SPORT en SPEL meubelfabriek heiloo b.v. Vo?e/S Sl**ptS,e» .AVIS Ht 15 massief eiken meubelen en keukens e"^ns ethoeL s^onJfen Mub *''es "'dan ook 0 ja!! De Wolf Senator maaiers luiden een nieuw maaierstijdperk in ■<mm GEEF ZO UW J OP: h"s^suS nb "CL "<te serv.~ysten •>si er, otiSbruna H.S.V.-R.K. A.V.I. PROMOTIE C. 2-0 B.S.C. HEILOO SOFTBAL Veel aandacht aan veiligheid besteed v motorrem Veiligheidsknop kabelveiligheid Komfort Bijzondere gegevens en prijzen HET WONDER VAN HENSBROEK HSV-DAMESTEAM VERPLETTERT WIR0N 2 TENNISVERENIGING HETVENNEWATER TWEE TEAMS KAMPIOEN BIJ T.V. HEILOO DE WOLF SENATOR MAAIERS LUIDEN EEN NIEUW MAAIERTIJDPERK IN Maaien onder alle weersomstandigheden Nat gras geen probleem meer POSTDUIVENVERENIGING „LUCHTPOST HEILOO" Totaaluitslagen H.S.V. JEUGD NIEUWS BLASÉ. DE GEUR VOOR VROUWEN DIE WETEN WAT ZE WILLEN kennemerstraatweg 231 heiloo - tel. 072-337131 t.o.psych.centrum "st.willibrord// vrijdag koopavond "'o e„ MUNTENALBUMS boekhandel Stomerij nog bellen: MAXIMA: 330494 Gratis halen en bezorgen! UITKIJKPOST 3 JUNI 1981 Vorige week dinsdag heeft H.S.V. 2 zich toch waargemaakt door promotie iithaar klasse af te dwingen. Dat dit op ons eigen veld mocht gebeuren was te danken aan het con structieve doorzettingsvermogen van onke voorzitter, aangezien afspraak was dat de derde en laatste wedstrijd op neutraal terrein gespeeld moest worden. Njet alleen door kwalitatief hoogstaand voétbal maar ookonder druk spelend het tiqtische concept, en daarmee het hoofd niét te verliezen, was het grote pluspunt voör dit homogene H.S.V. H.S.V. had aan een gelijk spel voldoen de. De tegenstander R.K.A.V.I.C. uit Am stelveen moest echter met forse cijfers winnen. Bij een kleine overwinning was D.C.O. de lachtende derde geworden. Dit was ook een van de reden dat R.K.A.V.I.C. met veel elan begon want, zoals gezegd, er moesten doel punten gemaakt worden. Het goede veldspel van de tegenstander bracht H.S.V. wel in verdrukking maar tot echte paniek kwam het niet. Het spel van H.S.V., mede door de gigantische uitrappen van Arie Admiraal, was veel spectaculairder. Keer op keer bracht hij hiermede de defensie van de tegenpartij in verwarring. Door deze verschillende speelwijze, wat voor het publiek zeer aantrekkelijk was, kwamen er voor beide wel kansen doch door goed verdedigen werd met blanke stand gerust. Ook de tweede helft bleef goed kijkspel geven. R.K.A.V.I.C. iefs meer in de aanval doch Paul Stokman en zijn mannen bleven een solide sluitstuk vormen. Totdat Arie, halverwege de tweede helft, weer een explosieve uittrap vol tooide. Onze snelle Jan Bugter wist de bal te bemachtigen en geflankeerd door twee verdedigers snelde Jan op het vijandige doel af. Met zijn technische begaafdheden wist hij ook de doelman te omspelen om daarna de bal in het doel te doen verdwijnen. Dat dit een goede opsteker voor H.S.V. was behoeft geen betoog. Een blijvend goed opstellen en sportief voetballen van de tegenstander mag als zeer positief genoemd worden. Het leek voor hun uitzichtloos, maar er bleef spanning was het niet binnen de lijnen dan was het wel er buiten. Van een verdedigende opstelling was van beide geen sprake. Een kwartier voor tijd was het Frank Houtenbos die een professioneel genomen vrije trap van Ed van Haaren, ineens, in volle vlucht, via de verste paal onhoudbaar voor de keeper inlobde. Een waarlijke beauty goal waar een goede voetballer alleen maar van droomt. Een goal waar de Houtenbosjes en H.S.V. nog veel over zullen napraten. Dit mentaal sterke team zal, daardoor goed spelend, nog veel van zich doen horen. Een gezellig samenzijn van de groep in de cantine was ter afsluiting van dit goede resultaat. Eindstand: H.S.V 3-6-(6-1) D.C.O. 3-4(8-4) R.K.A.V.I.C. 3 -2(3-5) Vriendenschaar 3 - 0 (2-9) Doordat de zware wedstrijd van afgelo pen Hemelvaartsdag tegen Hilversum nog nawerkte, wist het le softbaldames- team toch een overwinning te boeken op het lager geplaatste Unique Giants(Die- men. Tot aan de 5e inning waren de beide pitchers, voor Unique Giants, de pas uit de Antillen overgekomen Rose Ras en voor Heiloo Monique Sanches, heer en meester mede door goed en gedegen veldwerk. In 6lA inning maakte de verdediging van Heiloo slechts 1 fout wat resulteerde in slechts 1 punt voor Unique Giants. B.S.C. Heiloo maakte mede door het plaatsen van 5 honkslagen en evenzo veel veldfouten van Giants 5 punten. Einduitslag 5-1. HONKBAL Zeer gebrand om tegen het nog ongesla gen A.B.C. uit Amsterdam een goed figuur te slaan begon B.S.C. Heiloo de uitwedstrijd. Maar door verschillende opeen volgende fouten wist A.B.C. de score al snel op 8-0 in hun voordeel te brengen. Heiloo bleef hierna wel door gaan maar de einduitslag werd tenslotte in 8/2 inning 12-3 in het voordeel van A.B.C. Programma voor a.s. weekend, donderdag 4-6 19.00 uur: Heiloo A - Flying Petrels pup. honkbal 19.30 uur Heiloo 2 - Alc. Victrix 2, softbal dames 5-6 19.30 uur: Heiloo 4 - Heiloo 3 zaterdag 6-6 10.00 uur: Heiloo jun. A. - Cromtigers, honkbal 14.00 uur Heiloo 1 - Quick, honkbal 18.00 uur Heiloo 1 - Robur '58, softbal dames zondag 7-6 10.00 uur: Heiloo jun. B. - Foresters, honkbal 12.00 uur: Heiloo adsp. - Foresters, honkbal en over de gehele dag toer nooien. maandag 8-6 19.30 uur Heiloo 1 - Sullivans 1, softbal heren (beker). - - na de vakantie ook goed te maaien. Het afval wordt door de veiligheidsklep netjes in banen gelegd indien er zonder grasvangkorf wordt gemaaid. De scherpgeslepen schuine snijvlakken van de messen, die u gemakkelijk zelf kunt vernieuwen, zorgen voor een mooi maaibeeld. Zowel bij de Senator met de elektro- als met de benzinemotor is veel aandacht aan de veiligheid besteed. Bij de Senator met benzinemotor is door de ontwikkeling van een nieuwe motorkonstruktie het starten aanzien lijk veiliger geworden. Het starten geschiedt nu vanaf achter de duwboom, zonder te bukken. Door een speciale quick-start voorzie ning start de maaier licht en bijzprïder trefzeker. 'p- Bij de Senator met, elektromotor zijn allerhande veiligheidsvoorzieningen aangebracht. Naast de tienvoudige elek trische beveiliging zijn de volgende voorzieningen aangebracht: Bij het loslaten van de schakelbeugel staat het mes door een ingebouwde motorrem binnen 5 sekonden stil. Het per ongeluk starten van motor en mes door het inschakelen van de scha kelbeugel is niet meer mogelijk. Een extra veiligheidsknop moet voor het starten óók nog ingedrukt worden. Grote kabelveiligheid, want de Sena- tor-elektromaaiers zijn voorzien van de automatische kabelgeleider Flick-Flack of door een kabeloprolautomaat. De juiste maaihoogte kan niet voor eens en voor altijd ingesteld worden, maar verandert o.a. door de weersomstandig heden steeds. Wil men ee,ji mooie grasmat krijgen, dan zal men de maaihoogte moeten aanpassen. Bij de Senator-maaiers kan men met één hand de maaihoogte heel gemakkelijk met een drukknop instellen. De ingestel de maaihoogte wordt in millimeters aangegeven en bedraagt tussen de 30 en 70 mm. De grote, dubbel kogelgelagerde wielen zorgen voor een licht lopen van de maaier, zelfs als het terrein oneffen of vochtig is. Aan het plaatsgebruik tijdens het op bergen hebben de technici van Wolf ook gedacht. De duwboom heeft een werk en een opbergstand. De Wolf-senator wordt in drie modellen gebracht, twee met een 1500 watt elektromotor en één met een 148 cc benzinemotor. De grasvangkorf kost 214,50. Een belangrijk gegeven over de prestaties is de benodigde tijd: voor 100 m2 gebruikt de Senator nog géén 10 minuten. Voor een gazon vanaf zo'n 250 m2 kan men de aanschaf van één van d^ze nieuwe maaiers in overweging nemen. Kiest u voor een Senator, dan zijn wij er van overtuigd, dat u voor jaren een goede maaier zult hebben. De Wolf Senator is verkrijgbaar bij de Erkende Wolf-dealer. De Wolf Senator-maaier met benzine motor. Het startkoord is vanaf achter de duwboom te bedienen. 'M/fa -»//M %!S, jlL Staande v.l.n.r.: Gijs Robert [grensrechter] Gert Jan ApeldoornEd van Haaren Andrè Harkmans, Paul StokmanArie Admiraal, Aad Kosters [coach] Wilbert Groot [verzorger]. r 1 zittend: Marcel Fleur, Leo Schats, Jan Bugter, Dirk Pronk, Thomas Schoonhoven, Harry Spaans, Patrick Haanraads. D.V.W. Op woensdagavond 10 juni bijten de damès van DVW de spits af van de vele wedstrijden die dit jaar worden ge- orgahiseerd door de nieuwe wed- stijdcommissie bestaande uit de heren: G. Mooij, J. H. v. Willigen, W. Geurts en J. Ursem. Deze le dames wed strijd wordt gehouden in plan Oost. Verzamelen 7.15 uur bij de parkeer plaats 'De Loet'. U kunt zich opge ven bij: G. Mooij, tel. 331686 en J. H. v. Willigen, tel. 334104. Een drukke week voor de H.S.V.-da- mes^ zoals wij al schreven. Maandag (25 mei) speelden de meisjes hun slotwed strijd bij Zeevogels, waaruit opnieuw bleek dat versterking nodig is om volgend jaar een redelijk team te kunnen formeren. Ondanks dat Claudia de Stand, door een schitterende vrije trap, op 1-1 bracht, liepen de Egmondse meisjes tot 7-1 uit. Meisjes van 13 en 14 blijven dus van harte welkom, aanmel ding bij M. Koppes, Geestakkers 24. Donderdag j.l. het toernooi bij West- Frisia, wat een flinke plensbui voor ons betekende. Al in de eerste wedstrijd was een- ieder verregend. De beperkte afvaardiging, Nel werd gespaard en Jacqueline was op vakantie, nam geen risico en kwam slechts om Marja, de invalster keepster nu Ilse geblesseerd aan de kant blijft, te laten oefenen. De tegenstandsters waren niet direkt superploegen. EDO won weliswaar met 4-0 maar vooral door de passiviteit van H.S.V. Valken had een even jonge ploeg als ons maar moest toch netaan het onderspit delven. De 1-0 voorsprong werd door Monique teniet gedaan, waarna een ingeschoten bal van Mart door een verdedigster in het eigen doel werd gewerkt: 1-2. NDSM, de winnaar van vorig jaar, was ook een ploeg met oudere, vooral zwaardere, speelsters die door redelijk combinatie vermogen met 5-0 wonnen en zich opnieuw plaatsten voor de finale. Maar ook hun kwaliteiten zijn niet hoger aan te slaan dan een sterke tweede klasser. Dankzij een uitstekend gelijk spel tegen kampioen Assumburg II heeft het le zondagteam zich in de 5e klasse weten te handhaven. Peter de Jong en Elise Goosens wonnen beiden hun enkelspel. Monique Verveen won samen met Elise Goosens het damesdubbel. Na de le zet in de tie-break verloren te hebben werden de volgende sets met 6-1 en 6-2 gewonnen. Monique Verveen won sa men met Peter de Jong tevens het gemengd-dubbel met 6-4 en 6-2. Han Bos was deze keer de ongelukkigste. In tegenstelling tot vorige week verloor hij nu al zijn partijen. Het 2e zondagteam heeft zich ondanks een 5-3 overwinning in de laatste wedstrijd niet in de 5e klasse weten te handhaven en zal volgend jaar in de 6e klasse moeten proberen het verloren gegane terrein terug te winnen. In de zaterdagkompetitie werden de teams F^ren I, III, VI en VII kam pioen. Ook bij de jeugd zijn 2 kampioenen nl. Jongens I en II. Jongens I wist het kampioenschap te behalen tegen mede kandidaat Akerslootl na een serie op goed niveau staande partijen, waarbij de allerlaatste partiji de beslissing moest brengen. De promotiewedstrijden worden op 13 juni a.s. gespeeld. Een deel hiervan op ons park. De uitslagen zijn: zondag: Assumburg - Gemengd I 4-4 Gemengd II - Oudorp 5-3 Heren II - Castricum II 3-3 Zaterdag: Heren II - De Gouw IV 1-5 Heren III - Drieban VI 6-0 Heren V - 't Gouwtje I 4-2 Heren VI - KLTV V 3-3 Boerenslag I - Heren VII 2-4 Kwadijk I - Heren VIII 0-6 Swaegh II - Heren IX 4-2 Drieban III - Heren X 6-0 Heren XI - Atlas I 2-4 Vet. I - Castricum I 1-3 De Gouw I - Gemengd I 3-2 Gemengd II - Grootslag I 1-4 Jongens I - Enkhuizen II 6-0 Akersloot I - Jongens I (inh.) 3-3 Heiloo II - Jongens II 3-3 In het afgelopen weekend zijn Heiloo IV (5e klasse zondagcompetitie) en het zgn. herenteam in de zondagcompetitie kampioen geworden in hun poule. Het team van captain Jan Willem Burgers (Heiloo IV) versloeg Hogedijk I met 5-3. Naast Hogedijk I liet dit Heiloose team de Kogge II en 't Zijpken II achter zich. Het zgn. herenteam o.l.v. Dirk Jan Leek had met het bezoekende DEM V geen moeite. Met een 6-0 nederlaag gingen de Beverwij kers huiswaarts. Langedijk I en Assendelft III bleven derhalve achter Heiloo waardoor laatste genoemde aan het langste eind trok. Het eerste team van Heiloo, spelend in de 3e klasse van de zondagcomp. van de KNLTB versloeg het bezoekende VVGA II met 6-2. In de uitwedstrijd op 10 mei moesten de Amsterdammers zich reeds met een 3-5 nederlaag „tevreden" stellen. Heiloo - onder aanvoering van P. Bruin jr. - behoudt door deze overwinning zijn plaats in de 3e klasse. Helaas bleef het kampioenschap (nog) onbereikbaar. De uitslagen van het afgelopen weekend zijn als volgt: Uitslagen van zondag 31 en zaterdag 30 mei 1981. Zondag (landelijke) competitie: Heiloo I - VVGA II Warmenhuizen II - Heiloo II DEM IV - Heiloo III Heiloo IV - Hogedijk I Bergen III - Heiloo V Herencompetitie: Heiloo - DEM V Jeugdcompetitie: Heiloo - Dijkzicht II Menig gazonbezitter kent de problemen van een oude maaier. Veel tijd gaat verloren door extra handelingen of door het opheffen van storingen. Wolf Gerate maakt met zijn nieuwe generatie Senator maaiers het maaien een stuk sneller en aangenamer. In niets zijn de oude maaiers meer te vergelijken met deze nieuwe. Tal van nieuwe snufjes maken het maaien nu tot een prettig karweitje. De nieuwe Wolf Senator maaiers zijn ontwikkeld aan de hand van de wensen van de gebruiker. De klachten bij het maaien van nat gras zijn maar al te bekend. Een groot deel van het maaiafval blijft op het gazon liggen. Telkenmale raakte bij vele maaiers het Bij Piet de Graaf loopt de constateur uitworpkanaal verstopt of moet steeds elke zaterdag warm. 2-3-4-6-9-10, ge- weer de halfvolle grasvangvoorziening weldig. geleegd worden. De kilometervreters van J. Pouw doen Bij de nieuwe Senator-maaiers wordt het op Corbeil ook goed. 5-8-13-14-16. 00]< nat gras goed opgevangen. Th. Schut deelt ook nog een paar Tijdverlies door het veelvuldige legen van de vangkorf behoort bij deze nieuwe maaiers tot het verleden. De grasvangkorf kan maar liefst 70 liter bevatten. Deze opmerkelijke vangprestaties zijn te danken aan het speciaal gevormde chassis, mes en uitworpkanaal. Hierdoor is het mogelijk hoog gras b.v. POSTDUIVENVERENIGING GOUDEN WIEKEN, LIMMEN Wedvlucht van Lier, 160 km P. de Graaf lapte het weer, 1-3-8-18-19. Triomfator J. Kool, 2-4-6-9-10-15. Th. Schut ook een prachtserie, 5-13-16-17-20-22. De favoriet van J.Kaandorp - 7 - goed. Jaap. J.C. Bakkum, 11-21. Pappen en nat houden. Ook J. Pouw zit er weer goed bij -12-. Wedvlucht van Corbeil, 465 km Duiven met mistbril vooraan en mist lamp achteraan. Sjaak Schoorl overtroeft iedereen op Corbeil. 1-7-12. 6-2 6-2 2-6 5-3 1-7 6-0 6-2 Zaterdag (district)competitie: Jeugd t/m 12 jr. Monnickendam I - Heiloo 5-1 Jeugd t/m 14 jr. Heerhugowaard I - Heiloo I 2-4 Heiloo II - Wings I 4-2 Heiloo III - DEM II 0-6 Jeugd t/m 18 jr. Hippo I - Heiloo I 5-1 Heiloo II - Vennewater II 3-3 Senioren (heren) Heiloo I - Oudorp I 5-1 Egmond II - Heiloo II 4-2 Heiloo III - Zeevangspelers I 2-4 Heerhugowaard XV - Heiloo IV 2-4 Juliana II - Heiloo II 2-2 klappen uit, 11-15-. De duivenliefhebbers hebben maar weer een druk weekend achter de rug. Twee wedvluchten moesten er worden afge werkt. le Corbeil op gemiddeld 470 km. afstand. Hiervoor werden op donder dagavond door 17 leden 136 duiven ingekorfd. 2e Lier op ca. 163 km. afstand. Hiervoor kwamen vrijdag avond 16 leden met totaal 137 duiven. Zaterdagmorgen kwam het bericht door, dat de duiven in Lier niet gelost konden worden, maar dat dit om kwart over acht in Duffel zou gebeuren, op ca. 168 km. Later kwam een tweede be richt, dat dit niet om kwart over acht, maar om 10 minuten vóór acht zou plaats vinden. Deze twee plotselinge wijzigingen hadden nog al wat telefoni sche werkzaamheden tot gevolg. Nu de resultaten. Van Duffel was de snelste van J. de Best. Hij klokte zijn duif om 9 uur 53 min. 33 sec.; gemiddelde snelheid van deze duif 1366 meter 38 cm. per minuut of bijna 82 km. per uur. Van Corbeil, waar de duiven om 6 uur 30 werden gelost, was de snelste voor N. de Haan. Hij klokte om 12 uur 58 min. 54 sec.; gemiddelde snelheid iets meer dan 1206 meter per minuut of ruim 72 km. per uur. Sluiting van het concours van Duffel was om 10 uur 5 min. 45 sec. en van Corbeil om 13 uur 52 min. 21 sec. Opvallende uitslagen waren van N. de Haan, P. Bakker en D. Keppel. Van deze laatse vooral gezien de weinige duiven die hij inkorfde en het feit, dat hij nog maar een eerstejaars lid is. duffel J. de Best (7) 1-16-20 1000 pi Th. v.d.Berg (15) 2-3-6-9-23 988 pt JPepping (4) 4-7-8 980 pt H. Lases (11) 5-14 978 pt N. de Haan (14) 11-12-15-21 931 pt D. Keppel(2) 10-39 933 pt J. v.Haastrecht (8) 13 923 pt A. Sonnevelt (4) 17-24 910pt S. Lei jen (4) 18 908 pt N. Adrichem (15) 19-22-26 903 pt Comb.Keppel/Kaandorp (8) 25-27 880 pt CORBEIL N. de Haan (19) 1-2-3-4-6-7-8-11-12-15 24-27-34 1000 pt D. Keppel (2) 5-9 964 pt J. de Best (8) 10 942 pt N. Adrichem (9) 13-32-33 933 pt P. Bakker (6) 14-16-17-18-19 933 pt C. Mienis (9) 20-28 917 pt R. Middelburg (5) 21 911 pt H. Houtenbos (17) 22 911 pt Comb. Breed (15) 23-31 911 pt Comb. Kaandorp/Keppel (11) 25-26-29 902 pt H. Lases (9) 30 863 pt Zaterdag 6 juni zullen we om 12 uur iii de jeugdkantine nogmaals enkele films vertonen van Texel. Dit zal 1 Vi uur duren en een ieder is hierbij van harte welkom. Tevens is er nog de mogelijkheid om je op te geven voor kamp Texel. Dit kan gebeuren bij Th. Molenaar, Butterlaan 31 Heiloo, tel. 334400: De eerste week is van 11 juli - 18 juli, de tweede week is van 18 juli - 25 juli. H.S.V. Jeugd comm. nieuws over de favoriete geur van Max Factor Blasé is de bloemencompositie van Max Factor, een parfum voor vrouwen die van een vrouwelijke, bescheiden geur houden - en die ze bovendien lek ker vaak kunnen gebruiken omdat Bla sé niet al te prijzig is. Blasé is een 'bloemige' geur, door de keuze van citrus- en bloementonen, zoals jasmijn, lelietjes van dalen, an jelier en Turkse roos. De staartnoten van de geur zijn hout achtig vetivert, sandelhout en amber zitten er ondermeer in. Over dit alles ligt een zoet waasje door toevoeging van een vleugje vanille. Vrouwen die eenmaal besloten hebben Blasé tot hun eigen geur te kiezen hoe ven geen minuut meer zonder. Er zijn voldoende maten en variaties om je zelf er altijd mee te omringen. Zo is er de 115 ml Eau Fraiche, een spray, en de allerlichtst geconcen treerde vorm. Eau Fraiche is heer lijk voor overdag, 's morgens op kan toor of thuis, of voor 's middags naar de stad. Iets zwaarder is Perfumed Cologne Concentree, een spray in een flacon van 60 ml. Voor wie, ook overdag, wat zwaarder geparfumeerd wil zijn. De echte parfum heeft Max Factor in twee versies. Eén is de flacon van 7 ml, een klein flesje zoet parfum voor achter het oor, tussen het linnengoed en op de zakdoek. Kleine druppeltjes voor veel effect. Helemaal nieuw is een volkomen ande re manier om parfum op te brengen: Parfum in een Roller. Max Factor brengt Blasé in een klein rolletje van 8 ml, dat in tas of jaszak past, en waar mee je op elk gewenst moment je ge liefde geur op je pols of achter je oor kunt rollen. Wie Blase eenmaal ontdekt heeft, hoeft dus nooit meer zonder. Blasé parfum (7 ml) en Roller Perfume (8 ml) zijn tijdelijk goedkoper. Dat be tekent een leuk cadeautje voor moeder dag of zomaar voor iemand tussen door. IZondag's zijn wij van 16-19.30 uur GEOPEND, !uil geh reide Menulijst. PANKOI KHUIS "De JjKoiikelhoel", Winkelhof 'l I.00. De keuken sluit om 19. IS uur. Tel. 331713. /Onderstaand vindt u een kaartje waarin u uw tekst in blokletters kunt opschrijven. Zelt kunt u dan uitrekenen wat een .Uitkijkertje" u gaat kosten inclusief b.t.w. Voor de ruimte tussen de woorden en voor leestekens dient u een hokje open te laten Stuur uw tekst en betaalcheque of girobetaalkaart aan de „Uitkijkpost", postbus 68 1850 AB Heiloo of breng uw „Uitkijkertje" bij ons kantoor, Rechte Hondsbosschelaan 22, Heiloo. „Uitkijkertjes" dienen voortaan contant te worden voldaan; ook telefonisch worden ^tjes" niet meer aangenomen. .Uitkijker- 1 regel 6.24 2 regels f 6,24 3 regels f 6,24 4 regels f 6,24 5 regels 7,28 6 regels f 8,32 7 regels f 9,36 8 regels f 10,40 9 regels f 11,44 10 regels f 12,48 11 regels f 13,52 12 regels f 14,56 13 regels f 15,60 14 regels f 16,64 15 regels f 17,68 NAAM ADRES: PLAATS: TELEFOON: 9P^f STATIONSPLEIN 1 WINKELEN IN 'T LOO? Kom even een kopje KOFFIE drinken (keuze uit 5 soorten) in Pan koekhuis "De Konkelboet" naast Zeeman. Wij serve ren vers gebak. Tel. 331713. Een goede VERZEKERING of HYPOTHEEK o.a. R.P.S. en service ADRIBUUR VERZEKERINGEN,Heiloo tel. 072-332380 tevens rijbewijs ver- I nieuwen. Ook 's avonds en zaterdag. Ritssluitingen inzetten. Stoppage. ROZING veran- deratelier, kleermakers sinds 1900, Kerkelaan 8, Heiloo, tel. 072-331397. Voor het maken van alle kozijnen; ramen; deurer en trappen. BOUWBE DRIJF C. Th. Langedijk Stationsweg 70, Heiloo tel. 072-331648. LUILAKMARKT! Zater- dagmorgen vanaf 7 uur. Korting voor vroege vogels tussen 7 en 9 uur, natuurlijk Tuincentrum van Haneghem b.v., Venne- watersweg 15, Heiloo (072) 332417. Vrijdag koopavond. TOPKWALITEIT GERA NIUMS EN FUCHSIA'S, natuurlijk Tuincentrum van Haneghem b.v., Vennewatersweg 15, Heiloo. (072) 332417. Vrijdag koopavond. De allerbeste één jarige PERKPLANTEN, èn natuurlijk topkwaliteit bij Tuincentrum van Ha neghem b.v., Vennewaters weg 15, Heiloo. (072) 332417. Vrijdag koopavond. Grote kollektie BLOEM BAKKEN, PLANTEN- SCHALEN, BETON, ETERNIET, KUNST STOF, natuurlijk Tuin centrum van Haneghem b.v., Vennewatersweg 15, Heiloo. (072) 332417. Vrijdag koopavond. Diverse aantrekkelijke GRASMACHINES door inruil verkregen, geheel gereviseerd en MET GA RANTIE, natuurlijk Tuin centrum van Haneghem b.v., Vennewatersweg 15, Heiloo. (072) 332417. Vrijdag koopavond.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 6