SMUÜen SPEL vlotmon ADVERTEERT IN DIT BLA h rr.cikelaarcJlj^ Succesvolle turnsters van Klimop werden in zonnetje gezet Chris Baltus op de bres voor invaliden sportbond Bij ons in de buurt beginnen ze half december al met die rotjes te knallen. Kan ik daar nou wat van zéggen? Laten we zacht zijn voor elkaar K^L ALLEEN OP AVOND, OUDf/AARS Voor aan- en verkoop of taxatie van uw woning Slijterij - Wijnhandel GREEUW OUD-PAPIER-AKTIE REH0B0THSCH00L KNAL ALLEEN OP OUDEJAARSAVOND! UITKIJKPOST 21 DECEMBER 1977 UITK li DVW Zaterdag j.l. werd de 5e Comp. wedstrijd gehouden (afd. Zeevis). De vangsten waren niet slecht. De 7-jarige M. Sengers was vele gerouti neerde Zeevissers te vlug af, hij behaalde de 6e plaats. 1. H. Scholten 219 cm.; 2. N. Ursem 188 cm.; 3. P. Scholten 144 cm. WINTER COMP. ZOETWATER Onder prachtige weersomstandig heden werd de 2e Comp. wintervissen gehouden in het N-H. kanaal. De vangsten vielen ook hier tegen: 1. M. Nap 218 cm.; 2. A. Mooy 118 cm.; 3. v. Roode 47 cm; 4. G. Mooy jr. 26 cm.; 5. W. Wesselink 25 cm. UITSLAG DAMES BRIDGECLUB SANS ATOUT OP WOENSDAG 14 DECEMBER 1977 A. Lijn 1. De wild Cornelissen 2. Hulskamp - Wehnes 3. Bakker - Groen 4. Dekker - de Waal 5. Grootes - Brugman 6. Garritsen - Feller 7. Rootjes - Agsteribbe 8. Löhr - Schoenmaker 9. Kemper - Gaillee 10. v.d.Goot - van Vegten B. Lijn. 1. Janssen - Vuijk 2. Goldsteen - van Ee ;3. de Vries - Blikslager 4. Smit- Fagel 5. Ras - van Buitenen 6. Broksma - Stolk 7. Frugte - Lansdaal 8. van Tiel - Oosterhuis 9. de Jager - de Wilde 10. Tamminga - van Duin 61 58 57 55 53 52 49 43 41 34 62 58 54 54 51 51 46 44 44 38. Alkmaar Stationsweg 56 tel. 072-1 18870 BSC HEILOO PANNEKOEKENTOURNOOI 1977 Volgende week woensdagmiddag orga niseert BSC Heiloo weer het jaarlijkse pannekoekentoernooi voor de peanuts in de leeftijdscategorie van 5 a 6 jaar tot 9 jaar. En dat betekent dat de jongens en meisjes van de deel nemende teams tussen kwart over twaalf en half twee volop pannekoeken kunnen eten in Sporthal het Venne- water. Zes teams zullen aan dit toernooi in de sporthal meedoen: Alcmaria Victrix, Onze Gezellen, Foresters, Herons, Pirates en de organiserende vereniging BSC Heiloo. The Pirates uit Amsterdam zullen trachten ook dit jaar weer de eerste prijs in de wacht te slepen, maar ze zullen dit keer ongetwijfeld grote tegenstand ont moeten van de overige deelnemende teams. fc?. De poule-indeling is als volgt: poule A: BSC Heiloo, Alcmaria Victrix en Onze Gezellen; poule B: Foresters, Herons en Pirates. De wedstrijden duren twee innings en maximaal 30 minuten. Het programma ziet er als volgt uit: 10.00 uur BSC Heiloo—Alcmaria Victrix 10.35 uur Foresters—Herons 11.10 uur Alcmaria Victrix—Onze Gezellen 11.45 uur Herons—Pirates 12.20 uur Onze Gezellen—BSC Heiloo 13.15 uur Pirates—Foresters 13.50 uur no. 3 poule A—no. 3 poule B 14.25 uur no. 2 poule A—nr. 2 poule B 15.00 uur no. 1 poule A—no. 1 poule B Om kwart voor vier a vier uur zal de prijsuitreiking plaatsvinden door de voorzitter van BSC Heiloo, de heer J. Vermeer. Voor iedereen, die kennis wil maken met peanutbal, een spel voor de jeugd, dat de laatste jaren bijzonder populair aan het worden is, is dit toernooi in Sporthal het Vennewater een uitermate geschikte gelegenheid. HANDSOME EIGHT-NIEUWS Koploper D.T.S. heeft in Noord- Scharwoude weinig heel gelaten van de illusies van Handsome Eight, dat via een overwinning aansluiting bij de kop zou hebben gehouden. D.T.S. bleek uiterst trefzeker tegen een niet eens zo slecht spelend maar weinig gelukkig Handsome Eight. Na een vlot opgelopen 2-0 achterstand kwam de Heiloose ploeg via Erno Brouwer in de tweede speelhelft tot 2-1 terug. Een gelijke stand leek binnen bereik, maar 2 kansen bleken voldoende voor D.T.S. om definitief weg te lopen. De strijd was hiermee gestreden en dat de snelle gastheren nog twee treffers aan hun totaal toevoegden was alleen van belang voor de statistiek. A.s. vrijdag mag Handsome Eight via Kager Fashion trachten iets aan het geschonden prestige te doen. Deze wedstrijd wordt verspeeld in Heer- hugowaard en begint om tien over tien. De zaterdag daaropvolgend bevindt Handsome Eight zich in Utrecht, alwaar de Heiloose ploeg zal deel nemen aan 't Kampong-tournooi. Aan dit sterk bezette tournooi nemen o.m. tevens deel een mini-voetbal-selectie van Tonny Nieuwenhuis, sportshop Gércjo Hazelhekke (al enige malen Gelders vertegenwoordiger in 't Ne derlands kampioenschap), alsmede ploegen uit Ede, Wijk aan Zee en Utrecht. Mededelingen over ons eigen tournooi vindt u elders in dit blad. TWEEMAAL REMISE VOOR OPPOSITIE Maandag 12 december trok het eerste achttal van Oppositie naar Andijk om daar in de tweede klasse van de NHSB Schaaklust II te bestrijden. De ontvangende ploeg bleek na drie uren spelen even strek te zijn. zodat de punten gedeeld werden. Er werd gewonnen door Slob, Mantel en Ligthart, geremiseerd door van Hoek en de Jager. Alleman, Folkertsma en Heeringa verloren. Het tweede gelijke spel werd door het eerste jeugdteam behaald. In de competitie voor viertallen tot 16 jaar ontving Heiloo de kampioen van Nederland van het vorige jaar: Weenink uit Beverwijk, Maarten Veldt en Roland van Dijk wonnen hun partij. Yvonne Ooijevaar en Pierre Mul verloren. De laatste overzag door onnodig te vlug te spelen stukwinst. Overigens een geweldige prestatie. In de interne competitie verrastte Bos door van Bentum te verslaan. Kracht en Landzaat braken af evenals Avis en van der Werff. Van der Werff lijkt echter verloren te staan ondanks een stuk meer. De uitslagen luiden: Senioren v. Bentum - Bos 0-1 Avis - v.d. Werff afg Wasscher - v. Etten 0-1 Sneek - Niehaus 0-1 Kracht - Landzaat afg Maas - d. Graaf 1-0 v.d. Blom - Merkelbach 1/2 - 1/2 Runeman - P. Mul 0-1 I. de Jager - Verwey 1/2 - 1/2 Werksman - Moeyes 1/2 - 1/2 Junioren: F. Meyer - E. Koenders 1-0 H. Boersen - Ebbinkhuizen 0-1 Poiesz - Huyzer 1-0 Wartenhorst - de Boer 0-1 E. Mul - Crabbendam 1-0 D. Meyer - v.d. Kreke 1-0 T. Onderwater - Corbett afg H.S.V. Het le deed goed werk en nam verdiend met 3-0 afstand in deze belangrijke 4-punten wedstrijd van Velsen. Een koninkrijk voor een schutter bij het 2e dat in 6 wedstrijden slechts eenmaal wist te scoren en ondanks goed veldspel tegen W.S. V. toch verloor met 1-0. Het 3e deed goed werk en liet Z.F.C. 4 zonder punten naar de Zaan gaan. Ook het 4e liet zich niet onbetuigd en speelde gelijk tegen koploper Zee vogels. Ons 5e zakt na een goede start steeds verder weg en verloor thuis kansloos tegen Z.V.V. 4. De mannen van het 6e maaakten zich los aan Alkm. Boys 6 en staan nu aan kop met 3 punten voorsprong. Ook het 7e pakte 2 punten tegen een team van de Boys. Het 8e blijft steeds winnen nu werd het 2-0 tegen Berdos 9. De Broers-brothers zakte een punt in Uitgeest en het 11e verloor met 1-0 hiaar blijven toch lachen. De veteranen wisten ditmaal gekweld door blessures het set niet te vinden en hielden het dubbel blank. Na de triomf tegen Ajax moesten de junioren blijkbaar eyen uitblazen en kwamen niet verder dan 1-1. De A-2 pakten echter goed uit en wonnen met 9-0 en blijven de Meerv. junioren op de voet volgen. De overige elftallen speelden met wisselend sukses. Tweede Kerstdag slechts een inhaal wedstrijd van het junioren A-team thuis tegen de Kennemers A-l aanvang 11.00 uur. Voor ae overige elftallen geldt een winterstop tot na 8 jan. 1978. Wel zijn er op Nieuwjaarsdag de traditio nele Nieuwjaarswedstrijden, Waarna de gebruikelijke receptie volgt. Aan allen die H.S.V. een warm hart toedragen, prettige feestdagen toege wenst. De wedstrijdsekretaris. KERSTTOERNOOI BOWLING BOND HEILOO Afgelopen weeekend stond geheel in het teken van het Kerstoernooi, waar zaterdag 16 jeugdleden en zondag 60! senioren op handicapbasis' om de begeerde prijzen streden. Vreugde en verdriet lagen ook hier dicht bij elkaar. Door het enthousiasme van de grote publieke belangstelling ging de een juist beter gooien waar de ander vast kwam te zitten. Supporters met het spandoek „Mieke Nap zet je schrap' konden er niet voor zorgen dat Mieke in de prijzen viel, al scheelde het niet veel. De resultaten waren bij de jeugd: Singles meisjes: 1. Ciska Hemmekam 593, 2. Christel Vink 554, 3. Kitty Nap 550. Singels jongens: 1. Rik Hommes 557, 2. Rik Nap 541, 3. Marco Appel 516. Doubles: 1. Ciska Hemmekam en Irma Warmerdam 782, 2. Kitty en Rik Nap 744, 3. Simon en Marco Appel 735. Hoogste games: Rik Nap 209 en Ciska Hemmekam 186. lste in de finale kampioen werd Irma Warmerdam met 571, 2. Marco Appel 568, 3. Karin Kokkelkoren 562. Naast de bekers en medailles waren er ook nog prijzen, geschonken door Pro Shop Heiloo en Bakker Warmer dam. De resultaten van de senioren waren: Singles heren: 1. Piet Hoetjes 603, 2. Hans Steenhart 602, 3. Martin Veldhuis 574. Singles dames: 1. Anneke Elout 586, 2. Mary Roeleveld 572, 3. Henny van Meene 560. Doubles: 1. Tini Smeets en Ans van der Aa 782, 2. Jan Mossel en Gert Hommes 739, 3. Simon Duinmayer en Martin Veldhuis 737. Hoogste games: Piet Hoetjes 214 en Tini Smeets 186. De laagste game en een nieuwe bal van Pro Shop waren voor Joke Eikema. In de finale werd Ruud Wit eerste en kampioen met 600, 2. Henk Roele veld 574, 3. Piet Hoetjes 567. Mede door de geweldige medewerking van direktie en medewerkers van Bowling Heiloo is dit Kersttoernooi een enorm succes geworden. Bowling Bond Heiloo dankt alle deelnemers voor inzet en sportiviteit tijdens dit toernooi. Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS DERDE HANDSOME EIGHT-TOURNOOI OPNIEUW EVENEMENT Het 3e traditionele Kerst-tournooi van de Heiloose zaalvoetbalvereniging Handsome Eight kent dit jaar opnieuw een bijzonder sterke bezet ting. Het tournooi, dat vorig jaar voor een uitverkochte sporthal 't Vennewater werd verspeeld, heeft als primeur de deelname van Jong-AZ. Een Selectie van dit sterke jeugd-elftal zal het spelers als Fred Filippo, Alwin Leysner, U.E.F.A.-international Roger Schouwenaar en Hans Mols ongetwij feld één van de kanshebbers zijn voor de fraaie Bowling heiloo-wisselbokaal. Andere sterke deelnemers zijn: Mucro, de kampioen van de Zaan streek die met hun technisch knappe spel vorig jaar de beker won; Sociëteit de Jordaan dat bekend staat om zijn aanvallende speelwijze in de Amster damse hoofdklasse, hetgeen wel blijkt uit hun doelgemiddelde, n.l. de meeste doelpunten voor maar ook de meeste doelpunten tegen; D.K.S. Intiem, kampioen van Den Haag; 't Winkeltje, kampioen van Zuid- Holland en als Heiloose vertegenwoor- cfigers De Foresters en Handsome Eight. Ook het pauzeduel beloofde een publiekstrekker te worden. Waren het vorig jaar de profs van F.C. Haarlem die voor een leuke wedstrijd zorgden, dit jaar zouden spelers van eredivisie club Volendam dat zo verrassend A.Z.'67 met 2-1 klopte het publiek ongetwijfeld een spectaculair duel voorschotelen Doelman Frans Hoek, Fred André, Kees Guyt, Keja Molenaar, Wim Kwakman en Piertje Tol hadden toegezegd naar Heiloo te komén. Voorzitter Guyt had zijn fiat gegeven, zodat de tournooiorganisatie er zeker van was dat de Volendammers samen met de ook al attractieve tegenstander A.Z.'67 All Stars met Gerrit Vooys, Theo Vonk, Joop Wildbret, Flip Stapper, Gerard Vredenburg en Wim „Zoef" de Jager er een bijzonder aantrekkelijke krachtmeting van zou den maken. Plotseling was daar echter trainer Mak die' maandagavond laat (dus amper zeven dagen voor 't tournooi) roet in 'teten kwam gooien. Ondanks aan dringen van zijn spelers, die organi satie en publiek niet in de steek wilden laten, weigerde Mak toestem ming te verlenen. Hoogstwaarschijnlijk dus geen Volen dam, maar u kunt er van verzekerd zijn, dat Handsome Eight er in de korte tijd die de vereniging nog rest, alles aan zal doen de All-Stars een minstens even waardige tegenstander te bezorgen. Naar alle waarschijnlijkheid vindt u later deze week in de regionale bladen bericht daarover. Aanvang van 't tournooi op tweede kerstdag is in elk geval tien uur. Het pauze duel begint om half vijf, waarna de finales dan om respectieve lijk half zes en zes uur volgen. De fraaie Bowling Heiloo-wisselbokaal zal dan om ongeveer half zeven door Joop Wildbret worden uitgereikt. TERRIERS—NIEUWS Afgelopen zondagavond werd er door Heren I in de sporthal ..Het Vennewater" gezaalhockeyed voor een enthousiaste supportersschare (het mogen ér echter best nog meer worden). In de eerste wedstrijd tegen Echtrop (Beverwijk) was de start erg zwak. Na 10 minuten keek men al tegen een 5-0 achterstand aan. Dit is echter niet zo verwonderlijk, wanneer men bedenkt, dat De Terriërs dit seizoen nog geen minuut zaalhockey gespeeld hadden, terwijl Eechtrop, dat bij het veld- hockey 2 klassen hoger speelt, er al een oefentournooi op had zitten. Tegen dit licht is de einduitslag 5-11 voor Echtrop dan ook niet zo'n slechte prestatie en geeft het betere Terriërs-spel in de tweede helft aardig weer. De moeilijke start kwam ook in de tweede wedstrijd tegen Uitgeest weer naar voren. In de eerste 10 minuten kreeg Uitgeest ettelijke strafcorners mee, waarvan zij er 4 probleemloos in doelpunten omzetten. Toen kreeg Terriërs greep op het spel, liet geen tegendoelpunten meer toe en begon te scoren. De achterstand werd zo knap omgebogen in 'n 6-4 overwinning. Het Jongens-A—team deed het in de Sporthal in Castricum uitstekend. Eerst werd Kraaien (Zaanstad) met 6-1 van het veld gespeeld en vervolgens werd ook Scheybeeck (Beverwijk) met 3-1 aan de zegekar gebonden. PROGRAMMA KOMENDE WEKEN: Donderdag 29-12; Sporthal Castri cum. 10.45 uur Bloemendaal Terriërs-meisjes 13.45 uur: Straw berries - Terriërs-meisjes. Woensdag 4-1; Sporthal Castricum 13.15 uur: H.B.S. - Terriërs-meisjes 14.45 uur: Reigers - Terriërs-meisjes. Verder nieuws kunt U van ons verwachten in de eerste „Uitkijkpost" van 1978. Tot slot van dit jaar wensen "De Terriërs" U Prettige Kerstdagen en een goede jaarwisseling toe. HEILOOER BRIDGE CLUB Uitslagen 15 december: A. 1. dames de Jager/de Wilde, 163 ptn.; 2. hr/mw Tamminga, 141 pnt.; 3. dames Hesse/de Jager 136 pnt. B. 1. hr/mw Roest, 140 pnt.; 2. dames van Ee/Frugte, 131 pnt.; 3 dames Koens/Löhr, 129 pnt. C. 1. dames Berkman/Schaap, 49 pnt.; 3. dames Imeson/Worp, 44 ptn.; 3. hr/mw Bies, 43 ptn. A.s. donderdag 8 uur houden we in het Open Huis, zaal 4, onze 10e clubavond. Ondanks de drukte in verband met de feestdagen rekenen we op een goede opkomst, bent u verhinderd, dan graag vóór donderdag 1 uur een berichtje aan mevr. C. C. Zomerdijk, tel. 332800, bij geen gehoor aan J. J. v.d. Zijden, tel. 331676. Op deze nummers kunt u ook inlichtingen over onze vereniging krijgen, 's avonds bovendien bij de heer J. Löhr, tel. 330052. ADSPIRANTEN DAMCLUB HEILOO Uitslagen van de gehouden competitie wedstrijden op 15 december j.l. A. Kraakman - A. Kroon 2-0 F. Kraakman - J. v. Geenen uitgest. F. Zonderhuis - J. Leewerke 0-2 F. Hess - P. Siegman 0-2 V. Abbo - N. Schaap 2-0 W. Pruim - M. Out 0-2 A. Glorie - A. Homeieritgest. S. Waag - T. Engel 0-2 A. Coron - J. Volgers 1-1 R. Castricum - M. Beintema 0-2 M. Homeier vrij J. Roozen - J. Hermes 1-1 J. Bol - G. Schouten 1-1 We willen onze jonge dammers er aan herinneren dat donderdag 22 decem ber geen clubavond is. Donderdag 29 december 6 uur precies beginnen we met onze beloofde surprise. Potlood meebrengen s.v.p. Afgelopen zondagavond hield de gymnastiekvereniging Klimop een kleine receptie in het Open Huis ter gelegenheid van de diverse successen, die Klimopturnsters bij de diverse kampioenschappen behaald hebben. Om te beginnen was daar het succes van Birgit Vos, die op 22 oktober in Ridderkerk kampioene van Nederland werd in de leeftijdcategorie van 9-12 jaar. Bibi Vos wordt wel het grootste turntalentje van Nederland genoemd, en dat maakte ze op 22 oktober meer dan waar. Ze werd daar Nederlands kampioene met een straatlengte voorsprong op nummer twee. De voorzitter van Klimop, de heer A. C. Bruijn was dan ook terecht zeer trots op dit jonge Klimop turnta lentje, waar we in de toekomst nog zeer veel van zullen horen. Een ander groot talent bij Klimop is momenteel Marleen Houter, die sinds vorig jaar deel uitmaakt van de Nederlandse selektie. Klimop heeft de laatste jaren bijzonder sterke turnsters in huis, en nu is het Marleen Houter, die door hard werken de turntop heeft bereikt. Op 29 oktober werd zij in het Nederlands kampioenschap 15-16 jarigen derde. Toen zij de finale binnenstapte, stond ze nog op een vijfde plaats, maar in Tiel wist ze uiteindelijk tóch nog derde te worden: een uitstekende prestatie. Op 11 december vond in Zwolle de verenigingskampioenschappen plaats, en hier manifesteerde Klimop zich weer als één van de beste turnvereni gingen van Nederland. Ditmaal werd een derde plaats in de wacht gesleept, mede door het goede turnen van Marleen Houter en van Ans Dekker. En om even bij Ans Dekker stil te blijven staanzij heeft de laatste maanden nogal met tegenslag te kampen door blessures, wat op haar natuurlijk een demoraliserende wer king moet hebben gehad. Temeer, daar zij in de laatste jaren zich één van de beste turnsters van Nederland kon noemen. Ondanks dat ze zich voor de verenigingskampioenschappen onvol doende heeft kunnen voorbereiden, deed ze het anderhalve week geleden in Zwolle toch niet slecht. Afgelopen zondag bij de Olympische achtkamp in Westervoort heeft ze toch weer moeten afhaken wat zonder meer een teleurstellende ervaring voor haar geweest moet zijn. Marleen Houter deed het afgelopen zondag met een zevende plaats zeker niet slecht, mede gezien het feit, dat ze licht geblesseerd aan beide hielen was. In Den Burg on Texel vonden de Kring kampioenschappen plaats en ook hier hebben Klimop-turnsters goede resultaten bereikt. Wat te denken van Desiré Broeke die bij de meisjes van 12-16 jaar een eerste plaats wist te behalen met een puntentotaal van 32.70 Mirjam Morsch en Anita Ruiter deden het bij de keurdames eveneens zeer goed. Mirjam werd tweede met een puntentotaal van 32.70 en Antia Ruiter werd derde met een punten totaal van 31.50. v Zeer succesvol was Rina de Winter bij de Dames A door hier als eerste te eindigen met een totaal van 29.05. Keren we weer terug naar de jeugd, dan zien we dat op 11 november bij Kringkampioenschappen in Tuitjen- horn in de leeftijdscategorie van 9-12 jaar Monica Broeke zeer fraai eerste werd, Mar jon Rood achtste en Benita Hes zestiende. En dat van 64 deelneemsters! Alle reden dus om afgelopen zondagavond in het Open Huis iets te vieren. Ook de voorzitter van DOVES, de heer Vennik, bood zijn felicitaties aan en sprak de verwachting uit dat binnenkort Klimop met zijn jeugdige talenten weer vele successen zal behalen. de Evenals vorig jaar hoopt Chris Baltus op 2e Kerstdag ZVV. een zaalvoetbal- toernooi te organiseren. Dit toernooi zal plaatsvinden in sporthal „de Bloemen" te Castricum en om 11.00 uur aanvangen. Naast sportieve strijd zal er ook gestreden worden om een zo hoog mogelijke opbrengst van "dit toernooi, daar de baten in zijn geheel naar de Invaliden Sportbond Castricum e.o. zullen gaan. De Invaliden Sportbond is een bond die maar enkele jaren bestaat, en pas de laatste tijd in het nieuws komt, door de grote successen op internatio nale wedstrijden. Vooral de Olym pische Spelen voor Invaliden brachten erkenning voor deze bond, die elke financiële injectie kan gebruiken omdat de kosten voor deze tak van sportbeoefening hoog op kunnen o lopen. De heer de Nooy, afgevaardigde van de Invaliden Sportbond, was dan ook zeer content met de opbrengst van vorig jaar, namelijk f 600.-. Dit jaar hoopt de in ieder geval oi ZVV. Chris Baltus >p een evenaring van dit bedrag, en heeft daarom een geringe toegangsprijs van f 2.- voor volwasse nen en fl.- voor kinderen vastgesteld. Zij hopen daartegenover sportief zaalvoetbal te kunnen tonen van zes ploegen die om mooie prijzen zullen gaan strijden. De deelnemende ploe gen zijn: 1. Nic. Tervoort (Egmond) 2. Railway (Heiloo) 3. HSV (Heiloo) 4. Palermo (Bergen) 5. Kennemerland (Egmond) 6. het organiserende Chris Baltus (Egm De leiding zal in handen zijn van de heren: J. Duinmeyer; D. Beurs; W. Sombroek. Voor de kinderen zal de Kerstman met surprises aanwezig zijn, terwijl in de pauze twee pupillen selecties kun kunnen zullen tonen. Al met al genoeg redenen om op 2e Kerstdag even een kijkje te gaan nemen m sporthal „De Bloemen te Castricum. EERSTE TEAM VENNEWATER BADMINTON NOG ALTIJD ONGESLAGEN Het eerste team van 't Vennewater Badminton is nog altijd ongeslagen en zal zeer zeker kampioen worden, hetgeen promotie betekent naar de derde klasse van het distrikt. Afgelopen zondag hadden de dames Thung en Sauer en de heren Thung en Wiedeman geen enkele moeite met Bergen7, dat volledig van het veld werd geslagen. Het tweede team deed niet onder vóór het eerste en won eveneens met 8-0 van Oranje Wit 6. Door deze eenvoudige overwinning blijft het tweede op een gedeelde tweede plaats staan in haar afdeling. Alhoewel het derde en vierde team nederlagen moesten incasseren, mag toch gesteld worden, dat het spelpeil van spelers en speelsters van deze teams meer en meer vooruitgaat. In Heerhugowaard speelde het derde tegen Heerhugowaard 6 en verloor met 6-2 De tw^e winstpartijen kwamen voor rekening van Ellen de Wildt in het dames-enkelspel en van het damesdubbel Ellen de Wildt en Evelien Schoutsen. Het vierde verloor met 3-5 van Rackmindo3. Joep van Haaren deed het in het herenenkelspel niet gek en won zijn partij. Met Joke Klaassen boekte hij vervolgens ook winst in het gemengd dubbel. Winst was er verder voor de dubbelcombinatie Ben Groen hof/Ruud Admiraal. De recreatieteams speelden twee uitwedstrijden. Het eerste speelde in een uitwedstrijd tegen De Brucht 1 en maakte er niet veel van. Alleen Magda de Jonge wist tot winst te komen. Het tweede deed het beter en boekte een zeer verdienstelijk 4-4 gelijkspel in Den Oever tegen 't Zwin. FORESTERS - NIEUWS Jammer genoeg moesten wij in de slotfase nog een punt kado geven aan A.F.C. In ieder geval heeft het elftal zich voor honderd procent ingezet. Het 2e elftal, heeft in het verre Landsmeer eveneens een punt mee gepakt, hoewel de volle winst voor het grijpen is geweest. Zowel het 3e als het 4e elftal hebben zo vlak voor de winterstop de volle winst gepakt. Met de feestdagen voor de boeg hebben we enkele weken geen voetbal en speelt het le elftal op zondag 8 januari tegen S.R.C. te Schagen. Wij wensen alle leden, supporters en ingezetenen van Heiloo hele Prettige Kerstdagen toe. Op woensdag 21 december en op donderdag 22 december staat de container op het schoolplein aan de Holle weg 98. U kunt overdag uw oud papier brengen of woensdagavond van 6 tot 7 uur. We zijn blij met uw oude kranten, hartelijk dank voor uw hulp! TOERCLUB LE CHAMPION 6e HALVE MARATHON EGMOND AAN ZEE Le Champion verwacht meer dan vierduizend deelnemers. Voor de zesde achtereenvolgende keer organiseert Toerclub „Le champion" op 8 januari 1978 een halve marathon vanuit Egmond aan Zee. In de loop der jaren heeft deze halve marathon het predikaat klassieker gekregen door het uitzonderlijke parkoers en mede daardoor de massale deelname. Voor zowel wedstrijd- als prestatieloper is deze halve marathon een regelrechte uitdaging. In 1977 waren er ruim 3200 deelnemers waarvan 2000 aan de de 7 en aan halve marathon en 1200 aan trimduin- en" strandlopen van 3 km. Het parkoers gaat grotendeels door het Noordhollands Duinreservaat ter wijl de laatste zeven kilometer langs het strand afgelegd wordt. De start vindt om 11.00 uur plaats op de Noordboulevard terwijl de finish in het centrum van Egmond aan Zee op het Pompplein is. Door het afbranden van de sporthal heeft Le Champion naarstig naar vervangende inschrijf-, kleed- en douchegelegenheid gezocht. Zij heeft deze gevonden in de vorm van het kinderhuis Joseph, het restaurant van speeltuin De Egmon- den en kleed- en douchegelegenheid bij voetbalvereniging Egmondia. Al deze gelegenheden liggen in de direkte omgeving van de plaats waar de sporthal stond. Op 8 januari kan men hier vanaf 9.00 uur 's morgens terecht. Ook kan men dan inschrijven voor de duin- en strandtrimlopen over 3 en 7 km. waar een ieder aan kan deelnemen. Aangeraden wordt voor de 21 km. vóór in te schrijven. Men kan tegen kontante betaling van f 7.50 terecht bij diverse trimlopen welke de komende weken gehouden worden. Wilt men een uitslagenlijst dan betaalt men 2,00 extra. Per giro kan men inschrijven door storting van f 7.50 op gironummer 3845411 t.n.v. Com missie Winteraktiviteiten Le Cham pion in Amersfoort. Vergeet niet uw geboortedatum te vermelden. Bij inschrijving op de dag zelf betaalt men f 1.50 extra. Bij deze 6e halve marathon, welke georganiseerd wordt met medewer king van distrikt West I van de KNAU, is een lawine van prijzen te winnen. Bovendien ontvangt elke deelnemer die de 21 km. binnen 3-1/2 uur volbrengt direkt na afloop een prachtige standaard. Trouwens ook de deelnemers aan de trimlopen ontvan gen direkt een fraaie herinnering. Naar het zich laat aanzien wordt het op 8 januari a.s. erg druk in Egmond aan Zee. Le Champioen verwacht dat elke trim-, prestatie- én wedstrijdloper deze dag aanwezig zal zijn. Komt u in ieder geval vroegtijdig! Er worden behalve uit alle delen van Nederland deelnemers verwacht uit België en Duitsland. Alle nadere inlichtingen zijn verkrijg baar bij: K. Jongsma, Alkmaar tel. 072-110446 en C. Lansbergen, Assen delft tel. 02987-1474 's avonds. K.N.V.B. HOUDT SCHEIDSRECHTERSKURSUS Al enkele maanden zijn de 3100 elftallen van de K.N.V.B. aktief bezig met het beoefenen van de voetbal sport. Heeft U zich wel eens afgevraagd wat het voor het afdelings bestuur en alle andere hierbij betrokken kommissies en officials betekent, om al deze elftallen te voorzien van goed opgeleide scheids rechters? Een enorme organisatie staat hier achter. Een organisatie die de aktieve en de passieve rekreatie in een zo belangrijke mate bevordert en zorgt, dat het gehele voetbalgebeuren in goede en ordelijke banen wordt geleid. Maar er is nog steeds een geweldige toename van elftallen waarbij de toename van scheidsrech ters ten achter blijft. Daar willen wij met medewerking van de grote passieve groep van voetballers, dit kunnen zowel dames als heren zijn, wat aan gaan doen om ons scheidsrechterskorps uit te breiden. Er ligt nl. voor alle lezers van dit blad die sportminded zijn of als hobbyist de voetbalsport een dienst willen bewij zen, een prachtige taak als scheids rechter voor U. Op dinsdag 10 januari a.s. start de scneidsrechterskommissie Alkmaar en Omstreken wederom met een kursus voor zowel A als B scheidsrechters, alsmede voor Vrouwelijke Scheids rechters. Helpt, indien U interesse hiervoor heeft, ons korps groot te maken door U te melden voor deze kursus. De kursus begint om 20.00 uur in het Bondsbureau aan de Olympiaweg 91 te Alkmaar en is uiteraard geheel gratis. De duur van deze kursus is zeven avonden, benevens een spel regel-dia-avond en een examenavond. Opgave en inlichtingen voor deze kursus worden U gaarne verstrekt door de heer L.P. Rood, Korte Weide 158, Zuid.Scharwoude, tel. 02260 -4774, en door de heer E. Olyhook- Molenaar, Broekerwaard 18, Alkmaar, tel. 072-610078, en door het Bondsbureau, Olympiaweg te Alk maar, tel. 072-129044. Eventueel kunt U zich ook nog melden op de eerste kursusavond aan de zaal, waar men U nader over deze kursus kan informeren. DAMCLUB HEILOO Uitslagen onderlinge competitie: Groep 1 KERSTFEEST Er is uit 's werelds duisteren wolken een licht der lichten opgegaan, komt tot zijn schijnsel, alle volken! en gij, mijn ziele, bid het aan. Iedereen hartelijk welkom op het kerstfeest, wat wij houden op zondag 25 dec. namiddag van 4-6 uur voor de kinderen. Op maandag 26 dec. namiddag van 4-7 uur voor volwasse nen in de kerkzaal Westerweg 294, te Heiloo Namens het bestuur v.d. Volle Evangelie Gemeente Heiloo. De verkoop van vuurwerk voor Oudejaarsavond is hier en daar alweer begonnen. En daarmee het geknal. Voor een groot aantal mensen is dat erg hinderlijk. Voor vele huisdieren is het een kwelling. De Nederlandse Stichting Geluid hinder begint dezer dagen dan ook een speciale aktie, gericht op het voorkomen van dit voortijdig vuur- werklawaai. Die aktie maakt deel uit van de landelijke geluidhindercam- pagne "Laten we zacht zijn voor elkaar". Alle gemeenten in Nederland ontvan gen het verzoek om, via gemeente huizen en politiebureaus, raamaffiches te verstrekken. Op die manier kunnen mensen, die geknal op Oudejaars avond zélf best kunnen waarderen, biaar die zich ergeren aan wekenlang luidruchtige voorpret, daarvan blijk geven. En een beroep doen op de goedwillendheid van buren en straat genoten. Deze lokale aktiviteiten worden door de Nederlandse Stichting Geluid hinder ondersteund met advertenties in dagbladen en tijdschriften, grote affiches en een filmpje in een aantal bioscopen, J. Groenenboom - C. v. Lieshout 0-2 K. Ligthart - J. Schurer 2-0 F. Schouten - A. v.d. Werf 2-0 A. Kroon - C. Bijwaard 2-0 Groep 2 R. Bijwaard - A. Voogt 0-2 J. Mooy - B. Hofman 2-0 J. -Kraakman - L. Koersen 0-2 W. Bos - N. Ursem 2-0 Groep 3 J. Bakker - R. Koch 2-0 A. Dekker - A. Raaymakers 2-0 Tussenstand groep 3 C. v.d. Vlies 8 13 R. Koch 11 12 J. Bakker 9 10 M. Hoebe 5 6 A. Bader 5 5 A. Dekker 8 3 A. Raaymakers 4 2 S. Pranger 2 1 Voor donderdag 22 december a.s. is vastgesteld de wedstrijd D.C.H. - Bergen. De spelers van groep 1 en 2 worden dringend verzocht op tijd aanwezig te zijn. De speciale raamaffiche over dit onderwerp kunt u halen bij uw gemeentehuis ofpolitiebureau of aanvragen bij de Nederlandse Stichting Geluidhinder, Postbus 381, 2600 AJ Delft.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1977 | | pagina 16