HUISVUILZAKKEN KOMOKEUR M) Bang&Olufeen L+aS PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN De komende en de gaande man Te koop: a f 3.50 per 20 stuks Adjudant A. Meyland geïnstalleerd Veel belangstelling bij afscheid adjudant Van Heusden ÏDe meeste agendapunten die op de -/vorige week donderdag gehouden '^raadsvergadering aan de orde kwamen, /behoefden niet meer dan een hamer slag. Eigenlijk alleen over een binnen gekomen bezwaarschrift en over de vaststelling van de bouwregistratie- verordening was men het niet direkt eens. AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" GEVONDEN VOORWERPEN IN DE WEEK VAN 24 T/M 30 november 1980 Afhalen op woensdag- en zaterdag 's middags van 14.00-16.00 uur. 3 jaar garantie Geautoriseerd B&O dealer: Eric Kippersluis b.v. POLITIEBERICHTEN AFWEZIG: H. H. den Engelsen, huisarts maandag 8 december t/m woensdag 10 december. GEZINSKATECHESE KRANTENACTIE BENEDICTUSSCH00L AFWEZIG 11 en 12 december: Dr. Gransbergen Dr. Koelman Dr. Kempers Dr. Willeboordse Dr. Duijvestijn Dr. Den Engelsen UITKIJKPOST 3 DECEMBER 1980 BOUWEN ZONDER VERGUNNING KAN LEIDEN TOT GROTE FINANCIËLE STROP Het binnengekomen bezwaarschrift handelde over een afwijzing om toe stemming voor de bouw van een ber ging en 2 paardeboxen in de plaats van zonder toestemming gebouwde opstal len. De desbetreffende bouwer had van de gemeente een schrijven gehad waar in hij gevorderd werd hetgeen hij zon- der vergunning gebouwd had, weer te verwijderen. De heer ten Hoope wilde dit geval in de raad besproken hebben, terwijl de heer van Dantzig B. en W,. eerst een pré advies wilde laten uitbrengen om dit dan vervolgens aan de raad voor te leggen. De voorzitter van het col lege stelde echter dat dit buiten de raad om moet gaan, omdat er helemaal [nooit een bouwvergunning is verleend. [Omdat de bouwer zijn enige moge lijkheid, een beroep op de wet AROB, miet heeft benut kan hij volgens het college niet geholpen worden. Wel wilde het college toestaan dat deze hele materie eerst nog in de com missie ruimtelijke ordening besproken zal worden, waarna het college een pré-advies bij de raad zal uitbrengen. Dit voorstel werd aangenomen. Voorts werd een bouwaanvraag inge diend door de heer G.D.Kaaij om het door hem aangekochte café aan de Kapellaan 17 te veranderen en uit te breiden. Geen van de frakties had hier bezwaar tegen, maar wel waren er raadsleden die het een kwalijke zaak vonden dat de eigenaar al is begonnen met de verbouwing, terwijl er nog geen vergunning is afgegeven. Mevrouw Schuurman vroeg het college erop toe te zien dat de bouw niet voor tijdig wordt hervat. De heer Breuker vond de vaststelling van de bouwregistratieverordening een slechte poging om beunhazerij tegen te gaan. De heer Borsjes was blij met de ver ordening hoewel hij van mening was dat het zal voorkomen, dat er nog men sen door het net heenglippen. Wet houder Dekker kon deze mening onder schrijven, maar vond het wel een goede zaak dat er tenminste iets aan de beunhazerij gedaan wordt. Toch heeft zo'n verordening volgens hem ook zijn schaduwkanten. Zo zal er naar alle Gemeente Heiloo Afhalen op het kantoor van Openbare Werken, Van Aostastraat 7, vanaf 1 okto ber 1980 op werkdagen tussen 8.30 en 12.30 uur en 13.30 en 15.00 uur. waarschijnlijkheid minder bouwmateri aal verkocht gaan worden. Overste Stok reef feliciteert adjudant A. Meyland met zijn benoeming. ''.Maandagmiddag werd in de kantine van de brandweer (de tijdelijke raadzaal) Jjadjudant Meyland geïnstalleerd, hierbij waren aanwezig de burgemeesters van Heiloo, drs. G. J. Glijnis, en N. A. J. sMolhoek van Limmen. Overste J. A. H. tj Stokreef, de officier van justitie van ij Alkmaar Mr. W. A. B. van Sloterdijck •Jen de groep Heiloo. Overste Stokreef was de eerst die het woord richtte tot adjudant Meyland en ijzijn echtgenote, na eerste een woord ij van dank uitgesproken te hebben voor het onderkomen in de kantine van de brandweerdie duidelijk de gpede rela- i.;tie tussen gemeente en rijkspolitie aari- toont en vervolgde: gr,Groepscommandant is een belangrijke functie, in elke gemeente is de groeps- 'commandant belast met de leiding van w'de politie". Overste Stokreef ging in op de taak die /deze functie met zich meebrengt, hulp verlening, in de ruimste zin van het woord, het is moeilijk hier op goede t' wijze inhoud aan te geven, daar ook de '"/psychische nood steeds groter wordt. ,,De politie is een apparaat dat 24 uur bereikbaar moet zijn, dit uiteraard met v ondersteuning van de manschappen en - verschillende groepen. De taak van de politie is een bijdrage te leveren aan de sociale beheersing. Hinder een ander niet", maar dit gebeurt wel!! aldus overste Stokreef. Ook het contact met de burgemeester is van belang om een goede kennis te krijgen van wat er in de gemeente omgaat.Overste Stokreef sprak de hoop uit dat adjudant Meyland zou kunnen uitgroeien tot een vertrouwensman. ,,U zult op een andere manièr inhoud aan uw taak moeten geven dan uw voorgan ger H. v.Heusden, daar U een ander type bent, maar u heeft al enige voetstappen op het pad gedaan, U bent een nauwgezet persoon, die goede con tacten met zijn medemensen onder houdt. U gaat een belangrijke positie bekledenmaar er zal altijd kritiek zijn Wij hebben er het volste vertrouwen in, U en uw manschappen van harte gefeliciteerd met de benoeming". Vervolgens kreeg de heer Meyland bij monde van burgemeester G. J. Glijnis de felicitaties van het gemeentebestuur. ,,De functie van een groepscomman dant is medebepalend voor het gezicht van de gemeente, U kunt daar invloed op uitoefenen. De burger verwacht toch een rechtshandhaving van de openbare orde. Wij hebben alle vertrouwen dat het U zal lukken". Ook burgemeester Molhoek van Lim men bracht zijn felicitaties over: ,,De politie zou ook de moed moeten hebben om te falen, om voor paal te staan, maar de meesten durven dat bijna niet meer. Toen op het gemeentehuis in Limmen bekend werd dat U de opvolger van Van Heusden zou worden zeiden ze: ,,Het zal wel een goede zijn, we hebben nog nooit iets kwaads van hem gehoord? De officier van justitie Mr. W. A. B. Sloterdijck zei, blij met de benoeming van Meyland te zijn, daar deze veel belangstelling voor het milieu aan de dag had gelegd. ,,U bent uit het goede hout gesneden. Ik hoop dat U veel voldoening in Uw werk zult vinden". Opper V. d. Vlekke sprak namens de groep Heiloo: ,,Als één na oudste kaderlid, mag ik U welkom heten, al bent U al vier jaar in ons midden, maar we weten wat we aan elkaar hebben, U kunt op alle medewerking van de groep rekenen. Namens de vereniging waren er een bloemetje voor Mevr. Meyland en voor adjudant Meyland een boekenbon. Tot slot was het woord aan Meyland zelf. Wanneer je bij het Korps Rijks politie solliciteert naar de functie van o.a. Groepscommandant, dan is het voor de sollicitant erg belangrijk wat voor aantekening de Districtscomman dant op je sollicitatieformulier ver meldt. In mijn geval werd dat „ge schikt", en kon de sollicitatie-procedu re eigenlijk pas goed beginnen en daarvoor Overste Stokreef ben ik U bijzonder dankbaar. Het stemt mij ook dankbaar dat de beide burgemeesters, zonder enige be denking hun instemming hebben be tuigd met mijn benoeming. Het is zeker niet in een opwelling, als ik U toezeg dat ik mij jegens U allen volkomen open en loyaal zal opstellen en dit alles met in het achterhoofd een goed functioneren van het hele politie- gebeuren. Ik hoop dat wij in een grote mate van saamhorigheid en met erg veel enthou siasme ons werk zullen blijven doen en dat de sfeer binnen de groep Heiloo steeds Zodanig zal zijn, dat wij immer kunnen zeggen: „Het is goed dienen in Heiloo". Hierna was de installatie een feit en hief iedereen het glas. TON LEUKS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 1 paar handschoenen: Hond - Basset; fietspomp, trainingsjack plus wollen handschoenen; 1 portemonnee; pull over; 1 bankbiljet; 1 bankbiljet; etui met sleutels; 1 autospiegel; herentrui; kinderwant; 1 bankbiljet; plastic tas met inhoud; autosleutel klein sleutel tje. ei* pe Deense vormgevers van beelden gehad Dorpsstraat 54-56, Castricum Tel. 02518-5 20 83 Woensdagmiddag nam in het Motel Heiloo, adjudant v. Heusden afscheid als groepscommandant van Heiloo, wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde lepftijd. De gastheer van deze middag, Drs. G.J. Glijnis, heette namens de ge meentebesturen van Heiloo en Limmen iedereen hartelijk welkom, in het bij zonder de heer en mevrouw Hoekstra die voor deze gelegenheid uit Zoeter- meer naar Heiloo waren gekomen. Burgemeester Glijpis begon met de heer van Heusden te feliciteren, want die vierde dag ook zijn 60e-verjaar dag: „Wij wensen U met uw vrouw en [kinderen nog vele jaren in goede ge wondheid, de stap naar uw derde 'levensfase zal voor U niet dramatisch wijn. Het gemeentebestuur van Heiloo ;in Limmen willen deze dag niet on opgemerkt voorbij laten gaan en als blijk van waardering bieden wij U deze •jdfig aan." 'De rij van sprekers werd geopend door •de officier van Justitie van het arron dissement Alkmaar, Mr. L.A. Punt: >„0p een dag als deze weet je nooit 'of je iemand moet feliciteren of condo leren, maar omdat U jarig bent, kan ik U feliciteren. Hoewel niet vaak, hebben wij toch een uitstekend kontakt gehad, is Heiloo zo'n ordelijke gemeen de of had U zoveel overwicht? U heeft "uw taak in ieder geval altijd voor treffelijk volbracht. De volgende spreker was overste Stokreef. ,,U bent wars van mooie woorden, maar wat ik hier zeg zijn Oo/c burgemeester Hoekstra kwam af scheid nemen van adjudant H. v.Heus den. „ware woorden". U heeft duidelijk lei ding gegeven aan de groep, maar U was ook bekend om uw menselijke optreden. U hebt een weloverwogen oordeel gebaseerd op een rijke erva ring. Uw hele carrière stond in dienst van de politie. Afscheid nemen van een funktie is niet altijd de prestatie van de man, maar ook mevrouw van Heusden is veel dank verschuldigd." Daar burgemeester Molhoek deze middag verhinderd was, kwam in zijn plaats locoburgemeester van Limmen, de heer v.d. Steen: „U heeft er voor gezorgd dat Limmen volledig mee draait, U kunt terugzien op een periode van prima werk, dank namens de ge meente Limmen." Hierna sprak adjudant H.J. Mosk, namens de groepscommandanten: „Gezien jouw figuur, maken we er geen drama van. Je loopt op je laatste ambtelijke gras, morgen is het over en ben je vrij man. We hebben altijd veel plezier beleefd aan je prachtige verhalen, jouw kennis van de dialekten was erg knap. 't Is jammer dat we een goed mens gaan missen." Voor mevrouw van Heusden was er een bloemetje én voor de scheiden de adjudant èen kado. Voor de vrijwillige brandweer voerde commandant J. Kroonen- burg het woord: „we hebben een gran dioze tijd gehad in de vier en een half jaar dat U hier was. Vanaf het moment dat U de brandweerkantine mocht gebruiken, geloof ik dat de politie er meer gebruik van maakte dan de brandweer, maar bedankt voor de goede samenwerking." Als kado overhandigde de heer Kroonenburg een houten kandelaar met kaars, met de boodschap erbij hier wel voorzichtig mee te zijn, daar anders de brand weer in het geweef moet komen. Hierna kreeg de opvolger van adjudant van Heusden, adjudant A. Meyland, het woord en ging in op de 35 jaar dienst bij het Korps Rijkspolitie. „Adjudant van Heusden, tot op de laatste dag heeft U zich volledig in gezet voor de groep Heiloo. Namens de kollega's van deze groep wil ik daarvoor zeer hartelijk dank zeggen. Als blijk van waardering willen wij U een kado aanbieden waar U straks kreatief mee bezig kan blijven." De adjudant kreeg een Black en Dekker workmate en voor mevrouw van Heus den waren er bloemen. Toen sprak de heer v.d. Bosch van de rijksgebouwendienst nog enkele waar derende woorden. Last but not least, sprak burgemeester G.J. Glijnis de scheidende adjudant toe. „Toen U negen jaar geleden in dienst kwam, had U één wens, de groep op volle sterkte te brengen. Deze wens is in vervulling gegaan. Hartelijk dank voor al het goede dat U in beide ge meenten hebt gedaan." Namens het gemeentebestuur werd een Winkler Prins gezinsatlas aange boden. Toen was het de beurt aan adjudant van Heusden zelf om het woord te voeren. Prettig en geestig dankte hij alle sprekers en bedankte voor de mooie kado's, een speciaal woord van waardering ging naar burgeméester Hoekstra en z'n vrouw voor hun komst. Een lijst van mensen, ook die niet ge sproken hadden, deelden in de dank van Van Heusden, evenals zijn vrouw en kinderen, die als „onbetaalde krachten van de politie" werden af geschilderd. Tot slot sprak adjudant van Heusden de wens uit dat het de rijkspolitie, in het bijzonder Heiloo, goed zal gaan tot in lengte van dagen.' Uit de drukbezochte receptie en het feest dat daarna volgde, waar zo'n 300 belangstellenden waren, bleek dat die dag afscheid genomen was van een geliefd mens. Deze week beginnen we ons lijstje met twee gevallen van dierenleed. Allereerst de dode kat die in Plan Oost gevonden werd. De een of andere flinke „dierenvriend" had deze kat een stuk touw om de nek gedaan met aan het uiteinde een stuk mz&fi. Vér vollen sh ëe fr de dader de kat in het water gegooid waarna het dier jammerlijk is verdron ken. De politie heeft de kat na de vondst met de nodige korpseer begraven. Vlak voor het viadukt van Akersloot vond men in de sloot langs Rijksweg 9 een schaap dat waarschijnlijk al vele uren in deze sloot „gevangen" zat. Met behulp van de heer Van Nimwegen uit Alkmaar, die een geoefend lassowerper bleek, wist men het dier op de kant te krijgen. Hierna heeft men het dier naar de boerderij van herkomst gebracht waar bleek dat het niet veel mankeerde. Bij de zaak van Albert Heyn in 't Loo is op 26 november ingebroken. Na een rondtrip door de winkel kwa men de daders in hét magazijn terecht waaruit ze voor ruim 13.000,aan rookwaren hebben meegenomen. Ook in een huis aan de Kennemerstraat- weg is ingebroken. N.J.P.B. uit Heiloo meldde dat er 2 spaarbankboekjes, een paspoort, een rijbewijs, betaal- en travellercheques en wat sierraden ver dwenen waren. Bij een inbraak in de Triaskantine kwam men bedrogen uit. Meer dan 25,en wat snoepwerk was er niet te halen. Op 29 november reed de 36-jarige J.A. uit Limmen ter hoogte van garage Schilder tegen een boom. Hij reed vervolgens door maar werd niet lang daarna door de politie in zijn woning opgezocht. De man, die later onder invloed bleek te verkeren gedroeg zich zeer agressief en gooide pas na geruime tijd praten, het broodmes dat hij mee naar buiten had genomen weg. Hij werd naar het bureau gebracht waar hem een bloedproef is afgenomen voor het komende weekend Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. L. Doorn uit Haarlem. Crèche in De Rank. Kinderdienst in de Vondel school. Kruiskerk 10 uur ds. Voortman uit Halfweg. Crèche in achterzaal. Zondagsschool in de Rehobothschool. 19 uur ds. L. Prins uit Egmond. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur drs. J. D. Gort, Uitgeest; 17.00 uur Avondgebedsdienst. Parochie-zondagsdienst Moeder Godsparochie, Holleweg 111, Heiloo, tel. 072-331453. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 uur Bijbelstudie en donderdagavond 8 uur Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen lOuurds. Ph. Ouwendijk, Heiloo. H.A. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm. a.d. Hoef, ds. Moonen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert, Avondmaal. Remonstrantse Gemeente Alkmaar geen dienst in Alkmaar. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. G. Hoekema. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur: Hoogmis. Charismatische Bybelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 uur, tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 's morg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 .Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 - 11 - 18.30 uur. In de week: ma.-, wo,- en vrijdagavond om 19.30 uur. Dinsdag- en donderdagmorgen 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. AKTIE „MOEDERS VOOR MOEDERS" Uitsluitend voor Heiloo, Alkmaar en Limmen Mevrouw Lutgerink, Ilpenwaard 53, Alkmaar, tel. 072-611962. (i. Bureau voor a.s. alleenstaande ouders v.d. Meystraat 2, Alkmaar tel. 072-114911 Afspraken kunnen dagelijks tussen 9.30 en 10.30 u. telefonisch worden gemaakt. Werkgroep „Burenhulp Plan Oost" p.a. Tjeerd Menger,, Groot Barlaken 32, tel. 072-334512, 's ochtends tuisen 8.30 en 9.30 uur. NED. RODE KRUIS Afd. Welfare Begeleiding thuis van langdurig zieken, invaliden en bejaarden bij het handwer ken en verrichten van handenarbeid. Bovendien op maandagmiddag in huize „Overkerck" van 2.30-4 uur. Het Open Huis, 't Loo J9, van 2-4 uur. Dinsdagmiddag in D.C. Westerweg 294, van 2-4 uur. Donderdagmiddag huize „De Loet" van 2.30 tot 4 uur. Inl.: Mevrouw Bakker, tel. 072-330504. Telefooncirkels InL: Mevr. Hart, Vredenoord 68, tel. 072-335149. Ver. v. Volkshuisvesting „Heiloo" InL: alléén de le en 3e dinsdag van de maand van 19.30-20.30 uur in het Open Huis te Heiloo, kamer Dienstencentrum. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12.00 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: dinsdag t/m vrijdag 8.30-12 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Dinsdagmorgen 8.30-11 uur; dinsdag avond 7-8 uur; vrijdagmorgen 8.30-11 u. Tel. 331144, kantoor v. Aostastraat 5. SPREEKUUR ALG. MAATSCH. WERK HEILOO/LIMMEN Heiloo: woensdag en vrijdag van 9-10 u. Westerweg 263, tel. 072-330984. Limmen: donderdag van 14-15 uur, Wijkgebouw, Kerkweg 1, tel. 1250. Voor afspraken buiten de spreekuren: de gehele week: tel. 072-110804. (Bureau Alg. Maatschappelijk Werk, Nassaulaan 5, Alkmaar). KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werk dagen van 19-19.30 uur. 072-331073 Wijkverpleegkundigen: Zr. A. H. Kroon, Goodeslaan 53., tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. G. J. de Wit, Goodeslaan 53, tel. 072-330082, te bereiken van 8.30-9.00 uur. Zr. J. v.Leeuwen, De Kandelaar 22, Heiloo, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur, zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Zr. A. v. Staveren, Mariënstein 9, Hei- Youth Eut Christ P2?'i343.3f), ie bereiken van Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20 uur Laat, naast dé Kapelkerk. DOKTERSDIENSTEN [uitsluitend voor spoedgevallen] Dr. H. H. den Engelsen, Ewisweg 50, Heiloo, tel. 072-333080. Geslachtsziektenbestrijding Noord-Holland-Noord Spreekuren Sociaal verpleegkundige M. v.d. Heuvel: ma.-wo.-vrij. van 9-10, di.-do. van 13-14 en Vlgs. afspraak, tel. 072-119676; na 5 uur: tel. bandinform. eveneens 072-119676. Ned. Ver. tot integr. van homo seksualiteit COC Werkgr. Alkmaar. Inl. Jan de Fost, tel. 072-612855. Weekenddienst Apotheek Apotheek Sibilo, Pastoor van Muijenw. 17, Heiloo, tel. 072-330200. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Zr. R. Sijbrands, Prins Hendrikstraat 20 Egm. a. Zee, tel. 02206-1620. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) Mevr. Hardijzer-Verwoerd, tel. 02208- 3042, b.g.g. boodschappendienst, tel. 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. E, Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. C. D. v. d. Zee, Westerweg 140, Alkmaar, tel. 072-153016. Organisatie van Nederlamdse Tandprothdtici 8-8.30 uur. Zr. H. Meesters, Baetenburg 171, Hei loo, tel. 337465, te bereiken 8-8.30 uur. Zr. E. Jansen, Buerweg 12, Bergen, tel. 02208-6203, te bereiken dinsdag, don derdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tussen 12 en 13 uur. Tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandag en donder dag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. Zwangerschaps Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. Speel-o-theek Uitleencèntrum van speelgoed voor li chamelijk-, geestelijk- of zintuigelijk ge handicapte en langdurig zieke kinderen, doch ook aan ouders'geestelijk gehandi capten. Wijkgebouw Kruisvereniging, Holleweg 94, Heiloo. Openingstijden: Vrijdagavonds van Zaterdagochtends van Inl. bij de voorz. dhr. 072-330078. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 072-116377 en mevr. v. 't Veen-Paarlberg, Baetenburg 17, tel. 072-330127. 7- 9 uur 10-12 uur D. Visser, tel. Dat doorrijden na een ongeval niet Weekenddienst in de kop van Noord altijd lonend is, ondervond ook de Holland, tel. 02240-7939. 46-jarige J.F.S. uit Alkmaar. Op 14 november had hij op het parkeerterrein bij het station een andere auto aangere den. Na een uitvoerig onderzoek kon de politie de identiteit van de dader achter halen. Donderdagmiddag brak om 11.53 uur brand uit in de boerderij van veehouder S. in de Boekelermeer. Hoewel de brandweer snel ter plaatse was kon men het niet verhinderen dat de boerderij tot de grond toe afbrandde. Bij 3 van de pinken werden zulke ernstige brandwonden geconstateerd dat ze moesten worden afgemaakt. Mevr. S. en een zoon moesten voor brandwonden behandeld worden. De oorzaak was waarschijnlijk overver hitting van een wasmachine. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - Mw. H. W. de Waart Watervogels: Tel. 072-336180 - Mw. H. H. Geutskens Vogels en knaagdieren: Tel. 331484 - Dhr. R. M. Jacobs Inspectiedienst: Tel. 02510-37750 - Dhr. P. C. Schuit Limmen: Tel. 02205-1806 - Mw. M. Bakkum. De aanw. huisartsen nemen waar. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tèl. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- .333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. Soc. Alleenstaanden Iedere eerste maandag van de maand 20 uur in het Open Huis, zaal 5; iedere der de vrijdag van de maand vanaf 20 uur, ook in zaal 5. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeghuis. Secr.: Werkendelslaan 98, Heiloo, tel. 072-332829. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP STICHTING „NOORD-KENNEMERLAND" werkzaam in de gemeenten Alkmaar, Akersloot, De Egmonden, Heiloo en Limmen. Spreekuur dagelijks (maandag tot en met vrijdag) 's morgens van 8.30 tot 9.30 uur; 'c mid dags van l3.00-14.00 uur op de onder staande adressen: Alkmaar: Nassauplein 8. tel. 127066; Muiderwaard 396, tel. 612922 (Ontmoetingscentrum „De Rekere"). Akersloot: Kerklaan 61, tel. 12048 Egmonden: Wilhelminastraat 14, Egm. aan Zee, tel. 1671 Heiloo en Limmem: Westerweg 294 Hei loo, tel. 072-335544. Directie en administratie: hoofdkantoor Nassauplein 8 Alkmaar, tel. 072-127066, gehele dag bereikbaar. geen middagspreekuur. Heilooër Stichting voor Bejaardenzorg Spreekuur opnamebeleid van de Heibo er Stichting voor Bejaardenzorg, Huize „De Loet", De Loet 1, Heiloo, spreek uur iedere eerste maandag van de maand van 10-11.30 uur. Kath. Bond van Ouderen en Gepens. Aanvang van de Soos van onze afdeling: 's Dinsdags en 's donderdags van 1-5 u. Uitsluitend biljarten ma. en vr. v. 1-5 u. STICHTING DIENSTVERLENING ALKMAAR - HEILOO Stichting voor ouderen Spreekuren: Open Huis, dagelijks van 9.00-1Ö.00 uur, tel. 331297. Het Trefpunt, Westerw. 294, maandag - woensdag - vrijdag van 13.30-14.30 uur, tel. 335296. Aktiviteiten in het Trefpunt, Westerweg 294: Maandag 9-12 W.A.O.-soos, dinsdag 10-12 u. zangkoor, 14-16 u. handwer ken, woensdag 9-12 u. engelse les, 13.30-17 u. Ouderensoos, donderdag 9- 12 u. engelse les, 16-17 u. gymnastiek, vrijdag 9-12 u. W.A.O.-soos, biljarten, 13.30-17 u. Ouderen-soos, zondag 13.30 -17 u. Ouderensoos. Aktiviteiten in het Open Huis: Maandag 14-16 u. handwerken, dinsdag 13.30-16.30 u. Ouderen-soos, donder dag 9.30-11.30 u. gespreksgroep, 13.30- 16.30 u. Ouderen-soos, 14-16 u. gym nastiek, vrijdag 11-12 u. volksdansen. Voorziening warme maaltijden Ouderen die gedurende bepaalde tijd niet in staat zijn zelf hun warme maal tijd te verzorgen kunnen een beroep doen op bovenvermelde stichting, tele foon 331297 of 335296. Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen van bejaarden-opneming in een bejaardenoord dienen te worden ge richt aan het secretariaat van de com missie, 't Loo 19 te Heiloo, tel. 072- Wet Werkloosheidsvoorziening Maandag t/m vrijdag met uitzondering van woensdag van 8.30-12 uur. Alg. Ned. Invaliden Bond (A.N.I.B.) Secretariaat: J. Th. Bakker, Zevenhui- zerlaan 10, 1852 MV Heiloo, tel. 072- 335398. Advieszaken en verhuur van rolstoelen: Blanckershofweg 12, 1816 HG Alkmaar, tel. 072-113783. Soos: elke 2e woensdag van de maand in de HSV-kantine, Bayershoffweg. Inl.: Hr. Bellekom, Kennemerstraatweg 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-333797. Gehandicapten-overleg: Elke woensdag morgen gezamenlijk spreekuur van 10- i2 uur in Buurthuis Overdie, Ruys- broeckhof 97 te Alkmaar. Elke zaterdagmiddag zwemmen van 16- 17 uur in Egmond. Kosten 1,75 p.p. Inl.: 02206-1722. Bystandsbond afd. Alkmaar Informatie en hulp bij problemen met sociale uitkeringen. Spreekuur in de Vest, R.-k. Woningbouwver. St. Willibrordus Heiloo Secr. Maas Geesteranusweg 28, 1851 BP Heiloo, tel. 072-333252. Onderhoud: tel. 072-J32746 Adm. huren: tel. 072-334772. Spreekuur: le en 3e woensdag van de maand in de R.K. Pastorie, Westerweg 267, van 19-20 uur. OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.00 dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.00 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.00 Woensdagavond gesloten. Vrijdag 14.00-17.00 15.30-17.00 19.00-21.00 Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uur geopend (ook voor niet-leden). Bibliotheek Het Malevoort 13 Jeugd, volwassenen en fonotheek Openingstijden: Door goedkeuring kunnen bouw vakkers alsnog VAKANTIE BONNEN inleveren en wel op: maandag, 8 december, tussen 8 en 9 uur in de pastorie van de St. Willibrorduskerk. Inl.: B. Hoetjes, tel. 072-336431. Aan de ouders, die meedoen aan de gezinskatechese in verband met de eerste H. Communie van hun kind in de Willibrordusparochie: 9 of 10 december wordt u weer verwacht in de Willibrord- pastorie. We beginnen om acht uur. De Werkgroep. Aanstaande zaterdag, vlak na Sinter klaasavond staat de container voor oudpapier weer klaar voor onze deur. We hopen dat u evengoed nog even langs komt, al begrijpen wij natuurlijk heel goed, dat u graag nog wat met uw cadeautjes wilt stoeien. Bewaar vooral het inpakpapier en de grote hoeveelheid oude kranten die voor de surprises is gebruikt. Dan krijgen we de container vast weer vol. Tot zaterdag, tussen 9 en 11 uur. P.s. wilt u s.v.p. wel alles in dozen doen of vastbinden. Leerkrachten en oudercomité St. Benedictusschool Plan Oost, BIBLIOTHEKEN Op vrijdag 5 december a.s. zijn de beide Bibliotheken (Het Malevoort 13 en Kennemerstraatweg 382). Vanaf 15.30 uur gesloten. Waarneming door: Dinsdag 10-12 14-17 19-21 Woensdag 10-12 14-17 Donderdag 19-21 Vrijdag 14-17 19-21 Zaterdag 10-12 Openingstyden Oudheidskamer: Dinsdagavond van 7 tot 9 uur Zaterdagmiddag 2 tot 5 uur Galery Emily Slimpad/hoek Heerenweg Openingstyden: d.-wo-do-vr. van 13.30- 18.00 uur en vrijd. koopavond 19-21 u. Zaterdag 10.00-17.00 uur. Zondagmiddag van 14-17 uur Bloemstil- levens in olieverf van Guda Nadine Slot- Paarlberg. V.V.V. Heiloo Ver. voor Vreemdelingen Verkeer Tel. 072-333719 Mevrouw De Moor, Nijverheidsweg 11-

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1980 | | pagina 2