■4 PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN ïilf Zo'n leuke linnen schooltas krijg je gratis mijnen Geen Uitkijkpost gehad? Exposities Belevenissen van Sien de lapjeskat (V) PART-TIME ONDERWIJZER(ES) POLITIEBERICHTEN GEBEDSDAG 15 AUGUSTUS 0.L.VR0UW TER NOOD GEVONDEN VOORWERPEN 3-8 t/m 10-8-1981 Afhalen op woensdag- en zaterdag middag van 14.00-16.00 uur GALERIE EMILY GESLOTEN ZWEM-EN POLOCLUB HEILOO AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" centrum vei//, Bel donderdag: 072-330175 Slijterij - Wijnhandel GREEUW UITKIJKPOST 12 AUGUSTUS 1981 UITKI STANDWERKERSCONCOURS, HOOGTEPUNT VAN BRADERIE Vrijdagavond was het weer ouderwets gezellig in het Stationscentrum. Er kon letterlijk over de hoofden gelopen worden. Simon Keyzer de manager van de standwerkers en de organisatoren Ans en Joop Bolten hadden maar liefst 17 deelnemers bij elkaar gebracht, en dat was een stuk meer dan verleden jaar. Er werd heel wat afgepraat en het pu bliek luisterde gretig en was ook graag bereid te kopen. De jury, bestaande uit mevrouw J. v.d Heydt (VVV), mevr. H.J. Settels- Dekker (gemeenteraadslid) en mevr. A.A.M. Willemse-v.d.Ploeg (wethou der), hadden dan ook de moeilijke taak de drie beste er uit te kiezen. Want of er nu poetsmiddelen, een sim pel fruitpersje, stripboekjes, een groen- teschaaf of horloges verkocht werden, de inzet van de standwerkers was enorm en gaven je het gevoel dat je zonder hun artikel geen dag meer ge lukkig kon zijn. Tot slot kwamen er toch drie prijs winnaars uit de bus. Als eerste de heer C.T. Beuk uit Hilversum met byjoux. Tweede werd C. Koedam uit Rotter dam, die speelgoed, pannen en casset tebandjes enz. met grote overtuigings kracht aan de man wist te brengen. Nummer drie werd de heer J. Poepjes uit Diemen, die stond daar met paling, iets heel bijzonders in deze tijd, daar de vis duur betaald wordt, maar ook hij bleef met geen „palinkie" zitten, en er zullen er die avond in Hei- loo heel wat gegeten zijn. De juryleden mochten zelf de bekers aan de winnaars uitreiken in café-bar d'Oud Inn en hadden voor ieder een toepasselijk woord. En hiermee behoorde deze gezellige avond weer tot het verleden. De jury leden kregen nog een prachtige doos bonbons en keerden tevreden huis waarts. Gemeentel Hei loo Ook voor de oudste vrouwelijke stand werker was er een troostprijs. De firma Kassing uit Utrecht had als vertegen woordigster de ruim 60-jarige stand werkster ingezet voor haar planten, die zij op forse wijze aan de man bracht. Een vader die zijnzoonde rijkunst wilde bijbrengen zag zijn bedoeling gedwars boomd door een passerende politiewa gen. Zijn zoon werd bekeurd wegens het rijden zonder rijbewijs. Op 4 augustus kwam een mevrouw uit Purmerend met haar fiets ten val toen zij de kruising Kanaaldijk-Kanaal weg wilde oversteken. De oorzaak was een hoeveelheid fijn zand dat hoogst waarschijnlijk van een vrachtwagen was gevallen. De schade bleef gelukkig beperkt tot wat schaafwonden. In de avond van dezelfde dag woedde bij de familie S. aan het Wielemakers- land een korte maar hevige brand. Door waarschijnlijk kortsluiting begon hun t.v.-toestel te branden en hoewel de stekker snel uit het stopkontakt werd getrokken was het onmogelijk de brand zelf te blussen. De brandweer had het vuur wel snel uit maar kon niet voorkomen dat het stucwerk en de dubbele beglazing ver nield werd. Een politieman die bij de brand assis teerde wachtte nog een verrassing. Zijn pet en zonnebril waren uit de auto gestolen en alleen het eerst genoemd atribuut is intussen weer terecht. De aanhouding in Winterswijk van een viertal jongens uit Heiloo die we verle den week meldden, bleek ook voor een aantal andere tieners fataal. Tien jongens jaar werden aangehouden inbraken. Ze 16 zaken de diefstal van en vernieling in de leeftijd van 14 tot 16 in de afgelopen week wegens vernielingen en hebben waarschijnlijk in hand gehad, waaronder fietsen, cassetterecorders, van ruiten van auto's enz. 's Nachts ben ik het liefste binnen, daar is het lekker warm en veilig, dan slaap ik onder het grote bed. Maar 's ochtends, om een uur of half zeven kruip ik op bed en ga dan lekker met m'n kop op het kussen tussen de baas en de vrouw in liggen. Ik vind dat zo fijn dat ik er heel hard van spinnen moet. De baas vraagt weieens: „kan die motor niet wat zachter?" maar dat gaat niet. Laatst kreeg ik het een beetje koud toen ben ik heel stiekum een beetje onder de dekens gekropen, dat mag eigenlijk niet, het viel me toen op dat mensen wel op hun rug liggen, dat heb ik toen ook gedaan en het ging best. Om 7 uur is er een ding op het nachtkastje dat erg veel lawaai maakt, daar schrik ik altijd van wakker. Nu ben ik er achter dat dat juist de bedoeling is. De baas stapt dan als eerste uit bed om zich te scheren maar de vrouw blijft nog eventjes liggen, dan ga ik bij haar liggen en leg allebei m'n voorpoten heel voor zichtig op haar wang, soms lik ik haar kin een beetje, want ik vind haar lief. Ze krabbelt dan zo heerlijk achter m'n oren en fluistert lieve woordjes, dan hebben we het zo fijn met elkaar. Maar laatst was ik een beetje in een gekke bui en .toen heb ik haar pardoes in d'r neus gebeten, ze vond het niet zo heel erg, gelukkig maar. Als iedereen dan beneden is wil ik wel even naar buiten, maar tegen die tijd begin ik ook best trek te krijgen dus kom ik gauw weer binnen. Alleen dat droog voer, daar heb ik toch zo'n hekel aan en wat ik ook kroel, kopjes geef, spin, het blijft 's ochtends, droogvoer. Als de vrouw met die doos aankomt heb ik al gegeten en gedronken, maar ja 's middags krijg ik heerlijk vlees en dat maakt m'n hele dag weer goed. Aan de openbare lagere VONDELSCHOOL, Breedelaan 6, wordt met ingang van het schooljaar 1981-1982 gevraagd een die in tijdelijke dienst aangesteld zal worden als TAAK VER LICHTER (STER) voor 2 schooltijden per week. Zij die belangstelling hebben voor deze funktie en bij voorkeur enige ervaring hebben als taakverlichter(ster) worden uitgenodigd een sollicitatiebrief te zenden binnen 10 dagen na verschijning van dit blad aan Bureau Onderwijs, gemeentesecretarie Heiloo. (tel. 072-331144, toestel 31) Bij een roodlichtcontrole op de kruising Kennemerstraatweg-Kerkelaan werden 18 bestuurders van auto's, bromfietsen en fietsen bekeurd, omdat ze rood voor groen aanzagen. Bij een aanrijding aan de Van Merlen- laan, raakte een auto beschadigd toen hij van opzij door een bromfiets werd aangereden. De bestuurder van de bromfiets had vergeten voorrang te verleden. Bij het Baafje werd verleden week een bromfiets ontvreemd. Het gaat hier om een rode Kreidler met zwart gouden velgen De auto's moesten het weer ontgelden. Op de zesde werd de motorkap van een vierwieler met rode verf besmeurd en twee dagen later werden twee auto's die op het parkeerterrein aan de Zeeweg stonden met een bezoek vereerd. Toen de jongelui vertrokken waren bleken er deuken in de motorkap en dak te zitten en waren spiegel, antenne en ruitenwisser afgebroken. Bij een snelheidscontrole aan de Zeeweg werden 18 bestuurders betrapt op te hard rijden en aan de Kanaal weg nog eens 8. INGEZONDEN STUKKEN *HSV-Jeugdkamp Texel Als een der initiatiefnemers van dit jeugdkamp Texel of liever gezegd van HET jeugdkamp Texel in 1955 kan ik het stukje van „een van de ouders" in de Uitkijkpost d.d. 29 juli 1981 wel op prijs stellen^ Ook al is het opofferen van je vrije/vakantietijd naast dat wat je als leider in zo'n periode meemaakt en kan genieten, heus niet zo'n grote opoffering meer. Wh neen ae neer N. Majolée met zijn reaktie in de Uitkijkpost van 5 augustus 1981 deze zaak wel verkeerd belicht en had het beter geweest of in het geheel niet te schrijvep en als er dan toch ge schreven moet worden eerst eens moeten informeren naar de juistheid in dezed. deze. Met dank voor de plaatsing aan de re- daktie Uitkijkpost, dank ik alle leiders die zich vrij hebben gemaakt om ook dit jaar het HSV-jeugdkamp te doen laten slagen. W. v.d. Maat Westerweg 145 Heiloo Eigen vakantie opofferen Onder deze kop meende de heer N. Ma jolée het dankwoord dat één van de ouders van een HSV-lid, dat meege- weest was naar het kamp Texel, schreef, en dat gepubliceerd werd in de Uitkijkpost van 29 juli, aan kracht te moeten doen inboeten door te stellen dat van „opofferen van vakantie" zijns inziens geen sprake is. Letterlijk schrijft de heer Majolée: „Maar het gaat ons wel wat te ver als bedoelde leiders twee weken van hun (misschien vier of vijf weken) vakantie beschik baar stellen en te spreken van op offeren, terwijl in het algemeen hun eigen kinderen tot die groep behoren die „op kamp" gaan." Wat ons te ver gaat, is, dat de heer Majolée uitgaat van veronderstellingen en niet van feiten. Geen van de leiders heeft meer dan drie weken vakantie en geen van de leiders heeft eigen kinderen mee op kamp genomen en wel om de simpele reden dat ze nog geen kinderen hebben. U heeft er gelukkig geen bezwaar tegen d# ze ëen pluim krijgen, wij kunnen U er echter geen een geven, wel een goede raad: stelt U zich'voortaan voor af goed op de hoogte over hetgeen U wilt gaan schrijven. Dan krijgt uw visie wellicht meer waarde doordat „on juiste veronderstellingen" de mening van de lezer niet kunnen beïnvloeden. J.A. op de Weegh sekretaris H.S.V. Eigen vakantie opofferen! Hierbij enkele regels als reaktie op iet stukje van de heer Majolée. Als le heer Majolée ergens op wil reageren ijkt het mij het beste, om eerst te we ten wat het is, Het jeugdkamp wordt ten eerste niet geleid door ouders, maar door niet ge trouwde jongens die met een kind van een ander op stap gaan. Deze leiders hebben evenals andere 3 weken vakan tie, waarvan ze er 2 weken op Texel doorbrengen, terwijl een ander elders zijn vakantie viert. Als de heer Majolée ook nog iets van organisatie weet dan is het niet alleen die 2 weken Texel kamp. De organisatie en de vele voorbe reidingen die hier aan vooraf gaan, o.a. loterij, fancy-fair, programma's voor op het kamp, bij mooi weer maar ook bij slecht weer, dat is meer als twee weken vakantie. Al met al gaan er heel wat vrije uurtjes in zitten voor ze eens „op kamp" gaan, en dat met een kind van een ander. Een pluim voor deze mensen die nog zoveel vrije tijd besteden aan de ver eniging en voor het kamp Texel. J. Scholten jeugdvoorz. H.S.V. We hebben al eens gesttlreven dat nu "de Oude Herberg" tot bankgebouw wordt omgebouwd, we in de kom van het dorp niet eens meer in het bezit zijn van een Hotel of restaurant. Gelukkig hebben we aan de uiterste Zuidgrens van Heiloo het mooie "Motel Heiloo". Eigenaar de Heer v. Veen. Onde de heerv. Veen Senior die destijds "Café Tolhuis" overnam kreeg het een bijnaam n.l. "kwartje koffie". Men kon daar namelijkk een goed kop koffie bekomen voor 25 cent. Een duidelijke lichtreclame op het dak in de vorm van een grote koffiekop trok de aandacht van automobilisten en beroepschauf feurs. De zaak was dag en nacht open. Dat de zaak uitgegroeid is tot wat zij nu is, is te danken aan de activiteiten van de familie v. Veen. Toen het motel nog Tolhuis was en ook als zodanig funktioneerde moest iedere wagen 2 cent betalen. Voetgangers waren tolvrij. De "tolpoep" aan het begin van deze eeuw was Gerrit Kaai man. Op het feest van Maria ter Hemelopne ming wordt a.s. zaterdag 15 augustus een grote LANDELIJKE GEBEDS DAG gehouden. Na het Rozenkransgebed om 10.30 uur is op Kfipel O.L. Vrouw ter Nood te 11.00 uur een Pontificale Eucharistie viering met als Celebrant Mgr. dr. A. Simonis die ook de predikatie houdt. 14.00 Kuiswegoefening en om 15.30 uur Lof met predikatie door Pastoor J. Verhaar, uit Heiloo. Allen van harte welkom! Kennermerstraatweg 129 1851 DC Heiloo Telefoon 072-33 5805 Onderdeel van Knijnenberg 2 Bankbiljetten, verzekeringsplaatje, 1 bankbiljet, goudkleurig dameshorloge met zwart lederen bandje, metalen hèrenbril in bruin etui, 1 bankbiljet, verzekeringsbewijs, postidentiteits- kaart, benzinedop, 2 sleutels, 4 sleutels, lederen beurs met inhoud, rijbewijs en cheques, sleutelbos met 3 sleutels in bruin etui, rijbewijsmet giropas. Daar de man van Gerie Jongsma, eigenaresse van galerie Emily, elders in Nederland een functie heeft aanvaard, is het gezin Jongsma genoodzaakt te ver huizen. Dit betekent het einde van Galerie Emily, althans in Heiloo. Gerie Jongsma bedankt iedereen voor de belangstelling. 1 De zwemclub komt langzaamaan weer uit zijn zomerse rustperiode. Het afgelopen weekend zijn de lange- baan wedstrijden weer van start gegaan. Roel de Hoop zwom een bijzonder goede 2000 m. vrije slag in Strijen. Hij zwom een nieuw clubrecord in een tijd van 25.41.4, hiermede zijn persoon lijk beste tijd met ruim 1 minuut verbeterend. Zijn trainingsaktiviteiten van de laatste maanden blijven niet zonder resultaat. Trinette van Vliet en Areke de Hoop zwommen beiden 1000 m. vrije slag. Trinette zwom een uitstekende tijd van 15.36.6 goed gevolgd door de twee jaar jongere Areke de Hoop in 15.46.6. Aanstaand weekend staan zaterdag de 3000 m. vrije slag heren en voor de dames de 1000 m. vrije slag op het programma en zondag wordt de 2000 m. vrije slag heren gezwommen bij de Ham in Wormerveer. Aanstaand weekend gaan diverse polo teams meedoen aan tournooien. Heren I, dames 2 en meisjes en jongens asp. 0.16 jaar gaan naar Grootebroek op uitnodiging van West-Friesland. Heren 2 gaat op bezoek bij Oude Veer. De polotrainingen zijn deze week ook weer van start gegaan. Maandag 31 augustus gaan de zwemtrainingen in Egmond aan Zee van start. Ook de trimzwemgroep gaat dan weer van start. Voor nadere inlichtingen omtrent trai ningstijdstippen en vervoer naar de trainingen kan men terecht bij de secretaris de heer J. de Visser, De Vlei 26, tel. 334558. Bij aankoop van f 75,- schoolspullen. krommenie castricum heemskerk santpoort heiloo kheiloo heerenweg 140 tel. 3349 55 Wij zijn ook vanaf 1 augustus zaterdag's open. TON LEURS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 alkmaar BANEN TE HUUR tijdens de ZATERDAG en ZONDAG 22,60 per uur inlichtingen: kccfllllll heiloo h.Y. Zeeweg 25 Heiloo tel. 072-334719 voor het komende weekend Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Crèche in De Rank. Kruiskerk 10 uur naar de Witte Kerk, ds. Ph. Ouwendijk. Crèche in De Rank. 19 uur' de heer Drijver. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 en 19 uur ds. H. W. Nusselder, van Castricum. Parochie-zondagsdienst Moeder Gods Parochie, Holleweg 111, Heiloo, tel. 072-331453. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en donder- dagav. 8 uur Bijbelstudie. Westerw. 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. H. L. Lieve, van Castricum. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egm. a/d Hoef, 10 uur ds. W. M. M. Moonen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 10 uur DoReLu-dienst, ds. A. G. Hoe- kema. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Zie Evang. Luth. Gemeente. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar Zie Evang. Luth. Gemeente. Dr. Th. E. Kempers, De Achtkant 19, Heiloo, tel. 072-330077. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN WHIibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 's morg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 - 11 - 18.30 uur. In de week: ma- en wo-avond 19.30 uur;; vrijdagavond 19.15 uur. Dinsdag- en donderdagmorgen 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. Youth for Christ Alkmaar: koffiebar: zaterdagavond 20 uur Laat, naast de Kapelkerk. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Indien u een arts belt en geen gehoor kr(jgt, dan kunt u bjj de politie alle in formatie krjjgen. Dr. A.L. Duijvestijn Obriglaan 53, Heiloo, tel. 072-333100 C.O.C. Ned. Ver. tot Integr. van Homoseksualiteit, afd. Alkmaar Hulptel. dinsdag- en vrijdagavond: An neke Jurriëns, tel. 072-129296 of 020- 863565, Jan de Fost, tel. 072-612855, Edwin de Groot, tel. 072-155387. Geslachtsziektenbestrjjding Noord-Holland-Noord Spreekuren Sociaal verpleegkundige M. v.d. Heuvel: ma.-wo.-vrijdag van 9-10, di.-do. van 13-14 en vlgs. afspraak, tel. 072-119676; na 5 uur: tel. bandinform. eveneens 072-119676. Weekenddienst Apotheek Apotheek „De Eenhoorn", Voordam 3, Alkmaar, tel. 072-113107. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Zr. A. A. M. van Staveren, Mariënstein 9, Heiloo, tel. 072-334326. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. E. Wiegerink, tel. 02513-12895. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. J. C. Schumacher, Heerenweg 4, Heiloo, tel. 072-335913. After Care groep Alkmaar Hulpverlening na een borstamputatie, p/a Metiusgracht 30, Alkmaar, tel. 072- 145454 toestel 2226. Wij zijn aanwezig 's woensdagmorgens van 10-11.30 uur. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervogels: Tel. 072-336180 - mw. H. H, Geutskens Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 331484 Jonge vogels: Mw. Duivenbode, 335065 Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart, tel. 334202 Limmen: Tel. 02205-1806 - mw. M. Bakkum. Ouderenkoor „Heiloo" Repetitie 's dinsdags van 10-11.45 uur in „Het Trefpunt", Westerweg 294 Heiloo. inlichtingen: tel. 072-333805 en 334054. Soos Kath. Bond van Ouderen Brunogebouw, Past. van Muijenweg 12. Bureau voor a.s. alleenstaande ouders v. d. Meijstraat 2, Alkmaar tel. 072-114911 Afspraken kunnen dagelijks tussen 9.30 en 10.30 u. telefonisch worden gemaakt. Fiom, Buro voor (a.s.) alleenstaande ouders v. d. Meijstraat 6, Alkmaar, 072-118812 Van maandag tot en met vrijdag bereik baar van 9 tot 5 uur. Werkgroep „Burenhulp Plan Oost" Mieke de Jonge, Papenhof 15, Heiloo, tel. 072-336793, 's midd. tussen 2-3 uur. NED. RODE KRUIS Afd. Welfare Begeleiding thuis van langdurig zieken, invaliden en bejaarden bij het handwer ken en verrichten van handenarbeid. Bovendien op maandagmiddag in huize „Overkerck" van 2.30-4 uur. Het Open Huis, 't Loo 19, van 2-4 uur. Dinsdagmiddag in D.C. Westerweg 294, van 2-4 uur. Donderdagmiddag huize „De Loet" van 2.30 tot 4 uur. Inl.: Mevrouw Bakker, tel. 072-330504. Telefooncirkels Inl. Mevrouw Hart, Vredenoord 68, tel. 072-335149. Speel-o-theek Uitleencentrum van speelgoed voor li chamelijk-, geestelijk- of zintuigelijk ge handicapte eri langdurig zieke kinderen, maar ook aan oudere geestelijk gehandi capten. Wijkgebouw Kruisvereniging, Holleweg I.v.m. de vakantie is de Speel-O-theek regio Heiloo (voor Alkmaar, Akersloot, Egmond, Heiloo, Limmen, Castricum) gedurende de maanden juli en augustus alleen geopend op vrijdagavond van 19-21 uur. Inl.: voorz. J. Ortelee, tel. 072-331415. DIENST SOCIALE ZAKEN Aanvragen ingevolge de Algemene Bij standswet: 's dinsdags en 's vrijdags van 8.30-12.00 uur; aanvragen ingevolge de werkloosheidsvoorziening: dinsdag t/m vrijdag 8.30-12.00 uur. SPREEKUUR MAATSCH. WERKER VAN DE GEMEENTE HEILOO Dinsdagmorgen 8.30-11 uur; dinsdag avond 7-8 uur; vrijdagmorgen 8.30-11 u. Tel. 331144, kantoor v. Aostastraat 5. SPREEKUUR ALG. MAATSCH. WERK HEILOO/LIMMEN Heiloo: woensdagen vrijdag van 9-10 u„ Westerweg 263, tel. 072-330984. Limmen: donderdag van 14-15 uur, Middenweg 26A, tel. 1250. Voor afspraken buiten de spreekuren: de gehele week: tel. 072-110804. (Bureau Alg. Maatschappelijk Werk, Nassaulaan 5, Alkmaar). Spreekuur Woningbouwvereniging Volkshuisvesting "Heiloo" Spreekuur: le en 3e dinsdag van de maand in het Open Huis. Secr.: Termijen 22, 1852 TB Heiloo, tel. 072-332158; huuradministratie: tel. 072-332685; onderhoud: tel. 072- 330430. Juli, augustus en dec. geen spreekuur. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Zr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Zr. H. Meesters, tel. 072-337465, te be reiken 8-8.30 uur. Zr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208-6203, te bereiken dinsdag, donderdag en vrij dag tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandag en donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. OPPASDIENST Uitsluitend telefonisch tussen-half 1 en half 2 bij mevr. Meertens-Wiltens, Rec tor Frederiklaan 5, tel. 072-116377 en mevr. v. 't Veen-Paarlberg, Baetenburg 17, tel. 072-330127. Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Stichting Onderdak Alkmaar Koelmalaan 196, tel. 072-122326. Opvangcentrum voor acuut dakloze mensen. Soc. alleenstaanden Iedere 1ste maandag v.d. maand zaal 5. Iedere derde maandag van de maand zaal 2 (Kreatief) Beide avonden 20 uur in het Open Huis. Inl.: Tel. 332136, 333995 of 332917. DE ZONNEBLOEM Vereniging tot bevordering van het wel zijn der zieken, van alle gezindten, voor bezoek thuis, ziekenhuis of verpleeghuis. Secr.: Werkendelslaan 98, Heiloo, tel. 072-332829. Stichting Telefonische Hulpdienst Noord-Holland Noord Het telefoonnummer voor geestelijke en sociale nood moet zijn 02290-18222. Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP STICHTING „NOORD-KENNEMERLAND" werkzaam in de gemeenten Alkmaar Akersloot, De Egmonden, Heiloo e:, Limmen. Spreekuur dagelijks (maandag tot e: met vrijdag) 's morgens van S-SO-O-SOpi 's middags van 13-14 uur op de onde: staande adressen: Alkmaar: Nassauplein 8, tel. 127066 Muiderwaard 396, tel. 612922 (Ontmoetingscentrum „De Rekere'l) Akersloot: Kerklaan 61, tel. 12048 4) Egmonden: Wilhelminastraat 14, Egrr aan Zee, tel. 1671 Heiloo en Limmen: Westerweg 294 He loo, tel. 072-335544. Directie en administratie: hoofdkantot Nassauplein 8 Alkmaar, tel. 072-127066 gehele dag bereikbaar. geen middagspreekuur. Heilooër Stichting Bejaardenzorg Spreekuur opnamebeleid van de Heiloc er Stichting voor Bejaardenzorg, Huii „De Loet", De Loet 1, Heiloo. Spreek uur iedere le maandag v.d. maand vat 10-11.30 uur. Kath. Bond van Ouderen en Gepens, Aanvang van de Soos van onze afdeling 's Dinsdags en 's donderdags van 1-5:c Uitsluitend biljarten ma. en vr. v. l-5'.« STICHTING DIENSTVERLENING ALKMAAR - HEILOO Stichting vooz ouderen Spreekuren: Open Huis, dagelijks p 9.00-10.00 uur, tel. 331297. Het Trefpunt, Westerw. 294, maandaj woensdag - vrijdag van 13.30-14* uur, tel. 335296. Aktiviteiten in het Trefpunt, Westerwèj 294: Maandag 9-12 W.A.O.-soos, dinsdü; 10-12 u. zangkoor, 14-16 u. handwêi ken, woensdag 9-12 u. engelse les 13.30-17 u. Ouderensoos, donderdag^ 12 u. engelse les, 16-17 u. gymnastiek: vrijdag 9-12 u. W.A.O.-soos, biljart# 13.30-17 u. Ouderen-soos, zondag 1311 -17 u. Ouderensoos. Aktiviteiten in het Open Huis: Maandag 14-16 u. handwerken, dins# 13.30-16.30 u. Ouderen-soos, donder dag 9.30-11.30 u. gespreksgroep, 13.30 16.30 u. Ouderen-soos, 14-16 u. gyü nastiek, vrijdag 11-12 u. volksdansen.' Voorziening warme maaltijden Ouderen die gedurende bepaalde tiji niet in staat zijn zelf hun warme maal tijd te verzorgen kunnen een be roe;- doen op bovenvermelde stichting, tele foon 331297 of 335296. Indicatiecommissie Heiloo Aanvragen van bejaarden-opneming i: een bejaardenoord dienen te worden ge richt aan het secretariaat van de com missie, 't Loo 19, Heiloo, tel.072-33129 Wet Werkloosheidsvoorziening Maandag t/m vrijdag met uitzonderin van woensdag van 8.30-12 uur. Bijstandsbond afd. Alkmaar Informatie en hulp bij problemen me: i-."* sociale uitkeringen. Spreekuur in desb Vest, Alkmaar. Alg. Ned. Invaliden Bond (A.N.I.B.I I. Secretariaat: J. Th. Bakker, Zevenhui -ut' zerlaan 10,. 1852 MV Heiloo, tel. 07".-: 335398. «f Advieszaken en verhuur van rolstoeler Blanckershofweg 12, 1816 HG Alkmaar tel. 072-113783. Soos: elke 2e woensdag van de maand ijni de HSV-kantine, Bayershoffweg. Inl.: Hr. Bellekom, Kennemerstraatwe, 324, 1851 BH Heiloo, tel. 072-33379' Gehandicapten-overleg: Elke woensdaj r morgen gezamenlijk spreekuur van 1( 12 uur in Buurthuis Overdie, Ruys broeckhof 97 te Alkmaar. Elke zaterdagmiddag zwemmen van li 17 uur in Egmond. Kosten 1,75 p.p Inl.: 02206-1722. R.-k. Woningbouwver. St. Willibrordu! Heiloo Secr. Maas Geesteranusweg 28, 1851 BI Heiloo, tel. 072-333252. Onderhoud: tel. 072-332746 Adm. huren: tel. 072-334772. Spreekuur: le en 3e woensdag van maand in de R.K. Pastorie, Westerwejg? 267, van 19-20 uur. Fed. Bouw- en Houtbond afd. Heiloo Spreekuur elke maandag van 20-21 uipu in de R.K. Pastorie, Westerweg 267. Corr. S.F.B. pl.vert. 072-336431. Heil De land 14 a een Bos Het en c 'De stra; Voo belli Het Berj zon< VVV Heiloo, Hk Stat.weg/Heerenweg Tel. 072-331969 b.g.g. 072-333719 Openingstijden informatiekantoor: 25 mei t/m 5 juni 14.00-18.00 uur 6 juni t/m 31 juli 10.00-18.00 uur 1 augustus t/m 22 aug. 14.00-18.00 uur Bibliotheek Malevoort Gesloten van 7 tot 28 juli. Bibliotheek Kennemerstraatweg Gesloten van 27 juli tot 17 augustus OPENINGSUREN OPENBARE BIBL. EN LEESZAAL Kennemerstraatweg 382 - Heiloo Dag Volwassenen Jeugd Maandag 19.00-21.00 19.00-21.(X dinsdag 10.00-12.00 15.30-17.CK} 14.00-17.00 Woensdag 14.00-17.00 14.00-17.(X Woensdagavond gesloten. Vrijdag 14.00-17.00 15.30- 17.0C 19.00-21.00 •Zaterdag 10.00-12.00 De kranten- en tijdschriftenafdeling is bovendien elke werkdag van 10-12 uu| geopend (ook voor niet-leden). Bibliotheek Het Malevoort 13 leugd, volwassenen en fonotheek Openingstijden: Dinsdag 10-12 14-17 19-21 Woensdag 10-12 14-17 Donderdag 19-21 Vrijdag 14-17 19-21 Zaterdag 10-12 Openingstijden Oudheidskamer: Dinsdagavond van 7 tot 9 uui Zaterdagmiddag 2 tot 5 uut Galerie Toonen Raadhuisweg Van di. t/m zat. geopend van 10-17 uur 's vrijdags van 10-21 uur; ma. gesloten Tot eind augustus zomerexpositie va: A. C. van Noort en Bob ten Hoope. Tevens permanente expositie. Tradi om) 1 'conce "•Heilo Op d 20.15 werkt Jr. Ai De lei geen c fluit, Maar Smit fagot; Wetw Het N '/unet si 'mani'i .„belui: ""stellir «„De ti progr en C kerk Lr i: wezig SUK Heilc ;-tie", wisse Notti '"taktb verer de „1 rein ee: i„.orkes -»»cert- menv cert I Kgege' ses, 1 ens De C gesla de ge en p£ 'een was. Het i het E land 1

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 2