SPORT en SPEL (Qjite® BELCANTOCONCERT EGMOND-BINNEN PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTE! in 'n winkel vol kleur URSEM - HEILOO PECH VOOR JOHN B0LTEN OP H0CKENHEIM AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" PROGRAMMA Sporthal Het Vennewater GEVONDEN Heel Heiloo werkt aan AKTIE PATER BORST „DE LAATSTE EER" 'n winkel vol kleur URSEM - HEILOO 'n winkel vol kleur URSEM - HEILOO AVON DFIETSTWEE DAAGSE UIT 13 PLAATSEN IN NOORD-HOLLAND 'n winkel vol kleur URSEM - HEILOO Slijterij - Wijnhandel itkijkpc GREEUW AGENDA OPEN HUIS Week van 7 t/m 13 aug. Open Huis,tel. 333368-331484 BURGERLIJKESTAND HEILOO EEN REISVERSLAG" op rijm UITKIJKPOST 3 augustus 1977 Op vrijdag 12 augustus a.s. organiseert het Fanfare-orkest „Eensgezindheid" een uniek en gevarieerd Belcanto concert in de St. Adelbertuskerk te Egmond-Binnen, waaraan zeer be kende solisten hun medewerking zullen verlenen, zoals: Marco Bakker, bariton; Willy Caron, tenor; Ans Philippo, sopraan en Annett Andriesen, mezzo sopraan. Verder werken mee het ge mengd koor „Crescendo" en het jon gerenkoor o.l.v. Hans Mulder. Hans Broekman en Jan Schuyt zullen koor en solisten begeleiden op de vleugel en het geheel staat onder leiding van de dirigent Frans Alleman uit Heiloo. Het concert begint om 20.00 uur. Op het programma een groot aantal opera fragmenten uit La Bohème, La Tra- viata, Cavalleria Rusticana-, II Trova- tore, Rigoletto en Nabucco. Verder twee Elegische Melodieën van Edward Grieg, van W.A. Mozart, Die Entfüh- rung aus dem Serail en het Kyrie uit de Mis in C, opus 86 van Ludwig von Beethoven. Voor de liefhebbers een wel heel fijn programma. Het is voor de zevende maal dat Eensgezindheid een dergelijk concert organiseert. Marco Bakker komt zelfs al voor de vijfde keer naar Egmond. In de St. Adelbertuskerk zijn 750 zitplaatsen. Kaakten zijn a f 12.50 per persoon, inklusief programma, ver krijgbaar bij: VVV-kantoor, Egmond- Binnen, tel. 02206-1493; Reisbureau Noordzee, Voorstraat 117, Egmond aan Zee, tel. 02206-2122; Kapper Zentveld, Kerkplein, Egmond-Binnen, tel. 02206-1741; Kapper Twisk, Heren weg, Egmond aan de Hoef,tel.02206- 1490 VVV-kantoor, Stationsweg, Heiloo, tel. 072-331969; Lute Woning inrichting, Kerkweg, Limmen, tel. 02205-1454. HAAST IS ZEKER GEBODEN! Heerenweg 144 Tel. 331799 POLITIEBERICHTEN Inbraak Supermarkt Ranzijn Supermarkt Ranzijn had weer het niet onverdeelde genoegen bezoek te mogen ontvangen van één of meer inbrekers, die het voorzien hadden op koffie, rood merk en vacuüm verpakt nog wel. In totaal zijn tien dozen koffie gestolen met een verkoopwaarde van meer dan f 1600.--. Drukdoener P.O. uit Duitsland, een 29-jarige jonge man, had wat te diep in het glaasje gekeken en dit had een vervelende uitwerking op hem. Op de Camping Heiloo veroorzaakte de wankel op zijn benen staande en nog al waterig uit zijn ogen kijkende O. nogal wat herrie, maar door tussenkomst van de rijks politie was de rust na een tijdje weer teruggekeerd. O. werd de volgende ochtend met een ontzettende hoofd pijn wakker op het politiebureau. Emancipatie van de vrouw zet zich ook door bij de Rijkspolitie in Heiloo Ja, ja, eindelijk is het zo ver. Bij de rijkspolitie in Heiloo is, voor zover bekend, voor het eerst in de geschie denis van de gemeente Heiloo een vrouwelijke agente - ofno g beter: een vrouwelijke wachtmeester (of wacht- meesteresse? - geplaatst. Het is de lieftallige mejuffrouw Angela Foppen, geborgen en getogen in Enschede. Zij heeft haar opleiding gevolgd aan de Opleidingschool van de rijkspolitie in Harlingen en is per 25 juli geplaatst in Heiloo. De bekeuringen, die zij onge twijfeld meermalen in Heiloo zal gaan uitdelen, zullen wij met een glimlach aanvaarden. Inbreker gearresteerd Door ae" politie in Uitgeest is de 24-jarige Amsterdammer D.B. op ver denking van een inbraak in deze plaats, gearresteerd. Ook de rijkspolitie in Heiloo had hem op het oog, en na ondervraging bekende hij acht in braken in Heiloo, waaronder die in de Willibrordusstichting, waarbij onder meer videorecorders en banden werden gestolen. Dit keer geen resultaat voor John Bolten op het autoracecircuit. Afgelo pen zondag op het snelle circuit van Hockenheim moest John Bolten in de derde ronde, toen hij in vijfde positie lag, de strijd na een lekke band staken. Achteraf bekeken mischien wel zo gelukkig, want wat er allemaal op de baan gebeurde, had zo nu en dan meer met botsautootjes spelen te maken. Liefst een tiental Renaults konden na afloop in de vuilnisbak worden gegooid en ook in de strijd om de eerste plaatsen was nog al eens wat gooi- en smijtwerk te zien. In ieder geval is dit weer nieuwe ervaring voor onze John, die over drie-en-een-halve week op Zandvoort weer zal starten in een internationale race, en wie weet, dat dit keer hij op eigen terrein voor een stunt kan gaan zorgen. TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 do. 4 aug. 18.00-23.00 't Vennewater Badminton 19.00-20.30 Vlotman tafeltennis vr. 5 aug. 18.00-22.00 Zaalvoetbal diverse clubs za.6 aug. 10.00-13.00 Zaalvoetbal diverse clubs 14.00-22.00 Zaalvoetbaltoernooi Jem rust en Keuning zo. 7 aug. 9.30-12.30 't Vennewater Badminton 13.00-14.00 Zaalvoetbal Kuiperboys ma. 8 aug. 18.00-22.00 Zaalvoetbal diverse clubs di. 9 aug. 17.30-18.30 Zaalvoetbal K. Kast 19.00-21.00 Zaalhandbal AOG Alkmaar 21.00-23.00 Hoofstad zaalvoetbal WO. 10 aug. 18.00-23.00 Zaalvoetbal diverse clubs Zwart met wit kindervestje; sleutelh. met sleutel no. 553; groene knip- portemonnee met geld; ring met sleu tels; koffersleutel; schildpad; horloge "Bobbytime";duitse staander. Sleutel; donkerblauw kindertrainings- jack; bruin-leren kinder portemonnee; bedrag aan bankbiljetten; heren hor loge; bruin/gele portemonnee met geld; bankbiljet; roestige oliespuit; bruin konijn; ram; zwart-lederen etui met o.a. twee DAFsleutels. PAPPOD TIMMERDORP 1977 Eindelijk was het dan zover. Om kwart voor negen stonden de eersten al voor de poort die om negen uur open ging. Zo'n 200 kinderen vermaken zich deze week in hun eigen dorp. Wilt U zien wat Uw kind gebouwd heeft? U bent donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur van harte welkom. Natuurlijk mag iedereen die belangstelling heeft komen. Als afsluiting van het timmer- dorp wordt vrijdag 5 augustus op een naburig gelegen terrein een bromfiets- trial gehouden. Dit duurt van 18.30 tot 19.30 uur. De toegang is gratis en er zijn enorme prijzen te verdienen. Na deze bromfietstrial wordt als afsluiting van deze week een groot kampvuur gehouden. GRANDIOZE BROMFIETSTRIAL Ter afsluiting van het Timmerdorp wordt op het nabij gelegen terrein een grandioze bromfietstrial gehouden. Dit speciaal voor de jongeren in ons dorp. De organisatie is in handen van ae Motorclub Heiloo en Pappod. Leden van de motorclub zetten het parcours uit en je mag er van uitgaan, dat deze jongens de meest moeilijke en spectaculaire oefeningen zullen beden ken. Ook is gezorgt voor een deskun dige jurering. Dit, voor Heiloo unieke gebeuren, mag beslist geen één tiener, die een brom fiets heeft, missen. Aanmelden kan op het terrein zelf gebeuren. Inschrijfgeld wordt niet gevraagdDaarentegen zijn er wel behoorlijke prijzen te verkrijgen. Datum en tijdvrijdag 5 augustus van 18.30 tot 20.30 uur. Dat de "Aktie voor pater Dirk Borst" enorm goed is aangeslagen bewijst de grote en vooral warme belangstelling van de Heilooër bevolking. De tele foons van het organiserend aktie- comité staan de hele dag roodgloeiend. Dat moet ook wel want het gouden jubileum van de St. Willibrordkerk aan de Westerweg is al op 24 en 25 september en in die dagen willen wij graag aan pater Dirk Borst zijn school cadeau doen. Voor de terugkerende vakantiegangers willen wij nog even attenderen dat pater Borst een Hei looër missionaris is, die al bijna veertig jaar werkt onder de Javaanse emigran ten op Zuid-Sumatra en aldaar drin gend behoefte heeft aan een nieuwe moderne school. Die school, kosten f 65.000,-- willen wij, in samenwerking met U, hem schenken. Dat we pater Borst een goed en een warm hart toedragen, blijkt wel uit het feit dat we de afgelopen week ruim de 10.000 gulden hebben overschreden. Nog zes van deze bedragen en we zijn er. Reeds zes ton oud-papier voor pater Borst Liefst zes ton papier is de afgelopen zaterdag terecht gekomen in de grote container, die slechts 24 uur gestaan heeft op het plein voor de St. Willi- brorduskerkaande- Westerweg. Zoals bekend is het oud-papier maar weinig waard, maar juist door de grote hoeveelheid die nu al bij elkaar ge bracht is, kon bijna f 300,-- overge schreven worden op de bankrekening van pater Borst. De grote container was tot de nok toe gevuld met karton en oude kranten, een groot bewijs dat iedereen wil meewerken aan de aktie. Blijf in de komende dagen Uw oud papier bewaren want op zaterdag 20 augustus komen wij het aan Uw deur ophalen. Met een flink aantal vracht auto's gaan we die zaterdagmorgen door het dorp, zodat U dan, ook het kleinste pakje kranten, mee kunt geven. Mocht U nu al teveel papier in huis hebben, wilt U dan even bellen? Tel. 334481 (C. de Wit), 333938 (J. Bakker) of 330738 (H. van Vught). Klaverjassen voor pater Borst Maandagavond 8 augustus weer zo'n gezellige klaverjasdrive in het Bruno- gebouw aan de Pastoor van Muyenweg. Aanvang 20.00 uur ep het inschrijfgeld bedraagt f 2,50 per persoon. De laatste klaverjasdrive was een groot succes. Er waren liefst 120 deelnemers en een keur van grote en geweldige prijzen stonden voor de winnaars klaar. Ook voor de drive van 8 augustus heeft het aktie-comité fantastische prijzen klaar staan. Weifel niet, want ook U zult beslist een fijne avond hebben. Waterlooplein-markt in Heiloo tijdens dorpsfeest Zaterdag 27 aagüstxnmrnet dan zover. Een volkomen "Waterlooplein-markt", een grote ouderwetse rommelmarkt komt dan naar Heiloo. Een evenement dat U zeker niet mag missen. Van 's morgens tot 'avonds kunt U dan terecht op een van de grootste oude rommelmarkten en wel in Uw eigen Heiloo. Voor iedereen is daar wel iets te vinden, zoals boeken, grammofoon platen, kasten, meubelen, serviezen, kachels, motoren, speelgoed, kleding, antiek etc. En de totale opbrengst is weer voor de "Aktie pater Dirk Borst". Op diezelfde dag is ook het Dorpsfeest van Heiloo aan de gang, zodat U vooraf of tijdens de feestelijkheden een be zoek kunt brengen aan de grote rommelmarkt van Heiloo. Bezit U nog iets voor deze rommel markt? Wij halen het gaarne bij U af. Tel. 333938 (J. Bakker) en 330738 (van Vught). Waar wordt die rommelmarkt gehouden? Omdat het aktie-comité pater Dirk Borst overstelpt wordt door een groot aantal te verkopen goederen is er rond het Winkelcentrum 't Loo niet vol doende ruimte te reserveren voor deze "Waterlooplein-markt". Daarom heeft het comité besloten de rommelmarkt te houden aan de Westerweg op het grote voorplein van de St. Willibrordus- kerk. Voor iedereen makkelijk te bereiken en er is voldoende parkeer ruimte. Wel moeten alle gekochte goederen zoveel mogelijk meteen wor den meegenomen. Aktie op de braderie van Heiloo De stand van de "Aktie voor pater Dirk Borst" staat ook weer a.s. vrijdag op de braderie van Heiloo. Als U toch naar de gezellige braderie gaat, moet U beslist eens langs lopen en mee doen aan de vele aantrekkelijke spelletjes. Ook aan de kinderen is weer gedacht. Een grote grabbelton staat klaar met nieuwe en leuke cadeautjes. Ouders laat Uw kinderen eens grabbelen, de kinderen hebben er plezier in en U steunt er pater Dirk Borst mee. De afgelopen vrijdag is het weer enorm druk geweest. Het publiek stond af en toe werkelijk in de rij om de ringen rond paaltjes te gooien. En menigeen ging met een leuke prijs naar huis. Honger en dorst behoeft U niet te lijden, want daartegen hebben we iets in overvloed voor U klaar staan. Loterij gaat fantastisch Iedere Heilooër moet onderhand wel enige loten in z'n bezit hebben van de "Aktie pater Dirk Borst". Is dat niet het geval, dan moet U ze beslist even gaan halen. Ze kosten slechts 50 cent en U maakt dan kans op een grote reis naar Londen voor twee personen en nog veel meer waardevolle prijzen. Loten zijn te koop ook op de vrijdagse braderie bij de stand van pater Dirk Borst en bij de volgende adressen: Mevr. Lammers, Ewislaan 3, mevr. Bellekom, Westerweg 80 en mevr. van i Vught, Groote Olven 18. De trekking is op zondag 25 september. BEGRAFENISVERENIGING Straatweg 121, Heiloo Telefoon 331521 Het comité aktie pater Dirk Borst Wij begrijpen best dat er in Heiloo personen zijn die iets naders willen weten, bijdragen, willen doen omtrent de "Aktie pater Dirk Borst". Dat kan, hoe meer vragen des tebeter, hoe meer helpers, des te sneller loopt de giro omhoog. Wacht niet af en kom Uw gewaardeerde hulp aanbieden. Ieder een kan ons helpen. Het organiserend comité is te vinden: J.C. Bakker, Het Bleekveld 2, tel. 333938 en H. van Vught, Groote Olven 18. tel. 330738. Gitten kunnen worden gestort op de Rabo-bank Heiloo, nr. 32 70 13 834 t.n.v. "Aktie pater Dirk Borst". Het postgironummer van de bank is 26 99 78. Postduivenvereniging "Heiloo's Luchtpost" Heiloo Voor zover wij het vliegseizoen tot nu toe kunnen overzien, mogen wij wel van een slecht verloop spreken. Ook de twee afgelopen weekenden waren weer triest. Vorige week hadden wij twee wed vluchten op het programma; Strom- beek voor oude en voor jonge duiven. Door de slechte weersomstandigheden werden de duiven niet gelost, maar naar huis terug gezonden. Zaterdag j.l. alleen jonge duiven naar St. Ghislain-Hornu; afstand ca. 248 km. Alweer door het slechte weer terplaatse werden de duiven pas om 12 uur 15 in vrijheid gesteld. Ook onder weg blijken de duiven met slecht weer te kampen gehad te hebben, want bij een zeer traag verloop en uiteindelijk grote verliezen werd het een ware rampvlucht. Immers zaterdagavond om 9 uur was ongeveer 1/4 van de 159 meegegeven duiven weer thuis. Het is voor de eigenaars en voor hun duiven te hopen, dat er nog een redelijk kwan tum hun hokken weet terug te vinden. Ik wil daarom nogmaals een beroep doen op onze lezers en lezeressen. Mocht U in Uw tuin, of waar dan ook geringde duiven aantreffen, geef dit dan zo spoedig mogelijk op aan een georganiseerde postduivenhouder in Uw buurt. Kent U die niet, dan kunt U ook telefonisch of schriftelijk bericht sturen aan: H. Lases, Westerweg 207, Heiloo, tel. 072-331712. Totale uitslag van j.l. zaterdag: N. de Haan 1-8-9-17; H. Lases 2-18-25-28-31; R. Middelburg 3-6-13-30; B. Meuleman 4-5-14; J. de Best 7; A. Breed 10-12-23-24-27; Th. Schut 11-15; H. Houtenbos 16-19-20; P. Bakker Sr. 221-22-29; A. Mienis 26; G. Kaandorp 32. De Vroegte Wint De return wedstrijd tegen "Alkmaar" is een grote overwinning voor DVW geworden. Met ruim 7 meter verschil werd de visclub verslagen. De uitslagen van de return wedstrijd zijn: 1. J. v. Willigen H 406 cm.; 2. B. Vlok A 279 cm.; 3. J. Groen H 250 cm.; 4. M. Nap H 228 cm.; 5. F. Schouten H 213 cm. Het totaal over twee wedstrijden gaf de volgende winnaars te zien: 1. B. Vlok 582 cm.; 2. F. Pluimers 550 cm.; 3. J. v. Willigen 549 cm. Alkmaar ving in totaal 4387 cm., Heiloo 4192 cm. Voor de heren van DVW: 3e comp. wedstrijd witvissen op zondag 7 augus tus, vertrek vanaf 't Loo 5.30 uur. Dames viswedstrijd Op woensdagavond 3 augustus wordt de 5e wedstrijd gehouden in Plan Oost, 19.15 uur verzamelen bij de "Loet". Voor deze wedstrijd geldt: VROEG TIJDIG OPGEVEN! D.V.W. Jeugd J.l. zaterdag 30 juli hield de jeugd weer een viswedstrijd. Ondanks het vrij redelijke weer was de opkomst matig. We zullen maar aannemen dat dit door de vakantie kwam. Dus volgende keer maar weer beter, dat is op 13 augustus. Er werd aardig gevangen, ondanks de straffe wind. Tijdens de wedstriid werd de jeugd nog op een frisdrankje getrakteerd. De prijsuitreiking vond plaats in de H.S.V. kantine, welke gratis ter be schikking werd gesteld, daarvoor onze hartelijke dank H.S.V. Voor de rest was het weer een gezellige ochtend met de jeugd. Por je vriendjes en vriendinnetjes nog even op voor de 13e augustus en tot kijk. Hier volgt nog de uitslag: I. Ron Schoenmaker 27 stuks, tevens de grootste vis. 2. Marco Vos 22 stuks. 3. Ed Braakman 20 stuks. 4. JosBuis 19 stuks. 5. Edwin Booy 18 stuks. 6. Karei Beers 16 stuks. 7. William de Vries 15 stuks. 8. John Kleef 13 stuks. 9. Dick de Bokken Hstuks. 10. Michel Sengers 11 stuks. OUD-PAPIER FORESTERS Wederom doen wij een beroep op U om Uw oude kranten, tijdschriften etc. te willen deponeren in de gereedstaande container op: ZATERDAG 6 AUGUSTUS a.s. van 10.00 tot 17.00 uur op het parkeerterrein van Foresters, aan de Laan van Muijs. U steunt hiermee de afdeling Handbal van Foresters en U helpt mee aan de kringloop: "oud-nieuw U bij voorbaat dankend, Het Handbalbestuur. GROTE ZEGE FORESTERS Honkbal. Foresters speelde dit week end weer zijn eerste wedstrijd na de zomerstop. Tegenstander was Herons 4, nr. 4 van de ranglijst. Foresters verscheen met werper Ron Houtenbos aan de lijn, maar wist met even groot verschil als altijd te winnen: 29-2. Herons wist de bal maar weinig te raken, in totaal slechts 12 maal, waarbij niet meer dan drie honkslagen. Het veld van Foresters had zodoende weer weinig te doen. De voornaamste zor^ van coach Hei van Vreden was dan ook zijn verdedigers wakker te houden. Dezelfde kat-muis verhouding gold ook voor de aanval. Foresters gaf 23 honkslagen, waarbij een mooie drie- honker van Dolf Treurniet en twee- honkslagen van Ron Houtenbos, twee maal, en een van Henk van Wissen. De hele ploeg was goed op dreef, gezien het ploegslaggemiddelde van 0.570. Uitschieters waren Piet Bakker en Peter van Leyen, elk met 1.000. Zondag a.s. kan Foresters kampioen worden. Tegenstanders zijn de Seagulls uit Wieringen, nr. 3 van de ranglijst. De wedstrijd wordt om 10.00 uur gespeeld op de Egelshoek. Werpprestaties: R. Houtenbos, Fores ters 9-1-3-2. H. v.d. Kamer, Herons 3-12-23-7. Heilooër zaalvoetbalvereniging F C. HOOFDSTAD ziet terug op een succesvol seizoen 1976 De nog jonge Heilooër zaalvoetbal vereniging "F.C.Hoofdstad" heeft het afgelopen seisoen (het tweede van haar bestaan) met groot sukses kunnen afsluiten: niet minder dan twee van haar drie teams behaalden het kam pioenschap in hun resp. klassen. Het eerste team, uitkomend in de 3e klasse A, behaalde op zeer overtui gende wijze de eerste plaats: 38 punten uit 20 wedstrijden (niet minder dan 8 punten voorsprong op nummer twee) met een doelcijfer van 102-21. Het kampioenschap van het tweede team (res. klasse 3B) werd, hoewel volkomen verdiend, toch op een wat minder normale wijze bereikt. Door een vreemde kronkel in het competitie verloop en een zeer abrupt einde van de wedstrijdenreeks, bleek mede koploper Jong Holland 3,fc?nwedstrijd meer eesneeld te hebben. Hoofdstad 2 beëindigde de competitie met 32 pun ten uit 18 wedstrijden en een doelcijfer van 103-24, terwijl Jong Holland 3 de eindstreep behaalde met 34 punten uit 19 wedstrijden en een doelciifer van 102-29.Tijdens een onlangs gehouden vergadering van de Rayonscommissie werd derhalve besloten dat Jong Hol land 3 met Hoofdstad 2 het Ikampioen- schap zal delen.Een terechte beslissing, temeer daar Hoofdstad 2 uit de beide wedstrijden tegen "rivaal" Jong Hol land 3 drie punten wist te veroveren; Jong Holland 3 daarentegen moest met slechts één punt genoegen nemen. Toch wordt één en ander binnen de F.C.Hoofdstad ervaren als een wat teleurstellende anti-climax: men had liever gezien dat het tweede team op normale wijze kampioen was geworden en niet door middel van een "admini stratieve" ingreep. Het derde team, waarin de rekreatieve taak die de vereniging zich stelt het beste tot zijn recht komt, behaalde overigens in de res. klasse 3F een zeer verdienstelijke vierde plaats. De F.C.Hoofdstad ziet het nieuwe seisoen met vertrouwen tegemoet. On danks het feit dat twee teams in een hogere klasse zullen uitkomen, zal de vereniging haar mentaliteit ten aanzien van het zaalvoetbal niet veranderen. Hoewel de vereniging een sponsor heeft (Assurantiebedrijf Hoofdstad B.V. te Amsterdam) speelt zakelijk belang nauwelijks een rol. Men bedrijft zaal voetbal louter uit liefhebberij: resul taat ten koste van alles is een kreet die in de Hoofdstad-vocabulaire niet voor komt. Dat liefhebberij en sukses wel degelijk samen kunnen gaan, blijkt uit de uitstekende resultaten van het vorige seizoen Op bijgaande foto (gemaakt door Foto studio Bloothoofd Heiloo, die ook nu weer vakwerk afleverde) ziet u het eerste team. Doordat de beslissing van de Rayons commissie t.a.v. het tweede team wat lang op zich heeft laten wachten, was de kampioensfoto van dit team bij het ter perse gaan van dit artikel helaas nog niet beschikbaar. Heerenweg 144 Tel. 331799 Heerenweg 144 Tel. 331799 HANDSOME EIGHT nieuws Donderdagavond ging in de Alkmaarse sporthal De Meent voor Handsome Eight opnieuw de vlag in top. Voor een talrijk publiek liet de jonge Heiloose ploeg in de promotiestrijd Marlène en Schmjdt duidelijk ver achter zich en bekroonde daarmee een succesvol seizoen (waarin o.m. een finaleplaats in de Alkmaarse Hartlandbeker en winst in het Huroa Boys-nederlager toer nooi) met promotie naar de eerste klasse. In het kort de donderdagavond ge speelde wedstrijden In het openingsduel tegen het Heer- hugowaardse Marlène trof Handsome Eight via Frits Boogaardt en Peter Koch liefst vijf maal de paal, alvorens nieuwkomer Cor van Kessel in de tweede speelhelft het Heiloose over wicht met een doelpunt bekroonde. Deze stand werd kort hierop bedreigd, toen de sterk werkende Heiloose doel man Velt bij een reddingsaktie met de voeten buiten het doelgebied gleed. De toegekende strafschop hield Velt ech ter knap buiten de palen. Toen hierop Peter Koch voor 2-0 zorgde, was de strijd gestreden. Nadat Marlène zijn sportieve plicht en zijn laatste kans had waargenomen door promotiekandidaat no. 3, het Alkmaarse Schmidt, met 3-1 te klop pen, bracht de derde partij, tussen Schmidt en Handsome Eght de on dubbelzinnige beslissing. Ontdaan van de spanning kwam de Heiloose ploeg tot talrijke knappe akties, die uiteindelijk tot een voor promotieduels ongekend hoge score van 11-0 leidden. Zo bereikte Handsome Eight binnen twee jaar na oprichting de eerste klasse, waarin de Heiloose ploeg als pikante bijzonderheid opnieuw rivaal Oudejans zal tegenkomen. Na dankzegging aan diegenen die don derdagavond met hun aanwezigheid tot grote steun waren, tot slot de mede deling dat u via dit blad ook van de strijd in het komend seizoen dat omstreeks 15 augustus zal aanvangen, wekelijks op de hoogte gehouden zult worden. Op maandag 8 en dinsdag 9 augustus a.s. organiseert Toerclub „Le Cham pion" voor de zesde maal een avond- fietstweedaagse in Noord-Holland. Op deze twee avonden kan men fietsen langs fraaie toeristische routes van 25 km. De snelheid waarin men deze tochtjes aflegt is geheel vrij, zodat jong en oud aan deze twedaagse kan meedoen. Het inschrijfgeld voor dit sportieve evenement bedraagt voor de jeugd f 2.-- en voor ouderen f 3.--. Ook is het mogelijk voor één avond in te schrijven. Men betaalt dan als jeugd f 1.50 en ouderen f 2.--. Alle deelnemers zullen een fraaie herinneringsvaan ont vangen. De start is op beide avonden vanuit onderstaande startplaatsen: Amsterdam- Nieuwendam, café 't Heerenweg 144 Tel. 331799 Snorretje, Nieuwendammerdijk 413; Alkmaar, café Houtzicht, Kennemer- straatweg 157-159; Beverwijk, café De Eindspurt, Alkmaarseweg 59; Boven- karspel, snackboetiek Princenhof, Win kelcentrum Bourgondiëweg; Egmond- Binnen, café Het Haasje, Herenweg 66; Haarlem-Overveen, café-rest. Het Wapen van Kennemerland, Ramplaan 125; Hoorn, Sporthal, Vredenhof- straat; Krommenie, café Het Witte Huisje, Provincialeweg t.o. N.S.- sta tion; Medemblik, café De Roemer, Nieuwstraat 29JPurmerend, café Mas tenbroek, Nekkerdijk 4; Schagen, café-rest. De Gouden Engel, Markt; Weesp, café 't Hoekje, Slijkstraat 1, en tenslotte Zaandam, Dagblad De Typhoon, Westzijde 23. Le champion organiseert avondtweedaagse op 8 en 9 augustus A.s. maandag- en dinsdagavond, 8 en 9 augustus, kunt U weer de fiets uit het schuurtje halen, want dan organiseert de altijd aktieve wielervereniging Le Champion een avondtweedaagse. Op beide avonden is het vertrek uiteraard weer bij Café Houtzicht aan de Kenne- merstraatweg in Alkmaar. Men kan vanaf half zeven vertrekken. Er zijn twee prachtige routes uitgestippeld;de één gaat richting Oudorp en Heerhugo- waard, in de andere route is onder andere het nieuwe fietspad van Bergen naar Bergen aan Zee opgenomen. Fietsen is in, fietsen is gezond. Laat U deze kans niet ontnemen om te genieten van de prachtige natuur rondom Alkmaar en Bergen en proef de gezonde lucht van het vlakke land Heerhugowaard en St. Pancras. Voor het geld hoeft U het niet te laten, want het inschrijfgeld bedraagt voor junio ren f 2,- en voor senioren f 3,--. Heeft U de twee tochten volbracht, dan kunt U na afloop een prachtig vaantje in ontvangst nemen. Voor inlichtingen kunt U altijd terecht bij de heer J. Willemsen, tel. 332104. Badmintonseizoen weer van start voor de Hanebalken Het badmintonseizoen is weer begon nen. De Hanebalken begint weer met volle moed aan de training voor het komende badmintonseizoen, en Uiter aard zal aan de resultaten van de Hanebalken in de competitie via de Uitkijkpost bekendheid worden gege ven. De Hanebalken hoopt dat het ook dit seizoen goed moge verlopen, en wenst iedere badmintonspeler- en speelster veel succes toe. FORESTERS Ter voorbereiding van de competitie, welke op 4 september van start gaat, speelt het le en 2e elftal a.s. zondag in Hoogwoud tegen Grasshoppers. Aan vang wedstrijd 2e elftal 12.-- uur en le elftal 14.30 uur. Aanmelding leden afd. voetbal. In het vervolg dienen nieuwe leden zich aan te melden bij de voetbalsekretaris J. Gerssen, Termijen 130, Heiloo, tele foon 333444. BSC Heloo zaterdag thuis tegen ODIZ Frogs Na de enerverende wedstrijden tussen Nederland en Italië in Haarlem keren we weer terug naar de orde van de dag het doodgewone, normale competitie- gebeuren. Voor het eerste negental van BSC Heiloo betekent dit a.s. zaterdag de belangrijke confrontatie met ODIZ Frogs uit Zaandam. Weet BSC Heiloo deze wedstrijd te winnen, dan is een bijzonder belangrijke stap gezet in de richting van handhaving in de tweede klasse. De aanvang van deze wedstrijd, die op de Egelshoek wordt gespeeld, is om 15.00 uur. Het tweede negental kan, als alles mee zit, a.s. zaterdag een kampioensfeestje bouwen. Vanavond speelt het tweede tegen ODIZ Frogs 3, die normaliter gewonnen moet worden, en zaterdag begint om twaalf uur de ontmoeting tegen Cromtigers 2. Bij winst kan het tweede zich kampioen van de eerste klasse van het rayon Noord-Holland noemen en promoveert dan auto matisch naar de reserve tweede klasse van het Distrikt Noordwest. Ook bij de jeugd is er kans op een kampioenschap. Het pupillen B-team speelt zondag tegen het team van The Herons en wint het één wedstrijd, dan is het kampioenschap een feit. Het adspiranten B-l team, dat in juni al kampioen is geworden, heeft a.s. vrijdag, zaterdag en zondag een speciaal trainingskamp, ter voorbereiding op het kampioenschap van Nederland. Diverse trainers en coaches uit Noord- Holland zullen de adspiranten een speciale training geven, en ook staan er enkele oefenwedstrijden op het pro gramma. Voor het eerste softballteam staan deze week twee wedstrijden op het pro gramma: vanavond wordt op het Vennewater de wedstrijd BSC Heiloo 1 - Herons 2 gespeeld en a.s. vrijdag moet in Krommenie aangetreden worden tegen Cromtigers 1. Programma komende week Baseball 6-8 15.00 uur Egelshoek: BSC Heiloo 1 - ODIZ Frogs 1; 3-8 19.00 uur Egelshoek: BSC Heiloo 2 - ODIZ Frogs 3; 6-8 12.00 uur Egelshoek: BSC Heiloo 2 - Cromtigers 2; 6-8 10.00 uur Wormer: WSV 2 - BSC Heiloo 3; 7-8 10.00 uur Egelshoek: BSC Heiloo adsp. B2 - The Bears adsp. B; 7-8 14.00 uur Egelshoek: BSC Heiloo pup. 2 - The Herons pup. 2. Softball: 3-8 19.30 uur Vennewater: BSC Heiloo 1 - The Herons 2; 5-8 19.30 uur Krommenie: Cromtigers 1 - BSC Hei loo 1; 4-8 19.30 uur Vennewater: BSC Heiloo 2 - Alcmaria Victrix 2; 5-8 19.30 uur Vennewater: BSC Heiloo 3 - De Foresters 1; 6-8 10.00 uur Huizen: Zuidvogels jun. - BSC Heiloo jun. Voor Wijnen en Gedistilleerd voor zondag 7 augustus 1977 Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Crèche in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds. G. van Doorn. Crèche in bijgebouw. 19 uur ds. Spruyt. Geref. Kerk - Noordergeeststraat 9.30 uur dhr. W. Volker uit Amstel- veen. 19 uur ds. Ph. Ouwendijk van Heiloo. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. J. van der Schee. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar Geen opgaaf ontvangen. Rem. Geref. Gemeente Alkmaar 10.15 uur ds. H. Luikinga. Doopgez. Gem., Koningsweg Alkmaar 10 uur Br. B. Postmus, Westzaan, Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egm. a.d. Hoef, 10 uur ds. S. Euver- man, Alkmaar. Volle Evangelie Gemeente Westerweg 294 Zondagmorgen 10 uur, Bijbelstudie donderdagavond 8 uur Westerweg 294 Zevendedags Adventisten Hofstraat 17, Alkmaar Geen opgaaf. Parochie-zondagsdienst Willibrordusparochie, Westerweg 267 Heiloo, tel. 072-330906. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. A. L. Duijvestijn, Obriglaan 52, Heiloo, tel. 072-333100. Weekenddienst Apotheek: Apotheek ,,Heylo", Stationsweg 53, Heiloo, tel. 072-331070. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. A. de Klerk, Herenweg 45a, Eg- mond-Binnenn, tel. 02206-1444. VERLOSKUNDIGE HEILOO (volgens afspraak) Zr. E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo Spreekuur v. spoedeisende gevallen: zaterdag en zondag 18.00-18.30 uur: Dr. D. H. Gastman, Mesdaglaan 2, Alkmaar, tel. 072-123499. DIERENARTSEN Dr. H. E. M. Eberson, Breedelaan 46, Heiloo, tel. 072-331606. VOORZIENING WARME MAALTIJDEN Stichting Dienstverlening Alkmaar Heiloo, tel. 331297. TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS Zondag 7 aug.D.V.W. 10.30-11.30 uur. Woensdag 10 aug. Slank Fit-cursus 10.00-11.00 uur Operette-orkest van 20 - 22 uur Falkland toneel van 20-22 uur Donderdag 11 aug. Falkland toneel van 20 - 22 uur; H.O.V. Operettev. van 20 - 23 uur Vrijdag 12 aug. Begeleid, orkest v. N.Holland v. 20.00 - 22 uur. Zaterdag 13 aug. D.V.W. Jeugd van 11.00-12.00 uur Combinatie muziek van 20 - 22 uur. Geboorten. 31 juli Wenny, d.v. Bos, J. en Roode, M.W.O. Elders geboren: 12 juli Willemijn, d.v. Vermeer, F.M. en Kampman, D.; 15 juli Nathalie D., d.v. Keulers, R.J.JH. en Zeven, F.C.M.; 16 juli Ron E, z.v. Apeldoorn, A.J. en Wokke, C.B.; 17 juli Esther A., d.v. van der Zee, C.W. en Huizenga, F.A. 21 juli Lucie J., z.v. Klein Twennaar, A.J. en Blank, F.W.; 23 juli Johannes S., z.v. Keijzer, J.J.C. en Liefting, A.J.H. Ondertrouwd: 25 juli van der Gulik, S.P. en Liefting, G.M.; 28 juli van Schaik, F.B.H.M. en Troost, J.A. Overleden: 18 juli Koetzier, Cornelis, oud 76 jaar; 25 juli Bakker, Geertje, oud 75 jaar; 25 juli Roggen, Antonia H. wv Erke- lens, oud 80 jaar; 26 juli van der Zee, Adriaan J., oud 76 jaar; 26 juli Stern, Ernst Ph., oud 60 jaar. „Een volgende keer gaan wij weer mee". Vorige week deden wij verslag over de tweede Sauerland reis van 40 oudere Heilooërs. Er kwam in tot uiting dat mevr. Bood, in rijm-vorm, „verslag deed op de laatste avond dat men in Balve was. Een aantal deelnemers maakte kenbaar, dat zij het wel leuk zouden vinden het dichtsel in extenso afgedrukt te hebben. Gaarne voldoen we aan dat verzoek. Hier volgt het: Wij waren hier net gewend Maar weet U aan alles komt 'n end. Wij hadden 't goed, we hadden 't fijn Het was een vreugd om hier te zijn. Het weer dat was wel niet je dat, Maar wij hebben, toch veel schik gehad. En morgen koersen wij voldaan Weer op ons eigen landje aan. Het wildpark viel helaas niet mee 't Was warme hap voor het diner. En ga je zitten op een bank, Dan krijg je gele verf als dank. Menig mopje werd getapt Al werd het soms ook niet gesnapt. Het eten smaakte opperbest, De buitenlucht die deed de rest. Roel, de chauffeur, die hield de gang er in, Hij maakte 't ons echt naar de zin. Een praatje zus, een praatje zo, Met af en toe een mop kado En morgen gaan wij weer naar huis Wij wensen U behouden thuis Nog wel bedankt heer Majolee Een volgend keer gaan wij weer mee.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1977 | | pagina 2