VERENIGINGSNIEUWS ies sa Oh, kom ereens kijken, 1(101 St. Nicoltas-ideeën bijuw kantoorb)ekhandel aanbiedingen agenda open huis PENTEKENINGEN ALS KERST- OF NIEUWJAARSKAART BEDRUKT MET UW EIGEN NAAM slechts 11.50 p. stuk incl. enveloppe, Nu bestellen voor tijdige verzending! DRUKBEZOCHTE VERGADERING VAN „VOLKSHUISVESTING' I aandag 29 november von wandkleden von raamweven I Ver.Huisvr. tuincurs. ILK. klaverjassen jkland toneel „sAtout Bridge 30 november jves gym yon raamweven ipositie Jr. schaken .jaarden Soos d.Ver.v.Huisvr. bridge ittelandsvr. afslanken yon pottenbakken ipositie Sr. schaken iga jcnsdag 1 december ,«a 9.30-11.30 yon wilt haken 9.30-11.30 ink en Fit 10.00-11.00 jkland toneel 20.00-22.00 yon marionetten maken20.00-22.00 00-22.00 week van 28 nov. t/m 4 dec. tel. 33368 b.g.g. 31484 9. 13. 13. 20. 20. 20. 9. 9. 9. 18. 13. 13. 19. 20. 20. 13. 30-11.30 30-15.30 30-16.00 00-23.00 00-22.00 00-23.00 30-11.30 30-11.30 30-11.30 45-19.45 30-17.30 30-15.30 00-22.00 00-22.00 00-23.00 30-15.30 asAtout Bridge mderdag 2 december ijaarden Soos imclub Jr. dammen imclub Sr. dammen O.V. operette ion pottenbakken ijdag 3 december ion marionetten d,Ver. Huisvr. Bridge ilksdansen Bejaarden ittelandsvr. volksdans iver.v. Huisvr. Bridge lilooër Strijkorkest gorkest v. N.H. terdag 4 december testers voetbal irna Sintnicolaasfeest 13. 18. 20. 20. 20. 9. 10. 11. 14. 14. 20. 20. 10. 14. 30-17.30 45-19.45 00-22.00 00-23.00 00-22.00 30-11.30 00-12.00 00-12.00 00-15.00 00-17.00 00-22.00 00-22.00 00-12.00 00-17.00 NED.VER. V. HUISVR. afd. Heiloo iderdagavond 25 november om 8 in de zaal van de Ger. Kerk vieren onze Sinterklaasavond „vol ver ging". Met een ludiek tintje.Wilt U een kpdootje meenemen? ix. f 3,--). Er is ook gelegenheid ine Sinterklaaskadootjes te kopen. NED. BOND VAN PLATTELANDSVROUWEN AFD. HEILOO Xd or de novemberbijeenkomst had de M ding Heiloo van de Nederlandse fod van Plattelandsvrouwen mevr. «Wf. G. van Julsingha, werkzaam als chologe in de van het Centraal lootschap uitgaande kinderhuizen S/Vpaijk en Zwartedijk te Egmond aan ie, uitgenodigd om over haar werk J preken. [v jJ i kinderuitzending is een vorm van jpverlening, die vroeger plaatsvond 'ir kinderen die lichamelijk niet 1 waren, de z.g. bleekneusjes, oordig is het accent verlegd v nderen met psychische moei- leden, naar de z.g. moeilijk op- jbare kinderen en de kinderen met en opvoedmoeilijkheden. iens een verblijf van enige maan- tot meer dan een jaar, dit is per verschillend, wordt hier door eetl m van deskundigen veel bereikt, or contact met de opvoeders tracht de situatie thuis, waar het kind ir terugkomt, ook te verbeteren, i, Julsingha lichtte haar verhaal toe enige voorbeelden uit de praktijk, is fijn, dat deze kinderen hier de hebben, zich geestelijk beter te (wikkelen en daardoor een betere is in het leven hebben, de pauze kwamen er veel vragen die door mevr. Julsingha op een ,tige wijze werden beantwoord. k. Julsingha vroeg aan de aanwe- dames, of het mogelijk was, mee erken aan het gezellig maken van kamers en zalen van de tehuizen ir b.v. stekjes van planten, het en van gezellige kussens etc. Mevr. isen zal trachten dit te organiseren, presidente bedankte mevr, Julsin- voor haar prettige uiteenzetting, door meer begrip is ontstaan voor werk van de kinderherstellings- rden in deze tijd. n het begin van de avond werden namen van 7 dames getrokken, die mei als ééndagsbestuur een avond verzorgen, scheid werd genomen van mevr. sosterboer-Brands wegens vertrek, nr. Kloosterboer is 29 jaar lid «eest en was de eerste secretaresse de afdeling Heiloo. 918.- BIJENFEEST IN HEILOO De afdeling Heiloo van de Kon. Mij. Tuinbouw en Plantkunde had op donderdag 18 nov. j.l. weer een volle bak. Welgeteld 93 leden en belang stellenden waren aanwezig om de „act" van de imkers van Heiloo mee te maken. Onder leiding van de heer H. Ettema werd door een tweetal imkers het bijen-verhaal verteld. Nadien in beeld gebracht door de heer Lindeijer van het Bijenteeltconsulentschap, voor de pauze in zwart-wit inzake de werk zaamheden van de bijenhouder, en na de pauze in kleur betreffende de wetenschappelijke benadering van het bijen-gebeuren. Een koningin, be vrucht door een aantal darren, legt 4 maanden lang elke dag ongeveer 1500 eitjes. De copulatie vindt plaats in de lucht, door een aantal darren. De koningin geeft door een tuut-tuut signaal weer dat zij. er is. De andere koninginnen-in-de-dop, zusjes van de koningin, geven eenzelfde geluid, maar omdat zij nog in de dop zitten, komt dit geluid naar buiten over als: kwak-kwak. Zij zullen door de imker worden afgevoerd. Wilt u van die bijen meer weten: H.Ettema, Vredenoord 145 te Heiloo. Natuurlijk werd weer het klusje van de maand besproken door de heer C. Kamer, en werd door de heer J. van Blommestein wer de wedstrijd in het herkennen geleid. MALLEVOORTNIEUWS Hallo jongens en meisjes uit Malie- voort. Hebben jullie het al gehoord? Zaterdag 27 november a.s. komt St. Nicolaas naar Heiloo met wel tien zwarte pieten. En het wordt dit jaar wel een geweldig groot feest, want St. Nicolaas heeft laten weten, dat niet alleen hijzelf, maar ook al zijn tien knechten hun allermooiste nieuwe pakken zullen aantrekken. Nou, daar moeten jullie natuurlijk bij zijn. Maar St. Nicolaas verwacht dan ook van jullie, dat jullie er zelf ook prachtig uit zullen zien. Vraag maar aan je vader of moeder of die je daar bij helpen wil. En het zou erg leuk zijn als iedereen kan zien dat jullie uit Mallevoort komen. Een vlag, een sticker, een leuke pet of muts of zelfs een spandoek kan je daarvoor gaan maken. Wij hopen dat alle jongen en meisjes uit het Mallevoort a.s. zaterdag om kwart over één naar Hoog en Laag zullen komen. Of laten we afspreken, dat jullie allemaal verzamelen bij de lampenwinkel van de Fa. Kosters aan de Westerweg, dat is vlak bij Hoog en Laag. Daar zie je vanzelf alle andere jongens en meisjes die met de optocht mee doen. Ook uit andere wijken van ren meelopen in de optocht, dus zorg ervoor dat jullie erg leuk verkleed zijn, zodat niemand kan vergeten dat Mal levoort meedeed. Tot ziens. BUK BUK NIEUWS! In tegenstelling tot hetgeen vorige week abusievelijk in de krant stond, vindt de crazy-artavond vanavond plaats. Het is de bedoeling dat we evenals 3 weken geleden weer allerlei gekke dingen gaan maken. Vorige keer was het een groot succes, dus als je niet van voetballen houdt, kom langs en doe mee. Als je zelf vreemde voorwerpen of attributen hebt, neem die dan ook mee. Aanvang 20.00 uur en iedereen is welkom. Vrijdag 26 november draait er in de benedenzaal een film. Het gaat ditmaal over een medicijnman die niet kan zwemmen, naar aanleiding van een boek van Toon Kortooms. Aanvang 21 uur. Tevens is er vrijdag tussen 7 en 9 weer gelegenheid om te sporten in de gymzaal v.d. school schuin tegenover Buk Buk. Steeds meer mensen tonen zich deze 2 uurtjes van de sportieve kant, getuige het toenemend enthou siasme. Dus blijf niet achter. Voor zaterdag a.s. is er een puzzeltocht op touw gezet. Als je mee wilt doen aan deze tocht, waarmee leuke prijzen te verdienen zijn (o.a. platenbonnen) zorg dan om ongeveer 20.00 uur bij de Buk Buk te zijn. Vandaar vertrek ken we dan met het openbaar vervoer naar een nu nog onbekende bestem ming. Inschrijfgeld één gulden. Alle door Buk Buk georganiseerde aktivi- teiten zijn in principe voor iedereen toegankelijk, dus 'oen je geïnteres seerd, kom dan eens langs op de Pastoor van Muyenweg 12 in Heiloo. OPPOSITIENIEUWS Het eerste achttal van schaakvereni ging „Oppositie" uit Heiloo heeft de derde wedstrijd in de competitie van de Noordhollandse schaakbond ge speeld tegen het tweede team van Aardswoud. In deze strijd sloeg het remiseduiveltje toe. Heeringa en de Jager waren bijna verplicht om het vroege remiseaanbod van hun tegen standers aan te nemen. Ook Ligthart en Slob accepteerden remise in iets zwakkere toestand. Verder verloor Niehaus zijn fraaie en zeer spannende partij en lijkt bovendien de partij van Holtes verloren te moeten gaan. Al leman en van Hoek braken evenals Holtes af. De uitslagen van deze week luiden: Hoogeboom - v. Bentum afg. d. Graaf - v. Rijn 1-0 v.d. Blom - Runeman 0-1 Kracht - Ligthart 1/2-1/2 Wasscher - Sneek afg. Veenstra - Veldt 1-0 Schigt - Werksman 1/2-1/2 v. Dijk - v. Etten 0-1 Maas - Boetes 0-1 Bos - Beentjes 1/2-1/2 Moeyes - Groot 1-0 Rasch - Ter Haar 1-0 Molenaar - Krwakman 0-1 Jeugdgroep: P. Mul - R. de Winter 1/2-1/2 A. Troost -1. de Jager 0-1 I. de Jager - E. Koenders 1-0 I. de Graaf - R. Brouwer 0-1 M. de Graaf - J. Dekker 0-1 R. Crabbendam - E. de Boer 1-0 E. de Boer - T. Pesman 1-0 K.V.G. „ST MONICA" Vorige week woensdag was onze plaatsgenoot de heer Pannekeet onze gast. Hij verzorgde de avond door iets te vertellen over „de West Fries in z'n taal". De verschillende streek-dialec- ten bracht hij op humoristische wijze naar voren. Het publiek kreeg hij dan ook wel aan het lachen. Met een geheel bezette zaal was de avond van de heer Pannekeet een enorm succes. Dames nu nog 'n kleine mededeling. U heeft allen onze Kerstavond in het boekje gelezen. Dit keer geen toneel, maar 'n Kerstviering en 'n broodtafel. Met pianospel door Mej. Elly Admi raal, waarna het Heilooër Strijkorkest van de heer Groenland de verdere avond verzorgt. U ziet, het is heel iets anders. Daarom moeten wij aan U de bijdrage van f 5,-- vragen. Geeft U zich vóór 15 december op bij het bestuur, dan kunnen wij het in orde maken. SINTERKLAASFEEST JEUGDKAPEL 27 NOV. Hallo pakkendragers, zaterdag is het al zo ver. Dus aan de klus. Het is de bedoeling dat jullie als pakje komen d.w.z. je stapt b.v. in een doos. Iedereen neemt een kadootje mee, dat niet meer dan 1 gulden heeft gekost. Dat kadootje stop je bij je. In je verpakking. Zaterdag gaan we trouwens niet bij de pakken^ neerzitten. __Er is een jpro- uitgewerkt. Dus kom zaterdagavond om half 'acht naar onze taai-taai en speculaas-avond in de Rank. Om de Rank wat gezelliger, voor de instuif, aan te kleden, zijn we 's middags om 4 uur in de Rank. Wie komt ons helpen? Zondagmorgen gaan we met z'n allen naar de Witte Kerk. Het Jongerenkoor zingt daar in de eerste adventsdienst. Dus zondagmorgen om kwart voor tien bij de Witte Kerk. SPANNING BIJ RODE RIO Alkmaar - De Aquariumvereniging Rode Rio organiseert vrijdag 26 no vember in het wijkgebouw Overdie aan de van Maerlantstraat te Alkmaar een speciale aquariumavond. Aanvang 20.00 uur. De Heer P. Smit uit Middenmeer, keurmeester van de N.B.A.T. zal dan namelijk aan de hand van gemaakte dia's de uitslag van de 30 oktober j.l. gehouden huiskeu ring van de Rode Rio bekend maken. Het is niet alleen maar een uitslag om de rangorde binnen de top van de Rode Rio vast te stellen en de verenigingskampioen aan te wijzen. De nummers éen en twee n.l. mogen Rode Rio in februari '77 vertegen woordigen bij de districtskeuring om het kampioenschap van „Kop" Noord-Holland, vandaar de spanning die er binnen de gelederen van de vereniging heerst, vooral omdat de onderlinge verschillen aan de top steeds kleiner wordden. De toegang is gratis, ook voor niet-leden van de Rode Rio. '34331 min. afname 20 stuks MALLEVOORT HEEFT OPPASDIENST Als onderdeel van de Wijkvereniging Mallevoort werd één dezer dagen een oppasdienst opgericht. Die jongens en meisjes van 14 jaar en ouder, die een extra zakcentje willen verdienen door zo nu en dan in de wijk Mallevoort op te passen, worden verzocht contact op te nemen met één der leden van de werkgroep. Dit zijn: Marjoke Natzijl, Oudburgerlaan 52, tel. 34672; Helepn Lam, Oudburgerlaan 58, tel. 34670; Fia Katee, Harrelaars 29, tel. 33892. PAPPOD STIJLDANSEN VOOR VOLWASSENEN We denken aan veel wensen te vol doen als ook de volwassenen nu in Heiloo een dansje kunnen maken. Werd er voor de jeugd al meerdere malen de stijldans georganiseerd, zo konden de gehuwde paren alleen in andere plaatsen terecht, de stijldans is in. dat is duidelijk. Op zaterdagavond 11 december om acht uur in de Sporthal 't Vennewater. Kaarten ver krijgbaar a f 3,- bij kiosk Avis Sta tionsweg, mevr. v. Kappel, Termeijen 55 en mevr. Bonhoff, De Hoghe Weijdt 42, inl. tel. 33432. FALKLAND BRACHT MET BOEING-BOEING EEN VERUKKELIJK STUKJE TONEEL TP- PAPPOD NIEUWS! Pappod houdt op zondag 28 novem ber weer een kreatieve middag. Er zal dan gewerkt worden met hout zonder spijkers en het hout dat uit afvalhout bestaat zoals houtkrullen, snippers, spaanders, blokjes enz. Het kan wor den verwerkt tot poppetjes, wagen tjes, broches, huisjes, enz. Voor ver dere inlichtingen: Wil Drenth, de Karremel 8, tel. 31955. Doe niet houterig, maar kom naar de Pappod en laat zien wat je allemaal met afvalhout kunt doen. Op zondag 28 november tussen 14.00 en 16.00 uur in het Brunogebouw, entree: 50 cent. Zaterdagavond speelde Falkland in het Asta-theater voor een slechts half gevulde zaal het verrukelijke blijspel van Mare Camoletti, Boeing-Boeing. Kennelijk hadden velen de dood van Jelle en de thuiskomst van Wietse in de televisieserie "Sil de Strandjutter" niet willen missen voor een stukje puur toneel van de eigen plaatselijke vereniging. We kunnen alleen maar zeggen dat de thuisblijvers heel wat hebben gemist. De inhoud van het verhaal deed ons reeds vemoeden een leuke avond te gemoet te gaan. Vooral het uitste kende spel van de Falklanders stelde ons in deze verwachtingen bepaald niet teleur. Het verhaal draait om Bernhard Maarten Schols, die er wel een heel speciale manier van leven op na houdt. Hij heeft een relatie met drie stewardessen en alles lijkt, via een uitgekiend dienstrooster, uitstekend georganiseerd te zijn. Zijn oude schoolvriend Robert en Berthe, de hulp in de huishouding, hebben er echter weinig vertrouwen in en zien het al heel gauw niet meer zitten. Robert, de wat stijve jongen uit Tiel, is er eigenlijk verbijsterd door het gemak waarmee Bernhard er tegelij kertijd drie verloofdes op na weet te houden. Deze rol werd werkelijk grandioos vertolkt door Martin Affourtit. Groots was ook de rol van de gedienstige Berthe, Annie Gilles, die steeds weer voor de meest krank zinnige situaties wordt geplaatst. Vooral wanneer het dienstrooster van de stewardessen, leuk vertolkt door Els Koevoets, Katja Bais en Marjan Simonides, enkele wijzigingen onder gaat dreigt de hele zaak goed in het honderd te lopen. De verbijstering van Robert slaat over in een bewondering voor Benrhard die tegelijkertijd zoveel vrouwelijk schoon aan zich weet te binden. Op zijn eigen onhandige wijze tracht hij iets van deze frivole levenshouding over te nemen. Het manneke uit de provincie wringt zich in allerhande bochten om de affaires van zijn oude schoolvriend zo gladjes mogelijk voor hem te laten verlopen. Tenslotte raakt hij er zelf in verstrikt. Wel op een prettige wijze overigens. Zaterdag kunt U het zelf gaan bekijken. Er valt heel wat te lachen. De regie was in handen van Hans Karsten. Souffleuze Puck Koomen belichting, Kees van der Veer en de dekors werden gemaakt o.l.v. Eric Zeegers. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Kiosk Avis, Stationsweg 68, Reisbureau De Magneet, Raadhuisweg, R. Doggenaar, Haesackerlaan 23 en bij het Open Huis. Woningen kunnen niet gekocht worden Voor aantal woningen sterke huurverhoging in 1977 De jaarlijkse ledenvergadering van de Vereniging Volkshuisvesting Heiloo, werd druk bezocht. In verband met ziekte van de voorzitter, de heer P.A. Jgnggens.^werd de vergadering_voojr; heer C. Ponuman. V' De vergadering had wel een bijzonder vlot verloop. De sekretaris, de heer H. de Vries, was grotendeels aan het woord. Uit zijn jaarverslag willen we het volgende overnemen. Het totale woningbezit steeg, in 1975, tot 375, onder te verdelen als volgt: 179 een gezinswoningen, 52 bejaardenwonin gen aan de Vinkenbaan en 144 eta gewoningen. Deze 144 etagewoningen onderverdeeld in: 54 tweekamer; 36 driekamer en 54 vijfkamerflats. In 1975 werden woningen aan huurders opgeleverd, waaronder 3 aangepaste woningen. Voor jonge alleenstaanden begint het akuut te worden De heer de Vries zegt in zijn jaarver slag: „De verdeelsleutel van toewijzing bij nieuwbouw is nog steeds een derde voor Volkshuisvesting, een derde voor Willibrordus en een derde voor het gemeentebestuur. Bij het toewijzen van eengezinswoningen in Vredenoord hebben de bewoners in Termijen en Marienstein voorrang verkregen bij doorstroming uit hun flats. Hierdoor konden vele nieuwe jonge kandidaten worden voorgedragen voor een flat in de Bouwcamp. De bouw van kleine woningen, voor jonge alleenstaanden, begint akuut te worden. De wachttijd groeit iedere week. Onze initiatieven met betrekking tot aankoop van „De Oude Pastorij" zijn helaas niet be loond. Onze gedachten gaan uit naar een ander plan, aangezien op 12 no vember 1975 tenminste 50 woning zoekende onvolledige gezinnen ston den geregistreerd. Het gemis aan bouwgronden in de gemeente Heiloo voor een dergelijk doel, levert pro blemen op. Het bestuur blijft streven naar een oplossing. In Boekenstein o.a. bouw van 36 woningen In Boekenstein zullen 3b woningen worden gebouwd in de woningwet- sektor, tevens ongeveer 60 in de Dre- mieverkoop/verhuur. In Baetenburg zullen dertig bijzondere wooneen heden, w.o. 10 bejaardenwoningen begane grond en twintig eenheden voor bepaalde groepen worden gerea liseerd. In de kap van het complex komen twintig slaapkamers met ber ging. Tot slot kan de conclusie wor den getrokken dat 1975 voor de Vereniging voor Volkshuisvesting een rustig jaar is geweest waarbij kan worden opgemerkt dat de taak van de bestuurders er in de loop van de laatste jaren niet eenvoudiger en ge makkelijker op is geworden. Ver draagzaamheid en tolerantie dreigen begrippen te worden die in de antieke doos opgeborgen zijn. Onverdraag zaamheid en intolerantie nemen in het maatschappelijke leven dagelijks toe, aldus de heer de Vries. Een nieuwe huurverhoging vervult ons met zorgen De heer de Vries in zijn jaarverslag: „De maatregelen met betrekking tot een nieuwe huurverhoging vervullen ons met zorgen om de zo langzamer hand van bureaucratie uitpuilende maatregelen uit te voeren. De geza menlijke besturen hebben voor 1976 een trendmatige huurverhoging -toe gepast van acht procent. Het is ons door de huidige Staatssekretaris niet in dank afgenomen. Voor 1977 zal het waarschijnlijk betekenen dat de corporaties in Heiloo - het punten- stelsel toepassend - wel eens twaalf procent huurverhoging moeten toe passen. Gepaard gaande met verlaging van de norm voor het toekennen van huursubsidie en het toepassen van de jaarlijkse huurverhogingen zal dit door de huurders ook niet in dank worden afgenomen. Wij geven de huurders, indien door het bestuur van de ver eniging of het gemeentebestuur een beroep wordt gedaan plaats te nemen in een te vormen huurdersvereniging, in overweging positief zitting te ne men en de belangen van hun buurt genoten te behartigen bij de toekom stige huurverhogingen." Onderhoudsfonds levert een triest beeld op ppnevde jaarstukken 1973-1934 werd Pondman, samengesteld door de ad ministrateur de heer M.C. Rootjes. „Over dit tijdvak hebben alle com plexen een batig exploitatiesaldo op geleverd. In totaal beloopt dit niet minder dan f 210.346,29. Het onder houdsfonds levert een wat triest beeld op. De meeste oudere complexen hel btn een onderhoudsfonds met een neganef saldo. In totaal zijn alle on- derhoudsfondsen juist positief (f 50.339,18), hetgeen voor het totale woningbezit uiteraard onvoldoende is. Gekonstateerd kan dus worden dat de door het Ministerie vastgestelde nor men voor onderhoud steeds ten enenmale onvoldoende zijn geweest om de woningen in goede staat van onderhoud te houden. Ernstige be zorgdheid behoeft hierover niet te bestaan, want tegenover het wat schrale saldo in de onderhoudsfond- sen, staat een reservefonds ex artikel 24c van het Woningbesluit van niet minder dan f 590.756,38." De aftredende bestuursleden, de heren P.A. Janssens en C. Pondman werden bij acclamatie herkozea De heer de Vries veronderstelde dat het grote bezoek aan de vergadering wel eens in verband kon staan met het punt op de agenda: „machtiging tot aan- en verkoop". Het kon de ge dachte oproepen van' koop van de gehuurde woningen. De heer de Vries moest hen die dat dachten teleurstel len. De zustervereniging „St. Willi brordus" hield een enquête onder haar leden-bewoners. Van hen wilden 42 het huis kopen. Het gemeente bestuur wil echter niet meewerken aan een verkoop van huurwoningen van de woningbouwverenigingen. Huurverhogingen „met een stok achter de deur" De heer de Vries gal een uiteenzetting vorpiiehte huurverhoging waarover reeds, in het kort, in het jaarverslag werd gesproken. Uit zijn relaas bleek dat het hanteren van het zogenaamde puntensysteem moei lijkheden heeft opgeleverd en zeker ook nog op zal leveren met staats sekretaris van Dam. Voor een aantal woningen zal zelfs een huurverhoging komen van 11 procent, anderen mo gelijk 7 procent. „Als het niet anders kan, dan moet het maar," aldus de konklusie. Gediscussieerd werd over het toewij zingsbeleid ten aanzien van woningen. De heer de Vries zette uiteen hoe dat in zijn werk gaat. Geen eenvoudige zaak, vooral omdat er weinig toe te wijzen valt en de vraag steeds groter wordt, vooral onder jongeren. Ook nu kwam aan de orde het in behoorlijke staat houden van de omgeving van de woningen. Er werd gevraagd naar een huishoudelijk reglement van „Volks huisvesting" en een huurovereen komst. De vergadering verliep vlot en in een prettige sfeer, zodat de onge veer 40 belangstellenden reeds om 10 uur huiswaarts konden keren. Een advertentie in dit blad Heelt altijd nog succes gehad I (zolang de voorraad strekt) ANT00RARTIKELEN KANTOORMEUBELEN SCHRIJFMACHINES PAPIERWAREN SPEELGOED PUZZLESSPELLEN Heerenweg 140, Heiloo i het Stationscentrum, tel. 34955 Adventkalender f 1.50 DIEREN KALENDER 3.95 FOTOALBUM, 6.95 POSTPAPIER Hallmark 3.50 SCHRIJFMACHINE met garantie! f 150 SCHOOLTASSEN echt leder vanaf 14.95 SCHRIFTEN in leuke kleuren 0.25 SESAMBANDJES 17 rings-plastic f 3.95 BER UITKIJKPOST 24 NOVEMBER 1976 20. it een line niet Vier pro- rswerk). rracht. r- ïe zout- >venste Cuip en 'rij Hpiloo zullon ontzottpnH uopI kinrlp- VAN HEILOO /O kf# vt=»„i„cr vnrtra„ij__, neer

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1976 | | pagina 13