een gelukkig en voorspoedig 1981 De zaak met de gezellige sfeer en uitstekende keuken. Tijdens de Kerstdagen ontvangt iedere cliënt een aardige surprise. SËËlllSeit SPEL wenst U allen Op oudejaarsavond om 24.00 uur geven wij een GEWELDIG VUURWERK! Modern overdekt winkelen met veel gratis parkeerruimte zaterdags geopend tot 5 uur WINKELHOF 7-8 - HEILOO TELEFOON 072-333264 Dagelijks geopend van: 11.30 uur tot 22.00 uur p TRIAS-JEUGD IN DISTRICTSCROSS VOORAAN HANDSOME EIGHTT0ERN00I VEEL BELANGSTELLING VOORDE 9DE HALVE MARATHON EGMOND AAN ZEE "V' rvi ts s UITKIJKPOST 23 DECEMBER 1980 IIITl/l plaatse inschrijven. De voorinschrijving voor de wedstrijd is echter per 20 december gesloten. Vele topatleten uit binnen- en buitenland zullen aan de start verschijnen. Le Champioen heeft voor deze Halve Marathon weer heel veel werk verzet. Er zullen meer dan 150 medewerkers over al bezig zijn. De deelnemers aan de 21 km. krijgen een bijzonder fraai én zwaar parcours voorgeschoteld door om het Noordhollandse Duinreservaat. Onderweg zijn er drie posten waar men verfrissingen krijgt aangeboden (waar onder de vermaarde Amerikaanse sportvoedingsdrank Gatorade) en wel op de 8, 14 én 18 km. Bij de finish in het centrum van Egmond aan Zee kan men de precieze gelopen tijd aflezen op een elektronisch tijdwaarnemingsbord Voorts krijgen alle dames die de 21 km. volbrengen een bloemetje aangeboden van de fa. Berko uit Bakkum. Bijzonder veel wordt verwacht van de trimlopen door de duinen en over het strand over de afstanden 3 en 7 km. Vooral gezinnen zullen hieraan deelne men. Voor deze afstanden kan men op 4 januari as. vanaf 9.00 uur inschrijven in de sporthal. Het inschrijfgeld voor de 3 km. bedraagt t/m 15 jaar 2,50 en voor ouderen 3,50; op de 7 km. betaalt men 1,00 extra'wegens de verplichte duinkaart. Als herinnering ontvangen deze deelnemers een prachti ge vaan. Na-inschrijven voor de 21 km. is ook mogelijk vanaf 9 uur in de sporthal tegen een inschrijfgeld van 10,--. Deze deelnemers ontvangen direkt na afloop een standaard in de vorm van een hardloper op een bijzon der fraaie voet. Bij gunstige weersomstandigheden ver wachten wij op 4 januari meer dan 4500 deelnemers uit binnen- en buitenland. Het is vanwege de verwachte drukte verstandig om ruim op tijd van huis te vertrekken. Le Champion nodigt U ook uit om deel te nemen. Alle afstanden staan voor U open. Loopt U een kortere afstand dan is het een genot om daarna de deelne mers van de Halve Marathon te zien binnen komen. De start voor alle afstanden is op de Noord-boulevard. De 21 km. wedstrijdlopers vertrekken om 11.00 uur precies. Alle andere afstanden vertrekken 5 minuten daarna. HEILOOER BRIDGECLUB Uitslagen dinsdag 16 december 1980. Rood, gemiddeld 80 punten. NZ, 1. hr. Löhr/mw. de Wit 56.87% 2. dames Koot/v.d.Zijden 55.00% 3. heren Belleman/Souverein 54.38% OW, 1. mw.Hoff/Jir.Tamminga68.75% 2. heren Mak/Gorse 60.00% 3. dames Koster/Visser Grijs gemiddeld 80 punten. NZ, 1. heren Berkman/v.d.Vlies 63.75% 2. mw.Admiraal/hr.Vendel 61.25% 3. hr.v.Genabeek/de Goede 50.00% OW, 1. dames Belleman/Souverein 55.62% 2. dame»v.d.Bijl/v.d.Velden 53.75% 3. heren de Wit/v.d.Zijden 51.25% Uitslagen donderdag 18 december 1980. Gekombineerde groepen rood 4- blauw, gemiddeld 160 punten. NZ, 1. mw.Admiraal/hr. Vendel dames v. Hoolwerff/Spruyt 58.75% 2. hr. Berkman/v.d.Vlies dames Koens/Löhr 55.62% 3. hr. Löhr/mw. de Wit dames v.d.Goot/Hoff 49.07% OW, 1. heren Gorse/Rozing heren Belleman/Souverein 55.93% 2. heren Koster/Tamminga dames Hardeveld/v.Ravenzwaay 53.75% 3. hr./mw. Groeneveld dames v.d. Mark/Ribberink 50.94% Gekombineerde groepen groen grijs, gemiddeld 160 punten. NZ, 1. heren v.Exter/Israëls -f dames Klerk/Stark 54.06% 2. hr./mw. Elsman -f dames v.d. Dool/Neyens 51.87% 3. hr./mw. de Lange dames Imeson/ Worp 49.06% OW, 1. heren Knegt/Toorenstra 4 dames Vreeswijk/v.d.Zijden 61.56% 2. dames Kuiper/Roos dames Wedda/Weehuizen 58.43% 3. hr./mw. v. Gans 4- dames v. Oorschot/Zwart 44.38% Groep zwart, gemiddeld 40 punten. 1. hr./mw. Jacobs 67.50% 2. mw. Aelbers/hr. de Wit 53.75% 3. hr./mw. v. Urk 52.50% De prijzenavond is voorbij. Bijna alles was anders dan anders, jammer, niet alles. Bijzonder was nog wel, dat degenen, die verhinderd waren, dit lang van te voren hadden opgegeven, dat niemand op woensdag of op de dagen ervoor heeft afgebeld, dat nie mand donderdag is ziek geworden of om andere redenen nog afzegde, wat de laatste weken herhaaldelijk gebeur de. Het wordt nu even rustig. We spelen dit jaar alleen nog op dinsdag 30 december. Eventueel afbellen aan de heer Berkman, tel. 333 576 en bij geen gehoor aan de heer v.d. Zij den, tel. 331 676. Gelegenheid nu dus om iedereen prettige feestdagen te wensen en ze toe te wensen, dat zij zullen leren van eigen fouten en die van anderen, zoals we dat ook bij het bridgen doen of zouden moeten doen. TERRIERS-NIEUWS Heren I had een prima weekend door tweemaal te winnen zaterdagavond in de sporthal ,,Het Vennewater". In de eerste wedstrijd tegen Sarto uit Amsterdam kwamen de heren op een 4-1 voorsprong, die men op het nip pertje wist vast te houden, waar door de einduitslag op 4-3 kwam. De tweede wedstrijd tegen het Schagense Magnus leek een spannende zaak te worden. Een 3-2 voorsprong met de rust. Daarna liepen de Terriers weg naar een 8-3 overwinning. Dames I trad in Uithoorn aan tegen resp. Bennebroek en Haarlem Tegen Bennebroek, een zeer geroutineerde ploeg wisten de Terriers-dames tot de rust bij te blijven, 1-1. Daarna liepen de Bennebroeksen weg tot een 6-2 eindstand. De tweede wedstrijd tegen Haarlem ging zeer gelijk op, maar hier ontbrak er iemand die het net wist te vinden. Ondanks de vele kansen moesten de Terriers met een 2-1 nederlaag genoegen nemen. Uitslagen: Heren I - Sarto 4-3 Heren I - Magnus 8-3 Dames I - Bennebroek 2-6 Dames I - Haarlem 1-2 Jongens BI - Scheybeeck 4-3 Jongens BI - Castricum 0-10 Jongens Cl - Uitgeest 2-0 Jongens Cl - Scheybeeck 6-2 De overige uitslagen waren door het vroege ter perse gaan van dit nummer i.v.m. de kerstdagen, nog niet bekend. Komend weekend, 27/28 december worden er geen zaalhockeycompetitie- wedstrijden gespeeld. RECREATIEVE VOLLEYBAL COMPETITIE HEILOO Dinsdag 16 december was de laatste speelavond van de eerste helft van de recreatiekompetitie Vooral voor de dames was deze van belang omdat op basis van de eind standen bepaald zou worden wie in de tweede helft van de kompetitie in poule A en wie in poule B zouden gaan spelen. In poule 1 viel de sprong op van de Schulp-2 van de 7e naar de 4e plaats door een dubbele overwinning op De Oosthoek en Effect-4, waardoor zij alsnog in de A-poule gaan mee spelen. In poule 2 was opvallend het verlies van Effect 1 tegen de Schulp-1. Voor de indeling t.b.v. de A-poule was dit overigens niet meer van belang. Vanaf deze plaats wens ik iedereen een prettige kerst en een voor spoedig 1981 toe en tot ziens op 13 januari a.s. Jan Knijn Zaalleider Rekr.Volleybal District 12 regio Alkmaar Bij tweede wedstrijd voor de cross- competitie van het district west I van de K.N.A.U. in Hilversum was Trias weer met een groot aantal deelnemers verte genwoordigd. De prestaties mochten zonder meer goed genoemd worden met als hoogste klassering die van Adinda Ligthart, die tweede werd in groep 1 van de C-meisjes. Derde plaatsen waren er voor Carine Molenaar, Mariëlle Vel, Maurice Rood en Jan-Paul Rood, respectievelijk bij de meisjes C (groep 1), meisjes D, jongens pupillen A en jongens D. Bij de overige groepen waren de hoogst geklasseerden: meisjes pup. B: 6. Myra Wildbret, meisjes pup A: 5. Jantina Vos; meisjes C (groep 2): 4. Lea Venneker; jongens pup. B: 9.Rob Fischer jongens D (groep 2): 8. Robert Mors; jongens C (groep 1): 11. Ronald Hulsebos; jongens C (groep 2): 11. Robert Heyink. land, komt tenslotte als uiterst attractie ve achtste deelnemer naar Heiloo het Zaanse ABS Boko, dat in eerdere edities van het befaamde Heiloose toernooi het publiek op de banken kreeg met virtuo ze staaltjes zaalvoetbal, waarin vooral de watervlugge Ambonezen Moses Isaac en Mimkoes Louhatepessy furore maakten. De acht kemphanen strijden om de AV Jan III wisselbokaal, beschikbaar ge steld door zaalvoetballiefhebber Jan Rus, die met zijn steun dit jaarlijkse toptoernooi mede mogelijk maakte. Een uiterst attractieve traditie vormt ook dit jaar een pauze-wedstrijd, waar in vele profvoetballers zullen laten zien, dat ze ook in de zaal op hoog niveau spelen. In dit duel, dat geleid zal worden door de bekende Volendamse arbiter Jan Keizer, binden de profs van FC Volendam, bij wie vorig jaar o.m. Gerrie Muhren, Keje Molenaar en Frans Hoek aantraden, de strijd aan tegen een zgn. All Stars team. Daarin ook dit maal weer enkele bijzondere attracties. Handsome Eight is er bijzonder trots op, ex-Anderlecht en Oranjevedette Rob Rensenbrink voor het eerst in actie in de zaal te kunnen presenteren. Ook Johnny Rep heeft reeds toegezegd te zullen komen, indien zijn enkelblessure inderdaad op tijd genezen is. De overige All Stars, van wie in elk geval de naam van oud AZ-speler Theo Vonk al bekend is, worden op het toernooi aan het publiek voorgesteld. Het zesde Handsome Eight toernooi begint om half tien. r ••-Voor de zesde achtereenvolgende maal richten de ogen van de zaalvoetballief- ^hebbers zich op tweede kerstdag op het ^traditionele Handsome Eight zaalvoet bal toernooi, dat in de vertrouwde ^Heiloose sporthal 't Vennewater op- jftnieuw een spectaculair deelnemersveld ^bijeenbrengt. ^Naast Handsome Eight, koploper in de Keerste klasse en AV Jan III, kampioen J^van Alkmaar, als vertegenwoordigers ban het rayon Alkmaar komen uit 'diverse districten van West-Nederland •"de toonaangevende verenigingen naar Heiloo om een onderlinge confrontatie aan te gaan. Opmerkelijk is daarbij, dat vrijwel alle deelnemers vanaf hun oprichting via een reeks van kampioenschappen in één ruk zijn doorgestoten naar de leiding in hun district. Zo voert Tjandi Baru de afdeling Den Haag aan, is De Maas koploper in de afdeling Rotterdam, geeft Ellerman 74 de toon aan in Amsterdam en is Ceverbo zelfs doorgestoten naar de top van de districtshoofdklasse Zuid-Hol land. Naast titelverdediger 't Gat van Neder land, kampioen van de afdeling Water- Als de voortekenen niet bedriegen wordt het zondag 4 januari 1981 in Egmond aan Zee drukker dan op menige volzomerse vakantiedag. Het aantal vooraanmeldingen voor de ,,Le Champion'Halve Marathon is nl. zo groot, dat verwacht mag worden dat de mensenmassa nauwelijks te verwerken zal zijn. En dan te bedenken dat nog vele lopers via de na-inschrijving ter plaatse nog aan de 21-km. prestatieloop zullen meedoen. Ook de meeste trim mers voor de 3 en 7 km. zullen ter

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1980 | | pagina 6