ALGEMEEN NIEUWS 14 september: Kollekte Nierstichting Bovag Nationale Botenveiligheidsinspectiedag Honingontbijtkoek 2.75 2.25 SLAGER - POELIER 1 SCHOONMAAKSTER ALKMAAR HEILOO HEILOO HEILOO VAN STAALDUINEN Veel bekende namen bij Nationaal Springconcours Egm.-Binnen Heiloo houdt muziekspeeldag Vrij spel voor elke muzikant Graag wat minder agressieviteit En wat meer verdraagzaamheid! indebroodruu Fa. G. Burgering en zonen Schoonmaakbedrijf "Beja Leven en welzijn van 1600 nierpatiënten staan op het spel ig- i?r- J°or: BURGERLIJKE STAND FIETSC0NCERT OP 6 SEPTEMBER IN'T WITTE KERKJE NEDERLAND 0KÈ, zwem dan mee! NIEUWS VAN „NIEUW LEVEN" GESPREKSGROEP VOOR OUDEREN IEDERE TIJD IS LEEFTIJD 12 september 1981 gratis inspecties Overzicht van de activiteiten 't HOEKSTUK 12 Zuivere met rozijnen van 3.00 voor Zonder rozijnen van 2.50 voor Ook natuurlijk andere soorten ONTBIJTKOEK. Gevraagd: voor de avonduren. EIKENLAAN 18 BOEKENSTEIN 25 H0LLEWEG 113 WESTERWEG 107a (hoek Laan van Muijs) BEMIDDELING 0NR0ERENDQG0ED HYPOTHEKEN - VERZEKERINGEN TTTKIJKI'OS'I 2 SEPTEMBER 1981 om de veertien dagen gehouden in Het Open Huis, 's morgens van 9.30-11.30 uur. De deelnemers kom 16 maal bijéén, de kosten bedragen 20,-. Voor enkele belangstellenden (van bo ven 55 jaar) is er nog plaats. U kunt zich opgeven bij: de Stichting Dienstverlening/Alkmaar-Heiloo, 't Loo 19, Heiloo, tel. 331297 (tussen 9.00 en 10.00 uur) of bij: Het Nivon Heiloo, t.a.v. mevr. R. Mulder-Oudgenoeg, Het Veld 12, tel: 333127. Sir wordt al zo vaak gekollekteerd en er zijn zo veel goede doelen", is een aak door de kollektanten van de Nier ichting Nederland gehoorde verzuch- cullen ze dit ook horen, als ze straks bij jaankloppen? at zou even begrijpelijk als spijtig 'jjn, want zonder u kan de Nierstichting 'aar werk niet doen. j Onder het motto: „Geef! Om 'n ander, "loen!" start op 14 september a.s. weer $e Nationale Kollekte van de Nier üichting Nederland, raten we hopen dat u zich door deze '-wogen oproep voelt aangesproken, 'ant deze kollekte is de grote bron van komsten voor de Nier Stichting die één subsidie van het Rijk krijgt en dus fhankelijk is van uw gift als partiku- a Wat de Nierstichting allemaal doet i c met u w persoonlijke bijdrage Uitbreiding niertransplantatie-moge- Ikheden door: jdonorwerving Subsidiëring transplantatie-coördinato ren transplantatie-faciliteiten dialyse-mogelijkheden opleidingscentra voor 'financiering itbreiding (financiering \fhuisdialyse voorfinanciering thuisdialyse-appara- :4uur financiering opleidings- en behande- üingscentra voor zelfdialyse (Diatels) Bevordering wetenschappelijk onder zoek op het terrein van: (niertransplantatie jhaemodialyse (preventie nierziekten -nieuwe behandelingsmethoden Sociaal-maatschappelijke begeleiding van de chronische nierpatiënt en het gezin door: -individuele financiële hulpverlening -organisatie vakanties met dialyse-faci liteiten -uitgifte dieet-kookboek -aktivering sociale aktiviteiten dialyse- en transplantatie-centra Voorlichting publiek door middel van: -foldermateriaal -films en dia-serie -bulletin DIA -stands op beurzen, braderieën etc. -informatie aan scholieren van middel baar en beroepsonderwijs Al met al dus een nogal omvangrijk programma. Werk waarvoor de Nier Stichting Ne derland zich volledig inzet, maar dat uiteindelijk helemaal afhangt van de beslissing die tijdens de Nationale Kollekte zult nemen: „GEEF! OM 'N ANDER. DOEN!" Altijd kollektanten te kort! Voor Heiloo nu andere organisatie-vorm. Nadat de fam. Affourtit er 8 jaar lang een twee-persoons organisatie op heeft nagehouden, zijn er dit jaar voor het eerst wijkhoofden ingeschakeld. Zij dragen zorg voor de goede gang van zaken per wijk. U kunt zich als KOLLEKTANT aan melden voor: wijk 1: fam. Affourtit, Torenlaan 37, tel. 332815 (Centrum,) wijk 2: Mw. v. Linden, Réct. Fred. Laan 6, tel 115994 (Blockhovepark e.o.); wijk 3: Mw. Klaver, De Blomhof 4, tel. 332036 (West e.o.); wijk 4: Mw. Bakker, Westerweg 354, tel. 331315 (Z-West/tot Limmen); wijk 5: Mw. v.d.Wal, De Schoren 9, tel. 330628 (Het Baafje); wijk 6: Mw. Homeyer Handelsweg 3, tel. 335600 (Zuid, e.o.); wijk 7: Mw. Keesen, Vrieswijk 24, tel. 334045 (Vrieswijk/Termijen/Mariërt- stein); wijk 8: Mw. Ouderkerken, De Vlei 18, tel. 335757 (Harrelaers t/m Wielema- kersland e.o.); wijk 9: Mw. Brouwer, Boekenstein 80, tel. 334058 (Boekenstein, Baetenburg, Vredenoord, De Ronge); wijk 10: Mw. Grob, Pijlemeeth 49, tel. 333537 (Oost e.o.); wijk 11Mw. Homeyer (wnd.) Handels weg 3, tel. 335600 (industrieterrein e.o.) Voor alg. inlichtingen: Fam. Affourtit, 332815. DOE MEE EN LET OP HET KOL- LEKTEZAKJE IN DE UITKIJKPOST VAN 9 SEPTEMBER. ELDERS GEBOREN: Cornelis T„ z.v. W. Barendse en M. Broers. ONDERTROUWD: J. Sengers en C. v. Loon; C. de Waard en M. Mooijp H. Agterberg en E. Kaandorp. GETROUWD: S. Ibink en C. Kuin; H. Benedick en E. Disseldorp. OVERLEDEN: P. Haaker en N. van der Steen. GEZINSVIERINGGROEP ST. WILLIBRORDUSKERK Zondag 6 september om 11.00 uur is er weer een Gezinsviering in de Wil- librorduskerk. Het thema van deze viering is: Tegen komenOntmoeten. Ouders, u bent met uw kinderen hier bij van harte welkom. Wij hopen dat deze viering voor u en voor ons een echte ontmoeting zal zijn. De Gezinsvieringgroep. Opzet van dit concert is 't Witte Kerkje te beschouwen als uitgangspunt of eindpunt van uw fietstocht. Het ensemble Sanssouci zal daar vanaf 15.30 uur concerteren en het program ma is als volgt: J. J. Quants Sonate in D.groot in de la Barre Suite nr. 5 in D. Gabriëlle Sonate in 9 klein C. Ph. E. Bach. Sonate in a. klein. Entrée 2,50, kinderen t/m 12 jaar gratis. Denkt u eens aan de „N én N"-ouderen werkgroep van boven de 55-plussers. Het is in wezen een verweergroep van ruim 220 oudere zwemlustigen die zich afsplitsten van een welzijnsorganisatie die hen het gezamenlijk zwemmen in een hen vertrouwd zwembad ontnam. Jarenlang hadden zich deze 55-plussers in het Overdekte zwembad van Egmond lekker en wel gevoeld. Zonder enig overleg met deze oudere zwemliefheb- bers(sters) werden de bus- en badover- eenkomsten voor de ritten Alkmaar-Eg- mond v.v. opgezegd en liet men een grote groep ouderen, die al jaren lang elke week een uurtje bezig waren wat te doen voor hun welzijn, in de kou staan. En zo ontstond, uit de nood geboren, uit hun midden en met medewerking van alle gedupeerden, de ouderenwerk- groep „N én N", een groep die het zwemmen door ouderen, waar dan ook, voor een gezonde zaak houden. Hun „N én N" staat dan ook voor: én zwemmen in het Attractieve Hoornse- vaartbad èn in het kleinere Egmond- bad, want dat doet er niets toe. Als er maar gezond gezwommen kan worden naar eigen instelling en dus volledig naar eigen wens. Heel wat dames en heren hebben hier ook het zwemmen geleerd. De „N èn N"-ouderen zwemgroep heeft momenteel drie bussen voor het vervoer van haar zwemgasten van Alkmaar en Heiloo naar Egmond v.v. lopen. Bij voldoende deelname wil de werk groep in het kader van de actie „Neder land Oké", een vierde bus inzetten voor de route: v.d.Veldehuis, Truitje, wijk centrum Overdie, Foreestlaan, 't Loo A.H.-Stolp, garage, winkelcentrum Omloop, zwembad Egmond. Deze vierde bus gaat elke week rijden op woensdag waarbij dan gezwommen kan worden van 11 tot 12 uur. De kosten voor bad en bus bedragen 15,- per maand. Bent U 55-plusser, wilt u zwemmen of het leren en vindt u het bad Egmond voor u een geschikte gelegenheid, geeft u zich dan direct op, U helpt daar ook „wachtenden-voor-U", vooral in Hei loo, mee. Speciaal voor Heiloo kunt u, zo nodig, voor meerdere inlichtingen terecht bij: Mevr. v.d.Zee, Bayershofweg 22, tel. 330679. De ,,N èn N"-ouderen werkgroep is feitelijk een particuliere dienstverlening zonder enige subsidie en ze heeft ook geen sponsors. Vandaar dat de vierde bus alleen kan gaan rijden als ze in één klap vol raakt. En dat gebeurt als u zich nu direct ^opgeeft. Door uw bijdrage helpt u ook nog een ander, naast het bevorderen van uw eigen fitheid. Opgaven via tel. 114568 (Kramer) en tel. 125622 (Groot) uitsluitend van 18-20 uur op werkdagen. Op de terreinen van Hoeve Vredesteijn te Egmond-Binnen wordt op zondag 6 september een groots Nationaal Spring concours gehouden. Er zullen veel nationale topruiters en amazones aan meedoen van wie een groot deel vorige week op het Interna tionaal Concours Hippique van Rotter dam te bewonderen waren. Enkele namen zijn: Jet v.Breukelen, Rod Eras, Sven Harmsen, Arno Neessen, Jan Tops en Irma Smulders. De enige deelnemer die van boven het Noordzee kanaal komt is Berend Kalk, die ver bonden is aan Hoeve Vredesteijn. De leden van de Hippische Club Eg mond, de organiserende vereniging, zijn al maanden bezig met de voorbereiding van het evenement. Deelnemers en publiek kunnen dan ook rekenen op een perfekt georganiseerde dag. Er zal'gereden worden in vier springru- brieken- waarvan twee een bijzonder karakter hebben. De eerste twee rubrieken hebben nor male parcoursen, dit betekent dat er geen speciale eisen worden gesteld aan snelheid en wendbaarheid van het paard In de derde rubriek staan de hindernis sen dusdanig opgesteld dat snelheid en wendbaarheid van het paard doorslag gevend zijn. De vierde rubriek, force and speed, belooft extra spannend te worden. Dit als „De Grote Prijs van Nederland" verreden onderdeel is een kombinatie van een parcours met extra hoge en brede hindernissen en een parcours waarin snelheid en behendigheid nood zakelijk zijn. Een extra evenement is het penalty- schieten, waaraan een tiental ruiters begeleid door een aantal AZ-spelers zal deelnemen. Op doel staat Eddy Treytel, Leot Horn treedt op als arbiter en Peter Knegtjes zal commentator spelen. De wedstrijden beginnen zondag om negen uur, er is voldoende parkeergele genheid en de toegang is gratis. Ondanks onze jaarlijkse concerten zijn er nog veel mensen, die nooit van ons gehoord hebben. Daarom willen wij ons nu even voorstel len. Wij zijn de R. K. Gemengde Zangvere niging „Nieuw Leven". Gemengd niet alleen omdat wij met mannen en vrouwen, samen zingen, maar ook omdat iedereen, van welke gezindtedan óók, bij ons lid kan worden. Ons repertoire is ook gemengd, „all round" zegt men dan. We zingen naast de grote oratoria zoals „Die Jahreszeiten", Weihnachtsorato- rium, Elias, ook werken van licht klassieke aard. Meestal zijn dat gedeel ten uit opera's en operettes. De opera „La Traviata" hebben we zelfs hele maal gezongen. We zingen ook Missen ,van o.a. Monteverdi, Perosi, Mozart en jBruekner en Cantates van Bach. Daar naast nog mooie populaire werken als iiet Ave Verum van Mozart, het Slaven- ikoor etc. Dij ons jaarlijkse Donateursconcert zin gen we meestal met begeleiding van een groot beroepsorkest en solisten. (Nu zijn we ijverig aan het repeteren ivoor het concert van 1 december a.s. :Dan zingen we het Requiem van G. Faurc, Cantate no. 11 van J. S. Bach en enkele gedeelten uit de „Messjah" yan "Handel. Dit laatste staat voor 1983 op ons programma. Wij hebben ongeveer 100 leden, maar wc hebben nog steeds te weinig mannen. -Ook kunnen we nog best een paar goede opranen erbij hebben. Wie interesse heeft kan op dinsdagavond om 20.00 ur komen luisteren in het Open Huis rote zaal). 'ij hebben géén wachtlijst. U kunt direct meezingen, et laatste nieuws. Binnenkort start oor zangers en zangeressen, maar ook voor niet-zangers een cursus stemvor- ing en muzikale scholing. Kosten 20,- voor 10 lessen van 1 uur. Geeft u ia spoedig mogelijk op. Deelname is beperkt. Telefoon: 331096 na 4 uur. ZEEUWSE DANKT LEVEN AAN TELEFOONCIRKEL Sen zeventigjarige mevrouw uit Oost- Soeburg kan zeer tevreden zijn over Jaar deelname aan de plaatselijke felefooncirkel in haar woonplaats. Wanneer in haar woning de telefoon 'en paar uur later had gerinkeld was bet voor deze mevrouw te laat geweest, fjat betekent dat het funktioneren van e telefooncirkel zijn nut in Oost- oeburg zeer zeker met dit voorval eeft bewezen. oen een andere deelnemer aan de te- efooncirkel precies op tijd de volgende deelnemer aan de telefoon trachtte te /rijgen, kwam van de andere kant van lijn geen antwoord. Deze deelneem ster aarzelde geen ogenblik, schakelde meteen het kontaktadres in, deze ging „Jrekt kijken en vond de desbetreffen de vrouw bewusteloos op de grond. jJlings werd ze per ambulance naar het ichtsbijzinde ziekenhuis vervoerd. Later verklaarde de vrouw: Ik hoorde nog net de telefoon rinkelen toen ik jviel. Ik dacht meteen dat is de telefoon- ICirkel, want het is bijna negen uur. Daardoor was ik toch min of meer ge- iistgesteld, want ik dacht, ze zullen 'nu wel gauw komen helpen, omdat ik de telefoon niet opnam." Dat is dan ook de essentie van deze Tielefooncirkel, het geruststellende ge voel dat er altijd iemand is die maat- egelen kan nemen als er iets aan de hand is. In Oost-Soeburg is men dan j -pok blij dat de doelstelling van de tele- 'ffooncirkels zo duidelijk heeft gewerkt. Dit alles meldt ons de Scheldebode. Ook in Heiloo hebben de telefoon cirkels reeds enige malen zeer duidelijk aan hun doel beantwoord. Alle gevallen zijn ook hier gelukkig met een sisser afgelopen. Overigens weet U toch dat de cirkels ook voor jongere alleenstaan den of voor echtparen waarvan de één hulpbehoevend is open staat. Wanneer er onverhoopt iets mocht ge beuren, wordt er d.m.v. een telefoon cirkel raad geschaft en bent U dus niet alleen in uw moeilijkheden. Denk er eens over na, inlichtingen worden U graag gegeven door mevr. J.A. Hart- Schmitz, tel. 33 51 49. Verder zouden wij graag nog enkele leidsters of leiders aan ons groepje willen toevoegen. Er kan dan eens ge wisseld worden. Wilt U meer weten over de gang van zaken bij de telefoon cirkels, belt U dan gerust met mevr. J.A. Hart-Schmitz, tel. 33 51 49. In samenwerking met de Heiloose afde ling van het Nederlands Instituut voor Volksontwikkeling (NIVON) organi seert de Stichting Dienstverlening Alk- maar/Heiloo, met ingang van donder dag 1 oktober aanstaande weer een gespreksgroep voor ouderen. De titel van de gespreksmap van Huma- nitas, die voor deze gespreksgroep gebruikt wordt „Iedere Tijd is Leef tijd" geeft goed aan waar het om gaat, wat u aan deelname aan deze gespreks groep kan hebben. Iedere fase in je leven is waard om geleefd te worden. Ouder worden, gepensioneerd worden is zo'n fase, waarin je soms problemen tegenkomt die er eerder niet waren of mogelijkhe den hebben, die je eerder niet had. Ontdekken dat anderen dezelfde pro blemen en mogelijkheden kunnen hebben en daarover samenpraten, luis teren naar elkaar, oplossingen zoeken en ervaringen uitwisselen, is het doel van deze gespreksgroep. Iemand, die al eerder deelnam aan een gespreksgroep voor ouderen, heeft hier het volgende over geschreven, Mis schien herkent u veel in dit verhaal: Het afgelopen jaar is er weer een gespreksgroep voor ouderen vanaf 55 jaar geweest. Om de veertien dagen kwamen we bij elkaar om met als richtlijn de gespreksmap „Iedere Tijd is Leeftijd" onze situatie als ouderen in deze samenleving te bespreken. Het verleden kwam echter ook nog vaak ter sprake, hoe anders het zo'n 40, 50 jaar voor sommigen 60, 70 jaar, geleden was, vooral t.a.v. opvoeding, studiemo gelijkheden, huishouden met weinig geld en zonder apparaten, manier van werken, ontspanning, omgaan met el kaar. Mooie verhalen over vroeger. Soms werd je er stil van en soms werd er smakelijk om gelachten. Het was heel plezierig om heel open en eerlijk met elkaar van gedachten te wisselen en te ontdekken dat iedere periode in je leven waardevol kan zijn. Zo ook de periode van ouder worden, gepensioneerd zijn. Alles gaat wel wat langzamer (behalve de tijd!) maar het is belangrijk jezelf te zijn en niet te treuren over de dingen, die niet meer kunnen, maar te genieten van elke dag en van de mogelijkheden, die voor jou als oudere wel bereikbaar zijn. 'Het samenpraten, luisteren naar el- kaars ervaringen, ontdekken dat ande ren met dezelfde problemen zitten en dan oplossingen uitwisselen, is zo goed bevallen, dat een deel van de groep volgend jaar wil doorgaan. In september zal deze groep als een „open" groep weer starten met losse onderwerpen. In januari zal dan begonnen worden met de vervolgmap „In dc loop van je leven". Eveneens uitgegeven door Hu- manitas. De gespreksgroep voor ouderen wordt met ingang van donderdag 1 oktober Uii dc BOVAG-afdcling watersport, waarbij zo'n 300 watersportbedrijs cn verspreid over geheel Nederland zijn aangesloten, wil men dc Veiligheid op het waiter helpen verbeteren. Daarom hebben zo'n 80 van deze watersportbedrijven zich beschikbaar gesteld om op 12 september a.s. plezier vaartuigen gratis op veiligheid te inspec teren; Deze unieke mogelijkheid tot gratis inspecteren wordt voor de tweede maal landelijk georganiseerd. Speciaal daartoe opgeleid personeel zal de schepen op maar liefst 35 v erschillen de onderdelen controleren. De resulta ten van het veiligheidsonderzoek vvor den aangetekend op een BOVAG-veilig- heidsinspectierapport In het geval er onvolkomenheden worden ontdekt, heeft dc eigenaar in het komende najaar e.q. winterseizoen alle tijd om één en ander te laten verbeteren. Met deze actie willen de BOVAG-water- sportbedrijven een bijdrage leveren aan de veiligheid van de Nederlandse pJe- ziervaartuigcnvloot. Nu de vaste kosten van het pleziervaren gedurig stijgen, laat de watersporter zich nog makkelijker verleiden het onderhoud van z'n vaartuig te verwaar lozen, hetgeen meestal ten koste van de veiligheid aan boord gaat. Terwijl de gemiddelde watersporter toch al niet zo veiligheidsbewust is als het om tech nische (veiligheids)voorzieuingen aan zijn schip gaat Bij vorige inspecties werden vele tekort komingen geconstateerd, vooral aan gas- cn elektrische installaties. Het is gebleken dat alleen vakbekwame techni ci dergelijke gevaarlijke gebreken goed kunnen constateren, /elf realiseert men zich vaak niet hoe gevaarlijk sommige mankementen kunnen zijn. Overigens staan 'de 8(1 DOVACi-inspec- tiebedrijven het gehele jaar voor de watersporter kUtar om zijn pleziervaar tuig op veiligheid te inspecteren, alleen dan uiteraard niet gratis. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de BOVAG-afdeling watersport *070-907222); STKHUNG \U.KH\UJZIliKS(:iKX)I HlillXX) De evenementencommissie van de mu ziekschool Heiloo heeft het draaiboek voor zaterdag 5 september klaar. Voor ogen staat: Heiloo voor één dag in de ban van muziek. Muziek op straat èn muziek in de school. Als het weer een beetje meewerkt kan het een gezellige dag worden. Wie herinnert zich niet 20 september van vorig jaar? Toen muziekkorpsen en individuele muzikanten van Heiloo een bruisend dorp maakten. Naar verluidt wordt her en der driftig gerepeteerd. In allerlei combinaties is men aan het oefenen geslagen. Het niveau alléén zal niet belangrijk zijn. Vreugde in het musiceren moet die dag centraal staan. Wat let je, Heilooërs! Maak er een gezellige boel van. Lokt het je op straat niet zo aantussen 12.00 en 17.00 uur kan in de muziekschool in diverse lokalen worden gemusiceerd en geluis terd door ieder die dat wil. Trouwens, de school zelf zal op zaterdag 5 september wel het muzikale middelpunt van het dorp zijn. Behalve dat er van 12 tot 5 uur in allerlei ensembles en bands wordt gespeeld is de school ook eind punt van muzikale marsen van Trom petterkorps „Heiloo", Harmonie „Caecilia" en Fanfare „Eensgezind heid". En het zit er dik in, dat op het plein voor het schoolgebouw met een kort optreden zal worden besloten. In de winkelhof ,,'t Loo" demonstreren de gezamenlijke muziekhandelaren uit Alkmaar allerlei instrumenten. U kunt dan aantreffen de firma's Ypma, Kloos ter Kiebert, Spanjaard. 11.00-11.45 uur: Optreden harmonie „Caecilia" op het pleintje tussen café „The Railway" en sigarenmagazijn Bouwhuis. 11.30-11.45 uur: Optreden Trompetter korps „Heiloo" en minirettes op het plein voor het winkelcentrum „De Loet" (plan Oost); 12.00-12.15 uur: Optreden Trompetter korps op het plein ,,'t Loo" 13.00-13.45 uur: Optreden Fanfare „Eensgezindheid" op genoemd pleintje in het Stationscentrum. Alle muziekgezelschappen zullen bij aankomst bij de muziekschool nog een kort optreden verzorgen. 10.00-17.00 uur: Demonstraties van muziekhandelaren in winkelhof ,,'t Loo". 12.00-17.00 uur: In twee lokalen van de muziekschool kan worden gemusiceerd en geluisterd door ieder die dat wil, o.l.v. Peter Duinmayer en Riek de Graaf. 13.00-17.30 uur: Allerlei ensembles pre senteren zich op het podium in de aula: popgroepen, blokfluitensembles, soft- popgroepen, blazers. Om 17.00 uur wordt opnieuw een uitvoering gegeven van de Kindersym fonie van Leopold Mozart. Mensen die hem aan het eind van het schooljaar gehoord hebben komen ze ker weer luisteren. De presentatie van het podium-gebeu ren is in handen van de heer John van 't Hof, directeur van de muziekschool. En dan.... het motto van deze dag is: „Heiloo, vrij spel!". Schroom niet en neem je instrument ter hand en ga de straat op. Zoek een stekje en laat je maar eens horen. Ook de deur van de school staat open voor muzikanten op het podium en in de lokalen wordt graag een plekje vrijgemaakt. Tot ziens en ">t horens opzaterdag, vrije-muziekspeeldag! Aktiecomité Stop de neu tronenbom stop de kern wapenwedloop afd. Hei loo. Demonstreer tegen de bewapening door aanschaf van raambiljet, button, stickers, tassen e.a. Te verkrijgen bij: Willem Gomes, de Kandelaar 31, Heiloo, tel. 072-334588. Werkster gevr. voor don derdag- of vrijdagochtend, 10,- per uur. Tel. 072- '335795. Gevr.: voor de woensdag middag van 1-5 uur een flinke huishoudelijke hulp. Tel. 072-331538. Te koop: nieuwe boeken voor cursus praktijk dipl. boekhouder, pr. 70,--. Tel. 02205-2506. Te koop: ouderw. flipper kast (inworp: stuiver); langharig berbertapijt 2x 1.70 m; 6 eetkamer stoelen (Manou). Tel. 072- 334522. AFD. RECHERCHE, marienstein 60. Te koop: een ronde grenen tafel uitschuifb. Tel. 332322, Te koop: Hansa foto ontwikkel/vergr.app. toebeh. 100,--; Maho niehouten kast 750,-- Mahonichouten spinnekop tafel 750,--; Artifort tweezitsbankje (bruin) 200,--; 1 Artifort draai fauteuil 200,--; 1 fau teuil 200,--; 1 Bos vaat wasmachine 5 jr. oud 100,--. Tel. 072-150326. Meisje (16 jr.) b.z.a voor werk op dc zaterdag Tel. 072-331854. Te koop: witte houten boe kenkast 2 m. 1. 72 cm. h 50,--; groen bewerkt wollen kleed 3m,x 2.25 m 50,--; 4 eetkamerstoelen flS,--. Termijen 190, tel 336138. Serieuze man, midd leeftijd zoekt slaapkamer of kamer b.b.h.h. Tel. 114913 winkeleen li-u m Heiloo lel. 33660B Voor jongeren van 16 en 17 jaar. Je gaat van school af maar je bent nog 2 dagen leerplichtig. Vraag dan naar een leer- en vormingsprogramma bij: Vormingscentrum "Alk maar", Drechterwaard 14, tel. 072-611034, 1824 EX Alkmaar. Student econometrie geeft bijles wiskunde, evt. ook in economie en wiskunde 11. Voor inf. tel. 072-332432. Gep. Heer 65 zoekt kamer in Heiloo of Castricum, tel. 020-361088. Gevr.: huishoudelijke hulp voor 2 middagen p.week, gezin met 2 grote schoolg. kinderen. Tel. 333542, na 18 uur. ROZING HERENMODE Corduroy stretch panta lons vanaf 149,--. Ro zing Herenmode, Kerke laan 8, IHeiloo, tel. 331397. Te koop: pr. jongensfiets 10 jr. (Gazelle) tevens pr. konijnenhok en ko nijnen-ren; 400 tegels 30x30. Hoogeweg 53, Heiloo. Kostuums van Mayfalr, topkwaliteit en afwerking, eventuele veranderingen vakkundig, gratis in ei gen atelier. Rozing Heren mode, Kcrkelaan 8, Hei loo. tel. 331397. Regenjassen van werther international vanaf/ 299,--. Rozing Herenmode, Kerke- laan 8. Heiloo, tel. 331397. Voor privéles aan huis op elektronisch orgel (piano). Tel. 334097. Kalkoen - Kalkoen - Kalkoen Je kan er van alles mee doen en het kost betrekkelijk weinig poen. Kalkoen filee Kalkoendjjen (Franse import) Tevens Franse maiskuikens en Franse parelhoenders. Deze parelhoenders kunt u ook grilleren 5 kwartier) Rund-, Kalfs- en Varkensvlees Kip - Kippelever - Kipfilee Kippebouten - Kippevleugels. Kennemerstraatweg 482. Heiloo - tel. 072-330571 Inlichtingen: Vredenoord 169 Heiloo Tel. 072-334060 1 Mooie middenwoning, uitstekend onderhouden, in rustige wijk nabij Alkmaarderhout, dicht bij scholen, winkelcentrum en sportvelden. Ind.: hal met toilet, woonkamer, keuken. Ie verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, vaste trap naar zolder met royale hobby/slaapkamer, ruime berging. Voorzien van C.V. en thermopane beglazing. Zonnige voor- en besloten aangelegde heide-tuin achter. Stenen berging. Vraagprijs 179.000,— k.k. Riant hoekhuis met garage, gelegen op mooie stand met ruim uitzicht. Ind.: hal, toilet, woonkamer, keuken, met plavuizen. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer, zolder met slaap kamer/studeerkamer. Voorzien van C.V. en thermopane beglazing. Flinke berging, tuin. Het gehele pand is in uitstekende staat v. onderhoud. Vraagprijs,/' 189.000,— k.k. In het centrum van Heiloo helft van een dubbel woon huis op 1500 m2 grond en dubbele garage en hobby ruimte'kantoor. Ind.: hal. trapopgang, woonkamer en serre, moderne open haard, keuken, bijkeuken. Ie Verd.: 4 slaapkamers, luxe badkamer en zolder. Het gehele huis is in een uitstekende staat van onder houd en voorzien van CV. Vraagprijs 289.000.— k.k. Prachtige helft van een dubbel woonhuis met garage, carport en berging. Ind.: Vestibule met toilet, hal met kelder, grote keu ken, woonkamer 44 m2. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. Zolder met slaap/studeerkamer en berging. Het gehele pand is in uitstekende staat van onderhoud en voorzien van c.v. Grondopp. 400 m2. aangelegde tuin. Niet ver van sportvelden, winkelcentrum, zwembad en Heilooërbos. Vraagprijs 259.000,— k.k. D. F. VAN STAALDUINEN, beëdigd taxateur O.G. Kantooradres: Kennemerstraatweg 129, Heiloo. telefoon (072) 330332 - 334900

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 9