m voor het komplete woongebeuren N eiken 100% massief, eerlijk eiken. Daar staat het vol mee. Ambachtelijke meubels in de mooiste uitvoeringen. Rustieke pracht waar u niet op uitgekeken raakt. slapen Van bed tot dekbed, natuurlijk. Maar ook alles dat slaapkamers tegenwoordig nog zo veel aantrekkelijker maakt. Inderdaad, het komplete slaapkamergebeuren. woningtextiel Van 'n hoogpolig tapijt tot ragfijne vitrage, u maakt moderne meubels |l« Vrijdag 28 oktober bent u van harte welkom. Voor een eerste kennismaking. Tussen 19.00 en 22.00 uur. Met een drankje en een hapje vieren we deze heuglijke dag. Dat viert u toch mee! Féést! Rooskleurig en -geurig. Zéker. Voor iedereen die oog heeft voor 't komplete woongebeuren. En dus zelf eens komt kijken hoe mooi Rozing-Heiloo dat kompléte woongebeuren aan u voorstelt. Grandioos. Ruim en overzichtelijk. Alles prachtig gegroepeerd. Het Eiken. De Woningtextielafdeling. De Eigentijdse meubels. De 'Slaap'afdeling. Kortom, een unieke zaak, waar 't een plezier is om gezellig rond te neuzen. En te vinden wat u zoekt. Zelfs de meest verwende meubelzaak- kenners zullen daar van opkijken. uw wensen maar kenbaar en wij halen het voor u uit. In tal van soorten. In oneindig veel kleuren. u pas wat modern wonen vandaag de dag inhoudt. Schitterend gewoon! Rijk aan originele en exklusieve ontwerpen. Een afdeling om tot in de Hier ziet Westerweg 261. Heiloo. Telefoon 072-331738. Vrijdag koopavond. UITKIJKPOST 26 OKTOBER 1977 Rozing Heilo ftoxind

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1977 | | pagina 6