3.95 39.50 6.95= 3.95 ir 15.95 s 79.- 19.95 KINDEREN 1.95 27.59 ÖBOVAG f*5 na Bleeker, Yi goede dealer bij de prijs inbegrepen. De enige ziektekosten verzekering die ook orthodontie vergoedt zonder maximum. f43,30 H ADVERTEERT IN DIT BLAD SPORT en SPEL 3.50 I ^8? 's mwa Ne - ff De Vroeg te Wint. 4 stuks HEILOO VOOR DE Prachtige aluminium DROOGMOLEN 109.— WARENHUIS LUTE AUTO-ECOLE Een féést wordt 't! Van 1 tot en met 10 oktober. In de Renault-showroom. Daar stapt n dan zomaar middenin de Renault Kampioenen Olympiade. Een show, een evenement en een feest dat u echt niet mag missen. Want u kunt 'n auto winnen! Een Renault 18 GTD Diesel. Een fantastische auto, de kampioen onder de Diesels. Ook al 't andere Renault-nieuws vindt u op onze Renault Kampioenen Olympiade. Zoals de Renault 18 GTL. Met 1650 cc motor, 5 versnellingsbak. Puur zuinig: 1 op 17,9 bij 90 km/u konstant. Maar de absolute kampioen zuinigheid van dit moment staat er ook, de Renault 5. En de comfortabele Renault 20. De praktische 4, de snelle Fuego, de mime 14, de bedrijfswagens, en nog veel meer. Van 1 tot en met 10 oktober. In de Renault- showroom. Tijdens de unieke Renault Kampioenen Olympiade. U bent van harte welkom. $5 De enige ziektekos tenverzekering voor partiku lieren die alle ziektekosten vergoedt zonder maximum. Ook orthodontie, alternatieve genees wijzen (zoals acupunc tuur), preventieve ge neeskunde, bevalling, thuis of in 't zieken huis enz. Ondanks dit alles is de premie bijzonder laag. Wij vertellen u graag alles over deze unieke ziekte kostenverzekering,die waarschijn lijk beter is dan de verzekering die u nu hebt. Bel ons even. KOOLS b.v. riom AAND0RPS WALITEITS Bakkerij ROOD EN ANKET EILOU EERLIJKI Kennemerstraatweg 506 Telefoon331157 Knip dit lijstje uit Nagekomen bericht CLUBWEDSTRIJDEN ZWEM- EN POLOCLUB HEILOO BILJARTCLUB O.K.K. p. .,wn& damclub Heiloo TEST OPEL ASCONA1600S ZWEM- EN POLOCLUB HEILOO Ope UITKIJKPOST 7 OKTOBER 1981, kijkpo INèekendkoopjes van Geldig t/m saterdag en tijdens de koopavond, I ^Zolang de voorraad strekt. MMW Bloembolglazen voor een vroegtijdige bloei van bol- bloemen. Zorgt voor kleur in huis. Nu in uw speciaalzaak per slechts Aluminium huishoud- trappen. Treden en plateau anti-slip. 6 treden inkl. plateau 59,- 5 treden inkl. plateau 45,- 4 treden inkl. plateau Dé pantalette. Ruinite- besparende kledinghanger voor 4 pantalons, gemaakt van stevig bruin kunststof. In de Weekend verrassend voordelig. Van 8,95 voor De kou blijft buiten met deze handige aluminium deurtochtstrip, Jl QC (lengte 90 cm.) NuH.üU En met deze brievenbus- tochtwering, voorzien van nylon haar strips B.K. braadpannen van geëmailleerd staal, met roestvrij stalen bescherm- band. 26 cm. B.K. prijs 25,- Nü 19,50,24 cm B.K. prijs 22,50 Nü 17,95 22 cm. B.K. prijs 19,90 Black Decker kruimeldief, een handige, kompakt-kleine stofzuiger zonder snoer. Kompleet met wandhouder/ oplader. Adviesprijs 109,- Airpot; de grote isoleerkan met het handige pomp- systeem. Met één druk op de knop schenkt u vele kopjes koffie. Fraai gedekoreerd en met een inhoud van 1,9 Itr. Heerenweg 40 Klasse kaarsen! Neemt u nu mee voor verrassend lage prijzen. 4 witte diner kaarsen in koker nu Florida sierkaars met fraai dekor (15x6 cm). 's met fraai r Houten hobbelpaard voor veel draafplezier. Is extra beveiligd door een speciaal hekje rondom het zitje. Elders 35,- Bij ons met 2 jaar garantie. Speciale aanbieding: van 149. voor LIMMEN Vracht- en autorijschool Baetenburg 78 1852 TT Heiloo Tel. 072-333625 VAMOR- en MI-gedipl. r ij-opleiding. Win 'n Renault 18 GTD Diesel op de Renault Kampioenen Olympiade. Westerweg 226,1852 AP Heiloo, Tel. 072-331133. I sés.. leonderbl weet wel iderblous' waliteit. V ebsters va larmte en jorters ander mó lorte mo V()0r Assurantie-, Advies- en Bemiddelingsburo lid garantie IJDuJ voor zekerheid Kennemerstraatweg 75, 1851 BB Heiloo Telefoon 072-331878 Licht, l sportie modie Snel e simpel gebrek ca. i VarriF Een ni volum Na drie kompetitiewedstrijden is het duidelijk gebleken dat voor H.S.V. 1, het venijn van de wedstrijden steeds aan het einde zit. Tegen Limmen viel de beslissing 2 minuten voor het einde. De mogelijkheid om gelijk te maken tegen W.F.C. en het missen hiervan was 1 minuut voor het eind, en ook gisteren ontglipte de overwinning vlak voor het einde van de wedstrijd. De talrijke toeschouwers die naar het H.S.V. sportpark waren getogen voor de derby tegen Zeevogels konden zien dat het ernst was voor H.S.V. om deze derde kans in een overwinning te beëindigen, en de al snel genomen voorsprong gaf hiervoor alle aanlei ding. Op duidelijke wijze domineerde H.S.V. ook in de rest van de wedstrijd. Toch moest zij, zoals reeds vermeld, genoe gen nemen met een gelijk spel.Het eerste punt is binnen en dat zal ongetwiifeld het eerste schaap over de brug zijn. Het 2e elftal zag de wedstrijd afgekeurd worden. In de schijnwerper deze keer de afdeling klaverjassen van H.S.V. die woensdag 7 oktober van start gaat. Deze gezellige goed verzorgde avonden vinden natuur lijk weer plaats in de H.S.V. kantine op het sportpark Bayershofweg. Voor alle gemakkelijkheid vermelden we ook nog even de andere datums van dit jaar. 7 oktober, 28 oktober, 18 november en op 16 december de grote kerstdrive. Aanvang steeds om 20.00 uur. Het voetbalprogramma voor a.s. zon dag vermeldt voor het eerste elftal een inhaalzondag. Voor het 2e elftal is de wedstrijd K.V.V. 2-H.S.V. 2. A.s. zaterdag 10 oktober speelt het eerste elftal een lichtwedstrijd tegen D.T.S. op het H.S.V. sportpark aan vang 19.00 uur. Zondag j.l. zijn de rugslag en vrije slag verzwommen. Van de 142 starts werden liefst 111 persoonlijke tijden verbeterd. Een bij zonder leuke stimulans voor trainers en kinderen. 3 clubrecords werden reeds aan het begin van het seizoen verbeterd. Joanne de Hoop zwom een nieuw clubrecord op de 50 m. vrije slag in 41.9 sec. Roel de Hoop verbeterde de records op de 100 m. rugslag en 100 m. vrije slag. De 100 m. rugslag werd afgelegd in 1.09.9 en de 100 m. vrije slag in 58.9 sec. KEES BAKKER PROFICIAT Zaterdag 3 oktober j.l. was het dan zo ver. Kees Bakker stond een dag vol examenbeproevingen te wachten. Hij moest zowel praktische als theore tische proeven van bekwaamheid af leggen. Hoewel een ieder en ook Kees zelf vol goede moed was, bleef het spannend tot het laatste moment. Gelukkig werd niemand teleurgesteld, want in de loop van de middag kwam de verlossende mededeling Kees is er door. Hij mag zich van nu af B trainer noemen. Kees, namens de hele Meervogels- familie mag ik je van harte geluk wen sen met deze schitterende mijlpaal in je handbalkarriëre. Veel heb je gedaan voor onze vereniging. Toch hopen wij dat je hoewel je nu nog je vleugels buiten de vereniging uit slaat spoedig op het oude nest, het nest waar je thuis hoort zult terugkeren. Bert de Jong VZ Een avond dit keer met lange partijen, 7 hiervan zelfs boven de 30 beurten. De kortste was dit keer voor R. v.d.Gulik met een gemiddelde van 2.57. Th. d.Waard blijft ongeslagen aan kop staan en de 2de plaats is overgenomen door J. Jonker. Dorus dankt deze riante positie door in 5 wedstrijden ook 5 bonus-punten binnen te halen. Het is ook deze week W. Groot en P. Bolten niet gelukt om de eerste punten binnen te halen, maar hier zal dacht ik spoedig verandering in komen. De uitslagen van 29 september zijn: A. Hoogeland - C. Melker 2-0 P. Haanraads - R. Haazelager 2-0 Th. Baltus - J. Dekker 2-0 G. Snel - N. v.d.Kamer 2-0 G. J. Beentjes - Th. Molenaar 2-0 J. Baltus - C. v.Dooren 2-0 Thde Waard - JDekker 2-0 M. v.Zaal - P. Bolten 2-0 R. v.d.Gulik-J. Komen 2-0 W. Groot - W. Hink 0-2 N. Bijvoet - J. Jonker 0-2 L. v.Schooten - D. Nanne 0-2 Hengelsportvereniging FORESTERS Competitieprogramma: Zatedag 10 oktober: Foresters - U.S.V.U. 14.30 H.C.S.C. 10 - Foresters 2 12.45 Foresters A3 - Uitgeest A2 14.30 H.S.V. B6 - Foresters B3 14.00 Vitesse'22 C4 - Foresters C3 13.00 Foresters C4 - UitgeestC3 13.15 Foresters C5 - Huiswaard C4 13.15 Zondag 11 oktober: Foresters 2 - Zwaagdijk 2 12.00 Alkm. Boys 5 - Foresters 3 10.00 Foresters 4 vrij Foresters 5 vrij Foresters 6 - Alkm.Boys 11 14.30 Foresters 7 - KSV 6 14.30 SSV 3 - Foresters 8 14.30 Kolp.Boys 11 - Foresters 9 14.30 Westzaan 7 - Foresters 10 10.00 Foresters Al - S.V.W.'27 12.00 S.V.W.'27 A4 - Foresters A2 12.00 Foresters BI - A.F.C. 34 BI 10.00 Foresters B2 - A.F.C. '34 b2 10.00 Foresters Cl - A.F.C.34 Cl 10.00 Forestrers C2 - A.F.C.34 C2 10.00 D.V.W. HEILOO Afgelopen zondag gingen de baars vissers voor hun laatste kompetitie wedstrijd naar Schoorldam om daar in het Noordhollands Kanaal hun geluk te beproeven. Ondanks de ontzettend slechte weersomstandigheden, ver schenen er om 6.30 uur toch nog 35 dapperen. De vangsten waren gelukkig redelijk goed te noemen zodat zij niet voor niets hun warme bed hadden ge ruild voor wind en regen. In de A-klasse wist P. Scholten beslag te leggen op de eerste plaats met 321 cm. 2. M. Groefsema 313 cm 3. D. Sanches 272 cm 4. M. van Steeg 265 cm Uitslagen onderlinge kompetitie: P.v.d. Vlies-A. Kroon 0-2 R. de Boer-J. Groenenboom 2-0 A. Voogt-C. Bijwaard 2-0 J. Mooy-F. Schouten afgebr. L. Koersen-J. Kraakman 2-0 N. Ursem-B.Hofman afgebr. R. Koch-A.v.d.Werf 2-0 C. Komen-A.Raaymakers 2-0 'J. Klumper-R.Buwalda 1-1 De vier bestgeplaatste spelers zijn thans R. de Boer en A. Voogt met 4 punten uit de twee gespeelde partijen; de heer Koch en Kroon ieder met 3 punten uit twee partijen. EVENEMENTEN VERWATERD Zowel de klubkampioenschappen van Trias als de festiviteiten in Plan Oost konden afgelopen zondag geen door gang vinden. Het weer liet zich de ge hele nacht en ochtend van zijn slechtste kant zien, hetgeen er toe leidde dat de sintelbaan van Trias steeds meer op een slotgracht begon te lijken. Het lopen op deze baan was zonder zwem vliezen niet verantwoord. De eerste dag van de klubkampioen schappen had wel doorgang kunnen vinden en de tweede dag zal zaterdag a.s. alsnog gehouden worden. Voor dè interne kompetitie werden de volgende partijen gespeeld: Slob-Wagenaar Ligthart-Spanjer Werksman-Bos Brink-Koenders Sr. Ruiter-Maaskant De jong-Dekker Maas-v. d.Werff Bergman-v.d.Veen Ens-Monnie Landzaat-v.d.Lecq v.Hoek-Kracht Beyers-Koenders Jr. afgebr. 1-0 0-1 Vi - Vt 1-0 afgebr. Vi-'A Vi - Vi 1-0 1-0 1-0 1-0 Plotseling stond hij voor: de nieuwe Ascona. „Kom er in", zei de chauffeur, „we gaan hem vergelijken met de jouwe en de mijne". „Met al die stickers zeker aan de buitenkant", was mijn antwoord. „Heeft niets met het rijgedrag te maken", verzekerde de test-pilot. Dus ik er in, „Zit goed", was mijn eerste indruk. „En geen sticker te zien". Haal c bijzone In de B-klasse werd P. Welp eerste met 410 cm. 2. N.Ursem 229 cm 3. G. van Roode 180 cm 4. W. Praat 160cm Na deze laatste kompetitiewedstrijd kwam in de A-klasse M. Groefsema als kampioen voor de dag. In de B-klasse is dit D. Oosterling geworden. Het komend weekend gaan tien vissers van D.V.W. naar Monnickendam om daar mee te doen aan de baars-kampi- oenschappen van de Federatie Midden Noordholland. Zondag 18 oktober is de laatste kompe titie-wedstrijd voor de heren witvissers. Verzamelen om 6.45 uur. Viswater: vijvers in Heiloo. ZO SCHAAKTE OPPOSITIE Na de overwinningen in de NHSB kompetitie vorige week, voor het eerste en het derde achttal ontving nu het tweede achttal voor een wed strijd in de 2e klasse A het 2e achttal van het sterke MSC uit Den Helder. Op papier was ook het achttal van Oppositie sterk samengesteld met aan het eerste bord lijstaanvoerder Avis. De wedstrijd had een zeer spannend verloop, hetgeen hieruit blijkt, dat na het verstrijken van de officiële speel tijd maar liefst 4 partijen, nl. die van Alleman, v. Bentum, Niehaus en van Etten moesten worden afgebroken. Op dat moment hadden echter de Jager, Kemper en Avis een nul moeten laten aantekenen en had alleen Zeeman zijn partij in winst omgezet. Voorlopige uitslag derhalve 1-3, maar de einduit slag is nog onduidelijk. Zaterdag j.l. werden voor het eerst thuiswedstrijden gespeeld in Egmond aan Zee in plaats van Castricum. Van de K.N.Z.B. is dispensatie ontvan gen om dit bad te gebruiken voor het spelen van pupillen en aspiranten wed strijden. De pupillen jongens en meisjes aspiran ten onder 14 jaar kregen beiden Njord op bezoek. Konden pupillen jongens de eerste periode afsluiten met een voor sprong van 1-0, in de tweede periode liet men het erbij zitten en verloor men met 2-5. Meisjes aspiranten wisten de le periode met 0-0 af te sluiten. In de tweede periode opende Njord de score, maar de meisjes wisten weer gelijk te komen. Njord nam daarna weer de voorsprong en wist deze te behouden. Uitslag 1-2. Meisjes aspiranten onder 16 jaar kregen Noordkop op bezoek. Hiervan werd met 9-1 gewonnen. Dames 1 speelde uit tegen Nereus 3 en wonnen met 7-0. Jongens aspiranten onder 16 jaar speelden uit tegen H.P.C. a. en moesten hierin hun meerde erken nen. Uitslag 6-2 in het voordeel van H.P.C. Al schakelend, sturend, pratend, be landden we op een lange weg. „Dat reed makkelijk door het dorp", zei ik. „Ja" zei piloot „stuurt lekker, voorwielaandrijving dus, rijdt beter ook bij een wat gladde weg van de winter. „Hé, dat zie je niet aan de buitenkant" was mijn ontechnische opmerking, maar het ging soepel dat moet gezegd. De lange weg bleek kort. „Niet te hard hè, niet boven de 80" was mijn zeer dringend opmerking. „Barst, we rijden al 100 en ik had er echt geen erg in", was het antwoord van piloot. „Bij mijn auto hoor je het als je 100 rij", durfde ik op te merken, maar dat is een kwestie van wennen, 2e een soepele bediening van gas koppeling versnelling en rem. Op do van st Kostei Inforn 072-31 In een oogopslag zag ik dat het 10 voor 4 was. Mijn accu en tank nog vol en het oliepeil ook ruim voldoende. Het regende niet, jammer anders hadden we de ruitenwissers en de waterdichtheid kunnen testen. Maar die waren al reeds goed bevonden. Toen we weer terug waren hebben we de kofferdeksel nog open gehad. Normaal doe je er een set koffers in en probeer er zelf bij in te kruipen. We hadden geen set koffers, we zijn niet in de koffer ruimte gekropen, doch een leek kan zien dat er enorm veel ruimte is. Oh ja, onderweg vroeg een persoon ons, hij zag ons aan voor vertegenwoordi gers van de Ascona, of er ook een stationcar van dit type was. We hebben hem aangeraden om met Met te gaan praten. met Ook ham

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 4