VERENICINGS NIEUWS - 4oy2 UITKIJKPOST 29 OKTOBER 1980 WIJKVERENIGING VREDENOORD Ongeveer 70 kinderen genoten in de herfstvakantie van een aantrekkelijke filmochtend. Onze kommissie vrije tijdsbesteding had natuurlijk ook aan de inwendige mens gedacht. In de pau ze kreeg iedereen chocolademelk, blokjes kaas en na afloop een versna pering. De wijkvereniging Vredenoord heeft nog meer voor haar leden in petto. U kon het reeds lezen in onze wijkkrant. Super-8 filmavond Een avond voor amateur filmers met als doel het opdoen van nieuwe ideeën en technieken van medewijkbewoners. groententeelt Een informatieve avond over groenten- teelt door de amateur. Onderwerpen kunnen zijn; bemesting, wisselteelt, schadelijke insekten, bestrijdingsmid delen en wel of niet een composthoop. Energiebesparing. In samenwerking met het Gasbedrijf te Alkmaar organiseren wij een avond over energiebesparing in en rond huis. Ook willen wij het onderwerp energie opwekking aan de orde stellen bij vol doende interesse. GEZELSCHAPSSPELEN Wilt u de komende winteravonden gezellig eens met anderen doorbrengen en daarbij schaken, kaarten, bridgen etc. Meldt u dan eens aan. Voor bovenstaande activiteiten geldt, dat deze alleen georganiseerd worden bij voldoende deelname. Het is daarom zeer noodzakelijk dat u zich aanmeldt. U kunt dit doen middels een bon uit uw wijkkrant maar ook door een telefoontje naar nr. 335738. DAMESTEAM „TERRIERS" KRIJGT NIEUW TENUE Afgelopen zondagochtend werd het gehele dameshockyteam van de Ter riers van nieuwe sportkleding voorzien. Namens de sponsor, de firma Iso therm, werd aan de voorzitter van de hockeyvereniging de doos met trainingspakken overhandigd. De shirt jes en kousen waren nog niet voor radig, maar zullen toch niet lang meer op zich laten wachten. De fel gele trainingspakken, voorzien van een zwarte streep, konden hierna door de voorzitter, de heer Gallee, aan de meisjes worden uitgereikt. ,,Nu jullie er zo keurig bij lopen, moet er echter niet minder strijdlustig gespeeld worden, omdat jullie mis schien bang zijn het mooie tenue vuil te maken," aldus de voorzitter. De meisjes konden de pas verworven pakken dire kt gaan uitproberen, omdat ze een half uur na de uitreiking op het veld moesten aantreden voor het spelen van een wedstrijd. TERRIERS NIEUWS Wederom succes voor Heren I dit wee-, kend. In Haarlem werd met 0-1 ge- wonnen van de club van die naam. Evenals in vorige wedstrijden was het middenvelder Arend Stam die tot scoren kwam. Deze keer uit een voor zet van Erwin Croon. Een positie op de topscorerslijst wordt allengs ste viger. Dames I trad thuis aan tegen het lei dende Scheybeeck uit Beverwijk op wie men 1 punt achterstand had. Dit is zo gebleven, aangezien de wedstrijd in 1-1 eindigde. De Terriers-Dames, die voor de wedstrijd door sponsor Isotherm Heiloo van trainingspakken waren voorzien, wisten in de tweede helft een 1-0 voorsprong te nemen na dat Wendy Vosman scoorde op aange ven van Ietje de Heer. Tien minuten later werd het 1-1 toen de overigens uitstekend spelende verdediging de bal na een strafcorner niet goed weg kon werken. Daarna hebben de Terriers nog gejaagd op het winnende doelpunt, waarbij verdediging en middenveld goed stuwend werk verrichtten. Maar doelpunten vielen er niet meer. Heren II behaalde thuis een verdien stelijk 0-0 gelijkspel tegen koploper V.V.V. in een spannende en zeer snel le wedstrijd. Dames II nam uit Hoorn 1 punt mee te rug door een 2-2 gelijkspel. Donderdag j.l. werd het jaarlijkse Pol- denburg-toernooi gehouden voor A- junioren. De organisatoren hadden hun zaakjes prima voor elkaar en geluk kig waren de weergoden hen gunstig gezind. De eerste prijs werd zowel bij de meis jes als bij de jongens meegeno men door Castricum. DAMCLUB HEILOO Uitslagen onderlinge kompetitie A. Vöogt - B. Hofman G. Dijkstra - R. de Boer J. Kraakman - J. Groenenboom R. Buwalda - C. Swart F. Schouten - N. Ursem J. Mooy - L. Koersen C. Bijwaard - R. Koch 2-0 0-2 0-2 2-0 1-1 2-0 1-1 Tussenstand kopgroep: R. de Boer 5 4 1 0 9 J. Groenenboom 5 4 1 0 9 C.v.Lieshout 5 3 2 0 8 C. Bijwaard 6 3 2 1 7 A. Voogt 6 2 3 1 7 JMooy 4 3 0 1 6 F.Schouten 6 2 2 2 6 Uitslagen: Dames I - Scheybeeck I Haarlem I - Heren I Hoorn II - Dames II Dames III - Castricum III Heren II - V.V.V. III Heren III - H.B.S. VII Heren V - Hoorn IV Heren VII - Pinoke XIV Heren VII-H.I.CXV Bloemendaal - Veteranen Jongens Al - Alkmaar Al Randwijck Cl - Jongens Cl Meisjes BI - Bloemendaal B2 Jongens C3 - Alkmaar C3 Meisjes A2 - Alkmaar A3 Alkmaar C4 - Meisjes C2 Programma komend weekend: Zaterdag 1 november: Jongens A2 - F.I.T. Al Jongens BI - Eechtrop BI Meisjes BI - Pinoke BI Reisjes Cl - H.I.C. Cl jJongens A3 - Castricum A3 jongens B2 - Hoorn B2 jongens C2 - Jongens C3 Meisjes A3 - Meisjes A2 Meisjes C3 - Alkmaar C3 Zondag 2 november: Heren I - Badhoevedorp I Bloemendaal VIII - Heren II Heren III - V.V.V: IX Rood-Wit XII - Heren V Magnus IV - Heren VI F.I.T. VI - Heren VII Veteranen - Kraaien Uitgeest I - Dames I Dames II - Hurley VIII Dames III - Bennebroek VII 1-1 0-1 2-2 0-10 0-0 0-5 1-10 1-2 3-0 1-1 1-4 2-2 1-5 4-2 9-0 af gel. 15.00 13.30 15.00 13.30 15.00 13.30 12.00 12.00 12.00 14.00 12.30 12.30 11.30 12.00 14.00 14.00 12.00 12.30 11.00 HSV DAMESTEAM IN TWEEDE HELFT OPGEROLD Dat D.V.C. 2 van geen enkele ploeg, m.u.v. Adelbert 2, iets te duchten had was vooruit bekend getuigen hun 44 doelpunten in vier wedstrijden. H.S.V. kwam dus gewoon om te verlie zen, daar het Heiloër team als geheel nog te kort, schiet om bv. een ploeg als D.V.C. 2 voldoende weerstand te kun nen bieden. Zo ook zondag j.l. waar de uitslag de krachtverhouding wat ge flatteerd weergaf. Immers was H.S.V. niet leuk gestart door onbevreesd er tegen aan te gaan en het vermoedde klasseverschil kwam nauwelijks naar voren, daar er geen uitgespeelde kan sen voor de thuisploeg waren. Helaas voor H.S.V. was het de dwalende scheidsrechter die hun nekte. Uit een buitenspelsituatie die door iedereen te zien was, liet hij scoren en keurde het doelpunt bovendien nog goed ook tot ergernis van de grensrechter: 1-0. Ook wenste hij niet zelf buitenspel te constateren en was zo de basis van het tweede D.V.C. doelpunt. De thuis club knalde nog een keer op de lat en wist zelf 3-0 te scoren zonder hulp van de scheidsrechter, die zijn onge schiktheid nog eens onderstreepte bij een trapincident tegen aanvoerd- ster Monique de Zeeuw. De 3-0 ruststand was voor H.S.V. geen onverdienstelijk resultaat, mede ge zien hoe die stand ontstaan was. On danks een dubbele wissel waren de Heiloër dames niet in staat om de vloedgolf van D.V.C. aanvallen vol doende te stuitten. De doelvrouw Ilse Keyser, die ook voor rust zeer goede reddingen verrichtte, zag een verwarde achterhoede kans na kans weggeven en werd dan ook getracteerd op zeven doelpunten. Hoofd-oorzaak was het weggevallen middenrif, waardoor de thuisploeg ruimte kreeg om te bouwen. Dat deed D.V.C. uitstekend en met splijtende pases speelde zij de achter hoede uit, wat het tal van kansen op leverde en uiteindelijk resulteerde in de 10-0 eindstand. Voor H.S.V. restte de gedachte aan het goede spel in de eerste helft en het probleem hoe de middenveldpositie verbeterd kan worden om mindere tegenstanders met succes te bestrijden. Volgende week is het team vrij en er kan rustig gewerkt worden aan een goede oplos sing. ZONDAG TRIMLOOP DOOR PARKEN BOS Komende zondag stelt de A.V. Trias iedereen weer in de gelegenheid om wat te doen aan zijn of haar conditie. Er kan n.l. worden deelgenomen aan een prestatieloop over 5 of 10 km. in een zelf te kiezen tempo, het volbren gen van de loop is voldoende om in aan merking te komen voor een fraaie her innering. Een deel van het parcours loopt zoals gebruikelijk door het recreatiepark maar deze keer kan dankzij de toe stemming van de vereniging tot behoud van Natuurmonumenten ook in het bos gelopen worden wat de loop nog extra aantrekkelijk maakt! Zoals gebruikelijk valt het startschot om half elf en kan vanaf half tien wor den ingeschreven in de kantine op de Sintelbaan aan het Maalwater. De kosten voor deelname zijn 2,50 tot 14 jaar en 3,50 voor de ouderen. De kleedgelegenheid en de douches bij de sintelbaan staan ter beschikking van de deelnemers terwijl voor en na de loop de koffie bruin is! D.V.W. NIEUWS Vrijdag 31 okt. a.s. organiseert de vis club haar eerste klaverjasavond. Deze wordt gehouden in café, bar la Strada aan de kennemerstraatweg, aanvang 20.00 uur. Het inleggeld bedraagt slechts 5,- per koppel. En natuurlijk zijn ook niét leden van harte welkom. Maar natuurlijk wordt er ook gevist. Dit gebeurde afgelopen zon dag, toen trokken zo'n 32 man naar het N.H. Kanaal bij Schoorldam voor hun 4de baarswedstrijd. Ze wisten in totaal 448 baarzen op de kant te halen. De uitslag luidde: A. Klasse: 1.H. Scholten 374 cm 2. M. Groefsema 339 cm 3.A. Mooy 296 cm B. Klasse: 1.N. Ursem 263 cm 2. P. Visser 256 cm 3. J. Mulder 236 cm De volgende en tevens laatste baars wedstrijd wordt gehouden op 23 nov. a.s. De volgende witviswedstrijd wordt gehouden op 9 nov. in het N.H. Kanaal te Heiloo. TREKKING LOTERIJ SZ EN PC HEILOO MET GROTE BINGO-AVOND Zoals uit de advertentie elders in dit blad blijkt, zal zaterdag 1 november a.s.' door notaris A.J. van den Bosch de trekking worden verricht van de door de Stichting Z en PC Heiloo ge organiseerde loterij. Ter omlijsting van deze trekking zal een bingo-avond wor den gehouden, waarvoor een fors aan tal uiterst aantrekkelijke prijzen be schikbaar is gesteld. Het bestuur van de Stichting verwacht dan ook weer een grote drukte in de benedenzaal van sporthal 't Vennewa- ter. Deze feestavond, welke voor een ieder vrij toegankelijk is, vangt om 20.00 uur aan. BADMINTON OP DE DINSDAGMIDDAG Badminton op de dinsdagmiddag. Met ingang van 11 november bestaat deze mogelijkheid in sporthal 't Vennewater aan het Zevenhuizen in Heiloo. 't Vennewater Badminton gaat dan star ten met een damesgroep, die van kwart voor twee tot kwart voor vier terecht kan. Tegen een minimale prijs van vijf tig gulden kan iedere week worden gespeeld in de sporthal. Dit betekent een unieke mogelijkheid voor al degenen, die graag willen bad mintonnen maar 's avonds hiervoor niet in de gelegenheid zijn. Gezien de be langstelling, die voor deze recreatie sport in Heiloo bestaat, is het raadzaam zo snel mogelijk te reageren en zich op te geven bij Elly Jeijsman, telefoon 332927. Er kunnen slechts een beperkt aantal dames worden geplaatst, 't Vennewater Badminton heeft de sporthal gehuurd van 11 november tot en met 31 maart 1981. Iedere week van kwart voor twee tot kwart voor vier. Heeft u interesse? Reageer snel! BILJARTCLUB O.K.K. Uitslagen van 21 oktober, L. v. Schooten - D. Nanne 2-0 P. Haanraads - Th. Molenaar 2-0 N. Bijvoet - C. v. Dooren 2-0 A. Hoogeland - J. Klaase 2-0 D. Pepping - D. Nanne 2-0 W. Hink - G. Snel 2-0 P. Bolten - J. Jonker 2-0 A. Hoogeland - C. v. Dooren 2-0 Th. d. Waard - G. Snel 2-0 J. Baltus - H. Neervoort 2-0 J. Baltus - M. v. Zaal 2-0 D. Pepping - J. Dekker 0-2 Th.d. Waard - P. Bolten 0-2 J. Jonker - M. v. Zaal 0-2 Door het instellen van de bonuspunt is de stand aan kop iedere week nogal verschillend. Th. d. Waard heeft van de 5 partijen al vier bonuspunten. De stand is nu, J. Baltus gespeeld 6 wedstrijden en 10 punten R. v.d. Gulik gespeeld 4 wedstrijden en 9 punten P. Bolten gespeeld 4 wedstrijden en 9 punten P. Haanraads gespeeld 5 wedstrijden en 9 punten L. v. Schooten gespeeld 3 wedstrijden en 8 punten H.S.V. NIEUWS Na een reeks van uitwedstrijden en vrij zijn, kunnen de voetballiefhebbers het eerste elftal van H.S.V. eindelijk weer eens op eigen terrein gade slaan. De resultaten van die uitstapjes waren niet bepaald om lang bij stil te blijven staan, maar dat was ook niet bij de te genstander van a.s. zondag tw. Rip- perda uit Haarlem. Tot voor kort konden zij, evenals H.S.V. alleen maar een gunstig re sultaat halen bij Volendam. Wat dat dus betreft zal er weinig verschil zijn tussen de beide elftallen. H.S.V. zal er echter a.s. zondag re kening mee moeten houden dat de inzet en de wilskracht van deze tegen stander tot het eindsignaal doorgaat. Ongetwijfeld dus een sensationele ontmoeting op het H.S.V. Sport park Bayershoffweg, aanvang 14.30 uur. En wilt u zondagmorgen eens koffie drinken in de gezellige kantine, dan ziet u gelijk het 2e elftal aan het werk dat om 11 uur start tegen de Alk- maarse Boys. S.V. DE FORESTERS Wedstrijdprogramma voor zaterdag 1 november 1980 SENIOREN Foresters - Flamingo's 14.30 B-JUNIOREN Egmondia B2 - Foresters B3 14.30 C-JUNIOREN USVU C2 - Foresters C3 13.15 VIOS-W C2 - Foresters C4 14.30 Foresters C5 - Alcm. Victr. C6 13.15 Foresters C6 vrij ZONDAG 2 NOVEMBER SENIOREN VZV 1 (08) - Foresters 1 (09) 14.30 W.Frisia 3 - Foresters 2 12.00 Zeevogels 4 - Foresters 3 11.00 Foresters 4 - St. Adelbert 4 14.30 Foresters 5 - Meervogels 7 12.00 Foresters 6 - St. Adelbert 6 14.30 KSV 4 - Foresters 7 12.00 Foresters 8 - St. Adelbert 8 12.00 Duinranders 6 - Foresters 9 14.30 Foresters 10 vrij A-JUNIOREN Limmen A1 - Foresters A1 11.30 A2 vrij B/C JUNIORENKWARTET Foresters B1 - Alcm. Victr. B1 10.00 Foresters B2 - Alcm.Victr. B2 10.00 Foresters CI - Alcm. Victr. CI 10.00 Foresters C2 - Alcm. Victr. C2 10.00 Wijziging voor zaterdag 25 okt. Wedstrijd 218 GSB, wedstrijd 387 GSB Wijziging voor zondag 26 okt. wedstr. 108 scheidsr. R. Burry (1062) Wedstr. 52 scheidsr. A.J. Hille. ZWIEREN EN ZWAAIEN OP DE ALKMAARSE KUNSTIJSBAAN Wat later in het seizoen dan gebruike lijk, start de Alkmaarse IJsclub a.s. zaterdagavond 1 november, met het avondje gezellig schaatsen, onder de naam zwieren en zwaaien". Onze trouwe bezoekers zullen zich reeds hebben afgevraagd, wanneer komen wij aan de beurt. De oorzaken liggen dit jaar in het aantal beschikbare ijsuren, welke wat minder zijn dan voorgaande jaren. Gelukkig hebben wij voor het volgend seizoen de toezegging gekregen, dat het beter zal zijn. Reeds enige jaren organiseert de Alk maarse Ijsclub deze speciale avonden voor hen, die niet houden van het snelle rijden op zg. noren. Het gezellig schaatsen, vaak met het hele gezin, op een goed verzorgde ijsvloer en een uit stekende verlichting. Het geheel aan gevuld met de muziek van wals- koningen, zoals Strauss of dansmuziek. Bovendien bedrijven alle een zelfde tak van sport, het rijden op rondrijders of kunstschaatsen. Het geheel geba seerd op het echte Hollandse ijsver maak. Een vermaak welk eigenlijk een beetje vergeten was. Dit alleen omdat de echte winters ontbraken en op de kunstijsbanen geen mogelijk heden waren. De Alkmaarse IJsclub heeft toen het initiatief gekomen om dit te laten her leven. En hoe, van heinde en verre kwamen de zwierders en zwaaiers om hun geliefde sport te bedrijven. Ja, zelfs mensen uit de andere provincies. Dit alles steunde ons om dit ge beuren voortgang te laten vinden. Somtijds wat moeilijk, het weer werkte niet altijd mee, om financiëel rond te komen. Desondanks hebben wij dit jaar de toegangsprijs op 3,00 gehouden, met de vaste overtuiging dat het bezoek een positief verloop zal hebben. Ook zij, die niet in het bezit zijn van schaatsen, of het eerst eens willen bekijken, zijn welkom. Vanuit het pas verbouwde restaurant of gratis op de tribunes, het sfeerrijke schouwspel van het zwieren en zwaaien mee te beleven. Dus vanaf zaterdag 1 november, van 18.15 tot 19.30 uur en verder om de 14 dagen, hopen wij U weer te ontvangen. HEILOOER BRIDGECLUB Uitslagen dinsdag 21 oktober 1980: Rood, gemiddeld 84 punten NZ, 1. mw.Hoff/hr.Tamminga 67.26% 2. dames Belleman/Souverein 49.41% 3. heren Berkman/v.d. Vlies 47.02% OW, 1. heren de Wit/v.d.Zijden 60.12% 2. dames Hardeveld/v.Ravenzwaay 48.81% 3. heren Belleman/Souverein 47.62% hr. Löhr/mw. de Wit 47.62% Grijs, gemiddeld 80 punten NZ, 1. dames Haffkens/Ulot 58.12% 2. mw. Verhoek/hr. Gorse 55.00% 3. dames v. Genabeek/de Goede 49.38% OW, 1. dames v.d.Berg/Kromhout 58.75% 2. dames Vreeswijk/v.d.Zijden 57.50% 3. mw. Zwart/hr.Bies 55.62% Uitslagen donderdag 23 oktober 1980: Groen, gemiddeld 96 punten NZ, 1. dames v. Duin/Mercks 57.81% 2. dames Gallee/Nieuweboer 55.21% 3dames FellervSwol 5364 OW, 1. hr./mw. v.d. Zijden 58.85% 2. heren Gorse/Rozing 50.00% 3. hr./mw. Berkman 49.48% Blauw gemiddeld 96 punten NZ, 1. mw. v.d. Goot/hr. Löhr 54.17% 2. dames de Wit/Zwart 52.61% 3. dames v.d. Dool/Neyens 51.56% OW, 1. dames Hart/Vreeswijk 63.02% 2. heren Koot/Tiel 57.29% mw. Spruyt/hr. de Git 57.29% We zijn op de helft van de najaars kompetitie en er zijn deze week geen veranderingen in de stand gekomen. Geen veranderingen dan in de kop van de ranglijsten. Wel veel wijzigingen in de uitslagen deze week en het schijnt, nadat dit een poosje vrij goed gegaan is, weer tijd te zijn om iedereen te vragen om de scorekaarten te kontro- leren, nadat deze zijn ingevuld. Het zou zo moeten zijn, dat de voorlopige uitslag, die 's avonds wordt opge maakt, tegelijk de definitieve uitslag wordt. Onveranderd zijn de telefoon nummers voor het afberichten: voor dinsdag 33 35 76 (hr. Berkman), voor donderdag 33 43 68 (mw. Klerk), voor vrijdag en bij geen gehoor op de andere nummers 33 16 76 (v.d. Zijden). Tot slot deze week noteren we graag een paar leden, die ons a.s. vrijdag willen helpen op de lesavond. Het is dan waarschijnlijk de laatste keer, dat we alles laten noteren. De volgende weken gaan we dit beperken. ZWEM EN POLOCLUB HEILOO Zaterdag j.l. waren weer acht ploegen in het water. 5 teams wisten de volle winst te pakken en 1 team wist een gelijk spel te bereiken. De twee andere teams verloren hun wedstrijd. Pupillen jongens moesten de strijd aanbinden tegen Njord'59, welke ploeg bekend staat om z'n snelle zwemmers. Het gelijke spel wat de pupillen wisten te behalen was dan ook een goed resul taat. Doelpunten werden gescoord door Frans Brouwer, Nils Groot, Mare Warmenhoven en Dik Kok. Eindstand 4-4. De meisjes aspiranten 0.14 jaar moes ten de zege laten aan het meer gerou tineerde Kroosduikers. Stand 0-14. Meisjes aspiranten 0.16 jaar speelden een zeer leuke partij waterpolo tegen de Waterlelie. Deze werden met 8-1 verslagen. In de eerste periode wist Heiloo 3x te scoren en Waterlelie lx. Dit tegen doelpunt werd veroorzaakt doordat Waterlelie een verdedigingsfout goed afstrafte. In de 2e periode wist Heiloo nog 5x te scoren. De doelpunten kwa men van Trinette van Vliet 2x, Willy Klamer 5x, Areke de Hoop lx. De pechprijs was voor Martine Brink huis want veel van haar schoten trof fen wel doel maar dit was steeds de boven- of zijkant van het doel. Dames 2 moesten daarna de strijd aanbinden tegen de dames van Water lelie. Een gelijk opgaande strijd deed de stand na de le periode met 3-3 eindi gen. In de 2e periode wist Heiloo nog 4x te scoren en Waterlelie slechts 2x, zodat de eindstand in het voordeel van Heiloo werd beslist. Doelpunten kwamen van Janine Lap, prachtige boogballen, Annette Knij- nenberg en Pascale Fleur. Heiloo heren 3 moest te water tegen Noordkop 3. Dit werd een 10-0 over winning van Heiloo. In de eerste periode werd 6x gescoord en in de tweede periode 4x. Jan van Mourik en Ric Oeurt namen ieder 1 doelpunt voor hun rekening en Peter Groot en Hans-Peter van Wilsem ieder 4 doelpunten. Dames 1 wist tegen Kroosduikers de 2 wedstrijdpunten in de wacht te sle pen. De dames van Kroosduikers namen het initiatief tot scoren. Marja Klamer nam al snel na de achterstand een rush op rechts en wist dit prachtig af te ronden met een doelpunt. Kroosduikers nam weer het initiatief tot scoren, maar nu zorgde Julia Dosza voor de gelijkmaker en wist de stand in de eerste periode zelfs op 3-2 te zetten via een prachtige boogbal achter de keepster van Kroosduikers. Arienne Ribberink wist in de 2e perio de nog eenmaal te scoren voor Heiloo en zodoende de voorsprong van Hei loo te vergroten. Kroosduikers wist in een laatste offensief nog een doelpunt dichterbij Heiloo te komen, maar meer liet de verdediging van Heiloo niet toe. Hierna moest heren 1 het opnemen tegen Z.W.V. uit Zaandam. Na de over winning van vorige week ging men vol vertrouwen het 4e duel in deze compe titie tegemoet. De start was hoopge vend. Roland Beenhakker speelde de keeper prachtig uit balans en schoot raak. Z.W.V. wist in de eerste perio de bij te komen door ook lx te scoren. In de tweede periode werd een man meer situatie door Z.W.V. afgestraft met een doelpunt. Ron Kosters wist in deze periode via een prachtige doortrekbal de stand weer gelijk te trekken. In de 3e periode wist Roel de Hoop te scoren in een man meer situatie zodat de 4e periode met 1 doelpunt voorsprong bereikt werd. En toen ging het weer mis. Het open spel van de eerste drie periodes wat veel energie vergde kon men in de 4e periode niet meer opbrengen men zocht de makkelijker weg door zich te veel voor het doel op te stellen. De gelijkmaker van Z.W.V. was een afstandschot wat de keeper van Heiloo verraste. Het vierde en vijfde doelpunt van Z.W.V. waren mooie doelpunten waarop Heiloo geen antwoord meer had. De jonge ploeg van Heiloo zal moeten proberen het spel zo open mo gelijk te houden om de snelheid van de jonge spelers uit te buiten, omdat zij meestal tegen de fysiek zwaardere tegenpartijen bij het man tegen man gevecht het loodje moesten leggen. Heren 2 speelden in Breezand tegen Oude Veer 2. Deze wedstrijd werd met dubbele cijfers gewonnen Gescoord werd voor rust 3x en na rust 8x. Doelpunten kwamen van Bert Gols 3x, Luc Sterkman 4x en Robbert ter Haar, Albert Meyer en Hein Ver ver namen ieder 1 doelpunt voor hun rekening. Programma voor zaterdag 1 november: 19.00 uur: As.p. meisjes 0.14 jaar - D.W.R. in Haarlem, 17.20 uur: dames 2 - Aqua- fit 2 in Castricum, 17.50 uur heren 3- Aquafit 4 in Castricum, 19.00 uur he ren 1 - Aquafit 1 in Castricum. BRIDGECLUB SANS ATOUT Uitslagen van 27 oktober 1980 H.A.C. HEILOO AQUAFIT COMBINATIE ZWOM ZICH IN DE PRIJZEN Zondag 26 oktober werd de eerste E- competitie-wedstrijd verzwommen in het zwembad te Langedijk. Deelnemende verenigingen yyaren Z.W.V. uit Zaandam, Het Zwet uit Wormer, de Reuring uit Langedijk en H.A.C. uit Castricum/Heiloo. De H.A.C. ploeg was goed op dreef. In de totaal uitslag bezet ze de eerste plaats op de voet gevolgd door Z.W.V? 6 eerste plaatsen, 6 tweede plaatsen en 9 derde plaatsen werdén fcehaald. 33 Persoonlijke records en 10 clubre cords werden verbeterd. Erwin Kijzers (9jaar) presteert het op elke wedstrijd zijn persoonlijke tijden en daarmee ook de clubrecordtijden te verbeteren. Zo verbeterde hij nu weer op de 100 m. vrije slag het record met 0.9 sec. en zwom 1.39.1. Op de 100 m. schoolslag verbeterde hij de records van de 8/9 jarige, 10- jarige en 11-jarige en liet 1.47.2 af drukken. Dit record stond op 1.47.8 van Marcel van Amstel 11 jaar, zwom 1.47.3 maar werd dus met 0.1 sec. geklopt door Er win. Roel de Hoop blijft ook op recordjacht. Op de 100 m. rugslag verbeterde hij het record met 0,4 sec. zowel van jon gens 16 jaar, als heren en zwom 1.11.6 Ook verbeterde hij de tijd op de 100 m. vlinderslag zowel van jongens 16 jaar als heren en liet 1.12.4 afdrukken. Taco Riet (14 jaar) zwom een record tijd op de 50 m. vlinderslag in -.37.1. Marcel van Amstel 11 jr. verbeterde het clubrecord met 5.9 sec. op de 100 m. vrije slag en zwom 1.26.9. Uitslag: 100 m. schoolslag dames: 3. Trinette van Vliet 1.31.9, Annemiek Romeijn 1.36.5, Heieen Stam 1.40.2. 100 m. Schoolslag heren: 2. Christiaan Kuiper 1.23.3, Otto Bijl 1.29.3, Anton Lammertse 1.30.2. 100 m. vrije slag m.o. 10 jr.: Marlies v.d.Graaf 1.39.2, Joanne de Hoop 1.39.8, Esther Met selaar 1.40.5. 100 m. vrije slag j.o. 10 jr. 2. Remco Metselaar 1.37.9, 3. Erwin Kijzers 1.39.1, Frans Brouwer 1.42.7. 100 m. rugslag m.o. 16 jaar: 3. Christien Stam 1.22.3, Ellen Lamme 1.24.3, Marianne de Visser 1.30.1, Yvonne Zonneveld 1.30.7. 100 m. rug slag j.o. 16 jaar: 1. Roel de Hoop 1.16.6, 3. Marcel Noordman 1.15.6, Jos Brugman 1.22.9, Aernout Noord zij 1.27.-. 100 m. schoolslag m.o.12 jaar: Myriam Heymerink 1.48.6, Barbara Hobbelen 1.48.9, Janine Swaak 1.49.-, Ymke Lammertse 1.52.4. 100 m. schoolslag j.o. 12 jaar: 3. Marcel van Amstel 1,47.3, jürriaan Warmenhove#TW7?8, Rogier4 Nöita 1.48.9, Nils Groot, 1.49.8. 50 m. vlin derslag m.o. 14 jaar: 1. Areke de Hoop -.39.-, Anja Bijtelaar -.41.6, Yvonne Bijtelaar -.41.7. 50 m. vlinderslag j.o. 14 jaar: 2. Taco Riet -.37.1, Anton Lammertse -.43.2, Stefan Bijl -.45.6. 50 m. vrije slag m.o. 16 jaar: 2. Ellen Lamme 32.-, 3. Christien Stam 32.4, Marianne de Visser 33.7, Annemiek Romeyn 36.2. 50 m. vrije slag j.o. 16 jaar: 3. Marcel Noordman 29.5, Aer nout Noordzij 30.6, Jos Brugman 31.3. 100 m. vlinderslag dames: 3. Heieen Stam 1.27.5, Trinette van Vliet 1.35.-, Areke de Hoop 1.37.2. 100 m. vlinder slag heren: 1. Roel de Hoop 1.12.4, Otto Bijl 1.27.5, Christiaan Kuiper 1.35.-. 100 m. schoolslag m.o. 10 jaar: Esther Metselaar 1.58.8, Marlies v.d.Graaf 2.00.2, Joanne de Hoop 2.05.4, 100 m. schoolslag j.o. 10 jaar: 2. Erwin Kijzers 1.47.2, Remco Met selaar 1.56.5, Frans Brouwer 2.11.1. 5x50 m. vrije slag m.o. 16 jaar: 1. Ellen Lamme, Trinette van Vliet, Marianne de Visser, Christien Stam en Areke de Hoop 2.43.9. 4x50 m. wisselslag j.o. 16 jaar: 1. Aernout Noordzij, Jos Brugman, Roel de Hoop en Marcel Noordman 2.20.5. 100 m. vrije slag m.o. 12 jaar: 1. Anja Bijtelaar 1.19.4, Gertia Havermans 1.26.-, Janine Swaak 1.32.5, Myrian Heymerink 1.33.7. 100 m. vrije slag j.o. 12 jaar: Marcel van Amstel 1.26.9, Milo Groot 1.32.7, Jurriaan Warmenhoven 1.33.6, Ro ger Nolta 1.35.4. 100 m. vrije slag m.o. 14 jaar: 3. Yvonne Bijtelaar 1.20.1, Barbare Hobbelen 1.31.3, Ymke Lam mertse 1.36.3. 100 m. vrije slag j.o. 14 jaar: 2. Taco Riet 1.L1.4, Anton Lam mertse 1.19.5, Stefan Bijl 1.26.6. A. N.Z. 1. mw. Rootjes - Kramer 64 2.Punt - v.d.Woude 55 3.Fam. Mak 50 4. Fam. Weisenborn 44 5.fam.Schaffer 44 6.Nap - v.Steeg 43/2 A. O.W. l.fam. de Waal 59 2.De Winter - v.Zomeren 55/2 3.ds. Daudeij - Middelbeek 54V2 4. Post-Tensen 46H 5. Rootjes - Schouten 43 6. fam. Slob 4iy2 B. N.Z. 1. fam. Dolmans 59 2. ds. Groeneveld - Hulskamp 54VV: 3. Koersen - v.Toornburg 54 4. Lansdaal - Vendel 46 V2 5. Bolweg - v.Diepen 46 V2 6. Haafkens - Kuijt 40V2 B. O.W. 1. ds. Glorie - Zomerdijk 59/2 2. ds. Kuijt - Roozen 57 3. Brandenburg - de Vries 51 4. fam. Kaashoek 50V2 5. ds. Bolweg - v.Steeg 41V2 6. v.Leeuwen - Nieuwendijk 41 C. N.Z. 1. ds. Meijering - Werdmuller 6OV2 2. hh. Tamminga 60 3. fam. Jac de Vries 60 4. ds. Lansdaal - v. Twuijver 44 5. hh. Visser 41W 6. ds. Hommes - Schouten 36V2 C. O.W. 1. fam. Bakker 56 y2 2. fam. Bbersen 56V2 3. ds. Feller - Stolk 52y2 4. ds. Garritsen - de Geus 48 5. fam. Schreiber 44 6. ds. Cornelissen - de Wild 41 D. N.Z. 1. ds. v.d.Goot - Löhr 61 y2 2. mw. v.Buitenen - Heideman 49y2 3. hh. v.Linden 48y2 4. ds. Harreveld - Roest 48y2 5. fam. Broksma 42 D. O.W. 1. Groenveld - v.Santen 56y2 2. Bonnewit - Postma 53 3. mw. Krab - Witting 52 4. ds. Krul - de Vries 50 5. Ebbinkhuijsen - Gerssen 38y2 E. N.Z. 1. fam. G. Toby 55y2 2. ds. Schuiling - Spruijt 54y2 3. Verkleij - Elders 51 4. fam. H. Toby 49y2 5. ds. Pohleij - Post 45y2 6. ds. Fijma - v.Wissen 44 O.W. 1. ds. Gallee - Goldsteen 60 2. ds. Kemper - Potze 55 3. fam. v.d.Wulp 49 4. ds. v.Duin - Frugte 42 5. mw. Dekker - Zwitselaar F. N.Z. 1. ds. Hart - Koebrugge 53y2 Blikslager - de Jager V, 53i 3. ds. Piersma - v.d.Pol 50W 4. Dijkstra - Jansen 48 5. fam. Maas 45 F. O.W. 1. fam. Vreeswijk 5V/i 2. de Geus - de Git 57 3. fam. Moscou 49 4. mw. Bleijs - Israels 44y2 5. fam. Krieger((45) 42 van KLAVERJASCLUB E.H.K. Uitslag competitie vrije drive maandag 22 oktober 1980. v mevr.Wassing-hr. v.Duivenbodén 5945 mevr. Best-mevr. Oostra 5047 Mej.Bronckhorst-hr. Haak 5034 Mevr. Sijm-mevr. Beemster 4995 Mevr. v. Duivenboden - mevr. Hardewijk 4974 Mevr.Kluft - mevr. Stam Mevr. Olbers-hr. Bakker Hr.Asjes-Hr. Hageman Hr.Bakker-Hr. Ruiter Fam. Leering fam. ten Hoven hr.Wassing-Hr. Knegt Mevr.Leurink-Mevr.Knegt Mevr .oostendorp-HrKlaver MevrHout-MevrMalefijt Hr.v.d.Molen-Mej.v.d.Molen Mevr.Steur-Mevr.Hoogeboom MevrHaanstra-MevrBronkhor st Hr.Drescher-Mevr.v. Weert Fam. v.d.Blom Hr.Langeberg-Hr. de Boer Mej.v.d.Molen-Hr. Kessens Hr.Groenewoud-Hr. den Dekker HrvdLeij-HrLeur ink 4908 4854 4748 4676 4652 4630 4476 4374 4331 4308 4263 4226 4195 4184 3997 3895 3857 3853 3430 BILJARTCLUB LA STRADA Uitslagen van donderdag 23 oktober: G. Koopen - Ron Nanne 0-2 G. Koopen - G.J. Beentjes 0-2 N. Timmer - J. Kuiper 0-2 J. Bijvoet - Wil Schouten 2-0 P. Pilkes - J. Molenaar 0-2 B. Bakker - J. Molenaar 2-0 Th.Hoogeland - J. de Waal 0-2 P. Kroon - René Nanne 0-2 K. Morsch - D. Nanne 0-2 C. Nanne - D. Nanne 2-0 K. Morsch - J. Vermanen 0-2 Th. Hoogeland en N. Timmer, vorige week nog ongeslagen, verloren beiden. Th. Hoogeland verloor van een ont ketende J. de Waal (25 beurten) en N. Timmer kwam 1 carambole tekort tegen J. Kuiper. René Nanne won over tuigend van P. Kroon (23 beurten, moy. 2.13) en staat daardoor alleen aan kop. C. Nanne verbeterde zijn hoogste serie tot 16 en het hoogste moyenne werd gescoord door G.J. Beentjes (2,24). G. Koopen, W. Schouten en P. Pilkes blijven na 4 partijen jammer genoeg nog steeds zonder punten. De stand aan de kop: 1. René Nanne 4 3-1-0 7 2. Th. Hoogeland 4 3-0-1 6 3. N. Timmer 4 3-0-1 6 4. G.J. Beentjes 4 3-0-1 6 5. C. Nanne 4 3-0-1 6 6. J. Vermanen 4 3-0-1 6 7. J. de Waal 4 3-0-1 6 Ons nieuwe lid, Ad Seelt, gaat morgen aan de kompetitie meedoen. Zijn moyenne is bepaald op 0,85 en hij moet er 34 maken in zijn partijen. DAMES BRIDGECLUB SANS ATOUT Uitslagen woensdagmiddag 22 oktober 1980 A. N.Z. 1.Roozen - Dolmans 55 2. Rootjes - Agsteribbe 52 3. Janssen - Zomerdijk 50 4. de Vries - Blikslager 49 5. Groen - Ruiter 45 A. O.W. 1. Hulskamp - Wehnes 62 2. de Wild - Cornelisse 56 3. Dekker - de Waal 54 4. Vecht - Heeze 44 5. Jager - de Wilde 35 B. N.Z. 1. Toby-Toby 60 2. Grütters - Schaap 52 3. Frugte - van Duin 52 4. Fijma - Smit 47 5. v.Buitenen - Harreveld 41 B. O.W. 1Leep - Nieuweboer 67 2. v.d.Goot - van Vegten 51 3. Romar - d'Arnoud 47 4. Feller - Rootjes Suzan 46 5. Löhr - Schoenmaker 40 C. N.Z. 1. Broksma - Stolk 61 2. Goldsteen - de Jong 55 3. Groeneveld - Eberson 52 4. Fagel - Mendes da Costa 49 5. Oosterhuis - van Tiel 34 1. Grootes - Brugman 66 2. Meyering - de Vries 66 3. Hommes - Gallee 52 4. Coebergh - Koebrugge 49 5. Roos - Huibers 29 De volgende drive wordt gehouden op maandag 17 november. TOCH VERLIES VOOR OPPOSITIE I Deze week werden in Heiloo de afge broken partijen uit de wedstrijd tegen de Lange Rochade uitgespeeld. Aan vankelijk dachten de Heilooër schakers de match te gaan winnen, maar dat pakte anders uit. Wedstrijdleider van Etten had zijn partij niet goed geanaly seerd en verspeelde al gauw een stuk. Heeringa en Ens stonden bij het af breken beide iets beter, maar konden net niet winnen. Toen moest Slob win nen om de gehele wedstrijd nog naar ons toe te trekken. Deze druk bleek te groot. Hij tastte in gewonnen stel ling mis en kon op slag opgeven. Ver lies derhalve voor het eerste team. Het derde team speelde maandag tegen een team van V.V.V. even eens uit Alkmaar en nam wel de winst mee naar huis. Wagenaar, Hafkamp, Bos, Kracht en Ooyevaar wonnen hun partij. Sauer, Landzaat en de Jager verloren, zodat de einduitslag 3-5 werd voor Oppositie. De uitslagen in de interne kompetitie luiden: V.d.Pol - H. Reus V.d.Veen - V.Reus Moeyes - d.Graaf V.Bentum - Manni Spanjer - Beijers d.Jong - Thomassen Mantel - Niehaus Bos - Alleman Zeeman - Brink Jongkind - Verwey Haazelager - Maaskant V2-V2 0-1 0-1 1-0 1-0 ViM 0-1 afgebr. 1-0 1-0 V2-V2

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1980 | | pagina 10