreking aanvaard. Bezwaarde kreeg toch toe stemming tot uitbreiding Er werden in de Raadsvergadering twee bezwaarschriften behandeld te gen het niet verlenen van een ver gunning voor uitbreiding, door B. en W. De heer H. Wigman aan de Trompen burg 31 kreeg bij de Raad niet vol doende steun om een balcon aan te bouwen aan zijn huis. De heer G. A. van Vel/en, Egelenburg 17 was ge lukkiger. Het is een zogenaamd, klei ne, Bogaerswoning, die d< heer Van Velzen zo'wilde laten uitbreiden dat deze in strijd komt met vigerende be stemming „oengezinshuizen in open bebouwing D". Waren er eerst bezwa ren van één der belendende bewoners, op de morgen van de Raadsvergade ring trok deze zijn bezwaren in De Raad besloot in tegenstelling tot B. en W. toch toestemming te verlenen tot uitbreiding. Een deel van de Raad wilde een ver klaring van een andere deskundige dan die van Monumentenzorg, over het gebruik van materiaal bij de res tauratie van het Witte Kerkje. Dit, zo bleek al in een vorige Raads vergadering, omdat spoedig na de res tauratie een aantal jaren geleden, de muurbehandeling niet goed zou zijn geweest. Dit onder toezicht van Mo numentenzorg Men vreesde herha ling.' Zowel de wethouder van Open bare Werken als dè burgemeester ontraadde het verzoek om een ver klaring. Zij wilden daarvan ontheven worden. De meerderheid van de Raad ging daar mee accoord. Gpen verkeersdrempel De Raad wees in meerderheid het verzoek af can een groot aantal Geestakkerbewoners om verkeers drempels aan te leggen in hun om geving. „Wij hebben afwijzend op het verzoek beslist", aldus B. en W. aan de Raad: „aangezien onze ervaringen met verkeersdrempels niet onverdeeld gunstig zijn. Bovendien is de Geest- akker een straat zonder doorgaand verkeer: maatregelen zoals gevraagd zouden op vele plaasten elders in de gemeente getroffen moeten worden. Aanleg van een groot aantal drem pels achten wij ongewenst" zo schre ven B. en W. aan de Raad. Gespro ken werd over aanpassing van oude ren aan het verkeersgedrag van kin deren en het aanwezig zijn van een speelterrein, liggende aan de Geest- akker. Burgemeester He kstra we. s er op dat bijna uitsluitend bewoners-auto bezitters gebruik maken van de straat. Deze, mogelijk ouders van kinderen, moeten rekening houden bii het rijden door de Geestakker. Henk Scholten hield donderdagavond een receptie voor genodigden in zijn splinternieuwe bloemen- en planten- zaak in het winkelcentrum Heiloo Zuid-West. Met zijn vriendin, Anneke de Haan, had hij over belangstelling bepaald niet te klagen. Zeer velen kwamen deze jonge mensen hun ge lukwensen aanbieden. Een enorm aantal kado's werd hen overhandigd en als specialist op het gebied van rozen deelde Henk Scholten aan alle bezoekers maar ook aan alle nieuwe klanten rozen uit. Prachtige rozen die nu, na een week bij mij thuis, nog als nieuw te pronken staan. Ook de volgende dag was de belang stelling overweldigend. „Een ongelooflijke belangstelling" al dus Henk Scholten die er al ras op uit moest om nieuwe voorraden plan ten en bloemen in huis te halen. De inrichting van deze zaak is zoals u op de foto kunt zien zeker ludiek te noemen. Ludiek zijn ook de prij zen waar Henk en Anneke mee wer ken. „Een goede bos bloemen hoeft, echt geen kapitaal te kosten", aldus deze jonge mensen dié er samen hard tegenaan gaan. Voor Anneke, die nu nog als doktersassistente in het Psy chiatrisch Centrum ,,St. Willibrord" werkzaam is betekent deze job voor lopig een dubbele taak die ze met veel liefde op de schouders neemt. Naast een ruime sortering bloemen en planten komen er straks nog kerstbomen, met en zonder kluit, heesters en bomen bij. Een leuke aanwinst in dit snel groei ende winkelcentrum. ZOMERGIDS 1976 UIT! De MAGNEET IS GRATIS VERKRIJGBAAR '"j»St«ïp]'PVr»«sCTïfj Romantische sfeer in de nieuwe bloemenzaak van Henk Scholten in het Winkelcentrum Zuid-W est".

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1975 | | pagina 6