P.pineentel Heiloo CORDOBA Nieuws van de Gemeente Heiloo NIEUW! Sinds kort hebben wij in onze kollektie een nieuw f risé tapijt opgenomen. De naam is... 91 f -A4fsr- knijnenberg PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Exposities Geen Uitkijkpost gehad? Wet agrarisch grondverkeer treedt in werking I I Zomerbloemen en winterstukjes Slijterij - Wijnhandel GREEUW POLITIEBERICHTEN If- Dit sublieme I tapijt is in uw gehele huis ijf toepasbaar. In uw j| woonkamer, uw slaapkamer of in uw gang, Cordoba is onverslijtbaar, vuilwerend en oersterk. U heeft de keuze uit 5 prachttinten. Per strekkende meter toch maar 400 cm breed. voor het komplete woongebeuren GEVONDEN VOORWERPEN éz/geu serVKKzef/eHstr K Voor k&tpor Zoekt Het ligt in ons voornemen om de grote lijst van instellingen op velerlei gebied slechts éèn maal per maand te plaatsen. De gegevens betreffende kerkdiensten, doktersdiensten, apotheken en alle andere opgaven die van week tot week verschillen zullen wèl wekelijks worden geplaatst. De Gemeentegids, welke u kortelings heeft ontvangen, bevat ook praktisch alle instel lingen en stichtingen. U kunt deze dus raadplegen in voorkomende gevallen. Ten overvloede adviseren wij u om de totaal-lijst welke 1x per maand geplaatst wordt, uit te knippen en te bewaren voor gebruik. BURGERLIJKE STAND GEMEENTE HEILOO Bel donderdag: 072-330175 TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 DITO autoschadebedrjjf Holleweg 80, Heiloo Tel. 072-330935 UITKIJKPOST 4 NOVEMBER lif LAATSTE LOODJES VAN DE BEGROTINGSVERGADERING Na gelukwensen aan het adres van de heer Van Dantzig in verband met zijn benoeming tot officier in' de orde van Oranje Nassa", kwamen op maandag avond nog enkele geschilpunten aan de orde. Bij de vaststelling van de begroting voor het gemeentelijk zwembad kwam van de zijde van het C.D.A. de vraag of schoolzwemmen nog wel nuttig is en de heer Roelofs (V.V.D.) vroeg zich af of het voorstel van B. en W. om het zwembad wat later te openen wel een goede zaak is. Op de vraag van de heer Breuker ant woordde wethouder Willemse dat het schoolzwemmen zeker nuttig is. ,,A1 gaan er dan niet zoveel leerlingen voor een diploma op, het rekreatief zwemmen is zeker ook belangrijk. Er is toch al sprake van bewegings armoede bij de jeugd". Op de tweede vraag kon wethouder Dekker antwoorden, dat het college niet van voornemen is in de toekomst de opening nog meer te verlaten. reiniging Reiniging De fraktie van P.v.d.A./D'66 was van mening dat het verhogen van de reini gingsrechten voor hen die met contai ners werken, met 25% wat te veel van het goede is. Hij was van mening dat dit beter in twee keer kan worden gedaan. De andere frakties vonden in eerste instantie de verhoging ook wat fors maar zijn in de laatste maanden van mening veranderd. Zij zagen de nood zaak wel in. Asta Het bij de vorige vergadering aange houden agendapunt aangaande amo- vering van het Asta-theater, werd maandag in een extra agendapunt behandeld. B. en W. had aangegeven dat het ver bouwen ten behoeve van Bonden van Ouderen niet haalbaar is. De heer Van Dantzig was echter een andere mening toegedaan. Er is best een goede oplossing voor de verbouwing, één van de bonden vindt de ligging nog niet zo gek en de kosten van 200.000,- vallen volgens de heer Van Dantzig ook wel mee. Hij vroeg het college het besluit om te slopen nu nog niet te nemen maar aan te houden tot februari of maart. Wethouder Dekker voelde hier duide lijk niets voor. Volgens hem is een te grote aanpassing noodzakelijk en is er nog veel achterstallig onderhoud. Voorts vond hij het geen goede zaak de twee bonden op deze manier te scheiden. Bij stemming over het voorste! van de gemeente over te gaan tot slopen, stemden alleen de frakties van P.v.d.A. D'66 en Heiloo 2000 tegen. De burgemeester van Heiloo maakt bekend dat met ingang van 1 januari 1982 de Wet agrarisch grondverkeer in werking treedt. Dit houdt in dat na die datum voor de yerkoop van land (landbouwgronden en natuurterrein) goedkeuring van de grondkamer vereist is. Overdracht van ander onroerend goed dan landbouwgronden of natuurterrein kan pas plaatsvinden als de 'grondkamer een zg. "niet-landverklaring" heeft afgegeven, dan wel indien het betreffende onroerend goed is gelegen in een door de gemeenteraad op grond van artikel 3 van de Wet agrarisch grondver keer aangewezen gebied, waarvan bij de aanwijzing wordt verklaard dat daarin uitsluitend of nagenoeg uitsluitend onroerend goed is gelegen, dat duurzaam voor andere dan landbouwkundige doeleinden wordt gebruik! of niet als natuurterrein wordt aangemerkt. Door de aanwijzing van een dergelijk gebied wordt voorkomen dat voor elke transactie Voor ander onroerend goed dan landbouwgronden of natuurterrein telkens een niet-landverklaring bij de grondkamer moet worden aangevraagd. Aan de gemeenteraad zal daarom een voorstel worden gedaan een gebied als vorenbedoeld aan te wijzen. Dit gebied zal ongeveer samenvallen met de grenzen van de bebouwde kom. De kaart waarop dit gebied is aangewezen en het ontwerpraadsbesluit met een kadastrale beschrijving van het gebied liggen met ingang van 5 november 1981 gedurende 30 dagen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie (afd. algemene zaken). Gedurende de termijn van terinzagelegging en nog twee weken daarna, derhal ve tot 19 december 1981, kan een ieder tegen de aanwijzing van dit gebied' schriftelijk bezwaren indienen bij de gemeenteraad van Heiloo, postbus 1, 1850 AA Heiloo. Heiloo, 4 november 1981 De burgemeester voornoemd, Drs. G. J. Glijnis. Veel verwikkelingen afgelopen week end over een met vals kenteken rij dende auto. De wagen, een Mercedes, werd vrij dag aangehouden en bij onderzoek bleek, dat de letters van het kenteken waren verwisseld. Toen op zaterdag aan de eigenaar, een zekere P. uit Heiloo, te kennen werd gegeven dat de auto in beslag zou worden genomen, maakte deze zich met de auto uit de voeten. Pas de vol gende dag kon hij opnieuw worden aangehouden, ging toen samen met zijn broer de politie te lijf en werd mee genomen naar het bureau. -0-0- Bij een verlichtingscontrole werden vorige week maar liefst 33 overtre dingen gesignaleerd. Een bromfietser die weigerde te stop pen kwam tot inkeer nadat hij kennis had gemaakt met de politiewagen. -0-0- Een aan de Kanaaldijk geparkeerde aanhangwagen, werd verleden week woensdag ontvreemd. De daders had den een dubbele buit want in de wagen bevond zich afval dat voor de vuilstort plaats bestemd was. -0-0- Bij een aanrijding, in de nacht van zon dag op maandag, raakte de heer B. uit Alkmaar ernstig gewond. Hij was door onbekende oorzaak uit de bocht gevlogen en na een muurtje te hebben geraakt kwam hij tegen een op de Heerenweg staande boom tot stilstand. Bewusteloos werd hij naar het ziekenhuis vervoerd waar men een schedelbasisfraktuur en een gebroken neus konstateerde. -0-0- Een mevrouw uit Heiloo schrok zich dood toen op de 31e op de Comman deurslaan haar tasje door bromfietsers gejat werd. In de tas bevond zich naast wat geld ook een betaalpasje, dat later is terug gevonden. -0-0- Misschien dat het aan het vallen van de bladeren ligt, maar het aantal ver nielingen neemt weer toe. Een viertal jongelui kon worden aan gehouden nadat ze in de nacht van zaterdag op zondag twee borden, een paal en het wegdek hadden be krast, een fiets om een lantaarnpaal hadden gevouwen en een bloembak hadden vernield. -0-0- Van een pand aan de Kerkelaan zijn 20 ruiten ingegooid en de dakgoot en schutting vernield. Ook hier betrof het een groepje jongelui. -0-0- Dan valt er nog te melden de vernieling van een plantenbak en een fietsenrek aan de Raadhuisweg, de vernieling van twee ramen van de Oudheids kamer, vernielingen aan een auto op een parkeerplaats aan de Kerkakkers en een weinig succesvolle inbraak in drie bouwketen van Tervoort. -0-0- Tenslotte een verzoek aan mensen die getuige zijn geweest van het ongeval verleden week maandag bij de spoor wegovergang Westerweg-Zevenhuizer- laan, zich te melden bij de politie. Vrijdag koopavond Westerweg 261, Heiloo,Tel. 072-331738 VAN 26-10 t/m 2-11 Afhalen op woensdag en zaterdag middag van 14.00-16.00 uur Bruine linkerhandschoen, werkpak handdoek en overhemd, kentekenplaat, paardehoofdstel, bos sleutels met 8 sleutels, vlinderstropdas, kinderlees bril, bankbiljet, dameshandschoen, leesbril met koperen montuur, boxer, zilveren ketting met vierkante schakel, zak kleutertaai, gouden ketting met medaillon, damesfiets Batu, damesfiets Gazelle, damesfiets Gazelle, herenfiets Supersport, herenfiets Locomotief, blauw kinderjack. UITNODIGING Vrijdag a.s. vindt weer de wekelijkse speelavond plaats. We beginnen om 19.30 uur. Het pro gramma, dat ongeveer 45 minuten duurt, wordt verzorgd door leerlingen van: Jarka Diamant - Jaroslava - piano. Bert van den Brink - dwarsfluit, Ans Hermans - Blokfluit. Na afloop is er gelegenheid nog wat na te praten. Koffie en frisdranken zijn verkrijgbaar aan onze gezellige bar. ledereen is welkom. De toegang is gratis. Heerenweg 140 1851 KV Heiloo Telefoon 072 - 33 49 55 Onderdeel van Knijnenberg Dit keer willen wij de schijnwerper even laten rusten op het 35-jarig be staan van de Zeeverkennersgroep „Victorie". Maandag, 9 november 1981 is het nl. 35 jaar geleden dat schipper J. Perre de Victoriegroep oprichtte. Tijdens de donkere periode 1940/45 waren alle „goede" jeugdverenigingen verbo den, zodat er na de oorlog een duide lijke behoefte was. Omdat er nauwe lijks andere jeugdverenigingen waren was de toeloop van leden enorm, ja, zelfs zo groot dat de groep werd ge splitst in de „Prinses Margriet" te Alkmaar en de „Nanning van Foreekt" in Heiloo. Nadat het ledental en óók de leiding was teruggelopen, werd in 1964, besloten om de beide afdelingen weer samen te voegen. Vanaf dat jaar wordt het Scoutingwerk gedaan vanuit het troephuis „De Bolder gelegen aan de Westerweg hoek Kerkelaan. Het Watergebeuren vindt plaats op het Alkmaardermeer vanuit het Scoutingcentrum „De Stierop De Groepsleden, onder leiding van schipper J. de Groot met z n vrouwen en mannen, gaan zaterdag a.s. dit fees telijke gebeuren in „De Bolder' vieren met een broodmaaltijd en een gezellige avond. De officiële viering zal in de loop van het volgende jaar plaatsvinden, tesamen met de opening van het geplande en ook gewenste nieuwe Troephuis. Victoriegroep, van harte Proficiat! 7 NOV. SAMENSPEELDAG VOLKSMUZIEKSCHOOL Jongens en meisjes opgelet! Misschien weten jullie het nog van vo rig jaar, de samenspeeldag, die geor ganiseerd werd door harmonie Cae- cilia de leerlingen van de Volksmuziek school vier volledige orkestwerken gaan uitvoeren. Alle leerlingen spelend op een blaas- of slaginstrument kunnen zich opge ven. Dit kan via de VMS door een oran je inschrijfformulier in te vullen. De ze formulieren liggen bij de docenten en de administratie van de Muziek school. Je kunt je tot uiterlijk een kwartier voor het begin van de meespeeldag opgeven. Het programma is als volgt: 11.00 uur voorwoord van de dirigent, dhr H. van Veldhuizen, 11.30 uur partijrepetities, 12.30 uur orkestrepetitie 13.00 tot 14.30 uur PAUZE om thuis te eten, 14.30 uur partijrepetities, 15.00 uur pauze, een versnapering is aanwezig, 15.30 uur generale repetitie voor het orkest 16.30 uur UITVOERING WAARBIJ ALLE FAMILIELEDEN; VRIENDEN EN KENNISSEN KUN NEN KOMEN LUISTEREN: Komt met velen, want hoe meer „mee spelers" we hebben, des te beter het klinkt. Heb je toch nog vragen, dan kan je bellen voor inlichtingen naar Kees Eijkel, tel.:331788. krommenie castricum heemskerk santpoort heiloo heiloo heerenweg 140 tel. 334955 voor het komende weekend Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur ds. A. C. Hoekema uit Alkmaar. Crèche in De Rank. Kinderdienst in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds. G. J. Voortman uit Halfweg. Crèche in de achterzaal. Zondagsschool in de Rehobothschool. 19.00 uur ds. J. D. Kila. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. A. Boelhouwer; 17.00 uur: Avondgebedsdienst. Parochie-zondagsdienst Moeder Godsparochie, Holleweg 111 Heiloo, tel. 072-331453. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en donder- dagav. 8 u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. J. v.d. Graaff, Heiloo. Ned. Herv. Gemeente Egmonden 10 uur Egm. a.d. Hoef, ds. Sierat, van Oegstgeest. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Remonstrantse Gemeente Alkmaar 10.15 uur ds. J. W. Wery, Rotterdam. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. Ph. Ouwendijk, Heiloo. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 'smorg. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30- 11 - 18.30 uur. In de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8.15 u. Dinsdag- en donderdagmorgen 8 uur. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psvch. Centrum St. Willibrord H. Missen:'zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) Dr. H. D. Gransbergen, Breedelaan 59, Heiloo, tel. 072-330400. Weekenddienst Apotheek Apotheek De Eenhoorn, Voordam 3, te Alkmaar, tel. 072-113107. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4,'Heiloo, tel. 0/2-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevr. E. Wiegerink, tel. 02513-12895. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo Dr. G. H. Ackema, Oudorperplein 15, Alkmaar, tel. 072-151375. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. IK Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervogels: Tel. 072-336180 - mw. H. H. Geutskens Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 331484 Jonge vogels: Mw. Duivenbode, 335065 Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart, tel. 334202 Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.j J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69 Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072-: 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452. Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weijdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangerschaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021 te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326 te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208- 6203, te bereiken dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevrouw L. de Waard, tel. 02518-55495 te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandagen donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. ONDERTROUWD: Leonardus W. Erkamp en Tanja Schol- te, Johannes A. M. Breed en Wilhel- mina H. Koppes, Martinus C. M. Admiraal en Johanna P. M. Wassenaar. GETROUWD: Johan T. Admiraal en Anita Stam, Jan J. Hartog en Joanna M. E. C. But ter. OVERLEDEN: Franciscus J. M. Bessems e.v. J. S. de Waard, Jacobus J. van Zaal e.v. C. A. Pronk. ELDERS OVERLEDEN: Leendert Vrijland, e.v. C. A. Hart kamp. Als je in de kast een stel lege vaasjes ziet staan vraag je je wel eens af „wat moet ik er mee?" Dit overkwam ook Han Grondsma aan de Guurtjeslaan 8 in Bergen, maar zij wist heel goed wat er mee gedaan moest worden. Ze begon bloemen te drogen, gewoon die in de berm groeien, maar ook grassen en zaden en maakte daar de vaasjes mee op. „Maar al doende kom je steeds op nieuwe ideeën", zegt Han Grondsma. Ze ging veel lezen over het drogen van bloemen, een kunst die al zo oud is als de wereld. Wat haar zo leuk leek was de zomerbloemen in z'n geheel te drogen. Ze experimenteerde met rid derspoor, jasmijn, margrieten, horten sia's, maar ook met narcissen, enz. De bloemen droogden gaaf op en be hielden in de meeste gevallen hun kleur. Techniek Deze is op zichzelf niet nieuw, maar Han Grondsma gaat als volgt te werk. Ze heeft een grote voorraad plastic dozen, hierin strooit zij een poeder, silicagel genaamd. De bloemen liggen helemaal in het poeder, hierin blijven ze drie dagen tot een week liggen, af hankelijk van het soort bloemen. Hier na worden ze voorzichtig uit het poeder gehaald en zie een puntgave, droge bloem komt er uit. Zelfs pompoen dahlia's lenen zich voor deze techniek erg goed. Vervolgens worden ze be spoten zodat ze mooi blijven en iets opglanzen, dan worden ze op draad gezet. Ook bessen worden in haar stukjes verwerkt. „Die droog ik niet WINTERSPORT IN DE BELANGSTELLING Op de zo langzamerhand jaarlijks te rugkerende wintersportshow georgani seerd door Vrije Tijd Sport, het Reisbu reau van Holland International en De Deel, kregen de bezoekers een pro gramma voorgeschoteld waarin ze op allerlei manieren geïnformeerd wer den over de wintersport. De avond begon met een film die door «presentator Klaas Koomen werd inge leid als zijnde de beste sportfilm van het vorig jaar. Deze in opdracht van de firma Tyrollia gemaakte film behandelde een aantal vormen van wedstrijdskieën zoals de afdaling, slalom en kunstskieën. zelf, ik krijg ze van een familielid uit California, daar drogen ze gewoon aan de boom en laten zich uitstekend verwerken." Han Grondsma maakt van al dit materi aal prachtige bloemstukjes die op zich zelf ware kunstwerkjes zijn. Het ziet er allemaal volkomen natuurlijk uit en in allerlei kleurkombinaties. Ook verwerkt zij de bloemen wel in schilderijtjes en ook een theeblad werd gedekoreerd met gedroogde bloemen. Expositie Han Grondsma heeft nu haar garage op bijzonder smaakvolle wijze omge toverd in een expositieruimte. „Eigen lijk vind ik dit een veel te groot woord, ik zou het liever een „winterwinkel- tje" willen noemen. Lies Kirkenier Tussen alle bloemstukjes zult U kunstig beschilderde stenen aantreffen, deze zijn van de hand van onze plaatsgenote Lies Kirkenier. Haar inspiratiebron lag in Spanje. Daar vind je van die mooie glad afgeschuur de stenen en deze laten zich uit stekend beschilderen. Ook deze vorm van kunst is zeer verfijnd. Mooie kleu ren en vormen. Wat herfstbladeren met een wesp er op, of wat madeliefjes ook een paar kinderkopjes sieren de stenen mooi, om alleen maar zo neer te leg gen. Vanaf zaterdag 7 november kunt U dit bijzondere werk gaan bekijken aan de Guurtjeslaan 8 in Bergen, elke dag van 11.00 tot 17.00 uur, behalve zon - dag. Het „winterwinkeltje" blijft tot het einde van het jaar open. De inzet, snelheid en souplesse wer den in deze film als essentieël punt naar voren gebracht. Als tweede onderdeel voor de pauze stond een modeshow op het program ma. Vrije Tijd Sport showde de winter sportmode voor komend seizoen met begeleidend kommentaar van lady speaker mevrouw Meyer en onder be geleiding van pianist Jan van Weel. In de pauze konden de gasten genie ten van een heerlijk glas warme glühwein en een hartig hapje in de vorm van Zwitserse kaas, dit alles ver zorgd door De Deel. Zomerprogramma Na de pauze werd even vooruitgezien naar de zomer die zoals altijd na de winter en herfst weer zal volgen. Galerie Toonen Raadhuisweg 6 Van di. t/m zat. geopend van 10-17 uur. 's vrijdags van 10-21 uur; ma. gesloten. Expositie van Gerard van der Leeden, hronzen skulptures, en Mary Koeken bier, olieverf en tekeningen; van 2 t/m '31 oktober 1981 Permanente expositie: F. Goosen, Olie verf. A. van Noort, olieverf. Boonacker: expositie van bloemaquarel- len van Ine Veen, winkelcentrum 't Loo,; Heiloo. Geopend tijdens winkeluren. Informatie: 072-330023. Exposities: Open Huis, foyer: C. Troostheide. Zevensprong: van 7 t/m 15 november: kartonreliëfs van Barend Brandenburg. Keramische vormen van Jeannet Velt- man-Gaastra. Dagelijks geopend van 13.00-17.00 uur< tevens dinsdag- en donderdagavond vait 19.00-21.00 uur. Voor Wijnen en Gedistilleerd WIJ BEZORGEN AAN HUIS De heer Koomen deelde de mensti mee welke nieuwe reizen er voor hfi in het verschiet liggen en dat die hf! eind van de maand in de nieuwe ree- gids te bezichtigen zijn. Hierna volgde opnieuw een modesht!» en als één na laatste onderdeel stoic opnieuw een film op het programma Deze film kwam van het Oostenrijks Verkeersbureau en handelde over met de hele familie, volwassenen êi kinderen, op wintersport gaan. Tot slot waren er nog 25 prijzen wegk geven aan diegenen die de prijsvra§i goed hadden opgelost. Omdat er met goede oplossingen dan prijzen blekf te zijn, moest er worden getrokken of zodoende uit te maken wie met eêr prijs, waaronder wijn en reisch? ques, naar huis zou gaan.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1981 | | pagina 2