BP-autorette Zonneveld heropent. Nadat wij vorig jaar onze shop volledig hebben gemoderniseerd is nu ons voorterrein aan de beurt gekomen. Het is verrijkt met ultramoderne self-service pompen,die eenvoudig te bedienen zijn. Nu kunt u daarom beter dan ooit bij ons terecht voor al uw motorbrandstoffen: Benzine, Super-benzine, Diesel, L.P.G.en Brommix. Kortom, Heiloo is nu een fijn full-service benzinestation rijker. Zaterdag 4 april is de feestelijke heropening met cadeautjes. Gratis zeep. Van zaterdag 4 t/m zondag 11 april krijgt elke bezoeker een lekker stukje Vinolia-zeep cadeau. Zolang de voorraad strekt. Gratis soepkom menFraaie soepkom men van rookglas om vlot bij el kaar te sparen Vier keer met de spaarkaart naar BP en u heeft er alweer een soepkom bij. Gratis grabbelen. Een ton vol surprises voor uw kinderen. Gratis kleurenfoto met levensgrote Smurf. U of uw kinderen op de foto met een levensgrote Smurf? Dat kan op zaterdag 4 april van 10.00-17.00 uur. Vanaf zaterdag 11 april kunt u uw gratis foto bij ons station afhalen. Extra voordeel. 4 cent korting op een liter benzine, superbenzineen brommix. En een goed gevulde shop. Met veel aantrek kelijke artikelen voor prijzen die vaak lager liggen dan elders. Kom eens kennismaken! Openingstijden: Maandag t/m zaterdag 6.00-20.00 uur. Zondag 8.30-18.00 uur. BP-autorette Zonneveld. Westerweg 251 - Heiloo. 1 APRIL 1981 PASTOORi VAN MUYENWEG/ i UITKIJKPOST Het is feest bij BP aan de Westerweg. En we laten u niet met lege handen gaan

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 16