MAX NUYENS F. DE GROOT ene- AAAAE .vTa kindervoeten-kostbaar en kwetsbaar ELLEN BETRIX Sla Handappelen Bananen Andijvie 0.78 1.98 0.98 0.78 Vivo bruine benen of Capucijners nu 0. GEBR. MIN RODEO BOYS STOFZUIGERS P. J. VAN KESSEL EDAMMER KAAS GOUDSE KAAS IJ I Wij gaan met vakantie pBakkerij P. Commandeur! Gemeente Limmen Visweg 23 - Limmen iiiiiiiinuiiiiiniiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiuiiniiiiiiininiuiRinMiitiiiiii Rinus en Ans Stuifbergen Open „DE VEREENIGING" BRINK Rijksweg 99 Tel. 02205-2028 LIMMEN Kennemerstr.weg 402 Tel.072-335647 HEILOO MEVR. W. J. GR00TEND0RST MARKT TEVENS TUINAANLEG DE PAROCHIERAAD LUCHTVERWARMING de C.V. met toekomst FA. H00GEB00M AKTIE OUDPAPIER CORNELIUS EN MARIASCH00L LIMMEN RAADSVERGADERING K0LLEKTE NIERSTICHTING LEVENSMIDDELEN - DROGISTERIJ DUSSELDORPERWEG 43 LIMMEN DONDERDAG TIM ZATERDAG AANBIEDINGEN: 2 kroppen 2 kg Cox d'Orange kilo kilo ÏUIT OF FOLDER: Blik 820 gram Vrijdag koopavond. Maandagochtend gesloten. VIV0-MAKKT Rijksweg 120, Limmen Telefoon 1265 Bielzen Mest Potgrond Kompost Graszoden Zwarte grand Champignonmest Siertegels A.s. zaterdag 14 oktober: GEZELLIG ZITJE met muziek van de AANVANG 8.00 UUR Verkoop - Reparatie - Onderdelen Dusseldorperweg 58 - Limmen - Tel. 02205-1Z78 VRIJDAG 13 OKTOBER A.S. VOOR LEKKERE VOORDELIGE b»IS en nu ook van 16 t/m 21 oktober. Nederlanders hebben vele deugden en «deugden, zoals kaas-eten, kankeren, kermisvieren, commissies in het leven lenen en vergaderen tot in het .«eindige. Limmers maken daarop 'slist geen uitzondering, ook niet als L om het parochieleven gaat. Vandaar dat U alweer een verslag krifet voorgeschoteld van een vergade- Sjf van de parochieraad, die Ihouden werd op dinsdag 19 September 1978. £r was er een volle agenda, waarvan we van tevoren wisten dat we er nooit doorheen zouden komen. Maar laten Jij puntsgewijs de zaken de revue laten passeren. punt I, allen hartelijk welkom na een end gebed door Pastoor. t>unt 2. notulen 22 - 8 - '78 inveranderd goedgekeurd met dank onze notuliste Mevr. W. Könst - Wimmers. Het derde punt, de informatie, is altijd interessant en belangwekkend, dan hoor je nog eens wat en dan blijkt het dat er in ons midden zeer actieve mensen zijn, zoals Dielf Hollander, die een mini-markt bezocht heeft waar hij veel informatie kreeg over „Kind en Kerk". Leuke brochures en boekjes waren er ter inzage en te koop. Hebt U interesse (bv. gezinsliturgie - verzorgers) Dielf j^et er alles van. Hij woont Burg. Nieuwenhuysenstraat 55. Voor de kindercrèche (Zondagmorgen 11 uur) hebben zich, als leidster, 6 personen gemeld bij Mevrouw E. [jwart - Bosch (zij treedt op als coördinatrice). Staande de vergadering meldde zich ook aan Mej. Engelke, weliswaar schoorvoetend i.v.m. haar leeftijd. Nadat we haar verzekerd hadden dat de leeftijd beslist geen bezwaar is, zegde zij toe te helpen en liet daarbij haar hart spreken met de woorden „ik doe dit werk zo graag". Een goed voorbeeld, waarvan wij hopen dat het navolging zal vinden. Dus dames en ook heren boven de 60 jaar meldt U aan; de leeftijd is beslist geen bezwaar. De kindercrèche gaat dus van start en wel op zondag 25 oktober. Per keer zullen er 2 begeleidsters aanwezig zijn. We gaan eerst proefdraaien, kijken hoe het loopt en of het in een behoefte voorziet. Hebt U vragen, Mevr. Swart - Bosch is genegen U er alles van te vertellen. Diegenen onder U die wel eens iets te maken heeft gehad met het dekenaat kent ongetwijfeld Eerw. Zuster Mediatrix, de secretaresse van het dekenaat maar jammer genoeg gaat deze zeer symphatieke zuster ons verlaten. Wij verliezen in haar een grote steun en vraagbaak in alle moeilijke zaken het dekenaat betref fend. Uit ons aller naam zal de parochieraad haar een boekenbon aanbieden, als dank voor al haar moeite. Hebt U een kalender bij de hand van 1979, noteer dan even de volgende data: Eerste Heilige Communie: Pax Christie school, 6 mei 1979; Cornelius school 13 mei 1979; Maria school 20 mei 1979. Ouderavond ter inleiding eerste H. Communie: Pax Christie school, 5 februari 1979; Cornelius school 7 februari 1979; Maria school 12 februari 1979. Het Heilig Vormsel zal worden toegediend aan allen tegelijk op 31 maart 1979. Verder is er op 13 november 1979 om 8 uur 's avonds in de pastorie een bijeenkomst voor diegenen die de kurses liturgieviering hebben gevolgd en voor allen die daarvoor interesse hebben. Samen gaan we dan eens praten hoe we al het geleerde in de praktijk kunnen brengen om zo doende de liturgieviering op hoog peil te houden. Ziezo, dat weten we dan weer en dan kan ik nu met een mededeling komen, die bij enkelen onder ons beslist niet in goede aarde zal vallen; Pastoor kwam er dan ook schoorvoetend vragend mee aan. Wat denkt de parochieraad ervan de H. Mis van zondag 8.30 uur te laten vervallen gedurende de wintermaanden? -BOEM- daar lag het probleem op tafeL Waarom vroegen wij en waarom zult ook U vragen. Antwoord: om zuiver economische redenen. In de kerk van zondag 8.30 uur zitten 's winters niet meer dan ongeveer 50 mensen, maar wel moet 2 uur van te voren de kerk worden verwarmd en elk uur meer de kerk verwarmen kost handen vol met geld en daar ook een kerk economisch bestuurd moet worden hebben kerkbestuur en Pastoor voorgesteld aan de parochie raad te vragen hoe zij hierover denkt. Antwoord: erg jammer dat dit moet, maar als het om erg dringende economische redenen gaat dan moet het maar en de parochieraad hoopt dat de hierdoor gedupeerde gelovigen een bevredigende alternatief kunnen vinden in de kerk van 9.30 en 11.00 uur. Dus Pastoor, doen maar, het geld wat we hierop besparen, kunnen wij Vraagt vrijblijvend inlichtingen. Middenweg 25 - LIMMEN Telefoon 02205-1377 Sanitair- en warmtetechniek R.K. VROUWENGILDE LIMMEN Voor woensdag 18 oktober a.s. heeft iét bestuur voor haar leden een hobby-avond georganiseerd. Een avond onder aktiverende leiding van de dames Driessen en Kaandorp, beiden bij vele Limmenaren wel bekend om hun grote kreativiteit. Er wordt gewerkt met droogbloemen en getoond wordt wat men kan doen met hand- en borduurwerk. Van de leden wordt een materiaal- bijdrage gevraagd van f 3.- per persoon voor een eventueel zelf te maken werkstukje. i november a.s. is er wederom een bezinningsdag bij de zusters Juliaan- tjes te Heiloo. De kosten zijn f 7.50 p.p. Er zal een spreekster komen met als onderwerp„Hoe kies ik, wat deel ik". Vooruit opgeven is niet nodig. Een ieder die deze dag graag wil meemaken is zeker van harte welkom. Langs deze weg voor ieder die dit leest een verwijzing naar de informatie over de aktie „Mensen in Nood", in deze krant uitgebreid vermeld. Een geweldige actie. Help, steun alle mensen in nood, in welke vorm dan ook en zegt het voort aan ieder die luisteren wil. goed gebruiken voor andere nuttige zaken. Dus vanaf zondag 8 oktober geen H. Mis meer om 8.30 uur. in de wintermaanden. En als we dan toch over economie praten, dus over de centjes, gaan we maar meteen over naar een ander onderwerp, namelijk de KERK- VEILING' Deze wordt dit jaar gehouden op vrijdag 3 november. Elk jaar weer is er een discussie in het kerkbestuur en de parochieraad over het onderwerp moeten we overgaan naar een gezinsbijdrage of handhaven wij de kerkveiling, en elk jaar weer is men het unaniem eens dat de kerkveiling moet blijven. Waarom? Omdat het zo'n ontzettend gezellig feest is voor allen die de Cornelius- kerk een warm hart toedragen en ook omdat de opbrengsten elk jaar weer de verwachtingen overtreft. Samen met de Kermis, Carnaval en de wielerronde is de kerkveiling een niet weg te denken feest in onze Limmer-gemeenschap. Maar zoals elk feest, wil het slagen, goed voorbereid moet worden, zo vraagt ook de kerkveiling een goede organisatie. Voor deze organisatie staat het veilingcomite al jaren lang borg en doet dit op zeer deskundige en voortreffelijke wijze. Alle vakman- schap, ervaring en vooral energie wordt door ieder van de leden volledig ingezet; hulde hiervoor en onze grote dank. Maar het comité kan niet alles. Zij kunnen wel de voorwaarden scheppen voor een goede sfeer, maar zij kunnen niet zorgen voor de gezelligheid zelf. Dat moet U-zelf doen, samen met ons allen. Hoe? Wel m de eerste plaats door uw aanwezigheid en in de tweede plaats door koopjes aan te bieden waar de koper echt iets mee kan doen of/en waar hij/zij veel genoegen aan kan beleven. En het zijn juist de koopjes die de koper gezelligheid geeft die het meeste opbrengen, zoals het diner van Pastoor voor 3 of 4 echtparen, de klaverjasavonden bij iemand thuis, het dagje vissen op de Noordzee enz. enz. Wag ik U nog enkele suggesties geven? Wat denkt U van een barbecue avond of een rijsttafel bij U thuis voor 3 of 4 echtparen (voor rijsttafel zijn aUe spijzen kant en klaar te krijgen in de indische winkels, dus uitzonderlijk duur hoeft het niet te worden). Ook een Bowlingavond met alles erop en eran is erg in trek. Laat uw gedachten jefls gaan over een „gezelligheids- koopje" om zodoende de kerkveiling aantrekkelijk en daardoor in stand te houden. Geachte lezers en lezeressen, mag ik uw aandacht nog even vasthouden voor een zeer belangwekkende mede deling? Weet U namelijk dat wij in HANDBALINTERESSE IN LIMMEN! Door de stijgende belangstelling voor de handbalsport heeft handbal vereniging Meervogels '60 ook vanuit Limmen enige enthousiaste reacties ontvangen om in Akersloot, zowel in de zaal als op het veld te kunnen handballen. Nu eind oktober de zaalcompetitie begint, deelt het Bestuur mede, dat zowel voor dames en heren-juni oren (vanaf 14 jaar) en senioren aan deze competitie nog deelgenomen kan worden. Heeft U interesse of wilt U nader geïnformeerd worden, dan kunnen wij U woensdagavond 18 oktober 's avonds van 19.00 - 20.00 uur alle inlichtingen verstrekken in Café de Lantaarn Dusseldorperweg 56 Limmen. Desgewenst kunt U ook telefonisch informeren bij Mevr. Out, Brahmslaan 16. TeL 02513-11345; Mevr. Dekker, Boekei 8. TeL 02513-11414. VOLLEYBALVERENIGING „ORANJE WIT" LIMMEN Na 4 maanden rust is deze week de competitie weer van start gegaan. Door het vertrek van spelers en speelsters en door de komst van nieuwe leden, waren diverse teams van samenstelling veranderd. Zo ook het eerste heren team, dat onder leiding van coach Wim Groot moest aantreden tegen het op papier zeer sterke team van Nusa Ina. Na een vertraagde start, veroorzaakt doordat Nusa Ina niet kompleet was, gingen de beide teams geladen het veld in. De eerste set werd met 15-8 verloren. Bij het team van Nusa Ina lukte alles, en doordat Oranje Wit erg statisch stond te volleyballen was het ook terecht dat de ploeg uit Zaandam deze set op haar naam schreef. In de tweede set werden er diversen plaatsen verwisseld, op verzoek van de ons dorp iemand hebben die zich al 50 jaar inzet voor onze parochiekerk door als koorzanger (en dirigent) de liturgievieringen op zondagen, bij trouw- en rouwdiensten en jubilea enz. op te luisteren? Wie presteert dat, wie is niet weg te denken bij al deze vieringen, wie is zo vanzelfspre kend aanwezig, wie zet zich elke keer weer in met hart en ziel, natuurlijk, wie anders dan de Heer Piet Kuys om zijn 50 - jarig jubileum te vieren als koorzanger. Piet bedankt voor je inzet en voor alles wat je voor pns deed en nog doet bedankt en gefeliciteerd met zo n machtige prestatie. Ik heb beloofd U op de hoogte te houden met de vorderingen m de bouw van onze rouwkapel. De commissie „besteding kadogelden" is naar een grote materiaalhandel ge weest om interieurbekleding uit te zoeken en aldaar zagen wij een prachtige vloerbedekking van Afri kaanse Lei-steen. Misschien kent U Rembrandt Lei-steen zoals dat wel gebruikt wordt voor bedekking van openhaardmuren. Wel Afrikaanse Lei is net zoiets maar in kleur wat meer geschakeerd en deze vloerbedekking is geschuurd waardoor het een gladde vloer is met een levende rijke kleurenschaal. Wij vonden het prach tig en bijzonder geschikt voor het karakter van de rouwkapel zoals wij die voor ogen hebben. De wanden worden bedekt met geprofileerd stucwerk, in een kleur die overeen komt met de lichtste kleur aanwezig in de Lei-vloerbedekking om een rustige sfeer te bewerkstelligen. Ons kunstbezit - de ikoon - komt op een centrale plaats in de wand tegenover de rustplaats van de overledene. Deze plaats (de overledenen met het gezicht naar de ikoon) is voorgeschreven om de betekenis van de ikoon tot uiting te laten komen. De gerestaureerde en schoongemaakt^ beeldjes die destijds de communiebank opsierden moeten ook een plaats krijgen in of aan een van de wanden, maar waar wtten wij nog niet precies. De juiste plaits gaan we bepalen als de rouwkapel bouwklaar is, we hebben dan meer overzicht over het geheel. Het plafond wordt bedekt met een lichte houtsoort met een „rustige nerf". Wij waren bijzonder verrast en blij een suggestie voor de aankleding en inrichting te krijgen via de ideenbus van een onzer parochianen (die ook op ander gebied voor de kerk zeer actief is). Hij stelde voor om zoveel mogelijk reeds in de kerk aanwezige materialen te gebruiken zoals de delen van de oude communiebank. Deze suggestie werd door ons in extenso besproken en bekeken op bruikbaar heid; besloten werd om met defini tieve besluiten te wachten tot de kapel bouwklaar is om een beter overzicht te hebben. Hulde aan deze parochiaan, die de moeite nam zijn gedachten hierover te laten gaan en deze gedachten uit te laten kristal liseren op papier. Goed voorbeeld doet goed volgen, hebt U dtis nog suggesties, laat het ons weten. Het is nog tijd om goede gedachten in te brengen. U ziet er werd weer heel wat afgekletst en besproken, maar wat het meest opvalt is dat het bij deze vergaderingen altijd zo gezellig is, waardoor iedereen enthousiast is en blijft. Gezelligheid is zo'n belangrijk aspect in allerlei gebeurtenissen. Denkt U er nogmaals aan gezelligheid in te brengen m de kerkveiling door uw aanwezigheid en door de aard van uw „koopjes". Tot ziens dus op vrijdag 3 november 8.00 uur precies. Laten wij het goede voorbeeld volgen van de heer Piet Kuys, die 50 jaar actief was en nog steeds is voor onze St. Cornelius kerk. Vrijdag a.s. bestaat er de gelegenheid om tussen 4 en 6 uur oud papier te deponeren in 'n container, die geplaatst is op de speelplaats van de CorneliusschooL Ingang naast Dussel dorperweg 68. Mocht U door ziekte of ouderdom niet in staat zijn uw oudpapier zelf te brengen, dan even 'n telefoontje naar 2263 - 1372 of 1747 en voor vervoer zal worden gezorgd. De eerstvolgende vergadering van de raad vindt plaats donderdag 26 oktober a.s., 20.00 uur in Vredeburg. Op de agenda zal in volgend nummer worden teruggekomen. spelers en dit bleek een goede ingreep. De heren van Oranje Wit speelden zeer speels en met veel inzet, zodat Nusa Ina geen greep op het spel van de Limmer-ploeg kon krijgen. In deze set werd het ook duidelijk dat de komst van Kees Kuys een versterking betekent voor het eerste herenteam. Deze set werd met maar liefst 15-5 gewonnen. De derde en vierde set werden door Oranje Wit verloren met respectieve lijk 15-7 en 15-9. In deze sets speelde Oranje Wit erg rommelig, de serve van Nusa Ina werd slecht verwerkt, zodat er geen goede set-up gegeven kon worden, Door deze 3-1 nederlaag heeft Oranje Wit wellicht geleerd; dat men het penetratie-systeem niet onder alle omstandigheden kan handhaven. Bij een iets eenvoudiger systeem kan men misschien de rust in het team terugkrijgen. Een pluspunt is, dat de teamgeest ondanks deze nederlaag zeer goed was. Heren 2, dat debuteerde in de tweede klasse werd met 3-0 verslagen door Dynamo 2. De setstanden waren 15-4, 15-4, en 15-4, zodat men kan spreken van een verpletterende nederlaag. Dit is niet helemaal terecht, omdat Oranje Wit een zeer verdienstelijke partij speelde. Het waren zeer lange sets., maar bij de Limmer-ploeg lukte het gewoon niet. Ook heren 3 begon deze competie met een nederlaag. Er werd met 3-1 verloren tegen Dynamo 3. Dit is niet verwonderlijk, omdat dit team op diverse plaatsen is gewijzigd. Dames 3 en 4, die in dezelfde klasse uitkomen, moesten tegen elkaar strijden. Dit „onderonsje was voor het publiek een lust voor het oog. Er werd bij vlagen hoogstaand volleybal gespeeld. Dames 3, de zogenaamde „Ouwe Hap" pakte de eerste en tweede set op overtuigende manier. Dames 4 dat op papier de beste kansen had, wist de derde en vierde set op haar naam te schrijven. Dit gelijke spel was de juiste verhouding. Dames 3 en 4 spelen deze competitie zonder coach aan de kant, en dat gemis is duidelijk te merken. Mochten er lezers van dit stukje zijn die zich geroepen voelen om deze plezierige taken op zich te nemen, Kunnen zij dit kenbaar maken bij het bestuur. R.K. VROUWENGILDE LIMMEN KLEDING AKTIE VOOR MENSEN IN NOOD Het aktiecomité van de Stichting Mensen in Nood houdt op 26 - 27 en 28 oktober a.s. zijn jaarlijkse kledinginzameling. Gebruikte kleding, schoeisel, dekens, gordijnstoffen kunnen op die dagen afgegeven worden bij de volgende adressen: jl. Mevr. Punt, Rijksweg 115 te Limmen; 2. Mevr. Revers, Dusseldorperweg 118 te Limmen; 3. Mevr. Neelen, Kapelweg 15 te Limmen. Het verdient aanbeveling om de kleding aan te bieden in een kartonnen doos of plastic zak. De ingezamelde goederen worden met vrachtauto's overgebracht naar het Centraal Magazijn van de Stichting Mensen in Nood in 's Hertogenbosch. De kleding wordt daar gesorteerd. Goed bruikbare kledingstukken wor den in balen of pakketten verzonden naar personen of instanties die daarvoor een aanvraag hebben inge diend. Kleding die niet bruikbaar is om aan andere mensen beschikbaar te stellen, wordt verkocht. Uit de opbrengst kunnen de kosten van akties, transport en verzending worden gedragen. Daarom is ook gebruikte kleding van mindere kwaliteit wel kom. In de eerste helft van 1978 heeft de Stichting Mensen in Nood kleding verzonden naar: India, Kameroen, Opper-Volta, Ghana, Angola, Tanza nia. Botswana, Z.W.-Afrika, Zambia, Haïti, Chili, Polen, Portugal, Madeira, Suriname, Brazilië, Zaire. De kleding komt ten goede aan mensen van alle gezindten. Dit is slechts een van de vele akties van Mensen in Nood. Als de Nederlandse afdeling van Caritas Inter nat ionsalis kan Mensen in Nood (Caritas Neerlandica) beschikken over kanalen in de hele wereld welke voor een juiste bestemming van zowel kleding als financiële hulp garant staan. Zo heeft de Stichting Mensen in Nood in 1977 voor ruim 19,5 miljoen gulden kunnen besteden aan hulp verlening over de gehele wereld. Het plaatselijk aktie-comité hoopt dat veel inwoners kaften en bergplaatsen zullen inspecteren en bekijken of er kleding bij is die toch niet meer wordt gebruikt. Namens „Mensen in Nood" dank voor Uw steun. Dankzij de medewerking van U allen is de opbrengst van de Nierstichting- kollekte in Limmen, het mooie bedrag van f 1.586,13. Wij willen de dames die gekollekteerd hebben, heel hartelijk danken voor hun enthousiaste medewerking. Vol gend jaar hopen wij weer een beroep op U te mogen doen. STIJLDANSEN IN CONQUISTA In het afgelopen seizoen vormde de maandelijkse wijn en stijldansavond toch wel een van de hoogtepunten. Dit was waarschijnlijk niet alleen te danken aan de aparte sfeer die ontstond bij de fonkelende wijn en het kaarslicht, maar bovendien van wege het ieit dat er massaal meegedaan werd aan het stijldansen, Daarom heeft Conquista besloten ook dit seizoen de stijldansavond in haar programma te houden. Terwijl iedereen de a.s. zaterdag dus kan stijldansen in het ontmoetings centrum, wordt er de vrijdag daarvoor meer aandacht geschonken aan de lichte klassieke muziek. Op het eerste gezicht lijkt dit misschien niet zo aantrekkelijk voor jeugdige bezoekers. Maar ook voor hun is het echt wel de moeite waard, wanneer ik vertel dat het in dit geval geen massale strijkorkesten of andere moeilijk verteerbare muziek betreft. De zondagmiddag tot slot zijn we open voor de jeugd van 12 jaar tot en met 15 jaar. Over deze maandelijkse disco hoef ik waarschijnlijk niets meer te vertellen. Tot ziens, Speculaas Margarine G.G1. Sinas QA Dots-Arno's of q r- Flinsters nusO Rookworst Unox C van 259ZlO Roos Vicee "A C 11. v. 405oZo Melba Toast J JQ Weense worstjes j pa bl. v. 18513U Becel Koffiemelk fl.v. 1911/U Chocoladerepen r* 5 st. v. 245 Z1U Makreelfilets op per blik,OO Goudappeltje ICC Stophoes f\fk 3 rol v, 135AlJU Erwtensoep Unox /^AA blik v. 260 ZVjV) Flora brokjes 1 C bl. v. 1451 ZO Kokindjesdrop /- zak v. ƒ1.-Oo Kippesoep Unox 1 -f A blikv. 150HU Tompoes brokjes -ff\r v. 1231U5 Abrikozen f Groentesoep Q A Honig 2 pak v. 214 lyU Toiletpapier 'tlC Popla 1000 nu A«33 Rozijnen op- Kapucijners qa literblikW Toiletzeep 1 'A'A seringen, 3 st. A O O Zelfr. bakmeel nr pak van 115 Bruine Bonen Qf| literblikjf\J Dubro "1 'AA fl.v. 16810\) Nutrix 1 1 A pak van 130HU Splitcrwten QA per zaky\J Omo q7c per tonZ7 O MM Ons afscheid als wethouder der gemeente Limmen is voor ons en onze echtgenotes een onvergetelijke dag geworden. Voor Uw gelukwensen, kado's en persoonlijk bezoek danken wij U hartelijk. Onze bijzondere dank gaat uit naar burgemeester en mevrouw Molhoek voor de organisatie van deze dag. N. Kroone M. Meijer Limmen, oktober 1978. Burgemeester en wethouders van Limmen brengen ter openbare kennis dat zij overwegen aan S. P. Schilder, Geestweg 3 te Naaldwijk, in afwijking van het van kracht zijnde bestemmingsplan "Uitbreidingsplan-in- onderdelen", bouwvergunning te verlenen met toepas sing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet voor het bouwen van een bedrijfswoning, een bedrijfs ruimte en een kassencomplex aan de Hogeweg lila op het perceel kadastraal bekend gemeente Limmen, sectie C, nr. 1035. Bezwaren tegen het bouwplan kunnen worden inge diend bij burgemeester en wethouders binnen veertien dagen na dagtekening van deze bekendmaking. Het bouwplan ligt gedurende deze termijn ter inzage ter gemeentesecretarie Limmen, 9 oktober 1978, Burgemeester en wethouders van Limmen, de secretaris, de burgemeester, J. M. A. van Deutekom, N. A. J. Molhoek. Een gezonde, jonge kindervoet heeft een prachtig model. Smal van achter en breed van vorenBreed uitstaande tenen laten de oerbestemming van de voet zien, n.l. grijpen en klauwen in de ruwe, ongeplaveide bodem. Jonge kindervoeten hebben echter een week beenderstelsei en zijn niet berekend op druk van buitenaf. De tenen moeten vrij kunnen bewegen. Daarom zijn goed passende schoenen zo belangrijk - Piedro schoenen. Kom eens praten met uw Piedro-dealer Schoenenspeciaalzaak Merken; van Bommel-, Chrystal- Dr. Scholl- en Renata kinder schoenen en sandalen origi nele Zweedse klompen. Verder alle soorten gym-, volleybal-, tennisschoenen enz. Sokken en diversen. o.a. Quick en Adidas sport- en voetbalschoenen. Bogerdlaan 18, Limmen, tel. 02205-1585 Voetkundige (pedicure) Therapeutisch - Bandagiste Steunkousen ook naar maat Steunzolen Ook via ziekenfonds (75 korting) Speciaalzaak voor Limmen en omgeving en al uw bood* happen <iRATIS thuisbezorgd! Telefoon 02205 -2306- 1337 Tijdelijk brengt ELLEN BETRIX u enkele voordeeltjes: SENSITIVE CREAM no. 1 en no. 2 van 18.50 voor13.50 VARIOSKIN EN DRYSKIN grote tube nu9.95 DE MASKERS in tube van 14.50 voor9.50 Dan nog hun nieuwste EAU DE PARFUM NO. 2 weer iets geweldigs na no. 1 tijdelijk een spray van 21.50 voor13.50 DAMES- EN HERENKAPSALON PARFUMERIE - ROOKWAREN Tot ziens bij RIJKSWEG 7 - LIMMEN - TEL. 02205-1395 NILFIX - ELECTROLUX HOLLAND ELECTRO - A.E.G. PHILIPS - EXCELSIOR ERRES - FAM - RUTON - SIEMENS Ook voor bedrijfsstofzuigers. Electrotechnisch Installatiebureau KERKWEG 42 - TEL. 1242 - LIMMEN r ZUIVELFABRIEK Dusseldorperweg 40 - Limmen Openingstijden Dagelijks geopend van 8.30 uur tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.30 uur. Dinsdagmiddag en zaterdagmiddag GESLOTEN, fc in CAFé ,,'T HOEKJE" - LIMMEN ij Aanvang 20.00 uur RIJKSWEG 150 - LIMMEN - TEL. 1279

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1978 | | pagina 7