Blijft H.B.V. aan het Maalwater spelen renata Kamerbreed gordijn Rozing PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN VOOR VOOR UITKIJKPOST 23 FEBRUARI 1977 BESLISSING IN RAADSVERGADERING A .S. VRIJDAG Laatste fase receatieplan Heiloo-West sober van opzet RECREATIEROUTEPLAN Voorbereidingsbesluit recreatieplan-West Ambtenaren krijgen medezeggenschap WERELDGEBEDSDAG Van vader op zoon. GEZONDE VOETEN jeugdschtxrien de grtxXste stap vxxiruit sinds de zevenmijls laars MANNES de ^^nc Lar^J JAN BRAAM ORGANISEERT FEESTELIJK AVONDJE UIT OPEN HUIS BIJ DE DISCO HEILOO INWINKELHOF'TLOO FUNDAMENTELE DISCUSSIE OVER ENERGIEVERBRUIK NOODZAKELIJK naadloze gordijnen van wand tot wand prachtige dessins van ongekend formaat onderzomen zijn al afgewerkt beslist niet duurder dan gewone gordijnen Redenen genoeg om bij ons binnen te stappen. GARDEN HOBBY CLUB INWINKELHOF'TLOO DE AALSMEERSE BL0EMENHAL Zevenhuizerln 54 Heiloo VANAVOND „OPEN HUIS" BIJ B00NACKER CHINEES-INDISCH RESTAURANT "AZIE" MET KNALLEND VUURWERK GEOPEND ZATERDAG ENVELOPPEN-AKTIE HOBBY-FARM DE WINKELHOF'T L00 GEENROLSCHAATSBAAN Dr. Kempers AFWEZIG van 25 febr. t/m 9 maart. H. E. M. Eberson AFWEZIG van vrijdag 25 febr. t/m j maandag 28 februari, j Drukkerij UITKIJKPOST b.v. /vwvwwvwwvvwvvvwm DE LAATSTE EER" ff Slijterij - Wijnhandel GREEUW GESLAAGD NIET OP WOENSDAG, MAAR OP DONDERDAG! GEMEENTE HEILOO MEDEWERKER (STER) Het ziet er naar uit dat de bedrijfs voetbalvereniging H.B.V. voorlopig aan het Maalwater zal moeten blijven spelen. Dit is het advies van de sportadviescommissie die dit punt be handelde in een vergadering op 2 febr. j.l. na eerst kontakt hierover te heb ben opgenomen met vertegenwoor digers van enkele betrokken vereni gingen en met de heer P. Dijkstra, opzichter van de gemeentelijke sport velden. Gezien dit advies zal het college van B. en W. vrijdagavond de raad voor stellen om: 1. Het huidige bedrijfsvoetbalveld in sportpark „Het Vennewater" in ge bruik te geven aan de B.S.C. „Hei loo", ten behoeve van het jeugdhonk bal en damessoftball en aan de hockeyvereniging „De Terriers" ten behoeve van de training. De bedrijfs voetbalvereniging „H.B.V." te hand haven op het thans door deze vereni ging bespeelde veld aan „Het Maal water". 2.De bedrijfsvoetbalvereniging ..H.B.V." in de gelegenheid te stellen de lustrumfestiviteiten te organiseren op het bedrijfsvoetbalveld in sport park „Het Vennewater". 3. In de toekomst de bedrijfsvoetbal- velden in het sportpark „Het Venne water" aan de gezamenlijke Heilooër bedrijfsvoetbalverenigingen per wed strijd in gebruik te geven aan de hand van het door de Bond samengestelde competitieschema. Zoals U wellicht nog weet ontstond er over dit punt bij de begrotingsvergade ring in januari nogal enige deining toen de heer A. J. M. ten Hoope (Heiloo 2000), dreigde de raadszaal te verlaten als niet tegemoet zou worden gekomen aan zijn eis om het eerder in 1974 genomen raadsbesluit ten uit voer te brengen. In dit raadsbesluit stond n.l. vast dat de Heilooër Bedrijfsvoetbal Vereni ging met ingang van het seizoen 1977 aan het Vennewater zou kunnen gaan spelen. Om op dat moment de ver hitte gemoederen te sussen werd be sloten de sport adviescommissie in te schakelen. Een resultaat waar H.B.V. bepaald niet gelukkig mee zal zijn. Vrijdagavond zal de raad een eerder beschikbaar gesteld crediet van f 1.328.080.-- voor het laatste inde lingsplan van het recreatieplan Hei loo-West in moeten trekken. Zowel C.R.M. alsook het Provinciaal Bestuur van Noord-Holland heeft de Gemeen te laten weten dat afbouw van het recreatieplan Heiloo- West een lage prioriteit heeft en dat de voorgestelde wijze van inrichting bezwaren ont moet. Zij vinden niet alleen de inrich tingskosten te hoog maar schrijven ook over een slechte aanpassing van het plan aan het aangrenzende land schap. Ook vinden zij het plan niet afgestemd op de gesignaleerde geringe behoefte. Naar aanleiding van deze bezwaren heeft er intensief overleg plaats gehad met vertegenwoordigers van de Prov. Planologische Dienst en de Consulent voor de Openluchtrecreatie van C.R.M. Dit overleg heeft geleid tot een plan dat inderdaad een aanmerke lijk betere aansluiting geeft bij het aangrenzende agrarische landschap. Door een verdere versobering van het plan en het laten vervallen van enkele werken is ook een beduidende vermin dering van kosten verkregen. De totale aanleg- en inrichtingskosten worden thans geraamd op f761.000.--. Minus het eerder gevo teerde voorbereidingscrediet van f 42.920.-- is netto f 718.080.-- be schikbaar te stellen. Het College spreekt de verwachting uit dat zowel C.R.M. alsook de Provincie met dit laatste plan akkoord zullen gaan en dat in de aanleg- en inrichtingskosten bijdragen worden verleend van resp. 75 en 15 procent. In het regioberaad voor ruimtelijke ordening en woningbouw van de ge meentebesturen in Noord-Kennemer- land is in 1974 het initiatief genomen tot instelling van een ambtelijke werk groep met als opdracht een plan op te stellen voor de aanleg van recreatieve routes, speciaal ten behoeve van de wielrijders voor het polder- en duinge bied gelegen tussen de woonkernen van Alkmaar, Bergen, de beide Eg- monden en Heiloo. De functie van het plan is drieledig, te weten: a. een recreatieve functie als uitloop uit de woongebieden naar de open polder en naar het duingebied; b. het scheppen van recreatieve ver bindingen tussen de woongebieden en de recreatieve trekpleisters (doortocht door het open landschap naar duinen en strand); c. een recreatieve ontsluiting van het poldergebied ten behoeve van de verblijfsrecreanten. Het plan is zodanig opgezet dan in het poldergebied diverse grotere en klei nere fiets- en wandelroutes zijn ge pland, zodat de recreant afhankelijk van beschikbare vrije tijd en geoefend heid naar believen in het gebied kan verkeren. Op het grondgebied van Heiloo zijn de volgende routes gedacht: a. een fietspad langs de noordzijde van de Vennewatersweg; b. een wandelpad langs de Egmond- binnenvaart van Vennewatersweg tot Egmondermeerweg (merendeels ge legen op grondgebied van de gemeente Egmond-Binnen); c. een wandelpad langs de Maalwater- sloot tussen het Maalwater en de Egmondermeerweg; d. een fietspad op het huidige toe gangspad naar de boerderij van de heer Van der Veer tussen het fietspad Het Maalwater en de Egmondermeer weg. Voorts zijn in het plan opgenomen de bestaande of nog te maken routes in het recreatieplan Heiloo-West, het fietspad Het Maalwater, de fietspaden in het Heilooërbos en de fietspaden langs de Zeeweg. Bij het opstellen van het plan zijn de bestaande polderwegen, dijkjes, kaden en oude kerk- en jaagpaden zoveel mogelijk benut. Nieuwe doorsnij dingen in het polderlandschap zijn tot het uiterste minimum beperkt. De uitvoering van de geplande voet paden zal slechts zeer summier zijn. De paden worden niet verhard; over de hekken zullen eenvoudige opstap jes gemaakt worden en over de sloten en vaarten rustieke kippebruggetjes. De totale kosten worden geraamd op f 5.750.000.--, incl. grondverwerving. De niet door subsidie gedekte kosten komen ten laste van de vijf deel nemende gemeenten. De verwachting is dat het rijk en de provincie het plan zullen subsidiëren met respectievelijk 75 en 15 procent. Het plan zal in fasen worden uitge voerd, zulks afhankelijk van de be schikbare geldmiddelen en de vor dering van de grondaankopen. De op het grondgebied van Heiloo gecreëerde routes zullen tezijnertijd worden opgenomen in het bestemmingsplan „Buitengebied". Bij deze procedure zal het plan aan diverse instanties en instellingen ter beoordeling worden voorgelegd. De raad zal worden verzocht het basisplan te aanvaarden en het College te machtigen verdere maatregelen ter voorbereiding van dit plan te nemen. De voorbereidingen voor het aan leggen van de laatste fase van het recreatieplan verkeren in een vergevor derd stadium. Deze laatste fase be helst het nog niet uit te voeren deel van het decreatieplan ten noorden van de Zeeweg en het is plm. 21 ha. groot. Het college zal de raad vrijdagavond verzoeken in te stemmen met het voorbereiden van een bestem mingsplan. Bij de begrotingsbehandeling over het dienstjaar 1976 werd vanuit de raad het verzoek gedaan om een medezeg genschapscommissie in te stellen voor het personeel dat bij de gemeente werkzaam is. In een dergelijke com missie zijn uitsluitend vertegenwoor digd de personeelsleden die lid zijn van een vakorganisatie. In het voorjaar bedroeg het aantal aangesloten leden slechts plm. 38 procent. Daarom werd er een enquête gehouden onder het personeel, uit gaande van een commissie werkover leg, waarbij het volledige personeels bestand betrokken zou zijn. Op 11 juni werd dit punt behandeld in de commissie voor georganiseerd overleg. De conclusie was dat men een com missie werkoverleg kon worden inge stemd, hoewel instelling van èen medezeggenschapscommissie door een deel der vergadering werd geprefe reerd. Bij een laatstelijk gehouden onder zoek is gebleken dat het aantal georga- niseerden in gemeentedienst is opgelo pen tot 61 procent, zodat de voorkeur nu toch uitgaat naar een commissie medezeggenschap. Tot het werkter rein van een medezeggenschapscom missie bèhoren onderwerpen als aan schaf en gebruik van een apparatuur, materieel en gereedschap, inrichting van werkplaatsen, interne maatregelen betreffende veiligheid, gezondheid en hygiëne, mechanisatie en automatise ring en interne arbeids- en dienstvoor- waarden zoals arbeidstijden, variabele werktijden, pauzes e.d. De raad zal worden verzocht een medezeggen schapscommissie in te stellen. Een model - reglement werd hiervoor ontworpen door het Centraal Bureau voor gemeenschappelijke behandeling van gemeentelijke personeelsaangele genheden. De wereldgebedsdag 1977 staat alweer voor de deur. Op vrijdag 4 maart a.s. zal in Heiloo ook gelegenheid zyn om als christenen, zowel mannen als vrouwen, uit alle kerken samen te komen in de Witte Kerk. Aanvang 7.30 u. De liturgie voor de wereldgebedsdag 1977 is voorbereid door christen vrouwen uit de Duitse Democratische Republiek. Het thema: „daadwerke lijke liefde" zien zij als een thema, waarin het gaat om dienstbetoon, een uitdaging van God om ruimte te scheppen voor liefde in onze samenleving. Samen bidden wij op dezelfde dag, gebruik makend van dezelfde liturgie, overdenkend dezelfde bijbelgedeelten, wetend, dat we als christenen niet op ons zelf staan, maar in een gemeenschap zijn opgenomen, een wereldgemeenschap. Wereldgebedsdag geeft ons de gelegen heid om over eigen grenzen heen te zien en zodoende onze opdracht in de wereld beter te verstaan. Komt u ook? Wij maakten de schoenen al met de hand, dus ervaring van maakwijzen en pasvorm n kwestie van voetje voor voetje meten en 'n uitgekiend matensysteem Schoenhandel Schoenreparatie uit Westerweg hk. Ewislaan Tel. 33901 's Maandags gesloten. Jan Braam van de bekende Rookshop aan de van Aostastraat organiseert een feestelijk avondje uit naar Motel-Café- -Restaurant „Friesland" in Wieringer- werf op zaterdag 26 maart a.s. Met één of meerdere bussen zal er rond 6 uur vertrokken worden naar Wierin- gerwerf waar alle gasten om plm. 7 uur worden verwacht voor een uitgebreid diner-dansant. Het diner begint met een Indische kippesoep. Daarna kan men zich aan een buffet bedienen van een uitgebreide rijsttafel waaronder diverse rund- en varkensvleesgerechten, vis in sambalsaus, groentes, kip, saté enz. Tijdens het apéritief kunt u kennis maken met allerhande koude gerechten zoals verschillende atjars, kroepoek, cocos met pinda's, zoete aardappeltjes, Rudjak manise.d. Tot besluit van het diner cocosijs met tropische vruchten. Tijdens het diner zal er gedanst kunnen worden op muziek van een voortreffe lijk orkest. Prijs per couvert (30 gerechten) inclusief de busreis f 36,50. Om plm. 1 uur 's nachts is men weer in Heiloo terug. De drankjes zijn voor eigen rekening maar sigaren en sigaret ten worden gratis verstrekt. Een leuk initiatief van Jan Braam die er al lange tijd over liep te piekeren om eens iets gezelligs voor een aantal mensen te organiseren. Een avondje uit waarbij men ook gezellig een borreltje kan drinken zonder nog achter het stuur te hoeven kruipen. Een leuke avond ook voor bepaalde groepjes mensen of vriendenkringen. Er wordt gedekt aan aparte tafels. We zouden willen zeggen; geef u maar gauw. op bij Jan Braam in de van Aostastraat 4. Het belooft een grandio ze avond te worden. Op donderdagavond 3 maart a.s. houden de heer en mevrouw Nap van de Disco-Heiloo „Open Huis" in hun splinternieuwe zaak in de Winkelhof 't Loo vanaf 19.30 uur. Het huidige platenwinkeltje in het Stationscentrum was zo langzamerhand na 4 jaar veel te klein geworden. "In onze nieuwe grotere winkel willen we wel het knusse karakter bewaren van ons hoekje aan de Stationsweg", aldus de heer Nap., „We hebben het gevoel dat onze grote klantenkring daar gewoon op rekent omdat dat gewoon hoort bij onze gehele aanpak. Het blijft een echte speciaalzaak en informatie bron voor muziekliefhebbers, waar iedereen vrij kan rondneuzen en al z'n platenvragen mag stellen zonder dat het hem tot kopen verplicht. Muziek in zijn algemeenheid is onze hobby. Ik voel me achter mijn slagwerk in een „jazzy" sfeer net zo prettig als in een luie stoel met Mahler op de draaitafel. Wij vinden het gewoon erg leuk als een klant bij ons eindelijk die plaat vindt die hij al zo lang zocht en nergens meer kon bemachtigen. Dat geeft je een kick om op dezelfde lijn door te gaan. Alle nieuwtjes beluisteren we eerst zelf voor ze in de bakken belanden; je moet wel bij blijven. Muziek heeft zoveel facetten. Dit is een mooi vak en het houdt je jong". Donderdagavond 3 maart kunt u hier vast even gaan kijken. Vrijdag, 4 maart is het winkelen geblazen. Het is al zo'n vertrouwd beeld: we draaien een knop om, en voila: licht. We drukken een knop in en floep: we hebben weer het Concertgebouworkest in HiFi-stereo in onze huiskamer. We steken een stekker in het stopcontact en de stofzuiger kan zijn werk weer doen. Het is allemaal zo gewoontjes geworden, dat er nauwelijks meer bij wordt nagedacht, waar die energie nu vandaan komt. Ja, wat die olie betreft, daar denken we nu wel aan na die oliecrisis van enkele jaren geleden. Maar geleidelijk aan begint men zich nu toch wel zorgen te maken over het energieverbruik, en over de energie bronnen. Want de voornaamste huidige energiebronnen, olie en aardgas, zijn grondstoffen, die niet eeuwig voorradig zijn. Niet eeuwig voorradig? Over een honderd jaar kunnen we fluiten naar al die aardgas en olie De heer J. IJff, lid van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland, ging vorige week donderdag bij een vergadering van de P. v.d. A. afdeling Heiloo in op het thema energieverbruik in Neder land. Ook hij drukte de aanwezigen met de neus op de harde feitener dient gezocht te worden naar alternatieve energiebronnen. Energie: we kunnen niet zonder. Ja, het kan wel minder, maar dan moeten we een grote stap terug doen in onze welvaart. En wie wil dit nou? Kortom, de gehele samen leving zit vastgebakken aan die energie. Momenteel wordt het energieverbruik gedekt door de volgende bronnen: 50 procent aardgas, 45,5 procent olie en 4,5 procent kolen. De hoeveelheden aardgas en olie, waar we momenteel nog over beschikken, zullen, bij het huidige verbruiksniveau, in de ko mende tientallen jaren zodanig slinken, dat een groot tekort zal ontstaan. Kolen zou in de behoefte kunnen voorzien, maar het heeft enkele nadelen:het is een grondstof, derhalve is het niet onuitputtelijk, het wordt bij toenemend gebruik stukken duurder en tot slot speelt het aspekt< van milieuverontreiniging ook nog een rol. Andere alternatieve energiebronnen, die de heer IJff nog noemde, waren zon en wind, maar beide bronnen vallen af vanwege de onoverkomelijke prak tische bezwaren. Een wel bruikbare mogelijkheid biedt uranium. Kernfusie biedt oneindige mogelijkheden, maar stuit nog op praktische bezwaren. Theoretisch is het mogelijk, en biedt het onbeperkte energie. De oplossing van het primaire probleem, de opslui ting van het reaktiemengsel (deute rium-tritium plasma) bij ca. 100 miljoen graden Celsius, komt wel in zicht maar stuit nog wel op zeer moeilijke materiaalkundige en tech nische problemen. Voorlopig dienen we van uit te gaan, dat pas in de 21ste eeuw van deze energiebronnen gebruik kan worden gemaakt. De heer IJff ging verder in op het al dan niet aanwezige gevaar van de kerncen trales in Nederland. Volgens de heer IJff is het stralingsgevaar inmiddels een achterhaalde zaak geworden. Tenslotte belichtte de heer IJff in zijn inleiding nog de problemen die er zijn met betrekking tot het ultracentri- fugeprojekt - Almelo (project öm tot, bouw en bedrijf te komen van ultracentrifuge-scheidingsfabrieken voor het verrijken van natuurlijk uraan in het isotoop 235U (Red.) In zijn conclusie stelt de heer IJff dat bezuinigd moet worden maar dat dit het probleem niet oplost. Noodzakelijk is een fundamentele discussie; er wordt wat te gemakkelijk gepraat over de kernenergie. Textiel - Modes Interieurverzorging Westerweg 261 - Heiloo Telefoon 072-31738 Dinsdag 1 maart a.s. opent de heer C. Wijs uit Amstelveen zijn „Garden Hobby Club" in de Winkelhof 't Loo. Een zaak waar men terecht kan voor tuinmeubelen, o.a. van Herlag, Sieger, Davolet enz, accessoires voor de open haard zoals schermen, poken, blokken, tangen etc., buitenverlichting, grosfil- lex plantenbakken maar ook planten, zaden en bolgewassen. Fijnslagerij 't Loo in de Winkelhof 't Loo ziet er bèeldschoon uit. Naast de fraaie inrichting is het gewoon een feest om die enorme sortering vlees en vleeswaren als een plaatje in de enorme koeling te zien opgesteld. Enthousiast zijn ook de heer en mevrouw de Haan die verschrikkelijk blij zijn dat ze in dit fraaie Winkelhof een plaatsje hebben kunnen bemachtigen. Over belangstel ling hadden ze bepaald niet te klagen. Het adres waar ook UW gulden een daalder waard is l Openingstijden maandag t/m zaterdag van 8 tot 6 uur. Vrijdagavond koopavond. Uw adres: Vanavond van 19.30- tot 21.30 uur houdt de heer Boonacker „Open Huis" in zijn zeer exclusieve Brood-, Banket bakkerij en Coffeeshop in de Winkel hof 't Loo. Een feestelijke en ongedwongen party waarbij een ieder van harte welkom is. Donderdag, 24 februari om 9 uur zal de verkoop een aanvang nemen. Ook in de gezellige coffeshop kunt U dan terecht voor een lekker drankje, koffie met gebak of de nodige hapjes. voor zondag 27 februari 1977 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Crèche in De Rank. Zondagsschool in de Von delschool. De Bank 10 uur Jeugdkapel o.l.v. dhr. Dalfsen. Kruiskerk 10 uur ds. J. v. d. Schee. Crèche in bijgebouw. Zondagsschool in de Reho- bothschool; 19 uur ds. J. v. d. Schee. De Ark 10 uur Jeugdkerkers n. d. Kruiskerk. Geref. Kerk - Noordergeeststraat 9.30 uur ds. H. W. Wierda; 17.00 uur ds. M. Los te St. Pancras. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. Lieve. Ëvang. Luth. Gemeente Alkmaar 10 uur Gezamenlijke dienst o.l.v. ds. B. J. C. Piso. Rem. Geref. Gemeente Alkmaar Zie Ëvang. Lutherse Gemeente. Doopgez. Gem., Koningsweg Alkmaar Zie Evang. Lutherse Gemeente. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egmond-Binnen, 10 uur ds. E. Tuin- stra, Oegstgeest. Volle Evangelie Gemeente Westerweg 294 Zondagmorgen 10 uur, Bijbelstudie donderdagavond 8 uur Westerweg 294 Zevendedag» Adventisten Hofstraat 17, Alkmaar Geen opgaaf. Parochie-zondagsdienst Kapel O.L.Vr. ter Nood, Kapellaan 13, tel. 02205-1288. R.K. KERKDIENSTEN VVillibrorduskerk, Westerweg 265 Eucharistievieringen tijdens 't week end: zondag 9 en 11 uur. zaterdagavond Om 7 uur. Eucharistievieringen in de week: dinsdag- t/m vrijdagochtend om 8 u.; ma.-, di - en vrijdagavond 7.30 uur. Event, gelegenheid om te biechten: zaterdagmiddag vanaf 5 - 5.30 uur. H. Moeder Godskerk - Holleweg 111 Eueharistie-vieringenzaterd. 19 u., zondag 10 uur. 12 uur en 18.30 uur. Avondmissen in de week: maandag, woensdag en vrijdag om 19.30 uur. Vroegmissen dinsdag- en donderdag morgen om 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30-18 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan 11. Missen: zaterd. 19 u., zond. 7.30 u. (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 u. in de Genadekapel. Avondmis: le vrijdag v. d. maand 7 u. Lof: zondagavond 7 u. Biechthoren zaterdag in beide kapellen v.a. 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20 uur Laat, naast de Kapelkerk. Heiloo: Bijbelstudie: woensdagavond 20 uur Heerenweg 130. AKTIE „MOEDERS VOOR MOEDERS" Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevr. C/ J. Maas-Postma, Stations straat 64, Alkmaar, tel. 072-23163. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Heiloo: Dr. A. A. M. E. Janssen en Dr. Tromp, Heerenweg 236, Heiloo, tel. 072-30066. Gedurende het weekeinde en de avonduren is altijd één van de twee Limmer artsen te bereiken, telefoon 02205 -1272. Weekenddienst Apotheek: Apotheek Sibilo, Pastoor van Muijen- weg 17, Heiloo, tel. 072-30200. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. Duineveld, Rustenburg 1, Egmond a/d Hoef, tel. 02206-3159. VERLOSKUNDIGE HEILOO (volgens afspraak) Zr. E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-32719. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo Spreekuur v. spoedeisende gevallen: zaterdag en zondag 18.00-18.30 uur: De heer W. Ooms, Slotlaan 2, Oudorp tel. 072-23926. DIERENARTSEN Dr. F. M. Willems, Egmonderstraat 8, Alkmaar, tel. 072-11780. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bijstandswet: 's dinsdags en 's vrij dags van 8.30-12.00 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorzie ning: Dinsdag t.m. vrijdag 8.30-12 u. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO dinsdagochtend 8.30 -11.00 uur. Dinsdagavond 19.00 - 20.50 uur; donderdagochtend 8.30 - 11.00 uur. SPREEKUUR ALG. MAATSCH. WERK HEILOO/LIMMEN Heiloowoensdag en vrijdag van 9-10 uur, Westerweg 263, tel. 30984. Limmen: donderdag van 14 -15 uur, Wijkgebouw, Kerkwég 1, tel. 1250. Voor afspraken buiten de spreekuren: de gehele week: tel. 072 - 10804. (bureau alg. maatschappelijk werk, Nassaulaan 5, Alkmaar). KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17 -18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkda gen van 19-19.30 uur. Diëtiste: Iedere 4de woensdagmorgen van de maand. Volgens afspraak. Z wangerschaps Nabevallingsgymnastiek E. Bakker - A. Vinckers, telefoon 34694 - 34398. Wijkverpleegkundigen Zr. A. H. Kroon, Goodeslaan 53, tel. 30082, te bereiken v. 12.30-13.30 uur; Zr. G. J. de Wit, Goodeslaan 53, tel. 30082, te bereiken van 8.30-9.00 uur; Zr. J. van Leeuwen, Stationsweg 66, Alkmaar, tel. 10221, te bereiken van 8.00-8.30 uur; Zr. A. v. Staveren, De Kandelaar 22, tel. 34326, te bereiken van 8.00-8.30 u. V.V.V. openingstijden Inlichtingen Poortweijdt 16, Heiloo, tel. 072 - 33363. Vakaturebank-informatie- Iedcre dinsdag van 10 tot 11.30 uur in De Rank. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rector Frederiklaan 5, tel. 16377 en mevr. v. 't Veen-Paarlberg, Molenw. 1 telefoon 30127. Algemene Ned. Invalidenbond afd. Alkmaar Secr. Melis Stokelaan 267, tel. 072- 25449. Adv. Bureau: Vine, van Gogh- laan 8, tel. 072-11698. Contactadres Heiloo: voor Soos-mid- dag (elke 2e dinsdag v. d. maand, Kantine H.S.V.P. G. Schouten, Groenelaan 6, Heiloo, tel. 072-30690. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP stichting „NOORD- KENNEMERLAND" werkzaam in de gemeenten Alkmaar, Akersloot, Egmonden, Heiloo en Limmen. Spreekuur dagelijks maandag t/m vrijdag 's morgens van half negen tot half tien op de onderstaande adres sen: ALKMAAR: Nassauplein 8, telefoon 27066; Muiderwaard 396, tel. 29552 Ontmoetingscentrum AKERSLOOT: Kerkln 61, tel. 12048 EGMONDENWilhelminastraat 14, tel. 02206-1671 HEILOO/LIMMENWesterweg 294, tel. 35544 Direktie en Administratie: hoofdkan toor Nassauplein 8, Alkmaar, tel. 072-27066 gehele dag bereikbaar voor dringende aanvragen. Heilooër Stichting voor Bejaardenzorg Spreekuur opnamebeleid van de Hei looër Stichting voor Bejaardenzorg. Elke eerste maandag van de maand 's ochtends van 10.00 -11.30 uur, in Huize „De Loet" 1, tel. 072-30744. VOORZIENING WARME MAALTIJDEN Stichting Dienstverlening Alkmaar- Heiloo, tel. 31297. Stichting Dienstverlening Alkmaar - Heiloo Spreekuur maatsch. werkster mevr. E. H. Emke-Wortel maandag t/m vrijdag van 9-10 uur in 't Open Huis. Maandag, woensdag en vrijdag van 1.30-2.30 uur in de voorm. Willibror- dusschool zij-ingang links, Westerw. 294, tel. 35296. Of na afspraak 31297 b.g.g. 33770. Aktiviteiten Westerweg 294: dinsdag 10-12 u. bejaardenkoor o.l.v. mevr. Mooyen; dinsdagmiddag bridge en handwerken woensdagmiddag biljarten en sjoelen vrijdagmiddag kaartspelen zondagmiddag „open huis". Rechtswinkel Alkmaar Rechtswinkel Alkmaar, Diggelaars- steeg 2, dinsdagavond half acht tot negen uur. Géén telefoon. Bureau voor rechtshulp voor gratis advies en informatie op het gebied van het recht. Spreekuren: dinsdagavond van 19 - 21 uur. vrij dagmiddag van 14 -16 uur, of volgens afspraak. Adres: Scharloo 41, .erste etage, Alkmaar, tel. 27303. Buro voor a.s. alleenstaande ouders v. d. Meijstraat 2 - Alkmaar Telefoon 072-14911 Afspraken kunnen dagelijks tussen 9.30 en 10.30 uur telefonisch worden gemaakt. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag t 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook yoor niet-leden). OPENINGSTIJDEN FONOTHEEK Dag Volwassenen Jeugd Woensdag 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 FILIAAL OPENB. BIBLIOTHEEK Hoek Ewisweg-Past. v. Muijenweg Telefoon 30670 Dag Volwassenen Jeugd Dinsdag 10.00-12.00 14.00-17:00 14.00-17.0C 19.00-21.00 19.00-21.0C Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.0C 19.00-21.00 19.00-21.0C Vrijdag 14.00-17.00 14.00-17.00 19.00-21.00 19.00-21.0C Zaterdag 10.00-12.00 10.00-12.0C Maandagavond vond de officiële ope ning plaats van het Chinees-Indisch Restaurant „Azië" in het Winkelhof 't Loo. Een beeldschoon en zeer ruim restau rant waar men qua leuke zithoekjes en een sfeervolle verlichting een heel aparte sfeer heeft weten te creëeren. Op originele wijze werd het feest ingezet met-een enorm pakket knallend vuurwerk dat ver in de omtrek te horen moet zijn geweest. Na een apéritiefje werden alle gasten schromelijk verwend met een verrukke lijke maaltijd waarbij de meest verfijn de gerechten werden opgediend. Met zo'n 10 mensen was men druk in de weer om te zorgen dat Ijet de gasten aan niets ontbrak. De grote gastvrijheid van de gastheer en zijn echtgenote, de heer en mevrouw H. C. Liu werd door de vele genodigden op hoge prijs gesteld. Een diner om u tegen te zeggen en een uiterst vlotte bediening. Een aanwinst voor de Winkelhof 't Loo. Gistermiddag om 12 uur vond de opening plaats voor het publiek. Zolang de voorraad strekt ontvangt elke klant bij een etentje of bij het afhalen van gerechten een origineel Chinees lampje kado. Om aan de zo noodzakelijke extra geldmiddelen te komen houdt de Hobby-Farm op 26 februari weer haar jaarlijkse enveloppen-aktie. De kinde ren van de Hobby-Farm komen a.s. zaterdagochtend de enveloppen, die U bij deze Uitkijkpost aantreft, ophalen. Kinderen, leiding en bestuur hopen dat de aktie veel geld opbrengt, want bovenaan op de verlanglijst staat de aanschaf van een nieuwe klei-oven. Al twintig jaar houdt de Hobby-Farm kinderen uit Heiloo creatief bezig. Als vereniging is zij niet meer weg te denken uit het sociaal culturele leven van Heiloo. Ook daarom al is de Hobby-Farm zeker Uw financiële steui waard De prachtige, ruime en betegelde gangen van de Winkelhof 't Loo zijn een uitdaging gebleken voor de jeugd om er eens heerlijk te gaan rolschaat sen. Alhoewel we ons dit enthousiasme best kunnen voorstellen moeten we er toch op wijzen dat dit levensgevaarlijk kan zijn. Gezien de vele grote ramen waar de kinderen doorheen zouden kunnen vallen maar ook het wande lende publiek moet vaak een nood sprong maken om niet van de sokken gereden te worden. Men speelt hier zelfs een soort ijshockey. Ook op fietsen wordt er door de gangen gereden en vele volwassenen die hier hun inkopen doen maken er een fietsenstalling van terwijl er buiten vele fietsenrekken staan opgesteld? Van vele kanten is ons verzocht hier eens op te wijzen. De Achtkant 19 't Baaf je De overige huisartsen nemen waar DIERENARTS j Waarneming: de Alkmaarse dierenartsen Dr. van Oostveen en Dr. Willems. drukwerk in BOEKDRUK (alle handelsdrukwerk) drukwerk in OFFSET (snelle levering} VERENIGINGEN: cydoityle, offset en bankpost legen scherpe prijzen. Privéverloving, trouw, geboorte, visite kaarten. BEGRAFENIS VERENIGING Straatweg 121,. Heiloo Telefoon 315*21 Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 31535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS Onzé oud-plaatsgenoot Frits van Gin- kel is vrijdag 18 februari j.l. aan de Rijksuniversiteit te Leiden voor het doctoraal-examen scheikunde cum laude geslaagd. De fraktie van de Progressieve Combinatie (PvdA/D'66/PPR) verga dert op donderdag 24 februari over de agenda van de openbare raadsvergade ring. Fraktievergaderingen van de Progressieve Combinatie zijn openbaar - ieder die gei'nterresseerd is in het gemeentelijk wel en wee is welkom en kan mee beraadslagen. De vergadering vindt plaats in het Open Huis en begint om 20.00 uur. Op de afdeling bevolking, burgerlijke stand, militaire zaken en verkiezingen ter secretarie van de gemeente Heiloo kan worden geplaatst een Vereist wordt het bezit van het MAVO-diploma, terwijl enige admi nistratieve ervaring tot aanbeveling strekt. Salaris maximaal 1.640,per maand. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de burgemeester.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1977 | | pagina 2