Li^ I knijnenberg Nieuws van de Gemeente Heiloo PREDIKBEURTEN EN ANDERE DIENSTEN Exposities Fa. J. de Graaff Antiekade in de Veilinghallen SONY SNOEIHOUT IS GEEN SPROKKELHOUT ZELF OLIE VERVERSEN? ACCOORD! INFORMATIE WELZIJNSPLANNING RAADSVERGADERING Stilte voor de Heer J. Bolten Aardgasmotie niet gesteund mm"* POUTIEBERICHTEM Slijterij - Wijnhandel GREEUW TELEFOON 331535 HOLLEWEG 55 AUTORIJSCHOOL „DE WAAG" GEVONDEN VOORWEflPE WAT GEBEURT ER DEZE MAAND IN „DEBEUN" DIERENBESCHERMING HEIL00-LIMMEN CASTRIGUM GOED TEHUIS GEZOCHT VOOR: Inl.: Mevr. Bakkum, tel. 02205-1806. krommenie castricum heemskerk santpoort heiloo heiloo heerenweg 140 tel. 334955 -UITKIJKPOST 3 FEBRUARI 1981 Elke winterperiode worden in de bos- stroken van het recreatiegebied aan de westzijde van de gemeente de beplantin gen, waar nodig, gedund. Alleen het dikste hout wordt afgevoerd, de rest van het snoeihout blijft tussen de beplanting achter. Dit gebeurt zo, om: 1het doorlopen van honden en mensen tegen te gaan; 2. nestgelegenheid te verschaffen aan laag bij de grond broedende vogels; 3. na vertering van het hout, verbetering van de bodem met organisch materi aal te realiseren. Het is dus bepaald niet de bedoeling om dit snoeihout weg te halen als sprokkel hout om het bijvoorbeeld te gebruiken in de open haard. Het weghalen zal danook niet worden toegestaan. Burgemeester en wethouders van Heiloo. Maar giet de afgewerkte olie dan niet in het riool of in de grond. Op onderstaande adresseb in Heiloo kunt u de oude olie gratis kwijt. Bakkeren Sanches, Pastoor van Nuijen- weg 9; N. J. Bleeker, Westerweg 226; De Bruyn en Blokker, Kennemerstraat- weg 189; G. P. Groot, Hoogeweg 72; Ed. de Vries, Kennemenstraatweg 526; N. C. Zander, Kennemerstraatweg 105; H. Zonneveld, Westerweg 251; A. J. Zoon, Het Zevenhuizen 40. Naast de subsidieverordening en het vierjarenplan kent de regeling sociaal- cultureel werk een jaarprogramma. Voor 1982 is inmiddels een jaarpro gramma opgesteld. Hierin staan alle instellingen genoemd die voor 1982 subsidie bij de gemeente hebben aange vraagd met het bedrag dat aan subsidie is toegedacht. Het programma 1982 ligt naast de andere stukken van 1 februari tot 1 maart a.s. ter inzage. Aan alle instellin gen werkzaam op sociaal-cultureel ge bied is het rechtstreeks toegezonden. Over het algemeen zijn de subsidiebe dragen verhoogd met 4% vergeleken met 1981. In zijn brief van 21 december 1981 deelde de Minister van C.R.M. mede dat het bedrag dat de gemeente van het Rijk zou ontvangen voor dit werk voor het jaar 1982, met 6,6% wordt gekort. Burgemeester en wethou ders hebben besloten die korting in 1982 niet door te berekenen. Belangstellenden kunnen de nota inzien in de bibliotheken, het gemeentehuis, het kantoor van de Stichting Dienstver lening en in Het Open Huis tijdens de uren van openstelling. U kunt ook schriftelijk Uw mening kenbaar maken door een brief te schrijven aan de gemeenteraad. U moet dit wel doen voor 1 maart 1982. Bovendien kunt u naar de hoorzittingen komen. Deze zijn op 18 februari a.s. om 20.00 uur in het gemeentehuis en op 22 februari a.s. om 20.00 uur in sporthal Het Vennewater. DE GEMEENTE IN 1981 Het aantal inwoners van Heiloo is in 1981 met slechts veertig zielen toege nomen. In vergelijking met 1980 be tekende dit een flinke daling, te weten van honderddertien naar veertig. Het aantal woningzoekenden is weder om toegenomen. Stonden er op 1 janu- 1Q81 51.3 mensen op de lijst, op 1 januari van dit jaar waren dat er 617. Ruimtelijke Ordening Wat betreft bestemmingsplan "Zuid- West" is men thans bezig met de laatste fase, plan Boswijk. De eerste van de 205 woningen zijn eind 1981 opgeleverd. Het bestemmingsplan "Industrie terrein Oosterzij-Zuid" zal door ver traging pas medio 1982 kunnen wor den vastgesteld, evenals het plan "Zui delijke Wijkontsluitingsweg". Plan "Zuid-Oost" tenslotte zal zo snel mo gelijk worden afgerond zodat het al begin 1983 kan worden vastgesteld. Onderwijs Het leerlingenaantal daalde het af gelopen jaar geheel volgens ver wachting met tien procent. Deze daling begint langzamerhand ook voor de personele bezetting van de lagere scholen consequenties te krijgen. Een drietal scholen moest van zes naar vijf leerkrachten. De belangstelling voor het dagonder wijs voor volwassenen blijft echter groeien, mede doordat thans de mo gelijkheid bestaat HAVO-onderwijs te volgen. Dit schooljaar zullen voor de eerste maal Mavo-examens worden afgenomen. Politie Het aantal misdrijven is ten opzichte van 1980 niet opzienbarend geste gen. Alleen het aantal vernieling springt hieruit. Dit steeg van 89 naar 142. Ook bij het aantal overtredingen is geen stijging van betekenis te bespeuren. Het Brandweerkorps heeft het afge lopen jaar niet rustig voor de haard gezeten. Men moest maar liefst 93 keer uitrukken voor echte of vermeen de branden en voor hulpverlening bij ongevallen. Sociale Zorg Het aantal aanvragen in verband met de Algemene Bijstandswet is gedaald. Het aantal aanvragen bedraagt 59 minder dan in 1980. De oorzaak moet gezocht worden in de nieuwe maat regel die inhoudt dat werkeloze school verlaters, alvorens aanspraak op een uitkering te kunnen maken, een wacht tijd moeten doormaken van een half jaar. Wat het aantal aanvragen betref fende de Wet Werkeloosheidsvoorzie ning betreft zien we een behoorlijke stijging. De werkeloosheid onder de jongeren is wederom het grootst, in de leeftijdscategorie van 20 tot 30 jaar is zelfs een stijging van 300% te zien. De raadsvergadering van vorige week woensdag werd begonnen met een ogen blik stilte ter nagedachtenis aan de heer J. Bolten, die van 1945-1976 lid was geweest van de gemeenteraad. Burgemeester Glijnis zei hiervan: ,,De heer Bolten was een zoon van het dorp en een man van de gemeente. Hij bleef altijd zichzelf en zijn hart stond open voor zijn medemens. Hij was een volksvertegenwoordiger in de beste zin van het woord". Hoewel de heer L. v.Dantzig (Prog. Comb.) een warm pleidooi hield om het B.T.W.-tarief voor aardgas voor de laagstbetaalden van achttien naar vier procent te brengen steunde de gemeen teraad dit idee niet en daarmee ook niet de motie van Schoorl. De heer Van Dantzig zei dat brandstof tot de eerste levensbehoefte behoort. Achttien procent is een luxe tarief. Hoewel vier procent ook wel nadelen heeft, ook andere groepen profiteren hier dan van en worden misschien minder zuinig. Men zou bijv. een gemiddelde hoeveelheid per huishouden kunnen berekenen, en deze met 4% belasten, lomt men daarboven, dan vervalt men in het luxe tarief van 18%. Het college had voorgesteld de laagstbe taalden via de inkomstenbelasting tege moet te komen. Hiermee was de Prog. Comb, het niet eens, omdat degenen die er het slechtst aan toe zijn al onder de belastingvrije voet vallen. De heer Dekker (V.V.D.) merkte op, dat het moeilijk is een gemiddeld gebruik vast te stellen „niets is zo variabel als een hoeveelheid aardgas die wordt gebruikt", het is afhankelijk van de leeftijd van de bewoners, de ligging van het huis enz. Bovendien zag de heer Dekker er niets in aan de BTW tarieven te gaan sleutelen. „Er is een tekort van 1 millard, als dat tarief niet berekend wordt zal het toch op een andere manier betaald moeten worden". De heer Dekker wees er nog op dat een deel van de prijscompensatie de prijs stijging van het aardgas vergoed. De heer Pieters (C.D.A.) merkte nog op „Wat je ook doet, je kweekt altijd een rechtsongelijkheid". De heer Van Dantzig wilde zijn adhesie aan de gemeenteraad van Schoorl betui gen met de toevoeging van het beoogde verlaagde BTW tarief (die voor een eerste levensbehoefte). Met drie stemmen voor en twaalf tegen werd dit plan verworpen. stukken gratis thuis binnen een straal van 25 km van de beurs. Voor zelfhalers zijn zij vaak bereid korting te verlenen. De 2500ste bezoeker ontvangt van de organisatie "een avondje uit" voor 2 per sonen, de 5000stfe krijgt een weekend Londen yoor 2 personen. De Veilinghallen, op het Industrieter rein "Overdie" te Alkmaar is vrijdag 5 februari geopend van 19.00-22.00 uur, zaterdag 6 februari van 14.00-22.00 uur en zondag van 11.00-18.00 uur. De entreeprijs bedraagt 5,p.p.; 65-plussers wordt een reduktie verleend van 2,Kinderen beneden de 12 jaar, onder begeleiding van een volwas sene, hebben gratis toegang. Vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 febru ari wordt in de Veilinghallen in Alkmaar weer een Antiekade gehouden. Het plezierige van een bezoek aan een antiekbeurs is, dat men dit geheel vrij blijvend kan doen. Hoewel de consument kritischer in zijn bestedingspatroon is geworden, blijken toch de antieke aan kopen voor veel mensen nog erg aantrek kelijk te zijn. U vindt op deze Antiekade weer een ruim assortiment meubelen, klokken, smeedwerk, lampen en porse lein maar ook brons en koper, gouden en zilveren sieraden en gebruiksvoorwer pen. De Antiquairs bezorgen omvangrijke Deze week hebben we eerst een plaatsje ingeruimd voor de vernielingen. Het waren er weer flink wat. i -0-0- Vooral de auto's kregen het zwaar te verduren. In totaal zijn aan negen auto's vernielingen aangericht. In de meeste gevallen bleef het bij het meenemen van antenne of buitenspie gel. Ook verdween er weer een em bleem. Een vernieling die er duidelijk uitspringt is die van een auto aan het Groot Barlaken. Er werden vier zijramen uitgesloopt evenals de achterlichten en spiegels, de koplampen werden vernield en er werd nog wat lichte schade aangericht. -0-0- In Heiloo werden voorts een aantal lichtbakken bij 't Loo vernield en in Limmen werd aan de Dusseldorperweg voor zo'n 1000,- schade gemeld aan wegafzettingen, bebakeningsborden en lampen. -0-0- Bij het postkantoor in Heiloo werden afgelopen zondag zes boompjes ver nield, de telefoonboeken werden kapot- gescheurd en men vernielde een ruit. Wanneer ze de telefoonboeken in één keer dwars doormidden hebben ge scheurd maken ze tenminste nog een kans in het World Recordboek te komen. -0-0- Er zijn ook weer een aantal kleine inbraken te melden. Het ging niet om echt grote klappers, hier en daar verdween wat geld en sieraden en in twee gevallen is het nog niet duidelijk of de „heren" in hun opzet zijn geslaagd. -0-0- In een woning aan de Vlei verdween een klein bedrag aan geld, aan de Dokters laan miste men sieraden en uit een zomerhuisje aan de Slootenslaan werd een video weggehaald. -0-0- Hervormde Gemeente Heiloo Witte Kerk 10 uur Mw. Groot uit Oudorp. Crèche en kindernevendienst in De Rank. Kruiskerk 10 uur ds. v. Teylingen uit Sprang Ca- pelle in de achterzaal; 19 uur ds. v.d. Meer uit Stompetoren. Geref. Kerk Noordergeeststraat 9.30 uur ds. G. J. van Kamp, Heiloo; 17.00 uur Avondgebedsdienst. Parochie-zondagsdienst Psych. Centrum Heiloo, Kenn.straatweg 464, Heiloo, tel. 330844. Evangelie-Centrum Zondagmorgen 10 u. Dienst en donder- dagav. 8 u. Bijbelstudie. Westerweg 294. Hervormde Gemeente Limmen 10 uur ds. Ph. Ouwendijk, Heiloo. Ned. Herv. Gemeente Egmonden Egm. a/d Hoef, 10 uur kand. A. Vizee. Evang. Luth. Gemeente Alkmaar 9.30 uur ds. J. Mostert. Remonstrantse Gemeente Alkmaar Geen dienst in Alkmaar maar wel een gemeensch. dienst Alkmaar/Castricum. Doopsgez. Gem. Koningsweg Alkmaar 10 uur ds. A. G. Hoekema. Extra collec te voor het orgelfonds. Oud-Katholieke Kerk Emmastraat 9, Alkmaar 10 uur Hoogmis. Charismatische Bijbelkring Hoogegeest 37 - Akersloot Samenkomst: dinsdagavond 20.00 u tel. 02513-12205. R.K. KERKDIENSTEN Willibrorduskerk, Westerweg 265 Zaterdag 19 uur. Zondag 9 uur - 11 uur. In de week: maandag-, dinsdag- en vrij dagavond 19.30 uur. Woensdag en donderdag 's n\org. 8 uur. Spreekuur biechthoren: zaterdag 16- 17.30 uur. Uit de Clemens Willibrordschool annex de Drie Koningen, vonden de inbrekers vijf cassettebandjes, een paar stop watches en sleutels. -0-0- Uit de H.S.V.-kantine, tenslotte, ver dween wat snoepgoed, een paar flessen wijn en men was zo vriendelijk geweest de keuken overhoop te halen. -0-0- Van de parkeerplaats aan de Holleweg- Zeeweg werd op de zevenentwintigste een auto gestolen. Samen met de auto verdween er ook voor een aardig bedrag aan hengels, gereedschappen, kleding en een camera. De wagen werd de volgende dag aan de Lage Laan in de fik gestoken. De brandweer moest eraan te pas komen, maar desondanks brandde de wagen geheel uit. -0-0- Het aantal aanrijdingen is zeer beperkt. Er was enkele malen sprake van zeer lichte schade en in twee gevallen liep iemand verwondingen op. -0-0- Dit was het geval op de hoek Zevenhui- zerlaan-Haesackerlaan Een automobilist die richting Kenne merstraatweg reed, wilde linksaf de Haesackerlaan in. Omdat er een tegen ligger naderde maakte hij nogal wat haast en reed prompt een voetganger van de benen. Deze man, een inwoner uit Heiloo, moest met een gebroken scheenbeen naar het Centraal Zieken huis worden vervoerd. -0-0- Een zeer opmerkelijke aanrijding vond plaats op de Zeeweg. Een paard, dat op de bru'g van de Hoevervaart stond te wachten stapte achteruit op het moment dat een bromfietser passeerde. Deze laatste kwam te vallen en liep hierbij een grote vleeswond en wat schaafwonden op. -0-0- Het hert dat met prikkeldraad in z'n gewei rondliep is door dierenarts Eber- son van de kwelling verlost. Hij kon het dier met een blaaspijpje verdoven. De heer Engelhart van de Butterlaan, heeft van de week Abraham gezien. Namens de vogels en zijn collega's werd de tuin fraai versierd. De heer Engelhart is werkzaam bij Reigersdaal en slijt daar menig uurtje aan de tekentafel. De vogels die altijd wel iets eetbaars vinden in de tuin aan de Butterlaan ziet U in de boom waarin vogels van diverse pluimage hun dank willen betuigen. JAARVERGADERING VOLKSMUZIEKSCHOOL Vorige week dinsdagavond werd in de Volksmuziekschool de jaarvergade ring gehouden, door afwezigheid van de voorzitter, mevr. A.M.E. v.d. Zee- Mandersloot, werd de vergadering geleid door de sekretaris, de heer J.W. Menger. Het afgelopen kursusjaar heeft ge heel in het teken van de opening ge staan. In het jaarverslag werd een speciaal woord van dank uitgebracht aan Ans Hermans, Bert v. Laer en Wim Madderom, die naast hun lessen de afgelopen tijd ook direktietaken op zich hadden genomen in afwachting van de nieuwe direkteur. Toen de heer J. v.'t Hof op 1 september tot direkteur werd benoemd, hebben de heren C. Knijnenberg (voorzitter) en G.D. Hof- mans (penningmeester) hun funktie neergelegd, ook hen is veel dank ver schuldigd. De heer Menger wees er op dat er heel wat evenementen zijn georganiseerd in het afgelopen jaar, o.a. koffieconcerten, „Open Bak", „Open Podium", „Slotakkoord", de balletschool van Els Bijlsma enz. Dit ontlokte meteen de vraag aan één der aanwezigen waarom er niet meer koffieconcerten worden gehouden. De heer Menger antwoordde hierop dat dit veel tijd en geld kost. Muziek Om al het gepraat even te onderbreken, speelde een ensemble o.l.v. Jack Kat, op verdienstelijke wijze drie muziek stukken. Later op de avond vertelde Jack Kat iets over improvisatie en il lustreerde dit door samen met een leer- H. Moeder Gods, Holleweg 111 Zaterdag 19 uur. Zondag 9.30 - 11 ln de week: ma.-, do.- en vrijdagavond 19.30 uur; dinsdag en woensdag 8.15 u. Biechthoren: zaterdag 16.30 - 17.30 uur. R.K. Kerkdiensten O.L.Vr. ter Nood Kapellaan H.Missen: zaterdag 19 uur, zondag 7.30 uur (bij de Julianazusters), 9 uur, 11 u. In de week: maandagavond 19 uur, ove rige dagen: 's morgens 8 uur in de Gena dekapel. Avondmis: le vrijdag v.d. maand 19 u. Lof: zondagavond 18.30 uur. Biechthoren: zaterdag in beide kapellen vanaf 16 uur. Kapel Psyeh. Centrum St. Willibrord H. Missen: zaterdagavond 18.45 uur. Zondag (Hoogmis) 9.30 uur. DOKTERSDIENSTEN (uitsluitend voor spoedgevallen) 6 en 7 febr.: Dr. Den Engelsen, Ewisweg 48, Heiloo, tel. 333080. Weekenddienst Apotheek Apotheek De Eenhoorn, Voordam 3, Alkmaar, tel. 113107. Weekenddienst Wijkverpleging Egmond - Heiloo - Limmen 6 en 7 febr. E. Jonker, tel. 072-330577. Verloskundige Heiloo (vlgs. afspraak) E. Engeringh, Slimpad 4, Heiloo, tel. 072-332719, b.g.g. boodschappendienst: 020-123123. Verloskundige Limmen Mevrouw C. Motzo, tel. 02513-12020. Dienst Tandarts Alkmaar - Heiloo 6-7 febr.: F. J. Berghuis, Heerenweg 36, Heiloo, tel. 330756. DIERENARTSEN Dr. Eberson en Dr. Schaap zijn altijd te bereiken op tel.nr. 072-331606. Zaterdags spreekuur van 11-12 uur. Organisatie van Nederlandse Tandprothetici Weekenddienst in de kop van Noord- Holland, tel 02240-7939. Consulenten Dierenbescherming Heiloo en omstreken Honden: tel. 124480 - mw. A. H. Ruigrok Katten: Tel. 334810 - mw. H. W. de Waart Watervogels: Tel. 072-336180 - mw. H. H. Geutskens Knaagdieren: Hr. Jacobs, tel. 331484 Jonge vogels: Mw. Duivenbode, 335065 Zieke en gewonde vogels: Mw. Ligthart, tel. 334202 Praktijken Fysiotherapie Spreekuur vlgs afspraak (ma. t/m vr.) J. J. H. Cooper, Ewisweg 34, Heiloo, tel. 072-331100; J. de Moor, Kerkelaan 69, Heiloo, tel. 072-333398; M. A. van Riel, De Wildtlaan 28, Heiloo, tel. 072- 333271; E. J. Waal, Kennemerstraatweg 452, Heiloo, tel. 072-331266. P. A. Slinger, De Hoghe Weïjdt 55, Hei loo, tel. 072-333746. Zwangersehaps/ Nabevallingsgymnastiek Mevr. E. Bakker, tel. 072-334694. Mevr. A. Vinckers, tel. 072-334398. KRUISVERENIGING „HEILOO" Kantoor: Wijkgebouw Holleweg 94 Kantoor geopend iedere maandag- en donderdagavond van 17-18 uur. Uitleenmagazijn geopend op werkdagen van 19-19.30 uur. Tel. 072-331073. Wijkverpleegkundigen: Mevr. A. H. Kroon, tel. 072-330082, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. J. van Leeuwen, tel. 072-331021, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. A. van Staveren, tel. 072-334326, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. H. Meesters, tel. 072-337465, te bereiken van 8-8.30 uur. Mevr. E. Jansen, Bergen, tel. 02208- 6203, te bereiken dinsdag, donderdag en vrijdag tussen 8-8.30 uur. Mevrouw L. de Waard, tel. 02518-55495 te bereiken tussen 8-8.30 uur. Spreekuur in wijkgebouw, dagelijks tus sen 12 en 13 uur, tel. 072-331073. Diëtiste Na telefonische afspraak dagelijks tus sen 12-13 uur en maandag en donderdag tussen 17-18 uur. Tel. 072-331073. "OPEN PODIUM" Van verschillende kanten bereikten ons verzoeken om een festijn, zoals we dat vorig jaar hadden, nog eens te laten gebeuren. Daarom organiseert de muziekschool op zaterdag 6 maart a.s. een avond waarop muziek-amateurs in het "klas sieke" genre gelegenheid krijgen hun kunnen te laten horen. Indien u denkt, dat voor u ook plaats moet worden ingeruimd, meldt u zich dan telefonisch of schriftelijk bij de school. We willen graag weten wat u speelt, op welk instrument en hoelang het stuk(je) duurt. Na afloop van het twee uur durende optreden van ama teurs speelt het "Bennie Brigt Orche stra". Voor Wijnen en Gedistilleerd WIJ BEZORGEN AAN HUIS Galerie Toonen Raadhuisweg 6 Van di. t/m zat. geopend van 10-17 uur, 's vrijdags van 10-21 uur; ma. gesloten. Hans en Marinanne Houtkamp, aquarellen, tekeningen en plastieken t/m 11 januari. Permanente expositie; F. Goosen, Olie verf. A. van Noort, olieverf. Open Huis, foyer: C. Troostheide. Boonacker, Winkelhof 't Loo, olieverf schilderijen van Nicolaas van der Waay. Geopend tijdens winkeluren. Hans Schouten Galerie Stationsweg 111 - Heiloo Vanaf 27 jan.: Abraham Brouwer aqua rellen en Catherien Olgers Hindeloo- pen schilderkunst. TON LEUKS HET ZEVENHUIZEN 15A HEILOO - TEL. 072-330294 ling iets voor te spelen. Met het ingebruiknemen van het nieu we gebouw is ingesteld dat de leer lingen-speelavond wekelijks wordt gehouden. Hierdoor is het mogelijk met een wat korter programma toch méér leerlingen aan bod te laten komen. De nieuwe direkteur, de heer J. v.'t Hof wees er op dat het conservatorium in Den Haag een vooropleiding heeft voor de vakopleiding. Wie hier meer over wil weten, kan inlichtingen op de muziekschool krijgen. „We beginnen ook met schoolconcert- jes, we willen de muziek a.h.w. naar de kinderen toe brengen," aldus de heer v.'t Hof. Volgend jaar zal de school zich ook meer richten op volwas senen. Een iets minder optimistisch ge luid was, dat de lesgelden verhoogd zullen worden, hoeveel is nog niet bekend. Ook vreest men het volgend jaar een vermindering van het aantal leerlingen. Een positief geluid was dat er een garantieregeling voor de docen ten komt. Zij kunnen op een vast aan tal uren rekenen. Bij de bestuursverkiezing bleef alles bij het oude waarna de heer Menger de vergadering afsloot. "SPEELAVOND" Elke vrijdagavond om 19.30 uur spe len leerlingen van onze school voor hun ouders en andere belangstellenden. Ook u bent daar van harte welkom. Vrijdag 5 februari a.s. kunt u luisteren naar leerlingen van: Ans Herman - Blokfluit Peter Broersen - Gitaar Na afloop van het ca. drie kwariter durende programma heeft u gelegen heid nog wat met elkaar en de aanwe zige docenten na te praten. Koffie en frisdrank zijn verkrijgbaar aan onze bar. De toegang is gratis. OPEN BAK" Pop in de muziekschool Zondag 7 februari vindt een geweldig popfestijn plaats. In de muziekschool ('t Veld) treden vanaf 14.00 uur. 8 bands op. En wel: - Skallywags - Six-up (huisorkest van de mu ziekschool o.l.v. Peter Broersen). - Boones Request - Nowave - Kremlin' - Free Kids - Unox - Willibrortz. Voor deg;enen, die niet geheel op de hoogte zijn van de popscene in Heiloo, nog wat bijzonderheden: "Nowave" is de nieuwe naam van de gewijzigde formatie van Bitch. Voor "Willibrortz" is deze middag het sluitstuk van het bestaan. Het leek ons goed om deze groep ook als laatste de laten optreden. "Unox" is geen eenheidsworst, wel is het een forma tie, die is opgebouwd uit leden van verschillende andere groepen. Iedereen is hartelijk welkom. De toegang is gratis [dit in tegenstel ling tot het bericht in de Uitkijkpost van 27 jan. j.l.]. Het programma is rond 17.30 uur af gelopen. NIEUWS VAN DE ANTIKERNENERGIE BEWEGING BASISGROEP HEILOO EN OMSTREKEN Dinsdag 9 februari a.s. aanvang 20.00 uur, houden wij de oprichtings vergadering van de Basisgroep Hei loo. Wij willen deze avond beginnen met een filmpje over windenergie, om o.a. te kunnen aantonen hoe we op milieu vriendelijke wijze voldoende elec- triciteit kunnen produceren. Hierna komt een videofilm die laat zien hoe we op dit ogenblik kern energie produceren en hoe groot de berg radioactief afval is, die steeds groeien blijft bij verdere produktie. In deel twee van deze videofilm wordt de relatie tussen kernenergie en kern wapens aangetoond en de politie macht die nodig is om deze materie te beschermen. In de koffiepauze kunt u kennis ne men van de lectuur over kernenergie en alternatieven. Na de koffiepauze wordt de doel stelling van de AKB uiteengezet door leden van de basisgroep "Kinker- buürt" uit Amsterdam. Tenslotte is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Iedere belang stellende is van harte welkom. René Veldt, tel. 337156. GEVONDEN: Groen portemonneetje met sleutels, gele portemonnee met inhoud, zwarte tas, witte tas met wasgoed. Afhalen op woensdag- en zaterdag middagvan 14.00-16.00 uur. KIJKDAG FIETSEN Kijkdag gevonden fietsen op zaterdag van 11.00-12.00 uur. Tel. 072-331025 - Heiloo VERHUIZINGEN geheel verzorgd PIANOVERVOER BERGPLAATSEN VOOR INBOEDELS Theater "De Beun" Willibrordusweg 2 - Heiloo Telefoon 072-333156 1 Febr. Filmliga avondvoorstelling, 2 febr. Filmliga, avondvoorstelling, 3 febr. Filmliga, avondvoorstelling, 12 febr. Filmliga, avondvoorstelling, 13 febr. Filmliga, avondvoorstelling, 14 febr. Kindermusical „De verdwenen Koningszoon" door de Hanswijkertjes. Middagvoorstelling: voor kaartver koop zie de raambiljetten. 15 febr. Filmliga, avondvoorstelling, 16 febr. Filmliga, avondvoorstelling, 17 febr. Filmliga, avondvoorstelling, 20 febr. Heilooer Operette vereniging „Die Czardasfürstin", avondvoorstel ling, voor kaartverkoop zie de raambil jetten. 27 febr. Heilooer operette vereniging „Die Czardasfürstin", avondvoorstel ling, 6 mrt. Heilooer operette vereniging „Die Czardasfürstin", avondvoorstel ling. - Lieve Herder, reu, 3 jaar, ge castreerd. Inl.: 02518-53347. Vermist in Limmen: - Zwarte Poes, witte bef. WIE MIST: - Zwarte Kat gevonden Stationsweg. - Rood katertje, ±5 mnd. Inl.: Mevr. de Waart, tel. 334810. easy memo Dé oplossing voor snelle communicatie!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 1982 | | pagina 2