SPORT en SPEL ALGEMEEN NIEUWS elk Eerste paal voor pand Piet Zonneveld Holland International, De Deel en VT-Sport brachten een avond vol winters plezier mwM Knipkunsttentoonstelling in 'Open Huis' Nieuwe aanplant in Heilooërbos mmpip fiW Hmiii JUBILARISSEN IN DE WILLIBRORDUS—PAROCHIE ALG HEILOO HET EERSTE LUSTRUM VAN DE RODE KRUIS TELEFOONCIRKELS 'T VENNEWATER BADMINTON BLIJFT IN DE RACE INLEVEREN VAN KOPIJ VOOR ADVERTENTIES E.D. TOT UITERLIJK 18.00 UUR UITKIJKPOST 26 NOVEMBER 1980 Maandagmiddag werd door de ex-wet houder J. Bolten de eerste paal geslagen voor een bedrijfspand aan de Nijver- heidsweg. Het pand zal zo'n 2500 m3 groot worden. Het ontwerp is van Tauber B.V. uit Alkmaar en zal gebouwd worden door bouw en aannemersbedrijf J. Teeren- stra B.V. Het was 1967 toen Piet Zonneveld voor zichzelf begon en sindsdien heeft hij heel wat grondwerk in Heiloo verricht; het Zwembad, het hele recreatieplan tot de vijvers, beschoeiingen en bankjes aan toe, de tennisbanen de riolering van Baetenburg de Ronge en alle sportvel den. Nu werkt Zonneveld nauw samen met bouwbedrijf Teerenstra, want er moest wat uitgekeken worden naar ander werk, daar het werk van de gemeente zo goed als voltooid ijs, maar Piet Zonne veld ziet de toekomst niet somber in want voorlopig is er nog werk genoeg. HOkAUD mHAJiOHAl Zondag 23 november 1980 feestelijk klokgelui in de Willibrorduskerk aan de Westerweg te Heiloo. Wat was hiervan de reden. Het paro- chieele zangkoor was hiervan de oor zaak. Drie van de koorzangers vierden op deze dag hun jubileum, t.w. Dhr. J. de Boer en Dhr. J. Scholten ieder 25 jaar en dhr. C. Borst 50 jaar als koorzanger. Aan deze drie trouwe leden werd dan ook terecht bijzondere aandacht be steed. Pastor G. v.d. Berg deed dit tijdens de eucharistie-viering en dankte de Heren jubilarissen voor hun diensten aan de parochie en gemeenschap. Na de eucha ristie-viering sprak Dhr. W. Admiraal de jubilarissen gloedvol toe en liet de echtgenoten van de jubilarissen de medaille opspelden van de Gregorius- vereniging. Spontaan werden de jubila rissen door de vele aanwezige kerkgan gers gefeliciteerd. Hierna werd het feest voortgezet in de pastorie en onder het genot van een kopje koffie bood dhr. W. Admiraal de jubilarissen, namens de overige koorle den een geschenk aan, terwijl hun echtgenotes in de bloemen werden gezet. Ook mevr. Groot van het interparo chieel dameskoor sprak, geheel op rijm de jubilarissen toe en liet haar woorden van dank vergezeld gaan van een bloemstukje. Een geste die zeer op prijs werd gesteld. Uit voorgaande blijkt, gezien de grote belangstelling voor de jubilarissen en uiteraard voor het gehele koor dat de belangstelling voor de kerkmuziek toch nog leyend is hetgeen ons koorleden grote voldoening heeft gegeven. Desondanks kan ons koor nog aanvul ling gebruiken, mocht u belangstelling hebben, bent u van harte welkom en kunt u zich wenden tot Dhr. W. Admiraal, Sandecamplaan 18, Heiloo, CONCERT IN DE LUTHERSE KERK TE ALKMAAR Op zondag 14 dec. a.s. om 14.30 uur wordt in de Lutherse kerk, Oudegracht 187, hoek Baangracht, een concert gegeven door de Madrigaalgroep "Uyt levender jongst". Medewerkenden zijn: Marleen Brester In de zaal van de Gereformeerde kerk hadden donderdagavond drie zaken uit Heiloo de koppen bij elkaar gesto ken om met elkaar hun publiek een gezellige avond te bezorgen. Hierin zijn zij volkomen geslaagd. Klaas Koomen was de afgevaardigde van Holland International en fun geerde tevens als gastheer wat hij op v* een vlotte en leuke manier deed. Begonnen werd met een serie dia's uit de omgeving van Kitzbühel die van een dermate hoge kwaliteit waren dat het publiek dat in grote getale aan- wezig was, geen enkele moeite had om in de juiste wintersport stemming te komen. Om dit gevoel te complêteren liet VT.Sport uit de Winkelhof 't Loo ons de nieuwste wintersportkleding zien. Lady-speaker mevr. Meijer begeleide op een sympathieke manier '5* de show en de mannequins, Katinka, I- Martin, Joke, Mildred, José en Gea. ■{J Opvallend waren de schitterende jacks in vele variaties en de meesten aan Sj twee kanten te dragen, dit gecombi- neerd met een van die mooie gekleurde pullies en lange broeken toonden ons een fraai geheel. Voor de wandelaars was er de knickebocker met een ge ruite kniekous en een stevige hoge wandelschoen, leuke mutsjes, hand schoenen en brillen waren er volop. Ook bestaat bij V.T.Sport de mogelijk heid ski's te huren. Hierna was het weer de beurt aan Hol land International, die nu een film over het prachtige Noorwegen als winter sportgebied liet zien dat nog die aan dacht krijgt wat het eigenlijk verdient. Tevens presenteerde Klaas Koomen de nieuwe zomergids die bij Holland International ter inzage ligt. Toen was het de bedoeling dat er een film over kaas gedraaid zou worden om de mensen een indruk te geven over het leven van een Emmentaler. Maar de film hield het deze avond wel voor ge zien en protesteerde hevig in de pro jector, dus geen film. De aanwezigen vonden dit wel jammer want bij het begin van de avond was iedereen royaal van documentatie voorzien en o.a. was hierbij een quiz waarvan de meeste antwoorden in de boekjes te vinden waren, behalve het gewicht van een grote Emmentaler, dus dat was nu gokken geblazen. In de pauze was het de beurt van de delicatessen zaak de Deel, ook uit de Winkelhof 't Loo deze tracteerde de aanwezigen op een heerlijke Glühwein en verschillende soorten kaas, tevens kon men kennismaken met dat Zwit serse lekkernij raclette die bij iedereen goed in de smaak viel. Hierna mochten we nog even kijken hoe ons een wintersportvakantie in Oosten rijk zou bevallen, een film van het Oostenrijksverkeersburo. Toen de prij zen van de quiz waren uitgedeeld en de heer Dickeaton, verkoopleider van HoIl.Int. zowel Klaas Koomen en zijn vrouw, de heer en mevrouw Boerlage van de Deel, en de heer en mevrouw Hettema en mevr. Meijer van V.T. Sport had bedankt ging iedereen vol daan naar huis. DE BUURTVERENIGING PLAN OOST ORGANISEERT: SINTERKLAAS INTOCHT Zaterdag 29 nov. komt Sinterklaas naar Heiloo. Om ±2 uur spreekt hij klein èn groot toe op het bordes van het ge meentehuis. Daarna, öm 2.45 uur gaat hij naar de Hasebroekschool, spe ciaal om de kinderen van Plan Oost te ontmoeten. Laten al die kinderen Sin terklaas nu eens verrassen, door voor de Sint iets moois te maken. Dat kan b.v. zijn: een tekening, een versierde verlanglijst, een prachtig vers. Tot ziens bij Sinterklaas en zijn Pieten in de Hasebroekschool. sopraan sopraan alt tenor bariton baè klavecim- Menig bezoeker die één dezer weken om welke reden dan ook in het Open Huis komt zal even stilstaan bij de schilderijen die daar op het ogen blik worden tentoongesteld. Het zijn namelijk niet de schilderijen die je je bij het horen van het woord voorstelt. Gewone schilderijen worden meestal met behulp van een penseel vervaar digd, deze met behulp van een schaar. Tal van grote en kleine motieven, vaak tot in details uitgevoerd, zijn met een schaar uit een stuk papier geknipt en vervolgens opgeplakt. Degene die dit allemaal realiseert is mevrouw E. de Geus-Gerritsen uit Alkmaar. Zij is een vrouw die uren achtereen zou kunnen vertellen over haar knipkunst, maar ook over het schilderen dat ze doet, want ook dat mag gezien worden. Vroeger al, toen ze als kind in St. Pancras woonde, had ze een uitzonder lijke aanleg voor tekenen, zingen en handwerken. Ze leerde alles snel en goed. DE BUURTVERENIGING PLAN OOST ORGANISEERT: SINTERKLAAS BIJ U THUIS Dat is de grootste verrassing voor de kleintjes. Zondagmiddag 7 dec., heeft de Sint nét nog even tijd om bij u langs te komen, voor hij weer naar Spanje gaat. Inlichtingen: tel. 335949. VROUWENCAFÉ Vanavond (26-11) is het Vrouwencafé weer geopend v.a. 8 uur. Ons adres is: Pastoor van Muijenweg 12. We dis cussiëren dan o.a. over Vrouwenpraat groepen. We hopen weer veel vrouwen te ontmoeten. In 1975 kreeg ze de eerste les in de kunst van het knippen en haar lerares zag al snel dat ze er aanleg voor had. Al vrij snel knipte ze moeilijkere motieven en het duurde niet lang of men kwam van alle kanten aan haar vragen of ze misschien iets wilde knippen. Zo knipte ze motieven voor de tekstboeken van huwelijksfeesten, maar ook heeft ze de motieven van tal van verjaardagskalenders verzorgd. Ze wordt ook vaak gevraagd op markten, waar ze dan haar vaardig heid kan laten zien en waar ze enige van haar schilderijen kan verkopen. Ze knipt dan motieven die te maken hebben met de omgeving waar de markten gehouden worden en het pu bliek is meestal öok zeer enthousiast. Naast de knipkunst beoefent zij ook het Hindelooper schilderen en het schilde ren van olieverfschilderijen, maar hier van is in het Open Huis niets aanwezig. Wie dit unieke werk wil bezichtigen, kan tot ongeveer 5 december terecht in het Open Huis. ZWEM- EN POLOCLUB HEILOO Heren 2 moest zaterdagavond naar Hoorn om de strijd aan te binden tegen Hoorn 3. Hoorn 3, een middenmoter van de poule was voor Heiloo geen probleem. Met 10-2 moest Hoorn in Heiloo de meerdere erkennen. Voor de rust wist Heiloo 6x te scoren en Hoorn slechts lx. Na de rust werd Heiloo nonchalanter hoewel ze in een betere konditie ver keerden dan Hoorn, maar wisten nu maar 4x te scoren en Hoorn lx. Ge scoord werd door Luc Sterkman 2x, Robbert ter Haar (verdediger) lx, Bert Gols 2x en Frank Brinkhuis scoorde zelfs 5x raak. Meisjes aspiranten 0.16 jaar moesten naar Den Helder, waar men het op moest nemen tegen Noordkop. De jongedames waren te water gegaan met het idee van dat zullen we wel even klaren aangezien Noordkop van Hoorn had verloren, terwijl Heiloo met over macht van Hoorn gewonnen had. De eerste periode werd afgesloten met de stand 1-1. In de rust werd gekon- stateerd dat er meer druk op de ketel gezet diende te worden, wilde men de wedstrijd winnen. Resultaat, 5-1 in het voordeel van Heiloo. Het eerste en laatste doelpunt werd ge scoord door Areke de Hoop. In de tweede periode nam Martine Brinkhuis 1 doelpunt voor haar rekening en Willy Klamer 2 stuks. De pupillen jongens waren in Assendelft te gast van Kroosduikers. Een gelijkopgaande strijd sloot de eerste periode af met 1-1. In de tweede periode moesten de jongens van Heiloo nog een tegen treffer kikasseren, zodat de eindstand 2-1 in het voordeel van Kroosduikers werd. Nils Groot was de gelukkige ma ker van het enige Heiloose doelpunt. Vier ploegen van Heiloo hadden een thuiswedstrijd. Jongens aspiranten 0.16 jaar moesten de meerdere erken nen in Aquafit en verloren met 1-6. Aquafit heeft een snelle ploeg maar evenals Heiloo een jonge ploeg. De jongens van Heiloo bleven te veel hangen waardoor Aquafit te veel ruim te kreeg. Met meer inzet van de gehele ploeg had er voor Heiloo meer ingeze ten. Dames 2 moesten het onderspit delven tegen koploopster St. Pancras. Direkt bij het begin van de eerste periode wist St. Pancras al te scoren, terwijl in de laatste minuut van deze periode St. Pancras nogmaals scoorde. Ook in de tweede periode wist St. Pancras 2x te scoren zonder dat Heiloo daar iets tegenover kon zetten. Er zat te weinig vaart in het spel van de dames van Heiloo, waardoor de dames van St. Pancras te veel ruimte kregen. Dames 1 moest tegen gelijkwaardig opponent D.W.R. uit Haarlem spelen. Men kwam tot een eerlijke punten verdeling. Stand werd 3-3. Door een verdedigingsfout van Heiloo wist D.W.R. het eerst te scoren. Julia Dosza wist de gelijkmaker te scoren, maar D.W.R. wist via een goed ge nomen corner via een prachtige door- tikbal te scoren. In het begin van de tweede periode wist Monique Voogd na een in eerste instantie afgeslagen aanval door vechtend toch nog te scoren en de stand weer gelijk te brengen. D.W.R. wist steeds weer het initiatief tot scoren te nemen maar gelukkig voor Heiloo wist Lia Meinema in de laatste minuut de stand weer gelijk te trekken. Heiloo 1 heren moesten het opnemen tegen één van de koplopers Aquarijn uit Vleuten/de Meern. Heiloo 1 had weinig in te brengen tegen Aquarijn. In de eerste periode wist Heiloo 1 X te scoren via Jan Visser, maar Aquarijn schoot 3 x raak. In de tweede periode werd in dezelfde verhouding gescoord en voor Heiloo scoorde ook weer Jan Visser, zodat de stand 2-6 was aan het begin van de derde periode. In de derde periode wisten beide teams slechts 1 x te scoren. Roland Beenhak ker wist een rommelige situatie toch nog met succes te bekronen en schoot raak. In de laatste periode ging Heiloo vol komen de mist in. Roel de Hoop wist 1 x te scoren maar Aquarijn wist nog 6x te scoren. Eindstand 4-13. Saskia van dfer Wel Margaret Pfeiler Filip Boeke Frans Schouten Rob Brouwer M.m.v. Pieter-Jan Olthof, bel. Uitgevoerd worden Madrigalen van: Claudio Monteverdi, Lucca Marenzio. Het geheel staat o.l.v. Frans Schouten. De toegangsprijs (incl. programma) be draagt 5,- p.p. houders van een C.J.P. houders van een 65+ pas en do nateurs 3,--. Kaartverkoop aan de kerk vanaf 14.00 uur. Maandagochtend 24 november 10 uur j.l. kwamen de telefoon cirkels landelijk en dus ook Hèiloo in groepjes bij elkaar. De leidsters maakten de toegezonden grote en geheimzinnige enveloppe open en deelden op te lossen raadsels uit. Na oplossing van de kruiswoordpuzzels kwamen nog een paar rebussen aan de beurt. Hoewel er na oplossing nog een paar woorden ontbraken werd getracht de slagzin te vormen. Om 11 uur werd de radio aangezet en kwamen de overige vragen tot ons. Onmiddellijk na de laatste werd ge tracht het opgegeven nummer in Hilver sum op te bellen, echter zonder resul taat. Bij onze cirkel was dat tenminste het geval. Er werd niet opgenomen. Cirkel ,,4 kreeg te horen dat ze te laat waren. De winnaar woonde in Utrecht en werd verzocht met de cirkel 's avonds in Utrecht, waar feest werd gevierd, aanwezig te zijn. Een dame uit Zoetermeer was vrijwel gelijktijdig aan de lijn en had ook de juiste slagzin. Zij werd verzocht toch ook in Utrecht aanwezig te zijn. Onder het genot van een kopje koffie met heerlijk eigen gebakken cake luis terden wij naar de vrolijke muziek, een keuze uit de vele verzoekplaten. Er werd gesproken over ontstaan en het nut en de gestadige uitbreiding van de telefoon cirkels. Men zou deze niet meer willen missen. Zit men in de put,? In een cirkel haalt men je er wel uit. De deelnemers hadden die maandag ochtend een fijn uitje, waren even uit de sleur en gingen voldaan weer huis waarts, hetzij op eigen gelegenheid of thuisgebracht. Het was fijn te horen dat een man die een cirkel leidde, de winnaar was. De meeste cirkels worden door dames begeleid. Waar zijn toch de heren? Er zijn velen die in de WAO zijn en beschikken veelal over veel tijd. Ze zouden met dit werk zo waardevol bezig kunnen zijn en veel voor mensen kunnen betekenen. Wilt U ook deel uitmaken van een cirkel of een cirkel begeleiden? U weet Mevr. J. A. Hart-Schmitz zal u alle gewenste inlichtingen verschaffen. Het adres is Vredenoord 68 tel. 335149. GLAS GRAVEREN Een oude techniek die ontstaan is in Perzië welke zich rond 1600 in Venetië ontwikkeld heeft, vandaar uit werd deze kunst door andere landen overge dragen. Iedere techniek heeft zijn bijzonder heden, zo ook het glas graveren, waar bij met een hoogwaardige diamant het glas bekrast - gegraveerd en be- schraapt wordt. In tegenstelling tot het glasbeschilde- ren, wordt hier de tekening hoofd zakelijk bereikt door lichtbreking en schaduweffekt. Men werkt met een houder waarin dia mant graveer en slijpstift kunnen wor den geplaatst. Glas graveren is een techniek die door jong en oud beoefend kunnen worden op allerlei mogelijke stukjes glas en drinkglazen. Het zal een ieder duidelijk zijn dat waar 42 grote beuken geveld worden, daar ook iets anders voor in de plaats zal moeten komen en, dat laatste is gebeurd en bijna voltooid. Zo'n 120 laanbomen (die al een paar meter hoog zijn) in dit geval beuken, zijn gepland op de open strook in het bos met daar tussen wat laagbeuk, zoete kers en wat jonge beuken en een enkele lijsterbes, voor z'n mooie kleuren. Het is niet eenvoudig om bomen met goede beworteling en de juiste maat te vinden, maar de boswachter, de heer Werksman, vond in zijn buurman, kwekerij Meyer, een uitstekend leveran cier. Het planten wordt gedaan door mensen van de W.S.V. Zij maken de plantgaten en planten vervolgens de jonge bomen in, onder het toeziend oog van de heer Werksman, verwacht wordt dat half december het karwei geklaard zal zijn. De bomen die langs de Westerweg gepland zijn worden afgerasterd om ze de nodige bescherming te geven. Van het hout van de oude beuken wordt van het tophout openhaardhout ge maakt, de grotere stukken worden verzaagd voor kleingoed, zoals was knijpers, borstels, keukengereedschap en kleine meubelen. En zo vindt alles weer zijn bestemming. ENORME PUBLIEKE BELANG STELLING VOOR JAN TERLOUW Vorige week dinsdagavond had het bestuur van D'66 afd. Heiloo/Limmen, Jan Terlouw uitgenodigd om een lezing te houden over de landelijke politiek. Het scheelde niet veel of de toeschouwers, die in grote aantallen waren toegestroomd, moesten het zon der de gastspreker stellen, omdat ont wikkelingen in de 2e Kamer zijn aan wezigheid verlangden. Uiteindelijk bleek de reis Den Haag/Heiloo toch haalbaar en zo kon de voorzitter van D'66, de heer van Dam, iedereen hartelijk welkom heten, waarna Jan Terlouw de microfoon overnam. De tijd voor de pauze was bestemd voor het geven van de visie van D'66 op het arbeidsvoorwaardenbeleid, het sociaal-ekonomisch programma en de Antillen. Met betrekking tot de loonmaatregel gaat D'66 ervan uit deze, hoewel hij impopulair is, wel degelijk nodig is. Men wil echter wel voorkomen, dat de allerlaagste inkomens worden aan getast, omdat deze groep zo'n daling direkt merkt. ,,Veel mensen noemen D'66 een partij van zwalkers en men verwijt ons dat wij niet duidelijk zijn", aldus ging de heer Terlouw in op het programma van D'66. ,,Het is echter helemaal niet waar dat wij geen sociaal-ekonomische visie hebben, iets wat je andere partij en juist wel kan verwijten. D'66 praat dan wel niet vanuit een beginsel, maar we volgen toch eeh rechte lijn." De problemen rond de toekomstige zelfstandigheid van de Antillen staan op het ogenblik volop in de belangstel ling: „Wij gaan er van uit dat het zelfbeschikkingsrecht voorop moet staan en dat we zeker geen tijdslimiet moeten stellen. Wij zijn voorts van me ning dat het kultureel maatschappelijk onthechtingsproces belangrijker is dan de demokratische en ekonomische on afhankelijkheid." Over de toekomstige verkiezingen wilde de heer Terlouw kwijt dat D'66 bij voorkeur in een kabinet zou willen met de P.v.d.A. en het CDA, maar dat een samengaan met P.v.d.A. en VVD ook tot de mogelijkheden behoort. Het vormen van een volksfront noemde hij ongewenst. Na de pauze was er voor de aan wezigen de mogelijkheid tot vragen stellen. Eén van de vragenstellers vroeg hoe het mogelijk was dat het con gres van D'66 zo gemanipuleerd kan worden door een aantal zwaargewich ten. De heer Terlouw antwoordde met een wedervraag: „waarom zou een topfiguur zijn mening niet mogen geven?" Alle andere vragen handelden over min of meer aktuele onderwerpen en ieder een kreeg een goed en uitvoerig ant woord op de door hem/haar gestelde vraag. Om kwart over tien moest er helaas een einde komen aan het sper vuur van vragen, omdat omstreekt deze tijd het einde van de bijeenkomst ge pland was. De stoet van belangstellenden tv- hierna weer huiswaarts met het gevoel een welbestede avond te hebben ge had. Het sterke team van Zeemacht uit Den Helder, dat de gehele competitie al bovenaan staat, kwam dit weekeinde in Heiloo tegen het eerste team van 't Vennewater Badminton niet verder dan een gelijkspel. Dit knappe resultaat is vooral te danken aan de steeds sterker spelende Ria Zoon. Niet alleen won zij haar enkelspelpartij, maar behaalde ook voor een groot deel het spel in de damesdubbelpartij De winst in het damesdubbel betekende uiteindelijk het 4-4 gelijkspel. Even leek het nc% op een 5-3 overwin ning uit te draaien toen Ruud Admiraal in een formidabele partij tegen Sjoerd Oudijk er een derde game uit sleepte. Door routine slaagde de Zeemachtspe ler er uiteindelijk toch in de derde game naar zich toe te trekken. Het tweede team trad met een verzwakt team aan tegen Heemskerk 5 en won met 1-7. Bas Keijser nam in deze wedstrijd de eerste plaats over van Rob Berger die door een lichte griep was geveld. Gemotiveerder dan ooit werd gespeeld om elk puntje. Dit had tot resultaat dat Heemskerk - vaak in drie games - zeven nederlagen kreeg te slikken en hierdoor werd terugverwezen naar de onderste regionen van de poule. De uitslagen: 't Vennew. B. 1 - Zeemacht 2 4-4 Heemskerk 5 - 't Vennwater B. 2 1-7 't Vennewater B. 3 - Flash 8 6-2 Bavio 2 - 't Vennewater B 2 6-2 't Vennewater B. 5 - Poona 1 3-5 't Vennewater B. 6 - Hanebalken 3 2-6 't Ven.w. B. Al - Heerhugow. A2 8-0 Noordkop Al -'t Ven.w. B. A2 4-4 Bergen BI - 't Vennew. B. BI 1-7 Het programma: Zaterdag 29 november: Noord kop 2 - 't Vennewater BI Netmeppers Al - 't Vennewater B. Al Zondag 30 november: 't Vennwater B. 2 - Polisport 2 't Vennewater B. 3 - Speedo 1 Castricum 4 - 't Vennewater B. 4 Zaandstad 5 - 't Vennewater B5 Bavio 4 't Vennewater B 6 't Vennewater B A3 - Flinters A2 Gouwzee B2 - 't Vennewater B. BI OUD PAPIER AKTIE STICHTING Z& PC HEILOO Ondanks het (te verwachten) slechte weer zal hij er zaterdag a.s. weer staan, de oud papier-container van de Stich ting Zwem- en Poloclub Heiloo. Het is immers de laatste zaterdag van november en dus organiseert het bestuur van deze Stichting weer haar maandelijkse oud papier-aktie. Vanaf 10 uur (tot 12 uur) is eenieder van harte welkom op de parkeerplaats van het zwembad 't Baafje. Naast de gebruikelijke attentie heeft men ook deze keer voor een bijzondere attrac tie gezorgd. Het bestuur rekent er daarom op dat deze keer nog (veel) meer sportliefhebbers hun krantje zul len komen bijdragen. 49.41% 49.41% 56.55% 55.36% 49.40% HEILOOER BRIDGECLUB Uitslagen dinsdag 18 november 1980 Rood gem. 84 punten. NZ, 1. mw. Admiraal/hr. Vendel 61,90% 2. heren Belleman/Souverein hr. Löhr/mw. de Wit OW, 1. mw.v.Loon/hr.Mak 2. heren de Wit/v.d.Zijden 3. heren Berkman/v.d.Vlies Grijs, gemiddeld 60 punten. Nfc, 1. dames Wedda/Weehuizen 60.00% gem. dames Haafkens/Ulot 55.83% 3. dames v.d. Berg/Kromhout 46.67% OW. 1. dames Vreeswijk/v.d.Zijden 67.50% 2. dames v.Oorschot/Zwart 48.33% 3. dames Kroon/Oosterling 46.j67% Uitslagen donderdag 20 november 1980. Groen gemiddeld 88 punten. NZ, 1. dames Koens/Löhr 2. dames v. Duin/Mercks 3. heren Gorse/Rozing OW, 1. heren Koster/Tamminga 61.36% 2. hr./mw.v.d.Zijden 3. hr./mw. Berkman Blauw gemiddeld 69 punten. NZ, 1. dames Hart/Vreeswijk 2. dames de Jager/de Wilde 3. mw. v.d.Goot/hr. Löhr OW, 1. dames Kuiper/Roos 2. dames v.Hoolwerff/Spruyt dames Klerk/Stark 56.82% 56.25% 55.11% 60.23% 45.45% 58.70% 51.45% 48.55% 63.77% 50.72% 50.72% De kompetitie, stand dinsdag: 1. mw.Hoff/hr.Tamminga 59.85% 2. heren de Wit/v.d.Zijden 52.62% 3. heren Berkman/v.d.Vlies 52.34% Stand donderdag: 1. hr./mw. v.d.Zijden 57.88% 2. heren Koster/Tamminga 54.76% 3. dames Gallee/Nieuweboer 53.99% Nog een paar weken en dan zijn we aan het einde van dp lopende kompe titie, want al op 18 december is de prij- zenwedstrijd. Wij verwachten op die avond natuurlijk alle leden en hoewel de datum vóór de Kerstvakantie ligt, zou het mogelijk kunnen zijn, dat ie mand toch verhinderd is. Mocht dit zo zijn, wilt U dit dan nu reeds opge ven? We zijn aan de voorbereidingen bezig en weten graag op hoeveel mensen we ongeveer kunnen rekenen. Weinig of geen reakties op onze vraag van vorige week voor ideeën voor die avond. De keus tussen weinig en geen kunt U zelf bedenken. Eveneens weinig of geen reakties met dezelfde opmerking - op ons verzoek aan Acol- biedende leden om. de komende vrij dagavonden aanwezig te zijn. Mee spelen in een matig tempo is nuttig, omdat er na elk spel over bieden en uitspelen wordt gepraat en u kunt meepraten en verder, omdat er toch steeds wel vragen zijn, waarop ook U antwoord kunt geven. Mocht U toch tel. 33 16 76, de heer v.d. Zijden. We hebben nog andere telefoonnum mers: 33 35 76 van de heer Berkman voor het geval U voor dinsdag wilt af bellen, 33 43 68 van mevrouw Klerk, als U voor donderdag wilt afbellen, dezelf de nummers ook voor onze reserves als zij niet beschikbaar zijn en ook graag even een berichtje in het geval U met een andere partner komt. En ook dat moet bekend zijn, liefst niet later dan 's avonds 9 uur vóór de wedstrijddag. Bij geen gehoor, afbellen voor vrijdag avond, of informaties over andere za ken, kunt U bellen tel. 33 16 76 (van de Zijden). Heiloc Rechte Hondsbosschelaan 22

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1980 | | pagina 6