^MEUBELSHou, Aduerf^d; 0JA 3 LAP VAN HANEGHEM BK a I 7 D Luxe tuinmeubelset: zomerse voorjaarsaanbieding voor echte zonaanbidders! Tuintechnisch Adviesburo-Tuincentrum vu w ID 20 VREDENOORD makelaardij onroerend goed, assurantiën, h. donkersloot Blaadjes aan de bomen, knoppen breken open en bloemen ontluiken. Feestelijke voorjaarstekenen die niet alleen een nieuwe lente .aankondigen, maar óók een gloednieuw Tuincentrum. Juist nü opent van Haneghem B.V. haar moderne Tuintechnisch Adviesburo-Tuincentrum aan de Vennewatersweg 15, (hoek Westerweg) in Heiloo. Reden genoeg voor een groot openingsfeest van woensdag 2 april tot en met zaterdag 26 april, wat jong èn oud met ons kan meevieren. Voor de kleintjes is er een gezellige kinderboerderij en een grabbelton, waarbij ze zéker een prijsje mee in wacht slepen. Onderwijl ontdekt u dan ónze nieuwe wereld van geur en kleur, met een nog kompleter assortiment voor een nog ruimere keus! Buiten zitten alsof u binnen zit. Dat kan met dit riante tuinmeubelset, bestaand uit vier voortreffelijk zittende stoelen plus een ruime tafel. Echte zonaanbid ders met voorjaarskriebels krijgen hem mee voor de openingsprijs van Verder nog grandioze opehingsaanbiedingen van super gazonmest tot en met een Wolf electromaaier. Vennewatersweg 15, (hoek Westerweg) 1852 PT Heiloo Telefoon (072) 33 24 17. UITKIJKPOST 9 APRIL 1980 Zeer gunstig gelegen geschakelde hoek semi-bungalow met garage (1977). Drie zij den vrij gelegen nabij sportv., recr.gebied en winkelcentrum; c.v.-gas, thermopane, hardhouten kozijnen, gekl. sanitair, fraaie tuin (z) met verlichting, terrassen en open haard. Prachtige stoffering, uitst. isolatie. Beg.gr.: grote woonkamer/keuken 53 m2, open haard, alum, schuifpui, inbouwspots/ dimmers, eetbar, luxe keuken incl. app., hal, toilet, 1 slaapkamer, luxe badkamer met ligbad/douche en dubbele wastafel, bijkeuken met aansl. voor app. en bergzol der. Gehele beg. grond m. houten plafonds. Ie verd.: hal, 3 ruime slaapkamers, comple te badkamer. Zolderverd.: c.v./boilerruim te, zolder. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs./' 490.000.k.k. winkelcentrum mallevoort - het hoekstuk 10. heiloo tel. 072-330524 b.g.g. 330498 m in het qieuive tuincentrüni van Tail Haneghem kunt u het voorjaar al edit voeletil Vt ■s CsP pV^ X0e .O NED. VEF4ENIGING VAN TUINCENTRA Nieuwe complex van Haneghem b.v. vn>rsw,,K ££VfNHUl7FX fbt 7iens op het openingsfeest van. nieuwe tumcenttüin- BILJARTCLUB "LA STRADA" Donderdag 3 april speelden we de re turn tegen "De Kromme Keu" uit Eg- mond-Binnen. De uitslagen hiervan waren: W. Schouten - J. Duinmeijer 0-2 P. Kroon - Th. Schobben 2-0 J. v. Vegten - W. Ory 2-0 J. de Waal - N. Levering 2-0 J. Molenaar - K. Bakker 2-0 B. Bakker - J. Tervoort 2-0 J, Kuiper - D. de Groot 0-2 J. Bijvoet - H. Franse 2-0 D. Nanne - P. Schutte 1-1 R. Manshande - J. Bakker 2-0 Eindstand 15-5 voor La Strada. In Eg- mond-Binnen wonnen we met 14-6, zo dat het resultaat over 2 wedstrijden op 29-11 komt. La Strada werd aldus win naarvan de cup. Nog even een paar in drukken van de wedstrijden; Kaste lein D. Groot uit Egmond won in 10 beurten; dit was de korste partij. Kas telein D. Nanne uit Heiloo maakte in zijn nabeurt 3 caramboles en sleepte zo nog een remise uit het vuur. De langste partij werd gewonnen door J. Molenaar in 25 beurten; zijn tegenstander K. Bakker moest er nog één. J. Bakker be gon met 10 poedels en zijn teamge noot W. Ory liet in ideale positie de laatste 4 caramboles liggen. Vjerder werden er nog 2 competitie partijen gespeeld. Ron Nanne won van Kees Morsch en René Nanne behaalde in een sublieme partij het club kampioenschap. Wat dacht u hiervan: 33 car. in 11 beurten, hoogste serie 17 en gem. 3. Zijn tegenstander J. Kuiper had na 11 beurten 3 caramboles. René, namens de vereniging van harte proficiat. De kampioen zal t.z.t. op gepaste wijze gehuldigd worden. SPORT HEILOO PAASRACES OP ZANDVOORT Bij de, 2e paasdag op het circuit van Zandvoort, gehouden races konden de ongeveer 9.000 toeschouwers ge nieten van zeven over het algemeen spannende wedstrijden. Plaatsgenoten speelden hierbij op di verse fronten een belangrijke rol. Bij de Golf G.T.I. race werd John Bol- ten, na op kop gelegen te hebben twee de. De toerwagenraces leverden een vierde plaats op voor Robert Harvey. Van de drie door Autobedrijf Stef Vis ser geprepareerde Sportscars vielen er twee in de prijzen. Hans Kok werd tweede terwijl Huub Vermeulen na een inhaalrace derde werd. (Hij viel door een stuurfout terug van de eerste naar een dertiende plaats.) De volgende wedstrijden op Zandvoort worden gehouden op 27 april. Toegang 6,-, tribune 10,-, kinderen tot 6 jaar onder geleide gratis toegang. ZWEM EN POLOCLUB HEILOO A.s. Kampioenstitel voor Heiloo? zaterdag valt de beslissing in de kringwaterpolocompetitie wie zich kampioen mag gaan noemen. Het slot van de waterpolocompeti- tie heeft een zeer spannend verloop. Tot voor enkele weken waren er nog 5 kanshebbers voor de kampioens titel. Zaterdagavond valt de beslissing in Castricum. Dan moet de heren 1 ploeg van Heiloo het opnemen tegen Oude Veer. Om A.Z.V.D. van de eerste plaats te houden moet de ploeg van Heiloo met 2 doelpunten verschil winnen van Oude Veer. De uitwedstrijd tegen Oude Veer werd met 5-3 gewonnen door Heiloo. Oude Veer staat op de 4e plaats. Theoretisch moet Heiloo dit karwei kunnen klaren, maar de zeer jonge ploeg houdt de zenuwen niet altijd voldoende in bedwang. Het belooft een zeer spannende avond te worden. Steun van het thuisfront heeft Heiloo hard nodig. Aanvang wedstrijd: 20.00 uur in zwem bad ,,De Witte Brug te Castricum. Toegang gratis. DAMCLUB HEILOO Uitslagen onderlinge competitie L. Koersen - C. v. Lieshout 0-2 J. Groenenboom - C. Bijwaard 2-0 N. Ursem - F. Schouten 0-2 A. Raaymakers - J. Kraakman 0-2 A. v.d. Werf - B. Hofman 2-0 A. Kroon - C. Swart 0-2 Tussenstand kopgroep afd. 1 R. de Boer 22-35 C. v. Lieshout 23-33 'A. Voogt 22-31 J. Groenenboom 23-29 L. Koersen 20-28 Tussenstand kopgroep afd. 2 A. v.d. Werf 22-25 B. Hofman 20-20 J. Kraakman 23-20 'A. Kroon 22-18 BOWLING CLUB VOOR OUDEREN IN HEILOO Reeds enige maanden organiseert de aktiviteiten commissie der beiden bon den van ouderen in Heiloo bowling wedstrijden in het Bowling Centrum te Heiloo iedere maandagmiddag van 2 tot 3 uur. Er nemen 30 ouderen aan deel. De eindstand met de Paas was. De eerste 6 bij de dames: 1. mevr. H. Bos 1356 punten 2. mevr. H. v.der Meulen 2181 punten 3. mevr. N. Spaander 816 punten 4. mevr. Burgering 795 punten 5. mevr. v. der Leij 7650 punten 6. mevr. M. Komen 753 punten De eerste 6 bij de heren: 1. hr. W. Komen 1358 punten (Paaskampioen) 2. hr. IJ. van der Blom 1113 punten 3. hr. Jb. Speur 960 punten 4. hrS. Spaander 926 punten 5. hr. F. Lawant 832 punten 6. hr. J. van der Poel 815 punten Wij starten 14 april weer met nieuwe wedstrijden, nieuwe leden zijn van har te welkom. De leeftijd is 50 jaar en ou der. Zij die belangstelling» hebben kunnen zich opgeven bij mevr. C. Hoo- geboom, Zevenhuizerlaan 108, tel. 330578 of bij IJ. van der Blom, Termijen 86.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1980 | | pagina 6