11 MALLEVOORT VERHUUR O UIT HEILOO'S RAAD wjfius PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN 'fflmsiejyfojnst; qlas-servies tafels stoelen etc. De schaduwrijke oplossing voor elke situatie. Geen overdekt zwembad in Heiloo uu&v. Ds HEILOO POLITIEBERICHTEN GEVONDEN VOORWERPEN LAATSTE Slijterij - Wijnhandel GREEUW E. Engeringh, verloskundige AFWEZIG van 25 mei tot 10 juni Dr. C.W. Willeboordse AFWEZIG van 2 juni tot 23 juni De 'Luxaflex' zonneschermen bieden u voor elke situatie een oplossing. U heeft keuze uit 7 verschil lende typen. Of u nu een zonnescherm wilt voor het raam, het terras of het balkon, bij 'Luxaflex' slaagt u altijd Met een keuze uit 12 effen kleuren of dessins, met een frame in aluminium of bronsbruin. En.v een onverwoestbare kwaliteit. De 'Luxaflex' zonneschermen worden door uw dealer exact op maat gemonteerd. van voor hel komplete woongebeuren 9 Kom RO MARI, ANNEI openen 28 MEI 1980 ÜITKIJKP UITKIJKPOST Heiloo krijgt voorlopig geen overdekt zwembad. Dat werd duidelijk na de raadsvergadering van j.l. donderdag. Het scheelde overigens bijzonder wei nig of het voorstel van burgemeester en wethouders in Heiloo geen overdekt zwembad te bouwen had het niet gehaald. Na een langdurige discussie werd er tenslotte gestemd. Negen raadsleden, (Heiloo 2000, P.V.D.A./ D'66-combinatie en de C.D.A.'ers, Breuker, Overmeer en Mast) waren voor het overdekte bad en de overige tien schaarden zich achter het voorstel van B. en W„ waardoor van de bouw van een overdekt zwembad voorlopig niets zal komen. De heer J. Breuker (C.D.A.) liet evenals de heer L. J. A. van Dantzig (P.v.d.A./D'66-combinatie) de voorde len prevaleren boven de nadelen. De heer Breuker: ,,Voor de gemeente Heiloo, waarbij het jeugdpotentieel in de leeftijd van 13 tot 20 jaar op 7000 te stellen is, kan gezegd worden, dat een overdekt zwembad zeker nood zakelijk is. Daarnaast zijn er groepen, zoals gehandicapten en ouderen, voor wie het zwemmen noodzakelijk is voor het behoud van een rest mobiliteit. Ver der is het gebruik van een zwembad minder aan lidmaatschappen, leeftijd en tijdstippen gebonden dan bij andere voorzieningen het geval is. Bovendien worden bewegingsarmoede en rugklachten van de jeugd tegenge gaan". Ook de heer Van Dantzig was voor een overdekt zwembad. Heiloo is de enige gemeente in Noord-Holland met meer dan 22.000 inwoners die nog geen over dekt zwembad heeft. Een overdekt bad kost energie, maar de recreatie en de volksgezondheid zijn het waard. Wellicht zou een plan ontworpen kun nen worden, dat goedkoper^ is dan drieëneenhalf miljoen gulden." Heiloo 2000 bleek eveneens achter een overdekt bad te staan: ,Wij zijn altijd voor een overdekt zwembad geweest. Waarom wel een theater, waar wij geen voorstander van zijn, en geen overdekt zwembad, waar veel meer mensen gebruik van maken," zo vroeg de heer A. J. M. ten Hoone zich af. De tegenstanders wezen ,op de (te) hoge kosten en het energieverbruik. De heer J. Roelofs (V.V.D.) stelde dat zijn fractie in beginsel voor een over dekt zwembad is. In het kader van de meerjarenraming tot en met 1984 ziet de V.V.D. echter geen mogelijkhe den M.b.t. de negatieve adviesnota van het college merkte hij nog op, dat de bezoekersaantallen waarschijnlijk te hoog geschat zijn en de financiële lasten te laag. Ook de stijging van de personeelskosten blijven meestal ach ter bij de toegestane prijsstijgingen. Al met al vond hij het niet verantwoord het gezinsbudget met een extra belas ting te verzwaren. Het slotwoord was voor wethouder J. J. Dekker, die bij afwezigheid van burgemees ter G. J. Glijnis, de raad voor zat als voorzitter. De heer Dekker: ,,Wij zitten hier niet alleen om plezierige beslissingen te nemen. Het is nu een maal zo dat de bouw van zo'n zwembad met zeer hoge kosten gepaard gaat. Een jaarlijks te verwachten exploitatie tekort van zo'n 4 a 5 ton is bepaald niet niks. En om de portemonnee van de in woners niet nog eens extra te verzwa ren lijkt het ons op dit moment niet verantwoord in Heiloo een overdekt zwembad te bouwen". Tevens wees de wethouder op bestaande mogelijk heden in de omgeving (Egmond, Castricum, Alkmaar.) Uiteindelijk werd er dus gestemd met als resultaat dat Heiloo voorlopig geen overdekt zwembad krijgt. Dit ondanks de actie van een aantal jongeren die voor de vergadering met spandoeken pleitten voor een overdekt bad. LANGDURIGE DISCUSSIE OVER NOTA NOORD-KENNEMERLAND Tevens werd er donderdagavond lang durig gesproken over.de nota Ontwik kelingsmogelijkheden in Noord-Kenne- merland. De eerste spreker was de heer A. M. Grondhout van de V.V.D. Hij vond het goed dat Alkmaar en om liggende gemeenten met een gezamen lijke reactie op de nota waren gekomen. De zienswijze van het college van Hei loo kon de V.V.D. zich mee verenigen. De fractie was tegen een verdere grote oyerloop na 1983. Twijfels had hij ten aanzien van de verwachte, enorme uitbreiding van de werkgelegenheid. Namens het C.D.A. sprak de heer J. Visser, die het met B. en W. eens was dat gezocht moet worden naar vol doende bouwlocaties voor tien jaar. Evenals de V.V.D. vindt het C.D.A dat er in de nota te weinig aandacht is besteed aan maatregelen ter verbe tering van de infrastructuur. Het C.D.A. is geen voorstander van woonbebouwing in de Boekelermeer en is ook tegen de voortzetting van de overloop na 1983. Het C.D.A. heeft geen behoefte zich uit te spreken over een beleid dat zich zou uitstrekken tot het jaar 2000, ómdat zulke uitspraken geen realistische waarde hebben. De combinatie P.v.d.A./D'66 was verdeeld. Mevr. A. Schuurman en de heer J. Borsjes zijn het met betrek king tot natuur, landschap, landbouw, milieu en recreatie met het beleid van Ged. Staten eens. Oneens zijn zij het met het beleid m.b.t. het woningbouw beleid. Ged. Staten maken geen plan voor Noord-Kennemerland van 10 jaar (1982-1992) zoals de wet voorschrijft, maar gaat bij het berekepen van toe komstige ontwikkelingen tot het jaar 2000, dus 8 jaar langer. Mevr. Schuurman zei o.a. ,,Bij de berekening van de woningbe hoefte in het streekplan Amsterdam- Noordzeekanaalgebied is uitgegaan van een periode van 10 jaar. Dit plan is in 1979 door Provinciale Staten vast gesteld. De streekplannen Amsterdam- Noordzeekanaalgebied en Noord- Kennemerland kunnen beslist NIET los van elkaar worden gezien. De situatiè in beide gebieden zal dan ook aan het eind van de tachtiger jaren opnieuw bekeken dienen te worden. Wij menen dan ook, dat bij de beoorde ling van de woningbehoefte in Noord- Kennemerland moet worden uitgegaan van een periode tot 1992. In de nota worden 4 bevolkinsmodel- len genoemd, waaruit Provinciale Staten in 1982 een keuze zullen moeten maken. Vreemd is het, dat slechts één model - en dat is het meest vérstrekkend model nr. 4 - in detail wordt uitgewerkt. Door dit model in detail uit te werken, wordt voorbijgegaan aan de in 1977 door Provinciale Staten vast gestelde NORON-nota nota over ruimtelijke ontwikkelingen in Noord- Holland), waarin is besloten dat de overloop naar het noorden in 1983 zal dienen te worden beëindigd en waarin de Haarlemmermeer en Velserbroek- polder als nieuwe bouwlokatie zijn aangewezen. Als voor model 4 wordt gekozen - hetgeen de wens is van Ged. Staten -» dan zullen er nog eens 6000 woningen EXTRA voor de overloop in Noord- Kennemerland gebouwd moeten wor den. Wij zijn van mening, dat terugdringen van verdere ovérloop zeer gewenst is. Als de overloop ook na 1983 nog zal worden voortgezet en er nog 6000 woningen extra gebouwd zullen worden in Noord-Kennemerland, zullen de problemen met het vervoer van en naar fiet werkgebied - wat hoofdzakelijkAm- sterdam en IJmond-gebied is - niet te overzien zijn. Nü al staan er elke morgen rijen auto's voor de Coentunnel en Velserbroekpol- der en zijn de treinen rond het spitsuur overvol En ook zonder.-deze extra overloop zullen ?er volgens de NORON-nota tot 1983 nog 4500 woningen voor de overloop uit het zuiden in Alkmaar ge bouwd moeten worden, hetgeen al extra belasting voor het woon-werk- verkeer zal betekenen. In de nota „ontwikkelingsmogelijkhe den voor Noord-Kennemerland" wordt hieraan volgens ons te weinig aandacht besteed." Ook het volbouwen van de Boekeler meer zagen mevr. Schuurman en de heer Borsjes in het geheel niet zitten. Zij vinden dat de Boekelermeer een landelijk karakter moet blijven houden. Mevr. Schuurman en de heer Borsjes stemden tegen het raadsvoorstel. Hun fractiegenoten de heren Tj. Adema en mr. L. J. A. van Dantzig waren een andere mening toegedaan en hadden waardering voor het beleid dat Ged. Staten wil volgen. Zij vinden niet dat het woningprobleem dat in het zuiden van de provincie heerst moet worden opgevangen door Noord- Kennemerland. In plaats daarvan moe ten de Haarlemmermeer en de Velser- broektunnel zo spoedig mogelijk in productie worden genomen, zo menen de beide raadslieden. Ook de heer A. J. M. ten Hoope (Heiloo 2000) kon met de nota instemmen, al vond hij wel dat deze over een te lange periode vooruitblikt. Tevens was hij van mening dat de overloop zoveel mogelijk beperkt moet blijven. Al met al bleek dat de meeste partijen zich achter het standpunt van het colle ge konden scharen. Dat was ook de me ning van wethouder Dekker. Hij zei wel dat het college de overloop niet helemaal afwijst. Maar slechts dan wanneer er absoluut geen andere mo gelijkheden zijn. Wanneer er geen an dere mogelijkheden zijn, te weten bouwlocaties in de omgeving van het werk, en het dus in feite gaat om de keus: niet wonen (vrij)of ver van het werk, zal noodgedwongen voor het laat- ste moeten worden gekozen. Aan het eind van de discussie werd duidelijk dat de meeste partijen het in grote lijnen eens waren met de aan vullingen van B. en W. op de nota Ontwikkelingsmogelijkheden in Noord- Kennemerland. Samen met de notulen worden deze aanvullingen opgestuurd naar Haarlem. GEMEENTE HEILOO Het college van Burgemeester en wet houders wil op korte termijn komen tot de vorming van een werkgroep „Wel zijnsplanning". De vorming van zo'n werkgroep houdt verband met een verandering van het rijksbeleid op het gebied van sociaal- .culturele voorzieningen. Met ingang van 1 januari 1979 heeft de rijksoverheid een aantal taken op so ciaal-cultureel terrein, waaronder het verstrekken van subsidies, overge dragen aan lagere overheden zoals provincies en gemeenten. Aan deze overdracht ligt de oyerweging ten grondslag dat de kwaliteit van het pak ket van plaatselijke sociaal-culturele voorzieningen beter gewaarborgd is indien ook het sociaal-culturele be leid op plaatselijk bestuursniveau wordt vastgesteld. Tot sociaal-culture'le activiteiten beho ren: a. activiteiten, die gericht zijn op vor ming en ontwikkeling, bijv. cursussen; b. activiteiten, die gericht zijn op moge lijkheden voor ontmoeting en ont plooiing, bijv. bijeenkomsten voor al leenstaanden, WAO-'ers, AWW-'ers en belangengroeperingen; c. activiteiten, die gericht zijn op creativiteitsbevordering en kunstzin nige vorming, bijv. volksmuziekscho len, cursus bloemschikken; d. activiteiten, die gericht zijn op ama teuristische kunstbeoefening en volks cultuur; bijv. muziek- en toneelver enigingen; f. activiteiten, die gericht zijn op jeugd- en jongerenwerk; g. activiteiten, die gericht zijn op peu- terspeelzaalwerk. Tot sociaal-culturele activiteiten worden niet gerekend de werkzaam heden van politieke groeperingen en activiteiten op het gebied van religie of levensovertuiging, bijv. bijbelge spreksgroepen. De decentralisatie c.q. overdracht van overheidstaken op sociaal-cultureel terrein is geregeld in de Rijks bijdrageregeling. Sociaal-Culturele Ac tiviteiten, afgekort Rbr. SCA. In deze regeling die een omschrijving geeft van de aard van sociaal-culturele ac tiviteiten, worden de voorwaarden genoemd, waaraan gemeentebe sturen dienen te voldoen om voor een rijksbijdrage in de gemeentelijke sub- sidiekosten in aanmerking te komen. Deze voorwaarden houden in dat het gemeentebestuur langs democratische weg c.q. in overleg met de inwoners en plaatselijke sociaal-culturele instellin gen dient te komen tot de vast stelling van: a. een vierjarenplan, waarin in grote lijnen het plaatselijke sociaal-cultu rele beleid wordt neergelegd; b. een jaarprogramma van sociaal-cul turele activiteiten, gebaseerd op het vierjarenplan; c. een inspraak- of procedureverorde ning, waarin het tijdschema en de volg orde van de te verrichten taken wordt vastgelegd, alsmede de wijze waarop de inwoners en de sociaal-culturele instellingen bij de welzijnsplanning worden betrokken; d. een subsidieverordening, waarin de voorwaarden worden vastgelegd, waaraan sociaal-culturele activiteiten dienen te voldoen om in principe voor gemeente-subsidie in aanmerking te komen. Om aan de democratische welzijns planning gestalte te geven wil het ge meentebestuur in eerste instantie ko men tot de vorming van een werkgroep „Welzijnsplanning", waarin zitting nemen: a. vertegenwoordigers/sters van plaat selijke sociaal-culturele instellingen; b. personen, die geen werkverband hebben met een sociaal-culturele in stelling, maar wel in staat zijn tot een positieve inbreng binnen de werk groep. het gemeentebestuur, kunnen voor 1 juli a.s. contact opnemen met de gemeentesecretarie, bureau Welzijns zaken, tel. 331144, toestel 21. Tenslotte wil het gemeentebestuur daarnaast door deze publikatie perso nen, die belangstelling hebben voor het lidmaatschap van de werkgroep en geen werkrelatie hebben met een so ciaal-culturele instelling, verzoeken hun naam en adres op te geven, met vermelding van de motivatie, waarop de belangstelling voor het lidmaat schap van de werkgroep is gebaseerd. Indien u over de inhoud van deze pu blikatie vragen heeft, kunt u zich wenden tot het bureau Welzijnszaken. Met de gebruikelijke vernielingen met luilaknacht viel het allemaal erg mee. In de Spillaan werden enkele bloem bakken kapot gegooid, maar echte gro te vernielingen werden er niet aange richt. AANRIJDING Op de Heerenweg ter hoogte van het Postkantoor kwam de daar fietsende S. in botsing met automobilist V. uit Limmen. S. liep een lichte hersen schudding en een sleutelbeenfractuur op. VECHTPARTIJ Twee Amsterdamse jongens R.V. en R.S., werden toen zij campeerden op een parkeerterrein aangevallen. Toen zij wakker werden van een gerucht (bedoeling was waarschijnlijk hun bromfiets te stelen)kwamen ze hun tent uit en stuitten op yifer jongens die hen vervolgens op een pak slaag tracteer- den. R.S. had schade opgelopen aan zijn rechteroog en R.V. liep een snij- wond aan zijn achterhoofd op. FRIESE STAARTKLOK In de nacht van 23 op 24 mei werd in Heiloo een Friese Staartklok ont vreemd. AANGEHOUDEN In Alkmaar werd een zekere V. aange houden die enige tijd geleden in Heiloo een winkeldiefstal had gepleegd. V. kreeg een proces-verbaal. Gevonden: Helm; giropas; doekje, met bromfiets gereedschap; dunne zil veren armband en dikke jongens armband; gele kentekenplaat FD-94-RT kinderhorloge merk Anker; Quartz polshorloge merk Velona; zwar te herdershond, reu: paarse portemon nee met geldsinhoud; Mercedes- contactsleutel; fietsenrek voor 5 fiet sen; plastic zak met appels; zilveren bedelarmband met 6 bedeltjes; zwarte damestas met set haarspeldjes; sleutel hanger met 2 fietssleuteltjes zwem abonnement t.n.v. R. de Haan; grote hond; schildpad; Nemaf-sleutel. Afhalen van gevonden voorwerpen woensdag- en zaterdagmiddag van 14.00-16.00 uur. nwt Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS Waarneming: M. C. G. Groot-Valkering Telefoon 02205-2635 Winkelcentrum Mallevoort Hoekstuk 9 Heiloo Tel. 072 33 51 63 Tot de taken van de werkgroep kunnen gerekend worden: a. het inventariseren van bestaande so ciaal-culturele activiteiten, de behoef ten aan uitbreiding van activiteiten of nieuwe activiteiten; b. het, op basis van de verzamelde ge gevens, opstellen van een nota van aanbevelingen omtrent het vierjaren plan, jaarprogramma, de inspraak- en subsidieverordening; c. het informeren van het gemeente bestuur, de inwoners en instellingen over het verloop van de welzijnsplan- ning; d. het toetsen van het planningsproces aan de gestelde doeleinden. De voorgestelde taken van de werk groep, waaraan een ambtelijk secreta ris zal worden toegevoegd, dienen be schouwd te worden als een raam werk. Binnen dit raamwerk dienen de taken concreet door de werkgroep te worden ingevuld. In het kader van de vorming van een werkgroep „Welzijnsplanning heeft het gemeentebestuur de bij de gemeente bekende sociaal-cultu rele instellingen in Heiloo schriftelijk verzocht de naam op te geven van een bestuurslid c.q. medewerker/ster van de instelling, met vermelding van adres en functie binnen de instelling, die zich voor de werkgroep kandidaat wil stel len. Na opgave van de kandidaten zal het gemeentebestuur de instellingen verzoeken om uit de kandidaten de le den voor de werkgroep te kiezen. Instellingen, die menen ook sociaal- cultureel werk te verrichten in de zin van de Rbr SCA, maar geen schrif telijk verzoek hebben ontvangen van De overige huisartsen van Heiloo nemen waar. voor het komende weekend Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk lOuurds. Ph. Ouwendijk. Crèche in De Rank. Kinderdienst in Vondelschool. Kruiskerk 10 uur ds. Euverman. Crèche in bijge bouw. Zondagsschool in de Rehoboth- school; 19 uur ds. Lebbing. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. H. W. Wierda; 19.00 uur Avondgebedsdienst Parochie-zondagsdienst Psych. Centrum, Kennemerstraatweg 464 Heiloo, tel. 072-330844. Evankelie Centrum Zondagmorgen 10 uur, Bijbelstudie donderdagavond 8 uur Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. De Geeter, Castricum. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm.-Binnen, voorganger ds. W. M. M. Moonen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert, Avondmaal. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur ds. J. Spijker, Den Haag. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. Blokker uit Schagen. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar iO uur Hoogmis. Charismatische Bvjbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 uur, tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij- dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 's morg. 8 uur. Spreekuur -F biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 - 11 - 18.30 uur. In de week: ma.-, wo.- en vrijdagavond om 19.30 uur. Dinsdag- en donderdagmorgen 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan K.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand ïv u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20 uur Laat, naast de Kapelkerk. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. M. R. Koelman, Maas Geesteranus- weg 17 Heiloo, tel. 072-330530. Weekenddienst Apotheek Apotheek Wanna, J. Leysterstraat 22, tel. 072-112062. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Zr. M. Stoffels-Spaak, Nes lb, Bergen, tel. 02208-5802. Verloskundige Heiloo (vlgs afspraak) Mevr. M. C. G. Groot-Valkering, tel. 02205-2635, b.g.g. boodschappendienst 020-123123. Verloskunde Limmen Mevr. C. E. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. F. J. Berghuis, Heerenweg 36, Hei loo, tel. 072-330756. VVV Heiloo, hk Heerenw. Stationsweg geopend: ma. t/m za. van 10-18 uur, tel. 072-331969, na 18 u.: tel. 072-333719. Organisatie van Nederlamdse Tandprothétici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel. 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: T_. Tel. 334810 - Mw. H. W. de Waart ^072-336180 - Mw. H. H. Geutskens Vogels en knaagdieren: Tel. 331484 - Dhr. R. M. Jacobs Inspectiedienst: Tel 02510-37750 - Dhr. P. C. Schuit Limmen: Tel. 02205-1806 - Mw. M. Bakkum. AKTIE „MOEDERS VOOR MOEDERS" Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw Lutgerink,' Ilpenwaard 53, Alkmaar, tel. 072-611962. Bureau voor a.s. alleenstaande ouders v.d. Meystraat 2, Alkmaar tel. 072-114911 Afspraken kunnen dagelijks tussen 9.30 en 10.30 u. telefonisch worden gemaakt. Werkgroep „Burenhulp Plan Oost" p.a. Tjeerd Menger, Groot Barlaken 32, tel. 072-334512, 's ochtends tussen 8.30 en 9.30 uur. NED. RODE KRUIS Afd. Welfare Begeleiding thuis van langdurig zieken, invaliden en bejaarden bij het handwer ken en verrichten van handenarbeid. Bovendien op maandagmiddag in huize „Overkerck" van 2.30-4 uur. Het Open Huis, 't Loo 19, van 2-4 uur. Dinsdagmiddag in D.C. Westerweg 294, van 2-4 uur. Donderdagmiddag huize „De Loet" van 2.30 tot 4 uur. Inl.: Mevrouw Bakker, tel. 072-330504. SPEEL-O-THEEK 's Vrijdags van 19-21 uur geopend,' 's zaterdags van 10-12 uur. Wijkgebouw Holleweg 94, Heiloo. Inl.: dhr. D. Visser, tel. 072-330078. Telefooncirkels Inl.: Mevr. Hart, Vredenoord 68, tel. 072-335149. Ver. v. Volkshuisvesting Heiloo Inlichtingen de le en 3e dinsdag van de maand van 19.30 uur tot 21 uur in het Open Huis te Heiloo, in de kamer van het Dienstencentrum. Juli en december geen inlichtingen. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12.00 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: dinsdag t/m vrijdag 8.30-12 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DÉ GEMEENTE HEILOO Dinsdagmorgen 8.30-11 uur; dinsdag avond 7-8 uur; vrijdagmorgen 8.30-11 u. Tel. 331144, kantoor v. Aostastraat 5. SPREEKUUR ALG. MAATSCH. WERK HEILOO/LIMMEN Heiloo: woensdag en vrijdag van 9-10 u„ Westerweg 263, tel. 072-330984. Limmen: donderdag van 14-15 uur, Wijkgebouw, Kerkweg^l, tel. 1250. Voor afspraken buiten de spreekuren: de gehele week: tel. 072-110804. (Bureau Alg. Maatschappelijk Werk, Nassaulaan 5, Alkmaar). KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wykgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleen magazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12 en 1 uur, beh. donderdags, dan tussen 5 en 6 uur, tel. 072-331073. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek E. Bakker - A. Vinckers, telefoon 072- 334694 - 334398. Wijkverpleegkundigen: Zr. A. H. Kroon, Goodeslaan 53, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. G. J. de Wit, Goodeslaan 53, tel. 072 330082, te bereiken van 8.30-9.00 uur; Zr. J. van Leeuwen, De Kandelaar 22 Heiloo, tel. 072-331021. te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. A. van Staveren, Mariënstein 9 Hei loo, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Spreekuur in Wijkgebouw, dagelijks tussen 12 en 1 uur, behalve donderdags. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeghuis. Secr.: Werkendelslaan 98, Heiloo, tel. 072-332829. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP STICHTING „NOORD-KENNEMERLAND" werkzaam in de gemeenten Alkmaar, Akersloot, De Egmonden, Heiloo en Limmen. Spreekuur dagelijks (maandag tot en met vrijdag) 's morgens van 8.30 tot 9.30 uur; 's mid dags van 13.00-14.00 uur op de onder staande adressen: Alkmaar: Nassauplein 8. tel. 127066; Muidenyaard 396, tel. 612922 (Ontmoetingscentrum „De Rekere"). Akersloot: Kerklaan 61, tel. 12048 Egmonden: Wilhelminastraat 14, Egm. aan Zee, tel. 1671 Heiloo en Limmem: Westerweg 294 Hei loo, tel. 072-335544. Directie en administratie: hoofdkantoor Nassauplein 8 Alkmaar, tel. 072-127066, gehele dag bereikbaar. geen middagspreekuur. Heilooër Stichting voor Bejaardenzorg Spreekuur opnamebeleid van de Heibo er Stichting voor Bejaardenzorg, Huize „De Loet". De Loet 1, Heiloo, spreek uur iedere eerste maandag van de maand van 10-11.30 uur. VOORZIENING WARME MAALTIJDEN Stichting Dienstverlening Alkmaar/Hei- loo, telefoon 072-331297. Stichting Dienstverlening Alkmaar-Heiloo Spreekuur in het Open Huis dagelijks van 9-10 uur, tel. 072-331297. Spreekuur in het Dienstencentrum Zuid- West, Westerweg 394, op maandag, woensdag en vrijdag van half 2 tot half 3, telefoon 072-335296. Aktiviteiten in het Open Huis: Maandag 14.00-16.00 uur handwerken Dinsdag 13.30-17.00 u. soosaktiviteiten Donderdag 13.30-17.00 uur soosaktivi teiten; 14.00-16.00 uur gymnastiek Vrjjdag 11.00-12.00 uur volksdansen. Aktiviteiten Dienstencentrum Westerweg 294 Maandag 9-12 uur W.A.O. soos, biljar ten en kaarten. Dinsdag 10-12 uur zangkoor voor oude ren; 14-16 uur handwerken. Woensdag 9-12 uur Engelse les; 14-17 uur Bejaarden voor biljarten, bridgen en klaverjassen. Donderdag 9-12 uur Engelse les; 4-5 uur Bej aardengymnastiek Vrijdag 2-5 uur Bejaarden voor biljar ten, bridgen en klaverjassen. Zondag 2-5 uur Open huis voor ouderen; en alleenstaanden, praten, biljarten, bridgen en klaverjassen. Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen van bejaarden-opneming in een bejaardenoord dienen te worden ge richt aan het secretariaat van de com missie, 't Loo 19 te Heiloo, tel. 011 331297. Wet Werkloosheidsvoorziening Maandag t/m vrijdag met uitzondering van woensdag van 8.30-12 uur. Bureau voor rechtshulp Scharloo 41, Alkmaar, tel. 072-12730; tel. bereikbaar van 9-17 uur. Spreekuur: dinsdag van 19-21 uur; vrij dag van 14-16 uur. Bystandsbond afd. Alkmaar Informatie en hulp bij problemen me! sociale uitkeringen. Spreekuur in de Vest, R.-k. Woningbouw ver. St. Willibrordiu Heiloo Secr. Maas Geesteranusweg 28, 1851 BI Heiloo, R.-k Pastorie Westerweg 267 OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 072-116377 en mevr. v. 't Veen-Paarlberg, Baetenburg 17, tel. 072-330127. Algemene Ned. Invalidenbond Soosmiddagen: elke 2e en laatste dins dag van de maand in de HSV-kantine Bayershoffweg. Contact-adres: J. Th. Bakker, Zevenhui- zerlaan 10, 1851 MV Heiloo, 072-335398 Algemeen: Afd. Alkmaar. Secr.: Melis Stokelaan 267, tel. 072-125449. Bergen: Kruisweg 62, tel. 02208-3549. Heiloo: Kennemerstraatweg 324, tel. 072-333797. Praktyken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34y Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. Soc. alleenstaanden Iedere eerste maandag van de maand, 20 uur in 7t Open Huis, zaal 5. Spreekuur: le en 3e woensdag van maand van 19 tot 20 uur. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-211 Dinsdag 10.00-12.00 15.30-171 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-171 Woensdagavond gesloten. Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17! 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling bovendien elke werkdag van 10-12 uu geopend (ook voor niet-leden). Bibliotheek Het Malevoort 13 Jeugd, volwassenen en fonotheek Openingstijden Dinsdag Woensdag Vrijdag Zaterdag 10-12 10-12 10-12 14-17 14-17 14-17 de Oudhi De openingstijden van kamer zijn: Dinsdagavonds van 7 tot 9 uur; zaterdagmiddag van 2 tot 5 uu (R) Een wettig gedeponeerd handelsmerk van Hunter Douglas Rondkijken bü Rozing Heiloo betekent 4 etages woonplezier op u laten inwerken. Voor ges DEAi Dage Done Kenne Volvo 7 Volvo 7 Volvo 7 Volvo 7 B.M.V B.M.V Peugec Peugeo Peugeo Peugeo Peugeo Peugeo Peugeo Peugeo Saab 9C Renaul Toyota VW Go Renaul VW Go Fiat 127 Citroen Citroen Citroen Citroen Citroen Citroen beiden j pedicuri hun gezi Zij behE ingegroe Eerste b Zeeweg 7

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1980 | | pagina 2