\bffi In gloedmemi^kmken Voor'n prachtige badkamer Voor 'n sfeervolle open haard \borVi aluminium schuiigevel Voor tegels en plavuizen \foor natuursteen P"® Langebaan-zwemmen In plaats van kaarten... Pde Vries - adviseur in onze toonzaal Mevr. M. Haanebrink - adviseuse in onze toonzaal Mevr. E. Beljon - adviseuse in onze toonzaal 1I - J n i I r !M ifc - 1 - 1185 IiimÜMÜ R. Vonk - adviseur in onze toonzaal 'n Nieuw huis betrekken? 'n Bestaand huis vernieuwen? Dus overal rondkijken naar ideeën en mogelijkheden? Er is een betere manier! Bij Stoel van Klaveren in Alkmaar vindt u al die ideeën en mogelijkheden onder één dak bij elkaar. Stoel van Klaveren is de meest complete toonzaal van Noord-Holland. Kom dus naar de Eilandswal, naar Stoel van Klaveren's Beter Bouwen Centrum. Wat u daar ziet, is niet alleen geweldig veel, maar ook geweldig goed. Waarom is dat belangrijk? Omdat het allemaal dingen betreft waar u jaren en jaren plezier van moet hebben. Als uw keuken, badkamer, open haard of tegelvloer er eenmaal inzit, kunt u na een paar weken niet zeggen, och, eigenlijk bevalt die niet zo, ik neem maar weer een nieuwe. Daarom moet uw keus 100% zijn. En daarom doet Stoel van Klaveren er alles aan om u eenl00%-keus te laten maken. Neem nou bijvoorbeeld zijn keukens. U vindt, daar in Alkmaar, het complete keuken-assortiment van de befaamde Alno. En die maakt nogal wat aanbouw-keukens. Alleen in frontuitvoeringen biedt Alno al 42 verschillende mogelijkheden. Eiken, grenen, kunststof, gefineerd, massief, glad, geprofileerd en ga maar door. Er zijn allerlei leuke, handige en originele vindingen toegepast. En Alno's zijn fantastisch goed tot in alle details (moet ook wel als u bedenkt dat u zo'n keukenlaatje duizenden keren per jaar open en dicht schuift). Bovendien heeft Stoel van Klaveren niet minder dan 4 volledige inbouwapparatuurprogramma's. Oók van de beste merken: Atag, AEG, Neff, Junker Ruh. Denk nu niet meteen dat dit een peperdure aangelegenheid is. Zelfs met Alno kan Stoel van Klaveren u al voor 'n paar duizend gulden aan een voortreffelijke keuken helpen. Waarbij onze adviseurs u met raad en daad bijstaan, ook bij het installeren van uw keuken-. Of neem nou z'n badkamers. Ook voor de badkamer weer originele en praktische dingen in overvloed. Bijvoorbeeld het complete Sphinx-pro gramma (met o. a. een driehoekig bad met ovale kuip). Allerlei grappig gevormde Kumij baden. De prachtige serie badmeubelen van Bad Junkers. En nog veel meer. En allemaal nog heel betaalbaar ook. En dan die open haarden. Stoel van Klaveren heeft eindeloos veel sfeervolle mogelijkheden. Inbouw, voorzet, voorhang, driezijdig open en hoekhaarden. Met smaak af te stemmen op uw interieur. Met baksteen of natuursteen, met tegeltableaux of koperwerk. Ook kan Stoel van Klaveren voor u een open haard op maat ontwerpen. En voor de installatie hebben we onze eigen vaklieden. Tegels, plavuizen, natuursteen. Voor uw huiskamer, keuken, badkamer, hal, terras enz. biedt Stoel van Klaveren een weergaloze variatie. Üit Nederland: Sphinx, Mosa, Kerkdriel, Rugamiek. Uit Duitsland: Buchtal, Gail, Jasba, Grohn, Villeroy Boch. Uit Noorwegen: exclusieve leisteenplavuizen. Uit Italië: marmer. Uit Luxemburg: vloertegels en mozaïek. Uit Frankrijk: een keramische collectie w. o. de originele, speelse decoraties van Roger Capron. Wat combineert 't mooist met elkaar? Wat zijn de dingen waar u op moet letten? Onze deskundigen helpen u graag aan het juiste antwoord en een goed advies. Aluminium schuifgevels. Steeds meer mensen ontdekken de voordelen van zo'n soepel schuivende tocht- en rammelvrije schuifgevel. Die ook gemoffeld kan worden geleverd, in een stijlvolle kleur. Komt u maar eens kijken, want het is mooier dan we hier kunnen beschrijven. En ook zijn er aluminium deuren, ramen en dakramen, die perfekt werken, praktisch onverslijtbaar zijn en geen onderhoud nodig hebben. Ook in het programma: Elefant hardhouten ramen en hefschuifdeuren, gemaakt van Dark Red Meranti door één van de modernste Nederlandse timmerfabrieken. Een sieraad voor elke woning! pu&eBm ceMdMo /R^r, i—4 Stoel van Klaveren's Beter Bouwen Centrum, Eilandswal 9, Alkmaar, tel. (072)-ll.'85.08. Tel. 072-330175 Drukkerij Uitkijkpost og UITKIJKPOST 2 JULI 1980 •y->- K| 'mWw&m-WGm-T 1 11111 - Ja Kom naar Stoel van Klaveren's Beter Bouwen Centrum. Waar u de leukste ideeën opdoet als het om de bouw, de verbetering of verfraaiing van uw huis gaat. Eilandswal 9, Alkmaar (zie 't kaartje en volg de richtingsborden). Volop parkeerruimte. Open van 9-5.30 u. Zaterdag 9-12.30 u. Voor iedereen toegankelijk. J OtSPOfZP 6-rdd. l/A/d A2MF/G5CZ 3FT,T& doVuJB/d FORESTERSDAMES STRUIKELEN WEER OVER CROMTIGERS Heiloo. De softbaldames van Foresters moesten voor de tweede maal in dit sei zoen buigen. En weer was het midden motor Cromtigers die hen de voet dwarszetten. Dit verlies had toch nog een goede kant. Omdat concurrent Flying Petrels ook verloor blijft de strijd in de eerste klas nog open, anders had de voorsprong voor Fores ters zes punten geworden, met nog zes wedstrijden te gaan een bijna onover brugbare voorsprong. Foresters startte met Marjolein van der Veen op de plaat, die het vier inningen erg goed deed. Cromtigers kon maar twee keer scoren na evenveel honkslagen. Foresters deed het beter en kwam in die beginfase met 6-2 voor. In de vijfde inning raakte Foresters echter in de problemen. Het werpen zakte af, twee blunders in het veld, een aantal doorgeschoten ballen en weg voorsprong: 6-6. In de zesde inning zakkte het spel peil mogelijk nog verder en Cromti gers kon 5 maal binnenkomen tegen Forestes maar tweemaal: 8-11. Pas diep in de zevende inning voerde de coach een werpsterswissel door, maar toen was het al veel te laat: 8- 17. bi hun laatste slagbeurt leek Foresters zich toch nog terug te vech ten, maar zij bleven steken bij: 13-17. Werpcijfers M van der veen (for.) 5-7-8-9; T. Molenaar (CT) 1-6-8-13. Slagcijfers C. Boon (CT) 0.666; T. Molenaar (CT), I. Pos (for), en M. van der Veen (for) alle drie 0.500. HEÏLOOËR BRIDGE CLUB Uitslagen dinsdag 24 juni: Noord-Zuid: 1. hr/mw v.d. Berg, 67 pet.; 2. hr. Berkman-v.d. Vlies, 62 pet.; 3. ds. Hoff-v. Swol, 53 pet. Oost-West: 1. hr Lohr-mw de Wit, 60 pet.; 2. hr Koster-Tamminga, 56 pet.; 3. mw Admiraal-hr v.d. Zijden, 49 pet. Uitslagen donderdag 26 juni: Noord-Zuid: 1. ds. v. Duin-Mercks, 59 pet. ds. Feller-v. Swol, 59 pet.; 3. ds. Gallee-Goldsteen, 50 pet. Oost-West: 1. hr/mw v.d. Zijden en hr Gorse, 58 pet.; 2. hr Tamminga-mw Garritsen, 52 pet.; 3. ds Berkman-Roos, 48 pet. Vanaf a.s. donderdag spelen we voor- lop-ig in de bijzaal van de Kruiskerk aan het Frederica's Hof in Oost, vanaf Kennemerstraatweg het tweede huis links. We hebben in de afgelopen we ken genoteerd, wie er "vast" zullen spelen, maar alle leden en reserves kunnen meedoen, als zij dit tijdig en dat is dan vóór woensdagavond 9 uur melden. We hebben daar wat an dere regelingen, zoals een eigen buf fet-voorziening en er moet na af loop wat opgeruimd worden, maar we nemen aan, dat het daardoor niet minder gezellig zal zijn, misschien zelfs het tegenovergestelde. We zou den dus alle leden willen aanraden: kom als je tijd en zin hebt weer eens meedoen en het is zelfs mogelijk om je op donderdag nog op te geven, maar dan wel met 4 mensen, dan delen we gewoon een tafel meer in. Afsc hrijvingen en opgaven voor deel namen of beschikbaar zijn als reserve deze week aan mevr. Klerk, tel. 334368 en bij geen gehoor aan v.d. Zij den, tel. 331376 of hr Berkman, tel. 333576. ïn de weken daarna, dus voor de donderdagen 10, 17 en 24 juli is van deze 3 personen alleen de hr Berkman bereikbaar en we zoeken nog iemand, die bereid is daarbij te assis teren d.w.z. woensdagavond telefo nisch bereikbaar te zijn en donderdag morgen reserves te bellen voor het ge val we er niet in geslaagd zijn om op woensdagavond een volledige tafel bezetting te krijgen. Kunt u dit doen, wilt u dan even bellen met een van de heren Berkman of v.d. Zijden? Dan be staat nog altijd de mogelijkheid, dat het niet lukt. Ook daarvoor moeten we een regeling treffen en dan is er geen andere moge lijkheid, hoe vervelend ook, dan ie mand afberichten en mocht dit op de avond zelf pas blijken, iemand te la ten afvallen; wij hebben daarbij afge sproken, dat de laagste tafelnummers daarbuiten zullen vallen en dus alleen het hoogste tafelnummer de kans heeft, dat er geen tegenstanders zullen zijn, wij zullen daarom dus elke week andere personen aan die tafel indelen. Tot slot deze week het volgende, het nieuwe seizoen nadert snel. Moch ten er mensen als lid willen bedanken, dan moeten zij dit schriftelijk meedelen vóór 1 aug. a.s. aan onze sekretaris de hr P. A. v.d. Vlies, Sluysweydt 8. D.V.W. NIEUWS Woensdag 25 juni hielden we onze eer ste karperwedstrijd. De vangsten wa ren echter bedroevend, want we wisten met 9 man zelfs niet één karper te van- gen. De volgende karperwedstrijd wordt gehouden op 6 aug. in Plan Oost. Woensdag 2 juli wordt de derde dames wedstrijd gevist. Deze wordt gehouden in Plan Zuid-West. Verzamelen om 19.15 uur bij de Sporthal. De tweede witviswedstrijd voor de he ren wordt gehouden op 6 juli in het N.H.Kanaal te Schoorldam. Verzame len om 5.00 uur bij 't Loo. U kunt zich voor deze wedstrijden opgeven bij G. Mooy jr. tel. 072-331686. 7 enthousiaste zwemmers/sters van de H.A.C. hebben zondag weer meege daan aan langebaan wedstrijden die georganiseerd waren door hjord '59 uit Haarlem. De zwemwedstrijden werden gehouden in zijkanaal B in het recrea tiegebied Spaarnewoude. De weersom standigheden waren slecht .Temperatuur water 16 C, harde wind en een fikse regenbui. De gezwommen tijden waren dan ook veel slechter dan een paar weken geleden op de Bosbaan gezwom-, men. Op het spectaculaire nummer 2000 meter vrije slag heren vertrokken 96 zwemmers waaronder Roel de Hoop, Jos Brugman en Arnout Noordzij. Roel de Hoop zwom een tijd van 32.11-, Arnout Noordzij finischte in 38.24 gevolgd door Jos Brugman in 38.585. Gelet op de barre weersomstandigheden hebben de heren redelijk gezwommen. Verstijfd van de kou kwamen de heren het water uit wat Mare Bik en de 3 meisjes die nog moesten zwemmen niet animeerde Mare Bik zwom desondanks een goede wedstrijd en finishte in 38.06.5 op de 2000meter schoolslag, sluitstuk van de middag was de 1000 meter prestatie tocht waar aan mee deden; Arienne Ribberink, Annemarie Dekker en Yvonne Bijtelaar Ondanks het geklapperend ronddom, hebben ze de 1000 meter vlot afgelegd. Dit zijn met recht zwemsters uit het goede hout eesneden. HONK EN SOFTBALL FORESTERS Programma Honk en Softball Foresters Honkbal senioren 1: Do. 26 juni: Vikingen - For. 1 19.30 uur Za. 28 juni: Foresters 1 - Heiloo 16.00 Wo. 2 juli: Heiloo 1 - For. 1(G.H.Beker) 19.00 Vr.4juli:D.S.S. - For. 1 20.00 Di. 8 juli: For. 1 - Fl. Petrels 19.30 Za. 2 aug.: A.B.C. - For. 1 14.30 Za. 9 aug.: Geuzen - For. 1 15.00 Softball senioren 1: Vr. 27 juni: For. - Cromtigers 19.30 Vr. 4 juli: For. - Alcm. Victr. 2 19.30 Vr. 11 juli: Bears 1 - For. 1 19.30 Vr. 8 aug.: For. 1 - Fl. Petrels 19.30 Herènsoftball: Vr. 27 juni: Odiz Frogs - For. 1 19.30 Ma. 7 juli: For. 1 - Herons 19.30 Wo. 9 juli: For. 1 - Cromtigers 19.30 Wo. 6 aug.: Alcm. Victr. - For. 1 19.30 UITSLAGEN: Honkbal: A.V. 1 - For.l: Meteoor - For. 1 Seagulls - For. 2: Junioren For. - Herons 2: Pupillen For. 2 - Herons 1 Pupillen Heiloo 1 - For.l: Pupillen Heiloo 2 - For.3: Herensoftball: For. 1 - Vitesse: For. 3 - Rias 1: For. 3 - Bears 1: 0-10 7-3 1-14 1-14 0-2/2-3 10-3/6-2 3-11/5-13 11-16 7-16 11-15 SOFTBALL: Heiloo 2 - For.l4-8 For. 3 - Rias: 11-3 Junioren For. A - Fl. Petrels: 1-18/8-6 Junioren For. B - Fl. Petrels: 3-15/8-11 Aspiranten For. A - AV.: 1 12-4/11-5 aspir. For. B - Fl. Petrels: 6-8/9-5 Pupillen CromtA - For. B: 26-4 pupillen Cromt. B - For. C: 6-8 Wistik veel datje dat allemaal bij Stoel van Klaveren kon krijgen9. rond te sturen, naar aanleiding vari uw verloving, üw huwelijk en de geboorte van een wolk van een baby kunt u uw familieleden, vrienden en kennissen natuurlijk ook mondeling op de oogte stellen Veel gemakkelijker èn stijlvoller is het echter bij ons te kiezen uit de Kennerner Kaarten Kollektie. Dan laat u zien dat u weet hoe het hoort! Na een telefoontje de monsterboeken bij u thuis: Rechte Hondsbossche- laan 22, Heiloo.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1980 | | pagina 4