I Leden Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten bijeen om te praten over gasleiding door Heilooër Bos schoonheidsbehandeling? LIA VAN BEEK JAK Nieuwe bouwfase breekt aan voor "eigen bouwers" BEAMIX BRINK Pi jant die groeit, met u mee groeit en alle herinneringen bewaart. Herinneringen aan een onvergetelijke gebeur tenis. onze uitgebreide kollektie u een grote variëteit Informeert u eens naar dat unieke groeibriljant-systeem. Voor een briljant idee als het om onvergetelijke momenten gaat. Wmtel MUSIC MAKER: nieuw magazine voor de muziekbeoefenaar Nieuwe alcohol-voorlichtingsactie V.V.N. SPREEKAFWIEER RIJDT. CONCERTIN DE EVANG.LUTHERSE KERK ALKMAAR Wilt u een Bel Schoonheidssalon Slijterij - Wijnhandel GREEUW MORGENAVOND OPENBARE RAADSVERGADERING wÊÈrn LUCHTVERWARMING de C.V. met toekomst FA. HOOGEBOOM LIMMEN GEMEENSCHAPPELIJKE ADVENTVIERING GESLAAGD UITKIJKPOST De heer Hoogland steekt een waarschuwend vingertje op: Weet waar men aan begint". Afgelopen maandagavond vond in het Open Huis een bijeenkomst plaats, van leden van de Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten, om te praten over de plannen tot het aanleggen van een gasleiding door het Heilooër Bos. De belangstelling voor deze bijeenkomst was bijzonder groot en de initiatiefnemer van deze vergadering de heer A. H. Hoogland, raadslid voor de Progressieve Fraktie,„ kon onder meer de beide direkteuren van de Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten, de heren J. van Soest en ir. C. Hessels verwelkomen. Van het distriktsbestuur Noord-Hol land van deze vereniging waren aanwezig de heer van Veenendaal en mevrouw Vaandrager en van Contact Milieubescherming Noord-Holland was de heer J. Rijst aanwezig. Nadrukkelijk verklaarde de heer Hoogland verheugd te zijn dat beide direkteuren van Natuurmonumenten toch waren gekomen, ondanks hun bezwaren tegen dit soort bijeenkom sten. Volgens hem is het de hoogste tijd om te proberen of er nog iets te redden valt: „Gedeputeerde Staten heeft nog geen toestemming gegeven voor de aanleg van een gasbuis, maar de beslissing zal zeker deze week afkomen". Voorgeschiedenis De heer Hoogland ging vervolgens uitvoerig in op de voorgeschiedenis en ging terug tot 197 2, toen seismogra- fische onderzoekingen uitmaakten dat er in Heiloo gas was, maar wel op een bijzonder ongelukkige plaats; onder het bos van Ter Coulster: ,,Een boorlokatie midden in het Ter Coulster Bos bleek geen haalbare kaart en men probeerde het met succes vanuit de Boekelermeer. Na intensief onderzoek werd een tracé bepaald voor afvoer naar het droog-station Koedijk. Men koos voor het zuidelijk tracé ten noorden van de Kapellaan, waarmee iedereen mee akkoord scheen te gaan", aldus de heer Hoogland. Nieuw Tracé Maar in 1976 kwam men opnieuw bij elkaar en werd een geheel nieuw tracé naar voren gebracht, namelijk door het Heilooër Bos. Op deze bijeen komst was Natuurmonumenten ver tegenwoordigd door mevrouw van Leeuwen, die deze nieuwe aanleg goedkeurde. Mevrouw van Leeuwen verklaarde in een schrijven aan de gemeente geen bezwaren te zien, gezien de nadelen, die aan de zuidelijke route kleefden: de bollen- telers verwachtten veel schade en ongerief door de aanleg van de gasbuis. De heer Hoogland: „Burgemeester en Wethouders stelden zich op het standpunt dat als Natuurmonumenten geen bezwaren had ook zij zich niet afwijzend zouden opstellen. Maar nu kwamen er bezwaren, van onder meer Natuur en Milieu, van Natuurbescherming en ook van Heilooërs. Eén van deze Heilooërs was de heer Hoogland, die toen aan zijn éénmansaktie begon. Volgens hem zal door de aanleg van de gasleiding door het bos de schade zeker niet gering zijn, zoals Amoco wél denkt het geval te zijn. De heer Hoogland was van mening, dat de conclusie van het uitgebrachte rapport - er zal weinig of geen schade zijn door de aanleg - men moet nemen voor wat het is. Weinig schade De heer van Soest kreeg vervolgens de gelegenheid zijn standpunt uiteen te zetten. Aan de hand van kaarten legde Een grote belangstelling voor de bijeenkomstop initiatief van de heer Hoogland belegd in het Open Huis. Dierbare momenten simon peek j 85a ftelloo-telefoon 072-355750 hij uit hoe de route van de gaspijp door het bos zou lopen en hij legde er nog eens de nadruk op dat er zo weinig mogelijk schade zou ontstaan, mede door de efficiënte werkwijze, die toegepast wordt. Zelfs de kleinste haarwortels zouden niet beschadigd worden. De heer van Soest dook vervolgens ook nog even in het verleden: Amoco vroeg in 1976 aan Natuur monumenten de gasmaatschappij gele genheid te geven tot onderzoek van een alternatief tracé. Het tracé om de zuid zou drie miljoen gulden meer kosten. Na overleg met onder meer Staatsbosbeheer en een onderzoek kan een tracé worden bepaald, die niet dwars door het hart van het bos zou lopen, maar er langs en de bosstrook zoveel mogelijk zou sparen". De heer van Soest stelde dat geen contract met de Gasunie zal komen eer zeer duidelijk gesteld is dat er een aanlegvergunning is. De aanleg moet in de winter gebeuren en gaat onder de wortelzone door. De heer van Soest was van mening, dat dit zonder veel schade kon gebeuren. Aanvaardbaar De direkteur van Natuurmonumenten stelde nog wel, dat de vereniging geen voorstander is van dit tracé, maar het is voor hen aanvaardbaar. De bedoeling is dat de aanleg op 15 februari klaar moet zijn. „Voor ons is het rapport aanvaardbaar gebleken, maar komen er van andere zijde andere argumenten, dan gaan we er weer over praten. Onze voorkeur blijft uitgaan naar het zuidelijke tracé, maar de beslissing moet de overheid nemen", zei de heer van Soest. Wel werd even later nog gesteld, dat Natuurmonumenten nog steeds niet volledig akkoord is gegaan, maar ze heeft wel oog voor de maatschappe lijke problemen van het zuidelijke tracé. De heer Rijst van het Contact Milieubescherming wilde nog een aanvullend rapport zien over de paddestoelen en mossenvegetatie. Discussie Na de pauze volgde een uitvoerige discussie, waarin bleek dat het overgrote deel der aanwezigen het niet eens waren met de plannen. Wat gaat er bijvoorbeeld gebeuren als op 15 februari de zaak nog niet klaar is? De heer van Soest verklaarde dat de vereniging zich keihard zou houden aan de afspraken: men zal dan moeten stoppen. Nadruk werd door de leden nog gelegd op het feit dat de Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten „scheppers" van de natuur moet bliiven en geen vernietiger. Behoud van het natuurgebied moet het doel van de vereniging zijn. In een slotwoord verklaarde de heer Hoogland dat het toch een goede avond is geweest, waarop duidelijk is gezegd wat men er van vond. Hij hoopte dat de schade beperkt kon blijven tot het kleinste minimum. Hierna ging met over tot het vormen van een werkgroep, die zich bezig moet gaan houden met de bescher ming van het Heilooër Bos, maar ook van net Gemeentebos, het TerCoulster bos en het Heilooër Bos. In deze werkgroep zal ook zitting nemen een vertegenwoordiger van het distrikts bestuur. Al jaren gaan steeds meer mensen in ons land zich bezig houden met muziekbeoefening. In het buitenland, waar deze trend eveneens waarneembaar is, heeft dit al eerder geleid tot het verschijnen van periodieken die de muziekbeoefenaar de nodige informatie verschaffen. Recent is nu ook in Nederland een tijdschrift op dit gebied verschenen. Het heet MUSIC MAKER, maandblad voor de muziekbeoefenaar. Het blad verschaft vaak diepgaande informatie over o.m. (nieuwe) muziek instrumenten en hulpinstrumenten, over speeltechnieken, over speeltech- nisch belangrijke lp's, over opname technieken, en over musici en hun speelwijze. MUSIC MAKER besteedt daarbij vooral aandacht aan muziekstijlen die men gemakshalve aanduidt met begrippen als pop, rock, etc. De inhoud van het blad is afgestemd op de min of meer prefessioneel ingestelde muziekbeoefenaar, hoewel ook de amateur er zijn voordeel mee zal kunnen doen. Het nieuwe magazine verschijnt ook in losse verkoop. Een proefnummer van het blad is verkrijgbaar bij MUSIC MAKER, Antwoordnummer 65 te Nijmegen. Het was afgelopen zaterdag voor acht jonge mannen even een moment om stil te staan en een klein feestje te bouwen. Want na maandenlang gezamenlijk aan het werk te zijn geweest om een eigen woning in plan Boekenstein te bouwen, was nu het moment aangebroken om op eigen kracht verder te gaan. De acht jongelui - Nico Leuting, André Oudejans, Wim Wittebrood, Gerard Pepping, John Nanne, Hans Manshande, Tneo Baltus en Fred Houtenbos - zijn vanaf maart bezig met het bouwen van hun eigen woning. Hiervoor hebben ze het nodige metsel - en timmerwerk moeten verrichten, en verder hebben ze gebruik gemaakt van de allerbeste materialen, zoals hardhouten kozij nen, glaswol tussen de muren enz. enz. Ze hebben ook hun vakantie opgeofferd aan hun grote zelfwerk zaamheid, en in hun werkzaamheden werden ze gesteund door vrienden en kennissen. Afgelopen zaterdag werd een feestje gegeven in het pafe Het Putje, waarbij ook wethouder J. Bolten acte de présence gaf. Wie niet kwam opdagen, was de architect, de heer J. Hopman uit Delft. Maar over deze man zijn de acht jongens niet zo bijster te spreken: Hij is nog geen enkele keer komen kijken en enige begeleiding van hem hebben ze niet mogen ontvangen. Nu kunnen de jongelui ieder verder gaan met de afverking van hun eigen woning. Een woning, die ieder naar hun eigen wensen kan gaan inrichten. Een woning met een flinke kamer en open keuken, een gang met bijkeuken en schuur, op de eerste verdieping drie slaapkamers en een badkamer en op zolder nog ruimte voor een vierde slaapkamer. En reken maar dat de woningen goed en fraai worden afgewerkt. De één zal het wat sneller doen dan de ander - één van hen wil naar verluid al in februari z'n eigen woning gaan bewonen - maar de prestatie die deze jongelui geleverd hebben, is er niet minder om. „Wie rijdt er vanavond? Veilig Verkeer Nederland vindt dat een vraag voor iedereen die na een borrel-op veilig naar huis wil. Spreek van tevoren met elkaar af wie na een avondje uit aan de beurt is nog nuchter achter het stuur van de auto te gaan zitten, is het welgemeende advies van V.V.N. in het kader van de jaarlijkse alcohol-voor lichtingscampagne. Voor deze benade ring is dit keer gekozen, omdat voor een grote groep mensen het maken van een afspraak zeker een haalbare kaart is. Uit een in opdracht van V.V.N. gehouden representatieve steekproef is namelijk gebleken, dat in het gezelschap waarmee veel automobi listen op stap gaan, er bijna altijd wel een tweede is die in het bezit van een rijbewijs. Van het motto „Glaasje op? Laat je rijden! waaronder sinds 1964 inde decembermaand actie werd gevoerd, 'werd afgestapt, omdat steeds vaker blijkt dat bij gebrek aan voldoende openbaar vervoer en taxi's in de kleine uurtjes een dergelijk advies in de praktijk niet altijd haalbaar is. De actie „Wie rijdt er vanavond? die 14 DECEMBER 1977 tot rond de jaarwisseling duurt, loopt :h- binnenkort te verwachten studiëresuf- vooruit op een doorlopende voorïic ting, wellte gebaseerd zal zijn o taten en beleidsadviezen aan de overheid. Op stapel staan namelijk een gezamenlijke publikatie van een aantal Nederlandse deskundigen, die een onderzoek instelden naar het alcohol gebruik door verkeersdeelnemers, en een door de Stichting Wetenschappe lijk Onderzoek Verkeersveiligheid opgestelde lijst van mogelijke nieuwe maatregelen tegen alcohol in het verkeer. Ongevalscijfers Dat er afspraken moeten worden gemaakt, bewijzen de ongevalscijfers. Het aantal ongevallen waarbij alcohol gebruik werd geconstateerd nam in 1976 zeer sterk toe: van 3.449 in 1975 tot 4.585 vorig jaar, een stijging van 33 procent. Bij deze ongelukken verloren 305 mensen het leven (in 1975: 262) en er werden er 5.860 gewond (in 1975: 4.320), zo blijkt uit gegevens van het Centraal Bureau voor de Statistiek. Het aantal alcoholongevallen in de eerste helft van dit jaar groeide met 12,5 procent (van 22.164 tot 2.435) in vergelijking met dezelfde periode in 1976. Het aantal van dit soort ongevallen met dodelijke afloop steeg in de eerste zes maanden van '77 met 23 procent. Dat betekent dat bij 1 op de 7 dodelijke ongevallen die er in het eerste half jaar gebeurden, alcohol gebruik werd geconstateerd. Op 17 december 1977 te 20.00 uur, wordt in de Evang. Lutherse Kerk, Oudegracht 187 h/k Baangracht (ingang) te Alkmaar, ten bate van het tekort op de orgelrestauratie een concert gegeven door: het ensemble „Doulce Memoire" o.l.v. Koen Vermey m.m.v. Kees Rosenhart, clavecimbel en orgel. „Doulce Memoire" bestaat uit 16 zangers en zangeressen uit Haarlem e.o. die als muziekdocenten verbonden zijn aan div. conservatoria. Kees Rosenhart is hoofdvak docent clave cimbel aan het Sweelinckconservato- rium te Amsterdam en het Stedelijk conservatorium te Arnhem en is organist van de Waalse Kerk te Haarlem. In de pauze van dit concert is er gelegenheid tot bezichtigen en kopen van handgevormde keramiek vervaar digd door Dieuwke Adolf-de Jager uit Alkmaar. Het programma vermeldt o.a. werken van Purcell, Willaert, Sweelinck, Gibbons, Lugge en Monteverdi. Entree f 5,-, scholieren, houders van een C.J.P. alsmede 65plus f 2,50. Beide prijzen zijn inklusief programma. HOOGEWEG 32 - LIMMEN - TEL. 02205-2060 Depositaire Dr. Eckstein, Femia, Lady Rose ORANJE-WIT Donderdag 8 december moest er voor Oranje—Wit een vrij groot programma afgewerkt worden in de Sporthal „De DlT*/r i- r Kant en klare metselspecie Kaphamers Troffels Sabels Metselkoord Bouwemmers Voegspijkers Dusseldorperweg - Limmen - Telefoon 1405 Bloemen" te Castricum. Maar liefst 2 dames- en 3 herenteams moesten hun kunnen ton,en. De absolute topper van deze avond was op papier heren 2 tegen het nog ongeslagen Smash 6. Dit team van Smash werd vorig jaar zonder één set te verliezen kampioen in de 4e klas. Onze heren werden door dit gerouti neerde team regelmatig verslagen. De eerste set was voor het publiek wel aardig om te zien omdat Oranje—wit leuk terug vocht. De 2e en 3e set waren voor de heren van Smash een makkie, omdat de tegenstander zich al verloren gaf. Heren 3 en heren 4 deden het beter. Beide teams wonnen vrij gemakkelijk tegen respectievelijk Dynamo 4 en SBB/Phoenix met 3-0. Dames 3 moest het nog ongeslagen Dynamo 3 bestrijden. Het werd een 3-u overwinning voor de dames van Dynamo, maar cadeau kregen zij het in ieder geval niet. Onder leiding van interim coach Kees Lute maakten de dames reclame voor Oranje Wit. En al was het kwalitatief dan niet zo hoogstaand, inzet en teamgeest vergoedde dit helemaal. Dames 2, die een ieder verrast doordat zij zo goed geklasseerd staan, wonnen moeizaam, doch verdiend, yan VCK 4 met 3-1. Dames 4 had vrijdagavond een "makkie" tegen VCK 7. Het werd een gemakkelijke 3-0 overwinning te Beverwijk. Dames 5 moest naar Wijk aan Zee om WW te bestrijden. Ook deze dames wonnen met 3-0 in een zeer leuke wedstrijd. Zaterdagavond moest heren 1 aantre den tegen het zwakke Purvo te Purmerend. In de eerste set namen onze heren al snel een voorsprong van 13-2. Het ongelovelijke gebeurde, en Oranje Wit verloor deze set met 15-13. De resterende sets werden met groot overwicht gewonnen, zodat het toch nog 3-1 in het voordeel van Oranje Wit werd. Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS SCHAKEN IN LIMMEN Vrijdag j.l. werd de 12e ronde van de interne schaakcompetitie gespeeld, en daarmede de eerste helft van deze competitie afgesloten. Wederom ver rassingen aan de top van de ranglijst. N. Groenewegen, de no. 1 op de ranglijst moest de eer laten aan O. van Buuren (4). Vader en zoon Krijt schaakten voor de bondscompetie hun partijen vooruit en wonnen beide, zodat de strijd tegen „Witte Paard S" a.s. vrijdag met een 2-0 voorsprong van start gaat. J. Admiraal had in het eindspel weinig moeite met P. v.d. Heijdt en won voor de vijfde keer in successie. H. v. Bleisem en P. Wentzel blijven goed volgen door overwin ningen op resp. R. Wentzel en J. Limmen. Door zijn overwinning op G. de Graaf krijgt P. v. Buuren weer aansluiting bij de top. De overige uitslagen luiden: J. Bult - T. Morens 1-0 W. Bruijnse Sr. - J. Levering 1-0 T. Zorko - G. Kuiper 1-0 D. J. Aafjes - G. Hes 1-0 D. Vleugel - R. Kuiper 1-0 B. v.d. Heijdt - P. Levering 1-0 D. Aafjes - J. v. Bleisem 1-0 C. Visser - R. de Boer 1-0 H Levering - M. Kuiper 0-1 B. Kerkhof - A. Duikersloot 1-0 Na 12 ronden ziet de top van de ranglijst er als volgt uit: M. Krijt 522 ptn; 2. O. vanBuuren 517 ptn; 3. N. Groenewegen 512 ptn; J. Krijt 505 ptn; 5. J. Admiraal 433 ptn; 6. H. v. Bleisem 398 ptn; 7. B. Hoogeboom 393 ptn; 8. P. Wentzel 357 ptn; 9. P. v. Buuren 353 ptn; 10. R. Wentzel 340 ptn; 11. P. v.d. Heijdt 334 ptn; 12. D. J. Aafjes 327 ptn. Morgenavond om 20.00 uur komen de leden van de raad der gemeente Limmen bijeen in het Cultureel Centrum „Vredeburg" voor een openbare vergadering waarbij o.a. de begrotingen over het jaar 1978 aan de orde zullen komen. Op de agenda prijken o.a. voorstellen tot het nemen van een voorbereidings- besluit inzaken het bestemmingsplan van een crediet voor de kosten indicatiecommissie bejaardenoorden, de aankoop van grond voor de aanleg van een parkeerstrook langs de Dusseldorperweg en een voorstel tot vaststelling van de Verordening Beroepsprocedure Indicatiecommissie Bejaardenoorden. In simpele bewoordingen gesteld komt het hierop neer dat bejaarden straks officieel in beroep kunnen gaan bij burgemeester en wethouders wanneer zij menen ten onrechte niet in aanmerking-te komen voor plaatsing in een bejaardenoord. Men moet zich echter eerst in verbinding stellen met de indicatie commissie, ook als door hen een eerder verzoek om opname werd afgewezen. Er kunnen zich b.v. nieuwe feiten hebben voorgedaan welke niet eerder bekend waren. Wanneer de commissie bij haar eerder ingenomen standpunt blijft kan men dan binnen 30 dagen in beroep gaan. In deze indicatiecommis sie, die op 28 maart j.l. werd opgericht hebben zitting: de heer W. P. J. Bremmers, arts, de heer A. Moelaert, maatschappelijk werker, zuster Canisia van Kempen, wijkverpleegster. Als secretariaat is aan de commissie toegevoegd de heer H. G. de Reus, ambtenaar sociale zaken. De commissie is in het leven geroepen om te bevorderen dat de meest verzorgingsbehoeftige bejaarden de be schikbare plaatsen in de bejaarden oorden zullen gaan bezetten. Sinds 1 januari 1977 is het de bejaardenoorden zelfs verboden om bejaarden op te nemen, alvorens over hen door de indicatiecommissie advies is uitgebracht. Deze maatregel 'van bestuur geldt voor alle gemeenten zodat een zoveel mogelijk uniform opnemingsbeleid wordt gevolgd. Onderwijsbegeleidingsdienst De voorbereidingscommissie „Onder wijsbegeleidingsdienst Noord-Kenne- merland" is thans zover met haar werkzaamheden gevorderd, dat ze een voorstel heeft gedaan tot oprichting van c.q. deelneming aan deze dienst. Bijgevoegd werd een „Nota Onderwijs begeleidingsdienst Noord-Kennemer- land'', waarin wordt aangegeven wat wordt verstaan onder schoolbegelei ding en de doelstellingen van de op te richten stichting. Alhoewel de doelstel ling van de stichting het college van burgemeester en wethouders zeer aanspreekt is men toch van mening voor alsnog een afwachtende houding aan te moeten nemen. Dit niet alleen vanwege de zeer hoge kosten die hier mee gepaard gaan maar vooral om diverse andere redenen, die uitvoerig beschreven zijn in hun advies aan de raad. CONQUISTA Het afgelopen weekend stond de volumeknop in Conquista praktisch het gehele weekeend weer voluit. Ten eerste al met de Hard-rock avond, waarin hoofdzakelijk Uriah Heep alle mogelijkheden tot conversatie bijna onmogelijk maakte. De zaterdag daarop konden we met de nog nagloeiende geluidsversterker de disco 14 plus tot een succesvol einde brengen. Voor het a.s weekend is het programma meer gevarieerd en, hoe kan het ook anders, iets rustiger. De vrijdag beginnen we n.l. met een informatieve muziekavond over Pink Floyd. De zaterdag daarop kan men weer naar hartelust swingen en stijldansen. De meest populairen onder ons worden dan bovendien in de gelegenheid gesteld om allerlei moppenjokes en meer van die gein te vertellen. Tot slot hebben we dan nog de zondagmiddag die gevuld zal worden met het verbreken van records van de meest idiote spelletjes die men zich maar bedenken kan. Dit laatste dus speciaal voor de 14-minners. Tot ziens. W ,y ,r- „LIMMEN'-NIEUWS A.s. zondag gaat het le elftal de reis maken naar Den Helder om Helder in een stoere strijd te bekampen. Thuis wist Limmen slechts 1 punt te bemachtigen maar de stand bekijkend moet Limmen nu toch met volle winst naar huis kunnen komen. Het 2e elftal krijgt K.F.C. 2 in huis, waar tegen Limmen „uit" slechts 1-0 haar neerdere moest erkennen. Met steun van eigen supporters weet je nooit wat er te bereiken is. Het programma voor het a.s. weekend is als volgt: Zondag 18 december: Helder 1 - Limmen 1 14.30 uur Limmen 2-K.F.C. 2 11.30uur K.F.C. 4-Limmen 3 12.00 uur Limmen 4 - Vrone 4 14.30 uur Berdos 4 - Limmen 5 12.00 uur Limmen 6 - Alcm. Victr. 6 11.30 uur Limmen 7 - U.S.V.U. 6 14.30 uur Waard'75 2 - Limmen 9 14.30uur L.S.V.V. 12 - Limmen 10 11.00 uur LLimmen 11 - Uitgeest 5 ll.OOuur Limmen 12-L.S.V.V. 14 14.30 uur Junioren A: Limmen 2 - H.S.V. 3 12.45 uur Huiswaard 1 - Limmen 3 10.00 uur Zaterdag 17 december: Junioren A: Jong Holland 1 - Limmen 1 14.30 uur Junioren B: Limmen 1 - Zeevogels 1 14.30 uur Limmen 2 - Bergen 1 14-30 uur Junioren C: Limmen 1 - Flamingo's 3 13.15 uur C.S.V. 2 - Limmen 2 13.15uur Limmen 3 - Zeevogels 2 13.15 uur Limmen 4- A.F.C. '34 6 13.15 uur Vraagt vrijblijvend inlichtingen. MIDDENWEG 25 Telefoon 02205-1877 Sanitair- en warmtetechniek GROOT BEKERSUKSES VOOR TTVL De junioren van de tafeltennisvererk' ging Limmen TTVL, zijn de afgelopen week met de eerste wedstrijden van bekercompetitie begonnen; alle wed strijden werden gewonnen: DOKO 1 -TTVL1 U DOKO 2 - TTVL 3 2-3 DOKO 3 -TTVL 2 U Be Fair 1 - TTVL 4 0-5 DOKO 5 -TTVL 5 2 Zoals het zich nu laat aanzien, kunnen de juniorenteams zeer ver komen in dit bekertoernooi, waarvan bestuur van TTVL bij de competitie leider de organisatie van de finales (in februari) heeft aangevraagd. Mocht TTVL deze organisatie toegewezen krijgen, dan kan dat opnieuw als een stunt beschouwd worden, omdat e: dan tafeltennis van een zeer hoog nivo naar Limmen komt. TTVL 1 CONTRA LANDELIJK zaterdag speelt TTVL 1 tegen Treffers 1 vanaf 12.00 uur. In het team van Treffers 1 speelt J. Berkhout, een jongen die tot de landelijke jeugd selektie behoort. Een zware kluif voor TTVL 1, maar er zal voor ieder punt geknokt worden. Iedereen is welkom om deze (unieke) wedstrijd bij te wonen. TTVL 3 KAMPIOEN: het competitie team TTVL 3 (junioren), bestaande uit Nick van der Graft, Wilton var Deene en Jan Twisk, is evenals d< andere TTVL juniorenteams gepromo veerd; de volgende competitie zal het in de derde klasse uitkomen. Dit team komt in de beker uit (ongeveer) als TTVL 4 en 5. AI deze suksessen moeten voor een deel toegeschreven worden aan trainer Heeze, die met zijn juniórenteams de ene na de andere overwinning binnenhaalt. Ook dit jaar zal er een gezamenlijk adventviering worden gehouden in de Rooms-Katholieke kerk en wel c zondagavond 18 december. Aanvang uur. Deze dienst is voorbereid door leder van de R.K. Parochie en de Gereformeerde en Hervormde kerk Medewerking zal worden verleend door het Jongerenkoor o.l.v. Peter Rijs, Rob v.d.Sande orgel, John Snel drums, er. Ton Valkering gitaar. U bent allen van harte welkom. PRESTATIES LIMMER IJSCLUB Het wedstrijdseizoen is voor de IJsclub intussen ook weer aangebroken. Op de baan in Haarlem verbeterde Jan Veld! een aantal persoonlijke rekords (47.1 sec/500 m; 2.23.3/1500 m; er 8.14.0/3.000 m) Ook de jongere je zorgde voor het scherper stellen persoonlijke rekords, Hans Teelinf deed dit on de 500 mtr. met 52.2 sec bij dec-jongensen Marlies Min met 1.14.3 bij de c-meisjes. De overige seniorer draaien in de D—klasse in de goedf middenmoot mee. Onze plaatsgenoot, Piet Bloedjes ij kortgeleden in Harderwijk geslaagd voor zijn bondsoefenmeestersdiplonia van de Koninklijke Nederlandse De zelfbouwwoningennog in de steigers. Nu is men al heel wat verder en 'Zï kan begonnen worden met de ajwerking. van uc ivwuiiiiviijivv. x Schaatsenrijders Bond. Hiermede is ni] dan de tweede officiële trainer van de K.N.S.B. in Limmen. Piet traint thans o.a. de jongste jeugd op donderdagmiddag in de zaal aan Hoge weg (tussen 5 en 6 uur). de

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1977 | | pagina 14