3 SUISSES In de loop van de jaren hebben zij het u al bewezen specialist te zijn op dit gebied Kees Kaandorp staat met zijn medewerksters voor u klaar met dit vers produkt. De dauw ligt er nog op! Dus vers? Ja, zó vers! Dagelijks rechtstreeks aangevoerd van de veiling naar onze Koopmarkt. De beste kwaliteit tegen de laagst mogelijke prijzen. Een oud gezegde is: „Lust u nog peultjes? De eerste zijn voor ons. Onthoudt U dit maar vast, zodat u zich steeds te goed kunt doen aan al die groente en natuurlijk aan al dat sappige fruit. Om van te watertanden. Daar ziet u hem dan, de fonkelnieuwe Koopmarkt aan de Westerweg te Heiloo Met 850 vierkante meter verkoopruimte gevuld met kwaliteitsartikelen. Met voldoende parkeerruimte gelegen naast de Koopmarkt. Dat is 'ie. Uw grote voordeelbrenger. We staan te popelen om u te ontvangen. FIJN DAT'IE ER IS UW KOOPMARKT KAANDORP Bij het betreden van deze etage, die gemakkelijk te bereiken is via een brede trapop- gang, valt direkt op de rust die er heerst door de opstelling en indeling van de groepen artikelen. „3 Suisses Wolshowroom", gerund door mevrouw Kaandorp die u ten dienste staat met een deskundig advies. Jarenlang was het haar hobby, thans haar beroep. Om u geheel van dienst te kunnen zijn heeft mevrouw Kaandorp haar kennis de laatste tijd vergroot door nog speciale cursussen hiervoor te volgen om u nog beter te kunnen voorlichten betreffende de 3 Suisses Wolshowroom, met een kompleet assortiment - alle kleuren wol - één kwaliteit. Kwaliteitsartikelen tegen de laagst mogelijke prijs. Altijd blijvend voordeel Alles en meer onder één dak Klassiek speelgoed Huishoudelijke artikelen Glas- en aardewerk Ouderwets borstel- en bezem benodigheden Alles op plasticgebied o.a. emmers, teilen, bakken enz. enz. Wat vindt U nog meer op deze etage Macramé handarbeidartikelen Borduur- en knoopmaterialen Breiboeken, patronen en informatie-materiaal Fitalon gezondheidsondergoed Speelgoed in de ruimste zin Gratis vakantietrip TKIJKPOST

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1977 | | pagina 25