O. I.S.V. - s.v.w. csai makelaardij jëfui botten expositie johnbolten meubelen igelhandel 9-Alkmaar IEUWSB1AD VOOR HEILOO Deze week: 1 U 1 ROOT guus van der linden blaemsieikunst Mevr. C. G. Stikkel by afscheid gehuldigd KEN ,00 Kollekte Hartstichting had geweldige opbrengst Stichting Steunfonds Praktisch Humanisme Er zijn nog zoveel leuke dingen voor de mens... BOWLING HEILOO Kinderkledingbeurs Maandag, 2e Paasdag c< oor •n. Vossenakkers een bijzonder aantrekkelijke straat geworden HZUWMAW 14) Een uitgelezen kollektie in: KUNSTNIJVERHEID en SERVIEZEN Veel belangstelling voor showroom De Bruijn en Blokker Tenten- en kampeer- meubelenshow bij Sporthuis Helling Raad op vrijdag 23 april bijeen Rode Kruis heeft weer colonne-commandant GROTE PAASDRIVE KLAVERJASSEN bij HSV NEEM EEN DUIK bikini's, zwembroeken en badpakken K00MEN De Omloop wordt raceweg Kollekte Kinderbescherming AFVALSTOFFEN MATTHaUS PASSION 27.- donderdagavond koopavond. J.J. PANTEK0EK, Ing. Uv mm day vivrieih-'cm de weubelm waarvrdn- tafels iioelmi kasten bcmbktfai slaapkamers' keukers m riet te- verbeken onze, temt zithoeken te bekijken We. waken er cpm/twneen s cj£2£UupL day im en u. bert v<m hark lA/dhsm. We zjn deze day i/att dr.pouur tet' it.cviuw yeopmcL. Juwelierszaak Bart kreeg ander aanzicht Een vriendelijk verzoek aan langparkeerders bij het station H.S.V. 2e paasdag kampioen Kinderen uit Noord-Ierland komen dinsdag naar Heiioo GEMEENTE HEILOO BEKENDMAKING Openbare bibliotheken in Heiioo Zomerpostzegels MIJN HYPOTHEEK WEL OF NIET VIA DE MAKELAAR?? makelaardij onroerend goed, assurantiën, h.donkersloot 3e JAARGANG NO 52 14 APRIL 1976 RT 197 Advertenties en administratie: Rechte Hondsbosschelaan 22 - Postbus 68 - Heiioo - Tel. 072-30175 b.g.g. 072-34531 Redaktie-adressen Torenlaan 13 - Heiioo - Tel. 072-30182 W. de Zwijgerlaan 106 - Castricum - Tel. 02518-53538 Dit blad verschijnt 's woensdags huis-aan-huis in een oplage van 10.000 exemplaren in de gemeenten Heiioo, Limmen, Egmond- Binnen, Rinnegom, Egmond a.d. Hoef. Advertenties en kopij moeten uiterlijk maandagmiddag uur in ons be'/.it zijn. Advertentieprijs per mm 30 cent (excl. BTW Bij kontrakt reduktie. kennemerstraatweg 334 t.o kerkelaan heiioo tei 30815 Kennemerstraatweg 470 - Heiioo - Telefoon 072 - 30067 baf# li Mevr. mr. J. W. Whitlau sprak over W de contouren-nota voor V.O.O. pe 6 april jl. gehouden jaarvergade ring van V.O.O. afdeling Heiioo stond deze keer in het teken van de Con tourennota. Mevr. mr. J. F. Whitlau, directeur V.O.O.-bureau Amsterdam, hield daarover een inleiding. Maar eerst werd ruim aandacht be steed aan het afscheid van de voor zitter, mevr. C. O. Stikkel-Sigling. Een groe[), bestaande uit kinderen van alle 6 openbare scholen in Heiioo, gaf aan de hand van bordjes met alle Sa1-- letters van de verenigingsnaam, een \lf overzicht op rijm van de V.O.O.-car rière van mevr. Stikkel. Zo'n 17 jaar was zij zeer aktief bestuurslid en dit was voor het hoofdbestuur aanleiding haar de V.O.O.-erespeld uit te reiken, hetgeen werd gedaan door mevrouw Whitlau. Geschenkbonnen en bloemen werden verder aangeboden namens oudercommissies, het onderwijsveld iSOBO en SOKO) en de afdeling zelf. Mevrouw Stikkel was zeer onder de indruk van dit onverwachte gebeuren. Mevr. Whitlau begon haar inleiding met een overzicht van de Contouren nota en schetste de lijnen, waarbin nen de onderwijsminister het totale onderwijs in de toekomst wil ontwik kelen. Daarbij staat voorop het „weerbaar" (mondig) maken, maar wel degeliik gecombineerd met. „we- -Jten". Kr volgde een levendige discus- 2,50'sie over diverse punten, zoals de lan gere leerplicht, (gewenst of niet?) de middenschool, de scholing en bij scholing van docenten, de grotere rol van de ouders in de school en de fi nanciële haalbaarheid van alle ver anderingen. De nota laat nog vragen onbeant woord en er zullen nog vele experi menten nodig zijn. Toch, aldus mevr. Whitlau, is iedereen die bij het over leg over het onderwijsbeleid betrok ken is, blij dat er nu eindelijk een totaalvisie is, zodat over het totale beleid gepraat kan worden en niet 'zoals voorheen over deelproblemen, verdere invulling van het beleid zal hog voel tijd kosten, maar intussen 'zal do ontwikkeling van het onder wijs niet stilstaan. r Het huishoudelijk gedeelte van de vergadering verliep zeer snel. Mevr. Holtes en dhr. Kramer werden als bestuurslid herkozen en de heer J. M. W. Koppert werd gekozen in de va cature ontstaan door het aftreden van mevr. Stikkel, allen bij acclamatie. De notulen en de diverse verslagen wer den goedgekeurd. Na nogmaals iedereen bedankt te hebben voor alle attenties, sloot me vrouw Stikkel deze geanimeerde, zeer goed bezochte vergadering. Jaarverslag van Vereniging Openbaar Onderwijs In het jaarverslag van mevr. J. M. Adrichem-Damen lezen wij dat de af deling Heiioo van de V.O.O. 395 leden had per 1-1-'76. Er waren in 1975 twee contact-bijeenkomsten met de oudercommissies van alle openbare scholen. Het doel was het onderlinge contact te bevorderen, „Nu er 13 ou dercommissies zijn," aldus het ver slag, „en de bijeenkomsten aan een behoefte blijken te voldoen, zullen deze contactbijeenkomsten ook in 1976 plaatsvinden." De vernieuwde informatiefolder over de openbare scholen in Heiioo werd aan 250 nieuwe inwoners verzonden. Gememoreerd wordt in het jaarver slag de stichting van, een zesde open bare kleuter- en basisschool in Hei ioo, gevestigd aan Het Malevoort en voorts mutaties bij zowel de basis als kleuteronderwijs-leiding. Heel hartelijk dank Het Openbaai' Onderwijs heeft mij een onvergetelijk afscheid als voor zitter van de Vereniging voor Open haar Onderwijs bereid. Uw initiatief, uw aller inzet, de tijd die u hieraan heeft willen besteden, heeft mij bij zondei' getroffen. De prachtige bloemen, plant en de vele cadeaubonnen verge/eld van de waarderende woorden van het be stuur. de leerkrachten, de oudcreom- missies en bovenal van de kinderen, doen mij in dankbaarheid terugzien op deze ifoiif hei bestuur zo voortref felijk georganiseerde afscheidsavond. Heel hartelijk dank. het was hart verwarmend G. Stikkel-Sigling. De kollekte die de Vrienden van de Hartstichting afd. Heiioo onlangs or ganiseerde had een prachtig resul taat. Er werd door de enthousiaste kollektanten bijna 10.000, opge haald. Om precies te zijn 9.989,12. Na aftrek van de kosten bleef er 9.800,12 over; een bedrag dat werd overgemaakt aan de Ned. Hartstich ting in Den Haag. De opbrengst was bijna 2.000, hoger dan vorig jaar. Langs deze weg wil het bestuur van de Vrienden van de Hartstichting, afd. Heiioo alle kollektanten (trices) bedanken voor hun spontane mede werking. Bedankt worden ook alle gulle gevers die soms met kleine en soms met heel grote bedragen het be langrijke werk van de Ned. Hart stichting zo enthousiast ondersteu nen. Alle kollektanten krijgen nog een kaartje thuisgestuurd waarop ze kunnen aflezen welk bedrag ze per soonlijk hebben opgehaald. vraagt financiële medewerking In deze tijd van het jaar vraagt de Stichting Steunfonds Praktisch Hu manisme financiële medewerking. Het zou een ideale toestand zijn als liet Humanistisch Verbond voor zijn aktiviteiten, voor het praktisch hu manisme kon putten uit de rente- opbrengsten van een groeiend fonds. Het zou dan niet meer afhankelijk zijn van de toch nooit helemaal ze kere resultaten van akties. Daarom geeft het Steunfonds, in een goed verzorgde folder aan, hoe men dit fonds kan steunen, bijvoorbeeld door schenkingen, vastgelegd bij laatste wilsbeschikking. Wil men deze folder aanv ragen dan kan men dat het beste doen door te schrijven of te bellen: Stichting Steunfonds Praktisch Hu manisme, Paulus Buyslaan 23, Amers foort, telefoon 033-16474. Wil men een bedrag overmaken, het gironummer van dit Steunfonds is: 6168 te Amersfoort. Neem nou bijvoorbeeld de Te gek gewoon De opbrengst van de Kledingbeurs, welke 7 april in De Rank gehouden is, heeft pl.m. 900, opgebracht. Van dit bedrag is 75G voor de in- brengsters der kleding en 25'/, voor het werk der Federatieve Vrouwen Raad Heiioo. Het was een druk be zochte verkoopdag. In oktober a.s. zal een „winterkle- ding' -beurs van kinderkleding geor ganiseerd worden. Beslissingswedstrijd voor hot kampioenschap in de 3e kl. A K.N.V.B. Terrein Bayershoffweg: aanvang 2.00 uur. Éénrichtingsverkeer, hlnemen- .bakken" en bankjes De reconstructie van de Vossenak kers is een feit. Een kostbare ge schiedenis voor de gemeente, maar het is dan ook een bijzonder aantrek kelijke straat geworden. Houwen zo! Kr is éénrichtingsverkeer ingesteld, men kan er alleen vanaf de Ewislaan inrijden en dan nog geremd in snol heid door een „drempel" van keien („kinderhoofdjes"Parkeerplaatsen zijn aangebracht en een leuke be strating. „Bakken" uit steen en van bielzen zijn geplaatst voor de aan breng van bloemen en planten. liet geheel wordt gecompleteerd door oen paar bankjes. Nogmaals, een bijzonder aantrekke lijk geheel. Mogelijk dat een aantal bewoners, die nog geen „werk" maak ten van hun eigen voortuintje, nu ge ïnspireerd en/of gestimuleerd win den. Het zou het geheel van de Vos senakkers nog fraaier maken. Met gemeentebestuur zou het hij/.on- 1 dei' op prijs stellen als bewoners van de Vossenakkers, in verband met de aanhoudende droogte, de beplanting van wat water zou voorzien. Zilvcrilr 1 Tel 072 10892 het goedkoopfte adres in Nederlanct Dat vindt u in KUNSTHANDEL én. in 3H-C, Zoekt u iets aparts? 7 '.V.V De feestelijke opening van de nieuwe showroom van de Gebrs. De Bruijn en ^lokker aan de Kennemerstraat weg 189 trok vrijdag en zaterdag jl. een geweldige belangstelling. Als een plaatje stonden in deze enor me ruimte een groot aantal splinter nieuwe wagens van deze bekende Toyota-dealer voor Heiioo en omstre ken. Wagens in allerhande modellen en prijsklassen. Een lust voor 't oog. Talloze bloemstukken en kado's wer den overhandigd. De gebrs. De Bruijn en Blokker zijn bijzonder blij dat ze hun prachtige wagenpark nu in deze royale ruimte ten toon kunnen stellen. De klanten kunnen nu dan ook een veel beter overzicht krijgen van wat er op dit terrein te koop is. De werkplaats is nu ook veel ruimer geworden. De prachtige showroom betekent voor Heiioo en wijde omgeving een aanwinst. U kunt er elke dag binnen wandelen om een kijkje te nemen of een proefrit te maken. De Gebrs. De Bruijn en Blokker zullen u op de van hen bekende hartelijke wijze ont vangen. Het schilderwerk werd uitgevoerd door de fa. Nic. Ursem en het sani tair werd verzorgd door de fa. Baltus, beide uit Heiioo. Alhoewel de officiële heropening van Sporthuis Helling voor de Paasdagen niet meer gerealiseerd kon worden heeft men wel de nieuwe ruimte al in gebruik genomen voor een perma nente tenten- en kampeermeubelen- shovv. Zeker de moeite waard om vast oen kijkje te nemen. De Raad van Heiioo komt weer bij een en wel op vrijdagavond 23 april om 8 uur. Volgende week woensdag hopen wij de belangrijkste punten van de agenda te publiceren. Wand- en vloertegels, Plavuizen. Open haarden v.a. f 398.- geh. compleet Dhr. H. Eekhof kreeg zilveren medaille teil afscheid Op de jaarvergadering van de afde ling Heiioo van het. Rode Kruis wer d afscheid genomen van de heer H. Eekhof, als bestuurslid. Dhr. Eekhof heeft jarenlang veel werk verricht voor het Rode Kruis, hier en elders. Hij was indertijd voor zitter van de afdeling Den Helder van de Kring Den Helder. In Heiioo was hij vice-voorzitter en de laatste ja ren maakte hij zich zeer verdienste lijk voor het werk van de Bloedtrans fusiedienst. Voorzitter de heer F. Baars memoreerde de grote-werk kracht van dl»-. Eekhof. Namens het hoofd- en het kringbestuur kon dhr. Baars de scheidende functionaris de zilveren medaille van het Rode Kruis opspelden en een oorkonde overhan digen. De al,leling Heiioo bood dhr. Eekhof nog een boek aan. „Door om standigheden had ik al eerder weg willen gaan, maar nu is mijn tijd echt gekomen." aldus dhr. Eekhof, die zei dat hij. ondanks de meningsverschil len welke wel eens bestonden, prettig met het bestuur had samengewerkt. In de ontstane vacature werd geko zen de heer D. isser. Vrijdagavond a.s. in de kantine aan de Bayershoffweg. li komt toch ook AIWWVVSAWftWAVVVVVVW gingstehuizen. De verkoop van de welfare-artikelen op 2 verkoopmidda gen en tijdens de 12 braderievrijdag avonden levérde niet minder dan 7.221,31 (bruto) op! Steeds nog maar j 600,subsidie De heer H. Greeuw lichtte het finan cieel verslag toe. Het resultaat over 1975 was gunstig, niet in het minst door de grote opbrengst van de ge houden kollekte. Er is een voordelig saldo. De begroting voor 1976 ziet er ook niet ongunstig uit, alhoewel meer kosten gemaakt moeten worden voor de colonne. Voorzitter Baars hoopte dat onder leiding can de enthousiaste dokter Kamerman, de colonne weer tot gro tere aktiviteit zal komen. De aan schaf van een caravan zal veel gaan kosten. De subsidie van de gemeente is nog steeds 600. en dat sinds 1964! in onze kollektie in alle maten. Een geheel nieuwe serie BADDOEKEN en BADLAKENS is ei' óók Voor het Voor jaar hebben we GKKLKLKD ONDERGOED voor hel hele gezin. Gespen en elastiek voor ceintuurs, katoenen sjaals, enz, vindt u bij modes - textiel - handwerken v. Aostaiffraat 9 - Heiioo wol De Omloop, randweg van de Kenne merstraatweg om de westzijde van Heiioo heen naar Egmond, krijgt steeds meer het karakter van een raceweg. De gevolgen zijn duidelijk merkbaar. Vrijdagmiddag jl. vond weer een ongeval plaats ter hoogte van de Bayershoffweg, waarbij een motorfiets en twee auto's betrokken waren. Gelukkig bleef het beperkt tot materiële schade, maar de buurt bewoners vragen zich af hoe lang nog het ver overschrijden van de toege stane 50 km door de politie en het gemeentebestuur wordt getolereerd en hoe lang het pog duurt voor er slachtoffers vallen. Het uitblijven van preventieve snelheidscontroles t be keuringen werkt de situatie in de hand. Er zijn twee motorrijders die de weg regelmatig als TT-eireuit ge bruiken en, elkaar achtervolgend, met snelheden van ver over de 100 km door de bochten gieren. Veelzeggend was het commentaar van één van de bij genoemd ongeval be trokken motorrijders: „Dan moeten ze maar niet zo'n mooie weg maken en de politie heeft toch geen tijd om te controleren!" In de weken van 12 - 25 april wordt er door de SAKOR wederom een be roep gedaan op de Nederlandse be volking, om via een nationale kollek te, de kinderbescherming - de' jeugd- welzijnszorg - te steunen. De Nederlandse kinderbescherming biedt aan duizenden kinderen en jeugdigen in ons land de zo nodige opvang wanneer dit in een normale gezinssituatie niet mogelijk is. Tevens biedt zij hulp en begeleiding aan de jeugd, maar ook aan de ouders wanneer er in de opvoeding iets dreigt mis te gaan of reeds is stuk gelopen. Naast de overheidssubsidie blijft uw financiële steun, in deze tijd misschien meer dan ook, een nood zaak. De vele vernieuwingen en verande ringen op het gebied opvang en be geleiding brengen dikwijls extra hoge kosten mee. Maar ook waar het le vensgeluk van het kind centraal staat zijn er altijd weer uitgaven, onvoor zien doch dubbel noodzakelijk. Steun de Nederlandse kinderbescher ming in haar vaak moeilijke taak om de jeugd waarvoor zij klaar staat, de nodige hulp zo goed mogelijk te bie den. Voor uw VAN AOSTASTRAAT 28 TELEFOON 31316 - HEILOO VRIJDAGAVOND KOOPAVOND Heeronweg 211 Telefoon 31166 Heiioo JR it-:Wr Ledental gaat niet vooruit Secretaresse mevr. G. M. Bootsman- Bood bracht een jaarverslag uit. Hieruit bleek dat het ledental niet vooruit was gegaan ondanks de gloei fier gemeente. Het ledental bedroeg per 31 december 1975 1475 leden. I)e bloedtransfusiedienst deed weer goed werk: er werden 124 flessen bloed- plasma afgenomen. Vier invaliden kondon een weekje mee op de nieuwe Henry Duriant. De jaarlijkse kollekte brac lit het record-bedrag op van 9.519,15. waarvan de helft naar het hoofdbestuur is gegaan. Vele malen werd de Rode Kruis co lonne ingeschakeld bij sportevene menten etc. De nieuwe huisarts in Heiioo. dokter R. F. Kamerman, werd in 1975 benoemd tot commandant van do colonne. Mevr. v. Staveren heeft lange tijd als waarnemend comman dant gefungeerd. Oefeningen werden gehouden samen met „Limmen". In oktober startte een EHBO-eursus onder leiding van dokter Kamerman. De Welfare-afdeling o.l.v. mevrouw Bakker, deed uitstekend werk. Zij en haar elf helpsters bezochten 10 pa tiënten thuis en 29 in de drie verzor- Een der drie aanwezige leden, buiten het voltallige bestuur en colonneleden vroeg zich af of liet niet eens tijd wordt de subsidie aangepast te krij gen, naar aanleiding van de inflatie. „Er is al een paar maal geprobeerd", aldus dhr. Greeuw, „maar zonder succes." Secretaresse en penningmeester wer den door dhr. Baars bedankt voor hun werk. In verband met de agenda en het minimale bezoek aan de verga dering was deze prettige bijeenkomst in nog geen drie kwartier afgelopen. De bekende juwelierszaak van de fam. Bart aan de Stationsweg 105 heeft middels het vernieuwen van de voorpui een heel ander aanzicht ge kregen. Vrijdagmorgen om 9 uur gaat de win keldeur weer officieel open en dit wordt gevierd met een leuke ope ningskorting van 10'/, op alle artike len. Een week lang. Verrast worden ook alle moeders in Heiioo die op één van de beide Paas dagen een baby krijgen. Voor deze kinderen is er een prachtig couvert. Juwelier A. Bart zit al weer 37 jaar in het vak waarvan 28 jaar in Am sterdam en 9 jaar in Heiioo. Niet zonder trots vertelt de heer Bart dat hij zich al weer 35 jaar meester- goudsmid mag noemen. Ondanks de verbouwing, die wordt uitgevoerd door de fa. N. Bolten van de Westerweg, blijft de zaak gewoon geopend. Geef kort-parkccrdi'rs een kans Eén van onze lezeressen kwam met een verzoek. Zij als autobestuurster', en zeker vele anderen met haai', rijdt een mindervalide naar het station. Zij parkeert daarvoor haar auto op het parkeerterrein van de Nederlandse Spoorwegen, westelijk van het sta tion, maar moet bijna altijd een plaatsje opzoeken geheel aan het ein de van dit parkeerterrein. Omdat vroege parkeerders/treinreizigers de auto vooraan hebben neergezet. Haar verzoek is nu: kunnen zij, die toch meestal de gehele dag weg zijn, hun auto zuidelijker plaatsen? U, au tobestuurder/lang tzeer lang!) par keerder' kan met een klein beetje moeite andere zeer veel plezier doen. Bij voorbaat dank! hoogeweg 72 - heiioo-tel.02205-1541 kennemerstraatweg lil heiioo tel.072-34966 t.o.Willibrordusstichting Na de moeilijke, maar zeer verdiende zege op Purmersteyn, dat onverwacht nog zeer zware tegenstand bood, is het dan eindelijk zover. Het le elftal van H.S.V. staat voor de beslissende strijd om het kampioenschap van de 3e klasse A van de K.N.V.B. Op 2e paasdag wordt de strijd aangebonden met S.V.W. uit Heerhugowaard. Bij winst kan H.S.V. de kampioensvlag hijsen en kan Heiioo zich verheugen in een nieuwe 2e klasser. Bij winst van S.V.W. is deze club bijna zeker van de titel. Het wordt dus a.s. maandag voor beide clubs er op of er onder. Ongetwijfeld zal er weer veel publiek zijn. Iedereen die HSV een goed hart toedraagt wordt dan ook verwacht om het laatste morele steuntje in de rug van onze Heiloose jongens te ge ven. Wordt H.S.V. kampioen, dan wordt het maandagavond een dolle boel aan de Bayershoffweg. In het voorprogramma wordt ook al een belangrijke wedstrijd gespeeld: ll uur H.S.V. 2 S.V.W. 2. De inzet van deze wedstrijd is het behoud van een plaats in de reserve 2e klasse van de K.N.V.B. Dinsdag, 20 april komen de 40 kin deren uit Tiger's Bay en New Lodge weer naar Heiioo waar ze in gastge zinnen zullen worden ondergebracht. De juiste tijd van aankomst op Schip hol is vroeger dan men gedacht had zodat de groep met begeleiders al om 3 uur bij het Brunogebouw zal ar riveren. Alle pleegouders krijgen hier over nog persoonlijk bericht. Burgemeester en wethouders van Heiioo maken bekend, dat op Goede Vrijdag, 16 april en Tweede Paasdag, 19 april 1976,. geen huisvuil zal woorden opgehaald. Het huisvuil y.al in de betreffende wijken worden opgehaald op respectievelijk, donderdag, 15 april 1976 en dinsdag, 20 april 1976. Het ledigen van de containers zal plaatsvinden op dondeidag, 15 april 1976, in plaats van op vrijdag, 16 april 1976, terwijl het ophalen van grofvuil in wijk 3 is verschoven van dinsdag, 20 april 1976. naar donderdag, 22 april 1976. Burgemeester en wethouders voornoemd, H. Hoekstra, burgemeester. F. H. J. van Loon, secretaris op Goede Vrijdag en Paaszaterdag gesloten Op Goede Vrijdag en Paaszaterdag tl6 en 17 april) zijn de beide biblio theken i Kennemerstraatweg en fili aal. Ewisweg, Pastoor van Mui.jën- weg) gesloten. De verkoop van zomerpostzegels, eer- ste-dag-ènveloppen en mapjes corres pondent iekaarten, welke gehouden is in een speciale stand in het postkan tooi'. hoeft het mooie bedrag opge bracht van 3.965,95. Dank zij de hulp van vele vrijwillig sters kon dit werk ook dit .jaar weer worden verricht. winkelcentrum zuid-west hot hoekstuk 10. heiioo tel 072-3C|D24 privé: marienstein 3, heiioo tel 072-304 98 U kunt natuurlijk rechtstreeks naar een geldgever toestappen. 1' krijgt dan de béste hypotheek natuurlijk van die geldgever, hetgeen op zich gerust een goede hypotheek kan zijn, maar het zijn juist uw persoonlijke omstandigheden, die bepalend zijn voor dé hypotheekvorm, die u het beste past. Ken van de belangrijkste facetten is wel het verschil in belasting voordelen, die de verschillende vormen u bieden, afhankelijk van uw inkomenspositie. Daarom is onafhankelijke, objectieve informatie voor u onmisbaar. Deze onafhankelijkheid en objectiviteit vindt u bij de MAKELAAR. UW MAKELAAR [LidNBMj

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 1