Stichting Hulp Noord-ierse kinderen Heiloo vraagt medewerking Heilooër bevolking BOERMA Comité „Autotocht Bejaarden Heiloo vierde met honderden ouderen vijftig-jarig jubileum Schoutcrrs i iBloemsier kuasti Bil PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN BRUIDSBOEKET I m m i Katoen1 voor kabaaimakers Alleen deze week: GROTE MATEN DAMESSCHOENEN van 42 en groter. Raadhuisgalerij AAN ALLE KINDERVRIENDEN TE HEILOO BURGELIJKE STAND GEMEENTE HEILOO STENENRUILBEURS IN ARNHEM MET EXPOSITIE „REUZEN UIT HET VERLEDEN" Voor een goed verzorgd* 37ïïbqS INGEZONDENSTUK „DE LAATSTE EER" OUD PAPIER ACTIE CLEMENS WILLIBR0RDSCH00L CPN-HEIL00 VERGADERDE AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" GOUDEN JUBILEUM WILLIBRORDKERK „STOP DE NEUTRONENBOM" HEEFT VEEL SUCCES AFWEZIG vrijdag 14 oktober Dr. Gransbergen Dr. Kempers Dr. Th. E. Kempers AFWEZIG van 14 t/m 21 oktober. Tandarts J. de Vries GEEN PRAKTIJK van 17 t/m 21 oktober neuuu: UITKIJKPOST 12 OKTOBER 19; Vorige week hebben we al melding gemaakt van de komst van 40 Noordierse kinderen naar Heiloo. In dit nummer van de Uitkijkpost vindt U een advertentie van de Stichting Hulp Noordierse Kinderen Heiloo, waarin wordt gevraagd om aktieve steun. Het zal volgend jaar Pasen voor de vierde keer zijn, dat Noordierse kinderen naar Heiloo worden gehaald. Deze kinderen, protestant en katho liek, zijn niet ouder dan 16 jaar en komen uit de ergste probleemwijken van Belfast. Deze kinderen moet duidelijk gemaakt worden dat het ook anders kan. Dat het ook mogelijk is vriendschappelijk met elkaar om te gaan en niet direkt met stenen naar elkaar te gooien, simpelweg omdat die andere jongen of dat andere meisje een andere kerk bezoeken. En ook om ze te laten zien dat een stadsbeeld vol soldaten, fouilleringen, bomexplosies en, moordpartijen niet tot de normale dingen in het leven behoren. In Heiloo komen deze kinderen in een omgeving die in schril kontrast staat met Belfast. De ervaringen van voorgaande bezoeken van Noordierse kinderen aan Heiloo heeft geleerd, dat het verblijf hier deze kinderen enorm veel doet. Noordierse kinderen naar Heiloo. Weg uit de ellende en uitzichtloosheid van alledag. Drie, fijne, ontspannende weken voor deze kinderen, maar het belangrijkste is eigenlijk: het leren omgaan met „kinderen van de andere kant". De protestantse kinderen moeten leren, dat die katholieke kinderen net zo zijn als zijzelf. De katholieke kinderen moet duidelijk worden, dat die protestantse kinderen echt niet zo rot zijn. Hier gaat het om. Leren met elkaar om te gaan. Nazorg Drie weken Noordierse kinderen in Heiloo is nog geen reden om .hosanna te roepen. Veel belangrijker is de nazorg in Belfast. En die schiet tekort. Er worden wel bijeenkomsten georga niseerd met de Noordierse kinderen die in Nederland zijn geweest, maar niet voldoende. Geld is natuurlijk een belangrijke oorzaak. Maar toch heeft het experiment, dat in Nederland wordt opgezet en in Noord-Ierland wordt voortgezet, al succes opgele verd. Bijna de helft van de vriendschappen, die hier zijn gesloten tussen kinderen uit de twee bevol kingsgroepen, blijft daar bestaan. De Noordierse kinderen, die naar Heiloo komen, worden ondergebracht bij pleeggezinnen. Zij zullen dagelijks van tien uur 's ochtends tot tien uur 's avonds met elkaar optrekken. Het Psychiatrisch Centrum St. Willibrord zal gratis de maaltijden verstrekken. Ze zullen hier een programma afwerken, die zal bestaan uit onder meer spel, sport en uitstapjes. De kinderen zullen door vrijwilligers begeleid worden. Het halen van deze kinderen naar Nederland kost echter geld. Veel geld zelfs. Het comité dat belast is met de organisatie ter verkrijging van de fondsen om de komst van de Ierse kinderen mogelijk te maken, vraagt dan ook aan de bevolking van Heiloo, y Mogen wij als voorgaande jaren even uw aandacht vragen? En wel voor ,,deVara Speelgoedaktie". Bij u allen bekend door radio en T.V. Deze aktie beoogt aan ALLE kinderen van ALLE gezindten die in kindertehuizen verblijven, een fijn St. Nicolaasfeest te bezorgen. Wilt u ons daar weer bij helpen om een mooie zending van uit Heiloo mogelijk te maken? Nu nog een verzoek aan de dames, die poppen aankleden. Brengt u deze VOORAL op tijd. Wij zouden ze erg graag, de eerste week in november In ons bezit hebben. U allen bij voorbaat dankend voor de te nemen moeite. Mevr. Bammers, Kennemerstraatweg 79, fam. N. Bood, Kerkelaan 28, Heiloo. Het vijftig-jarig bestaan van het Comité „Autotocht Bejaarden" Hei loo is vorige week donderdagmiddag op feestelijke wijze gevierd in de aula van het Psychiatrisch Centrum St. Willibrord. Ruim 400 ouderen konden samen met het comité genieten van een jubileumprogramma, dat door het Alkmaars Theater Bureau werd gepresenteerd, en waaraan voortref felijke artiesten hun medewerking verleenden. Het comité, dat met het organiseren van deze feestelijke middag bergen vol werk heeft moeten verzetten, heeft met deze middag honderden ouderen geweldig veel plezier gedaan en ongetwijfeld zullen heel wat mensen betreurd hebben, dat ze deze middag niet hebben kunnen bijwonen. In de warme zaal werd iedereen eerst onthaald op koffie en gebak en voordat conferencier Nico Akkerman met het programma kon beginnen, heette de heer Roemer eerst iedereen hartelijk welkom, met name mevrouw Hoekstra - de burgemeester was helaas verhinderd aanwezig te zijn - de beide wethouders van Heiloo, de heer J. Bolten en mevr. A.M. van der Zee-Mandersloot, verder dominee Ph. Ouwendijk, pastor Harte, mevrouw Bammens, de medeoprichtster van het comité, de heer Aifourtit en mevr Emke. Natuurlijk werden ook de oud-medewerkers welkom geheten, waaronder de heer en mevrouw Majolee en Ko van Zaal, verder het Rode Kruis, EHBO. enz. enz. Nico Akkerman, die het programma inleidde, had al gauw de lachers op zijn hand door op geestige wijze in te haken op de Heiloose toestanden, zowel het heden als het verleden. De stemming zat er al gauw in bij het optreden van Riek Dekker, die met liedjes als „We gaan met z'n allen naar de Zaan", „Was ik maar nooit getrouwd" en „Hoeperdepoep zat op de stoep" de zaal geheel meekreeg. Wereldkampioene goochelen Alice deed iedereen versteld staan met haar goocheltrucs, en één ding werd duidelijk: alle voorwerpen kwamen niet uit haar mouw! Veel succes had natuurlijk de Westfriese humorist Jo de Leeuw en het programma voor de pauze werd besloten met een solo-optreden van Tonny Bakkenes, die het gehele programma muzikaal omlijstte met voortreffelijk pianospel. Huldiging In de pauze vond de huldiging plaats van mevrouw Bammens, de mede oprichtster van het Comité, vijftig jaar geleden. De nu 85-jarige, nog bijzonder vitale mevrouw Bammens, werd voor het voetlicht gehaald, waarbij mevrouw Bammens zich allerminst verlegen voelde en gelijk maar begon met de „heren van het comité hartelijk te bedanken" en „ik heb bijzonder fijn samengewerkt met Majolee" en „ik vind het hier bijzonder fijn want ik hou van jullie allemaal! Hetgeen natuurlijk veel weerklank vanuit de zaal ondervond. De heer Roemer wist toch nog het woord te nemen en zei: „De oprichtster van het comité is vandaag 50 jaar geworden! (applaus). We hebben het aan U te danken dat we dit feest nu kunnen vieren. U zei altijd: ik deed het niet voor mezelf, want ik hou van de bejaarden'. Dit jubileum moet U toch wel veel voldoening schenken." Hierna overhandigde mevrouw Hen driks een prachtige plant aan mevrouw Bammens, waarna de gehele zaal enthousiast het „lang zal zè leven" inzette. Vervolgens kreeg mevrouw Bammens onder applaus een prachtige fruit mand met een begeleidende brief van de heer Majolee, die veel met Mevr. Bammens, medeoprichtster van comité Autotocht Bejaarden Heiloo, wordt gehuldigd door de heer Roemer en mevr. Hendriks mevrouw Bammens heeft samen gewerkt, door mevrouw Hendriks overhandigd. Tot slot haalde de heer Roemer ook nog mevrouw Natzijl even naar voren, want deze mevrouw, die zich twintig jaar lang voor het comité heeft ingezet, nam nu afscheid van het comité, hetgeen door de heer Roemer zeer betreurd werd. Zij mocht een leuk mandje met bloemen in ontvangst nemen Het hoogtepunt na de pauze was zonder meer het optreden van Saskia en Serge, die vele bekende oude en nieuwe liedjes ten gehore brachten. Na afloop kregen alle deelnemende vrouwelijke artiesten bloemen over handigd, waarna de heer Roemer de direktie van het Psychiatrisch Cen trum nog bedankte voor het pro deo beschikbaar stellen van de zaal. En vervolgens bedankte de heer Roemer ook de dames van het comité, de heer Klaver en vooral mevrouw Hendriks, die bijzonder veel werk heeft verzet De heer Roemer is echter een bescheiden man, want hij vergat eigenlijk zichzelf te noemen, want reken maar, dat hij dit, afgelopen jaar bijzonder veel werk heeft moeten verzetten in het comité om dit vijftig-jarig jubileum op deze wijze zo te doen slagen. Hiervoor verdient hij de dank van alle ouderen in Heiloo. Dank, die natuurlijk ook alle overige leden van het comité ten zeerste verdienen. ELDERS GEBOREN: Petronella G., d.v. Josephus J., Mulder en Marianne van Rumpt;Maarten A. L. maar ook aan die van Alkmaar, Egmond, Castricum, Limmen, Aker sloot, Rinnegom en Castricum via financiële steun kinderen te willen adopteren. Men kan een kind een dag adopteren, een halve week of een week. In totaal moeten 840 dagen worden geadopteerd. Kosten Een dag adopteren kost f 35,--, een halve week f 125,-- en een hele week kost f 250,--. Natuurlijk hoeft men niet minimaal een bedrag van f 35,-- te storten. Elk bedrag, hoe klein ook, is welkom. Wel is het zo dat iedere particulier of elke gemeenschap die voor tenminste voor een dag de kosten van een verblijf adopteert, een origineel vaantje als herinnering zal ontvangen waarop staat: „Nederland- Noord Ierland, kindervakantielucht- brug, Heiloo - Belfast 1978". Het ontwerp van dit vaantje is van mevrouw R.G. Albers-Elzinga uit Heiloo en gestyleerd door Fey-print International te Amsterdam. Het comité hoopt, dat de aktie niet alleen slaagt maar dat er ook meer dagen geadopteerd worden dan nodig is. Regelmatig zullen wij U in dit blad op de hoogte houden, hoeveel dagen al geadopteerd zijn. Men kan gelden storten op bankrekeningnr. 32.70.11.866 Rabo bank Heiloo t.n.v. Stichting Noord ierse Kinderen Heiloo, bankrekeningnr. 43.12.04.500 Amro Bank Heiloo t.n.v. Stichting Noord ierse Kinderen Heiloo of op gironum mer 3733265. Op zondag 16 oktober 1977 van 10.00 tot 17.00 uur houdt de Nederlandse vereniging „De Verzame laar" voor de dertiende maal èen grote internationale beurs van stenen, mineralen, fossielen, schelpen en koralen in Musis Sacrum, Velperplein, Arnhem (C). Zoals gebruikelijk is ook aan deze beurs weer een expositie verbonden door de heer A. van Steijn uit Den Hoorn ingericht. Ditmaal koos hij als onderwerp „Reuzen uit het Ver leden", geillustreerd met stukken uit eigen kollektie, waaronder een onder kaak van de dwergmammoet gevon den in Eist, voor Nederland een zeldzaam geval. Een mammoetdijbeen ligt naast de dijbenen van een volwassen man en een ijstijdhond om de bezoeker een indruk te geven van de grootte van een mammoet! Van de uitgestorven reuzen uit het tijdperk van de dinosauriërs zijn er overblijfselen van de Ochthyosaurus, een vishagedis; wervels en tanden van de Mosasaurus uit Limburg. Ver steende uitwerpselen „Coprolithen" uit Australië. Uit Canada tanden van de Gorcosaurus en wervels van de Edmontonsaurus. En uit ons eigen land een ribfragment van de Noto- saurus uit de kalkgroeve bij Winters wijk. Voorts een door de heer van Steijn vervaardigd plastiek, voorstellend de dramatische ontmoeting uit de oertijd tussen de verschrikkelijke vleeseter Tyrannosaurus Rex met de driehoor- nige planteneter Triceratops. J STATIONSWEG 111 - HEILOO J TELEFOON 072-331340 l z.v. Leonardus Winnips en Adriana S. M. de Laat; Kirpten M., d.v. Wilhelmus L. H. Mimpen en Jantje Pereboom; Yvonne M. J., d.v. Anthonius N.J. Pater en Maria A. A. Denneman; Sabine L., d.v. Joannes H.M. Halkes en Elisabeth A. C. Waaijer ONDFRTROUWD: Pedro H.,de Klerk en Anne M. H. van der Plas. GETROUWD: Folkert J. Berghuis en Titia D. Eijssen. OVERLEDEN: Jacob Tanger oud 61 jaar. ELDERS OVERLEDEN: Jeannette M. Groot, oud 15 jaar. Kan iemand mij uitleggen waarom het herhaaldelijk voorkomt, dat de straatverlichting (door mij gekonsta- teerd op Kennemerstraatweg, elders in Heiloo weet ik het niet) onafgebroken brandt vanaf de vroege ochtenduren tot 's middags 16-17 uur? Het kan beslist niet zijn omdat het zo lang donker blijft, want het gebeurt vaak bij normaal, helder weer. En dan te bedenken dat er van hogerhand zo op energiebesparing wordt aangedrongen. Je zou mogen aannemen dat de Overheid/Gemeente in deze het voorbeeld geven, maar niets schijnt minder waar te zijn. Ik zou ook niet willen weten waar elders in het land hetzelfde euvel kan worden gekonstateerd. Verspilling op „hoog niveau" werkt waarachtig niet inspirerend op de gewone man om zijn steentje bij te dragen tot het vermijden daarvan of zou het werkelijk elders in den lande ook zo Heiloos toegaan? BEGRAFENISVERENIGING Straatweg 121, Heiloo Telefoon 331521 De tweede vrijdag van de maand okt. is er weer voor iedereen gelegenheid om uw gespaarde oude kranten of karton in de container te deponeren die staat bij „Aannemersbedrijf de Haan" aan de Westerweg 332. Vanaf vrijdag 14 okt. 12 uur tot zaterdag plm. 12 uur. Wij rekenen ook op de ouders van de Drie Koningen Kleuterschool, die dan als dank 'n gedeelte uit de opbrengst zal krijgen. De afgelopen keer was het kennelijk nog even wennen, er kwam iets minder papier in dan wij van vorig jaar gewend waren. Nu hopen wij toch weer op U aller medewerking, dan wordt het misschien weer 'n volle bak? Waarvoor wij U bij deze hartelijk bedanken. Als u het papier onmogelijk kan brengen even 'n telefoontje naar tel.333216 of 331128 en het wordt bij u opgehaald. oudercommisie Cl. W. School. Na de succesvolle Openbare Bijeen komst met Marcus Bakker op 23 september j.l. heeft de CPN—afdeling Heiloo-Egmond-Limmen op 6 okto ber j.l. een algemene leden-vergadering gehouden. Aan de orde kwamen zowel organisatorische als politieke zaken. Er werd een nieuw afdelings-bestuur gekozen, dat leiding zal gaan geven aan de politieke werkzaamheden van de afdeling. Tevens werd uitvoerig gediscussieerd over de positie van de partij, met name in de vakbeweging. Dit naar aanleiding van recente publicaties over dit onderwerp. Ook Heilooër zaken als de Amoco- leiding onder het Heilooërbos en de komende gemeenteraads-verkiezingen kwamen aan de orde. Veel aandacht werd uiteraard besteed aan de mogelijke gevolgen van de aangekon digde ontslagen bij Hoogovens voor de Heiloose werkende bevolking. De CPN zal, eventueel in samenwerking met andere organisaties, op dit punt zeker aktie ondernemen. Aan de in Heiloo in volle gang zijnde aktie van de werkgroep „Stop de Neutronenbom" wordt ook door de CPN reeds alle mogelijke medewerking verleend. Nadere inlichtingen over het werk van de CPN-afdeling Heiloo-Egmond— Limmen kunnen worden verkregen bij het Districtskantoor Ridderstraat 11, Alkmaar, tel. 072-110547, waar ook de nieuwste uitgave van het op deze regio gerichte blad „Noorderkwartier" (gratis) kan worden verkregen TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 Alle medewerkers(sters) die op enigerlei wijze hebben toe bijgedragen dat Het Gouden Jubileum van de St. Willibrorduskerk aan de Westerweg, zo' succesvol is verlopen, zijn van harte welkom op een avondje gezellig „napraten" en wel op vrijdagavond 14 oktober om 20 uur ip het Bruno- gebouw aan de Pastoor van Muyen- weg. Vanzelfsprekend zijn hier ook be doeld alle medewerkers van de „Actie pater Dirk Borst". Voor de goede orde delen wij u mee dat deze avond u wordt aangeboden door enkele parochianen. Kerkeveiling De gratis beschikbaar gestelde stereo radio-combinatie op de Kerkeveiling te Heiloo is nog steeds niet afgehaald. Indien u nummer 3250 op uw veilingboekje hebt staan, mag u tegen inlevering van dit boekje de radio afhalen bij mevr. van Vught, Groote Olven 18, Heiloo. Loterij Er kunnen nog verschillende prijzen worden afgehaald van de grote loterij van de „Actie pater Dirk Borst" bij mevr. Lammers, Ewislaan 3. Aldaar is ook de trekkingslijst ter inzage en eventueel af te halen. voor het komende weekend: Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Crèche in De Rank. Kinderen in de Vondelsch. De Rank Weekend voor de jeugdkapellers. Kruiskerk 10 uur ds. G. van Doorn. Crèche in bijgebouw. Zondagsschool in de Re- hobothschool. 19 uur ds. J. v.d. Schee. De Ark 10 uur Jeugdkerkers n. d. Kruiskerk. Geref. Kerk - Noor der geeststraat 9.30 en 17 uur ds. C. Chr. Verkuyl van Musselkanaal. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. Veenhuijsen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Rem. Geref. Gemeente Alkmaar 10.15 uur ds. B. J. C. Piso. Doopgez. Gem., Koningsweg Alkmaar Geen opgaaf ontvangen. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egmond-Binnen, 10 uur ds. F. E. van der Zee. Volle Evangelie Gemeente Westerweg 294 Zondagmorgen 10 uur, Bijbelstudie donderdagavond 8 uur Westerweg 294 Zevendedags Adventisten Hofstraat 17, Alkmaar Geen opgaaf. Parochie-zondagsdienst Moeder Gods Parochie, Holleweg 111, Heiloo, tel. 072-331453. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrijdagavond 19.30 uur. Dinsdag t/m vrijdag 's morgens 8 uur Spreekuur biechthoren: Zaterdag 16 -17.30 uur. H. Moeder Godskerk - Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 - 11 - 18.30 uUr. In de week: ma.-, wo.- en vrijdag avond om 19.30 uur. Dinsdag- en donderdagmorgen 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 u. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H. Missen: zaterd. 19 u., zond. 7.30 u. (bij de Julianazusters), 9 uur (Hoog mis), 11 uur. Heilige Missen op werkdagen: 7.30 u in d« Genadekapel. Avondmis: le vrijdag v. d. maand 7 u. Lof: zondagavond 7 u. Biechthoren zaterdag in beide kapellen v.a. 4 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20 uur Laat, naast de Kapelkerk. Heiloo: Bijbelstudie: woensdagavond 20 uur Heerenweg 130. AKTIE „MOEDERS VOOR MOEDERS" Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevr. C. J. Maas-Postma, Stations straat 64, Alkmaar, tel. 072-123163. Het standje van de werkgroep „Stop de Neutronenbom" op zaterdag, 8 oktober j.l. bij het Winkelhof 't Loo is een groot succes geworden. Er werden bijna 700 handtekeningen opgehaald en er werd voor ruim f 60.- aan informatie-materiaal verkocht. Te zamen met de geleidelijk op gang komende huis-aan-huis handteke ningen-campagne betekent dit dat in Heiloo al meer dan 1000handtekeningen verzameld zijn. Ook verschijnen steeds meer opvallen de gele affiches met de tekst „Stop de Neutronenbom" in ons dorp. Blijkens de grote steun die deze aktie ondervindt, bestaat er veel ongerust heid over de eventuele invoering van de neutronenbom. Nu brede kringen van de bevolking zich achter de aktie plaatsen, zullen ook verschillende maatschappelijke organisaties bena derd worden om hun adhesie te betuigen. Ook wordt gewerkt aan de vorming van een comité van aanbeve ling. De handtekeningen-aktie gaat uiteraard onverminderd door. De verzamelde handtekeningen zullen in de vorm van een „volks-petitie" aangeboden worden aan de Eerste en Tweede Kamer der Staten-Generaal, teneinde deze te bewegen hun invloed aan te wenden het gevreesde wapen niet te aanvaarden. In Alkmaar wordt op 29 oktober a.s. gedemonstreerd tegen de invoering van de neutronenbom. De Werkgroep Heiloo roept alle Heilooërs op om aan deze demonstratie deel te nemen. Op DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Heiloo: Dr. R. P. Kamerman, Ewis- weg 48-50, Heiloo, tel. 072-333080. Weekenddienst Apotheek: Apotheek "Hartong van Ark", Lan- gestraat 1 Alkmaar, tel. 072-113107. Weekenddienst Wijkverpleging voor Egmond - Heiloo - Limmen Zr. A. Kroon, Goodeslaan 53, Heiloo, tel. 072-330082. VERLOSKUNDIGE HEILOO (volgens afspraak) Zr. E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, telefoon 072-332719. DIENST TANDARTS Alkmaar/Heiloo Spreekuur v. spoedeisende gevallen: zaterdag en zondag 18.00-18.30 uur: Mevrouw H. W. Jonge Poerink-van Beek, Mesdaglaan 4, Alkmaar, tele foon 072-119401. DIERENARTSEN Dr. H. E. M. Eberson, Breedelaan 46, Heiloo, tel. 072-331606. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bijstandswet: 's dinsdags en 's vrij dags van 8.30-12.00 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorzie ning: Dinsdag t.m. vrijdag 8.30-12 u. SPREEKUUR MAATSCH.WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Dinsdagmorgen 8.30 - 11 uur; dins dagavond 7-8 uur; vrijdagmorgen 8.30-11 uur. Tel. 331144, kantoor v. Aostastraat 5. SPREEKUUR ALG. MAATSCH. WERK HEILOO/LIMMEN Heiloo: woensdag en vrijdag van 9-10 uur, Westerweg 263, tel. 072-330984. Limmendonderdag van 14 -15 uur, Wijkgebouw, Kerkweg 1, tel. 1250. Voor afspraken buiten de spreekuren: de gehele week: tel. 072-110804. (bureau alg. maatschappelijk werk, Nassaulaan 5, Alkmaar). KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17 -18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkda gen van 19-19.30 uur. Diëtiste: Iedere 4de woensdagmorgen van de maand. Volgens afspraak. Z wangerschaps Nabevallingsgymnastiek E. Bakker - A. Vinckers, telefoon 334694 - 334398. Wijkverpleegkundigen Zr. A. H. Kroon, Goodeslaan 53, tel. 330082, te bereiken van 8.30-9 uur; Zr. G. J. de Wit, Goodeslaan 53, tel. 330082, te bereiken van 8.30-9.00 uur; Zr. A. de Jager, bereikbaar van 12- 12.30 uur tel. 072-331073. Zr. J. van Leeuwen, De Kandelaar 22 Heiloo, tel. 072-331021. Zr. A. van Staveren, Mariënstein 9, Heiloo, tel. 072-334326. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rector Frederiklaan 5, tel. 116377 en mevr. v. 't Veen-Paarlberg, Molenw. 1 telefoon 330127. Buro voor a.s. alleenstaande ouders v. d. Meijstraat 2 - Alkmaar Telefoon 072-114911 Afspraken kunnen dagelijks tussen 9.30 en 10.30 uur telefonisch worden gemaakt. VOORZIENING WARME MAALTIJDEN Stichting Dienstverlening Alkmaar - Heiloo, tel. 331297. V.V.V. Heiloo Inlichtingen: H. S. Koopman, Poort - weijdt 16, Heiloo, tel. 072-333363. Algemene Ned. Invalidenbond afd. Alkmaar Secr. Melis Stokelaan 267, tel. 01 125499. Adv.bureau: Vine, van Gog laan 8, tel. 072-111698. Contactadres Heiloo: voor Soos-mi dag (elke 2e dinsdag v. d. maai Kantine H.S.V.) P. G. Schoutfi Gröenelaan 6 Heiloo, tel. 072-3306! GEZINSVERZORGING 1 BEJAARDENHULP stichting „NOORD- KENNEMERLAND" werkzaam in de gemeenten Alkmai Akersloot, Egmonden, Heiloo Limmen. SPREEKURR DAGELIJKS (maa dag tot en met vrijdag) 's morgens van 8.30 tot 9.30 ui 's middags van 13.00 tot 14.00 ui op de onderstaande adressen: Alkmaar: Nassauplein 8, tel. 12706 Muiderwaard 396, tel. 612922 (Ontmoetingscentrum "De Rekere Akersloot: Kerklaan 61, tel. 12048 Egmonden: Wilhelminastraat 14, E mond aan Zee, tel. 1671 Heiloo en Limmen: Westerweg 2& Heiloo, tel. 072-335544. Direktie en administratie: hoofdkai toor Nassauplein 8 Alkmaar, telefoc 072-127066, gehele dag bereikbaar geen middagspreekuur. Heilooër Stichting voor Bejaardenzorg Spreekuur opnamebeleid van de Hd looër Stichting voor Bejaardenzorg Elke eerste maandag van de maai 's ochtends van 10.00 -11.30 uur, Huize „De Loet" 1,tel. 072-33074 Stichting Dienstverlening Alkmaar - Heiloo Spreekuur maatsch. werkster mevi E. H. Emke-Wortel maandag t/ü vrijdag van 9-10 uur in 't Open Huis Maandag, woensdag en vrijdag vai 1.30-2.30 uur in de voorm. Willibror dusschool zij-ingang links, Westen 294, tel. 335296. Of na afspr. 33129 b.g.g. 333770. Aktiviteiten Westerweg 294: dinsdag 10-12 u. bejaardenkoor o.l, mevr. Mooyen; dinsdagmiddag bridge en handwerke woensdagmiddag biljarten en sjoele vrijdagmiddag kaartspelen zondagmiddag „open huis". Bureau voor rechtshulp Scharloo 41, Alkmaar, tel. 072-1273( tel. bereikbaar van 9-17 uur. Spreekuur: dinsdag van 19-21 uui vrijdag van 14-16 uur. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAl Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.1 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.(11 14.00-17.00 Woensdag 14:00-17.00 14.00-17.(1 19.00-21.00 Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.(f 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeli^ is bovendien elke werkdag van 10-lz uur geopend (ook voor niet-leden) OPENINGSTIJDEN FONOTHEEK Dag Volwassenen Jeugd Woensdag 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 FILIAAL OPENB. BIBLIOTHEEK Hoek Ewisweg-Past. v. Muijenweg Telefoon 330670 Dag Volwassenen Jeugd Dinsdag 10.00-12.00 14.00-17.00 14.00-17.d 19.00-21.00 19.00-21.(1 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.(1 19.00-21.00 19.00-21J Vrijdag 14.00-17.00 14.00-17.0C 19.00-21.00 19.00-21.Ö( Zaterdag 10.00-12.00 10.00-12.0f Voor spoedgevallen nemen waar: Dr. Kamerman en dr. Janssen. Achtkant 19 - 't Baafje De andere huisartsen van Heiloo nemen waar. Heiloo Voor spoedgevallen nemen de overige tandartsen waar. 12 november a.s. vindt in Amsterdam in het Tropenmuseum een openbaar forum plaats waar alle beschikbare informatie over de neutronenbom zal worden besproken. Ook deze bijeen komst kan door een ieder worden bezocht. Verzoeken om nadere inlichtingen over de aktie „Stop de Neutronen bom" adhesie-betuigingen en - vooral - aanmeldingen van mensen die willen helpen, zijn welkom bij het secreta riaat van de werkgroep Heiloo, p/a Westerweg 278, Heiloo, tel. 072 - 331268 of 072 - 334858. ]/V\ Echt flanel jongensshirt in warme ruit. Op de borstzakken zit een klep om niets te verliezen. In maat 140 f31,50 Goed te kombineren met jeans. Fortex - Selektieve Groep van Mode-Adviseurs heren- en juniorkle'ding Heiloo - Stationsweg 61 tel.: 072-330068

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1977 | | pagina 2