SPORT EN SPEL FA. D. DE GRAAF PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN 2.50 ■ft**********"* Feestvergadering Bouw- cn Houtbond N.K.V. VIS EN DELICATESSEN IM WEISSEN ROSS'L 20 - 27 maart Verkeersperikelen Een avondje uit De BOWLING HEILOO is er goed voor. Tel. 31992 „Plan Vossenakkers", voor reconstructie en verfraaiing Gereformeerde Kerk hield Gemeentedag Majorettes T.K.H.: junioren en senioren Nogmaals Vondelschool- fancy-fair Niet verkochte kleren gingen naar het Leger des Heils Slijterij - Wijnhandel GREEUW Nieuwe sporthal een juweel Geweldige belangstelling hij ledenvergadering V.V.D. Verzorgingstehuis De Loet krijgt een tweede directie-lid Open avond Zesde openb. kleuter- en lagere school recreatieve spelers BOWLING HEILOO Tel. 31992 Bloemwerk exotische plantin Burgerlijke stand Gevonden voorwerpen AZALEA'S 3. AALSMEERSE BL0EMENHAL Zevenhuizerlaan 54 Heiloo Verwoede visser hakte gat in het ijs Brand in onbewoonde woning nog niet opgehelderd Een uitgelezen kollektie in: KUNSTNIJVERHEID en 1 SERVIEZEN echte wedstrijdspelers BOWLING HEILOO Tel. 31992 De AMARYLLIS AALSMEERSE BL0EMENHAL Zevenhuizerlaan 54 Heiloo ITKIJKPO! UITKIJKPOST 11 FEBRUARI 1976 Goed bezocht en zeer geslaagd Vrijdag heeft de Bouw- en Houtbond N.K.V. een goed bezochte feestver- gadering gehouden, waarbij ook de vrouwen en verloofdes aanwezig wa ren Op de agenda stonden dan ook aan trekkelijke punten. De opening werd verricht door afdelingsvoorzitter J. Bolten, die allen op deze avond wel kom heette in het bijzonder Bonds voorzitter Leo Brouwer, enkele ge nodigden en de pers, die ook aanwezig was. J. Bolten leidde met een voor woord Leo Brouwer in, die onder meer in ging op de problematiek van de lonen en collectieve voorzieningen. Spreker zei o.m.: De welvaartsverde ling is aanzienlijk minder geworden. De lonen zijn per januari wel geste gen, maar dit gaat grotendeels op aan verhoging van sociale wetten en in mindere mate belastingverhoging. Spreker vraagt of het daarom ook niet belangrijk is om de koopkracht op peil te houden We moeten goed in de gaten houden niet te veel tegelijk aan collectieve voorzieningen te willen doen. Dit werkt explosief in kostenverhoging. Het is voor ons als vakbond nu na tuurlijk moeilijk om zelf een offer te moeten brengen maar daar komt het wel op neer. Om alle problemen goed te kunnen aanpakken zijn we o.a. ook de federatie met het NVV aangegaan. We hebben er dan ook wel acht jaar over gedaan. Hierbij moeten we wel als christenen blijven denken, maar ook de hulp van de anderen willen aanvaarden. De Federatie, groot 185.000 staat dus wel sterk en we hebben dan ook over al onze inbreng. De werkloosheid in de bouw stijgt, en er moeten ook nog veel mensen af vloeien. De behoefte om te bouwen is sterk verminderd en dat zal wel zo blijven. Voor onze jongeren is er niet zo veel perspectief meer. We zullen naar middelen moeten zoeken om onze werkbehoefte Beter te verdelen door middel van meer vrije tijd of eerdere pensionering. De komende jaren zul len er toch zo'n 30 duizend bouw vakkers moeten afvloeien. Al deze problemen zijn zeer groot maar wij zullen toch als vakbeweging met hulp van de. leden en het middenkader proberen uit deze problemen te gera1 ken. Na een kleine pauze werden uit de zaal vragen gesteld die door Leo Brouwer werden beantwoord. Verder de huldiging van jubilarissen Jb. Kaandorp en Th. Min, die 25 jaar lid waren, werden in het zonnetje ge zet terwijl hun vrouwen bloemen werden aangeboden. G .van Lieshout was 50 jaar lid maar kon wegens ziekte niet aanwezig zijn. Van Lies hout was door het bestuur thuis al gehuldigd. Na dit officiële gedeelte gingen de tafels aan de kant en werd deze ge slaagde avond besloten met muziek en een dansje. TELEFOON 31440 STATIONSWEG 85 - HEILOO Kaarten plaatsbespreken: Vossenakkors 43, Heiloo, tel. 34472. Over parkerende autobezitters Als je het gedrag ziet van parkerende autobezitters dan vraag je je af: Hoe zit dat nou eigenlijk. Denken ze bij het parkeren in 't geheel niet na of zijn ze zo onverschillig dat het hun niets kan schelen. Misschien ook wel redenerende: Als ik mijn wa gentje maar kwijt ben en zo dicht mogelijk bij mijn bestemming. Geen rekening houdende met andere weg gebruikers. Zo was het ook weer zondag, in de smalle Burenweg. Ettelijke auto's ge parkeerd bij het verzorgingstehuis „De Loet" en nog wel aan beide zij den van de weg! En dan te weten, dat op nog geen vijftig meter geen enkele, maar dan ook geen enkele auto op het riante parkeerterrein stond Voetgangerspad wordt soms geblokkeerd Even opvallend het gedrag van auto bezitters (en nog wel overdag!) op het parkeerterrein bij het Open Huis. Auto's parkerende vlak voor het voet gangerspad tussen dit parkeerterrein en dat bij de Heerenweg. De voet ganger moet dan maar zien hoe hij of zij er langs komt. Mogelijk dat van de zijde van hét gemeentebestuur maatregelen geno- men kunnen worden. tot uitvoering gekomen; kosten 112.000, Vorig jaar vond een hearing plaats van bewoners van de Vossenakkers, wethouder J. Bolten en ambtenaren van de dienst van Openbare Werken. Het ging erom, hoe de straat leef baarder te maken. De raad voteerde een bedrag voor reconstructie en verfraaiing van de Vossenakkers. Het geheel gaat zo'n 112.000, kosten. Gister is de fa. J. Zoon met de eerste werkzaamheden, namelijk de recon structie van de straat, begonnen. Er wordt een sierbestrating aangebracht en parkeergelegenheid op aanvaard bare plaatsen. Daarbij zullen bielzen gebruikt worden, ter afzetting en een flinke beplanting eromheen. Overi gens wordt er aan het gehele plan „Vossenakkers" veel aandacht be steed aan de beplanting. Bloemen- bakken zullen worden geplaatst en voor de kinderen wordt er een speel- gelegenheid aangelegd. Het geheel krijgt een vriendelijker aanzien dan de huidige Vossenakkers. Dat was wel nodig. Het werk van de fa. Zoon zal onge veer 4 tot 6 weken in beslag nemen. De beplanting gaat zo spoedig mo gelijk plaats vinden. Bij de Gereformeerde Kerk aan de Noordergeeststraat hield men zondag jl. een „Gemeentedag" die zoals ge woonlijk ook nu weer veel belangstel ling trok. De dag begon met een ochtenddienst, die werd voorgegaan door de heer H. Pater uit Amsterdam. Terwijl de „kleintjes" werden opge vangen in De Rank konden de ouders en grotere kinderen in discussie gaan over het thema: „Geloven wij of ge loven wij het wel?" Er kon gelezen worden of naar muziek geluisterd. Er werd poppenkast vertoond en voor de oudere jeugd was er een discobar. Na een gezamenlijke broodmaaltijd volgde een optreden van de zang- en spelgroep Cantura uit Heerhugo- waard. Tegen 5 uur kwam er aan deze gezellige dag een einde. Zoals reeds vermeld werd gaat het majorette-peleton van het Trompet terkorps „Heiloo" uitbreiden. Eén dezer dagen zal iedereen de fraaie affiches van T.K.H. overal kunnen zien hangen. Voor de jeugdband komt een junior- ma jorettegroep voor meisjes vanaf 10 jaar. Tevens is uitbreiding mogelijk van de senioren-groep voor meisjes vanaf 15 jaar. Geef je zo snel mo gelijk op, want het is kort dag om nog flink aktief aan de gang te kun nen. Je kunt je opgeven bij N. Beem- ster, Werkendelslaan 52, tel. 32422 en mej. A. Meyer, Butterlaan 55, tel. 35051. Voor algemene inlichtingen over T.K.H. kunt u zich wenden tot de alg. voorzitter M. C. Affourtit, To renlaan 37, tel. 32815. De nieywe majorettes krijgen verder bericht wanneer gestart wordt met de groep nieuwelingen. Door een misverstand is het volgende weggevallen uit ons verslag (vorige week) van de zo geslaagde fancy-fair van de 25-jarige Vondelschool. Doos met onbekende Inhoud bracht 125.op! Opvallend veel attrakties omvatte deze fancy-fair, waaronder zeer vele originele. Daarnaast was er het ge bruikelijke Rad van avontuur, met prachtige prijzen. Koffie kon er ge bruikt worden met door ouders ge maakt gebak. Pannekoeken werden gebakken, men raakte zelfs uitver kocht. De vele soorten oude lees boekjes hadden veel aftrek. Een doosje werd ten verkoop aange boden, waarvan op een enkele na, niemand wist wat er in zat. Er werd niet minder dan 125 gulden voor ge boden. Wat zat er in? Een dia van de Vondelschool! De koper kreeg la ter o.a. een taart thuisbezorgd. Een ondernemer bood een bedrag van 100 gulden aan. Radio Bakker zorgde, tegen 'n zacht prijsje, voor een uitstekende geluids verzorging. De organisatoren, blij met zoveel medewerking en bang, dat er op de een of andere manier een aanslag zou worden gepleegd op de onnoemelijke hoeveelheid van geschonken artike len, liet de Vondelschool van vrijdag op zaterdag bewaken door een hond van de plaatselijke veiligheidsdienst. N.M. Tijdens de fancy-fair ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de Von delschool, zijn niet alle kinderkleren verkocht. De fancy-fair-commissie heeft deze kleren afgestaan aan het Leger des Heils. Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 31535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS De sporthal „Het Vennewater" is bij na klaar. Van de week zijn we er weer eens een kijkje gaan nemen en we kunnen rustig stellen dat Heiloo trots kan zijn op dit „pronkjuweel" cjat binnen een maand opgeleverd zal worden. De verwarming staat het gebouw nu lekker droog te stomen, de betegeling is klaar en als alle vocht uit de grond is kan de vloer in de sporthal worden aangebracht. Men werkt koortsach tig door om het geheel binnen de ge stelde tijd gereed te krijgen. De opening zal gepaard gaan met allerhande sportieve evenementen en een feestelijk open huis voor jong en oud. We schreven hier reeds eerder uitvoerig over maar het totale pro gramma zal t.z.t. nog in onze Uit kijkpost geplaatst worden. Heiloo krijgt een sporthal om U tegen te zeggen. Straks zult u het allemaal met eigen ogen kunnen zien. Voor de algemene ledenvergadering van de V.V.D. afd. Heiloo, die maan dagavond gehouden werd in de zaal van de Gereformeerde Kerk bestond een overweldigende belangstelling. Erg enthousiast toonde men zich over de prachtige film van de berging van de „Elwood Mead" die bij Guernsey aan de grond was gelopen. De enorme risico's die een bergingsmaatschappij als Wijsmüller op velerlei gebied loopt kwamen in deze film duidelijk tot uiting. Na afloop kónden de aan wezigen vragen stellen aan de heer P. J. v. d. Merwe, één van de staf medewerkers van Wijsmüller en hier werd dankbaar gebruik van gemaakt. Bij acclamatie werden in het bestuur gekozen, mevr. J. J. Ooyevaar-Gaai- kema Schuir, de heer drs. J. J. de Wit en dhr. M. van der Kloet. Er werden geen tegen-kandidaten inge diend. De heren M. Grondhout, drs. J. Roe- lofs en drs. J. Hanewald werden met algemene stemmen gekozen om als afgevaardigden van de V.V.D. afd. Heiloo naar de Landelijke Algemene Ledenvergadering te gaan die op 12 en 13 maart a.s. te Rotterdam wordt gehouden. Mede in verband met de omvangrijke uitbreiding van het verzorgingstehuis „De Loet", waarvan men hoopt dat deze omstreeks juli 1976 gerealiseerd zal zijn, heeft het bestuur van de Hei- looër Stichting voor Bejaardenzorg gemeend om naast de directrice zr. J. A. de Wilde een directeur te gaan benoemen. Zijn we goed ingelicht dan is men daar nog niet toe overgegaan. 5 januari jl. werd aan Het Malevoort het nieuwe gebouw van de Zesde openbare kleuter- en lagere school in gebruik genomen. Nu de school een beetje „aangekleed" is, nodigen ou dercommissies en personeel van bei de scholen ouders en andere belang stellenden uit om het gebouw te ko men bekijken, en wel op donderdag, 12 februari a.s., tussen 18.30 en 20.30 Voor is er een club opgericht. In de spelen zij op dinsdagavond. voor iedere gölég^rÈ^e^ ert eeri.ltói^vol Stationsweg 111 Heiloo. Telefoon 072 - 31340. Geboren Margaretha M. A., d.v. Th. M. Rozing en B. C. van Vliet; Maaikel A. J., z.v. A. J. Zoon en M. C. Commandeur; Natasja P. M„ d.v. N. J. M. Hoebe en L. P. M. van der Sande. Elders geboren: Björn, z.v. H. C. A. Kuiper en S. M. Buter. Ondertrouwd: Edward Dudart en Irene Th. M. Sen- gers; Paulus L. B. M. Klamer en Cornelia M. H. M. van Loon; Gerardus J. A. M. Botman en Bir- gitta H. Vermeulen. Getrouwd: Nicolaas P. Hoetjes en Maria A. Eijkel; Henricus M. Bisselink en Anna C. A. Velseboer. Overleden: Huibertje C. Hille, w.v. Kroonenburg, oud 65 jaar; Jansje Jansen, e.v. Robert, oud 58 jr. Konijn; groen kinderwantje; bruine bontmuts; bankbiljet; zwarte poes; zilveren armbandje; want; wollen muts; zwarte schaatsbeschermer. Groene handschoen; sleutel; 'n paar suède handschoenen; zilveren oor ring; paar rode kinderwanten; zwar te sleutelhanger met sleutels; blauwe kinderwant; parkiet; 49R tas; blauw meisjeshorloge; twee sleutels; bruine muts; schaats; zilveren armband m. naamplaatje; rode portemonnee; ko nijn; witte kinderwant; paar zwarte handschoenen; paar bruine wanten; paar herenschoenen. Inl.: wo.- en za.-middag tussen 2 en 4 uur op het groepsbureau der Rijks politie te Heiloo. RODE GROOTBLOEMIGE Alleen deze week. In ijs dat volop bereden werd door kinderen De Rijkspolitie werd gealarmeerd door één der bewoners van „Oost". Een hengelaar was naar de zgn. drie- hoekvijyer gegaan en had daar, onge veer 2 meter uit de wal een gat in het ijs gemaakt om te vissen! En dan te weten dat zeker wel hon derden kinderen gebruik maakten van het ijs van deze vijver. De politie heeft, uit voorzorg, wat takken aan gebracht om het gat in het ijs. Sp sp vp Sp .p .p .p .p «P .p .p d( 'T- *T- m -T* -T* <T* f* «r* «T* m Vorige week dinsdagavond brak er brand uit in een onbewoonde woning aan de Krommelaan 11. De boven verdieping brandde uit. Nog net voor het ter perse gaan van onze „Uitkijk post" van 4 februari konden wij daar over nog een berichtje opnemen. Het is nog steeds niet bekend hoe de brand is ontstaan in deze woning die ongeveer een jaar leeg stond. Af en toe hielden zich wel jongens op rond het huis en erf. Na het vertrek van de vroegere eige naar en bewoner de heer De Wildt, was de woning eigendom van de heer John Bolten die plannen had om aan de Krommelaan een bedrijf te stich ten voor het maken van meubelen. Een vergunning daarvoor, van het bestuur der gemeente, kon dhr. Bol ten niet verkrijgen. Voor het stichten van een dergelijk bedrijf werd hij ver wezen naar het Industrieterrein aan de Oosterzijweg. UITSLAG DAMESBRIDGECLUB „SANS ATOUT" A. 1. Klopper - Meijering 2. Agsteribbe - Groen 3. De Vries - Blikslager 4. Dekker - De Waal 5. Fagel - Smit 1. Wehnes - Hulskamp 2.Grootes - Brugman 3. Broksma - Stolk 4. Fijma - Garritsen 5. 'Harreveld - Roest B. 1.v. Tiel - v. Steeg 2. v. d .Goot - v. Vegten 3. Diemei - Löhr 4. v. Buitenen - Brandse 5. Gallée - Koebrugge 6. Elenbaas - Sougé 7. Eberson - Frugte 8. Nauta - Lansdaal 53 52 52 48 46 60 57 48 46 41 61 53 52 51 49 48 47 42 Zoekt u iets aparts? Dat vindt u in KUNSTHANDEL VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Heerenweg 211 Telefoon 31166 Heiloo DAMCLUB HEILOO LAAT TITEL LIGGEN In de competitie van de Kennemer- Damkring heeft DHC het tegen de rivaal SNA uit Heerhugowaard niet kunnen bolwerken. Hoewei de ver wachtingen zeer optimistisch waren, heeft DHC met slechts 9-11 het onder spit moeten delven. Door deze uitslag is de kans op het kampioenschap voor D.C.H., met de wedstrijd tegen Bergen nog voor de boeg, aanzienlijk verminderd. Met nog 1 wedstrijd te spelen heeft SNA thans 2 punten voorsprong op DCH. Groep 2 van DC H boekte een royale overwinning (17—9). De gedetailleede uitslagen luiden als volgt: DCH SNA R. Boulonois - T. Koopman J. Roelofszen - E. de Jong T. v. d. Aar - C. Filmer N. Ligthart - L. Konijn J. Groenenboom - B. Groot A. Dekker - A. Noome C. v. Lieshout - K. Oudhuis R .de Boer - J. v. d. Vlugt C .Bijwaard - N. Konijn F. Schouten - R. Kuyper S. Schurer jr. - P. Merk J. Slijkerman - A. Oudhuis S. Schurer sr. - C. Koopman A .v. d. Werf - C. Bakker A .v. d. Laan - L. Vodde J. Schurer - A. Berkhout M. Heeringa - N. Bruin L. Koersen - S. v. Randen J. Kraakman - W. Oudhuis W. Groothelm - J. Rood G .de Boer - S. Groot N Ursem - R Louis J Mooy - L. Wijnker Voor de is er een club opgericht. In de spelen zij op maandagavond. 4 voor zondag 15 februari 1976 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 11 uur naar de Kruiskerk. Ds. Ph. Ouwendijk. Crèche in bijgebouw. Zon dagsschool 11 uur in Vondelschool. De Rank 10 uur Jeugdkapel o.l.v. dhr. v. Dalf- sen, dhr. Heringen en dhr. v. Vliet. Kruiskerk 9.30 uur ds. J. Burger uit Schiermon nikoog. Crèche in bijgebouw. Zon dagsschool in Rehobothschool. 19.00 uur ds. Den Blaauwen. De Ark 10 u. Jeugdk. o.l.v. mevr. Rodenburg. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. J. v. d. Schee. Geref. Kerk - Noordergeeststraat 9.30 uur ds. H. Bonestro te Hoorn ((viering H. A.); 17.00 uur ds. C. C. Hovingh te Hoorn (H.A. en nabetr. Volle Evangelie Gemeente Westerweg 294 Zondagmorgen 10 uur. Bijbelstudie donderdagavond om 8 uur Holleweg 106. Parochie-zondagsdienst Psych. Centrum „St. Willibrord", Kenn.straatweg 464, tel. 072-30844. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9 uur Weleerw. Heer J. Schendelaar uit Den Helder. Rem. Geref. Gemeente Alkmaar 10.30 uur ds. D. Tjalsma. Doopgez. Gem., Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. J. van der Sluis. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egm. a.d. Hoef, 10 uur ds. B. Martel, van Egmond aan Zee. Zevendedags Adventisten Hofstraat 17, Alkmaar Geen opgaaf ontvangen. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens 't week end: zondag 10 uur Hoogmis; 11.30 uur de mis met jeugdkoor en zondag avond om 6.30 uur. zaterdagavond om 7 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 u.; ma.-, di.- en vrijdagavond 7.30 uur. Event, gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 - 5.30 uur. H. Moeder Godskerk - Holleweg 111 Eucharistie-vieringen: zaterd. 19 u„ zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (di. en do.) 8 uur (dagelijks, behalve ma.) Biechthoren: zaterdag 16.30-18 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: zaterd. 19 u„ zond. 7.30 u. (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 u. in de Genadekapel. Avondmis: ie vrijdag v. d. maand 7 u. Lof: zondagavond 7 u. Biechthoren zaterdag in beide kapellen v.a. 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Heiloo Dr. Duijvestijn, Obriglaan 52, telef. 072-33100. Limmen: Gedurende het weekeinde is altijd één van de twee Limmer artsen te berei ken; tel. 1272. Woonadres dr. v. d. Dusse, 't Kieften- land 34,; dr. Bremmers; Dusseldor- perweg 88. Weekenddienst Apotheek Apotheek Sibilo, Past. v. Muijenweg 18A, tel. 072-30200. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. De Klerk, Herenweg 45a, Egm.- Binnen, tel. 02206-1444. VERLOSKUNDIGE HEILOO (volgens afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, tel. 32719. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo Spreekuur v. spoedeisende gevallen; zaterdag en zondag 18.00-18.30 uur: N. A. Meyering, Muiderwaard 17, Alkmaar, tel. 072-25219. DIERENARTSEN E. van Oostveen, Kennemerstraatweg 103, tel. 12133. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bijstandswet: 's dinsdags en 's vrij dags van 8.30-12.00 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorzie ning: 's donderdags van 8.30-12.00 u SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere di.- en vr.-morgen 8.30-11.00 u„ di.av. 7-8 uur en na afspraak, v. Aos- tastraat 5, tel. 31144, toestel 54. R.K. ALG. MAATSCHAPP. WERK Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984, maandagavond 7-8 u„ wo.- en vrijdag ochtend van 8.30-10.30 uur; in Limmen in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 1250, di.-middag 2-3 uur. en donderdagavond 6-7 uur. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Geopend: werkdagen van 9.30-10.30 u. behalve vrijdag, tel. 31073. Uitleenmagazijn geopend op werkda gen van 19-19.30 uur. Diëtiste: Iedere 4de woensdagmorgen van de maand. Volgens afspraak. Zwanger schaps N abevallingsgymnastiek E. Bakker - A. Vinckers, telefoon 34694 - 34398. Wijkverpleegkundigen Zr. A. H. Kroon, Goodeslaan 53, tel. 30082, te bereiken v. 12.30-13.30 uur; Zr. G. J. de Wit, Goodeslaan 53, tel. 30082, te bereiken van 8.30-9.00 uur; Zr. J. A. Ponstein, Holleweg 137, tel. 30637, te bereiken van 8.00-8.30 uur; Zr. J. van Leeuwen, Stationsweg 66, Alkmaar, tel. 10221, te bereiken van 8.00-8.30 uur; Zr. A. v. Staveren, De Kandelaar 22, tel. 34326, te bereiken van 8.00-8.30 u. Heiloo, Van A< Bei Met drc aan wal OPPASDIENST mede' d Uitsluitend telefonisch tussen half j 's over en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, zame m Rector Frederiklaan 5, tel. 16377 er mevr, v. 't Veen-Paarlberg, Molenw. 1 telefoon 30127. 0p de le GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP stichting „NOORD- KENNEMERLAND" werkzaam in de gemeenten Akersloot, Alkmaar, Egmonden, Heiloo en Lim men. SPREEKUUR DAGELIJKS van ma t/m vrijdag van 8.30 tot 9.30 uur op de onderstaande adressen AKERSLOOT: KerkTaan 61, telefoon 02513-12048; ALKMAAR: Nassauplein 8, tel. 072- 27066; EGMONDEN: Wilhelminastraat 14, tel. 02206-1671; HEILOO/LIMMENWesterweg 294 (zijingang oude Willibrordusschool) tel. 072-30000 (gezinsverzorging) er tel. 072-30570 (bejaardenhulp). Direktie en Administratie: Nassau plein 8 te Alkmaar, tel, 072-27066, waar wij de gehele dag bereikbaar zijn voor dringende aanvragen. AKTIE „MOEDERS VOOR MOEDERS" Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevr. C. J. Maas-Postma, Stations straat 64, Alkmaar, tel. 072-23163. VOORZIENING WARME MAALTIJDEN Stichting Dienstverlening Alkmaar- Heiloo, tel. 31297. Stichting Dienstverlening Alkmaar - Heiloo Spreekuur Maatsch. werkster mevr. E. H. Emke-Wortel. Maandag t/m vrijdag van 9-10.30 uur in het Open Huis. Dinsdag en donderdag van 1.30-3 uur in het Brunogebouw. Of na afspraak: telefoon 31297. Rechtswinkel Alkmaar Rechtswinkel Alkmaar, Diggelaars- steeg 2, dinsdagavond half acht tot negen uur. Géén telefoon. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Zeer I kinderi van m mijn ii der en Het is ervare Heiloc Kerka Volwassenen Jeugd 19.00-21.00 19.00-21.00 Te koop 15.30-17.00 met cas, spreker 14.00-17.00 tenland 18.00 uu 15.30-17.00 - 10.00-12.00 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 14.00-17.00 19.00-21.00 10.00-12.00 Dag Maandag Dinsdag Woensdag Vrijdag Zaterdag De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). lr e e OPENINGSTIJDEN FONOTHEEK Dag Volwassenen Jeugd Woensdag 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 FILIAAL OPENB. BIBLIOTHEEK Hoek Ewisweg-Past. v. Muijenweg Telefoon 30670 Kaandoi 'n Mark sen ke 30 k vc Eevr; n de hi salaris Zeeweg )72-319ï Dag Dinsdag Woensdag Vrijdag Zaterdag Volwassenen 14.00-17.00 19.00-21.00 14.00-17.00 19.00-21.00 14.00-17.00 19.00-21.00 10.00-12.00 Jeugd 14.00-17.00 19.00-21.00 14.00-17.00 iVie hee ronden -ij het i elle Ni aan 37, 19.00-21.00 iaando 14.00-17.00 ,oi koo 19.00-21.00 k: kass 10.00-12.00 a1! bij OOK S.V. „DE FORESTERS" Gem VIERT CARNAVAL op vrijdag 5 maart in clubgebouw Ook de s.v. „De Foresters" weet wi, Een carnaval vieren betekend, Dat blee; v: bijvoorbeeld vorig jaar! Op vrijdag.. n maart gaan de Egelhoekers het weeUW Ui vieren in hun clubgebouw. Er kom (Lid Ve weer gezellige muziek en Prins Wot ._g ter de eerste is ook weer present me Jfcr de overbekende personages in he Heere gevolg. Uw ac HOCKEYCLUB „DE TERRIERS" Scho° Damesploeg tweede geworden Om maar gelijk met de deur in huiy.ln fa te vallen: Onze dames zijn 2e gewoLel.t ,]e den in de zaalhockeycompetitie! Eevoor(je uitmuntende prestatie; te meer da^og s1 de meeste dames nog nooit gezaaeen peu hockeyéd hebben. Waarschijnlijk m«jap0nn ten ze nu promotiewedstrijden sppakjes len., waardoor ze volgend jaar in eej^og e] hogere poule hopen te spelen. met SL Gefeliciteerd met dit prachtige resuBiouse; taat! En no; Jongens Al moest zondagavond ijès. Amstelveen hun laatste twee wei Trico strijden spelen. Met een compleet elf tal trad men geladen aan, zodat in dooster eerste wedstrijd (tegen Kraaien) bRuime laas tot slechts 2 minuten voor htGeopei einde een 3—1 voorsprong gehanii2.30 haafd kon worden. Door een te n«uur; chalante houding trok Kraaien di 16.30 i stand weer recht 33. De tweedi's Maa wedstrijd tegen het zwakke Myri werd, door een bij vlagen spelen 9—11 0—2 1—1 1—1 1—1 1—1 20 0—2 2—0 2—0 2—0 2—0 1—1 2—0 17—9 SPORTSCHOOL GROEFSEMA Jan Erik Boom scoort met een voet veeg ippon voor Sportvereniging Groefsema, die afgelopen weekeinde clubwedstrijden organiseerde voor 15- en 16-jarigen. In de spannende finale versloeg Ha- jime - Alkmaar de ploeg van sport club v. d. Werf uit Hoorn. Groefsema werd een goede derde. Het team werd gevormd door Hans van der Linden, die al zijn partijen won en Jan Erik Boom, Tom Sikkens, Gert Jan Wol ven, Max Zonneveld. Zaterdag a.s. doet sportvereniging Groefsema met eeh selectie mee aan individuele rayonwedstrijden te Alkmaar. H.S.V .-NIEUWS Programma voor zondag 15 febr. HSV 1 - WW 1 2.00 u. HSV 2 - KW 2 11.00 u. HSV 3 - Schagen 2 12.45 Alk. Boys 5 - HSV 4 2.30 u. HSV 5 - Alkm. Boys 6 11.00 u. LSW 5 - HSV 6 12.45 u. Limmen 6 - HSV 7 2.30 u. Foresters 6 - HSV 9 12.00 u. Vrone 5 - HSV 10 12.00 u. Junioren HSV Al - Egmondia Al 11.00 u. HSV A2 - Vitesse A4 12.45 u. HSV A3 - DTS A2 2.00 u. HSV A4 - Vitesse A5 12.45 u. HSV BI - VIOS BI 11.00 u. HSV B2 - VIOS B2 11.00 u. HSV Cl - VIOS Cl 12.15 u. HSV C2 - VIOS C2 12.15 u. Damesvoetbal Petten 1 - HSV 1 2.30 u. OPPOSITIE Het was weer eens een uiterst merk waardige schaakavond bij Oppositie in Heiloo. Eerst forceert Wasscher in betere stand een dameruil, maar ver geet de dame van zijn tegenstander terug te slaan en verliest meteen. Vervolgens blundert Heeringa in vol komen gewonnen stand en verliest eveneens. Holtes laat zich mat zetten, wat hij niet aan zag komen en ook Koeman maakte een forse fout, wat hem de partij kostte. De uitslagen van deze week zijn: Groep I: Holtes - v. d. Werf 01 v. Hoek - Alleman V2-V2 Heeringa - v. Bentum 0 1 Koeman - Kracht 0 1 Groep II Moeyes - Werksman V2-V2 Ligthart - v. Etten 1—0 Wasscher - Slinger 01 Groep III: Molenaar - v. Leenen 10 Jeugdgroep: W. Valk - E. de Boer 01 R .de Winter - E .de Boer 2 0 I .de Jager - W. Valk 02 II. Boersen - K. v. Koersveld 2—0 K. v. Koersveld - W. Muller 01 M. Ariëns - M. Roomen 1%«% W .Valk - T. Pesman 20 jongens Al gewonnen. De 64 stam doet echter vermoeden dat d krachtsverhoudingen nagenoeg gelijl waren. Integendeel! Terriers wa sterker, maar kon het verschil nie in, doelpunten omzetten. Kbning Winter heeft intussen weei zijn biezen gepakt en zijn troon ovef gedaan aan de lentekoningin. Ik hoo] >1 dan ook van harte dat het program ma voor het weekend door kan gaan Voor de mensen onder u die de sta tistieken van het zaalhockey bijhou den geef ik nog even de uitslagen: - - Dames o _j Aanbi 0 des E 2_(herke: bij Ka Terriers Al - Kraaien Myra - Terriers Al Hoe Terriers - Eechtrop Eechtrop - Terriers Terriers - WV Jongens: 3-1 Te ko 4-4 mt. 44 KWEEK ZELF UW IN BLOEI. Voor u geplant in pot prijs. Te k z.g.a.r Jonge baan 02206 Kame 17 j.' 6 en 7 Adri finani ken. kend Holle foon i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 2