Dat Bambi/meen échte speciaalzaak is...dat wist Maar hoe uitgebreid en veelzijdig? Ontdek dat in de komende weken en maak gebruik van de kado-tip onder in deze advertentie. MaKtj A.s. moeders, u mag een schattig babytruitje kiezen uit onze veelzijdige kollektie wanneer u een garderobe aanvult door een onze POSITIEAFDELING: J Bovendien ontvangt u bij aankoop of reservering van uw kinderwagen, wieg of ledikantje een aantrekkelijke kado-cheque waarmee uw een prettige manier worden verlicht. Bij al uw andere aankopen (boven f 50.—)ontvangt uw baby een leuk klein knuffeldiertje. Deze aanbieding geldt t/m 31 oktober 1977. Maak hier snel gebruik van! keuze uit kosten op Van klein opvouwbaar, praktisch veel mogelijkheden enz. tot mooi sjiek en sierlijk van vormgeving. Kinderwagens,te kust en te keur. Meer dan 50 modellen staan voor u klaar. Reeds een 3-delige kinderwagen vanaf Zo n Meeneembed of Weekendbed moet eveneens aan bepaal de eisen voldoen. Bambi adviseert u graag. Zowel u als uw baby slapen rustig. Een Buggy is bijna onmisbaar voor u en uw baby. BAMBI heeft vele soorten met diverse eigenschappen. Voor koude slapertjes, woelwatertjes, dwarsliggertjes en klauteraartjes hebben wij afdoende en toch leuke trappellakens, gordels gewatteerde slaap zakken, enz. enz. Autostoelen Bambi mag zich met recht specialist noe men op dit gebied. U krijgt alle inlichtin gen bij ons over veiligheid en comfort Ook technische detail- list(aanpassing in uw auto, enz.) vergeten we niet. Extra gordels enz. altijd in voorraad en keuze uit een rijk assortiment van T.N.O. geteste autostoelen, auto gordels, enz. enz. Boxen en kinderstoelen Dit is een inklapbare houten stoel met kanvas bekleding Alle modellen kinderstoelen treft u bij ons aan. Ook hierbij diverse mogelijkheden (speelobject, tafel-stoel, alleen eetstoel enz. enz.) Beslist de moeite waard om te bekijken. Ook de boxen zijn in verschillende uitvoeringen. We hebben ze allemaal. U zult hem vast erg prak tisch vinden. Het is er echter een uit de vele. Komt u ook eens kijken naar onze Hindelooper kinderstoel.'n Familiestuk! Misschien voor u? Ledikantjes. Er zijn zoveel soorten waaruit u kunt kiezen, maar natuurlijk let u in de eerste plaats op veiligheid! Flinke hoge zijkanten, verstelbare -bodem, goed stevig en bovendien passend bij uw interieur en een gezellig domein voor uw peuter. U zult ze vinden bij bambi! Babykasten moeten niet alleen praktisch zijn maar ook mooi! Er zijn eigenlijk geen babykasten meer.' Nu staat zo'n kast ook nog op de slaapkamer als uw peuter ouder is. In blank hout en eiken zijn ze bijzonder mooi maar ook in andere kleuren maken ze de babykamer helemaal af en het verschaft u veel gemak bij het verzorgen en Wiegen Spelen in je kinderstoel? Het kan allemaal. Kom maar eens kijken bij Bambi! zoveel moeders zoveel verschillende wiegen. Van diverse modellen hebben wij voorraad. Wat baby's nodig hebben bij het voeden, het slapen, het spelen, rijden enz. enz. Alles vindt u bij Bambi. Van de kleinste bijtring tot het meest uitgebreide baby-uitzetpakket. We helpen u graag! U kunt altijd kiezen uit diverse stoffen en kleuren voor de onderstellen. Wij adviseren graag bij uw keuze. Wij hebben deze week een j leuk korfwiegje (roodj wit) geheel bekleed voor f 149. Of u een goedkope of een dure wieg kiest, u krijgt altijd het matrasje kado aankleden van uw baby en tevens bergt u alle uitzet- spullen er gemakkelijk in op Bambi toont graag haar kollektie kasten, eventueel met bijpassende ledikantjes, enz. JITKIJKPPST 12 OKTOBER 1977

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1977 | | pagina 15