□rchipLCin m HOLLAIID BEHEER BV \I w®(rto©[Bt @©(k W® .cfikTpow Centrale Verwarming makelaardij IIOLLflflD BEIIEGR BV ZEER UNIEKE VEILING EILOO jeihandei Alkmaar IEUWSBL Herman Kwaad Plaatsgenoot succesvol in Beverwijk Jongen verijdelde poging tot aanranding Juwelier Kwaad opende moderne reparatie-afdeling Bijzonder grote belang stelling bij uitvaart van de heer J. H. M. J. Schole Certina, Prisma, Helicon Horloges Seiko horloges Klokken, Pendules, Wekkers Wel of geen MAKELAAR inschakelen bij verkoop van uw huis makelaardij onroerend goed, assurantiën, h.donkersloot J.J. PANTEK0EK, Ing. Grote open klaverjas-drive voor pater Henk Helsloot H.O.V. VIERT JUBILEUM MET „IM WEISSEN RÖSSL" Bejaarden gratis naar de generale repetitie Deze week was ik bjj Koomen Modes kijkenbiJ KOOMEN modes - textiel Geachte hr. Tomson. 21 en 22 februari FALKLAND ASTA-THEATER Kaarten voor Dik Trom J. P. Hasebroekschool hield ijsfestün Lezing voor „Oud-Heiloo" ZOOM verwarming HEILOO - HEERENWEG 211 TELEFOON 31875 Ingezonden: Degradatie 33 Populieren weg, 75 eiken terug Adjudant F. Los neemt afscheid van de Rijkspolitie Het ijs is weg De BOWLING HEILOO blijft Gelukkig maar. Tel. 31992 Geslaagd 33e JAARGANG NO. 44 ari IF 11 FEBRUARI 1976 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiloo - Tel. 072-30175 b.g.g. 072-34531 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiloo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiloo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag 6 uur in ons bezit zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW) Bij kontrakt reduktie. Tijdens afgelopen zondag gehouden zwemwedstrijden in Beverwijk t.g.v. het 20-jarig bestaan van de Kenne- mer Invaliden Sportclub (K.I.S.), waren vele verenigingen uitgenodigd. Onze plaatsgenoot Ko Nieuwenhuis wist in de afdeling lichamelijk ge handicapten drie prijzen te behalen en wel als volgt: le prijs 50 m school slag 56 sec., 3e prijs 50 m rugslag 1.02 sec.; 3e prijs 50 m vrije slag 55 sec. Bert Smit, die voor het eerst mee deed, behaalde in zijn afdeling een derde prijs. Geweldig jongens. Heiloo kan trots op jullie zijn. kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiloo tel.3Ö815 Gratis bouw- en verbouwadvies Geopend dinsdag- en vrijdagavond van 19 00-21.00 uur, zaterdag morgen van 10.00-13 00 uur in „Onder de Luifel" Westerweg 234 Heiloo (hk. Westerweg - Stationsstraat), telefoon 34120 Politie inschakelen als daar aanleiding toe schijnt Op de Westerweg tussen de Kerke- laan en de Kuillaan, ter hoogte van de Ronde-O-laan, werd vorige week een 45-jarige vrouw van haar fiets getrokken door een manspersoon. Hij trok haar het bos in en poogde haar aan te randen. Haar gillen trok de aandacht van een passerende jonge man, het werd aanleiding voor de aanrander er van door te gaan. He laas kon hij niet achterhaald worden. In dit verband wordt er op gewezen dat het bijzonder nuttig zou zijn dat men, als men verdachte personen aantreft, zo mogelijk de nummers op te nemen van auto of brommer en de Rijkspolitie te waarschuwen. Eén dezer dagen opende Juwelier Herman Kwaad achter zijn winkel aan de Kennemerstraatweg een re paratie-afdeling waarvoor de meest moderne apparatuur werd aange kocht. De vroegere garage waarin al heel wat kleine reparaties werden verricht is middels een verbouwing nu veel groter geworden. Een vakman werd aangetrokken om o.a. al deze apparatuur te bedienen en men kan nu rustig stellen dat elke denkbare reparatie aan horloges, klokken, sieraden e.d. aan huis kan worden uitgevoerd. Met deze efficiënte manier van wer ken zal de heer Kwaad zijn klanten een nog betere service kunnen bieden. Opvallend veel bloemstukken dekten de baar Vorige week woensdagmiddag had de uitvaart plaats van de heer J. H. M. J. Schole, in leven adjunct-directeur van het Limmense bloembollenbedrijf Van 't Hof Blokker. In de aula van de Algemene Begraaf plaats was bijzonder veel belangstel ling voor deze plechtigheid. Zeer veel bloemstukken dekten de baar toen deze naar de laatste rustplaats werd gedragen. Het was de directeur van Van 't Hof en Blokker, de heer R. Deg. de Jager die de kwaliteiten schetste van dhr. Schole: een zeer gewaardeerd mede werker, bijna vijftig jaar lang, en ook een bijzonder prettig collega. Voor velen was hij ook een vriend. Dat had ook dhr. De Jager negentien jaar lang ondervonden. De heer J. J. v. d. Ende sprak namens het personeel. Deze zei dat de heer Schole alles wist van de import en export van het eigen bedrijf. De overledene had, volgens dhr. v. d. Ende, uitstekende boekhoudkundige gaven. „We zullen hem dan ook erg missen." De heer J. A. Pesman voerde het woord voor de Algemene Vereniging voor Ziekenhuisverpleging Noord- Holland-Noord, waarvan de heer Schole voorzitter van de ledenraad was. Vertegenwoordigers waren er van het JUWELIER - GOUDSMID Kennemerstraatweg 414 Heiloo - Tel. 072-30799 met stalen band II Alle reparaties worden in ons modern atelier verricht. district Noord-Holland - Utrecht van de K.N.S.B. en de „Ijsbaan Heiloo", van beide was hij voorzitter, en de Kon. Mij. voor Tuinbouw en Plant kunde. Voorts veel vakgenoten en andere relaties waarmee de heer Schole vele jaren mocht samenwer ken. Een zoon van de overledene dankte voor de belangstelling en het mede leven. De avond vóór de uitvaart tekenden ontelbare personen uit Heiloo, maar ook van elders, het condoleantie- register. winkelcentrum zuid-west, het hoekstuk 10. heiloo tel. 072-30524 privé: mariënstein 3, heiloo tel. 072-30498 Er zijn ongetwijfeld dozijnen mensen, die tot volle tevredenheid zonder makelaar geslaagd zijn. MAAR als niet deskundige loopt u risico's. Bijv.: Is het voor uw koper financieel wel haalbaar? Is zijn entoesiasme voor uw huis niet groter dan zijn portemonnaie? Heeft u uw woning niet beneden de waarde verkocht? Een goede makelaar kan u helpen o.a. 1) Hij zal een gefundeerd oordeel kunnen geven over de mogelijke op brengst van uw huis en aan de hand daarvan in overleg met u een vraagprijs kunnen vaststellen. 2) Hij zal snel een gegadigde voor u kunnen vinden. Makelaardij H. DONKERSLOOT heeft een lijst van woningzoekenden. Waarschijnlijk zit uw koper hier al bij. 3) Hij oriënteert zich omtrent de financiële mogelijkheden van uw aspi rant-koper. 4) Hij regelt met u de bezichtigingen van het huis, en voert namens u alle onderhandelingen. Kortom: Hij begeleidt u in de moeilijke onroerend goed materie tot en met de notariële overdracht. UW MAKELAAR: .UdNBM IN RUIME SORTERtUO VINPT U fly VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO Op vrijdagavond 20 februari a.s. wil len wij onze langzamerhand traditio nele klaverjas-drive voor oud-kape laan Henk Helsloot houden. Door het grote succes van de voorgaande jaren geïnspireerd hebben wij er ook dit jaar weer ontzettend veel zin in. Buiten de telkens weer onmiskenbare gezelligheid en de sportieve vreugde, is er vooral de grote belangstelling en steun voor het werk van Henk Helsloot in Brazilië. Mede door deze steeds terugkerende klaverjas-drive en haar opbrengst kan hij zijn kindertehuizen voor de ondervoede en verwaarloosde jeugd van Sao Paulo bouwen en laten func tioneren. Een extra cachet aan de komende klaverjas-drive, ook nu weer in nauwe samenwerking en veel steun van H.S.V., is misschien wel het feit dat de man om wie het be gonnen is, nl. onze oud-kapelaan Hel sloot, op deze avond zelf aanwezig zal zijn. Wij verklappen u thans enkele schit terende prijzen: een smyrna tafel kleed, een dames- of herenhorloge, een staande schemerlamp en nog vele aantrekkelijke prijzen. Tot ziens dus allen, 20 februari om 20 uur in de kantine van de v.v. HSV. Werkgroep Aktie Helsloot. Naast onze aktiviteiten op het gebied van Nieuwbouw-verkoop, zijn wij eveneens gespecialiseerd in de aan- en verkoop van woningen, bouwgron den en bedrijfspanden. flok u kunt van onze ervaring ge bruik maken. Neem eens vrijblijvend kontakt met ons op. M ASSURANTIE FINANCIERING EN HYPOTHEKEN Kennemerstraatweg 580 - Heiloo - Tel. 072-3068.3 - 02206-1869 Op de zaterdagen, 20 en 27 maart a.s. zal de Heilooër Operette Vereniging haar 25-jarig jubileum vieren met een groots opgezette uitvoering van de bekende operette „lm weissen Rössl" van Ralph Benatzky in de zaal van het Psych. Centrum „St. Willibrord". Als solisten treden op: Maria Mole naar, Dick Zijlstra, Kees Moesker, Els van der Heuvel, Frits Hogerheij- de, Ben Eppinga, Gré Olberts en John Fournier. Het operette-orkest „Intermezzo" uit Amsterdam zorgt voor de muzikale begeleiding o.l.v. de dirigent, Tjebbe van der Pal. De regie is in handen van Wim Karelse. Repetitor is Jan Krom uit Zaandijk. Medewerking wordt verleend door de Balletschool uit Bergen "o.l.v. Tiny Derksen en het kinderkoor „Nieuw Leven" uit Heiloo o.l.v. de heer W. Admiraal. ,,Im weissen Rössl" is een zeer be kende, vrolijke revue-operette waar jong en oud intens van zal kunnen genieten. Ralph Benatzky heeft aan deze operette zijn wereldroem te dan ken. Hij werd geboren in 1887 in Tsjechoslowakije en overleed op 17 oktober 1957 in Zurich. Hij studeerde muziek in Praag en later in München. Via Wenen kwam hij in Berlijn te recht. Hij heeft zich zowel voor de revue als voor het cabaret verdien stelijk gemaakt. De operette heeft hij op allerlei manieren gediend, zo wel met groots opgezette revue-ope rettes als „lm weissen Rössl", die hun evenknie vinden in de Ameri- aan de Van Aostastraat, bij dat grote parkeerterrein. Ze hebben daar van alles. Grove ritsen van 10 tot 70 cm. Allerlei fournituren zoals o.a. houten knopen, applicaties etc. Meer dan 100 soorten en kleuren wol. Ook vissers garen en mooie haakgarens. Alle kleuren D.M.C. splijtzijde. Een geheel nieuwe collectie stramiens en hand werken. U moet beslist eens gaan Van Aostastraat 9, Heiloo, tel. 30199 kaanse musical, als met intieme ka meroperettes zoals „Meine Schwes- ter und ich". Van dat genre was hij min of meer de uitvinder. Hij schreef muziek voor een paar honderd films. Bovendien was Benatzky doctor in de filosofie, vertaalde Engelse, Fran se en Tsjechische literatuur en schreef romans en gedichten. Feestelijke operette Met deze feestelijke revue-operette wil H.O.V. er bij haar 25-jarig jubi leum eens echt uitspringen. Kosten noch moeite heeft men gespaard. Een jaar lang is men met zo'n 50 mensen al druk bezig met de repetities en de laatste maanden repeteert men zelfs 2 avonden in de week. De produktiekosten bedragen pl.m. 12.000, Een aanzienlijk bedrag waarbij het bestuur rekent op een geweldige opkomst en het slagen van de loterij waarvoor de middenstand in Heiloo weer een fantastisch aantal prijzen heeft aangedragen. Problemen Zoals altijd kreeg het bestuur ook nil weer de nodige problemen te ver werken. „Voor zo'n uitvoering komt veel meer kijken dan iemand óok maar kan vermoeden", aldus de en thousiaste voorzitter, de heer M. Mans. „Alles moet in elkaar passen en daar hebben wé de nodige kop zorgen over gehad. Wanneer je dan merkt dat iedereen met je meeleeft kun je het allemaal toch weer aan. We hebben prachtige kostuums ge huurd bij de fa. Gerritsen in Amster dam en een groot aantal décors bij de fa. Van Doesburg en Zonen in Zaan dam. Generale repetitie Ook dit jaar kunnen 65-plussers weer geheel gratis de generale repetitie bijwonen. Deze is op donderdagavond 18 maart. Eventuele begeleiders zijn vanzelfsprekend ook van harte wel kom. Deze repetitie, maar ook de uitvoeringen van 20 en 27 maart be ginnen om 19.30 uur. De toegangs kaarten kosten 10. en voor 65- plussers en CJP-houders 7.50. Ze zijn verkrijgbaar bij mevr. Dom per, Vossenakkers 43, tel. 072-34472. Wanneer u interesse hebt is haast met het kopen van kaarten zeker ge boden. Zo maar een fijne avond uit in Heiloo. We wensen het jubilerende H.O.V. met de uitvoeringen van „lm weissen Rössl" alle succes. T.v.T. Naar aanleiding van het artikel „Uit Heiloo's Raad" in de Uitkijkpost d.d. 4 febr. 1976, zou ik graag namens het bestuur van de Heilooër Operette Vereniging in de hoedanigheid van voorzitter hierop willen reageren. Het verwondert mij, dat u, in be doeld artikel spreekt dat u het be treurt dat de operettevereniging er de voorkeur aan geeft om het Asta- theater te blijven gebruiken, en zich niet te laten inscharen in ,,'t Loo" volgens conceptie van dhr. Magnée. Om onze problematiek van uitvoerin gen te weerleggen, moet ik even te ruggaan naar het verleden toen wij onze uitvoeringen nog gaven in café restaurant „De Rustende Jager" in Heiloo. De aldaar gebrekkige accommodatie zowel toneel, kleedruimte en zaal, hebben ons toen doen besluiten om naar het inmiddels verbouwde Asta- theater over te stappen. Wij hebben er echter slechts één jaar gebruik van gemaakt, omdat het vrij wel onmogelijk bleek om daar een artistiek verantwoorde operette-uit voering te geven. Tevens bleken de kleedkamers en toneel veel te klein voor zo'n groot gezelschap als H.O.V. Ook financieel zou het onverant woord geweest zijn, om hierin te blij ven spelen, want om het orkest te laten plaatsnemen, moesten er te veel stoelen uitgehaald worden; er bleven slechts ruim 200 stoelen over. De entreeprijs zou bijna verdubbeld moeten worden, om de uitvoerings kosten te bestrijden. Ook van de zijde van de brandweer waren er gegronde bezwaren, om met zo'n groot orkest voor de nooduitgan gen te zitten. Bij de eerste voorlichtingsavond van de plannen voor ,,'t Loo", waarbij de heer Wildeboer en de heer Magnée hun visie gaven over wat in Heiloo zou verrijzen, heb ik persoonlijk aan beide heren gevraagd of het mogelijk zou zijn om onze uitvoeringen in ,,'t Loo" tegeven, waarbij dhr. Magnée stelde dat dit niet mogelijk zou zijn. Wij hebben dus als operettevereni ging zeker wel interesse gehad om ons te laten inscharen in de ludieke conceptie van architect Magnée in zake ,,'t Loo". Gelukkig hebben wij de laatste jaren een goed alternatief gevonden om onze uitvoeringen in het Psychia trisch Centrum „St. Willibrord" te geven, waarvoor wij burgemeester Hoekstra en de direktie aldaar veel dank verschuldigd zijn voor hun me dewerking. Wij als bestuur hopen echter, dat er in de toekomst een nieuw Asta-thea- ter gaat komen, waar wij onze ope rette-uitvoeringen tot in lengte vsn jaren en tot groot genoegen van alle operettevrienden kunnen laten voort bestaan. Met dank voor plaatsing, M. Mans, voorzitter Heilooër Operette Vereniging H.O.V. Voor „De avonturen van Dik Trom" zijn voor 21 februari (zaterdag) en 22 februari (zondag) nog kaarten verkrijgbaar bij R. Doggenaar, Haes- ackerlaan 23, Open Huis, Willibror- dusweg, Kiosk Avis, Stationsweg 68 en Reisbureau De Magneet, Raad- huisweg. Kinderen van de Nic. Beetsschool kunnen (in beperkte mate) kaarten kopen op school. De kaarten kosten 2.Per donatie (dus per persoon, op de donatiekaart aangegeven!! kan een vrijkaart worden verstrekt, op vertoon van de donateurskaart. Haast je wel, want ze vliegen de deur uit! Vrijdagmiddag organiseerde de J. P. Hasebroekschool een ijsfeest op de „Kleine Karremel" in plan Oost. Vrolijk wapperde de rood-wit-groene schoolvlag van de brug, terwijl aan de overkant door enkele moeders een kleurig „koek-en-zopie" was opge bouwd. Om half twee vertrok een aantal „be tere" schaatsers uit klas 5 en 6 o.l.v. de heer Bronkhorst voor een tochtje van 15 km naar Akersloot. Intussen werden in de stralende zon op De Karremel spelletjes gedaan en wedstrijden gehouden. Er werd en thousiast meegedaan met priksleeën, slee/schaatsestafette' „sneeuwballen" gooien, slalom-schaatsen enz. Wie moe geworden was, kon bij het „Koek-en-zopie" even uitblazen met warme chocolademelk en een plak koek. Dank zij de inspanning van ouder commissie, ouders en onderwijzend personeel beleefden de leerlingen van de J. P. Hasebroekschool een fijn, ouderwets ijsfestijn. Donderdag 19 februari om 8 uur 's a- vonds wordt er een lezing gegeven over de abdij van Egmond en de re latie daarvan tot Heiloo. De lezing wordt gehouden door pater Hof uit Egmond en de plaats is de zaal van de geref. kerk aan de Noordergeest straat. Voor niet-leden is de toe gangsprijs 1.—. de aanleg van een nieuwe installatie, onderhoud of uitbreiding van uw installatie, wel of niet g door ons gemaakt X»Sc?l,S. 8 Kies het bedrijf met de A.C.I. erkenning -v-c\ S uEvloQ De bomen in de Breedelaan hebben hun feestkleed afgedaan. De kruinen, die ten hemel rijzen, om hunne Schepper mee te prijzen, ze zijn geveld door 's mensenhand en liggen gestapeld aan de kant. Nu zijn ze niet zo veel meer waard en worden slechts bijeen vergaard voor de houtversnipperingsmachien, dan brengt het nog wat op misschien! De eens zo statige Breedelaan heeft nu voorgoed afgedaan. Helaas door deze mensendaad, ben je gedegradeerd tot Breedestraat! M. E. Schotanus-Westenberg aan de Breedelaan Enige maanden geleden werd er op gewezen dat er wat met de bestaande boombeplanting, in de Breedelaan, volgens onze gemeentelijke plant soendienst moest gebeuren. Het eer ste resultaat hebben we gezien. 33 populieren zijn omgezaagd, maar er komen 75 Hollandse, zgn. zomereiken voor in de plaats. De staande eiken in de Breedelaan werden in niet ge ringe mate, door de nu gesneuvelde populieren, in hun groei belemmerd. Men deelde ons mede dat binnen de kortst mogelijke tijd de aanplant van de reeds genoemde eiken zal plaats vinden, evenals de stokken spoedig verwijderd zullen worden. Was vanaf 1968 commandant van de groep Heiloo van de R.P. Op 1 maart gaat adjudant F. Los, commandant van de Groep Heiloo van de Rijkspolitie, wegens functio neel leeftijdsontslag (hij werd giste ren 60 jaar) de dienst verlaten. Als zovelen kwam de nu scheidende politiefunctionaris vanuit de militaire dienst bij de Koninklijke Marechaus see, eerst te Hengelo (Ov.) en later bij de brigade Enschede. In 1947 kwam adjudant Los bij de groep Ol- denzaal van de Rijkspolitie. Na een jaar werd hij daar opperwachtmees ter. In 1955 ging dhr. Los over naar de verkeersgroep Almelo en in 1956 daarvan, als adjudant, vervangend groepscommandant. Per 1 oktober 1968, gelijk met mevr. mr. Corver-van Haaften als burge meester, werd dhr. Los benoemd tot commandant van de Groep Heiloo (waartoe ook Limmen behoort) van de Rijkspolitie. Na 1945 hebben we nu drie groeps commandanten gekend in Heiloo. Achtereenvolgens: N. Waterdrinker, Th. Borst en F. Los. Wie de adjudant gaat opvolgen is nog niet bekend. Dat kan trouwens nog wel even duren. Tussen het heen gaan van dhr. Waterdrinker en de benoeming van dhr. Borst lag een tijdsbestek van IV2 jaar. Afscheidsreceptie op 25 februari Adjudant F. Los neemt officieel af scheid op woensdag 25 februari, om half drie, in de raadzaal van het ge meentehuis. Op donderdag jl. gehouden examen voor het Praktijk-diploma Machine- schrijven slaagden de dames T. M. Adrichem-Lasés, M. A. Bruin, Heiloo; C. C. A. M. Buur, Limmen; H. Claassen-Sanders, Ursem; A. A. G. Dekker-Jonker, S. Diamant (blind), K. Freriks, C. Hollander (blind), Heiloo; T. Kok-Ypma, Alkmaar; E. A. P. de Lange, M. J. J. F. de Lange- Horsten (m. lof), Y. P. C. Lubberink, C. M. Opdam, Heiloo; G. D. Postma (blind), Alkmaar; M. Schmidt- van Poelgeest (blind m. lof), Castricum; N. J. Sinke-van Altena, J. A. Troost (m. lof), Heiloo; J. N. C. de Vries, M. C. C. Wagemaker-Mul, E. L. Wa- genvoort-Rijtema (m. lof), Alkmaar; A. C. Wokke-Keuning (blind), Hei loo, C. A. M. de Wildt, Alkmaar en de heren J. J. Carper, Zaandam; J. J. A. A. Houtenbos, Bergen; F. A. J. Klaasse, Heiloo; R. J. M. v. d. Sande, Limmen, C. Sprenkeling, Heiloo. Zij werden opgeleid door Instituut Dompvloet te Heiloo. Wand- en vloertegels, Plavuizen. Open haarden v.a.398.- geh. compleet Zilverstr.l- Tol. 072-1ÓA92- hel goedkoopite adres in Nederland T.o.v. gerechtsdeurwaarders Toonen Baldinger te Alkmaar zal het Veilingbedrijf „Mirma", Geddingmoor 34, Nieuw-Vennep d.d. woens dag 18 februari 1976 in ,,'t Rode Hert", Slotweg 1 te Egmond publiek a contant ter veiling brengen: in opdracht van grote import mij, een enorme partij perzische tapijten in div. maten w.o. 5x4 me ter, totaal ong. 150 a 200 stuks o.a. IRAN: afshar, ardebil, ahar, abedeh, afghan, belouch, bidjar, bahtiar, bahmani, chazvin, doshagan, dargazin, daula, gholtogh, gabeh, ghom, hamadan, heriz, husseinabad, isfahan, jozan, kaptra- han, kirman, koum, kurdistan, karadja, karabegh, kasrfan, kolay, kelardascht, kashgai, liliham, luri, lambran, mahal, mobarakeh, meched, mossul, mir, mokabad, meshkin, nain, nanja, shiraz, sarouck, sabzwar, senneh, saveh, tabriz, toseran, veramin, viz, yollameh, yezd, zandjan. TURKIJE: anatol, kaysereh, yastik, yachjali, vaccibedir. INDIA: herizen. PAKISTAN: mori. ROEMENIË: arad. Verder: tin, bronskoper, meubelen, klokken, aardewerk, porselein, hang-, wand- en tafel-olielampen, delftsblauw, polychroom en rose, apothekers- en tabakpotten, dekenkisten, rankenkasten, secretaire, wandkastjes, dagoberts, ladenkastjes, tafels, stoelen, in eiken, noten en wortelnoten, speculaasplanken, weegschalen, koetslantaarns, schaakspelen, ketels, vijzels, haardstellen, bouten, doofpotten, blok- kenbakken, verzilverde serviezen. En wat verder ter tafel zal worden gebracht. Bij de perzische tapijten zal een kwaliteits- en garantie-certificaat worden afgegeven. Eventueel zal een taxatierapport worden verstrekt. Gelegenheid tot het inbrengen van goederen op de dag van de veiling tussen 12 uur en 14 uur. Veilingkosten alleen na resultaat. Gelegenheid tot het geven van koopopdrachten, welke gratis worden uitgevoerd. Bank/girobetalingen worden als contante betaling geaccepteerd. De goederen zijn te bezichtigen op de dag van de veiling tussen 14 uur en 20 uur. Aanvang van de veiling 20 uur. VEILINGDIRECTIE MIRMA Telefoon 02526 (43 24)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 1