r Centrale Verwarming ƒ5.- FA. D. DE GRAAF PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN BOERMA'S I BRINK Burg. en wethouders geven overzicht van investeringen en budgettaire ruimte op wat langere termijn 10 Neon tetra's 5.— „HET DIERENHUIS" EHEIM POMP nr. 388 f 82.50 „HET DIERENHUIS" 1961 - 1976 15 Jaar „Foto Kino Heiloo" Als openingsreklame een kleurportret of kinderfoto „FOTO KINO HEILOO" GEMEENTE HEILOO verwarming ZOOM HEILOO - HEERENWEG 211 - TELEFOON 31875 Burgerlijke stand Slis de slimme slang 3/95 „HET DIERENHUIS" De „Heylooer Cronyck" VIS EN DELICATESSEN Bloemwerk v exotische plantin Wie kan het algemeen bejaardenkoor helpen? Texelse vissers haalden labels op van ballonwedstrijd Narrenkapvrienden gaan de bloemetjes buiten zetten Foto-Kino Heiloo bestaat 15 jaar ,a;ï: Mm Schoonheidssalon „LIENEKE Carnaval in De Loet Carnavalsfeest met gehandicapte kinderen Kollektanten gevraagd AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" LUCHTVERWARMING de C.V. met toekomst FA. H00GEB00M LIMMEN HEEFT U ONZE ENORME K0LLEKTIE TASSEN AL GEZIEN guus van der linden bloemsierkunst schoenhandel en le klas reparatie-inrichting UITKIJKF UITKIJKPOST 18 FEBRUARI 1976 Meerjarenschets betreft eerstvolgende vier jaar Burgemeester en wethouders schre ven aan de leden van de gemeente raad: „Gevolggevend aan de bij de behan deling van de begroting 1975 geuite wens te beschikken over een meer jarenbegroting, hebben wij serieuze pogingen gedaan zulk een stuk op te stellen. Het ontwerpen van een toe komstgericht beleid is echter geen geringe opgave. De weg van „korte termijnplanning" naar een meer of minder perfect geïntegreerd gemeen telijk bestuurssysteem ook op wat langere termijn is lang en moeilijk. Bovendien valt van een dergelijke tijdrovende werkzaamheid weinig of geen praktisch nut te bespeuren. Dit verklaart ook het feit, dat het opstellen van meerjarenbegrotingen die verwant zijn aan zulk een geïnte greerd bestuurssysteem, nog nergens is gelukt. Wat in enkele gemeente aanwezig is, kan beschouwd worden WEEK AANBIEDIN G Kenn.straatweg 129, tel. 34386 als een aanzet in die richting. U dient bijgaande opstelling dan ook te beschouwen als een wensenpakket voor de komende jaren, waarbij wij tevens zo goed als mogelijk was de budgetruimte hebben geraamd. Het is aan uw raad te bepalen hoe deze ruimte besteed gaat worden." B. en W. gaan verder met: „Aan de hand van dit stuk - zo me nen wij - kunnen de gemeenteraad en de bevolking zich een inzicht ver werven in het wenselijk en realiseer baar geachte gemeentelijk beleid op wat langere termijn. Wij zijn bij dit alles uitgegaan van een ongewijzigd beleid, d.w.z. dat de op dit moment reeds genomen beslis singen van de gemeenteraad en de verplichtingen volgens wettelijke re gelen geheel zijn gehonoreerd. Uitgaande van de te verwachten fi nanciële ruimte zal onzes inziens bin nen de marges het beleid bepaald moeten worden. Deze constatering kan nuttig zijn, omdat zij telkenjare de noodzaak sig naleert van een evenwichtige toede ling van de dan beschikbare midde len. Het fundamentele beginsel voor alle overheidsuitgaven, dat het offer van een eventuele belastingverhoging moet opwegen tegen het nut van een te ondernemen aktiviteit, blijft van kracht. De periode van een meerjarenbegro ting omvat veelal een tijdvak van vier op hét begrotingsjaar volgende jaren. Daar deze termijn in de rijksbegro ting wordt genoemd, hebben wij in deze meerjarenschets ook met deze termijn gerekend. Wellicht hebben wij met dit stuk niet in alle opzichten aan uw verlangens voldaan. Wij vleien ons echter met de hoop, dat het een bruikbaar hulp middel zal zijn bij het bepalen van de richting voor de verdere ontwikkeling van onze gemeente. Telkenjare kan dan bij de begrotingsbehandeling het voor ogen staande wensenpakket worden bijgestuurd." Het dagelijks bestuur der gemeente meende dat deze budgetprognose nog niet behandeld diende te worden bij de begrotingsbespreking van 1976. „Het kan dienen als achtergrond-in formatie", aldus B. en W. „Op een later tijdstip zou over een volgorde bepaling van de diverse posten kun nen worden beraadslaagd. Een en an der laten wij gaarne aan de inzichten van uw raad over," zo besluit het schrijven bij de aanbieding van het overzicht. Rekende op extra ruimte, o.a. door groei van de bevolking Rekening houdend met het boven staande kan voor de jaren 1977 tot en met 1980 een opstelling worden gemaakt omtrent hogere uitkeringen uit het gemeentefonds. Uitgegaan is hierbij van een veronderstelde stij ging van het aantal inwoners van 300 per jaar. (In 1977 wordt gere kend op 20.800 inwoners). Gedacht wordt in 1977 aan extra ruimte vah 296.400, in 1978 299.400, in 1979 341.900, en 368.000, in 1980. In totaal 1.306.500, meer beschik baar. Bouw overdekt zwembad 3.500.000,— Burgemeester en wethouders gaven voorts een lijst van eventueel uit te voeren objecten, voor de komende jaren. Daarover schreven zij: „De volgende in willekeurige volg orde opgenomen grotere investerin gen hebben wij daarvoor op het pro gramma waarvan de prioriteit uwer zijds wordt bepaald en u vanzelfspre kend ook de mogelijkheid wordt ge laten nieuwe wensen toe te voegen c.q. door ons genoemde objecten te schrappen. WEEKAANBIED1NG: voor slechts Kenn.straatweg 129, tel. 34386 2. 3. 10. Aanleg zuidelijke wijkontsluitingsweg Maatregelen omgeving station Uitgebreide riolering Heiloo-Zuid en overige voorzieningen aan het rioolstelsel Voltooing sportpark „Het Vennewater" Bouw overdekt zwembad Bouw wijkcentrum Heiloo-West Aanleg fietspaden Kanaalweg Idem recreatieroutes Voltooiing recreatieplan Heiloo-West (minus subsidies) Jaarlijkse bijdrage in kosten school adviesdienst 3.000.000 2.250.000 1.800.000 1.050.000 3.500.00Q 1.000.000 600.000 150.000 75.000 200.000 Wil men uitvoeriger kennis nemen van dit overzicht, wat de raad 20 ja nuari 1976 werd aangeboden, dan kan men daarvoor zeker terecht op de afdeling Algemene Zaken ten ge meentehuize. N.M. Maandag 23 februari heropenen wij onze gemoderniseerde zaak in foto- en filmapparatuur. Van 17.00- 10.00 uur houden wij open huis en bent u van harte welkom. Wij maken pasfoto's (pasfoto's direkt klaar), portretten, huwelijks- en kinderfoto's. Alles afgewerkt in eigen bedrijf. Onze afdeling „doe het zelf" is speciaal afgestemd op het kleurver- groten. Goede voorlichting door jarenlange eigen ervaring! Voor iedere klant een leuke attentie. maken wij woensdag 25 februari de gehele dag 13 x 18 cm van 15. voor slechts De eerste 250 klanten die onze nieuwe zaak bezoeken maken kans op: A Gratis camera ter waarde van 215. Foto-album ter waarde van 20. Foto-lijst naar keuze ter waarde van 10. Vieuwmaster Micky Mouse set 25. De winnende nummers worden in de Uitkijkpost en in onze étalage bekend gemaakt. Kennemerstraatweg 330 - Heiloo - Telefoon 31061 Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat op vrijdagavond, 20 februari 1976 om 20.00 uur in het gebouw van openbare werken aan de Kanaalweg een toelichting zal worden gegeven op de reconstructie van de splitsing Kennemerstraatweg- Van Foreestlaan. De bewoners van het Blockhovepark, Rector Frederiklaan en van het gedeelte Westerweg en Kennemerstraatweg ten noorden van het Heilooër bos worden uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Na de toelichting zal gelegenheid worden gegeven tot het stellen van vragen. Burgemeester en wethouders van Heiloo, H. Hoekstra, burgemeester. P. H. J. van Loon, secretaris. de aanleg van een nieuwe installatie, onderhoud of uitbreiding van uw installatie, wel of niet door ons gemaakt Kies het bedrijf met de A.C.I. erkenning Geboren: Vincent H., z.v. M. C. Affourtit en J. J. Haak. Elders geboren: Paul A., z.v. L. Steenhoek en M. A. Berkhout; Remco, z.v. H. Harmsen en G. R. H. M. van de Geijn; Maurice, z.v. R. Stoffers en M. Th. Jonker; Nanine, d.v. G. W. E. Jongeneel en M. Kossen. Ondertrouwd: Johannes B. Geels en Veronica E. M. Lengers; Paulus W. Zandbergen en Maria A. Meester; Johannes M. Kuijper en Johanna P. M. Handgraaf. Getrouwd Jacobus Schoe en Trees Eugster: Martinus P. Sombroek en Catharina E. Ligthart. Overleden Oornelis H. Broekhof, oud 77 jaar; Hendrika M. van Heek, w.v. Koersen, oud 91 jaar. Elders overleden Dirk Feller, oud 73 jaar. (van de televisie) waarvan 40 cent naar het Wereld Natuurfonds gaat. Kenn.straatweg 129, tel. 34386 Een eerste uitgave verscheen van „Oud-Heiloo" Aan suggesties, gedaan op de laatste vergadering, heeft het bestuur van de vereniging „Oud Heiloo" gevolg gegeven. Zij heeft een uitgave ver zorgd wat de passende naam kreeg „Heylooer Cronyck". In „ten geleide" schrijft het bestuur o.a. het volgende: „Hierbij bieden wij u de eerste uitgave aan van de „Hey looer Cronyck". Deze bedoelt een contact-orgaan te zijn tussen de leden onderling, en het bestuur en de leden. Wij stellen ons voor dit blad tenmin ste tweemaal per jaar te laten uit komen. Of we dit voornemen ten uit voer kunnen brengen en of we u wel licht meermalen per jaar' een derge lijke aflevering kunnen bieden, hangt voor een groot deel ook van u, leden van de Vereniging „Oud-Heiloo", af. Het is immers voor het bestuur al leen niet mogelijk, om telkens het blad in zijn geheel te vullen. Een ie der kan dan ook, in deze periodiek, zijn pennevruchten kwijt, als 't maar over Heiloo (en naaste omgeving) gaat." Wij hebben, uit de gevoerde discussie op genoemde vergadering, begrepen dat meerdere Heilooërs zich bewegen op het terrein van het oude Heiloo. In het eerste nummer een tweetal artikelen Met de omslag meegerekend bestaat het eerste nummer van „Heylooer Cronyck" uit 16 bladzijden. Op het gele omslag is de eeuwenoude pasto rie, het huis van de predikant van de Hervormde Gemeente afgedrukt. Wat in gewijzigde bouw etc. thans deel uitmaakt van het verzorgingstehuis „De Oude Pastorij". De bestuursleden drs. P. Wijn en H. E. Oostendorp schrijven in de „Hey looer Cronyck" een tweetal artikelen. Drs. Wijn over „De fysische gesteld heid van Heiloo" en dhr. Oostendorp over „Rondom de Witte Kerk", wat vervolgd zal worden. Het artikel van drs. Wijn gaat ver gezeld van een bodemkundige over zichtskaart van Heiloo. Er wordt aan de leden-lezers van de kroniek gevraagd om te reageren op deze uitgave. Men weet dat het niet altijd gemakkelijk is, maar men laat zoveel mogelijk vreemde woorden achterwege. Het moet makkelijk leesbaar zijn voor een ieder deze „Heylooer Cronyck". „De abdy van Egmond, speciaal in verhouding tot Heiloo" Donderdagavond (19 februari) wordt er een lezing gehouden voor „oud- Heiloo" in de zaal van de geref. kerk. Pater J. Hof uit Egmond-Binnen, schrijver van het monumentale werk „De abdij van Egmond" zal spreken over „De abdij van Egmond, speciaal in verhouding tot Heiloo". De lezing zal worden geïllustreerd met lichtbeelden. De aanvang is 8 uur. Verwacht mag worden dat er grote belangstelling zal zijn. Uit gegevens van het bestuur blijkt dat „Oud-Heiloo" in ledental groeien de is. Thans ongeveer 90 leden. N.M. TELEFOON 31440 STATIONSWEG 85 - HEILOO voor iedere j éjn eeivH^vol Stationsweg 111 Heiloo. Telefoon 072 - 31340. aan de zo hoognodige piano! Wie kan het algemeen bejaar denkoor helpen aan de zo hoog nodige piano? Begin maart hoopt het koor' te starten in het nieuwe centrum van de „Dienstverlening Alk- maar-Heiloo", aan de Wester weg 294 (de vroegere Clemens Willibrordschool) Een piano in bruikleen, in huur of te kopen. Een zangkoor zon der piano is moeilijk denkbaar! Wie kan de helpende hand bie den? Voor aanbiedingen of mo gelijke inlichtingenmevrouw E. H. Emke-Wortel, maatsch. werkster van het centrum, van maandag tot en met vrijdag van 9-10.30 uur in het Open Huis, telefoon 31297. Ongeveer 80 mijl ten zuid-westen van IJ muiden Ter gelegenheid van het 25-jarig be staan van de Vondelschool werd er, op zaterdag 31 januari ook een bal lonwedstrijd gehouden. Ruim 400 bal lons waaraan een label bevestigd, gingen de lucht in. De wind (bijzon der sterkwas oostelijk, het gevolg zal geweest zijn dat de meeste bal lons in zee terechtkwamen. Verheu gend was het dan ook dat er toch labels naar Heiloo werden opge stuurd. Texelse vissers „rapporteer den" dat zij labels bij het ophalen der netten hadden gevonden. Onge veer 80 mijl 148 km i ten westen van IJmuiden. Een geweldige af stand! De deelnemers van deze ballonwed strijd was in 't vooruitzicht gesteld dat als haar of zijn ballon het verst was gekomen er een prijsje beschik baar zou zijn. Afgewacht moet wor den of nog meer labels uit zee tevoor schijn zullen komen. Zaterdag, 27 februari a.s. gaan alle voetjes weer van de vloer op het jaarlijkse narrenbal van de Heilooër carnavalsvereniging „De Narrenkap". Deze feestavond zal ook nu weer in de zaal van Openbare Werken plaats vinden, aan de Kanaalweg. Aanvang 20.30 uur. Het belooft een grandioos lustrumfeest te worden want zoals we reeds eerder schreven bestaat „De Narrenkap" 5 jaar. Aangezien er dit keer nogal wat genodigden zullen zijn is het zeker aan te raden snel voor een toegangskaart te zorgen. Ze zijn verkrijgbaar bij Kiosk Avis en siga renmagazijn Bouwhuis, beide in het Stationscentrum en bij de Kinder winkel van de heer Lute aan de Ken nemerstraatweg. Aan dit carnavalsbal wordt mede werking verleend door de dansmarie kes van het Trompetterkorps Heiloo en de alom bekende muzikale feest neuzen „De Friko's". Een deskundige jury zal weer prijzen uitreiken aan de narren en narrinnen die het meest origineel verkleed zijn en er wordt een Ere-lid van De Nar renkap gekozen met alle toestanden van dien. i Vanzelfsprekend zullen Prins Helio en zijn Raad van Elf het bal op fees telijke wijze openen. Wie eens een keer heerlijk wil re laxen in een uiterst gezellige sfeer moet beslist eens zo'n avondje mee maken. U komt er van terug als een ander mens, dat is zeker! In nieuw jasje gestoken Foto kino Heiloo aan de Kennemer straatweg bestaat één dezer dagen precies 15 jaar. Voor de heer en mevrouw Gelderblom een leuke aanleiding om hun zaak tegelijkertijd eens grondig te ver nieuwen. En dit gebeurt dan ook momenteel. Er komt een totaal nieuw interieur van Beka uit Heiloo waar door alles veel overzichtelijker opge steld kan worden. Vooral voor de doe-het-zelvers een waar eldorado. Maandag, 23 februari houdt men hier „open huis" van 5-7 uur en dinsdag, 24 februari gaat de deur weer wagen wijd open voor de grote klantenkring die de fam. Gelderblom in deze jaren heeft weten op te bouwen. Openingsaanbiedingen De heropening gaat gepaard met een feestelijke openingsstunt die u deze week in de Uitkijkpost in een adver tentie van Foto Kino Heiloo zult kun nen vinden. De eerste 250 klanten dingen mee naar een aantal leuke prijzen. Als extra openingsreklame kunt u woensdag 25 februari een kleurportret van 15. - voor 5.-- laten maken. Bovendien is er voor alle klanten en hun kinderen een leuke attentie. De heer en mevrouw Gelderblom na.- men 15 jaar geleden een kleine foto- handel over Van de fam. Zwart. Na een jaar ging het oude pand tegen de vlakte en begonnen zij met een totaal nieuwe zaak. Samen zijn zij er gewoon erg hard tegenaan gegaan en deden zij hun uiterste best om het hun klanten naar de zin te maken hetgeen resulteerde in een grote en erg fijne klanten kring. Veel doe-het-zelvers Dank zij de vele vrije uren die men tegenwoordig heeft is het leger der doe-het-zelvers ook op het gebied van de fotografie steeds groter geworden. Bij Foto Kino Heiloo heeft men zich hier uitstekend bij weten aan te pas sen. Een deskundige voorlichting is bijv. onontbeerlijk maar de nodige materialen moeten ook aanwezig zijn. Vooral het vergroten van kleuren foto's raakt steeds meer "in". Bij het nabestellen van kleurenfoto's moeten we nog wel eens wat geduld oefenen. Dit wordt echter wel een duidelijke zaak wanneer je hoort dat dit tegen woordig allemaal computer-werk is. In de fabriek worden er door één Printer maar liefst 8000 kleurenfoto's per uur ontwikkeld. Bij nabestellin gen geeft dit dan .de nodige romp slomp. De uitslag van de openingsstunt zal worden bekendgemaakt in de etalage en in de Uitkijkpost. voor zondag 22 februari 1976 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 11 uur naar de Kruiskerk. Ds. Ph. Ouwendijk. Crèche in bijgebouw. Zon dagsschool in de Vondelschool. De Rank 10 uur Jeugdkapel o.l.v. dhr. v. Hee- ringen. Kruiskerk 9.30 uur ds. J. v. d. Schee. Crèche in bijgebouw. Zondagsschool in de Re- hobothschool. De Ark 9.30 u. Jeugdkerk o.l.v. dhr. Allewijn. Hervormde Gemeente Dimmen 10 uur ds. J. Walstra. Geref. Kerk - Noor der geeststraat 9.30 uur ds. T. Zoutman te Anna Pau- lowna (Radio Bloemendaaldienst) 17.00 uur idem. Volle Evangelie Gemeente Westerweg 294 Zondagmorgen 10 uur. Bijbelstudie donderdagavond om 8 uur Holleweg 106. Parochie-zondagsdienst Willibrordusparochie, Westerw. 267, telefoon 072-30906. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.00 uur ds. J. Mostert. Rem. Geref. Gemeente Alkmaar 10.30 uur ds. B. J. C. Piso. Doopgez. Gem., Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. J. van der Sluis. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egmond-Binnen, 10 uur ds. v. d. Zee. Zevendedags Adventisten Hofstraat 17, Alkmaar Geen opgaaf ontvangen. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens 't week end: zondag 10 uur Hoogmis; 11.30 uur de mis met jeugdkoor en zondag avond om 6.30 uur. zaterdagavond om 7 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 u.: ma.-, di.- en vrijdagavond 7.30 uur. Event, gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 - 5.30 uur. H. Moeder Godskerk - Holleweg 111 Eucharistie-vieringen: zaterd. 19 u., zondag 8 uur, 9.15 uur (hoogmis), 10.45 uur en 12.00 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen in de week: 7.30 uur (di. en do.) 8 uur (dagelijks, behalve ma.) Biechthoren: zaterdag 16.30-18 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: zaterd. 19 u., zond. 7.30 u. (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 u. in de Genadekapel. Avondmisle vrijdag v. d. maand 7 u. Lof: zondagavond 7 u. Biechthoren zaterdag in beide kapellen v.a. 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIEN STEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Heiloo: Dr. A. A. M. E. Janssen, Heerenweg 236, tel. 30066. Limmen: Gedurende het weekeinde is altijd één van de twee Limmer artsen te berei ken; tel. 1272. Woonadres dr. v. d. Dusse, 't Kieften- land 34,; dr. Bremmers: Dusseldor- perweg 88. Weekenddienst Apotheek Heylo Apotheek, Stationsweg 53, tel. 31070. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. Kroon, Goodeslaan 53, tel. 072- 30082. VERLOSKUNDIGE HEILOO (volgens afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, tel. 32719. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo Spreekuur v. spoedeisende gevallen: zaterdag en zondag 18.00-18.30 uur: Mej. M. A. J. Kamphuys, Kennemer- park 24, Alkmaar, tel. 072-14202. DIERENARTSEN H. E. M. Eberson, Breedelaan 46, tel. 072-31606. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bijstandswet: 's dinsdags en 's vrij dags van 8.30-12.00 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorzie ning: 's donderdags van 8.30-12.00 u SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Iedere di.- en vr.-morgen 8.30-11.00 u., di.av. 7-8 uur en na afspraak, v. Aos- tastraat 5, tel. 31144, toestel 54. R.K. ALG. MAATSCHAPP. WERK Heiloo - Limmen Spreekuur maatschappelijk werkster in Heiloo, Westerweg 263, tel. 30984, maandagavond 7-8 u., wo.- en vrijdag ochtend van 8.30-10.30 uur; in Limmen in het Wijkgebouw, Kerk- weg 1, tel. 1250, di.-middag 2-3 uur. en donderdagavond 6-7 uur. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Geopend: werkdagen van 9.30-10.30 u. behalve vrijdag, tel. 31073. Uitleenmagazijn geopend op werkda gen van 19-19.30 uur. Diëtiste: Iedere 4de woensdagmorgen van de maand. Volgens afspraak. Z wangerschaps N abevallingsgymnastiek E. Bakker - A. Vinckers, telefoon 34694 - 34398. Wijkverpleegkundigen Zr. A. H. Kroon, Goodeslaan 53, tel. 30082, te bereiken v. 12.30-13.30 uur; Zr. G. J. de Wit, Goodeslaan 53, tel. 30082, te bereiken van 8.30-9.00 uur: Zr. J. A. Ponstein, Holleweg 137, tel. 30637, te bereiken van 8.00-8.30 uur; Zr. J. van Leeuwen, Stationsweg 66, Alkmaar, tel. 10221, te bereiken van 8.00-8.30 uur; Zr. A. v. Staveren, De Kandelaar 22, tel. 34326, te bereiken van 8.00-8.30 u. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half!, en half 2 bij mevr. Meertens-Wilten Rector Frederiklaan 5, tel. 16377 e mevr. v. 't Veen-Paarlberg, Molenw telefoon 30127. GEZINSVERZORGING El, BEJAARDENHULP stichting „NOORD- KENNEMERLAND" werkzaam in de gemeenten Akersloo Alkmaar, Egmonden, Heiloo en Linl men. SPREEKUUR DAGELIJKS van m I t/m vrijdag van 8.30 tot 9.30 uur o de onderstaande adressen AKERSLOOT: Kerklaan 61, télefoo 11 02513-12048; ALKMAAR: Nassauplein 8, tel. 0?! 27066; EGMONDENWilhelminastraat 14, tel. 02206-1671; HEILOO/LIMMENWesterweg 23 (zijingang oude Willibrordusschool tel. 072-30000 (gezinsverzorging) tel. 072-30570 (bejaardenhulp). Direktie en Administratie: Nassau plein 8 te Alkmaar, tel. 072-2706! waar wij de gehele dag bereikbaa zijn voor dringende aanvragen. AKTIE „MOEDERS VOOR MOEDERS" Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevr. C. J. Maas-Postma, Stations straat 64, Alkmaar, tel. 072-23163 VOORZIENING WARME MAALTIJDEN Stichting Dienstverlening Alkmaar Heiloo, tel. 31297. Stichting Dienstverlening Alkmaar - Heiloo Spreekuur Maatsch. werkster mevr E. H. Emke-Wortel. Maandag t/m vrijdag van 9-10.30 uw in het Open Huis. Dinsdag en donderdag van 1.30-3 uui in het Brunogebouw. Of na afspraak: telefoon 31297. Rechtswinkel Alkmaar Rechtswinkel Alkmaar, Diggelaars- steeg 2, dinsdagavond half acht tot negen uur. Géén telefoon. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Volwassenen 19.00-21.00 10.00-12.00 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 14.00-17.00 19.00-21.00 10.00-12.00 en tijaschriftenafdeling elke werkdag van 10-12 (ook voor niet-leden) Jeugd 19.00-21.1 15.30-17.' 14.00-17.C 15.30-17.C Dag Maandag Dinsdag Woensdag Vrijdag Zaterdag De kranten is bovendien uur geopend OPENINGSTIJDEN FONOTHEEK Dag Volwassenen Jeugd Woensdag 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 FILIAAL OPENB. BIBLIOTHEEK Hoek Ewisweg-Past. v. Muijenweg Telefoon 30670 jf f- Dag Dinsdag Woensdag Vrijdag Zaterdag Volwassenen 14.00-17.00 19.00-21.00 14.00-17.00 19.00-21.00 14.00-17.00 19.00-21.00 10.00-12.00 Jeugd 14.00-17.03 19.00-21.0i 14.00-17.00L— 19.00-21.00- 14.00-17.0 19.00-21.0 10.00-12.( Complete behandeling Manicure Behandeling volgens afspraak, ook 's avonds. DE VANG 19 - TEL. 072-33251 Donderdagavond 26 februari a.s. is er weer een groots opgezette carna valsavond in De Loet vanaf 20.00 uur. Prins Helio komt met zijn Raad van Elf en de dansmariekes van het Trompetterkorps Heiloo het feest op luisteren. Een deskundige jury zal beoordelen welke dames en heren het leukst verkleed zijn en Prins Helio zal de geinprijsjes uitreiken. Carnaval in De Loet is altijd een grandioos feest. Directrice en perso neel zetten zich hier dan ook volledig voor in en alle bewoners van dit te huis doen al even dapper mee. Lekker weer eens een avondje de bloemetjes buiten zetten en dat kun nen ze daar in De Loet. We zijn weer graag van de partij. Ongeveer 180 kinderen bijeen in aula van „St. Willibrord" De laatste jaren is er in de aula een ontspanningsbijeenkomst voor gehan dicapte kinderen, wiens ouders zich georganiseerd hebben in „Het Zor genkind" en „Helpt elkander". Zaterdagmiddag waren zo'n '180 kin deren met hun ouders weer bijeen in de aula van het Psychiatrisch Cen trum „St. Willibrord". Het werd een groots carnavalsfeest door de mede werking van de Alkmaarse carnèvals- vereniging „De Groene Kakatoe" on der leiding van Prins Victor III die naast de Raad van Elf ook nog verge zeld was van Prins Victor I en II. Het feest werd opgeluisterd door de Heiloose boerenkapel „De Kinkelu- térs" en de Alkmaarse Showgirls. In de foyer van „St. Willibrord" zorg den leden van het Jeugd Rode Kruis, uit Heerhugowaard, voor de aller jongsten. Zij vertoonden poppenkast. Zodoende werd het voor allen een waar feest. De voorzitter van „Het Zorgenkind", de heer De Graaf uit Egmond aan de Ijoef werd door Prins Victor III on derscheiden voor zijn grote verdien sten voor het gehandicapte kind. Voor de jaarlijkse kollekte van de Nederlandse Hartstichting afd. Hei loo, die gehouden zal worden van 29 maart t/m 4 april zijn nog zeer veel kollektanten (trices) nodig. Hierbij doen we dan ook een dringend beroep op uw medewerking De bestrijding van hart- en vaatziek ten is een zaak die ons allemaal aan gaat. Er zijn nog miljoenen nodig om deze volksziekte te lijf te gaan. Alleen met uw medewerking kan de kollekte in Heiloo tot een goed resul taat komen. De te lopen wijken wor den door het bestuur van de Vrien den van de Hartstichting Heiloo zo klein en zo praktisch mogelijk inge deeld. Het kost u dus niet al te veel tijd. Pak meteen de hoorn van uw telefoon en zeg ja tegen het secreta riaat dat gevestigd is bij de familie Bijkerk aan de Omloop 15, tel. 32043. Bij voorbaat hardstikke bedankt! TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-30294 Vraagt vrijblijvend inlichtingen MIDDENWEG 25 Telefoon 02205-1377 Sanitair- en warmtetechniék „LIMMEN"-NIEUWS Nu we steeds meer de lente naderen, zal er meer zekerheid bestaan over het doorgaan van een volledig pro gramma. A.s. zondag ontvangt het le elftal het sterke G.V.O. in welke wedstrijd Limmen voor een sensatiestunt zal kunnen zorgen, zoals meer is voor gekomen. Het 2e elftal gaat naar Amsterdam om Oriënt 2 te ontmoeten. Met zelf vertrouwen moet er winst uit deze wedstrijd te halen zijn. Het programma voor het a.s. week end ziet er als volgt uit: Zondag 22 februari: Limmen 1G.V.O. 1 14.30 uur Oriënt 2Limmen 2 12.00 uur Limmen 3Alkm. Boys 5 11.30 uur Limmen 4Bergen 3 14.30 uur Zeevogels 5Limmen 7 11.00 uur F'oresters 8Limmen 11 12.00 uur JUNIOREN A: H.R.C. 1—Limmen 1 12.00 uur D.T.S. 2—Limmen 2 14.30 uur Zaterdag 21 februari: JUNIOREN B: Vrone 1Limmen 2 13.15 uur JUNIOREN C: L.S.V.V. 1—Limmen 1 14.30 uur Vitesse 4Limmen 3 14.30 uur Koedijk 2Limmen 4 14.30 uur Willen de leden die voor het 10e elf tal in aanmerking komen de opstel ling raadplegen voor een eventueel ingelaste wedstrijd? „CONQUISTA"-NIEUWS Het programma ziet er deze week als volgt uit: Woensdagavond gaan we weer door met de damcompetitie die momenteel zeer spannend is door de uiterst klei ne puntenverschillen tussen de bo venste vijf mensen. Vrijdag is er open huis en zaterdag gaan we er weer tegenaan met een grootse Disco-avond waar zowel Goud van Oud als het Top-40 werk aan bod komen. Zondagmiddag is er kaartspellenmid- dag en een ieder die kaarten wil le ren is welkom. Tot ziens in Conquista, Visweg 63a, Limmen. fflIGS SI! BOODSCHAPPENTASSEN in diverse modellen en kleuren v.a. 4.50 KRAALTJESTASSEN - RIETEN TASSEN RIETEN MANDJES in 4 grootten HAND- EN SCHOUDERTASSEN de nieuwste modellen LAPJESTASSEN SCHOOLTASSEN v.a. 25.50 Wij zijn artiesten in het maken van bruidsboeketten kennemerstraatweg 470 heiloo - telefoon 072-30067 Raadhuisweg 11 - Heiloo - Telefoon 31009

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 2