Ijgel f fiRozingg makelaardij ëW¥WSVin»iFFëëe e e s e e e NIEUWSBLAD VOOR HEILOO C in de weekends presenteren wij het dansorkest De Fiintstones et htm del Alkmaar muMmsum Bekendmaking IlIlllliiS BRAND TEISTERDE CONFECTIEBEDRIJF „NAWEE" Schade geschat op 350.000 Brandweer paraat voor Stationscentrum H.S.V. klaverjasdrive Peuterspeelzalen uitgebreid Receptie eindigde met kaarslicht BAR-DISCOTHEEK „'T ZWAANTJE" (v.h. Het Karrewiel) Kerstviering in Heiloo Een uitgelezen kollektie in: KUNSTNIJVERHEID en SERVEEZEN Zaterdag 27 december GESLOTEN GEZIN De heer Jan de Pijper plotseling overleden „Oud-Heiloo" verraste leden op prachtige gravure Dierenarts H. E. M. Eberson naar voormalig Wit-Gele Kruis-gebouw Weer inbraken in het Blockhovepark Veel schade door de Zuid wester storm Plaatsgenoten consta teerden laagvliegen van sportvlieger AFVALSTOFFEN QUARTZ Seiko Horloges Herman] Kwaad Zich bijzonder goed gehouden aan voorgeschreven regels Weer ingebroken Zvemlustige Vrieswijk-bewoners GRANDIOOS KOOPJES HALEN in al onze afdelingen.) AANVANG donderdag 15 januari} 's morgens 8.30 uur ij Ruime parkeergelegenheid in de directe nabijheid Telefoon 072-33844 L Kennemerstraatweg 97 - Heiloo 1 ^l!li||lH|||ii!lH||||||il!i||||||lt||||||lllil!|||lll||||||llll|||||lill|||||lll||||||lHl!llllllllllllll!!illlllllllllllllllllllllllllllllll^ Drukkerij „Uitkijkpost" bood kalender aan „Eensgezindheid" speelde kerstliederen Kan niet genoeg voor gewaarschuwd worden Zesde schoolgebouw voor openbaar onderwijs werd in gebruik genomen Nu reeds leverbaar: MUSIC EXPRESS 19.50 Op maandag 12 januari gaat eerste paal de grond in Daders voor aantal grote inbraken gepakt Kermis dit jaar kleiner van omvang GEMEENTE HEILOO 7 JANUARI 1976 33e JAARGANG NO. 39 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 b.g.g. 072-34531 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 - Hit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. kennemerstraatweg 334 t.o Kerkelaan heiloo tel,30815 Nieuwe brandweercommandant onderging „vuurdoop" Vorige woensdagavond werd het con fectiebedrijf „Hawee" van de heer J. Koomen jr. aan de Wester weg ge teisterd door brand. De schade wordt geschat op niet minder dan 350.000. De Vrijwillige brandweer was binnen een paar minuten met groot mate riaal aanwezig. De nieuwe comman dant de heer J. Kroonenburg onder ging bij deze grote brand, zoals men pleegt te noemen, zijn „vuurdoop". Binnen korte tijd was men de brand meester maar toen had het al zijn verwoestende werk gedaan. Er moet gerekend worden op enorme schade ontstaan door het bluswater aan de stoffen, waarvan grote hoeveelheden aanwezig waren en artikelen welke klaar stonden voor aflevering. Troosteloos gezicht De brandweer had nog lange tijd werk met de smeulende plafonds, voorzien van vezelplaten. Het was een troosteloos gezicht de resten te aanschouwen in één der atelierruim ten, o.a. naaimachines waarboven nog een deel van de kerstversiering hing. Het kantoor en de kantine konden behouden blijven. Hoe de brand is ontstaan is ons nog niet bekend. Ze zou hebben kunnen ontstaan in het zgn. stoomhok waar ook de meter kasten geplaatst zijn. Een medewerkster, alleen aanwezig zijnde, ontdekte de brand welke zeer snel om zich heen greep. De produktie kan voor een deel wor den overgenomen door een nevenbe- drijf van „Hawee" in Den Helder. De fa. Koomen is verzekerd; ook te gen bedrijfsschade. Bij de brand waren lange tijd aanwe zig de waarnemend burgemeester, wethouder J. Bolten en de adjudant van de rijkspolitie, de heer J. Los. De brand trok een grote belangstel ling. Het verkeer moest door de po litie worden omgeleid. Brandwachter J. de Groot kwam te vallen Bij de aanvang van de bestrijding van de brand kwam brandwachter le klas J. de Groot van het dak van het ate lier te vallen. Hij had rugklachten en werd^ per ziekenauto voor onderzoek* naar het Centraal Ziekenhuis overge bracht. Donderdag kon hij weer huis-> waarts keren. De gevolgen van dé valpartij vielen gelukkig mee. Zoals het het afgelopen weckend overal spookte, zo ook raasde de storm door het Stationscentrum. De daar nog aanwezige feestverlichting hing te zwiepen dat het een lieve lust was en menige ondernemer sloeg de schrik om het hart. Goede raad was duur. Niemand dorst de ladder op. Wel de plaatselijk brandweer die op verzoek onmiddelijk te hulp snelde. Met gevaar voor eigen leven haalde men de verlichting naar beneden. Namens alle ondernemers van het Stationscentrum heel hartelijk dank. VRIJDAG A S. met vele prijzen, in de kantine BayerShoffweg. Aanvang 20.15 "ur- Twee in voormalige schoolruimte aan Het Veld Het is mogelijk geworden voor de Stichting Kinderspeelzalen „Heiloo" het aantal peuterspeelzalen uit te breiden in het begin van het nieuwe jaar, nl. van twee op drie. Daar was behoefte aan. Twee van de peuter zalen kunnen nu ondergebracht wor den in voormalige (nood)schoolloka len aan Het Veld in „Zuid-West". De peuterspeelzaal welke gevestigd was in het clubgebouw is nu onderge bracht in één van de genoemde twee schoollokalen aan Het Veld. Velen kwamen de hand drukken Er was op Nieuwjaarsdag geen pa niek aan het einde van een druk be zochte nieuwjaarsreceptie in de raad zaal maar het kwam toch wel vreemd over toen omstreeks 5 uur het licht uitviel Juist toen velen de zaal zou den gaan verlaten. Kaarsen van ge plaatste kerststukjes brachten licht in de duisternis, want alhoewel di- rekt getracht werd het defekt te verhelpen, duurde het toch wel even voordat het onontbeerlijke licht weer aanging. Overigens had, zoals altijd, de recep tie weer een ongedwongen verloop. Naast het overbrengen van goede wensen over en weer, is het prettig bestaande contacten en relaties, door een persoonlijk gesprek, te verstevi gen. Het voltallige college van burgemees ter en wethouders en de gemeente secretaris waren aanwezig. GEOPEND: za. en zo. van 14 uur tot 2 uur; di, wo, do, vr van 19 uur tot 1 uur; 's maandags gesloten. WESTERWEG 237 - HEILOO De kerstviering voor alleenstaanden in de aula van het Psychiatrisch Centrum St. Willibrord is een gran dioos succes geworden. Om twee uur arriveerden de eerste gasten. Nadat men onder het genot van een kopje koffie met elkaar ken nis had gemaakt opende de voorzit ter, de heer J. Breuker. In een korte toespraak memoreerde hij, dat dit feest mogelijk werd gemaakt door de financiële steun van alle inwoners Van Heiloo en doör de geweldige me dewerking van velen, zoals collectan ten en collectrices, automobilisten, lie pakketten, fruitbakjes en bloem- ittenties rondbrachten, alsmede de :hauffeurs, die zich hadden opgege ven de gasten te brengen en te halen ;n niet te vergeten de vele jongeren lie zich voor de versiering van de tula, maar ook voor de bediening iadden opgegeven. lierna werd een stichtend woord ge- ■proken door ds. J. v. d. Schee na- nens het Interparochieel Beraad Beiloo. /anaf half vier volgde een gevarieerd :abaret onder leiding van onze ilaatsgenoot, de heer N. Akkerman, ^an dit programma werkten mee 3eter Piekos als conferencier en imi- ator, de accordeonvirtuozen de Wi fe's. Gea en Barth zongen bekende nternationale liedjes onder eigen gi- Zoekt u iets aparts? Dat vindt u in KUNSTHANDEL l^7qa Heerenweg 211 Telefoon 31166 Heiloo VRIJDAGAVOND KOOPAVOND taarbegeleiding waarvan er enkele door de zaal enthousiast werden mee gezongen. Daarna traden de Crock- sons op. Zij werden nog onlangs door Willem Duys in zijn vuist in Neder land geïntroduceerd en brachten een aantrekkelijk variété-programma. Riek Dekker als cabaretière en ten slotte niet te vergeten Jo de Leeuw die met zijn westfriese humorschet- sen de lachers op zijn hand had. Ook werkten aan deze kerstviering mee een muziekgroep van de Her vormde Jeugdkerk en het interker kelijk jongerenkoor. Hun beider op treden werd zeer gewaardeerd. Zoals haast traditioneel woonde de burge meester, de heer Hoekstra en echtge note een deel van de viering bij. Om half tien werd de dag besloten door dhr. Breuker. Hij dankte allen die aan de kerstaktie hadden meege werkt, met name de directie vanhet Psychiatrisch Centrum voor de ge boden gastvrijheid. Uit ontvangenreacties blijkt, dat deze kerstviering zeer in de smaak was gevallen. Was sinds augustus 1973 directeur van de Volksmuziekschool Op 44-jarige leeftijd overleed, in Edam, plotseling de heer J. de Pijper, directeur van de Volksmuziekschool Heiloo. De heer De Pijper nam in augustus 1973 het directeurschap van de heer Piet Groot over. In de bijna 2% jaar dat De Pijper aan de Volksmuziekschool verbonden was heeft hij getoond een uitstekend vakman te zijn, een man die zeer ge zien was bij zijn collega's en het be stuur. Hij gaf zich volledig in zijn werk op de school maar ook daarbuiten. Zij die hem hebben gezien op het Oosters weekend van „Pappod" heb ben dit ervaren. Hij gaf daar leiding aan musicerende jongelui, van uiteen lopende leeftijd en instrument. De Volksmuziekschool „Heiloo" ver liest in hem een uitstekend figuur, als musicus maar ook als mens. Dhr. De Pijper was ook verbonden als docent (klarinet) aan het Am sterdams Muziek Lyceum. van „Het Huis Koulster" De vereniging „Oud-Heiloo" welke in 1974 haar leden een gravure schonk van „Het huis Kranenbroek" verraste haar leden nu op een gravure van J. Schijnvoet, naar een tekening van R. Roghman. Een prent uit het ge meente-archief van Heiloo. Het is een gravure van „Het Huis Koulster". Van de genummerde gravures zijn in totaal slechts 95 stuks uitgegeven. Evenals dat het geval was met de gravure van „Het huis Kranenbroek" zijn aan de achterzijde gegevens af gedrukt over Ter Coulster, gegevens ten dele ontleend aan „Ter Coulster" van rar. J. Belonje en samengesteld door het bestuurslid van Oud-Heiloo, de heer A. A. Veer. De gravure is prachtig gereprodu ceerd en op uitstekend papier uitge voerd. Het zal voor vele bezitters zeker aanleiding kunnen zijn de gra vure in te lijsten. De Kruisvereniging „Heiloo" heeft tot verkoop besloten van het voor malige Wit-Gele Kruisgebouw aan de Commandeurslaan. Dierenarts H. E. M. Eberson, thans woonachtig aah de Breedelaan hoek Commandeurslaan, die daar ook zijn praktijk uitoefent, gaat dit gebouw betrekken. Naar wij vernemen waren er nog een aantal gegadigden. tijdens afwezigheid van bewoners Weer werden er inbraken gepleegd in het Blockhovepark. In de Curtius- laan werden bezoeken gebracht aan de woningen van de nummers 5 en 9. Op het eerste adres was blijkbaar niets te halen; op het andere adres wel. De familie was uit en een zoon kon de politie meedelen dat een aan tal sieraden verdwenen was. Vooral aan woningen aan De Vlei De Zuidwester storm heeft ook in Heiloo Vorige week veel schade aan gericht. Vooral in de nieuwe woon wijk „Mallevoort". Het ergst waren er aan toe een aantal woningen aan De Vlei. Golfplaten van schuurtjes werden afgerukt en stukken vlogen door de ruiten. Dat er zich geen persoonlijke onge lukken hebben voorgedaan mag een wonder heten. Glas werd gevonden in bedjes van kinderen. Een trooste loze aanblik toen wij de achterzijden van de woningen bekeken. Zeker wel tientallen woningen in en in de om geving van „Mallevoort", o.a. aan de Bakkersweg, kregen dakschade. Dat was ook het geval op tal van plaatsen elders in het dorp, vooral het wes telijk deel. Televisie-antennes sneu velden op veie plaatsen, maar ook bomen. Aan de Burg. de Wildtlaan knapte een boom af als een lucifer, op de Ewisweg werd er één ontwor teld. Wegen waren bezaaid met dood maar ook met levend hout van bomen die het „te kwaad kregen". Hulp werd er ingeroepen van de gemeente en brandweer. De feestverlichting van de Stations- Weg en de Heerenweg kreeg ook het nodige te verduren en moest vroeg tijdig opgeruimd worden. Een werkkeet van de fa. Zonneveld, staande in de aangelegde recreatie- strook, ging het water in. De nieuwe sporthal werd ook getrof fen. Een stuk van het dak werd los getrokken door de wind en daarmee het isolatie-materiaal. Wip-watermolen „sloeg op hol" Ook de wip-watermolen moest het ontgelden. Hij sloeg, van vrijdag op zaterdag, „op hol". Hij sloeg van de kettingen en heeft ongeveer drie uur op de rem staan draaien. De moge lijkheid was aanwezig dat de molen door verhitting van metaal en hout aan het branden was gegaan. De mo lenaar heeft tijdig kunnen in grijpen. De schade oieef daardoor be perkt. Vloog lager dan 350 meter: kreeg boete van 750, Onze plaatsgenoten dokter H. D. Gransbergen en zijn echtgenote con stateerden dat een sportvlieger zeer laag vloog. Deze A. G. B. uit. Amsterdam maakte volgens dokter Gransbergen ook nog een duikvlucht. Dokter Gransbergen meende de hoogte waarop gevlogen werd te kunnen vaststellen in ver houding tot de koepel van de kapel van het Psychiatrisch Centrum „St. Willibrord"; mevrouw Gransbergen schatte de hoogte op hoogstens 50 m. Naar voren kwam dat de minimum hoogte van 350 meter moet worden aangehouden. B. zei dat op de bewuste dag ook anderen met hetzelfde vliegtuig had den gevlogen. Of hij boven Heiloo had gevlogen wist hij niet. Het was voor hem een vlucht die beperkt was tot een bepaalde omtrek van Schiphol. „Het gaat hier om een ernstige wetsovertreding" Dhr. B. was indertijd bij verstek ver oordeeld tot 750,boete of 30 da gen. De officier van justitie mr. A. Josephus Jitta sprak vorige week bij de behandeling voor de meervoudige rechtbank: „Het gaat hier om een ernstige wetsovertreding, die de vei ligheid van de bevolking in gevaar bracht." B. zei dat niet bewezen was dat hij boven Heiloo had gevlogen; het schatten van de vlieghoogte moeilijk is en hij had kritiek op de hoogte van de straf. Op een latere datum zou de recht bank uitspraak doen. Enige maanden geleden vloog met een donderend geraas, en ook bijzon der laag, een straaljager van de luchtmacht, over Heiloo. Een aantal inwoners dienden toen hun beklag in bij het hoofdkwartier van deze lucht macht. De luchtmacht-officier die deze inwoners te woord stond beloof de dat een onderzoek ingesteld zou worden. Tot no'g toe hoorde men niets. Voor uw Het Horloge van deze tijd: 675.— Alleenverkoop voor Heiloo JUWELIER - GOUDSMID 1 _J t I- v -- - K Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Tel. 072-30799 ROOT hoogeweg 72 - heiloo-tel.02205-1541 Nog in 1974 konden met omliggende gemeenten afspraken gemaakt wor den over de verkoop van vuurwerk en het afsteken ervan. Werd al in 1974 geconstateerd dat men zich, zowel de verkopers als de kopers, goed hield aan de voorgeschreven re gels, nog in sterker mate was dat het geval in de afgelopen dagen. Behou dens hier en daar een knalletje vóór 31 december bleef het in het alge meen stil. De drie zaken die het vuurwerk ver kochten hielden zich dus ook aan de door hen verstrekte voorwaarden welke aan de vergunning tot vuur werkverkoop verbonden waren. Aantal artikelen gestolen Weer is ingebroken, nu aan de Van Vladerackenlaan. De tam. M. kreeg ongewenst bezoek in de nacht van zaterdag op zondag. Naast een aantal antieke sieraden werd een stereo versterker met pick-up meegenomen. willen één keer per week gaan zwemmen in Egmond aan Zee Zwemlustige Vrieswijkbewoners heb ben het plan opgevat, om bij vol doende deelname eenmaal per week gezamenlijk te gaan zwemmen in het overdekte zwembad te Egmond aan Zee. Zij die zich in deze wijk daar voor interesseren kunnen zich wen den tot de heer A. Amsterdam, Vries wijk 190, tel. 31722. Textiel - Modes Interieurverzorging Westerweg 261 - Heiloo Telefoon 072-31738 aan vaste relaties Zoals gebruikelijk verstrekt drukke rij „Uitkijkpost" een kalender aan de vaste relaties. Het is weer een week-kalender op een stevig schild. Dit keer zijn in de kalender een vier tal fleurige 3-kleuren plaatjes opge nomen, uitgevoerd in offset-druk. Voor kantoor en bedrijf een handige kalender. Heeft men u vergeten, mo gelijk is er nog een voor u beschik baar. in „De Loet" en „De Oude Pastorij" De muziekvereniging „Eensgezind heid" speelde weer kerstliederen in de verzorgingstehuizen „De Loet" en „De Oude Pastorij". Dit aan de voor avond van kerstmis. Het werd ken nelijk bijzonder gewaardeerd door be woners van deze twee tehuizen. De heer A. W. Jensch sprak zijn waardering uit over deze medewer king van „Eensgezindheid" en wens te allen een goed kerstfeest. In „De Loet" feliciteerde de voorzit ter van de muziekvereniging, de heer Th. Groot, de 95-jarige heer G. Ko ning, die 76 jaar geleden „Eensge zindheid" hielp oprichten en op 25 december 96 jaar werd. Hij bood hem een „rokertje" aan. 16-jarige liftster aangerand Een 16-jarig Heiloo's meisje nam vo rige week een autolift van Alkmaar naar Heiloo. Het werd haar nood lottig. De autobestuurder reed naar een afgelegen plaats en randde haar aan in de omgeving van Het Baat je. Er kan niet genoeg voor gewaar schuwd worden voor het nemen van een lift, zeker door heel jonge, on ervaren meisjes onder feestelijke klanken van een draaiorgel Maandagmorgen werd op feestelijke wijze het zesde schoolgebouw voor openbaar basis- en kleuteronderwijs in gebruik genomen. Een zgn. ge- integreerde school. Een thans 6-klas- sige school aan Het Malevoort, onge veer tegenover het wijkwinkeleen- trum „Zuid-West". Tot nog toe was men gehuisvest in noodlokalen aan Het Veld. Op de eerste dag na de kerstvakantie trok ken de leerlingen van beide scholen van de oude haar de nieuwe school. En dat ging met muziek van een draaiorgel. Heel leuk bedacht van de oudercommissies Drie lokalen voor het basisonderwijs Qua bouw en vorm wijkt dit school gebouw sterk af van de traditionele scholenbouw. Drie lokalen waren ter beschikking en nodig voor het basis- or«ierw:js. Gestart werd met twee lste klassen en één 2de klas. Bij de aanvang van het cursusjaar 1976-'77 hoopt men minstens vier lokalen ter beschikking te hebben. Als fungerend hoofd van deze zesde basisschool treedt op mej. M. E. Dog- terom, bijgestaan door mevr. L. de Jonge en dhr. Westrus. Het aantal leerlingen is op dit moment 72. Kleuterschool beschikt ook over drie lokalen De zesde openbare kleuterschool start ook met drie lokalen in het nieuwe schoolgebouw, waarvan één speellokaal. Hoofdleidster van de kleuterschool is mej. Oosterwaad en leidster mevr. Haartman. Hoe beide scholen zich zullen ont wikkelen in leerlingtal is nog niet te voorzien. Het hangt in 't geheel af van de al of niet snelle realisatie van de bestaande uitbreidingsplannen en de samenstelling van de zich daarin te vestigen gezinnen. Vast staat dat het openbaar onderwijs, in dit deel van het dorp, een bijzonder snelle ontwikkeling doormaakt. Na de bouw van de Hofdijkschool een acht tal jaren geleden volgde drie jaar geleden de Nieuwe Hoeve met daarbij de kleuterscholen „Pinkeltje" en „De Nieuwe Hoeve". Op 't nippertje gereed! Burgemeester H. Hoekstra uitte zich in een toespraak lovend over de snel le totstandkoming van dit schoolge bouw. Het was maar op 't nippertje dat het maandag in gebruik genomen kon worden. Onderwijzend personeel en leden van oudereommissies waren nog in het weekend bezig de lokalen in te richten. Daarbij kwamen zij nog voor andere moeilijkheden te staan, want de nieuwe school werd bescha digd door de zuid-wester storm, (lie ook het aangrenzende Mallevoort zo zwaar trof. N.M. 20 originele hits van de originele stars op K-Tel's nieuwste HIT SENSATIE met o.a. Silver Convention Jigsaw - The Tramps Earth and Fire Johnny Nash e.v.a. Ook op Minicassette. voor bouw van het „Winkelhof 't Loo" Op maandag 12 januari gaat de eer ste paal de grond in voor de bouw van het „Winkelhof 't Loo". Op wat voor uur kon men ons van bevoegde zijde nog niet meedelen. Op 27 juni 1975 nam de Raad het besluit een overeenkomst aan te gaan met de projectontwikkelaar mr. J. Wildeboer. Een winkelcentrum wordt gebouwd door het aannemersbedrijf Spijker naar een ontwerp van de ar chitect Magnéè. De eerste fase omvat, op de beneden verdieping, een, oppervlakte van nut tige verkoopruimte van 4114 vier kante meter en een tweede fase van 1240 vierkante meter. Mr. Wildeboer kocht van de gemeen te deze 5354 vierkante meter voor 3.270.000,—. Het bouwrijpmaken en de kosten van andere voorzieningen werden op 27 juni resp. vastgesteld op 1.272.000,— en 1.989.000,—. Voor aankoop, afwerking en inrich tingskosten van het ontmoetingscen trum Het Open Huis, wat boven het winkelcentrum komt, werd toen 1.789.360,gevoteerd. «EB...U.LJ1MIIW Wand- en vloertegels. Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet Zilxrttr.l' Tol 072 10892 hel goedkoopste adres irt Nederland in Brabant en Hoorn Regelmatig lezen wij dat hier en daar inbraken werden gepleegd, maar weinig dat de daders gepakt zijn. Als we bij Heiloo blijven, dan kunnen wij vaststellen dat de laatste tijd een groot aantal inbrekers gevonden zijn van diefstallen. Zelfs van grote dief stallen. Een aantal werd zelfs snel berecht. Zo is de grote diefstal van ongeveer 85.000,aan sieraden, gepleegd bij juwelier Kwaad, opgelost. Het waren een 5-tal Brabantse woonwagenbe woners, tijdelijk staande op een cam ping te Heemskerk, wélke deze dief stal pleegden. Van de sieraden was niets meer te achterhalen. De „he ren" hadden de diefstal deskundig voorbereid. Ze waren naar Bergen getogen en stalen daar een BMW. In Heiloo namen ze tal van voor zorgsmaatregelen, hadden zelfst gro te keien meegenomen om hen die hun wat in de weg zouden leggen, van zich af te houden Daders Algerijnen en Marokkanen Kortgeleden werd ingebroken op de Kennemerstraatweg. De familie was niet thuis; ging even weg om St. Ni- colaasinkopen te doen. Er werd flink wat meegenomen. De daders bleken Algerijnen en Marokkanen' te zijn. Ze konden in Hoorn gearresteerd worden. in verband met verkleining van het beschikbare terrein De staangelden van de kermis zijn voor 1976 gebaseerd op,die van 1975, namelijk 35.000,„Hierbij is re kening gehouden met „verkleining van het beschikbare terrein", aldus de toelichting in de begroting 1976. De bouw van éen benzine- en service station van de fa. Bleeker aan de Westerweg staat daarmee in ver band. Mettertijd, bij realisering van het nieuwe wegtracé Stationsweg Zeeweg, zal de kermis naar elders moeten verhuizen. Het huidige ter rein was juist zo ideaal gelegen voor de kermis. Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat per 1 januari 1976 de grofhuisvuildienst zodanig is gewijzigd, dat de telefonische melding is vervallen. De gemeente Heiloo is verdeeld in 4 wijken. Elke wijk zal 1 x per maand op dinsdag door de grofhuisvuildienst worden bezocht. Wijk 1, de le dinsdag van de maand. Wijk 2, de 2e dinsdag van de maand. Wijk 3, de 3e dinsdag van de maand. Wijk 4, de 4e dinsdag van de maand. Wijkverdeling. Wijk 1, ten oosten van de Kennemerstraatweg (inclusief beide zij den van de Kennemerstraatweg). Wijk 2, tussen spoorlijn en Kennemerstraatweg (exclusief Block hovepark). Wijk 3, ten zuiden van. de Zeeweg en ten westen van de spoorlijn (exclusief de Zeeweg zelf). Wijk 4, ten noorden van de Zeeweg en ten westen van de spoorlijn inclusief de Zeeweg en Blockhovepark Burgemeester en wethouders voornoemd, H. Hoekstra, burgemeester. P. H. J. van Loon, secretaris.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 1