HUISVUILZAKKEN K0M0KEUR I< nijnenberg r s< g e: a PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Wist u dat Rozing stoffeert ook meubelen OUD PAPIER AKTIES Exposities L Geen Uitkijkpost gehad? W. Koelemey verlaat Nic. Beetsschool Reconstructie Warmoezierslaan Te koop: a f 3.50 per 20 stuks Reconstructie Oosterzijweg 'mm POLITIEBERICHTEN Fotoalbum 44 bladzijden fotokarton mbt spinnewebvloei. Formaat 25 x 28 cm. Normaal 13,50 nu met gratis 25 passé Het ligt in ons voornemen om de grote lijst van instellingen op velerlei gebied slechts èèn maal per maand te plaatsen. De gegevens betreffende kerkdiensten, doktersdiensten, apotheken en alle andere opgaven die van week tot week verschillen zullen wèl wekelijks worden geplaatst. De Gemeentegids, welke u kortelings heeft ontvangen, bevat ook praktisch alle instel lingen en stichtingen. U kunt deze dus raadplegen in voorkomende gevallen. Ten overvloede adviseren wij u om de totaal-lijst welke 1x per maand geplaatst wordt, uit te knippen en te bewaren voor gebruik. INGEZONDEN Grote keuze in meubelstoffen. Vraag eens vrijblijvend prijsopgave. voor het komplete woongebeuren KINDERRECHT LIDWINASCH00L10 OKTOBER BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO UW LAATSTE KANS: KOM IN GESPREK... NA-INENTINGEN DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN-CASTRICUM. Slijterij - Wijnhandel GREEUW Bel donderdag: 072-330175 UITKIJKPOST 7 OKTOBER 1981 •KUKPC Op de vorige week woensdagavond ge houden jaarlijkse ouderavond werd bekend gemaakt dat de heer W. Koele- mey met ingang van 1 januari 1982 zijn baan aan de Nic. Beetsschool vaar wel zal zeggen. De school zal dan van vijf naar vier klassen inkrimpen. Dit alles vloeit voort uit een bezuinigings maatregel van de regering waarin wordt bepaald dat de school niet per 1 augustus maar reeds per 1 januari moet inkrimpen. De heer Koelemey zal gebruik maken van de afvloeiingsregeling. Nieuwe voorzitter Op de agenda van de oudercommissie stond verder een lezing van de heer C. Himmelreich, die als muziekconsu- lent verbonden is aan het openbaar lager onderwijs in Heiloo en de benoe ming van een nieuwe voorzitter. Omdat de heer P. Reeling Brouwer dit jaar zijn funktie als voorzitter neer legde was het noodzakelijk een nieuwe voorzitter alsmede een nieuw lid voor de oudercommissie te benoemen. De heer K. Schoonerwaldt zal in het ver volg de gelederen van de oudercom missie versterken terwijl de heer T. Sikkema de funktie van voorzitter zal bekleden. Muziek De heer C. Himmelreich sneed in een uitstekende lezing het zo moeilijke on derwerp „muziek op de basisschool" aan. „Er zijn veranderingen gaande in de lagere school, daar zal iedereen het over eens zijn en deze veranderingen gaan zeker niet voorbij aan het vak muziek. Vroeger stond er op het roos ter dat men met de kinderen ging zingen, tegenwoordig krijgen ze muzi kale vorming," aldus de heer Himmel reich die als muziekconsulent tot taak heeft de onderwijzers te bege leiden bij het geven van muziekonder wijs. Hij gaat er van uit dat alle kinderen er iets van moeten meenemen. Er zijn kinderen die van thuis een bepaalde interesse hebben meegekregen terwijl anderen totaal ongevoelig zijn voor muziek en alles wat er mee te maken heeft. Volgens hem kun je van een onder wijskracht niet verwachten dat hij alles feilloos kan en vooral op het gebied van muziek schiet de opleiding aan de pe dagogische akademie te kort. Het alternatief is dan het aanstellen van een vakleerkracht hetgeen echter vaak te duur is. het gebruik maken van de specialisatie van de onderwijzers of het aanstellen van een muziekconsu lent. Voor dit laatste heeft men in Hei loo gekozen. Raadgever Wat is nu eigenlijk de taak van zo'n consulent? Als raadgever probeert hij ten eerste dat te doen waar de onder wijzer vaak geen tijd voor heeft, infor matie verzamelen en de vernieuwingen binnen het onderwijs volgen. Hij kijkt vervolgens welke behoeften er op een school zijn en speelt daar dan op in. Het ontwikkelen van een leerplan, het geven van kursussen en het helpen bij het realiseren van een musical, behoort allemaal tot zijn taak. Hierbij probeert hij de onderwijzers duidelijk te maken dat de essentiële werkvormen van het muziekonderwijs zijn: luisteren, con centreren, zelfwerkzaamheid en het aanleren van de nodige vaktermen. Hij probeert samen met de leerkrach ten voor elkaar te krijgen dat de kin deren het leuk gaan vinden om muziek te maken zodat ze later bewust kunnen kiezen of ze verder zullen gaan in de muziek of niet. Bij een aanrijding op de spoorweg overgang aan de Westerweg in Limmen is vorige week woensdag mevr. C. J. B. uit Heiloo om het leven gekomen. De auto van mevr. B. werd aan de voor kant geraakt door de sneltrein uit Amsterdam, die op dat moment 125 km per uur reed. Het slachtoffer overleed ter plaatse. Zondagochtend om drie uur kwam de scholier A. G. T. O. uit Heiloo op de kruising Holleweg-Zeeweg in aanrij ding met een personenauto. Tot schrik van de jongen, die van een feestje aan de Holleweg kwam, bleek het een politieauto te zijn die aan het sur veilleren was. Zijn fiets liep schade op en hijzelf moest in het ziekenhuis behandeld'worden. Bij twee snelheidscontroles op de Dok terslaan en de Kennemerstraatweg werden vorige week dinsdag 25 be stuurders in hun kuif gevat. De snel heden varieerden van 65 - 83 km. Het weekend stond in het teken van de 'drankcontrole Het was een zogenaamde "vliegende controle" en deze bleek voor vijf weg gebruikers noodlottig. Ze moesten alle vijf een bloedproef ondergaan, waarna ze hun. auto netjes mochten laten staan. Inbrekers die het eens wilden probe ren bij een Juwelierszaak aan de Stationsweg hadden weinig succes. Terwijl ze echt goed hun best deden om binnen te komen werden ze door de eigenaar gestoord en zagen ze zich genoodzaakt hun werkzaamheden voor tijdig af te breken. Zowel op de Dokterslaan als op de Kennemerstraatweg werd een per sonenauto opengebroken. Uit de ene wagen verdwenen tien cassettebandjes en uit de andere wat gereedschappen en een diplomatenkoffer. In twee weken tijd werd in het Hei- looërBos tot drie keer toe een dame lastig gevallen die hier op de fiets doorheen reed. In alle drie de geval len gebeurde dit door een motorrij der die zijn duistere praktijken uit voerde op een donkere motor en met een wit/blauwe integraalhelm op. Dan tot slot twee onzinnige vernielin gen. Een vrachtauto van de Firma G. P. Groot werd ontdaan van zijn antenne en reflectoren, waarna de lak van de auto als toegift werd beschadigd en van de grote Kapel van de*. Runxputte werd een glas-in-loodraam vernield. Gemeente Heiloo Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat i.v.m. de recon structie van de Warmoezierslaan te Heiloo, deze voor alle verkeer zal worden afgesloten van maandag 5 oktober tot en met vrijdag 9 oktober 1981. Het verkeer met bestemming industrieterrein., Oosterzijweg en Warmoeziers laan zal gedurende de werkzaamheden worden omgeleid via de Groenelaan en de Oosterzijweg. Voor eventuele nadere informatie kunt U zich wenden tot de ambtenaar van de afdeling Opembare Werken op het werk, de heer G. J. Zweesr, tel. 072-331144, toestel 45 in het kantoor van Openbare Werken, Van Aostastraat 7 te Heiloo. Burgemeester en wethouders van Heiloon de secretaris, de burgemeester, E. de Boer drs. G. J. Glijnis Afhalen op het kantoor van Openbare Werken. Van Aostastraat 7, op werkdagen tussen 8.30 en 12.30 uur en 13.30 en 15.00 uur. voor het komende weekend Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. Ph. Ouwendijk. Crèche in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds. C. Lebbing. Crèche in de achterzaal. Zondagsschool in de Reho- bothschool. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur drs. E. Sluis-Sluis, Heiloo; 17 uur avondgebedsdienst. Parochie-zondagsdienst Moeder Godsparochie, Holleweg 111, Heiloo, tel. 072-331453. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en donder- dagav. 8u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. J. Bouma, De Bilt. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egm. a.d. Hoef, 10 uur ds. A. Blokker, uit Schagen. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur ds. E. H. Cossee (Dordrecht/ Rotterdam) Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. G. Hoekema. Broeder schapsdag. In de loop van oktober wordt het wegdek van de Oosterzijweg tussen het Industrieterrein Oosterzij en een punt op 80 m' ten noorden van de Hoogelaan vernieuwd. Het wegdek bevindt zich in een slechte toestand en alleen door een algehele verniewing is een goed herstel mogelijk. De wegbreedte van dit gedeelte Oosterzijweg zal na gereedkomen maximaal 4.00 m' bedragen. Tevens wordt op het gedeelte ten zuiden van de Warmoezierslaan de beek verlegd zodat langs de weg een berm met een breedte van ca. 3.00 m' kan worden gereali seerd. Het ligt tevens in de bedoeling langs de Oosterzijweg waar mogelijk een boombeplantinf aan te brengen. Burgemeester en wethouders van Heiloo, de secretaris, de burgemeester, E. de Boer drs. G. J. Glijnis partouts (om uw foto's in te lijsten). Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 's morg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 - 11 -18.30 uur. In de week: ma- en wo-avond 19.30 uur;: vrijdagavond 19.15 uur. Dinsdag- en donderdagmorgen 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30- 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. ïn de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen; 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psych. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. M. R. Koelman, Maas Geesteranus- weg 17-19, Heiloo, tel. 072-330530. Weekenddienst Apotheek Apotheek Wanna, J. Leysterstraat 22, Alkmaar, tel. 072-112082. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevrouw A. de Klerk, tel. 02206-1444. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. E. Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 8 okt. Dr. M. J. Gravestein, Emmastraat 85, Alkmaar, tel. 072-125862. 8-10 okt.: Dr. N. A. Meyering, Muider- waard 17, Alkmaar, tel. 072-610973. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervogels: Tel. 072-336180 - mw. H. H. Geutskej Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 33148 Jonge vogels: Mw. Duivenbode, 33506] Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart, tel. 334202 Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m v( J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 6? Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatwe 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, H$ loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- e: donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdage van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082 bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-33102; te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-33432lj te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 02201 6203, te bereiken dinsdag, donderdag e vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevrouw L. de Waard, tel. 02518-554^ te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tui sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tu sen 12-13 uur en maandag en donderd: tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. krommenie- castricum heemskerk santpoort heiloo heiloo heerenweg 140 tel. 3349 55 In uw krant van 30 september j.l. staat onder politieberichten het volgende: „Bij een roodlicht-contröle reden maar liefst 11 mensen door het rode licht. Jammer dat maar 2 de moed hadden het eerlijk toe te geven". Nou, wellicht ben ik één van die 9, die 't niet toegaven. Op 28 september rijd ik op de Kerke laan op weg richting Alkmaar. Bij de Kennemerstraatweg staat het licht op rood. Er staan 2 wachtende auto's voor. Ik neem gas terug. Als ik op circa 30 m. van het licht af ben, springt dit op groen. Ik stel me in op doorrijden. Ik zal deze keer immers veel eerder bij de streep zijn dan die keren dat ik voor dit licht in de file stond als 7de of 8ste auto en dat het 15 a 20 seconden op groen bleef. Maar oh jé, deze keer staat het licht in luttele seconden al weer op oranje. Ik denk: „Oei, hulplaké, gauw wegwezen". Enfin, het gaat allemaal nog net. Even verder bij de bushalte op de Kennemerstraatweg houdt een agent me aan. Niet beseffend, dat ik een verkeersovertreding zou hebben be gaan, zeg ik frank en vrij: „Wat is er van uw dienst?" Nou, ik zou dan door rood licht zijn gereden. Volgens het krantebericht hadden 9 van de 11 bekeurden de moed niet toe te geven, dat ze door rood licht waren gereden. Aldus worden ik en die ande ren dan ook nog beschuldigd van oneerlijkheid. Maar ik heb echt niet gezien, dat ik door rood licht ging. Dan zou ik ook niet als de onschuld zelve de politie hebben gevraagd: „Wat is er van uw dienst?" Naderhand heb ik er met andere automobilisten over gesproken. Hun spontane reactie: „Oh, dat is een rot-stoplicht!„ Ja, dat stoplicht doet iets, wat je helemaal niet verwacht, namelijk nadat het op groen gesprongen is min of meer meteen weer naar oranjeen vervolgens op rood. Ver raderlijk is dat. Het overvalt je. Zo werken stoplichten in het algemeen niet. En als er dan even voorbij dit „rot-stop- licht" een agent staat om je te bekeu ren, heb je het gevoel, dat ze een fuik hebben gezet, waar ze je in hebben gevangen. Dat de politie toeziet op de naleving van de verkeersregels, prima. Verkeersdeel nemers dienen zich aan de regels te houden, c.q. dienen zich te onthouden van voor mede-verkeersdeelnemers on verwacht gedrag. Maar wat betreft het onderhavige stoplicht op de Kerkelaan, zou de politie er goed aan doen ook toe te zien op „het gedrag" van stoplichten; of die zich wel aan de regels houden. Stoplichten dienen zich ook behoorlijk te „gedragen", d.w.z. zó te functione ren, dat de verkeersdeelnemers ze kunnen volgen, oftewel niet door ze in de war gebracht worden. J. Ouweltjes De Omloop 4 1852 RJ Heiloo Westerweg 261 Heiloo. Tel. 072-331738 Vrijdag koopavond Zaterdag 10 oktober zal de jubilerende brandweer in samenwerking met de vereniging „Oud Heiloo" een expositie houden op het plein voor 't Loo van de modernste materialen welke de Heilooër brandweer bezit en bij goed weer zullen dan ook nog materialen uit het verleden worden geëxposeerd zoals handpompen e.d. De expositie in de Oudheidskamer t.g.v. het jubileum van de brandweer is nog iets uitgebreid met een oude spuit uit Purmerend en een slangenwagentje. Op dinsdag 17 november houdt „Oud Heiloo" haar jaarvergadering in de Gereformeerde kerk. Noteert U deze datum alvast in uw agenda. Het zal interessant worden. Leden van Oud Heiloo maken wij er op attent dat zaterdagavond 10 oktober in het Open Huis een avond door het „Nivon" wordt georganiseerd. Deze avond wordt verzorgt door onze plaats genoot de heer P. van Rooyen. De heer van Rooyen is al jarenlang amateur archeoloog en heeft vele onderzoeken gedaan in N-Hoiland en ook in Heiloo. Nivon leden gratis toegang. Niet leden T handspuit anno 1890 In de goedbezette zaal van de Rank werd maandagavond een bijeenkomst gehouden, georganiseerd door de Vrou wen in de V.V.D.-afdeling Heiloo, over het onderwerp Kinderrecht. Sprekers tijdens deze bijeenkomst wa ren mevrouw mr. M. G. W. Otterspoor- Kousemaker, rechter in de Arrondisse mentsrechtbank te Alkmaar en mr. W. Jansen, Officier van Justitie te Alk maar. Mevrouw Otterspoor vertelde dat kin deren (en ouders) in aanraking komen met de Kinderrechter als zij, zoals nog steeds plechtig in de Wet staat, worden bedreigd met lichamelijke of zedelijke ondergang. Vroeger volgde in dit geval vaak onthef fing of ontzetting uit de ouderlijke macht. Tegenwoordig past men liever de „On dertoezichtstelling" toe. Ouders en kin deren komen dan onder toe-zicht te staan van een gezinsvoogd in de meeste gevallen een maatschappelijk werker/ ster. Alleen in uiterste noodzaak kon onder- toezicht-stelling leiden tot plaatsing van de kinderen in een tehuis of pleeggezin. Ook in geval van echtscheiding komt een gezin in aanraking met de Kinder rechter, voor het regelen van voogij, alimentatie en bezoekrecht. Sinds 1956 is ook de Adoptie een plezierig-facet van het werk van de Kinderrechter. Voor zijn beslissingen laat de Kinder rechter zich uiteraard uitvoerig inlichten door de maatschappelijk werkers van de Raad voor de Kinderbescherming, die een uitgebreid onderzoek naar het gezin hebben ingesteld. Als door kinderen (tussen 12 en 18 jaar) strafbare feiten worden gepleegd komen zij eerst in aanraking met de Officier van Justitie. Na gesprekken met ouders en kinderen beslist deze of het in het belang van het kind is, dat tot strafvervolging wordt overgegaan, of dat de zaak beter geseponeerd kan worden. Wordt niet tot het laatste besloten dan komt de zaak voor de Kinderrechter. Hierbij is altijd een advocaat voor het kind aanwezig. Als de rechter een straf oplegt, dan kan hij hiermee verschillende doelstellingen beogen: Vergelding: 2. Preventie (voorkomen van herhaling door dit kind of anderen: voorbeeld stellen). 3. Conflictoplossing b.v. schadever goeding laten bepalen). 4. Heropvoeding van het kind. Vaak wordt geprobeerd de zaak te seponeren, om te voorkomen, dat het kind voor zijn hele verdere leven belast is met een strafblad. Uitvoerig werd nog ingegaan op de samenhang tussen criminaliteit -veran derende maatschappij en veranderende gezagsverhoudingen Na de pauze was er gelegenheid om schriftelijke en mondelinge vragen te stellen. Een levendige discussie was het slot van een leerzame en interessante avond. Zaterdag 10 okt.ober a.s. staat de container voor het oud papier weer bij onze school van 9.30 - 11.30 uur. Indien u uw kranten niet zelf kunt brengen, belt u dan naar de fam. Adrichem, tel. 334615, doch uitsluitend vrijdagavond tussen 19.00 - 21.00 uur. Wij rekenen weer op een grote op brengst! GEBOREN t/m 5 okt. 1981; Monique, d.v. Wilhelmus A. G. Kaan dorp en Wilhelmina M. Nuijens. ONDERTRWOUD: Johan T. Admiraal en Anita Stam; GETROUWD: Charles de Waard en Maria E. Mooij; ELDERS OVERLEDEN: Cornelia J. Blaaser e.v. P. Former. Er is nog ruimte bij sommige Oecume nische Gesprekskringen. Misschien is het door uw hoofd gegaan om u op te geven. Doe het dan even deze week. Dit zijn uw mogelijkheden bij ons: - Kind en Bijbel: voor ouders van 4 tot 12 jarigen. Met Joke Brugman en Hans van Zijder- veld. Start: 22 oktober, Bel: 334798. - Ouders van tieners. Met Pastor J. Adolfs uit Alkmaar. Start: 15 oktober, Bel: 334948. - Gevoelens en Gevoeligheden in en om het gezin. Met dr. M. Wertenbroek. Start: 24 november, Bel: 334737. - Bijbelcursus rond de Openbaringen van Johannes (Ochtendgroep) Door ds. G. J. van Kamp. Start: 15 oktober, Bel: 335931. - Jongerenkring voor jongelui, vanaf 16 jaar. Start: in overleg. Bel: 334798. - Cursus Joods denken. Met vier ver schillende inleiders over de Messiaanse verwachting. Start: 13 januari, Bel: 335057. Wij hopen op fijne avonden. Op woensdag, 14 oktober 1981 zal er een na-inenting worden gehouden. De kinderen, geboren in 1972 en 1977 zullen worden ingeënt tegen DTP en mazelen. De meisjes geboren in 1970 worden tegen Rubella (Rode Hond) ingeënt. De inenting wordt gehouden in het gebouw van de Kruisvereniging aan de Holleweg 94. De betreffende oproepen worden 7 oktober 1981 verzonden. Men wordt verzocht zich strikt aan de op de kaart vermelde oproepingstijd te. houden. Bij verhindering en/of wanneer u meent geen oproepkaart te hebben ontvangen wordt u verzocht de gemeente-secreta rie, afdeling bevolking, tel. 331144, toestel 14, hiervan in kennis te stellen. Tenslotte verzoeken wij u met nadruk alle inentingsbescheiden mee te nemen. Velen bezochten vorige week woensdagmiddag de receptie bij de firma knijnenb aan de Heerenweg. De vele bloemstukken gaven de zaak een vrolijk aanzien. Na receptie volgde er voor het personeel nog een gezellige avond. Limmen: Goed tehuis gezocht voor: Rode kater, gecastreerd. Inl.: mw. Bakkum, 02205-1806. Vermist in Egmond Binnen: -Cypers poesje Inl.: mw. Kater 02206-4455. Goed tehuis gezocht voor: -Rode poes, gesteriliseerd -Rood/Witte kater, gecastreerd Wie mist: -Rood/Witte kajer, gevonden omgeving Groenelaan. Vermist: -Zwart/Witte kater draagt vlooienband -Cyperse kater (grijs/zwart gestreept). Inl.: mw. de Waart, 334810. l Di SLA! WOL WEKELIJKSE SPEELAVOND Vrijdag 9 oktober a.s. vindt weer de wekelijkse speelavond plaats. We beginnen om 19.30 uur. Het pro gramma, dat ongeveer 45 minuten duurt, wordt verzorgd door leerlingen van: de Volksmuziekschool Kees Wit trompet Peter Broerse gitaar Fred Lodder piano Na afloop is er gelegenheid nog wat na te praten. Koffie en frisdranken zijn verkrijgbaar aan onze gezellige bar. Iedereen is welkom. De toegang is gratis. Fleerenweg 140 1851 KV Heiloo Telefoon 072 - 3349 55 Onderdeel van Knijnenberg WETSONTWERP: ÉÉN EINDDATUM VOOR SOCIALE UITKERINGEN Bij de Tweede Kamer is ingediend een wetsontwerp van staatssekretaris Dales van Sociale Zaken en Werkgelegenheid en minister van der Louw van Kuituur, Rekreatie en Maatschappelijk Werk, tot uniformering van de einddata van de uitkeringen in de sociale zekerheids regelingen. Dit wetsvoorstel houdt in, dat de uit keringen ingevolge de Ziektewet, de Werkloosheidswet, de Wet Werkloos heidsvoorziening, de Rijksgroepsrege ling werkloze werknemers, de Rijks groepsregeling zelfstandigen en de Rijksgroepsregeling oudere zelfstandi gen een einde zullen nemen op de dag waarop het pensioen van de Algemene Ouderdomswet ingaat. Dat is de eerste dag van de maand waarin men 65 jaar wordt. De uitkeringen ingevolge de Wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering en de Algemene Arbeidsongeschikt heidswet eindigen al op de dag waarop het AOW-pensioen ingaat. Over dit voorstel is op 28 augustus 1980 in het kader van de beperking van de groei van de uitgaven voor sociale zekerheid advies gevraagd aan de Sociaal-Economische Raad. In dit wets ontwerp is het unanieme advies van de SER gevolgd. Galerie Toonen Raadhuisweg 6 Van di. t/m zat. geopend van 10-17 ui 's vrijdags van 10-21 uur; ma. gesloti Expositie van Gerard van der Leedi bronzen skulptures, en Mary Koekl bier, olieverf en tekeningen; van 2 tl 31 oktober 1981. Permanente expositie: F. Goosen, 01 verf. A. van Noort, olieverf. De Zevensprong. Jan de Koning, oliev schilderijen. Dagelijks van 14.00-18 uur; zat. en zo. van 10.00-18.00 uur. Boonacker: expositie van bloemaquai len van Ine Veen, winkelcentrum 't Heiloo. Geopend tijdens winkeluren. Informatie: 072-330023. ai t Exposities: Open Huis, foyer: C. Troostheide. Voor Wijnen en Gedistilleerd TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 WIJ BEZORGEN AAN HUIS

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 2